GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-18, 10:47   #1861
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Wydaje mi się, że to raczej nie jest pomyłka. Celowe działanie firmy Robienie klienta w jajo! Okropne praktyki! Jak tak można? Napisz do GB, ciekawe jak zareagują.
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 10:49   #1862
kammy09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 68
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Myślę, że to nieporozumienie powinien wyjaśnić Glossybox. Adnotacja powinna się znaleźć na kuponie. przecież nawet jak w sklepie spożywczym obok produktu wisi cena, to właśnie ona obowiązuje, a nie ta, co ją mają zakodowaną w kasach.. I jeśli jest niższa, sklep ma obowiązek zwrócić różnicę.

Salon kosmetyczny, jeśli nie umieścił tej informacji nie ma prawa ustalać innych reguł do tej karty. Jeśli to zrobi, to jednocześnie robi sobie wielką ANTYreklamę. Ciekawe co na to rzecznik praw konsumenta??
Anty reklamę już sobie sporą zrobili a co do Glossy to może do nich napiszę żeby jakoś wyjaśnili tą sytuację...
kammy09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 10:58   #1863
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Niech tłumaczą się z tej super akcji promocyjnej Ładnie traktują klientki, nie ma co! Wyobraziłam sobie taka sytuację, babka siada na fotel kosmetyczny z kuponem GB w łapce, jest zadowolona że dostała coś w prezencie, a pod koniec zbiegu łaskawie zostaje poinformowana, że musi zapłacić 80zł albo więcej Ekstra! Myślałam, ze trzeba będzie coś dopłacić, ale jakąś symboliczną kwotę 10-20zł nadzieja matką głupich i naiwnych!
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014

Edytowane przez rybkaa90
Czas edycji: 2012-07-18 o 10:59
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 11:01   #1864
kammy09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 68
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Niech tłumaczą się z tej super akcji promocyjnej Ładnie traktują klientki, nie ma co! Wyobraziłam sobie taka sytuację, babka siada na fotel kosmetyczny z kuponem GB w łapce, jest zadowolona że dostała coś w prezencie, a pod koniec zbiegu łaskawie zostaje poinformowana, że musi zapłacić 80zł albo więcej Ekstra! Myślałam, ze trzeba będzie coś dopłacić, ale jakąś symboliczną kwotę 10-20zł nadzieja matką głupich i naiwnych!
Napisałam do GB i zobaczymy co oni na to
Ale z tego co widzę to mają jakiś układ z tym salonem bo jak tam wydasz chyba ok.500zł na zabiegi to otrzymujesz glossy boxa :/
Chamstwo straszne ale przynajmniej wiemy jakiego salonu unikać
kammy09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 15:44   #1865
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Też czułam, że jakiś szwindel jest z tymi bonami. Ja mam tylko kupon na zakupy w Answear, ale na pewno nie wykorzystam, ze względu na to, że musiałabym wyłożyć 300zl, a na chwilę obecną nie mam takich funduszy na zakupy, a bon ważny tylko miesiąc...
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 16:29   #1866
aezn913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 447
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Doczekałam się swojego lipcowego GB i jestem super szczęśliwa, bo otrzymałam wersję z tuszem, lakierem Mememe oraz kuponem Answer - tak jak chciałam

Jeśli chodzi o bony do salonu w Krakowie, to uważam, że powinna być jak najbardziej informacja, że bon do wykorzystania powyżej danej ceny itp. Tak jest przynajmniej z kuponami Answer i nie czuje się rozczarowana, nawet jeśli z tego nie skorzystam bo i tak wrzucili to jako gratis
__________________

aezn913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 17:16   #1867
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Ech - no faktycznie, nieładnie wyszło z tymi kuponami do salonu - ja takiego nie dostałam, mam kupon do Answear (z którego i tak nie skorzystam, nie planowałam zakupów na 300zł w tym miesiącu), ale gdybym dostała bon, na którym nie widnieje konkretna kwota, od której jest on ważny i można go wykorzystać - oczekiwałabym, ze mogę liczyć na fajną okazję. Nie umieszczając takiego info na kuponie strzelili sobie w stopę, bo zamiast zyskać nowe klientki - stracą je. W końcu nikt nie lubi być robiony w balona, a tak to można odebrać.
Dziś dostałam info od Glossy, żeby już sprawdzic stan konta, bo w ciągu kilku dni będą pobierali płatność za sierpień - jakoś wcześnie w tym miesiącu. Po udanym lipcowym pudełku mam duże oczekiwania co do zawartości kolejnego i bardzo jestem ciekawa, czy się nie rozczaruję...
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-19, 08:33   #1868
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

A dla mnie rzoczarowaniem było, że jedni dostali 2 kupony a inni nieRozumiem, że w grę wchodził rejon, że nie w każdym (choćby) województwie byli w stanie coś załatwić, ale mimo wszystko uważam, że jeśli ktoś nie łapał się na kupon ze względu na miejsce zamieszkania to powinien dostać coś innego-nawet jakiś mniejszy kupon zniżkowy do miejsca bardziej dostepnego (sieci drogeryjnej czy chocby innego internetowego...). nieładnie to wyszlo....
inna sprawa, że zle tez wyszlo z tymi kuponami za 80 zl-bylo do przewidzenia, ze jest jakis haczyk, ale rzeczywiscie wyszla antyreklama....
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 14:12   #1869
aezn913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 447
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

mysia82 - ja dostałam tylko jeden kupon do Answear, i rzeczywiście dziwne, jeśli nie wszyscy dostali gratisowe rabaty, rozumiem z salonem, bo Kraków... ale sklep internetowy? Ci, którzy chcieliby skorzystać, a nie dostali, mogą czuć lekko rozczarowani... Nie wiem, na ile moje przypuszczenia się sprawdzają, ale ja myślę, że tak, czy inaczej to głównie o reklamę chodzi a kod rabatowy jest dla wszystkich taki sam?

Dzisiaj przetestowałam tusz do rzęs i krem pod oczy Krem ogólnie b.fajny, szybko się wchłania, nie lepi się, konsystencja ok, zapach nie drażni, w oczy nie szczypie... ale jednak w moim wieku to raczej zbędny gadżet Chociaż mam wrażenie, że rozświetla spojrzenie, i napina lekko skórę ( gdy się uśmiecham ) ale to może moje schizy?

Z tuszem mam mieszane uczucia. Nie jestem przyzwyczajona do małej szczoteczki (przez MF False Lash) i może potrzebuje wprawy? Zawsze kochałam MF, tylko on ogarniał moje rzęsy, ale od jakiegoś czasu mnie już nie zachwyca aż tak? sama nie wiem... Nouveau Lashes przede wszystkim pięęęęęęęknie wydłuża rzęsy, raczej specjalnie nie pogrubia, ale mam wrażenie "owadzich nóżek", albo ja jakoś nie umiem nim malować

Żel i maska do włosów obłędnie pachnie
__________________

aezn913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 15:28   #1870
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Ja też testuję krem pod oczy i nie jest zły, ale te drobinki są wg mnie zbędne. Nie lubię takich drobin w kremach pod oczy. Krem ma teoretycznie niwelować oznaki zmęczenia, a drobinki przykuwają uwagę do cieni pod oczami, z którymi mam problem. Czyli- niezbędny jest korektor, ale wtedy drobinki zostają zakryte, więc po co w ogóle je dawać? :P Inna sprawa, że skóra pokryta mieniącymi się opiłkami w tym jednym miejscu wygląda dziwnie , w ogóle nie pojmuję sensu ładowania w krem błyszczących elementów

Tak sobie pomyślałam, że można ładnie rozświetlić dekolt tym kremem
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 15:41   #1871
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

tak-kod do answera jest tylko jeden (przynajmniej tak wynika z porownania mojego kuponu ze zdj z blogow) i w sumie to tez jedna wielka sciema, bo (pomijajac duza kwote minimalna zakupow) brak personalizacji kodow powoduje, ze sa one w sumie ogolnodostepne dla wszystkich i przestaja byc czyms przeznaczonym specjalnie dla klientek glossyboxa

nawet jesli te kupony sa gratisami to uwaza, ze powinno byc to zrobione porządnie, sprawiedliwie i z rozmysłem...
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-19, 16:01   #1872
aezn913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 447
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Ja też testuję krem pod oczy i nie jest zły, ale te drobinki są wg mnie zbędne. Nie lubię takich drobin w kremach pod oczy. Krem ma teoretycznie niwelować oznaki zmęczenia, a drobinki przykuwają uwagę do cieni pod oczami, z którymi mam problem. Czyli- niezbędny jest korektor, ale wtedy drobinki zostają zakryte, więc po co w ogóle je dawać? :P Inna sprawa, że skóra pokryta mieniącymi się opiłkami w tym jednym miejscu wygląda dziwnie , w ogóle nie pojmuję sensu ładowania w krem błyszczących elementów

Tak sobie pomyślałam, że można ładnie rozświetlić dekolt tym kremem
Właśnie ja nie dostrzegłam żadnych drobinek! a czytałam już o tym wcześniej na Wizażu... ale chyba były dwie wersje kremu w zależności od wieku - ja mam tą niebieską wersję - to może to od tego zależy ? albo jestem po prostu ślepa


Cytat:
Napisane przez mysia82 Pokaż wiadomość
tak-kod do answera jest tylko jeden (przynajmniej tak wynika z porownania mojego kuponu ze zdj z blogow) i w sumie to tez jedna wielka sciema, bo (pomijajac duza kwote minimalna zakupow) brak personalizacji kodow powoduje, ze sa one w sumie ogolnodostepne dla wszystkich i przestaja byc czyms przeznaczonym specjalnie dla klientek glossyboxa

nawet jesli te kupony sa gratisami to uwaza, ze powinno byc to zrobione porządnie, sprawiedliwie i z rozmysłem...
więc, sprawdza się moje przypuszczenie, że nie o klientki GB tu chodzi, a o reklamę sklepu dlatego, praktycznie każdy z takiego rabatu może sobie teoretycznie skorzystać mnie to generalnie nie razi, w końcu to był bonus, więc mogli tego w ogóle nie dać i nie ma się co czepiać, chociaż fakt, każdy powinien to przynajmniej otrzymać
__________________


Edytowane przez aezn913
Czas edycji: 2012-07-19 o 16:07
aezn913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 16:10   #1873
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Nie przeszkadzają mi te drobinki, pod makijażem są niewidoczne
Maseczka starczyła mi na jeden raz, więc ciężko stwierdzić jakiś oszołamiający efekt. Włosy po umyciu i zastosowaniu maski ładnie się układały.
Z tymi kuponami to przegięcie, powinni je spersonalizować albo wcale nie wrzucać. O tym kuponie do kosmetyczki nie wspominając

Nie mogę się doczekać sierpniowego GB, po lipcowym ciężko mnie będzie zadowolić. Mam nadzieję, że nie obniżą poziomu!
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 08:25   #1874
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Ja też testuję krem pod oczy i nie jest zły, ale te drobinki są wg mnie zbędne.
A ja właśnie dzięki tym drobinkom, które przecież są mało widoczne chętniej nakładam ten krem. Mam inny i już jakoś do niego mnie nie ciągnie, a do tego i owszem, bo codziennie chcę zobaczyć ten maleńki błysk Krem jest ok, ciekawe jak podziała na cienie, bo do tego trzeba czasu...
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 09:24   #1875
aezn913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 447
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Dziewczyny, a ja nie mam żadnych drobinek w kremie

chyba, jestem ślepa ale dziś jeszcze raz specjalnie się przyglądałam no i nic nie widzę macie niebieską czy czerwoną wersje kremu?
__________________

aezn913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 11:25   #1876
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez aezn913 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja nie mam żadnych drobinek w kremie

chyba, jestem ślepa ale dziś jeszcze raz specjalnie się przyglądałam no i nic nie widzę macie niebieską czy czerwoną wersje kremu?

ja mam wersje renovation-czerwona- i ja bym to okreslila jak "opalizujacy" lub "lekko mieniacy sie". nie jest to jakies nachalne blyszczenie, choc nalozenie grubszej warstwy kremu lub niedokladne roztarcie powoduje sprawia ze krem jest widoczny pod okiem...
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 12:06   #1877
aezn913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 447
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Ja mam niebieską wersję kremu biorę bardzo malutko, powiedziałabym, że mam skórę lekko lśniącą, rozjaśnioną może, ale to bardziej jak po nawilżającym kremie, żadnych drobinek nie widzę, nie mam i nie wiem
__________________

aezn913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 16:02   #1878
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
A ja właśnie dzięki tym drobinkom, które przecież są mało widoczne chętniej nakładam ten krem. Mam inny i już jakoś do niego mnie nie ciągnie, a do tego i owszem, bo codziennie chcę zobaczyć ten maleńki błysk Krem jest ok, ciekawe jak podziała na cienie, bo do tego trzeba czasu...
Wiadomo, każdy lubi coś innego, najważniejsze, aby działał

Cytat:
Napisane przez aezn913 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja nie mam żadnych drobinek w kremie

chyba, jestem ślepa ale dziś jeszcze raz specjalnie się przyglądałam no i nic nie widzę macie niebieską czy czerwoną wersje kremu?
mam niebieską. Sprawdzałaś w sztucznym świetle lub w słońcu? Serio, dla mnie on jest tak błyszczący, że do ludzi bym nie wyszła w samym kremie Może władowali mi podwójną porcję
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 16:36   #1879
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Ja mam niebieski - Prevention i nie ma w nim żadnych drobinek, patrzyłam w każdym swietle...
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-20, 17:14   #1880
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Ja w swoim Prevention mam drobinki nie zauwazylam ich na poczatku ale pod swiatlo sztuczne byly wyraznie widoczne ale nie przeszkadzaja mi wogole, krem jest naprawde fajny!
A co do sierpniowego Glossy to tez po lipcowym pudelku mam wysokie wymagania. Mam nadzieje, ze poziom utrzymaja.
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 17:54   #1881
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Pobrano mi opłatę za sierpniowego GB, tak wcześnie żebym się chyba nie rozmyśliła
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 18:01   #1882
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Pobrano mi opłatę za sierpniowego GB, tak wcześnie żebym się chyba nie rozmyśliła
mi tez! Moze w sierpniu Glossy dojdzie szybciej?
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 18:05   #1883
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez serena.avon Pokaż wiadomość
mi tez! Moze w sierpniu Glossy dojdzie szybciej?
Oby! Bo mam plany i nie chce słuchać rad GB żeby podać adres sąsiadów Fajnie jeśli ktoś ma taką możliwość, ale ja nie chcę szukać mojej paczki po całym osiedlu. Kurier często zostawia przesyłkę byle gdzie i byle komu, nawet nie raczy zadzwonić.
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 19:09   #1884
aezn913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 447
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Wiadomo, każdy lubi coś innego, najważniejsze, aby działał

mam niebieską. Sprawdzałaś w sztucznym świetle lub w słońcu? Serio, dla mnie on jest tak błyszczący, że do ludzi bym nie wyszła w samym kremie Może władowali mi podwójną porcję
no to chyba, Ci władowali podwójną porcję drobinek

faktycznie, posmarowałam teraz na dłoni ciut więcej niż na oko i przy sztucznym świetle dopiero ! jest ! ale to ledwo widoczne ... generalnie gdybym nie wiedziała, nie szukała, nie dopatrywała się nie wiadomo czego, to nigdy w życiu bym chyba tych drobinek nie zauważyła

albo to już moja jakaś autosugestia przez Was, że mój mózg coś tam widzi
__________________

aezn913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 20:06   #1885
djerba
Wtajemniczenie
 
Avatar djerba
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 681
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Dziewczyny, może będziecie wiedziały..może miałyście akurat taką sytuacją..ale przyznam się bez bicia, że jestem świeżą użytkowniczką boxów i coś namieszałam.
Dostałam parę dni temu lipcowego boxa, bo tak późno się zapisałam... płaciłam przez paypala, jednakże nie spodobała mi się ta forma opłat i zmieniłam na kartę kredytową.
Pani mailowo objaśniała mi, że mam zrezygnować z obecnej subskrypcji i założyć nową i wtedy zmienić formy płatności na kartę. No i tak zrobiłam.. tylko przy dokańczaniu subskrypcji, doszło do momentu, że zaakceptowałam wszyściutko i co się dziś okazało - pobrano mi pieniądze z konta... Ja, zaraz po wszystkim kliknęłam usuń subskrypcję, myślałam, że wszystko się anuluje no ale niestety.. glupia byłam że nie zadzwoniłam do banku i nie zastopowałam transakcji
Teraz kwota, która została pobrana..jest przypisana do lipcowego boxa...a ja nie chcę przecież drugiego takiego samego... najchętniej to bym chyba już jednak nie chciała nawet drugiego sierpniowego.. myślicie, że mogą mi zwrócić pieniądze na konto?
Piszę tutaj u Was, bo nie mogę się doczekać co mi jutro odpisze Pani z GB.. się troszkę zdenerwowałam
__________________
....When was d last time u did somethin for d first time?...
djerba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 20:56   #1886
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Oby! Bo mam plany i nie chce słuchać rad GB żeby podać adres sąsiadów Fajnie jeśli ktoś ma taką możliwość, ale ja nie chcę szukać mojej paczki po całym osiedlu. Kurier często zostawia przesyłkę byle gdzie i byle komu, nawet nie raczy zadzwonić.
To sie zgadza. Pamietam jak raz zamawialam ksiazki i przesylke wzielam kurierska. Po 2 tygodniach dzwonilam sie dowiadywac czemu nic nie dotarlo do mnie to okazalo sie ze kurier zostawil paczke u sasiadow ale nie pamieta ktorych... Ehhh... Na nastepny dzien znalazlam paczke pod wycieraczka nie wiem, czy sasiedzi podlozyli, czy kurier laskawie ja dowiozl i podrzucil, ze niby jak cos to on na czas ja dostarczyl gdzie trzeba
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 23:07   #1887
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Ja mam niebieski - Prevention i nie ma w nim żadnych drobinek, patrzyłam w każdym swietle...
rozsmaruj na dłoni i poświeć pod kątem. on ma mnóstwo takich maluteńkich drobinek
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 10:32   #1888
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez serena.avon Pokaż wiadomość
mi tez! Moze w sierpniu Glossy dojdzie szybciej?
No nie wiem, ja mam napisane, że sierpniowy glossy przyjdzie w czerwcu dopiero hihi
"
GLOSSYBOX, Sierpień 2012

Data dostawy:
Pierwsza połowa czerwca
"

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może będziecie wiedziały..może miałyście akurat taką sytuacją..ale przyznam się bez bicia, że jestem świeżą użytkowniczką boxów i coś namieszałam.
[...]
Piszę tutaj u Was, bo nie mogę się doczekać co mi jutro odpisze Pani z GB.. się troszkę zdenerwowałam
Nie denerwuj się, wszystko wyjaśnią w glossy i będzie dobrze. Tylko, jeśli nie dostałaś wczoraj info, to dopiero w poniedziałek. Ja bym się nie martwiła, bo odpowiedź na mój list dot. wpłat był rzeczowy i pomocny.
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 12:12   #1889
aezn913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 447
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Rzeczywiście, na kontakt w GB nie można (jak na razie) narzekać Odpisują dość szybko i konkretnie i przede wszystkim sympatycznie

djerba na pewno wyjaśnią Twój problem, nie martw się na zapas
__________________

aezn913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 13:12   #1890
mysa
Raczkowanie
 
Avatar mysa
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 139
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Ja też mam napisane że w czerwcu,nawet się chwilę zastanawiałam ,czy przez pomyłkę nie zamówiłam czerwcowego boxa
mysa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-20 16:44:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:00.