Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-17, 13:30   #3121
fifi_xd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 194
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez gwaran Pokaż wiadomość
2. kremy z filtrem - przy niektórych kosmetykach konieczne; ale jakie kremy? takie do opalania? wiem, że to pytanie może się wydać głupie, ale nie wiem, jak ugryźć temat
Filtry to kremy przeciwsłoneczne do twarzy. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=193351 Z tego wątku dowiesz się wszystkiego, są tam przydatne linki A i musisz pamiętać że niektóre filtry (te zawierające parasol) destabilizowane są przez talc i micę często dodawane do pudrów i podkładów, dlatego warto jej zakupić filtr mineralny, np avene http://www.aveneusa.com/high-protection-cream-spf50/
fifi_xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 16:52   #3122
kael
Raczkowanie
 
Avatar kael
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez gwaran Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
poczytałam trochę o BU, zrobiłam skromne zamówienie na próbę, ale mam kilka pytań do Was:

1. o co chodzi z tymi kremami i serami? czy to się stosuje jedno zamiast drugiego? jak kupię serum, to kremu w ogóle nie używam? i czy jedno i drugie nadaje się na dzień pod makijaż i na noc?
W zależności od skóry i preferencji, jedne dziewczyny stosują albo tylko kremy, albo tylko sera, albo jedno i drugie Dużo zależy też od konsystencji. Przeważnie przy suchej skórze samo serum to za mało (choć też zależy jakie). Z reguły jeśli wybierzesz oba produkty, to stosuje się najpierw serum, a po jakimś czasie od nałożenia krem. U mnie sprawdza się tak na noc. Rano pod makijaż kładę albo jedno albo drugie, bo mam mieszaną skórę i łatwo o przetłuszczanie. Sera też są idealne pod maskę algową.
kael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 10:52   #3123
gwaran
Przyczajenie
 
Avatar gwaran
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziękuję bardzo! w końcu do mnie dotarło o co kaman

Gdyby ktoś mógł mi jeszcze doradzić w punktach 3. i 4.?
gwaran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 14:56   #3124
fifi_xd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 194
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez gwaran Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo! w końcu do mnie dotarło o co kaman

Gdyby ktoś mógł mi jeszcze doradzić w punktach 3. i 4.?
W sprawie zmarszczek nie pomogę, bo jestem od ciebie 10 lat młodsza i nie mam z nimi jeszcze problemów a na zaskórniki może pomóc tonik aha/bha 10%, mnie pomógł kiedy miałam z nimi problem, skoro masz suchą skórę to może stosuj go tylko w tych okolicach w których występują.
fifi_xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 21:40   #3125
Yoassa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 19
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Witajcie!
Stałam się, mam nadzieję szczęśliwą, posiadaczką Serum migdałowego 10% oraz toniku mlecznego AHA 8%. Serum stosuję co dwa dni na dekolt. Cały w małych kropeczkach, czerwonych lub białych, gdzieniegdzie większe krosty. Brak podrażnień. Stosuję 2 tygodnie, na razie rezultatów nie widzę, ale jestem cierpliwa.
Tonik stosuję na twarz też co drugi dzień z 1 przerwą 5 dniową. Czoło to zaskórniki zamknięte, na nosie otwarte, trądzik w mniejszym lub większym stanie zaawansowania, przebarwienia. Przeszłam wszystko oprócz retinoidów, na które się nie zdecyduję.
Wydaje mi się, że zaskórniki trochę się chowają, przy czym notuję większy niż zwykle wysyp. Mój problem polega na tym, że buzia po nasmarowniu tonikiem jest bardzo czerwona i potrzebuje co najmniej kwadransu, żeby dojść do siebie. Tonik nie ma alkoholu i myślałam, że będzie możliwie łagodny, ale bardzo mnie podrażnia. Czy to normalne i mam dalej stosować? Myślałam, że serum będzie silniejsze, ale dekolt w ogóle nie podrażniony. A może lepiej nakładać serum na twarz, a tonik na dekolt? Poradźcie proszę....
Yoassa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 17:01   #3126
lioele
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 592
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

No i miałam już zamawiać puder , ale nie mogę się zdecydować czy jedwab czy jedwab+owies
lioele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 07:56   #3127
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez lioele Pokaż wiadomość
No i miałam już zamawiać puder , ale nie mogę się zdecydować czy jedwab czy jedwab+owies
Puder z owsem fajnie maskuje zaczerwienienia w moim przypadku, ja mam bambusowy (jedwab+owies) i bardzo chwalę. Nie wysusza buzi, nie podrażnia. Polecam
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-20, 17:46   #3128
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Chcę zrobić zamówienie na BU, ale nie wiem co na początek zamówić.
Mam cerę mieszaną, liczne zaskórniki w strefie t, a do tego naczynka na nosie oraz brodzie.

Myślałam o oleju z kocanki na noc+ żel hiaulor. z alantoiną i pantenolem. A na dzień pod podkład serum oliwkowe renew z retinolem oraz zmatowinie w postaci pudru perłowego.

Może być? Czy coś dorzucić, ewentualnie odrzucić
My Life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 12:57   #3129
gabi071984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Ja w tamtym tygodniu dostałam paczkę: kupiłam puder bambusowy z jedwabiem- rewelacja od razu przypadł mi do gustu. Olej arganowy - narazie stosuje go z kremem fajnie nawilża (mam suchą cerę ) ale po za tym narazie nie zauważyłam innych właściwości i jeszcze zamówiłam olejek myjący - super zmywa podkład i oczyszcza cerę ale z makijażem oczu u mnie sobie nie radzi a kupiłam go pod tym kontem że super zmywa cały makijaż. Dostawa super szybka i jestem zadowolona. A wiecie może co fajnie zmywa makijaż z biochemi urody?
gabi071984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 16:34   #3130
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez My Life Pokaż wiadomość
A na dzień pod podkład serum oliwkowe renew z retinolem oraz zmatowinie w postaci pudru perłowego.
Retinol na dzien pod podklad to chyba nie najlepszy pomysl
Poczytaj, jak polecaja stosowac to serum i zaopatrz sie w wysokie i fotostabilne filtry
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 20:17   #3131
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez gabi071984 Pokaż wiadomość
Ja w tamtym tygodniu dostałam paczkę: kupiłam puder bambusowy z jedwabiem- rewelacja od razu przypadł mi do gustu. Olej arganowy - narazie stosuje go z kremem fajnie nawilża (mam suchą cerę ) ale po za tym narazie nie zauważyłam innych właściwości i jeszcze zamówiłam olejek myjący - super zmywa podkład i oczyszcza cerę ale z makijażem oczu u mnie sobie nie radzi a kupiłam go pod tym kontem że super zmywa cały makijaż. Dostawa super szybka i jestem zadowolona. A wiecie może co fajnie zmywa makijaż z biochemi urody?
Hmm, a czym malujesz oczy? Może po prostu za krótko trzymasz?
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-22, 10:00   #3132
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Cool Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Retinol na dzien pod podklad to chyba nie najlepszy pomysl
Poczytaj, jak polecaja stosowac to serum i zaopatrz sie w wysokie i fotostabilne filtry
Dziękuję za zwrócenie uwagi biorę się do czytania
My Life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 10:08   #3133
gwaran
Przyczajenie
 
Avatar gwaran
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Ja wypróbowałam wczoraj po raz pierwszy olejek myjący i byłam w szoku, jak łatwo pozbyłam się makijażu, zwłaszcza tuszu do rzęs
Poza tym skóra po umyciu w ogóle nie była ściągnięta - pierwszy raz doznałam takiego cudu i podobało mi się...
gwaran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 11:55   #3134
kael
Raczkowanie
 
Avatar kael
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez gabi071984 Pokaż wiadomość
Ja w tamtym tygodniu dostałam paczkę: kupiłam puder bambusowy z jedwabiem- rewelacja od razu przypadł mi do gustu. Olej arganowy - narazie stosuje go z kremem fajnie nawilża (mam suchą cerę ) ale po za tym narazie nie zauważyłam innych właściwości i jeszcze zamówiłam olejek myjący - super zmywa podkład i oczyszcza cerę ale z makijażem oczu u mnie sobie nie radzi a kupiłam go pod tym kontem że super zmywa cały makijaż. Dostawa super szybka i jestem zadowolona. A wiecie może co fajnie zmywa makijaż z biochemi urody?
A w jaki sposób zmywasz? U mnie sprawdził się olejek na wacik zmoczony wodą, wtedy tworzy się emulsja i łatwiej wszystko z oczu schodzi. W moim przypadku przynajmniej tak było, bo sam olejek na płatku kosmetycznym (czy też bez wacika zmywanie palcami) nie dał rady z tuszem...
kael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 13:35   #3135
Anoa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Czy ktoś miał wysypkę po zastosowaniu Serum Migdałowego Z BU? Ja dzisiaj wokół ust i po obu stronach brody mam piękną, czerwoną kaszkę :/ Nie wiem dlaczego ale zawsze coś mnie podrażnia w tych miejscach Czy Serum regulujące będzie dobre na takie wysypki?

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-11-23 o 18:09 Powód: Powielenie treści
Anoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 15:29   #3136
kael
Raczkowanie
 
Avatar kael
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Anoa Pokaż wiadomość


Jeszcze jedna sprawa. Czy ktoś miał wysypkę po zastosowaniu Serum Migdałowego Z BU? Ja dzisiaj wokół ust i po obu stronach brody mam piękną, czerwoną kaszkę :/ Nie wiem dlaczego ale zawsze coś mnie podrażnia w tych miejscach Czy Serum regulujące będzie dobre na takie wysypki?
Mam wrażliwą skórę podatną właśnie na takie kaszki (w okolicach oczu), ale nic nie zaobserwowałam... Najwyraźniej musisz omijać te miejsca przy aplikacji. A zauważyłaś jakąś prawidłowość, w sensie podobne składniki w produktach, które to wywołują?
kael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 16:48   #3137
Anoa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez kael Pokaż wiadomość
Mam wrażliwą skórę podatną właśnie na takie kaszki (w okolicach oczu), ale nic nie zaobserwowałam... Najwyraźniej musisz omijać te miejsca przy aplikacji. A zauważyłaś jakąś prawidłowość, w sensie podobne składniki w produktach, które to wywołują?

No dzisiaj to już mam kaszke czyt. masakre na całej twarzy... i szyja też jest zasypana :/ Podejrzewam, że to Serum Azelo-Oliwkowe mnie tak załatwiło, bo przed zastosowaniem Serum Migdałowego po jednodniowej przerwie nałożyłam na wieczór Serum Migdałowe, a że tym ostatnim nie smarowałam szyi, zapewne to nie migdał mnie tak załatwił. Teraz niczym nie smaruje twarzy, muszę poczekac aż wszystko zniknie, bo nawet na powiekach oczu mam te krosteczki

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Na BU pisano że można stosować wymiennie te produkty :/
Anoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 21:19   #3138
kael
Raczkowanie
 
Avatar kael
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Anoa Pokaż wiadomość
No dzisiaj to już mam kaszke czyt. masakre na całej twarzy... i szyja też jest zasypana :/ Podejrzewam, że to Serum Azelo-Oliwkowe mnie tak załatwiło, bo przed zastosowaniem Serum Migdałowego po jednodniowej przerwie nałożyłam na wieczór Serum Migdałowe, a że tym ostatnim nie smarowałam szyi, zapewne to nie migdał mnie tak załatwił. Teraz niczym nie smaruje twarzy, muszę poczekac aż wszystko zniknie, bo nawet na powiekach oczu mam te krosteczki

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Na BU pisano że można stosować wymiennie te produkty :/
Bo pewnie można stosować jeśli kogoś taka mieszanka nie uczula. Z tego co widzę to azelo i migdał mają wspólne tylko żel HA i mleczan sodu więc reszta tego, co może Cię uczulać pozostaje póki co zagadką. Szkoda, że tak to wyszło - żal skóry i pieniędzy, no i pewnie będziesz musiała uważać na podobne składniki w kolejnych zamówieniach. Mam nadzieję, że szybko przejdzie!
kael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 23:36   #3139
pussynka
Raczkowanie
 
Avatar pussynka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 379
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dobry!
Dziewczyny, czytam Was i czytam ale nie mogę doczytać
Potrzebuję rady.
Od ok. 2 miesięcy stosuję tonik PHA oraz serum flavo-c. Tonik na noc (potem krem) a serum na dzień (też przed kremem).
Jestem adowolona z efektów mimo poczatkowych podrżnień. W tej chwili mogę używać toniku codziennie i jest w porządku.
Produkty mi się kończą i próbuję coś zamówić ale niestety nie mam wystarczającej wiedzy co robić dalej. Chciałabym też poza oczyszczeniem cery, pozbyciem się przebarwień o zaskórników, powalczyć ze zmarszczkami, więc pomyślałam o retinolu.
Z tego, co doczytałam to dla mojej bardz wrażliwej i bardzo suchej skóry powinnam zacząć od kremu regenerującego 0,35%. Doradźcie tylko czy mogę używać daej toniku PHA i serum? Myślałam o toniku na noc plus krem z retonilem a rano serum i później krem (oczywiście bez retinolu). \Co myślicie?
pussynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-25, 12:35   #3140
Syllvcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 79
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pussynka Pokaż wiadomość
Dobry!
Dziewczyny, czytam Was i czytam ale nie mogę doczytać
Potrzebuję rady.
Od ok. 2 miesięcy stosuję tonik PHA oraz serum flavo-c. Tonik na noc (potem krem) a serum na dzień (też przed kremem).
Jestem adowolona z efektów mimo poczatkowych podrżnień. W tej chwili mogę używać toniku codziennie i jest w porządku.
Produkty mi się kończą i próbuję coś zamówić ale niestety nie mam wystarczającej wiedzy co robić dalej. Chciałabym też poza oczyszczeniem cery, pozbyciem się przebarwień o zaskórników, powalczyć ze zmarszczkami, więc pomyślałam o retinolu.
Z tego, co doczytałam to dla mojej bardz wrażliwej i bardzo suchej skóry powinnam zacząć od kremu regenerującego 0,35%. Doradźcie tylko czy mogę używać daej toniku PHA i serum? Myślałam o toniku na noc plus krem z retonilem a rano serum i później krem (oczywiście bez retinolu). \Co myślicie?
Myślę, że możesz zostać przy toniku i serum, jednakże ja dokupiłabym jeszcze jakiś hydrolat na zmianę z tonikiem PHA na wszelki wypadek, gdyby PHA razem z retinolem codziennie podrażniał jednak skórę.
Ja obecnie używam serum oliwkowego z retinolem i naprzemiennie wieczorem toniku PHA z hydrolatem oliwkowym. Na dzień hydrolat z kocanki i serum SAP z ZSK, bo flavo z BU mnie podrażniał i ogólnie miałam po nim masakrę na twarzy brrr Czasami zastępuję w/w pielęgnację olejem z kocanki + żel hialuronowy + czasami ekstrakt na naczynka z zsk i sprawdza się to bardzo dobrze. Na podrażnienia proponuję Ci zaopatrzyć się również w niacynamid, ja dodaję do hydrolatu na dzień lub czasami bezpośrednio na skórę.
Syllvcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 12:39   #3141
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Anoa Pokaż wiadomość
Czy ktoś miał wysypkę po zastosowaniu Serum Migdałowego Z BU? Ja dzisiaj wokół ust i po obu stronach brody mam piękną, czerwoną kaszkę :/ Nie wiem dlaczego ale zawsze coś mnie podrażnia w tych miejscach Czy Serum regulujące będzie dobre na takie wysypki?
Ja używam juz drugiej butelki i nie, nie miałam. Czasem mnie wysypuje ale raczej bez związku z pielęgnacją.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 12:43   #3142
pussynka
Raczkowanie
 
Avatar pussynka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 379
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Syllvcia Pokaż wiadomość
Myślę, że możesz zostać przy toniku i serum, jednakże ja dokupiłabym jeszcze jakiś hydrolat na zmianę z tonikiem PHA na wszelki wypadek, gdyby PHA razem z retinolem codziennie podrażniał jednak skórę.
Ja obecnie używam serum oliwkowego z retinolem i naprzemiennie wieczorem toniku PHA z hydrolatem oliwkowym. Na dzień hydrolat z kocanki i serum SAP z ZSK, bo flavo z BU mnie podrażniał i ogólnie miałam po nim masakrę na twarzy brrr Czasami zastępuję w/w pielęgnację olejem z kocanki + żel hialuronowy + czasami ekstrakt na naczynka z zsk i sprawdza się to bardzo dobrze. Na podrażnienia proponuję Ci zaopatrzyć się również w niacynamid, ja dodaję do hydrolatu na dzień lub czasami bezpośrednio na skórę.
Dzięki za odpowiedź!
Hydrolat będę miała, bo muszę zakupić do kremu z retonolem a połowa zostanie
Czyli może na noc pha + retinol a na dzień tylko hydrolat + serum z wit. C?
Aha, zastanawiam się jeszcze które serum, czy flavo C czy to: http://www.biochemiaurody.com/sklep/serum-bright.html
Macie jakieś doświadczenia? A może potraficie ocenić po składzie?
pussynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 19:15   #3143
skorus84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1
Post Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Witam wszystkie drogie użtkowniczki,Jestem tu nowa. Trafiłam tutaj gdyz mam zamiar zakupic jakies produkty z BU.Moze mi pomozecie?Mam mimiczne zmarszczki kolo ust i nosa.Czy kwas hialuronowy bedzie dobry na te zmarszczki?Ewentualnie co jeszcze..?Ania
skorus84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 19:54   #3144
Syllvcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 79
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pussynka Pokaż wiadomość

Czyli może na noc pha + retinol a na dzień tylko hydrolat + serum z wit. C?
Ja bym naprzemiennie stosowała na noc pha/hydrolat + retinol, a na dzień tak jak piszesz + jakiś filtr
Syllvcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 21:30   #3145
pussynka
Raczkowanie
 
Avatar pussynka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 379
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

O właśnie, jakiś filtr... Jaki wystarczy teraz? Polecacie coś? Nie groźne mi przetłuszczenie skóry raczej ale co by to maść nie była. No i niekoniecznie najwyższa półka cenowa...
pussynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 12:39   #3146
Anoa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez kael Pokaż wiadomość
Bo pewnie można stosować jeśli kogoś taka mieszanka nie uczula. Z tego co widzę to azelo i migdał mają wspólne tylko żel HA i mleczan sodu więc reszta tego, co może Cię uczulać pozostaje póki co zagadką. Szkoda, że tak to wyszło - żal skóry i pieniędzy, no i pewnie będziesz musiała uważać na podobne składniki w kolejnych zamówieniach. Mam nadzieję, że szybko przejdzie!

Po odczekaniu dwóch dni posmarowałam się na noc - dla testu - Serum Migdałowym. Rano nie zważyłam zaostrzenia podrażnienia. Wczoraj pomyślałam, że może Serum Regenerujące złagodzi mi tą swędzącą kasze i posmarowałam się rano tym specyfikiem zmieszanym z HA odżywczym i zgadnijcie co mam dzisiaj na twarzy i szyi i płatkach uszu nawet! Wysypka znowu zaogniła się :/ Czyli podejrzewam, że to Serum Regenerujące mnie też uczuliło :/ Może to olejek z Zielonej Kawy, który jest jego głównym i baardzo wyczuwalnym składnikiem? A chciałam mieć gładką i solidnie nawilżoną skóre bez tych szpetnych plam No to sobie narobiłam...
Dodatkowo, co prawda użyłam tylko 3 razy Serum Migdałowego, zauważyłam, że moja (jedna z większych plam typu ostuda) zrobiła się ciemniejsza!? Nie mam pojęcia jak to możliwe??
Anoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 15:42   #3147
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Anoa Pokaż wiadomość
Po odczekaniu dwóch dni posmarowałam się na noc - dla testu - Serum Migdałowym. Rano nie zważyłam zaostrzenia podrażnienia. Wczoraj pomyślałam, że może Serum Regenerujące złagodzi mi tą swędzącą kasze i posmarowałam się rano tym specyfikiem zmieszanym z HA odżywczym i zgadnijcie co mam dzisiaj na twarzy i szyi i płatkach uszu nawet! Wysypka znowu zaogniła się :/ Czyli podejrzewam, że to Serum Regenerujące mnie też uczuliło :/ Może to olejek z Zielonej Kawy, który jest jego głównym i baardzo wyczuwalnym składnikiem? A chciałam mieć gładką i solidnie nawilżoną skóre bez tych szpetnych plam No to sobie narobiłam...
Dodatkowo, co prawda użyłam tylko 3 razy Serum Migdałowego, zauważyłam, że moja (jedna z większych plam typu ostuda) zrobiła się ciemniejsza!? Nie mam pojęcia jak to możliwe??
Ja próbowałam kilku serów odżywczych z BU (renew, różane, lemon) i tylko różane jest ok i też nie codziennie, inne są po prostu za ciężkie dla mnie a renew ma retinol na który reaguję niezbyt dobrze. Lemon musiałam bardzo rozcieńczać i używać od czasu do czasu.

Możesz byc uczulona albo po prostu serum jest za ciężkie.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 17:25   #3148
Anoa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Ja próbowałam kilku serów odżywczych z BU (renew, różane, lemon) i tylko różane jest ok i też nie codziennie, inne są po prostu za ciężkie dla mnie a renew ma retinol na który reaguję niezbyt dobrze. Lemon musiałam bardzo rozcieńczać i używać od czasu do czasu.

Możesz byc uczulona albo po prostu serum jest za ciężkie.


To bardzo dziwne ponieważ mam skórę odwodnioną, ale przetłuszczającą się w strefie T , nie mam pryszczy, a jedynie przebarwienia po nich... nie mam już 'nastu' lat a 31...pierwszy raz moja skóra zareagowała tak mocno :/ Wilka szkoda, bo wiązałam tyle nadziei z kosmetykami z BU
Anoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 09:04   #3149
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Anoa Pokaż wiadomość
To bardzo dziwne ponieważ mam skórę odwodnioną, ale przetłuszczającą się w strefie T , nie mam pryszczy, a jedynie przebarwienia po nich... nie mam już 'nastu' lat a 31...pierwszy raz moja skóra zareagowała tak mocno :/ Wilka szkoda, bo wiązałam tyle nadziei z kosmetykami z BU
a moze po prostu za duzo na raz? od dawna tutaj jest trąbione, ze takie kosmetyki nalezy wprowadzac stopniowo
ja od ladnych paru lat uzywam różnych serów (tak to sie odmienia??) z BU i tylko z jednym mialam problem
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 09:42   #3150
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Czy któraś z was stosowała może eliksir winogronowy DNA? Zastanawiam się nad zamówieniem ale chętnie coś bym się o nim dowiedziała... czy działa/nawilża/przyjemnie się używa itp Myślałam też o płynie micelarnym, obenie używam biodermy sensibio h2o albo hydrabio - na zmianę, ale opis płynu z BU bardzo mnie przekonał Jestem ciekawa jak wypada w stosunku do biodermy, czy warto zamówić?
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:47.