Chanel kolorówka część II - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-08, 17:35   #2101
Senna34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 86
Dot.: Chanel kolorówka część II

Ja mam Rouge Coco nr 17 Orchidee. kolor określiłabym na taki właśnie czerony róż. Nie mocna żywa, krwista czerwień, tylko chyba właśnie coś bardziej stonowanego. Jestem zimnym typem urodowym i uważam, że ten kolor jest dla mnie. Podoba mi się i ogólnie chyba mi w nim nieźle.
Jednak faktycznie najlepiej by było, abyś sama dokładnie sprawdziła kolor na sobie.
wklejam link, gdzie jest swatch tego koloru, z tym że na zdjęciach zawsze jest kwestia światła.

http://commecoco.blogspot.com/2010/03/blog-post_18.html


BTW Guacamole, tak kusisz ta szmineczką Sisley, że się chyba wybiorę na bliższe zapoznanie z nią do sephory
Senna34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 18:02   #2102
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Senna34 Pokaż wiadomość
Ja mam Rouge Coco nr 17 Orchidee. kolor określiłabym na taki właśnie czerony róż. Nie mocna żywa, krwista czerwień, tylko chyba właśnie coś bardziej stonowanego. Jestem zimnym typem urodowym i uważam, że ten kolor jest dla mnie. Podoba mi się i ogólnie chyba mi w nim nieźle.
Jednak faktycznie najlepiej by było, abyś sama dokładnie sprawdziła kolor na sobie.
wklejam link, gdzie jest swatch tego koloru, z tym że na zdjęciach zawsze jest kwestia światła.

http://commecoco.blogspot.com/2010/03/blog-post_18.html


BTW Guacamole, tak kusisz ta szmineczką Sisley, że się chyba wybiorę na bliższe zapoznanie z nią do sephory
Ta orchidea jest piekna, choc, jak patrze na swatche, to wyglada mi na nieco zgaszony roz z domieszka czerwieni. Taka codzienna wersja czerwieni do pracy
Kusze i kusze, ale warto Kolor, ktory wyjatkowo pasuje i do urodowej zimy i do lata, bo taka ani goraca ani zimna, ale ladnie odswieza twarz. I mniej wymagajaca wzgledem cery, niz mocno kremowe szminki - takie moje zdanie. No i zeby wygladaja na bielsze
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 18:12   #2103
Senna34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 86
Dot.: Chanel kolorówka część II

To fakt, kremowe szminki wbrew pozorom są wymagające i ja sama mimo wieku 30+ dopiero uczę się je nosić. Mało tego, dochodzę do wniosku, że chyba niezbędna mi będzie dobra konturówka. Ciągle mam obsesję, że coś mi się porozmazuje i wyjedzie poza kontur, ot taki mały świr
Orchidee jest faktycznie piękna, trudno w zasadzie opisać jej kolor, nie mogłam za bardzo znaleźć zdjęcia oddającego idealnie ten odcień, dlatego najlepiej sprawdzić kolor naocznie, na ręce-jeśli nie chcemy sie testerem malować po ustach , ponoć na opuszce palców kolor wygląda najbardziej zbliżony do tego jak będzie wyglądał na ustach,bowiem opuszki sa najbardziej ukrwione.

Dobra, decyzja zapadła, idę obadać Sisleya
Senna34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 18:35   #2104
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

Senna, a ja odwrotnie, bo dopiero po trzydziestce oswajam blyszczyki
Kocham kremowe pomadki, wlasnie w takich poszarzalych rozach, ochlodzonych rozowych brazach - takie kolory cieliste, jak ma np. Clinique czy Bobbi Brown.
A bardziej nasycone i wyraznekolory to jednak wole w postaci poltransparentnej, z wieksza baza woskowa, bo jest polysk, jest krycie, ale nie ma efektu ciezkiej i kapiacej warstwy na ustach. Trzeba sie wtedy wysilac pedzelkami, kredkami, by wyczarowac nieskazitelne usta

Kredka do ust fajna sprawa, czasem mozna w ogole wysmarowac sie sama kredka, a potem dac na to tylko odrobine polysku . Ja lubie kredke taka, jaka sie stosuje pod brwiami, w kolorze naturalnym. Rozswietlam sobie gorna warge na calej linii, rozcieram i wtedy ladniej mi sie wszystko trzyma i nie rozlazi. Mozna tez czerwona pomadka wklepywac palcami - efekt taki nonszalancki, ale wciaz chic . Czerwony wymaga
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 19:11   #2105
Senna34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 86
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Senna, a ja odwrotnie, bo dopiero po trzydziestce oswajam blyszczyki
Kocham kremowe pomadki, wlasnie w takich poszarzalych rozach, ochlodzonych rozowych brazach - takie kolory cieliste, jak ma np. Clinique czy Bobbi Brown.
A bardziej nasycone i wyraznekolory to jednak wole w postaci poltransparentnej, z wieksza baza woskowa, bo jest polysk, jest krycie, ale nie ma efektu ciezkiej i kapiacej warstwy na ustach. Trzeba sie wtedy wysilac pedzelkami, kredkami, by wyczarowac nieskazitelne usta

Kredka do ust fajna sprawa, czasem mozna w ogole wysmarowac sie sama kredka, a potem dac na to tylko odrobine polysku . Ja lubie kredke taka, jaka sie stosuje pod brwiami, w kolorze naturalnym. Rozswietlam sobie gorna warge na calej linii, rozcieram i wtedy ladniej mi sie wszystko trzyma i nie rozlazi. Mozna tez czerwona pomadka wklepywac palcami - efekt taki nonszalancki, ale wciaz chic . Czerwony wymaga
O i to też wypróbuję, ja nie wiem czy jakaś ofiara jestem czy taka uroda, umaluję usta, po jakimś czasie rzut okaz w lustro , a tu pomadka jakoś się nie trzyma konturu. Wygląda to dla mnie okropnie niechlujnie, nie lubie tego, razi mnie i mimo,że kolekcję pomadek mam mega wielką, to i tak konczę na błyszczyku. Lubię je tak a propos, ale czasem jednak pomadka mi się marzy. Mam bazę Guerlaina i owszem na samych wargach nieźle trzyma kosmetyk,ale te nieszczęsne kontury. A to dziwne, bo ust nie mam płaskich, tylko raczej wypukle i wydatne. Tyle,że ja gadułka jestem i może jak ciagle nadaję to i się szminka nie trzyma;-P
Pomadki półtransparentne baardzo lubię, mam 2 Chanel Coco Shine ( to tak w temacie wątku ;-)..ale one akurat są nietrwałe , pisałam o tym nawet w recenzji. Śliczne kolory, komfort noszenia na najwyższym poziomie! Co z tego jak cała ta przyjemność trwa pół godzinki. Mam też Diora nową Extreme-kolorek Lucky, piękny. Nie jest jednak przejrzysta, stanowczo bardziej zbliża się do kremu.

Dlatego z chęcią przyjrzę się polecanej przez Ciebie Sisely.
Senna34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 12:44   #2106
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Chanel kolorówka część II

Dziewczyny, czy ktos wie, co jest w tym zestawie próbek od Chanel? Dzis wyslalam do nich ankietę, znalezioną w kartoniku podkładu Vitalumiere, bylo w tej ankiecie napisane, że "każda pani, która ją odesle otrzyma zestaw próbek Chanel".
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 12:52   #2107
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy ktos wie, co jest w tym zestawie próbek od Chanel? Dzis wyslalam do nich ankietę, znalezioną w kartoniku podkładu Vitalumiere, bylo w tej ankiecie napisane, że "każda pani, która ją odesle otrzyma zestaw próbek Chanel".
zestawy są różne. ja wysyłałam w grudniu i dostałam: 2,5ml podkładu Vitalumiere, 5ml kremu na dzień Beaute Initiale, 5ml serum Sublimage i kartonik z próbkami czterech odcieni Rouge Allure Velvet po 0,25 g z malutkim pędzelkiem do ich nakładania . Od tamtej pory cisza, nic nie dostałam więcej
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-10, 13:12   #2108
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Chanel kolorówka część II

[1=e8568007f733d5544c729bc 90367d4fe20d6da38_65540b4 a0b460;35810923]zestawy są różne. ja wysyłałam w grudniu i dostałam: 2,5ml podkładu Vitalumiere, 5ml kremu na dzień Beaute Initiale, 5ml serum Sublimage i kartonik z próbkami czterech odcieni Rouge Allure Velvet po 0,25 g z malutkim pędzelkiem do ich nakładania . Od tamtej pory cisza, nic nie dostałam więcej[/QUOTE]
aha. jak długo czekałas na przesyłkę?
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 13:33   #2109
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
aha. jak długo czekałas na przesyłkę?
wydaje mi się, że od wysłania ankiety czekałam 10 dni, na pewno nie trwało to dłużej niż dwa tygodnie.
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 19:11   #2110
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Chanel kolorówka część II

Ja ankiety nie mam, ale mój szwagier wysłał do chanel list z prośbą o zestaw miniaturek perfum (5 sztuk), ponoć jakaś limitowanka i wyobraźcie sobie, że dostał
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 10:30   #2111
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Fakt, nie sa mocno napigmentowane, odpowiadaja mi tylko niektore. Choc wiele zalezy od paletki. jak sie wybierze jakies bardziej satynowe - efekt fajny, a jak bardziej 'sparkling' drobinkowe to efekt brudnej sciery na powiekach i to osypanych jakims potluczonym szklem .
Mam Garden Party - rozowo-zielone i fioletowe czworki, nie pamietam nazwy, i te pierwsze sa ok. Fioletowe mnie troche wkurzaja - bo latwo o te sciere na powiekach. To jest tak, ze niezaleznie od koloru, efekt jest taki, ze powieka wyglada niemal tak samo - taka omieciona popiolem lub podbita. Trzeba te cienie klasc na dobra baze, a sie odwdziecza.

Mialam Irreele - dwojki i byly.... takie podobne do Bourjois, tyle, ze mniej napigmentowane...

Ps. Baza potrzebna by mi byla

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Pochwale sie
Kupilam sobie na wyprzedazy zolty lakier w kolorze Mimose za cale 25 zet na polskie , bo w Szwecji nikt nie szalal za tym kolorem. Kupilam dwa, bo jeden dam siostrzenicy nastolatce .
w kosmetyczce pojawila mi sie tez kredka do oczu z temperowka w kolorze Khaki platine (albo patine). Fajna, ale bardzo malo widoczna. Jake porownuje ja z taka sama w kolorze silver, ta druga jest bardziej miekka, dobrze sie rozprowadza i jest widoczna. Ta khaki jest twardsza i wlasciwie dobra do wykorzystania jako cien, jak sie nia zrobi kilka grubych kresek.

Pojawilo mi sie duzo innych skarbow, ale juz nie Chanel. Nie ma to jak lipcowe wyprzedaze
U nas na pewno nie znajdziemy lakierów w takich cenach. Fajne zakupy i siostrzenica będzie zachwycona
__________________
http://denticoo.blogspot.com/
dentico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-15, 18:31   #2112
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Chanel kolorówka część II

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-08-15 18.58.06.jpg (111,2 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-08-15 18.59.04.jpg (115,4 KB, 96 załadowań)
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 19:20   #2113
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Chanel kolorówka część II

Piekne Poka Diwali
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 23:42   #2114
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 08:50   #2115
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Chanel kolorówka część II

Kolor jest piękny, taka złota wersja Graphite'a, którego bardzo lubię (i nie rozumiem, czemu tyle jego butelek jeszcze czeka na właścicielki na wyprzedażach). Najbardziej mnie kręci w nim ten połysk 'białego złota', jak widać na tym zdjęciu. Swoje paznokcie pokażę, jak poprawię stan okołopaznokciowy, bo do zdjęć to się nie nadaje
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 09:12   #2116
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Chanel kolorówka część II



ale boski jest
ilios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 10:46   #2117
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 12:25   #2118
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Chanel kolorówka część II

Do Myszołapki leci już Diwali, więc już może jutro też się podzieli opinią
Beige poczeka na testy do weekendu A torebeczka fajna - wpakowałam tam swoje chanelowe rzeczy w welurkach i w końcu mają swoje miejsce :P
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 11:28   #2119
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Chanel kolorówka część II

Dzisiaj idę powąchać Coco Noir do Sephory Napaliłam się jak szczerbaty na suchary - mam nadzieję, że się nie zawiodę
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-17, 12:33   #2120
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Dzisiaj idę powąchać Coco Noir do Sephory Napaliłam się jak szczerbaty na suchary - mam nadzieję, że się nie zawiodę
Ja już wachałam i pachnę nią globalnie w ramach testów
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 12:34   #2121
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja już wachałam i pachnę nią globalnie w ramach testów
Jak pierwsze wrażenia?

Już zobaczyłam na równoległym wątku

Edytowane przez uroczysko
Czas edycji: 2012-08-17 o 12:36
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 13:16   #2122
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Kolor jest piękny, taka złota wersja Graphite'a, którego bardzo lubię (i nie rozumiem, czemu tyle jego butelek jeszcze czeka na właścicielki na wyprzedażach). Najbardziej mnie kręci w nim ten połysk 'białego złota', jak widać na tym zdjęciu. Swoje paznokcie pokażę, jak poprawię stan okołopaznokciowy, bo do zdjęć to się nie nadaje
Cudny kolorek
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 16:44   #2123
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Chanel kolorówka część II

Uroczysko, nie pamiętam czy Ci napisałam? Szmina doszła, pakowanie pancerne
Używa się super przyjemnie, ale jest do przesady transparentna...
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 16:46   #2124
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Chanel kolorówka część II

Dziewczyny zwracam się do Was z prośbą o radę. Noszę się z zamiarem kupienia sobie pomadki Chanel, ale kolorów jest tyle że nie wiem co wybrać i co byłoby dla mnie najbardziej odpowiednie. Z konsultantkami jakoś nie mogę się dogadać, bo albo dobierają mi za ciemne kolory albo za jasne, nie podobają mi się ich propozycję...a mnie się marzy taki naprawdę "mój" kolor.
Może Wy mi coś doradzicie Chodzi mi o kolor uniwersalny, delikatny, na co dzień, podkreślający urodę
Dla ułatwienia dodam,że mam ciemno brązowe włosy, ciemną oprawę oczu, jasną (bledziutką) cerę.
Będę wdzięczna za każdą podpowiedź
__________________
Champs




Masz marzenia, które chcesz spełnić ?! To o nie zawalcz !...
Champs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 18:20   #2125
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Dziewczyny zwracam się do Was z prośbą o radę. Noszę się z zamiarem kupienia sobie pomadki Chanel
Champs, zobacz sobie Chintz z serii Rouge Coco, moim zdaniem świetny, uniwersalny kolor, mnie pasuje niezależnie od kolorów cieni i od stopnia opalenizny. Pięknie podbija kolor ust, jest kremowa,nie wysusza. Od siebie polecam
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 19:06   #2126
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Chanel kolorówka część II

Dziewczyny jeśli któraś jest zainteresowana Chanelkowymi pasiakami Sable Rose i Sable Beige to w Szczecinie w Sephora w Kaskadzie jeszcze są
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 21:10   #2127
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Dziewczyny zwracam się do Was z prośbą o radę. Noszę się z zamiarem kupienia sobie pomadki Chanel, ale kolorów jest tyle że nie wiem co wybrać i co byłoby dla mnie najbardziej odpowiednie. Z konsultantkami jakoś nie mogę się dogadać, bo albo dobierają mi za ciemne kolory albo za jasne, nie podobają mi się ich propozycję...a mnie się marzy taki naprawdę "mój" kolor.
Może Wy mi coś doradzicie Chodzi mi o kolor uniwersalny, delikatny, na co dzień, podkreślający urodę
Dla ułatwienia dodam,że mam ciemno brązowe włosy, ciemną oprawę oczu, jasną (bledziutką) cerę.
Będę wdzięczna za każdą podpowiedź
Mam ten sam problem. Też chciałam sobie kupić szminkę Chanel, ale żaden kolor mi nie podpasował w 100%. Liczę na to, że może w jakiejś limitowance pojawi się fajny kolor i wtedy kupię.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 17:02   #2128
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
piękne już same kartoniki a w środku na pewno
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 17:15   #2129
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Uroczysko, nie pamiętam czy Ci napisałam? Szmina doszła, pakowanie pancerne
Używa się super przyjemnie, ale jest do przesady transparentna...
Nie pisałaś Cieszę się, że doszło
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 18:59   #2130
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Intrygujące piękności Jestem ciekawa jak wyglądają w środku...

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;35988172]Champs, zobacz sobie Chintz z serii Rouge Coco, moim zdaniem świetny, uniwersalny kolor, mnie pasuje niezależnie od kolorów cieni i od stopnia opalenizny. Pięknie podbija kolor ust, jest kremowa,nie wysusza. Od siebie polecam[/QUOTE]

Również polecam Chintz
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-09 23:48:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.