Kosmetyki M.A.C. cz.7 - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-30, 15:18   #1711
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez raspberry1982 Pokaż wiadomość
Hej
mam prośbę do osób które będą się wybierały do MACa jak wejdzie kolekcja tropical taboo
czy ktoś mógłby mi zrobić zakupy, ja niestety mam daleko do salonu
jakby cos to proszę o wiadomość na priv
dzięki
Z tego co wiem, kolekcja jest już w salonach i można kupować
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 17:20   #1712
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Odp: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Wlasnie sie wybieram po blyszczol

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 17:46   #1713
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Odp: Kosmetyki M.A.C. cz.7

A ja już byłam i fajnie mi się gawędziło z macówką mogłam sobie pomacać wszystko i na spokojnie zastanowić się nie było dużo ludzi. Ale uwaga, dużo MSF-ów jest zarezerwowanych/wyprzedanych. Po moim wyjściu, zostały 2 w kolorze LUST, także jak ktoś potrzebuje to pędem do ZT
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 18:40   #1714
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Odp: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Tez oblookalam wszystko, szczegolnie blyszczole, cremesheeny sa jedynymi mazidlami do ust z maca, ktore moje usta toleruja. Kupilam Fever Isle. Nie wiem czy dla rudzielca bedzie ok, ale musialam go míec

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 21:08   #1715
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Ja dziś już parę rzeczy z TT capnęłam. Zgodnie z planem wzięłam pędzel 159 - polecam, do MSF'ów na kości policzkowe suuuuper . No i nie jest wcale takie pewne, czy on wejdzie do stałej, może być tak, że pojawi się w stałej dopiero za parę miesięcy (tusz "literkowy" ma wejść ponoć we wrześniu).
Kupiłam też planowany MSF Adored (póki co jestem nim zauroczona ), mniej planowany róż Simmer (no po prostu żadnego podobnego nie mam, a Macówki namawiały ), no i jeszcze konturówki Heroine i Ablaze. Narcissus'a mam, to odpuściłam, a ten taki koralowo-czerwony (nie umiem opisać koloru) błyszczol był bardzo ładny, ale postanowiłam nie przeginać, Ablaze + jakikolwiek błyszczyk i będę mieć to samo . Cieni przyznam, że nawet nie testowałam, jakoś wyleciało mi z głowy .
No i wzięłam w ramach B2M Chatterbox, choć wahałam się czy tą czy Lovelorn, ale tą drugą chyba następnym razem capnę.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 21:27   #1716
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja dziś już parę rzeczy z TT capnęłam. Zgodnie z planem wzięłam pędzel 159 - polecam, do MSF'ów na kości policzkowe suuuuper . No i nie jest wcale takie pewne, czy on wejdzie do stałej, może być tak, że pojawi się w stałej dopiero za parę miesięcy (tusz "literkowy" ma wejść ponoć we wrześniu).
Kupiłam też planowany MSF Adored (póki co jestem nim zauroczona ), mniej planowany róż Simmer (no po prostu żadnego podobnego nie mam, a Macówki namawiały ), no i jeszcze konturówki Heroine i Ablaze. Narcissus'a mam, to odpuściłam, a ten taki koralowo-czerwony (nie umiem opisać koloru) błyszczol był bardzo ładny, ale postanowiłam nie przeginać, Ablaze + jakikolwiek błyszczyk i będę mieć to samo . Cieni przyznam, że nawet nie testowałam, jakoś wyleciało mi z głowy .
No i wzięłam w ramach B2M Chatterbox, choć wahałam się czy tą czy Lovelorn, ale tą drugą chyba następnym razem capnę.
Ten pędzel to na zagranicznych forach tez polecają
W USA jest w permanent, ale oczywiście my to 3-ci świat

Lovelorna miałam, wydałam, bo ostatecznie nie zachwycił mnie. A na Chatterboxa sama mam chrapkę za B2M przy okazji.
Wstaw fotki na ustach pls
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 21:45   #1717
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Odp: Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja dziś już parę rzeczy z TT capnęłam. Zgodnie z planem wzięłam pędzel 159 - polecam, do MSF'ów na kości policzkowe suuuuper . No i nie jest wcale takie pewne, czy on wejdzie do stałej, może być tak, że pojawi się w stałej dopiero za parę miesięcy (tusz "literkowy" ma wejść ponoć we wrześniu).
Kupiłam też planowany MSF Adored (póki co jestem nim zauroczona ), mniej planowany róż Simmer (no po prostu żadnego podobnego nie mam, a Macówki namawiały ), no i jeszcze konturówki Heroine i Ablaze. Narcissus'a mam, to odpuściłam, a ten taki koralowo-czerwony (nie umiem opisać koloru) błyszczol był bardzo ładny, ale postanowiłam nie przeginać, Ablaze + jakikolwiek błyszczyk i będę mieć to samo . Cieni przyznam, że nawet nie testowałam, jakoś wyleciało mi z głowy .
No i wzięłam w ramach B2M Chatterbox, choć wahałam się czy tą czy Lovelorn, ale tą drugą chyba następnym razem capnę.
Ja wlasnie ten koralowy przygarnelam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-01, 01:23   #1718
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Kupiłam z Taboo - o dziwo - dokładnie to, co zaplanowałam i miałam odłożone - czyli rozświetlacze Lust i Adored, oraz cienie Tropica, Time And Tango oraz Dare To Bare. I o ile MSF można brać z zamkniętymi oczyma prawie - o ile nie jest się takim bladawcem, jak ja (wyszukać musiałam najjaśniejsze wersje - to znaczy Lust z minimalną ilością frakcji bordowo - żurawinowo - drobinkowej i Adored z ze zdecydowaną przewagą Beżu), to z cieniami nie jest tak prosto. Jak już wcześniej pisałam - warte zastanowienia są tylko te najjaśniejsze, pozostałe znacznie gorszej jakości. A i wśród tych trzech trzeba polować na takowe, w których pigmentacja jest ułożona - najlepiej pół na pół (prócz jednego wyjątku) - co zapewnia więcej opcji użytkowania. Tropica podzielona na sektory to piękny, jasny fiolet opalizujący na niebiesko, tudzież iskrząca mięta, zmiksowany efekt zaś to nawet nie duochrome, ale triochrome. Dare To Bare - lawendowy róż i kremowe, jaśniutkie złoto. Zaś Time And Tango tylko w wersji ze zdecydowana przewagę szaro - niebiesko - fioletowej części i tylko nieznacznym wtrętem starego złota nadaje się - moim zdaniem - do noszenia. W innym układzie ów brokat dominuje i zaburza teksturę, ciężko się cień nakłada, no i osypywanie - zintensyfikowane. Same cienie dość transparentne, nałożone solo na powiekę dają efekt świetlistego szeptu koloru, najciekawsze rezultaty można uzyskać zaaplikowawszy je na ciemną bazę - a na czarnej kredce robią się wręcz elektryzujące!
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 05:05   #1719
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Kosmetyki M.A.C. cz.7

Dziewczyny, mam mały problem, od ponad roku używam pokładu firmy MAC, kolor został dobrany przez makijazystow przy jego zakupie, jest prawie idealny, mam na myśli ze nie widać różnicy miedzy twarzą a szyja.. Ale problem pojawia sie, gdy są mi robione zdjęcia z lampa blyskowa, twarz jest za jasna, jest wrecz czasem BIALA. W czym może tkwić problem, używam tylko pokładu, żadnych pudrow...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 07:49   #1720
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam mały problem, od ponad roku używam pokładu firmy MAC, kolor został dobrany przez makijazystow przy jego zakupie, jest prawie idealny, mam na myśli ze nie widać różnicy miedzy twarzą a szyja.. Ale problem pojawia sie, gdy są mi robione zdjęcia z lampa blyskowa, twarz jest za jasna, jest wrecz czasem BIALA. W czym może tkwić problem, używam tylko pokładu, żadnych pudrow...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Przy robieniu zdjęć z lampą błyskową należy unikać filtrów w kremach czy też podkładach bo wtedy dochodzi do takiej (jak opisałaś) sytuacji
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 08:01   #1721
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Odp: Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ten pędzel to na zagranicznych forach tez polecają
W USA jest w permanent, ale oczywiście my to 3-ci świat

Lovelorna miałam, wydałam, bo ostatecznie nie zachwycił mnie. A na Chatterboxa sama mam chrapkę za B2M przy okazji.
Wstaw fotki na ustach pls
Pędzel być może i do nas trafi jako element stałej, choć u nas nic nie jest pewne tak do końca .

Chatterbox u mnie trochę ciepło wychodzi, ale u Ciebie powinien super wyglądać . Lovelorn wezmę pewnie następnym razem, bo ja w ogóle lustrzaki lubię .
A jakąś fotę w najbliższych dniach postaram się wstawić, ale nie obiecuję teraz zaraz, bo zdjęcia mogę robić dopiero w domu po południu.


Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Ja wlasnie ten koralowy przygarnelam .
Tak, to na pewno ten. Wg mnie dla rudzielca ten kolor będzie więcej niż ok .


Vanth
- Twoje opisy są wręcz poetyckie . Jak się je czyta, to aż nachodzi ochota na natychmiastowe obadanie tego, co opisujesz .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-01, 13:27   #1722
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Odp: Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Jak się zastanawiacie nad MSF Lust to można u mnie zobaczyć jak on wygląda
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 13:43   #1723
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Odp: Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Jak się zastanawiacie nad MSF Lust to można u mnie zobaczyć jak on wygląda
Zarówno MSF, jak i róż, bardzo ładnie u Ciebie wyglądają .
Na mnie Lust ani planowany do oblukania Rio niezbyt ciekawie się prezentowały.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 13:55   #1724
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Odp: Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Zarówno MSF, jak i róż, bardzo ładnie u Ciebie wyglądają .
Na mnie Lust ani planowany do oblukania Rio niezbyt ciekawie się prezentowały.
Olu, a ja miałam właśnie problem, bo o ile Lust spodziewałam się po swatchach u kryśki, że będzie w miarę dobrze wyglądał, tak róż, który chciałam na żywo robił ze mnie matrioszkę. Aparat troszkę zjadł kolory, a i macówka mi go przypudrowała
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 14:00   #1725
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Odp: Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Dziewczyny, przyszedł do mnie puder Mineralize Skinfinish Natural z Truskawki. Pomóżcie ocenić czy oryginalny Jest to dopiero mój 4 produkt z Maca, pierwszy raz zamawiany przez internet. Mam nadzieję, że nie kupiłam purchawki ...

Jedyne co mnie zatanawia porównując z opakowaniami które posiadam, to kolor produktu na kartoniku jest "wyryty", a na pozostałych opakowaniach jest naklejona nalepka z nazwą koloru. Zastanawia mnie też zapach, tak delikatnie czuć apteką, lekarstwem ? ale pamiętam, że dostałam od koleżanki z Anglii, która zamawiała z oryginalnej strony mac Puder Studio fix plus i tez miał taki zapach .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mac1.jpg (47,1 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mac2.jpg (64,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mac3.jpg (23,9 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mac4.jpg (46,5 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mac5.jpg (34,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mac6.jpg (41,3 KB, 14 załadowań)
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 14:17   #1726
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Odp: Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Vegetka, moim zdaniem jest ok, z kodu wynika, że został wyprodukowany w maju 2011 roku, czyli nie jest pierwszej świeżości. Z tego co kojarzę to ja miałam ten napis również na pudełku, a naklejki nie było. Naklejki z kolorem są chyba tylko na podkładach.
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 14:29   #1727
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Odp: Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Olu, a ja miałam właśnie problem, bo o ile Lust spodziewałam się po swatchach u kryśki, że będzie w miarę dobrze wyglądał, tak róż, który chciałam na żywo robił ze mnie matrioszkę. Aparat troszkę zjadł kolory, a i macówka mi go przypudrowała
Te róże w ogóle są wyjątkowo mocno napigmentowane. Trzeba mieć do nich wyjątkowo lekką rękę.

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przyszedł do mnie puder Mineralize Skinfinish Natural z Truskawki. Pomóżcie ocenić czy oryginalny Jest to dopiero mój 4 produkt z Maca, pierwszy raz zamawiany przez internet. Mam nadzieję, że nie kupiłam purchawki ...

Jedyne co mnie zatanawia porównując z opakowaniami które posiadam, to kolor produktu na kartoniku jest "wyryty", a na pozostałych opakowaniach jest naklejona nalepka z nazwą koloru. Zastanawia mnie też zapach, tak delikatnie czuć apteką, lekarstwem ? ale pamiętam, że dostałam od koleżanki z Anglii, która zamawiała z oryginalnej strony mac Puder Studio fix plus i tez miał taki zapach .
Ja akurat takiego MSF'a nie mam, a zapachu nie kojarzę (w domu powącham swoje kolorowe MSF'y ). Co do kartonika to kiedyś chyba nazwa odcienia produktu była na naklejce, teraz jest zwykle tłoczona bezpośrednio na kartoniku. Moją podejrzliwość bardziej wzbudzałby kolor czcionki na nalepce i tak wyraźnie wybity kod produkcji. Raz trafił mi się podróbkowy cień (kupowany na Ebay'u) i on właśnie miał zbyt duży kontrast między kolorem czcionki a odcieniem nalepki (w podróbkach czcionka jest jakby zbyt jasna, a na oryginałach czcionka na tle nalepki jest mniej kontrastująca - no ciężko mi to trochę opisać ). Nie wiem, czy dziś dam radę, ale jak tylko będę mieć chwilkę, to postaram się wrzucić foty z nalepkami swoich MSF'ów.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 14:35   #1728
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Odp: Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Te róże w ogóle są wyjątkowo mocno napigmentowane. Trzeba mieć do nich wyjątkowo lekką rękę.


Ja akurat takiego MSF'a nie mam, a zapachu nie kojarzę (w domu powącham swoje kolorowe MSF'y ). Co do kartonika to kiedyś chyba nazwa odcienia produktu była na naklejce, teraz jest zwykle tłoczona bezpośrednio na kartoniku. Moją podejrzliwość bardziej wzbudzałby kolor czcionki na nalepce i tak wyraźnie wybity kod produkcji. Raz trafił mi się podróbkowy cień (kupowany na Ebay'u) i on właśnie miał zbyt duży kontrast między kolorem czcionki a odcieniem nalepki (w podróbkach czcionka jest jakby zbyt jasna, a na oryginałach czcionka na tle nalepki jest mniej kontrastująca - no ciężko mi to trochę opisać ). Nie wiem, czy dziś dam radę, ale jak tylko będę mieć chwilkę, to postaram się wrzucić foty z nalepkami swoich MSF'ów.

o właśnie też się zastanawiałam nad tym kodem, bo np na rozświetlaczu ten kod właśnie zlewa się z naklejką i jest jakby wyryty, a na tym MSFN jest nadrukowany.
Jeżeli chodzi o kolor nalepki, to w rozświetlaczu (kupowany stacjonarnie) nalepka jest w kolorze szaro-gołębim, w różu nalepka jest czarna i tu ten kod też jest taki nadrukowany i prawie niewidoczny bo w kolorze nalepki, natomiast przy truskawkowym MSFN kolor nalepki to jest taki brudny szary. I może szukam dziury w całym ale i rozswietlacz i róż mają idealnie okrągłą nalepkę, natomiast w MSFN jest ona troszkę krzywa ?

Edytowane przez Vegetka
Czas edycji: 2013-07-01 o 14:39
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 14:40   #1729
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Przy robieniu zdjęć z lampą błyskową należy unikać filtrów w kremach czy też podkładach bo wtedy dochodzi do takiej (jak opisałaś) sytuacji
Wlasnie,ze nie miałam żadnego wcześniej nalozonego filtry, a podklad to studiofix z spf 15. Aż tak to by mi twarz wybielilo
?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-01, 14:50   #1730
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Odp: Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
o właśnie też się zastanawiałam nad tym kodem, bo np na rozświetlaczu ten kod właśnie zlewa się z naklejką i jest jakby wyryty, a na tym MSFN jest nadrukowany.
Jeżeli chodzi o kolor nalepki, to w rozświetlaczu (kupowany stacjonarnie) nalepka jest w kolorze szaro-gołębim, w różu nalepka jest czarna i tu ten kod też jest taki nadrukowany i prawie niewidoczny bo w kolorze nalepki, natomiast przy truskawkowym MSFN kolor nalepki to jest taki brudny szary. I może szukam dziury w całym ale i rozswietlacz i róż mają idealnie okrągłą nalepkę, natomiast w MSFN jest ona troszkę krzywa ?
Jak ja robiłam dochodzenie w sprawie swojego fejkowego cienia, to sporo stron wynalazłam z porówaniem oryginałów i podróbek, może poszukaj, np. TU jest małe porówanie albo TU. znalazłam też strony, w których pokazują, że jak wyciągnie się ten plastik z osadzonym pudrem, to w podróbach na spodzie opakowania z wieczkiem zawsze wybity jest nr 15 i to w tym samym miejscu, natomiast oryginały mają różne dwucyfrowe liczby i w różnych miejscach wytłoczone.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 14:55   #1731
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Te róże w ogóle są wyjątkowo mocno napigmentowane. Trzeba mieć do nich wyjątkowo lekką rękę.
Ponoć tym 159 dobrze się je nakłada.

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Jak się zastanawiacie nad MSF Lust to można u mnie zobaczyć jak on wygląda
O kurcze, ale on est mocno napigmentowany! Weszłam na Twój blog od razu na zdjęciu zaeisiłam oko i zmartwiałam
Ale ładny kolor. Szkoda, ze nie am zdjecia całej buzi, ale wydaje mi się, ze Tobie bardzo pasuje
Nie dziwię się, ze go capnęłaś
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 14:58   #1732
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ponoć tym 159 dobrze się je nakłada.
Pędzel chyba jednak lepszy do MSF'ów . On taki dość płaski jest, no i niewielkich w sumie rozmiarów, więc jeśli chodzi o róże, to chyba jednak jakiś skunks byłby lepszy .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 14:58   #1733
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
O kurcze, ale on est mocno napigmentowany! Weszłam na Twój blog od razu na zdjęciu zaeisiłam oko i zmartwiałam
Ale ładny kolor. Szkoda, ze nie am zdjecia całej buzi, ale wydaje mi się, ze Tobie bardzo pasuje
Nie dziwię się, ze go capnęłaś
Ale kolory i tak aparat zjadł także ta wielka plama różowa to Sweet Samba
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 15:02   #1734
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Odp: Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jak ja robiłam dochodzenie w sprawie swojego fejkowego cienia, to sporo stron wynalazłam z porówaniem oryginałów i podróbek, może poszukaj, np. TU jest małe porówanie albo TU. znalazłam też strony, w których pokazują, że jak wyciągnie się ten plastik z osadzonym pudrem, to w podróbach na spodzie opakowania z wieczkiem zawsze wybity jest nr 15 i to w tym samym miejscu, natomiast oryginały mają różne dwucyfrowe liczby i w różnych miejscach wytłoczone.
właśnie znalazłam tą pierwszą stronkę, którą mi podałaś i niestety ma te cechy podróbki... orientujecie się czy na truskawie w sprawie zwrotu pisze się po angielsku czy w języku polskim??
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 15:10   #1735
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Pędzel chyba jednak lepszy do MSF'ów . On taki dość płaski jest, no i niewielkich w sumie rozmiarów, więc jeśli chodzi o róże, to chyba jednak jakiś skunks byłby lepszy .
Ale ponoć do rózy tez się nadaje, tych mineralnych
Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Ale kolory i tak aparat zjadł także ta wielka plama różowa to Sweet Samba
Zjadł...to ja nie wyobrażam sobie na żywo
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 15:20   #1736
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zjadł...to ja nie wyobrażam sobie na żywo
U Ciebie będzie inaczej, boś ciemniejsza :P
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 15:22   #1737
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
U Ciebie będzie inaczej, boś ciemniejsza :P
A jaki masz kolor cery wg macowych podkładów?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 15:25   #1738
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A jaki masz kolor cery wg macowych podkładów?
NC15, ja jaśniutka jestem, wczoraj miałam akurat Revlona CS 180, ale rozjaśniany białą bazą.
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 15:29   #1739
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
NC15, ja jaśniutka jestem, wczoraj miałam akurat Revlona CS 180, ale rozjaśniany białą bazą.
Eee, tylko o pół tonu Ja NC20
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 16:42   #1740
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przyszedł do mnie puder Mineralize Skinfinish Natural z Truskawki. Pomóżcie ocenić czy oryginalny Jest to dopiero mój 4 produkt z Maca, pierwszy raz zamawiany przez internet. Mam nadzieję, że nie kupiłam purchawki ...

Jedyne co mnie zatanawia porównując z opakowaniami które posiadam, to kolor produktu na kartoniku jest "wyryty", a na pozostałych opakowaniach jest naklejona nalepka z nazwą koloru. Zastanawia mnie też zapach, tak delikatnie czuć apteką, lekarstwem ? ale pamiętam, że dostałam od koleżanki z Anglii, która zamawiała z oryginalnej strony mac Puder Studio fix plus i tez miał taki zapach .
obejrzałam mój dokładnie (co prawda nie mam już dawno kartonika) - więc mogę porównać sam produkt i opakowanie plastikowe i według mnie masz oryginał. Mój kupiony w salonie jest identyczny z Twoim.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 11:42:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:13.