Kosmetyki M.A.C. cz.10 - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-16, 14:24   #151
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

znowu jestem napalona na Water weighta macałam ostatnio Smashboxa Camera ready water który ponoć jest identyczny składem jak Water W. no i bardzo mi się spodobał nie jest niekryjący, właśnie ładnie pokrył resztki cieni które słoczowałam na ręku i taki fajny glow ... no chcę go i już
ma któraś NC25, 30 i mogłaby przyrównac je do innych podkładów ? albo chociaż porównać ze Studio Fixem NC25 bo ten kolor akurat mam
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 14:35   #152
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Widziałyście Kryśki zbiory?

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
znowu jestem napalona na Water weighta macałam ostatnio Smashboxa Camera ready water który ponoć jest identyczny składem jak Water W. no i bardzo mi się spodobał nie jest niekryjący, właśnie ładnie pokrył resztki cieni które słoczowałam na ręku i taki fajny glow ... no chcę go i już
ma któraś NC25, 30 i mogłaby przyrównac je do innych podkładów ? albo chociaż porównać ze Studio Fixem NC25 bo ten kolor akurat mam
Ja ten podkłąd kocham, ale moja cera jest kapryśna, raz jak go nałoze jest pieknie, innym razem do d*** Zauwazyłam ze duzo zalezy też od bronzera/rozu i rozsweitlacza. Jak dobrze dobierzemy, to wsio piekne, w rpzeciwnym razie lipa.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 14:35   #153
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Widziałam kiedyś na jakimś filmie na yt wyglądało jak niezłej wielkości sklep a coś nowego wyszło?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 15:16   #154
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Widziałyście Kryśki zbiory?

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------


Ja ten podkłąd kocham, ale moja cera jest kapryśna, raz jak go nałoze jest pieknie, innym razem do d*** Zauwazyłam ze duzo zalezy też od bronzera/rozu i rozsweitlacza. Jak dobrze dobierzemy, to wsio piekne, w rpzeciwnym razie lipa.
aa no to u mnie też tak bywa, raz jak milion $$ a innym razem d ** no cóż życie
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 15:19   #155
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
aa no to u mnie też tak bywa, raz jak milion $$ a innym razem d ** no cóż życie
Otóż to, ale wkurza, ze nie moze byc za każdym razem super
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 15:25   #156
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja chciałam sobie kupić "na sile" jakis Patentpolish i w zadnym mi nie za dobrze
O, to chociaż testowałaś i masz rozeznanie. Ja w biegu maznęłam się którymś i nawet nie spojrzałam, jaki to kolor. Potem kliknęłam w Douglasie i tak naprawdę nie wiem, co do mnie przyjdzie
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 15:32   #157
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
O, to chociaż testowałaś i masz rozeznanie. Ja w biegu maznęłam się którymś i nawet nie spojrzałam, jaki to kolor. Potem kliknęłam w Douglasie i tak naprawdę nie wiem, co do mnie przyjdzie
To w sumie niespodziankę będziesz miała
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-16, 17:31   #158
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Widziałam kiedyś na jakimś filmie na yt wyglądało jak niezłej wielkości sklep a coś nowego wyszło?
Wrzuciła fotkę na bloga. Ale to chyba tylko jakiś ułamek jej kosmetyków, bo w filmiku na YT było tego znacznie więcej, popakowanego w szafki - komody.
Co najciekawsze, ona kilkukrotnie wspominała, że regularnie wydaje to, czego nie używa jakimś organizacjom wspierającym ofiary przemocy domowej.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 18:15   #159
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Ja miałam jakieś wcześniejsze MACiery, ale chyba trafiły mi się kiepskie kolory

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
<ciach,ciach>
ale tak szczerze mówiąc np. u Essie nie widzę aż takich rozbieżności. Owszem, są lepsze i gorsze kolory, ale jakichś kosmicznych różnic między nimi nie ma - gdy kupuję ten lakier, na 90% mogę spodziewać się wysokiej jakości.
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Essie też bardzo lubię i zgadzam się, że tutaj wielkich różnic w jakości, w zależności od koloru, faktycznie nie ma.
Dziewczyny, poważnie?!
Dla mnie różnice są og-ro-mne
Od nudnych odcieni, cielaki, aż po kolekcje sezonowe; sponsoruje zasada: co kolor to obyczaj Jak dla mnie ( przeglądając recenzje, MakeupAlley, czy takie tam, widzę, że nie jestem odosobnionym przypadkiem ) rozstrzał jest miażdzący.

Niektóre formuły są kremowe i kryjące, inne z kolei dramatycznie liche z prześwitami. Choć kolory przepiękne, to przy Ballet Slippers wysiadam po pierwszym machu
Ostatnio np. zauważyłam,że rewelacyjnie trzyma się u mnie metaliczna kolekcja . A przy napaznokciowej gehennie ratują mnie pomocnicy: śmierdziuch Seche Vite i Ridge Filler, po tym drugim lakier ładnie sunie.

Aaa, widziałyście nową kolekcję świateczną? Cu-do-wna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg VirginSnow2015.jpg (105,5 KB, 12 załadowań)

Edytowane przez Phoebee
Czas edycji: 2015-10-16 o 18:17
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 20:37   #160
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Krycha również zjechała paletke Navy, o jak fajnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 20:45   #161
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Krycha również zjechała paletke Navy, o jak fajnie
O masakra, ostatni cień jaka super pigmentacja
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-16, 21:00   #162
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Dawałam zwykłą bazę Sally Hansen, a odpuściłam i jest super. Zdjęcia w tej chwili nie dam rady za bardzo zrobić

A OPI nie znoszę - ten lakier nie trzyma u mnie nawet 1 dnia
To samo mam z - odpryskują momentalnie...
Która to baza SH? Akurat jestem na etapie kupowania bazy, więc wszelkie rady są mile widziane
Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
A
Codziennie maluje sie paletka z Macnificent, jesli ktoras jeszcze sie zastanawia to waaarto, piekne kolory na dzien, bardzo latwa w obsludze. Jedynie drobinki z brokatowego cienia osypuja mi sie na policzki po kilku godzinach, ale jestem pewna, ze to wina kiepskiej bazy Art Deco
Też ją bardzo lubię Lustrzaka daję bardzo mało, więc nawet nie wiem jak jest z osypywaniem. Mam bazę z Inglota i dobrze trzyma cienie, na pro longu też było ok.
Art Deco miałam x lat temu, jak była jeszcze dobra, potem coś pokombinowali ze składem chyba.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Widziałyście Kryśki zbiory?
Jak w dobrze wyposażonym sklepie
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Krycha również zjechała paletke Navy, o jak fajnie
Już chyba w zeszłe święta lepsze były te paletki
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 21:46   #163
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Jak w dobrze wyposażonym sklepie

Już chyba w zeszłe święta lepsze były te paletki
O tak

Ja zeszłorocznej paletki nie mialam ani jednej
Za to sprzed 2 lat wszystkie 3 i czesto je uzywam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 22:27   #164
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Ja miałam jakieś wcześniejsze MACiery, ale chyba trafiły mi się kiepskie kolory




Dziewczyny, poważnie?!
Dla mnie różnice są og-ro-mne
Od nudnych odcieni, cielaki, aż po kolekcje sezonowe; sponsoruje zasada: co kolor to obyczaj Jak dla mnie ( przeglądając recenzje, MakeupAlley, czy takie tam, widzę, że nie jestem odosobnionym przypadkiem ) rozstrzał jest miażdzący.

Niektóre formuły są kremowe i kryjące, inne z kolei dramatycznie liche z prześwitami. Choć kolory przepiękne, to przy Ballet Slippers wysiadam po pierwszym machu
Ostatnio np. zauważyłam,że rewelacyjnie trzyma się u mnie metaliczna kolekcja . A przy napaznokciowej gehennie ratują mnie pomocnicy: śmierdziuch Seche Vite i Ridge Filler, po tym drugim lakier ładnie sunie.

Aaa, widziałyście nową kolekcję świateczną? Cu-do-wna
Poważnie. A czemu miałoby być w żartach? Takie są moje doświadczenia z lakierami Essie. Widać trafiałam na dobre odcienie. Inna kwestia, że ja akurat lakieromaniaczką nie jestem, więc z Essie miałam w porywach może z 10 odcieni, które akurat były porównywalne jakościowo, a tak naprawdę ciągle maltretuję (głównie późną wiosną i przez całe lato) jeden kolor - Watermelon.
Na temat lakierów opinii zasadniczo nie czytam i się nimi specjalnie nie kieruję, bo każdy ma inne paznokcie, innych baz i top coatów używa itp. itd., więc jedynie co do krycia czy smużenia można się co nieco zorientować czytając recenzje.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 00:05   #165
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie wiem co znaczą te 'intrygujace', bo ostatnio kupuje tylko te naprawde dobre jakosciowo
Kolorystykę miałam na myśli - nie zaprzeczysz, że Twoje zbiory prezentują się niczym kalejdoskop z tęczą sprzężony . A co do jakości - de gustibus, lecz nawet z MACzkami różnie to bywa, miewają rozliczne wpadki - odnoszę wrażanie, iż coraz częstsze.
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 08:39   #166
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Kolorystykę miałam na myśli - nie zaprzeczysz, że Twoje zbiory prezentują się niczym kalejdoskop z tęczą sprzężony . A co do jakości - de gustibus, lecz nawet z MACzkami różnie to bywa, miewają rozliczne wpadki - odnoszę wrażanie, iż coraz częstsze.
A dyc ktoś mi zabroni kupować tego co uwazam za stosowne dla siebie? Szczerze, nie rozumiem Twoich intencji - czy ja komus wytykam co kupuje?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 09:04   #167
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A dyc ktoś mi zabroni kupować tego co uwazam za stosowne dla siebie? Szczerze, nie rozumiem Twoich intencji - czy ja komus wytykam co kupuje?
wydaje mi się, ze ta uwaga ad kolorystyki cieni to był komplement, a nie atak

ja też przez Was się skusiłam na paletkę Macnificent i Patnetpolisha It's Really me
jestem bardzo zadowolona
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 09:24   #168
Mickey1011
Raczkowanie
 
Avatar Mickey1011
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Pzń
Wiadomości: 370
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Ciach

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2015-10-17 o 09:48 Powód: sprzedaż na wizazu jest niezgodna z regulaminem
Mickey1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 09:45   #169
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Ja dopiero dzisiaj umalowałam sie paletką Macnificent Me. Fajna jest do dzienniaków i delikatnych makijaży. Aczkolwiek to prawda, ze nic co by wczesniej juz nie było. Moze troche za duzo jasnych wsadzili kolorow, ale mam zamiar mieszac ją z naked Smoky UD, w której za mało zaś jasnych dla mnie i powinno być ciekawie
Do konturowania ryjka użyłam zas Contour Kit Anastasii i jestem zachwycona
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-17, 13:37   #170
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Chciałam tylko donieść, że w chwili słabości jednak skusiłam się na lakier z nowej kolekcji (Simply Swinging) i chyba naprawdę udoskonalili formułę, jak mnie poinformowała MACówka...
Paznokcie pomalowałam w poniedziałek, a dziś jest piątek i mam tylko lekko starte brzegi paznokci i 1 maleńki odprysk, a tak wszystko trzyma się pięknie, a paznokcie nadal ładnie lśnią i kolor prezentuje się super. Szok i niedowierzanie, zwłaszcza po tych wszystkich negatywnych opiniach na temat lakierów MAC. Nie wiem, czy po prostu trafił mi się taki szczęśliwy egzemplarz (nie miałam nigdy żadnego innego lakieru od MACa), czy naprawdę zmienili formułę, ale póki co jestem zachwycona, a lakier trzyma się lepiej niż moje ukochane Essie
właśnie wczoraj wrzuciłam z nim notkę bardzo mi przypadł do gustu, jak dla mnie MAC faktycznie popracował nad formułą bo było dużo gorzej, a ostatnio co nie kupię lakieru to mi się podoba
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja dopiero dzisiaj umalowałam sie paletką Macnificent Me. Fajna jest do dzienniaków i delikatnych makijaży. Aczkolwiek to prawda, ze nic co by wczesniej juz nie było. Moze troche za duzo jasnych wsadzili kolorow, ale mam zamiar mieszac ją z naked Smoky UD, w której za mało zaś jasnych dla mnie i powinno być ciekawie
Do konturowania ryjka użyłam zas Contour Kit Anastasii i jestem zachwycona
te jaśniutkie wczoraj jak słoczowałam - piękne są! nie obraziłabym się za Fabulous DNA w dużej wersji <3

@neath - nie wiem czemu mi nie zacytowało. Myślałam o pink i red lip bag. a z tymi pigmakami - wszystko wyjdzie. Akurat Kitchmas jest tak kiepski jak dla mnie że będzie lipa z fioletowym setem :/
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 15:55   #171
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poważnie?!
Dla mnie różnice są og-ro-mne
Od nudnych odcieni, cielaki, aż po kolekcje sezonowe; sponsoruje zasada: co kolor to obyczaj Jak dla mnie ( przeglądając recenzje, MakeupAlley, czy takie tam, widzę, że nie jestem odosobnionym przypadkiem ) rozstrzał jest miażdzący.

Niektóre formuły są kremowe i kryjące, inne z kolei dramatycznie liche z prześwitami. Choć kolory przepiękne, to przy Ballet Slippers wysiadam po pierwszym machu [IMG]]
Mam ponad 20 lakierów Essie i nie zauważyłam między nimi większych rozbieżności. Owszem, są mniej lub bardziej kryjące, kremowe i nie, ale to różnica w wykończeniu, a nie jakości. Nie znam żadnego bardzo słabego lakieru tej marki. Ale to moje doświadczenia.

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Która to baza SH? Akurat jestem na etapie kupowania bazy, więc wszelkie rady są mile widziane
Wiesz co, mam taką zwykłą odżywkę/bazę Hard as Nails. Nie robi dla mnie niczego spektakularnego, ale w sumie o żadnej odżywce tego nie mogę powiedzieć, bo ja mam beznadziejnie kruche i rozwarstwiające się paznokcie Tak więc mnie lepiej nie pytać o radę, bo mi nic nie pomaga, a baz/odżywek używam po prostu jako bariery między paznokciem a lakierem

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
właśnie wczoraj wrzuciłam z nim notkę bardzo mi przypadł do gustu, jak dla mnie MAC faktycznie popracował nad formułą bo było dużo gorzej, a ostatnio co nie kupię lakieru to mi się podoba
:/
Właśnie czytałam Mi też bardzo przypadł do gustu, nie wiem, czy nie wpadnie do grona ulubieńców Trzyma się super i zostawia do końca ładne, błyszczące wykończenie - większość lakierów jednak po paru dniach robi się taka starta i matowa, a ten nie. Naprawdę coś dobrego stało się z tą formułą
I czuję się mocno skuszona do kupna innych MACowych lakierów, jeśli któryś kolor wpadnie mi w oko
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 17:35   #172
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Kryśka wrzuciła nudziakowy set błyszczoli:

http://www.temptalia.com/mac-irresis...hotos-swatches

podobają mi się dwa środkowe kolory, ale nie wiem czy kupie, bo błyszczyków mam dużo, a jakos mi one w ogole nie schodzą
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 18:04   #173
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Poważnie. A czemu miałoby być w żartach? Takie są moje doświadczenia z lakierami Essie. Widać trafiałam na dobre odcienie. Inna kwestia, że ja akurat lakieromaniaczką nie jestem, więc z Essie miałam w porywach może z 10 odcieni, które akurat były porównywalne jakościowo, a tak naprawdę ciągle maltretuję (głównie późną wiosną i przez całe lato) jeden kolor - Watermelon.
Na temat lakierów opinii zasadniczo nie czytam i się nimi specjalnie nie kieruję, bo każdy ma inne paznokcie, innych baz i top coatów używa itp. itd., więc jedynie co do krycia czy smużenia można się co nieco zorientować czytając recenzje.
Rozumiem Zdecydowanie, Watermelon to cudo. Sama wymazałam już kilka buteleczek. Lakier gęsty, nieźle napigmentowany. Jeden z moich ulubionych na sezon wiosna/lato.

Co do recenzji, możliwe,że dziwacznie to ujęłam. Mianowicie, chodziło mi o porównywanie opinii, nie totalne sugerowanie się nimi przed zakupem. Po prostu podczytywałam,że wrażenia co do formuły poszczególnych kolorów były podobne.


Zarówno Ola, jak i vine. Mój post nie miał posiadać wydźwięku naskakującego.

Edytowane przez Phoebee
Czas edycji: 2015-10-17 o 18:06
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 18:54   #174
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja dopiero dzisiaj umalowałam sie paletką Macnificent Me. Fajna jest do dzienniaków i delikatnych makijaży. Aczkolwiek to prawda, ze nic co by wczesniej juz nie było. Moze troche za duzo jasnych wsadzili kolorow, ale mam zamiar mieszac ją z naked Smoky UD, w której za mało zaś jasnych dla mnie i powinno być ciekawie
Do konturowania ryjka użyłam zas Contour Kit Anastasii i jestem zachwycona
Z Naked Smoky powinna dobrze współpracować

Na Insta widziałam, że użyłaś Anastasii i wyglądało to świetnie Gdyby tylko zrobili taką paletkę, jak do kremowych bronzerów, to byłoby super. Kartonika nie zniosę i dlatego mnie nie ciągnie do próbowania.
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
@neath - nie wiem czemu mi nie zacytowało. Myślałam o pink i red lip bag. a z tymi pigmakami - wszystko wyjdzie. Akurat Kitchmas jest tak kiepski jak dla mnie że będzie lipa z fioletowym setem :/
Pink i Red Lip Bag wydają się przyzwoite
A to akurat nie wiedziałam, że Kitchmas jest taki. Można go chyba też w mini wersji przy kasie kupić.
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Wiesz co, mam taką zwykłą odżywkę/bazę Hard as Nails. Nie robi dla mnie niczego spektakularnego, ale w sumie o żadnej odżywce tego nie mogę powiedzieć, bo ja mam beznadziejnie kruche i rozwarstwiające się paznokcie Tak więc mnie lepiej nie pytać o radę, bo mi nic nie pomaga, a baz/odżywek używam po prostu jako bariery między paznokciem a lakierem


Właśnie czytałam Mi też bardzo przypadł do gustu, nie wiem, czy nie wpadnie do grona ulubieńców Trzyma się super i zostawia do końca ładne, błyszczące wykończenie - większość jednak po paru dniach robi się taka starta i matowa, a ten nie. Naprawdę coś dobrego stało się z tą formułą
I czuję się mocno skuszona do kupna innych MACowych , jeśli któryś kolor wpadnie mi w oko
Ja mam strasznie giętkie i rozdwajające się paznokcie dlatego muszę mieć na nich ciągle lakier jako taką mechaniczną ochronę. Skoro u Ciebie się trzyma, to może i u mnie ma szansę Chyba się na niego skuszę
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 19:00   #175
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Na Insta widziałam, że użyłaś Anastasii i wyglądało to świetnie Gdyby tylko zrobili taką paletkę, jak do kremowych bronzerów, to byłoby super. Kartonika nie zniosę i dlatego mnie nie ciągnie do próbowania.
Juz druga osoba pisze o tych kartonikach A co jest nie tak z nim? Mnie nic nie przeszkadza, jest mały, poręczny, twardy, nie rozwala sie, nci mi w nim nie przeszkadza, wiec sie zastanawiam o co kaman
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 19:05   #176
mrowa0007
Raczkowanie
 
Avatar mrowa0007
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 72
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
[/COLOR]
Wg mnie zasadniczo najsłabsze są te o wykończeniu Lustre i tych nie polecam, natomiast nie do końca wiem, o jaki rodzaj rozświetlenia chodzi - drobinkowe, perłowe, metaliczne .
Jak chodzi o takie bardziej perłowo-metaliczne odcienie, to wykończenie Frost, Veluxe Pearl Typowo metaliczne to Extra Dimension. Bardziej drobinkowe to prasowane pigmenty. Fajne są też zwykłe pigmenty, np. Vanilla. Sama nie wiem, co doradzić - może ktoś jeszcze się wypowie.
Dzieki wielkie, chodzilo mi o takie perlowo metaliczne wiec sprobuje moze tych o ktorych pisalas. Chcialam uzyskac efekt takiego mocnego rozswietlenia oka przy kacikach wewnetrznych zwlaszcza A jakas baze pod cienie nakladac? czy bez bazy tez bedzie ok?
mrowa0007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 19:41   #177
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Juz druga osoba pisze o tych kartonikach A co jest nie tak z nim? Mnie nic nie przeszkadza, jest mały, poręczny, twardy, nie rozwala sie, nci mi w nim nie przeszkadza, wiec sie zastanawiam o co kaman
Pewnie wszystko w porządku z kartonikiem Po prostu mi się nie podoba, taka tam moja fanaberia
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 19:45   #178
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Pewnie wszystko w porządku z kartonikiem Po prostu mi się nie podoba, taka tam moja fanaberia
Mnie obojetna szata zewnetrzna, zawartosc wazniejsza a ta jest super


W temacie szminek "odkurzyłam" dzisiaj Levender Whip, lubie ją, tylko nie mam do niej konturówki Heroine za ciemna, rozowe jasne odpadaja, a bez konturówki sie nieco rozlewa, w sensie nei widać konturu ust, bo jasna. No zdesperowana jestem i chetnie bym jakas nabyla pod kolor i to obojetnie jakiej firmy, byle pasowała
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 19:51   #179
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Juz druga osoba pisze o tych kartonikach A co jest nie tak z nim? Mnie nic nie przeszkadza, jest mały, poręczny, twardy, nie rozwala sie, nci mi w nim nie przeszkadza, wiec sie zastanawiam o co kaman
właśnie nie rozumiem. też mam tę paletę i mam wrażenie, że ten kartonik jest baaaardzo solidny a paletę uwielbiam! cieszę się z dobrego złożenia kolorów
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 19:53   #180
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
właśnie nie rozumiem. też mam tę paletę i mam wrażenie, że ten kartonik jest baaaardzo solidny a paletę uwielbiam! cieszę się z dobrego złożenia kolorów
A nie pokazywałas jej chyba na blogu? Bo nie wiedziałam, ze masz. Jakie kolory używasz najczesciej, które lubisz najbardziej? Tak z ciekawosci pytam
Masz cos jeszcze z ABH i polecasz?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:59.