Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-12, 06:25   #2161
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

witam się z rana
Miska- nie przejmuj się ludzkim gadaniem. Niektórzy własne nieudane życie próbują na siłę wcisnąć innym dookoła. Jesteś super babka i trzymam mocno kciuki za zdrowie córy
Tomama - ja do tego zestawu dokupiłam tusz do rzęs żeby wyszło 380 zł . A te lakiery to te same które są w kosmetyczce z miniaturami? bo pomalowałam nim w nd paznokcie i dzisiaj dalej nic mi nie odprysnęło a nie ukrywam że to sukces bo mi się lakier na paznokciach jest w stanie uchować max 2 dni
Never - trzymam kciuki za powodzenie podrywania brata Tomamy

ufff nadrobiłam mniej więcej

---------- Dopisano o 07:09 ---------- Poprzedni post napisano o 07:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Dzisiaj mój pierwszy dzień bez wizażu w pracy, oczekuję od siebie morza kreatywności na zagospodarowanie tego czasu.

Bądźcie grzeczne, dałabym Wam limit 5 stron do wieczora ale to chyba nierealne...

---------- Dopisano o 06:37 ---------- Poprzedni post napisano o 06:36 ----------



Oooo pięknie. Mam nadzieję, że nie odpiszą 'prosimy o kontakt' itp., chciałabym zobaczyć publiczną odpowiedź na ten temat

chybe się nie uda powodzenia mi na szczęście nie mogą w pracy zablokowac dostępu do stron internetowych bo nie mogłabym pracować więc chyba będzie ok

---------- Dopisano o 07:09 ---------- Poprzedni post napisano o 07:09 ----------

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Umarłam


---------- Dopisano o 00:59 ---------- Poprzedni post napisano o 00:55 ----------

Ale ze smoczycą to dziś pojechałyście. Czytałam sobie wcześniej tamten wątek i nigdy nie odezwałabym się tam. Mega dziwna osoba. Wszystkich krytykuje, nic nie można napisać. Ale sama to przecudowna jest. Najlepsze, że udzielają sie tam stałe osoby i mega jej słodzą. Zresztą słodzą tylko sobie, a jak ktoś chce coś napisać to go gaszą
też to zauważyłam

---------- Dopisano o 07:10 ---------- Poprzedni post napisano o 07:09 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
To polecam, na początku jest dziwnie, ale o niebo lepiej się jeździ.
Orbitrek dobra rzecz, natomiast bieżnia i moje stawy skokowe to niedobre połączenie.

Też chciałam kiedyś wannę, więc dobudowaliśmy łazienkę. I co? I nie mam czasu w niej siedzieć


---------- Dopisano o 07:25 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------

klikłam lakiery w Estee
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-12, 06:28   #2162
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość


klikłam lakiery w Estee
co jeszcze wziełaś?? ja dumam cały czas co dobrać za 100zł... możesz coś polecić??
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-12, 06:33   #2163
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
co jeszcze wziełaś?? ja dumam cały czas co dobrać za 100zł... możesz coś polecić??
nic tylko lakiery. Miałam też w koszyku te miniatury perfum za 91 zł ale odpuściłam. Oszczędna ja za 100 zł to ciężko tam coś znaleźć niestety. Moge polecić piankę do demakijażu za 127 zl (o ile ją lubisz) albo może bazę pod tusz do rzęs? no nie wiem - kiepskie to jest własnie że nie ma tam nic tańszego i ciężko skomponowac zestaw
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-12, 06:35   #2164
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Hejooo ale naprodukowałyście ale nadrobiłam na szybciora Widzę, że wątek nam się powiększa Never

---------- Dopisano o 07:35 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
witam się z rana
Miska- nie przejmuj się ludzkim gadaniem. Niektórzy własne nieudane życie próbują na siłę wcisnąć innym dookoła. Jesteś super babka i trzymam mocno kciuki za zdrowie córy
Tomama - ja do tego zestawu dokupiłam tusz do rzęs żeby wyszło 380 zł . A te lakiery to te same które są w kosmetyczce z miniaturami? bo pomalowałam nim w nd paznokcie i dzisiaj dalej nic mi nie odprysnęło a nie ukrywam że to sukces bo mi się lakier na paznokciach jest w stanie uchować max 2 dni
Never - trzymam kciuki za powodzenie podrywania brata Tomamy

ufff nadrobiłam mniej więcej

---------- Dopisano o 07:09 ---------- Poprzedni post napisano o 07:08 ----------




chybe się nie uda powodzenia mi na szczęście nie mogą w pracy zablokowac dostępu do stron internetowych bo nie mogłabym pracować więc chyba będzie ok

---------- Dopisano o 07:09 ---------- Poprzedni post napisano o 07:09 ----------



też to zauważyłam

---------- Dopisano o 07:10 ---------- Poprzedni post napisano o 07:09 ----------




---------- Dopisano o 07:25 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------

klikłam lakiery w Estee
Fajny jest ten mini lakier Estee, ale niestety u mnie się nie trzyma lepiej niż inne

za zakup
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-12, 06:38   #2165
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Witajcie
może dziś będzie luźniej, bo wczoraj w pracy był horror na szczęście zostało parę dni do piątku... takie tam moje małe pocieszenie

Never powodzenia w zalotach!
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-12, 06:40   #2166
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Hejooo ale naprodukowałyście ale nadrobiłam na szybciora Widzę, że wątek nam się powiększa Never

---------- Dopisano o 07:35 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------



Fajny jest ten mini lakier Estee, ale niestety u mnie się nie trzyma lepiej niż inne

za zakup
dumam czy by jeszcze nie kliknąć drugiego zamówienia z pianką do twarzy w próbkach jest miniatura zapachu Plesures. Ładny on ? do czego podobny?

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:39 ----------

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Witajcie
może dziś będzie luźniej, bo wczoraj w pracy był horror na szczęście zostało parę dni do piątku... takie tam moje małe pocieszenie

Never powodzenia w zalotach!
też się tym dziś rano pocieszałam jak mi się nie chciało zwlec zwłok z łóżka
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-12, 06:44   #2167
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
nic tylko lakiery. Miałam też w koszyku te miniatury perfum za 91 zł ale odpuściłam. Oszczędna ja za 100 zł to ciężko tam coś znaleźć niestety. Moge polecić piankę do demakijażu za 127 zl (o ile ją lubisz) albo może bazę pod tusz do rzęs? no nie wiem - kiepskie to jest własnie że nie ma tam nic tańszego i ciężko skomponowac zestaw
szkoda że nie ma zestawów za 39zł

---------- Dopisano o 07:44 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dumam czy by jeszcze nie kliknąć drugiego zamówienia z pianką do twarzy w próbkach jest miniatura zapachu Plesures. Ładny on ? do czego podobny?

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:39 ----------



też się tym dziś rano pocieszałam jak mi się nie chciało zwlec zwłok z łóżka
mnie pociesza to że w piątek po pracy kierunek Kudowa i poniedziałek wolny ach trochę wypoczniemy z tż, masaże itd
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-12, 06:45   #2168
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
szkoda że nie ma zestawów za 39zł
no szkoda jak klikałam to poprzednie zamówienie z perfumami to się bardzo wkurzałam bo chciałam kliknąć ten zestaw (za 251 zł) i do tego piankę za 127 zł i wychodziło razem 378 zł i 2 zł mi brakowało do kosmetyczki i w koncu musiałam tusz kupić

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość


mnie pociesza to że w piątek po pracy kierunek Kudowa i poniedziałek wolny ach trochę wypoczniemy z tż, masaże itd
ooooo zazdroszczę
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-12, 06:49   #2169
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Witajcie
może dziś będzie luźniej, bo wczoraj w pracy był horror na szczęście zostało parę dni do piątku... takie tam moje małe pocieszenie

Never powodzenia w zalotach!
Szybko zleci też wyczekuje piątunia

---------- Dopisano o 07:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dumam czy by jeszcze nie kliknąć drugiego zamówienia z pianką do twarzy w próbkach jest miniatura zapachu Plesures. Ładny on ? do czego podobny?

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:39 ----------

też się tym dziś rano pocieszałam jak mi się nie chciało zwlec zwłok z łóżka
Przez Ciebie tez mnie kusza te lakiery tym bardziej z ta mini flaszką, ale zapachu nie znam zaraz oblookam, jakie ma nuty

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
szkoda że nie ma zestawów za 39zł

---------- Dopisano o 07:44 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------


mnie pociesza to że w piątek po pracy kierunek Kudowa i poniedziałek wolny ach trochę wypoczniemy z tż, masaże itd
Zazdroszczę

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:47 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no szkoda jak klikałam to poprzednie zamówienie z perfumami to się bardzo wkurzałam bo chciałam kliknąć ten zestaw (za 251 zł) i do tego piankę za 127 zł i wychodziło razem 378 zł i 2 zł mi brakowało do kosmetyczki i w koncu musiałam tusz kupić

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------

ooooo zazdroszczę
Strasznie to wkurzające też wiele razy symulowałam zamówienie w Estee i zawsze brakowało kilku zł go gratisu a nie lubię klikać na siłę

Ten zapach z miniatur w Estee ma fajne nutki:

nuta głowy: różowy pieprz, nuty zielone, frezja, fiołek
nuta serca: lilia, peonia, konwalia, róża
nuta bazy: drzewo sandałowe, paczula, cedr, piżmo

maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-12, 06:54   #2170
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no szkoda jak klikałam to poprzednie zamówienie z perfumami to się bardzo wkurzałam bo chciałam kliknąć ten zestaw (za 251 zł) i do tego piankę za 127 zł i wychodziło razem 378 zł i 2 zł mi brakowało do kosmetyczki i w koncu musiałam tusz kupić

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------



ooooo zazdroszczę
też mnie to wkurza, dlatego odpuszczam mam w zapasie 2 mini sera po 7ml, + w użyciu 2 ale minimalne zuzycie mają - narazie z żalem,ale odpuszczam!
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-12, 06:56   #2171
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Szybko zleci też wyczekuje piątunia

---------- Dopisano o 07:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------



Przez Ciebie tez mnie kusza te lakiery tym bardziej z ta mini flaszką, ale zapachu nie znam zaraz oblookam, jakie ma nuty

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------



Zazdroszczę

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:47 ----------



Strasznie to wkurzające też wiele razy symulowałam zamówienie w Estee i zawsze brakowało kilku zł go gratisu a nie lubię klikać na siłę

Ten zapach z miniatur w Estee ma fajne nutki:

nuta głowy: różowy pieprz, nuty zielone, frezja, fiołek
nuta serca: lilia, peonia, konwalia, róża
nuta bazy: drzewo sandałowe, paczula, cedr, piżmo

no właśnie podobają mi się te nuty no i co robić, jak żyć, klikac jeszcze jedno?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-12, 07:00   #2172
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no właśnie podobają mi się te nuty no i co robić, jak żyć, klikac jeszcze jedno?
dylematy
Ja muszę z bólem serca odpuścić lakierki mają fajne kolory (poza Pink Clouds - nie lubię takich perłowych odcieni ) ale zastosowałam terapię szokową, czyli zalogowałam się na swoje konto i to skutecznie mnie odwiodło od popełnienia zamówienia

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------

amyz, masz kasę i potrzebujesz pianki to klikaj lepiej żałować, ze się zamówiło niż że się przepuściło okazję
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-12, 07:05   #2173
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
też mnie to wkurza, dlatego odpuszczam mam w zapasie 2 mini sera po 7ml, + w użyciu 2 ale minimalne zuzycie mają - narazie z żalem,ale odpuszczam!


---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
dylematy
Ja muszę z bólem serca odpuścić lakierki mają fajne kolory (poza Pink Clouds - nie lubię takich perłowych odcieni ) ale zastosowałam terapię szokową, czyli zalogowałam się na swoje konto i to skutecznie mnie odwiodło od popełnienia zamówienia

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------

amyz, masz kasę i potrzebujesz pianki to klikaj lepiej żałować, ze się zamówiło niż że się przepuściło okazję

też zaraz zastosuję tą terapię

no właśnie z kasą krucho nie klikam tej pianki. Mam jeszcze jedną w zapasie więc na 3 miesiące starczy . Poczekam na Vipy w S albo na jakąś dobrą promo w D uffff było ciężko
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-12, 07:08   #2174
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Od kilku dni używam mini tuszu Benefit Roller Lash i na razie jestem zachwycona genialna szczota super rozdziela rzęsy, pogrubia i wydłuża jak mi nie wyschnie po 2 tygodniach to wrzucam pełnowymiarowe opak. na listę zakupową podobno ten drugi tusz They're Real też jest super, ale na razie czeka na swoją kolej

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------

też zaraz zastosuję tą terapię

no właśnie z kasą krucho nie klikam tej pianki. Mam jeszcze jedną w zapasie więc na 3 miesiące starczy . Poczekam na Vipy w S albo na jakąś dobrą promo w D uffff było ciężko
za silną wolę terapia szokowa z kontem działa cuda
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-12, 07:10   #2175
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Od kilku dni używam mini tuszu Benefit Roller Lash i na razie jestem zachwycona genialna szczota super rozdziela rzęsy, pogrubia i wydłuża jak mi nie wyschnie po 2 tygodniach to wrzucam pełnowymiarowe opak. na listę zakupową podobno ten drugi tusz They're Real też jest super, ale na razie czeka na swoją kolej

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------



za silną wolę terapia szokowa z kontem działa cuda
They're real to ten co był w poprzednim brokule? czy to Roller Lash był w poprzednim brokule? (nie tym grudniowym tylko jeszcze wczesniejszym)

dziękuję, dziękuję
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-12, 07:14   #2176
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Dzień dobry w ten mglisty poranek.

Chętnie kliknelabym coś w EL ale z kasa krucho :/

Martusia, mnie They're real niczego nie urwał, a wręcz to nie lubię także wiesz, nie napalaj się za bardzo
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-12, 07:14   #2177
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
They're real to ten co był w poprzednim brokule? czy to Roller Lash był w poprzednim brokule? (nie tym grudniowym tylko jeszcze wczesniejszym)

dziękuję, dziękuję
Roller był chyba w ostatnim brokule, a They're Real w jakimś wcześniejszym ale głowy nie dam, bo trochę się pogubiłam w tych boxach i zawartościach
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-12, 07:15   #2178
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Dzień dobry w ten mglisty poranek.

Chętnie kliknelabym coś w EL ale z kasa krucho :/

Martusia, mnie They're real niczego nie urwał, a wręcz to nie lubię także wiesz, nie napalaj się za bardzo
zobaczymy, czy u mnie coś urwie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-12, 07:15   #2179
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Amyz, w ostatnim brokule był roller lash, they're real był w letnim chyba...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-12, 07:16   #2180
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Amyz, w ostatnim brokule był roller lash, they're real był w letnim chyba...
Czyli dobrze kojarzyłam
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-12, 07:17   #2181
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Roller był chyba w ostatnim brokule, a They're Real w jakimś wcześniejszym ale głowy nie dam, bo trochę się pogubiłam w tych boxach i zawartościach
już dopatrzylam they're real był w poprzednim i mam go - tzn miałam bo wywaliłam. Beznadziejny jest. Szczota jest tragiczna, tusz się osypywał i sklejał mi rzesy. Nie wiem jaki jest ten drugi bo go nie miałam, ale na tamten się nie podpalaj bo to badziew moim zdaniem

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Dzień dobry w ten mglisty poranek.

Chętnie kliknelabym coś w EL ale z kasa krucho :/

Martusia, mnie They're real niczego nie urwał, a wręcz to nie lubię także wiesz, nie napalaj się za bardzo
też tak uważam

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Amyz, w ostatnim brokule był roller lash, they're real był w letnim chyba...
za dużo tych brokułów i się gubię
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-12, 07:23   #2182
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
już dopatrzylam they're real był w poprzednim i mam go - tzn miałam bo wywaliłam. Beznadziejny jest. Szczota jest tragiczna, tusz się osypywał i sklejał mi rzesy. Nie wiem jaki jest ten drugi bo go nie miałam, ale na tamten się nie podpalaj bo to badziew moim zdaniem
Ojej szkoda a same zachwyty czytałam o tym tuszu

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

W D. fajny zestaw z tuszem Bobbi i mini płynem:
https://www.douglas.pl/douglas/Makij...eRef=pnXy99Y_9


A tak w ogóle to qpa zwrotów na stronie D. mnóstwo zestawów świątecznych

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

Nie ma już boxów z maską GG
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-12, 07:25   #2183
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ojej szkoda a same zachwyty czytałam o tym tuszu
no wiesz może Tobie podejdzie. Z tuszem jak z kremem czy perfumami - każdemu coś innego podchodzi ja mam specyficzne wymagania co do tuszu do rzęs - mam hopla na punkcie moich rzęs i jak nie są idealnie pomalowane to dostaję palpitacji

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


W D. fajny zestaw z tuszem Bobbi i mini płynem:
https://www.douglas.pl/douglas/Makij...eRef=pnXy99Y_9


A tak w ogóle to qpa zwrotów na stronie D. mnóstwo zestawów świątecznych
D
no i zaraz nie będzie tego zestawu pewnie muszę wreszcie wypróbować ten tusz bo Aniyam go bardzo chwali
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-12, 07:27   #2184
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no wiesz może Tobie podejdzie. Z tuszem jak z kremem czy perfumami - każdemu coś innego podchodzi ja mam specyficzne wymagania co do tuszu do rzęs - mam hopla na punkcie moich rzęs i jak nie są idealnie pomalowane to dostaję palpitacji
mam to samo no, ale dam dziadowi szansę

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no i zaraz nie będzie tego zestawu pewnie muszę wreszcie wypróbować ten tusz bo Aniyam go bardzo chwali
pewnie tak ja też go kocham mam jedną miniaturkę w zapasie - oszczędzam na czarną godzinę
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-12, 07:30   #2185
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ojej szkoda a same zachwyty czytałam o tym tuszu

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

W D. fajny zestaw z tuszem Bobbi i mini płynem:
https://www.douglas.pl/douglas/Makij...eRef=pnXy99Y_9


A tak w ogóle to qpa zwrotów na stronie D. mnóstwo zestawów świątecznych

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

Nie ma już boxów z maską GG
Nie miałam nigdy tego tuszu, ale mam tyle w zapasie - że odpuszczam
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-12, 07:31   #2186
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
mam to samo no, ale dam dziadowi szansę

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------


pewnie tak ja też go kocham mam jedną miniaturkę w zapasie - oszczędzam na czarną godzinę
powodzenia

jak wymaziam chociaż połowę moich tuszowych zapasów to na pewno kliknę tego bobika w ogóle to używam do trzech dni tego tuszu Armaniusza od Ciebie i nie ma miłości między nami przedewszystkim ma za mało czarny kolor jak dla mnie a do tego moje rzesy wyglądają jakoś tak nijako. Nie mam efektu "WOW" nawet na bazie no trudno - jedno chciejstwo mniej

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2016-01-12 o 07:32
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-12, 07:33   #2187
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Nie miałam nigdy tego tuszu, ale mam tyle w zapasie - że odpuszczam
Twarda jesteś

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
powodzenia

jak wymaziam chociaż połowę moich tuszowych zapasów to na pewno kliknę tego bobika w ogóle to używam do trzech dni tego tuszu Armaniusza od Ciebie i nie mam miłości między nami przedewszystkim ma za mało czarny kolor jak dla mnie a do tego moje rzesy wyglądają jakoś tak nijako. Nie mam efektu "WOW" nawet na bazie no trudno - jedno chciejstwo mniej
Nie dziękuję

Uuuu, szkoda ja byłam zadowolona z efektu tego tuszu, ale za szybko wysechł nie lubię takich wiórów przynajmniej nie będzie kusiło
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-12, 07:34   #2188
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Nie miałam nigdy tego tuszu, ale mam tyle w zapasie - że odpuszczam
też mam całe pudło tuszów

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Twarda jesteś

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------


Nie dziękuję

Uuuu, szkoda ja byłam zadowolona z efektu tego tuszu, ale za szybko wysechł nie lubię takich wiórów przynajmniej nie będzie kusiło
no widzisz - każdy lubi inny tusz dlatego jest szansa że w Beneficie się zakochasz
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-12, 07:39   #2189
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
też mam całe pudło tuszów

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------



no widzisz - każdy lubi inny tusz dlatego jest szansa że w Beneficie się zakochasz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-12, 07:40   #2190
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
też mam całe pudło tuszów

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------


no widzisz - każdy lubi inny tusz dlatego jest szansa że w Beneficie się zakochasz
ja mam jeden pełnowymiarowy Estee i 5 miniatur - malutko

pożyjemy, zobaczymy
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-14 19:56:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:47.