Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2015-03-02, 17:17   #451
justa 23
Przyczajenie
 
Avatar justa 23
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

upatrzy³am sobie majirel 5,12 jasny br±z popielato-opalizuj±cy, ale jeszcze siê waham, czy jednak nie spróbowaæ rozja¶niæ tej góry i pó¼niej po na³o¿eniu jasnego br±zu na ca³e w³osy, mo¿e uzyska³abym fajny efekt, co o tym s±dzisz? Przepraszam, ze tak mêczê, ale szkoda mi tego rozja¶niania, my¶lê na wszystkie sposoby, co by tu zrobiæ aby doj¶c do wymarzonych odcieni od jasnego br±zu do ciemnego blondu na dole

Edytowane przez justa 23
Czas edycji: 2015-03-02 o 17:36
justa 23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-03-02, 17:42   #452
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

ja bym spróbowa³a- je¶li nie masz wprawy, wziê³abym kogo¶ do pomocy, bo mo¿esz mieæ problem z ty³em- rozja¶niæ górê. dó³ bym na razie zostawi³a, dopiero po tym rozja¶nieniu po³o¿y³abym farbê- mo¿e nawet poziomu 6? Wella koleston ma piêkny odcieñ, 6/7, z tym, i¿ u Ciebie jest te¿ rudo¶æ, wiêc szuka³abym koñcówki .2, .21 lub .13. je¶li góra bêdzie lekko ciemniejsza ni¿ rozja¶nione partie, taki efekt stopniowo ja¶niejszego br±zu/blondu ma szansê siê udaæ.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-03-02, 17:49   #453
justa 23
Przyczajenie
 
Avatar justa 23
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
ja bym spróbowa³a- je¶li nie masz wprawy, wziê³abym kogo¶ do pomocy, bo mo¿esz mieæ problem z ty³em- rozja¶niæ górê. dó³ bym na razie zostawi³a, dopiero po tym rozja¶nieniu po³o¿y³abym farbê- mo¿e nawet poziomu 6? Wella koleston ma piêkny odcieñ, 6/7, z tym, i¿ u Ciebie jest te¿ rudo¶æ, wiêc szuka³abym koñcówki .2, .21 lub .13. je¶li góra bêdzie lekko ciemniejsza ni¿ rozja¶nione partie, taki efekt stopniowo ja¶niejszego br±zu/blondu ma szansê siê udaæ.
a my¶lisz, ¿e ten odcieñ z majirel o którym pisa³am nie by³by dobry? jestem kompletnie zielona w tych farbach fryzjerskich i cie¿ko mi znale¼æ odpowiedni± Podpowiedz jeszcze czym rozja¶niæ, bo ju¿ wiem, ¿e joanna odpada Czyli rozja¶niam te górne i my¶lê, ¿e te¿ ¶rodkowe partie, prawda? bo na ¶rodku mam rude z jakim¶ dziwnym bordowym br±zem tam gdzie zajecha³am rozja¶niaczem na te najciemniejsze w³osy

wstawiam nowe zdjecie po umyciu w³osów, bo wczorajsze napiankowane wysz³y jakby ¿ywsze ni¿ s± w rzeczywisto¶ci


Edytowane przez justa 23
Czas edycji: 2015-03-02 o 17:54
justa 23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-03-02, 18:14   #454
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

tak, ale tê rudo¶æ na krócej ni¿ górê.
co do rozja¶niaczy, ja u¿ywam tylko fryzjerskich, do których dokupujuê oxy (zazwyczaj 9%)- Alfaparf, Vincent Ledier.
co do samej farby- j± dobra³abym dopiero po rozja¶nianiu- to zale¿y od tego jaki po nim wyjdzie dok³adnie kolorek.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-03-02, 18:17   #455
justa 23
Przyczajenie
 
Avatar justa 23
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

oki, dziêki, poszukam na necie i sobie zamówiê a pó¼niej znów pewnie bêdê pytaæ
justa 23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-03-02, 19:58   #456
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Dobrze, trzymam kciuki. I oczywi¶cie czekam na dalsze pytania, postaram siê pomóc

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-03-03, 21:04   #457
forgotten tower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 103
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

to znowu ja; pisa³am ostatnio, ¿e farbnê³am siê lond± 18 i 19 i schowa³a siê nieco moja rudo¶æ, prawda? wtedy w³osy wygl±da³y tak i ju¿ prawie by³am zadowolona:
http://pl.tinypic.com/r/1qoisy/8
http://pl.tinypic.com/r/34zetqx/8

niestety, po zaledwie dwóch myciach ch³odna londa jakby siê wyp³uka³a, pozostawiaj±c po sobie jedynie zielonkaw± po¶wiatê (na tych fotkach akurat nie widaæ zieleni tylko rudo¶æ) i znów na wierzch wylaz³o to rude:
http://pl.tinypic.com/r/2199abl/8

w¶ciek³am siê; mam wra¿enie, ¿e jednak dawa³am za du¿o popielu londy jak na tak z³otawe w³osy bo naprawdê wy³azi³a zieleñ;
zdesperowana i mocno wkurzona tym ca³ym "nieznacznym rozja¶nieniem", wyjê³am z szafki mój "plan B" w postaci wellatonu 7.0. Wysz³o... ciemno - i to bardzo ciemno. Oczywi¶cie z³otawe kosmyki nadal majacz± tu i ówdzie, a jak¿e, no i znów wylaz³ mój odrost sprzed roku tak ³adnie wyrównany z miesi±c wcze¶niej wellatonem 12 (czy to cholerstwo ju¿ tak ka¿dorazowo bêdzie siê ujawniaæ dopóki nie odro¶nie i nie zetnê?) i górê w³osów mam br±zowo-z³otaw±, a dó³ prawie czarny. Ale trudno. W³osy w dotyku po farbie z poziomu 7 - miodzio! chyba nie dla mnie blondy jednak. I mam nieodparte wra¿enie, ¿e mimo wszystko (tj. mimo tego co mówili zawsze fryzjerzy, ¿e jak cokolwiek to ja¶niej) akurat w³osy powinnam mieæ raczej ciemniejsze, a ju¿ na pewno nie w z³otawo-rudawych odcieniach tylko neutralne. Podsumowuj±c - czekam sobie teraz, a¿ najciemniejsze siê spierze i mam nadziejê, ¿e akurat za 3 tyg.jak zacznie byæ widoczny odrost, jako¶ to siê zrówna...
wiêc teraz wygl±da to tak (tu akurat a¿ tak ciemne siê nie wydaj± - górne ¶wiat³o w ³azience):
http://pl.tinypic.com/r/2u8uog0/8
http://pl.tinypic.com/r/oaqdso/8

I byle rude z zielonym siê nie pokazywa³o
forgotten tower jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-03-03, 21:43   #458
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomo¶ci: 13 110
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Ja w³a¶nie siedzê z farb± na g³owie.
Pierwszy raz mam takie przeboje z w³osami. Mam nadzieje, ze to juz bêdzie ostatnie farbowanie, a nastêpne dopiero za 1-2 miesi±ce. Mam ju¿ do¶æ.

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

No dupa blada. Jest dalej na odrostach rudy, ale teraz jasny rudy. Jutro jeszcze zrobiê p³ukanke i szamponem fioletowym, ale pewnie niewiele to da
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosa³oe mgo± byæ w niaedzi³e i w dszalym c±igu nie pwinono to sawrztaæ polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi co¶

23/6
beatiska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-03-03, 23:01   #459
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez forgotten tower Poka¿ wiadomo¶æ
to znowu ja; pisa³am ostatnio, ¿e farbnê³am siê lond± 18 i 19 i schowa³a siê nieco moja rudo¶æ, prawda? wtedy w³osy wygl±da³y tak i ju¿ prawie by³am zadowolona:
http://pl.tinypic.com/r/1qoisy/8
http://pl.tinypic.com/r/34zetqx/8

niestety, po zaledwie dwóch myciach ch³odna londa jakby siê wyp³uka³a, pozostawiaj±c po sobie jedynie zielonkaw± po¶wiatê (na tych fotkach akurat nie widaæ zieleni tylko rudo¶æ) i znów na wierzch wylaz³o to rude:
http://pl.tinypic.com/r/2199abl/8

w¶ciek³am siê; mam wra¿enie, ¿e jednak dawa³am za du¿o popielu londy jak na tak z³otawe w³osy bo naprawdê wy³azi³a zieleñ;
zdesperowana i mocno wkurzona tym ca³ym "nieznacznym rozja¶nieniem", wyjê³am z szafki mój "plan B" w postaci wellatonu 7.0. Wysz³o... ciemno - i to bardzo ciemno. Oczywi¶cie z³otawe kosmyki nadal majacz± tu i ówdzie, a jak¿e, no i znów wylaz³ mój odrost sprzed roku tak ³adnie wyrównany z miesi±c wcze¶niej wellatonem 12 (czy to cholerstwo ju¿ tak ka¿dorazowo bêdzie siê ujawniaæ dopóki nie odro¶nie i nie zetnê?) i górê w³osów mam br±zowo-z³otaw±, a dó³ prawie czarny. Ale trudno. W³osy w dotyku po farbie z poziomu 7 - miodzio! chyba nie dla mnie blondy jednak. I mam nieodparte wra¿enie, ¿e mimo wszystko (tj. mimo tego co mówili zawsze fryzjerzy, ¿e jak cokolwiek to ja¶niej) akurat w³osy powinnam mieæ raczej ciemniejsze, a ju¿ na pewno nie w z³otawo-rudawych odcieniach tylko neutralne. Podsumowuj±c - czekam sobie teraz, a¿ najciemniejsze siê spierze i mam nadziejê, ¿e akurat za 3 tyg.jak zacznie byæ widoczny odrost, jako¶ to siê zrówna...
wiêc teraz wygl±da to tak (tu akurat a¿ tak ciemne siê nie wydaj± - górne ¶wiat³o w ³azience):
http://pl.tinypic.com/r/2u8uog0/8
http://pl.tinypic.com/r/oaqdso/8

I byle rude z zielonym siê nie pokazywa³o
Faktycznie, nie jest ciemno. Bardzo ³adny kolor Ci wyszed³. Dziwiê siê, ¿e ta londa jasna na taki ciemny rudy siê zmieni³a!

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano o 00:01 ----------

Cytat:
Napisane przez beatiska Poka¿ wiadomo¶æ
Ja w³a¶nie siedzê z farb± na g³owie.
Pierwszy raz mam takie przeboje z w³osami. Mam nadzieje, ze to juz bêdzie ostatnie farbowanie, a nastêpne dopiero za 1-2 miesi±ce. Mam ju¿ do¶æ.

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

No dupa blada. Jest dalej na odrostach rudy, ale teraz jasny rudy. Jutro jeszcze zrobiê p³ukanke i szamponem fioletowym, ale pewnie niewiele to da
Przypomnij mi co k³adlas?

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-03-04, 07:02   #460
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomo¶ci: 13 110
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Po³o¿y³am na pocz±tku wellaton 10.0, a teraz Garnier 10.21. W dziennym ¶wietle mi trochê rozjasnilo, ale rudy prze¶wituje
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosa³oe mgo± byæ w niaedzi³e i w dszalym c±igu nie pwinono to sawrztaæ polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi co¶

23/6
beatiska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-03-04, 08:20   #461
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 352
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez forgotten tower Poka¿ wiadomo¶æ
to znowu ja; pisa³am ostatnio, ¿e farbnê³am siê lond± 18 i 19 i schowa³a siê nieco moja rudo¶æ, prawda? wtedy w³osy wygl±da³y tak i ju¿ prawie by³am zadowolona:
http://pl.tinypic.com/r/1qoisy/8
http://pl.tinypic.com/r/34zetqx/8

niestety, po zaledwie dwóch myciach ch³odna londa jakby siê wyp³uka³a, pozostawiaj±c po sobie jedynie zielonkaw± po¶wiatê (na tych fotkach akurat nie widaæ zieleni tylko rudo¶æ) i znów na wierzch wylaz³o to rude:
http://pl.tinypic.com/r/2199abl/8

w¶ciek³am siê; mam wra¿enie, ¿e jednak dawa³am za du¿o popielu londy jak na tak z³otawe w³osy bo naprawdê wy³azi³a zieleñ;
zdesperowana i mocno wkurzona tym ca³ym "nieznacznym rozja¶nieniem", wyjê³am z szafki mój "plan B" w postaci wellatonu 7.0. Wysz³o... ciemno - i to bardzo ciemno. Oczywi¶cie z³otawe kosmyki nadal majacz± tu i ówdzie, a jak¿e, no i znów wylaz³ mój odrost sprzed roku tak ³adnie wyrównany z miesi±c wcze¶niej wellatonem 12 (czy to cholerstwo ju¿ tak ka¿dorazowo bêdzie siê ujawniaæ dopóki nie odro¶nie i nie zetnê?) i górê w³osów mam br±zowo-z³otaw±, a dó³ prawie czarny. Ale trudno. W³osy w dotyku po farbie z poziomu 7 - miodzio! chyba nie dla mnie blondy jednak. I mam nieodparte wra¿enie, ¿e mimo wszystko (tj. mimo tego co mówili zawsze fryzjerzy, ¿e jak cokolwiek to ja¶niej) akurat w³osy powinnam mieæ raczej ciemniejsze, a ju¿ na pewno nie w z³otawo-rudawych odcieniach tylko neutralne. Podsumowuj±c - czekam sobie teraz, a¿ najciemniejsze siê spierze i mam nadziejê, ¿e akurat za 3 tyg.jak zacznie byæ widoczny odrost, jako¶ to siê zrówna...
wiêc teraz wygl±da to tak (tu akurat a¿ tak ciemne siê nie wydaj± - górne ¶wiat³o w ³azience):
http://pl.tinypic.com/r/2u8uog0/8
http://pl.tinypic.com/r/oaqdso/8

I byle rude z zielonym siê nie pokazywa³o
Mam wra¿enie, ¿e Tobie w ka¿dym kolorze bêdzie dobrze
Masz piêkne w³osy
Tinajero jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-04, 10:35   #462
forgotten tower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 103
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

[QUOTE=SceneQueene;5051456 4]Faktycznie, nie jest ciemno. Bardzo ³adny kolor Ci wyszed³. Dziwiê siê, ¿e ta londa jasna na taki ciemny rudy siê zmieni³a!

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.[COLOR="Silver"]


Ja tak samo - a ju¿ taki jasny, w miarê naturalny blondzik uzyska³am, my¶la³am, ¿e z ka¿dym kolejnym farbowaniem bêdzie ju¿ tylko lepiej. Mam wra¿enie, ¿e spiera siê do z³otawego syossa i cokolwiek jasnego nie po³o¿ê, rude i tak bêdzie gór± ten blond 7.0 co mam teraz, mimo ¿e wyszed³ zdecydowanie ciemniej w porównaniu z tym co by³o, wrêcz br±zowo w ¶wietle sztucznym, to i tak nie pokry³ jak nale¿y z³oto-rudo¶ci. O zgrozo :/

Tinajero - dziêkujê, ale one tak siê tylko maskuj±. W istocie s± baaaardzo cieniutkie i jest ich niewiele i do tego przerzedzone u szczytu. Przez lata nie farbowa³am w nadziei, ¿e siê zagêszcz± (bo niegdy¶ takie by³y), ale bez skutku. A teraz mnie tylko ich skrêt + puszek ratuje, bez tego wygl±da³abym jak "przez krowê polizana", niestety.
forgotten tower jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-03-05, 20:08   #463
justa 23
Przyczajenie
 
Avatar justa 23
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Dobrze, trzymam kciuki. I oczywi¶cie czekam na dalsze pytania, postaram siê pomóc

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Kochana ratuj, niestety kolezanka ba³a sie rozjasnic mi tego mojego nieudanego "ombre", wiec w akcie desperacji postanowilam je przyciemnic. Kupi³am Olie Garniera jasny braz,trzymalam 20 minut i niestety te najjasniejsze wlosy wyszly mi zielone,jestem za³amana,da sie to jakos zlikwidowac? Bez kitu ale patrzac teraz na moje brazowo-buro-zielone wlosy stwierdzam,ze jednak ³adnie mi w rudym heh
justa 23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-03-05, 21:33   #464
Kugikup
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomo¶ci: 4
Exclamation Jak och³odziæ blond ?? pomocy

hej,
wiele razy korzysta³am ze wskazówek na tym forum, ale dopiero teraz potrzebuje pomocy w kwestii której ju¿ w starszych w±tkach nie znalaz³am.

Zrobi³am sobie blond... Wyszed³ rudawy, nie jest ¿ó³ty, ale potrzebuje go och³odziæ, szampon fioletowy nie dzia³a, chcia³abym wiedzieæ czy mo¿e która¶ z was testowa³a co¶ z rossmana co och³odzi³o kolor?
Boje siê zieleni, przeprowadzi³am siê i nie mam tu zaufanego fryzjera (by³am u jednej babki, zap³aci³am 200, nie widzia³am ró¿nicy:/;/ )

Mo¿e która¶ k³ad³a jaki¶ jasny blond loreala czy cos?
Pomó¿cie

. takie s± teraz.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20150303_153616.jpg (103,9 KB, 43 za³adowañ)
Kugikup jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-03-06, 06:30   #465
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 352
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Ja te¿ przekombinowa³am i wyl±dowa³am z piêkn± zielono-bur± po¶wiat±, jak kole¿anka wy¿ej. Wiêc ju¿ nie mam problemu z ¿ó³tymi w³osami, tylko zielonkawymi

Nie wiem co¶ mnie nasz³o... jakie¶ z³o

Stwierdzi³am pewnego dnia, ¿e górê mam jednak zbyt jasn± od do³u (jakie¶ 10 cm). Wymy¶li³am sobie, ¿e pokryjê tê górê ciemniejszym blondem, ¿eby siê zrówna³o i bêdzie ju¿ fajnie. Nie chcia³am nak³adaæ farby z poziomu 9, bo ba³am siê, ¿e znów zbyt rozja¶ni. W przyp³ywie tej swojej g³upoty, kupi³am Wellaton 8/0 i gorzej wybraæ nie mog³am

Wyobra¿a³am sobie, ¿e ciemniejszy blond i tak sp³ynie do jasnego na tych rozja¶nianych, ale nie spodziewa³am siê, takiej kupy po tej farbie, bo inaczej tego nazwaæ nie mo¿na. Farba chwyci³a ciemno, ale to nic... w pomieszczeniach góra jest buro-zielonkawa, co¶ okropnego! Szorowa³am g³owê ju¿ kilka razy i nic nie puszcza

Czy to zejdzie, po jakim¶ czasie, jak my¶licie?
Oczywi¶cie potem doczyta³am, ¿e ta farba tak ma... czemu co¶ takiego wypuszczaj± na rynek, nie wiem
Tinajero jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-03-06, 13:37   #466
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez justa 23 Poka¿ wiadomo¶æ
Kochana ratuj, niestety kolezanka ba³a sie rozjasnic mi tego mojego nieudanego "ombre", wiec w akcie desperacji postanowilam je przyciemnic. Kupi³am Olie Garniera jasny braz,trzymalam 20 minut i niestety te najjasniejsze wlosy wyszly mi zielone,jestem za³amana,da sie to jakos zlikwidowac? Bez kitu ale patrzac teraz na moje brazowo-buro-zielone wlosy stwierdzam,ze jednak ³adnie mi w rudym heh
Ojej! No to teraz na pocz±tek spróbuj na pó³ godziny lub godzinê po³o¿yæ koncentrat pomidorowy.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-03-06, 15:54   #467
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 921
Dot.: Jak och³odziæ blond ?? pomocy

Cytat:
Napisane przez Kugikup Poka¿ wiadomo¶æ
hej,
wiele razy korzysta³am ze wskazówek na tym forum, ale dopiero teraz potrzebuje pomocy w kwestii której ju¿ w starszych w±tkach nie znalaz³am.

Zrobi³am sobie blond... Wyszed³ rudawy, nie jest ¿ó³ty, ale potrzebuje go och³odziæ, szampon fioletowy nie dzia³a, chcia³abym wiedzieæ czy mo¿e która¶ z was testowa³a co¶ z rossmana co och³odzi³o kolor?
Boje siê zieleni, przeprowadzi³am siê i nie mam tu zaufanego fryzjera (by³am u jednej babki, zap³aci³am 200, nie widzia³am ró¿nicy:/;/ )

Mo¿e która¶ k³ad³a jaki¶ jasny blond loreala czy cos?
Pomó¿cie

. takie s± teraz.
Mnie tam siê podobaj±
blackcherryx94 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-03-10, 22:30   #468
aalleksandraa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2
Zej¶cie z koloru rudawego na blond

Cze¶æ dziewczyny!
Zak³adam ten w±tek , poniewa¿ mam problem i chcia³abym siê was poradziæ w sprawie rozja¶niania moich w³osków. Nie wiem, czy ju¿ jest podobny w±tek, jestem tu nowa, wiêc jeszcze siê za bardzo nie orientujê

Przechodz±c do mojego problemu, zacznê od tego, ¿e moim marzeniem by³o zrobiæ sobie tzw. ombre , albo inaczej - po prostu rozja¶niæ sobie koñcówki.
Mam w³osy do ramion, wcze¶niej farbowa³am sobie w³osy na taki kolor : http://img.styl.fm/resize/watermark/...42/75/e3ea.jpg

Od jakiego¶ czasu mam ciemny odrost, wiêc przed rozja¶nianiem moje w³osy wygl±da³y tak, ¿e do po³owy mia³am ciemne, wrêcz czarne , druga po³owa by³a tego kolorku co wy¿ej.

I teraz uwaga, dwa dni temu rozja¶ni³am koñcówki : tak 5 cm , rozja¶niaczem Syoss Professional Performance, Lighteners 11-0 http://www.rossnet.pl/GalleryImages/...31_9644991.png

Po rozja¶nieniu koñcówki nie wysz³y blond , tylko z³ocisto rude niestety :/ oczywi¶cie by³am ¶wiadoma, ¿e tak mo¿e byæ.
Koñcówki mam wiêc takiego koloru :



I teraz pytanie do was. Czy je¶li na³o¿ê tê farbê http://www.rossnet.pl/GalleryImages/...31_9382184.png oraz zastosujê na w³osy niebieski szampon ( jeszcze nie wiem jakiej marki) , to czy uda mi siê uzyskaæ taki efekt?

Bojê siê, ¿e sobie tylko zaszkodzê, a afekt bêdzie marny i zamiast blondu wyjdzie mi jaki¶ nie wiadomo jaki kolor

Proszê, dorad¼cie co¶

Edytowane przez aalleksandraa
Czas edycji: 2015-03-10 o 23:32
aalleksandraa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-03-11, 01:32   #469
Zilka
Rozeznanie
 
Avatar Zilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 565
Dot.: Zej¶cie z koloru rudawego na blond

Czym sobie robi³a¶ kolor z pierwszego zdjêcia? Jak± farb±? A co do pytania musisz rozja¶niæ jeszcze raz, z rudego koloru nie zrobisz ja¶niutkiego blondu szamponem i farb±.
Zilka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-11, 06:50   #470
summer_overture
Zadomowienie
 
Avatar summer_overture
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 1 392
Dot.: Zej¶cie z koloru rudawego na blond

Wydaje mi siê, ¿e wystarczy jak "och³odzisz" kolor, mo¿e spróbuj szamponu albo po prostu gencjany. Ja bym nie rozpêdza³a siê tak z kolejn± koloryzacj±. Ale to tylko taki mój lêk, ¿e w³osy siê zanadto zniszcz±. Poza tym ryzykujesz, ¿e tym razem pójdziesz w drug± stronê - w³osy bia³e.
Kiedy po raz pierwszy robi³am sobie ombre, u¿y³am po prostu farby do tego celu z L'oreala, u¿ywa³am jej kilka razy i efekt mnie zadowala³, nie by³o widaæ ¿adnej granicy miêdzy jednym kolorem a drugim, a tylko ró¿nica w odcieniach. Raz z kolei posz³am do fryzjera na koloryzacjê i potem ombre i efekt by³ piêkny, ale w³osy zniszczone niesamowicie - pó³ roku próbowa³am je odratowaæ. Dlaczego? No, przez to rozja¶nianie...
To co ma dziewczyna na ostatnim zdjêciu jest dla mnie zbyt ra¿±ce... Ale to tylko moja opinia, w ka¿dym razie sugerowa³abym ci metodê ma³ych kroczków, zamiast od razu nak³adaæ kolejn±, do tego drogeryjn±, farbê.
P.s. ten rudawy blond z drugiego zdjêcia jest bardzo ³adny - jest jasny i je¶li uda³oby siê go przerobiæ na mniej rudy bez zmiany koloru to by³oby super.
__________________
Kocham czytaæ

Zapraszam na czytelnicz± rozmowê

Wymiana KSI¡¯EK

Edytowane przez summer_overture
Czas edycji: 2015-03-11 o 06:52
summer_overture jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-03-11, 09:02   #471
aalleksandraa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Zej¶cie z koloru rudawego na blond

Cytat:
Napisane przez Zilka Poka¿ wiadomo¶æ
Czym sobie robi³a¶ kolor z pierwszego zdjêcia? Jak± farb±? A co do pytania musisz rozja¶niæ jeszcze raz, z rudego koloru nie zrobisz ja¶niutkiego blondu szamponem i farb±.
Koñcówki rozja¶ni³am rozja¶niaczem Syoss Professional Performance, Lighteners 11-0 i wyszed³ mi taki kolorek nie jest z³y, ale wola³abym blond

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Cytat:
Napisane przez summer_overture Poka¿ wiadomo¶æ
Wydaje mi siê, ¿e wystarczy jak "och³odzisz" kolor, mo¿e spróbuj szamponu albo po prostu gencjany. Ja bym nie rozpêdza³a siê tak z kolejn± koloryzacj±. Ale to tylko taki mój lêk, ¿e w³osy siê zanadto zniszcz±. Poza tym ryzykujesz, ¿e tym razem pójdziesz w drug± stronê - w³osy bia³e.
Kiedy po raz pierwszy robi³am sobie ombre, u¿y³am po prostu farby do tego celu z L'oreala, u¿ywa³am jej kilka razy i efekt mnie zadowala³, nie by³o widaæ ¿adnej granicy miêdzy jednym kolorem a drugim, a tylko ró¿nica w odcieniach. Raz z kolei posz³am do fryzjera na koloryzacjê i potem ombre i efekt by³ piêkny, ale w³osy zniszczone niesamowicie - pó³ roku próbowa³am je odratowaæ. Dlaczego? No, przez to rozja¶nianie...
To co ma dziewczyna na ostatnim zdjêciu jest dla mnie zbyt ra¿±ce... Ale to tylko moja opinia, w ka¿dym razie sugerowa³abym ci metodê ma³ych kroczków, zamiast od razu nak³adaæ kolejn±, do tego drogeryjn±, farbê.
P.s. ten rudawy blond z drugiego zdjêcia jest bardzo ³adny - jest jasny i je¶li uda³oby siê go przerobiæ na mniej rudy bez zmiany koloru to by³oby super.
W takim razie odczekam trochê z drugiem rozja¶nianiem, ¿eby w³oski mi siê bardzo nie zniszczy³y efekt, jaki teraz mam nie jest z³y, wiêc na razie postaram siê nie u¿ywaæ farby, a kupiæ tylko jaki¶ szampon , ¿eby och³odziæ kolor.

PS. U¿ywa³ kto¶ ju¿ takiego szamponu? Podobno, ¿eby pozbyæ siê rudych refleksów nale¿y myæ w³osy szamponem niebieskim, a z³otych refleksów - fioletowym. To prawda?
aalleksandraa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-03-11, 14:16   #472
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Zej¶cie z koloru rudawego na blond

Cytat:
Napisane przez aalleksandraa Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny!
Zak³adam ten w±tek , poniewa¿ mam problem i chcia³abym siê was poradziæ w sprawie rozja¶niania moich w³osków. Nie wiem, czy ju¿ jest podobny w±tek, jestem tu nowa, wiêc jeszcze siê za bardzo nie orientujê

Przechodz±c do mojego problemu, zacznê od tego, ¿e moim marzeniem by³o zrobiæ sobie tzw. ombre , albo inaczej - po prostu rozja¶niæ sobie koñcówki.
Mam w³osy do ramion, wcze¶niej farbowa³am sobie w³osy na taki kolor : http://img.styl.fm/resize/watermark/...42/75/e3ea.jpg

Od jakiego¶ czasu mam ciemny odrost, wiêc przed rozja¶nianiem moje w³osy wygl±da³y tak, ¿e do po³owy mia³am ciemne, wrêcz czarne , druga po³owa by³a tego kolorku co wy¿ej.

I teraz uwaga, dwa dni temu rozja¶ni³am koñcówki : tak 5 cm , rozja¶niaczem Syoss Professional Performance, Lighteners 11-0 http://www.rossnet.pl/GalleryImages/...31_9644991.png

Po rozja¶nieniu koñcówki nie wysz³y blond , tylko z³ocisto rude niestety :/ oczywi¶cie by³am ¶wiadoma, ¿e tak mo¿e byæ.
Koñcówki mam wiêc takiego koloru :



I teraz pytanie do was. Czy je¶li na³o¿ê tê farbê http://www.rossnet.pl/GalleryImages/...31_9382184.png oraz zastosujê na w³osy niebieski szampon ( jeszcze nie wiem jakiej marki) , to czy uda mi siê uzyskaæ taki efekt?

Bojê siê, ¿e sobie tylko zaszkodzê, a afekt bêdzie marny i zamiast blondu wyjdzie mi jaki¶ nie wiadomo jaki kolor

Proszê, dorad¼cie co¶
Masz teraz rudy, wiêc my¶lê, ¿e farba z popielem to bardzo dobry pomys³. Co do szamponu, Marion ultramocny <3!

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-03-12, 10:05   #473
Grazyna38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 39
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

A u mnie spokój, kolor po 4 k±pielach rozja¶niaj±cych i na³o¿onych farbach 9.13 i 8 z Loreala nadal siê trzyma Planowa³am za 2 tyg zrobiæ znów k±piel i farbê co¶ z 9 ale umówi³am siê z fryzjerk± i doradzi³a mi bym nie robi³a ju¿ k±pieli rozja¶niaj±cej tylko Ona mi rozja¶ni pasemkami w³osy i po miedzy zrobi ciep³y blond a na nastêpny raz tylko odrost i gdy bêdzie konieczno¶æ kilka pasemek jasnych na ca³o¶ci ¿eby by³ piêkny jasny kolor. No muszê jakiemu¶ fryzjerowi zaufaæ .... Mam nadziejê, ze kobieta wie co mówi haha
Grazyna38 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-03-12, 13:59   #474
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 352
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Grazyna38 Poka¿ wiadomo¶æ
A u mnie spokój, kolor po 4 k±pielach rozja¶niaj±cych i na³o¿onych farbach 9.13 i 8 z Loreala nadal siê trzyma Planowa³am za 2 tyg zrobiæ znów k±piel i farbê co¶ z 9 ale umówi³am siê z fryzjerk± i doradzi³a mi bym nie robi³a ju¿ k±pieli rozja¶niaj±cej tylko Ona mi rozja¶ni pasemkami w³osy i po miedzy zrobi ciep³y blond a na nastêpny raz tylko odrost i gdy bêdzie konieczno¶æ kilka pasemek jasnych na ca³o¶ci ¿eby by³ piêkny jasny kolor. No muszê jakiemu¶ fryzjerowi zaufaæ .... Mam nadziejê, ze kobieta wie co mówi haha
Super, ¿e siê trzyma A chcesz pasemka?
Mnie zastanawia, czemu fryzjerzy zawsze upieraj± siê przy pasemkach. Przed samodzielnym rozja¶nianiem, te¿ mi proponowali kilka razy zrobiæ pasemka, po 200 z³ za wizytê
Tinajero jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-03-12, 14:17   #475
Grazyna38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 39
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

W sumie to ju¿ nie pierwszy raz tak± radê pasemkow± dosta³am
Czy chce ? tzn nie chce mieæ jednolitych w³osów, refleksy bardziej ni¿ pasemka. Kiedy¶ zapyta³am fryzjera innego i te¿ mi radzi³ rozja¶niaæ szerokimi pasemkami, nie wiem czemu tak ....
D±¿ê do koloru ze zdjêæ
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg heather_locklear_1283355.jpg (16,7 KB, 10 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg jennifer-aniston-star1-1329992290-view-1.jpg (62,3 KB, 10 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 11051386_369971009854080_1498986432_n.jpg (46,8 KB, 12 za³adowañ)
Grazyna38 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-03-12, 14:23   #476
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Chyba u ka¿dego fryzjera przynajmniej raz to mo¿na us³yszeæ. Ja pasemek nie polecam. S± fajne za pierwszym razem, mia³am kiedy¶. Przy kolejnych poprawkach wrêcz siê krusza, tym bardziej, ¿e wiêkszo¶æ fryzjerów niestety robi je ca³y czas na rozja¶niaczu. No chyba, ¿e jeste¶ pewna, ¿e to dobry salon

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-03-12, 14:26   #477
Grazyna38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 39
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

To co jednak lepiej zrobiæ t± k±piel a u fryzjera niech na ca³o¶æ po³o¿y pomieszane kolory blond ?
Grazyna38 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-03-12, 14:45   #478
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Szczerze mówi±c, ja bym tak zrobi³a. No i porz±dnie dba³a o nawil¿enie w³osów- w koñcu trochê prze¿yæ mia³y.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-03-12, 15:33   #479
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 352
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Zgadzam siê z SceneQueene

Nie s±dzê, ¿eby pasemka mia³y mniej szkodliwy wp³yw na w³osy, ni¿ np. taka k±piel. A dla dodania refleksów, rzeczywi¶cie mo¿na zrobiæ to farb±. Te¿ lubiê refleksy

Choæ z tego co pamiêtam, to w³oski ju¿ mia³a¶ do¶æ jasne, wiêc mo¿e ju¿ mo¿na na nie po³o¿yæ refleks bez rozja¶niania k±piel±?
Tinajero jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-03-12, 16:42   #480
Grazyna38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 39
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Nadal od ok 10cm pd nasady wpadaj± w bardzo jasny rudy. Chcê siê go pozbyæ. A mo¿e zamiast k±pieli spróbowaæ Colour B4 ... przynajmniej on nie niszczy w³osów tylko ¶ci±ga farbê ? I wtedy zobaczyæ ?
Grazyna38 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-03-13 23:49:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:34.