33 urodziny - pełna dorosłość? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-22, 13:18   #31
aduunia
Raczkowanie
 
Avatar aduunia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: niewielkie miasto
Wiadomości: 96
Dot.: 33 urodziny - pełna dorosłość?

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
Jaki fajny temat
Też się przyłączę, chociaż z trochę innymi przemyśleniami.. Kończę 33 lata na wiosnę, ale jakoś zupełnie tego wieku nie czuję. Z jednej strony tak jak pisałyście, od jakiegoś czasu zaczęłam bardzo doceniać swoją kobiecość, dbać o nią i nie wstydzić się słabości, ale z drugiej nadal myślę o sobie raczej 'dziewczyna' niż 'kobieta' i zastanawiam się, czy coś ze mną jest nie tak? Ubieram się bardzo kolorowo, w mini (dopiero po ciąży schudłam tak, że dobrze wyglądam z odsłoniętymi nogami, a może dopiero po 30-tce pozbyłam się kompleksów??), a ponieważ pracuję z nastolatkami, to jestem na bieżąco z ich życiem, problemami i humorem i przez to, pomimo całej swojej dojrzałości i mądrości życiowej, nie odczuwam tej przepaści wiekowej pomiędzy sobą a 18-latkami. I nie denerwują mnie ich wybryki, jak ktoś napisał. W sumie muszę powiedzieć, że mam więcej tolerancji i zrozumienia dla młodych ludzi teraz, niż gdy sama byłam zbuntowaną nastolatką..

I w jak tak obserwuję młodszych ode mnie ludzi, to bardzo się cieszę, że jestem na takim etapie życia, na jakim jestem. Bo czuję się ze sobą teraz o wiele lepiej niż 10 - 15 lat temu. Zarówno jeśli chodzi o wygląd, jak i pewność siebie i wiarę w swoje możliwości. Chociaż przyznam, że starzenie się ciała mnie dość przygnębia, bo o ile teraz jest nadal super, to za ... 10 lat? chyba jednak będę musiała zmienić styl ubierania. I pewnie nie dam rady szaleć na imprezach co weekend, do rana.. hmm.
Szczerze mowiac ja dopiero od jakis 2 lat naprawde swietnie czuje sie w swoim ciele. Nigdy nie mialam mega problemow z zaakceptowaniem siebie, ale takie "samopogodzenie" przyszlo tak naprawde niedawno. I nawet nie wiem dlaczego bo nic takiego przelomowego sie nie wydarzylo
Wiem , ze inna juz nie bede, a z sama soba zyc bede do konca swoich dni zatem musze lubic sama siebie
Poza tym widze jaki moje samopoczucie ma skutek- moj facet nie moze oderwac ode mnie oczu gdy jestem naga- dodam ze nie mam super figury lubie siebie, nie wstydze sie siebie, nie widze problemu w chodzeniu nago- TAKA JESTEM I TAKA BEDE

Amen
aduunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:51.