Sklep iHerb.com (USA) - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-14, 23:31   #1111
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Ja już chyba z 5 razy. Za każdym razem chyba przychodzi szybciej, niż poprzednio
Cóż... w tym wypadku się nie wypowiem, nigdy nie miałam potrzeby dogłębnie się tym interesować, ale szczerze powiedziawszy, nigdy wcześniej nie słyszałam o podobnej sytuacji.......
__________________
You are so much stronger than you think

Edytowane przez midusia86
Czas edycji: 2012-12-14 o 23:33
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 13:59   #1112
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez madzioha Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Już kiedyś wypowiadałam się na temat moich zakupów na tej stronie - paczki do dziś nie dostałam także jestem w plecy jakieś 200 zł.
Mniejsza o to; składałam reklamacje i dostałam numer nadania od iHerb obdzowniłam nawet agencje celną w Warszawie, bo pomyślałam że może zatrzymali tą paczkę, a dokument od nich jakimś sposobem nie doszedł ( miewałam takie przypadki, że listonosz nie zostawiał powiadomień, awiza, itp)

Na inforlinii na poczcie dostałam numer na jakąś inną infolinię i tam odebrał miły Pan, który wrzucał w system wszystkie numery nadania przesyłek ze Stanów, które w pewnym momencie są rejestrowane w PL i ku mojemu zdziwieniu stwierdził, że numer jaki podali mi z iHerb nie jest prawidłowy, jest błędny, w ogóle przesyłki z USA nie posiadają takiej kombinacji numerycznej, powinny tam się znaleźć również litery - sprawdziłam z innymi paczkami, do których sklepy przesyły mi numery śledzenia/nadania przesyłek i faktycznie numer od iHerb był całkowicie inny. (mówię min. o zwykłych przesyłkach wysyłanych air mail przez usps najtańszą opcją) nr. w dodatku był za krótki.

(...)
Przejrzałam maile z różnych firm z USA i tam zawsze były podane 2 litery na poczatku i na końcu. Więc rzeczywiście dziwne jeżeli podali Ci inny.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 21:15   #1113
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Przeciez zawsze mozna wejsc w My Account I sprawdzic czy paczka byla Shipped out.
Podejrzewam,ze iherb nie wiedział o co chodzi i podali Ci Twój "order number" a nie Trucking number.

Nie wierze w to żeby iherbowi zależało na kradzieży lub niewyslaniu paczki.
Prędzej podejrzewala bym kogoś na poczcie w Pl.

Na Twoim miejscu dzwonilabym i pisała do iherb do skutku o refund $$$ albo zeby wyslali Twoje zagubione rzeczy.
Choc pewnie w przypadku tak ich paczek nie maja obowiązku.
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 15:05   #1114
madzioha
Rozeznanie
 
Avatar madzioha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
GG do madzioha
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Przeciez zawsze mozna wejsc w My Account I sprawdzic czy paczka byla Shipped out.
Podejrzewam,ze iherb nie wiedział o co chodzi i podali Ci Twój "order number" a nie Trucking number.

Nie wierze w to żeby iherbowi zależało na kradzieży lub niewyslaniu paczki.
Prędzej podejrzewala bym kogoś na poczcie w Pl.

Na Twoim miejscu dzwonilabym i pisała do iherb do skutku o refund $$$ albo zeby wyslali Twoje zagubione rzeczy.
Choc pewnie w przypadku tak ich paczek nie maja obowiązku.

To nie był order No, za długo zamawiam z USAżeby nie wiedzieć co to tranking no, order no, albo proof of postage.
Dzięki za radę, ale pisałam i dzwoniłam.
Btw nie ma mozliwosci otrzymania refund w przypadku wyboru tego rodzaju wysylki.
Ja podejrzewam ze ta paczka nie zostala nigdy wyslana, bo nie dostarczytli mi dowodu nadania o jaki pytałam, nelegałam, żadne paczki nie sa wysylane poza usa bez adresu nadawcy (ew.zwrot, cło itd nadwca musi być), przesylki nie rozplywaja sie w powietrzu, ehh temat rzeka.
Widocznie iherb nie jest taki SUPER, nawet najlepszym sie zdarza... w sumie sraczka na to, napisalam o moich doświdczeniach z tym sklepemm jesli u Was bylo ok to tylko pogratulować

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

PS. Zmiana statusu zamówienia "shiped out", "processed" nie jest dla mnie żadnym dowodem nadania
__________________
INSTAGRAM http://instagram.com/magdalena_madzioha ->
@magdalena_madzioha
FACEBOOK http://www.facebook.com/make.up.art.by.magda
Mój raczkujący BLOG http://makeupbymagdalena.blogspot.com/

*** Follow your dreams ***
madzioha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 13:39   #1115
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

madzioha,
ale jak im pisałaś, że to nie jest numer nadania, że nie jest prawidłowy to co odpisywali?
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 23:07   #1116
madzioha
Rozeznanie
 
Avatar madzioha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
GG do madzioha
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
madzioha,
ale jak im pisałaś, że to nie jest numer nadania, że nie jest prawidłowy to co odpisywali?
Przestali odpisywać i kontakt się urwał; wysyłałam maile za potwierdzeniem przeczytania wiadomości, ale nikt już mi nie odpowiedział i nawet nie otrzymałam potwi. przeczyt. wiadomości a wcześniej mi przychodziły - btw mail był dobry, ponieważ nie dostwałam zwrotki, że adres jest zły, poza tym zawsze robilam forward z treścią starej wiadmomości, żeny mieli wgląd w historię korespondencji

( na początku ))jak jeszcze ktokolwiek mi odpisywał(( to kazali mi się uzbroić w cierpliwość, bo mają sygnały że paczki dłużej idą w tym okresie kiedy min. ja zrobiłam zamówienie, więc cierpliwie czekałam.. pisałam kolejnego maila po ok. 2 tyg. - odpisali, że pewnie paczka do nich wroci,bo nie została doręczona - generalnie miałam uczucie, że ktoś mnie zbywa; w między czasie dzwoniłam do urzędu celnego,bo wszystkie paczki te ktore mozna sledzic jak i te ktorych nie mozna przechodza przez rece celnikow, i wtedy taka paczka moze zostac zatrzymana itp, powolywalam sie na ten numer i wyszlo, ze numer jest zly; ja szczerze mowiac nie zwróciłam na to uwagi;
pisalam też na tym forum, wcześniej o tej sytuacji ze czekam na paczke i ze dlugo nie przychodzi; nawet mam w kalendarzu zapisany ten ich numer nadania.. i tak sie skonczylo moje dochodzenie , przecież nie podam ich do sądu,ani nie będę wydzwaniała w tej sprawie do us, bo by mnie to dużo więcej nerwów i czasu kosztowało niż te +/-200zł
Zdaje sobie sprawę, że mój przydapek może być odosobniony, w końcu nawet najlepszym się zdarza, ale dziwnie ta sprawa wygląda nawet teraz z perspektywy czasu.
PS.
Wesolych Świąt!
i bez odbioru w tym temacie. Nie ma co rzeźbić w ...
__________________
INSTAGRAM http://instagram.com/magdalena_madzioha ->
@magdalena_madzioha
FACEBOOK http://www.facebook.com/make.up.art.by.magda
Mój raczkujący BLOG http://makeupbymagdalena.blogspot.com/

*** Follow your dreams ***
madzioha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 16:52   #1117
popolqa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 286
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Kupowała któraś z Was na iherb filtr ale taki co nie błyszczy sie po nałożeniu i jest trwały?
popolqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-05, 19:19   #1118
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

kremy z Avalon są out of stock. Mam nadzieje że kiedyś wrócą
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 19:54   #1119
loglady83
Raczkowanie
 
Avatar loglady83
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 302
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez popolqa Pokaż wiadomość
Kupowała któraś z Was na iherb filtr ale taki co nie błyszczy sie po nałożeniu i jest trwały?
Najlepszy filtr jaki kiedykolwiek mialam.
loglady83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 19:37   #1120
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez loglady83 Pokaż wiadomość
Najlepszy filtr jaki kiedykolwiek mialam.
potwierdzam
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 15:25   #1121
loglady83
Raczkowanie
 
Avatar loglady83
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 302
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
potwierdzam
Bardzo sie ciesze, ze tobie takze sie podoba.

Polecam jeszcze ta odzywke Giovanni. To moj swiety gral w wpielegnacji wlosow.

A wy macie jakies totalne hity z iherb?
loglady83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-07, 17:34   #1122
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Cytat:
Napisane przez loglady83 Pokaż wiadomość
Bardzo sie ciesze, ze tobie takze sie podoba.

Polecam jeszcze ta odzywke Giovanni. To moj swiety gral w wpielegnacji wlosow.

A wy macie jakies totalne hity z iherb?
Żel do mycia twarzy desert essence do cery tłustej

http://www.iherb.com/m/Desert-Essence-Thoroughly-Clean-Face-Wash-Original-Oily-and-Combination-Skin-8-5-fl-oz-250-ml/3578?at=0
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 20:57   #1123
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez loglady83 Pokaż wiadomość
Najlepszy filtr jaki kiedykolwiek mialam.


Hit to Dr Wood's Black Soap do wszystkiego. Najlepszy jako zel do mycia buzi
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 13:24   #1124
bundeva
Raczkowanie
 
Avatar bundeva
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 84
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

cześć wszystkim
wczoraj odebrałam swoje drugie zamówienie i cieszę się jak głupi. wklejam zdjęcie wizaz.jpg zapomniałam wybrać gratis, ale dorzucili mi szczoteczkę do zębów z logo iherb
bundeva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 20:51   #1125
loglady83
Raczkowanie
 
Avatar loglady83
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 302
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez bundeva Pokaż wiadomość
cześć wszystkim
wczoraj odebrałam swoje drugie zamówienie i cieszę się jak głupi. wklejam zdjęcie Załącznik 5076469 zapomniałam wybrać gratis, ale dorzucili mi szczoteczkę do zębów z logo iherb
Fajne zakupy!

Napisz jak bedzie sprawowac sie szampon Avalon Organics. Mialam kiedys od nich szampon rozmarynowy i bylam zadowolona. Zapach byl niesamowity i dobrze oczyszczal.
loglady83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 18:27   #1126
marilyn monroe
Zadomowienie
 
Avatar marilyn monroe
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

ja zamówiłam u nich na początku stycznia 6 pędzli real techniques i dzisiaj do mnie dotarły
__________________
70/48





marilyn monroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 20:43   #1127
bundeva
Raczkowanie
 
Avatar bundeva
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 84
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

marilyn monroe
a mogłabyś je pokazać?
bundeva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 23:08   #1128
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Ja polecam to mydlo,ma swietny zapach i super oczyszcza:
http://www.iherb.com/Giovanni-D-tox-...-oz-141-g/8533
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 10:24   #1129
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Ja na sklep nie narzekam, zamawiałam 3 razy, wszystko doszło.
Najkrócej czekałam 2 tyg. najdłużej miesiąc.

Właśnie dumam nad kolejnym zamówieniem, ale raczej skorzystam z karty męża i na niego zamówię - zawsze to 10 $ mniej
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-16, 01:06   #1130
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Chciałabym zapytać, czy któraś z Was zamawiała szampony/odżywki z Avalon i jakie macie opinie na ich temat. Bardzo interesował mnie zestaw z biotyną, ale komentarze na stronie po zmianie składu są niezbyt zachęcające do zakupu i zastanawiam się nad zmianą na jakiś inny

Chciałabym też spróbować Body Crystal Deodorant i pomadkę Madre Bees z granatem lub wanilią, polecacie / odradzacie?
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 09:09   #1131
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Chciałabym zapytać, czy któraś z Was zamawiała szampony/odżywki z Avalon i jakie macie opinie na ich temat. Bardzo interesował mnie zestaw z biotyną, ale komentarze na stronie po zmianie składu są niezbyt zachęcające do zakupu i zastanawiam się nad zmianą na jakiś inny

Chciałabym też spróbować Body Crystal Deodorant i pomadkę Madre Bees z granatem lub wanilią, polecacie / odradzacie?
Od razu zaznaczę że zapach jest dla mnie bardzo ważny w pomadkach
Madre Bees z wanilią jest bardzo dobra, z granatem czeka w kolejce (ma bardzo ładny zapach) a najlepsza jest Desert-Essence-Lip-Rescue-Ultra-Hydrating-with-Shea-Butter , nie dość że świetnie pielęgnuje to pięknie pachnie

Mill-Creek-Organic-Lip-Balm-Vanilla-Honey bardzo dobrze pielęgnuje usta ale jej zapach jest sztuczny i używanie jej nie jest aż tak przyjemne.

Mam jeszcze ale nie używałam:
Mill-Creek-Organic-Lip-Balm-Raspberry-Mint pachnie bardziej miętą niż maliną (ale mi to nie przeszkadza)

Now-Foods-Solutions-Completely-Kissable-Vanilla-Lip-Balm - coś mi w niej nie pasowało, oddałam bratu, chyba używa
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2013-02-16 o 09:20
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 12:34   #1132
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Chciałabym zapytać, czy któraś z Was zamawiała szampony/odżywki z Avalon i jakie macie opinie na ich temat. Bardzo interesował mnie zestaw z biotyną, ale komentarze na stronie po zmianie składu są niezbyt zachęcające do zakupu i zastanawiam się nad zmianą na jakiś inny

Chciałabym też spróbować Body Crystal Deodorant i pomadkę Madre Bees z granatem lub wanilią, polecacie / odradzacie?
ja jakoś też nimi nie byłam specjalnie zachwycona, kiepskie opakowania również były upierdliwe. Lubię bardziej to szampony i odżywki w zielonych opakowaniach, ale najczęściej i tak wracam do rossmanowskiej Alterry

Co do kryształu - bardzo polecam Tylko trzeba wiedzieć co się oczekuje od niego, bo jeśli ktoś używał silnych antyperspirantów to może poczuć się zawiedziony, bo to nie jest bloker. Ale uważam, że warto go używać
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 15:01   #1133
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Alterry używam od kilku miesięcy i bardzo sobie ją chwalę, jednak kusi mnie, żeby zamówić jakiś zestaw z Avalonu, szczególnie że czytałam wiele dobrych opinii, no i ta pojemność.. Próbowałam wcześniej zestawu z Madre Labs i gdyby znów sprzedawali swoje produkty za 3$ to nad Avalonem na pewno bym się nie głowiła

Silnych antyperspirantów i blokerów nie używam, więc chyba powinien się na mnie sprawdzić. Używałaś 'czystego' kryształu, czy też jakieś zapachowe wersje tej firmy?

Mam jeszcze pytanie stricte odnośnie strony iHerb, nie wiecie może jak często zmieniają gratisy, albo promocje?
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 15:20   #1134
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Alterry używam od kilku miesięcy i bardzo sobie ją chwalę, jednak kusi mnie, żeby zamówić jakiś zestaw z Avalonu, szczególnie że czytałam wiele dobrych opinii, no i ta pojemność.. Próbowałam wcześniej zestawu z Madre Labs i gdyby znów sprzedawali swoje produkty za 3$ to nad Avalonem na pewno bym się nie głowiła

Silnych antyperspirantów i blokerów nie używam, więc chyba powinien się na mnie sprawdzić. Używałaś 'czystego' kryształu, czy też jakieś zapachowe wersje tej firmy?

Mam jeszcze pytanie stricte odnośnie strony iHerb, nie wiecie może jak często zmieniają gratisy, albo promocje?
wiadomo, ja też pewnie nie raz jeszcze popróbuje inne szampony a używałam ogólnie wszystkich wersji kryształu, ta w sprayu i w kulce jest fajna, ale niestety obie są średnio wydajne, stąd mam też kryształ. Tylko on jest do stania jedynie na półce - ani go w podróż bo ciężki, w dodatku trzeba uważać, żeby nie spadł i się nie potłukł za to spray często ma to do siebie, że atomizer mu się zatyka (trzeba do gorącej wody najlepiej wsadzić). Każda wersja ma więc swoje za i przeciw

A promocje i gratisy zmieniają dosyć często, mi rzadko gratisy w paczkach się powtarzają, a promocje z reguły zmieniają się co jakiś tydzien
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 16:54   #1135
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
wiadomo, ja też pewnie nie raz jeszcze popróbuje inne szampony a używałam ogólnie wszystkich wersji kryształu, ta w sprayu i w kulce jest fajna, ale niestety obie są średnio wydajne, stąd mam też kryształ. Tylko on jest do stania jedynie na półce - ani go w podróż bo ciężki, w dodatku trzeba uważać, żeby nie spadł i się nie potłukł za to spray często ma to do siebie, że atomizer mu się zatyka (trzeba do gorącej wody najlepiej wsadzić). Każda wersja ma więc swoje za i przeciw

A promocje i gratisy zmieniają dosyć często, mi rzadko gratisy w paczkach się powtarzają, a promocje z reguły zmieniają się co jakiś tydzien
dziękuję ślicznie wezmę zwykły kryształ na próbę, a z zamówieniem poczekam jeszcze kilka dni, bo teraz w gratisie tylko suple i książki
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 19:30   #1136
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Chciałabym zapytać, czy któraś z Was zamawiała szampony/odżywki z Avalon i jakie macie opinie na ich temat. Bardzo interesował mnie zestaw z biotyną, ale komentarze na stronie po zmianie składu są niezbyt zachęcające do zakupu i zastanawiam się nad zmianą na jakiś inny

Chciałabym też spróbować Body Crystal Deodorant i pomadkę Madre Bees z granatem lub wanilią, polecacie / odradzacie?
Ja obecnie uzywam szamponu Avalon tego z biotyna.Jak na razie jestem zadowolona: jest wydajny,dobrze sie pieni,wlosy sa grubsze i mocniejsze.Odzywki nie probowalam.

Jezeli chodzi o odzywki/ maski to polecam ta.Nie pamietam lepszej:
http://www.iherb.com/Earth-Science-D...oz-170-g/16737
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 20:03   #1137
SexPistols
Raczkowanie
 
Avatar SexPistols
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 179
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Jezeli chodzi o odzywki/ maski to polecam ta.Nie pamietam lepszej:
http://www.iherb.com/Earth-Science-D...oz-170-g/16737
Dziewczyny sprowadzacie z USA maskę do włosów z takim składem:

Supplement Facts Aqua, cetearyl alcohol, behentrimonium chloride, amodimethicone, trideceth-12, cetrimonium chloride, panthenol, persea gratissima (avocado) oil, cocos nucifera (coconut) oil, olea europaea (olive) oil, hydrolyzed silk protein, ethylhexylglycerin, cetyl esters, citric acid, potassium sorbate, phenoxyethanol, fragrance (parfum).

Phenoxyethanol jest toksyczny i nie dopuszczony do użytku np. w Japonii a amodethicone (silikon) na czwartym miejscu w składzie. Naprawdę warto?
SexPistols jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 14:56   #1138
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Hej
Jestem nieco 'zagubiona' na iherb, bo czest zmienaja sie tam reguly wysylki.
Obecnie np. przy zakupach pow. 40 dolcow , przesylka kosztuje mnie tylko 4 dolce do Szwecji. Za jkis czas cos nowego wymysla
Ale co innego mam na glowie teraz. Kiedys mi sie obilo, ze Iherb wysyla z Niemiec, co laczylo sie z brakiem tax itd. Teraz nie widze zadnej wzmianki o miejscu wysylki. U mnie w Szwecji strasznie taxuja wsio, co sie pojawia, a jest przecietnie drozsze niz 30 dolcow.

2 razy zamawialam na sumke ok. 30 dol, a teraz bym chciala na nieco wiecej.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 17:14   #1139
Natalka057
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 16
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

a można tam płacić przez paypal czy tylko przy pomocy karty?
Natalka057 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 11:31   #1140
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

.

Edytowane przez 201804200952
Czas edycji: 2018-04-19 o 23:12
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-06 07:26:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:57.