depilacja wąsika - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-17, 16:10   #1
feelthelifee
Przyczajenie
 
Avatar feelthelifee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 7

depilacja wąsika


Witam, od wielu wielu lat depiluje wąsik woskiem, ale dopiero od niedawna mam za każdym razem nieprzyjemności. Po depilacji skóra nad górną wargą jest bardzo spuchnięta i czerwona. Na drugi dzień (zazwyczaj po nocy, bo depilację przeprowadzam wieczorem) wyskakują mi małe ropne krostki. Wygląda to strasznie. Ostatnio nawet próbowałam zastąpić wosk pensetą. Krostki też się pojawiły, ale było ich mniej. Po wosku jest tak zawsze niezależnie czy robię depilację w domu czy u kosmetyczki. Jak zapobiegać takim sytuacjom ? Jak inaczej usunąć wąsik ?
W załączniku dodaje zdjęcia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG-20141117-00127.jpg (124,3 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-20141117-00131.jpg (69,7 KB, 30 załadowań)
__________________
Be happy
and always

belive in

your dreams



IF YOU CAN DREAM IT
YOU CAN DO IT !




2.12.2010
feelthelifee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-17, 18:23   #2
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: depilacja wąsika

Cytat:
Napisane przez feelthelifee Pokaż wiadomość
Witam, od wielu wielu lat depiluje wąsik woskiem, ale dopiero od niedawna mam za każdym razem nieprzyjemności. Po depilacji skóra nad górną wargą jest bardzo spuchnięta i czerwona. Na drugi dzień (zazwyczaj po nocy, bo depilację przeprowadzam wieczorem) wyskakują mi małe ropne krostki. Wygląda to strasznie. Ostatnio nawet próbowałam zastąpić wosk pensetą. Krostki też się pojawiły, ale było ich mniej. Po wosku jest tak zawsze niezależnie czy robię depilację w domu czy u kosmetyczki. Jak zapobiegać takim sytuacjom ? Jak inaczej usunąć wąsik ?
W załączniku dodaje zdjęcia.

Witaj, miałam identyczny problem, a nawet gorzej, bo potrafiło mi zedrzeć skórę, próbowałam różnych wosków, ale dopiero depilacja pastą cukrową zdziałała cuda. Zero podrażnień. Metoda wyrywania różni się, ponieważ nakładamy pastę pod włos, a zrywamy z włosem, czyli odwrotnie, niż w przypadku wosku. Szczerze polecam. A po zabiegu smaruję się żelem aloesowym Equilibry, ale maść alantan plus też dawała radę Na pozostałe partie ciała stosuję wosk, ale do twarzy tylko pastę, która z kolei gorzej spisuje się na ciele przynajmniej w moim przypadku.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 16:03   #3
feelthelifee
Przyczajenie
 
Avatar feelthelifee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 7
Dot.: depilacja wąsika

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Witaj, miałam identyczny problem, a nawet gorzej, bo potrafiło mi zedrzeć skórę, próbowałam różnych wosków, ale dopiero depilacja pastą cukrową zdziałała cuda. Zero podrażnień. Metoda wyrywania różni się, ponieważ nakładamy pastę pod włos, a zrywamy z włosem, czyli odwrotnie, niż w przypadku wosku. Szczerze polecam. A po zabiegu smaruję się żelem aloesowym Equilibry, ale maść alantan plus też dawała radę Na pozostałe partie ciała stosuję wosk, ale do twarzy tylko pastę, która z kolei gorzej spisuje się na ciele przynajmniej w moim przypadku.
taką pastę się gdzieś kupuje, czy robi ? muszę spróbować..
__________________
Be happy
and always

belive in

your dreams



IF YOU CAN DREAM IT
YOU CAN DO IT !




2.12.2010
feelthelifee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-18 17:03:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:45.