czar rzęsistych rzęs ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-06, 15:40   #1
Panna-Nikt
Raczkowanie
 
Avatar Panna-Nikt
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 53
Wink

czar rzęsistych rzęs ;)


mam straszny problem z tuszowaniem rzęs, staram się malować je dokładnie i delikatnie, a mimo to zawsze są posklejane i robią się na nich grudki - dlaczego?? dodam, że mam dobry tusz z Max Faktor
__________________
"W życiu chodzi o to, żeby być trochę niemożliwym" (O. Wilde)
Panna-Nikt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 15:50   #2
enigma1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 1 531
Dot.: czar rzęsistych rzęs ;)

tusz nie zawsze pasuje wszystkim i jednego może sklejać a innych nie. ale spróbuj malować rzęsy zygzakowatym ruchem. to sprawia, że są rozczesane. a grudki oznaczają, że tusz może być stary albo przyschnięty. może spróbuj użyć jakiegoś innego. a po wytuszowaniu rzęs rozczesz jej jeszcze czystą szczoteczką po jakimś zużytym tuszy albo rozdzielaj wykałaczką (ja to robię długą, grubą igłą - to może hardcor ale mi odpowiada. to troszkę niebezpieczna metoda i trzeba być bardzo ostrożnym) ale możesz spróbować
enigma1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 15:54   #3
Casandra
Raczkowanie
 
Avatar Casandra
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 137
GG do Casandra
Dot.: czar rzęsistych rzęs ;)

Hej,ja gdy tuszuję rzęsy najpierw staram się oczyścić szczoteczkę,jeśli jest na niej zbyt dużo tuszu(bo wtedy właśnie robią się grudki),jeśli chodzi o sklejanie to odczekaj chwilkę przed nakładaniem kolejnej warstwy tuszu,powinno pomóc;-)Ja wypróbowałam już mnóstwo tuszy ale szczerze mówiąc jestem teraz wierna jednemu:"Lycra extend Astor" świetnie wydłuża i podkręca rzęsy. Nie powiem bo gdy maluję się w pośpiechu zdarza mi się że kilka rzęs się poskleja,wtedy rozdzielam je delikatnie igłąPozdrawiam
Casandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 09:28   #4
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: czar rzęsistych rzęs ;)

Cytat:
Napisane przez Casandra Pokaż wiadomość
Hej,ja gdy tuszuję rzęsy najpierw staram się oczyścić szczoteczkę,jeśli jest na niej zbyt dużo tuszu(bo wtedy właśnie robią się grudki),jeśli chodzi o sklejanie to odczekaj chwilkę przed nakładaniem kolejnej warstwy tuszu,powinno pomóc;-)Ja wypróbowałam już mnóstwo tuszy ale szczerze mówiąc jestem teraz wierna jednemu:"Lycra extend Astor" świetnie wydłuża i podkręca rzęsy. Nie powiem bo gdy maluję się w pośpiechu zdarza mi się że kilka rzęs się poskleja,wtedy rozdzielam je delikatnie igłąPozdrawiam

No właśnie-ja gdy się spieszę to zawsze mam posklejane rzęsy!!!
A gdy powolutku przeciągam maskarą wtedy jest równomiernie rozłożona i rzęsy nie są posklejane.
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 09:40   #5
Punkyee
Raczkowanie
 
Avatar Punkyee
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: <strach mówić ^^>
Wiadomości: 119
GG do Punkyee Send a message via Skype™ to Punkyee
Dot.: czar rzęsistych rzęs ;)

hmm, włąsnie, powinnas spróbowac innego tuszu, często nie zwracamy uwagi i przy zakupie bierzemy z pólki ten ktry był odkręcany tysiące razy mimo że nie ma na nim napisu tester.. potrafi wqrzyć :|
własnie to przyschniecie moze być wadą.
niektóre tusze mają w sobie takie nitki, nie wiem po co ale są... one też potrafią się zbierać w grudki.
hmm co do sklejania moje rzęsy krzyzują się nachodzą na siebie itd wiec też powinny się sklejać. Zawsze malując rzęsy <nie umiem zyg-zakiem xdxD> podnoszę wysoko brode i maluje rzesy mocno przyciskając na dole<wtedy chyba się właśnie rozdzielają>
Ale proponowałabym nawet skoczyć do qmpeli i sprawdzić jak jest z jej tuszem
__________________

Duszo moja,tak bardzo tęskniłaś za rajem,a dostałaś tylko mnie.
I co teraz poczniesz w mym ciele tak samotna?
Punkyee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 09:41   #6
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Cool Dot.: czar rzęsistych rzęs ;)

dziewczyny- zamiast igły polecam grzebyczki do rzęs;-)
\
pzdr
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 12:26   #7
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: czar rzęsistych rzęs ;)

ja mam tak, że nie mogę czekać nie wiadomo ile, aż wyschnie mi jedna warstwa tuszu i dopiero potem malować kolejny raz- bo wtedy mam na bank posklejane rzęsy. zazwyczaj maluję jedną warstwą jedno oko, potem drugie i natychmiast wracam do pierwszego

ale grudki to głównie wynik zeschniętej mascary
asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-07, 12:35   #8
Ewa_20
Raczkowanie
 
Avatar Ewa_20
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 67
Dot.: czar rzęsistych rzęs ;)

Ja używam tuszu Magic Style Astora. Ogólnie maluje on dość dobrze, nie tworzy grudek, jednak jeśli zdarza mu się czasem coś skleić, to wtedy igiełką Wiem, że trochę niebezpieczne, ale skuteczne A grzebyczki u mnie odpadają - albo mam jakieś felerne sztuki albo nie umiem się nimi posługiwać.
Ewa_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 17:50   #9
martusia810
Raczkowanie
 
Avatar martusia810
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 307
Dot.: czar rzęsistych rzęs ;)

Jeżeli tusz jest zeschnięty należy go włożtć na parę minut do wrzącej wody wtedy odzyska swoją dawną świeżośc. Ja przed malowaniem rzęs zawsze opruszam je pudrem wtedy szybciutko się malują i wystarczy parę pociągnięć.
martusia810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 10:37   #10
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: czar rzęsistych rzęs ;)

Ja uzywam tuszu Loreal Lash Architect i zawsze przed pomalowaniem rzęs najpierw je czeszę suchym grzebykiem po makskarze "byłej", potem zygzakowato delikatnie nakłądam tusz przyciskając końcówkę rzęs aby była podwinięta i zazwyczaj jest ok, ale jeśli się sklei to wtedy delikatnie znów rozczesuję suchym grzebykiem
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:39.