Co po NailTeku? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-11, 15:30   #1
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko

Co po NailTeku?


Jak wiadomo kuracja NailTekiem oparta jest na formaldehydzie, ktory wiaze sie z keratyna, odbudowujac paznokcie cienkie, rozdwajajace sie i miekkie - dzieki temu staja sie twardsze, zespojone, jednolite i grubsze. Minusem jest fakt, ze zbyt dlugie stosowanie sprawia, ze paznokcie sa zbyt twarde, a przez to podatne na lamanie, etc. Skrajnym efektem jest powrot do wygladu paznokci sprzed kuracji.

Wtedy rozsadnym wydaje sie przejsc na NT Hydration Therapy, ktory zawiera proteiny i nawilza, ale jego cena to okolo 60 zl.

W zwiazku z tym moje pytanie brzmi: Czy znacie inne odzywki proteinowe dostepne w stacjonarnych sklepach, ktore zawieraja niskie stezenie formaldehydu, lub nie posiadaja go wcale, a odzywiaja i nawilzaja plytke paznokcia?
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 17:49   #2
anttreee
Raczkowanie
 
Avatar anttreee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 337
Dot.: Co po NailTeku?

ja słyszałam coś o Joko z formaldehydem, wiem że jest na kwc, ale ja nie stosowałam.
anttreee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 00:44   #3
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Co po NailTeku?

jeśli można, dołaćzam się do tego pytania
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 10:59   #4
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Co po NailTeku?

Cytat:
Napisane przez anttreee Pokaż wiadomość
ja słyszałam coś o Joko z formaldehydem, wiem że jest na kwc, ale ja nie stosowałam.
Czy chodzi o ta? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ca.html&next=1

Plusem jest fakt, ze zawiera Hydrolyzed Wheat Protein, ale nie wzmacnia paznokci formaldehydem, bo go nie zawiera.

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
jeśli można, dołaćzam się do tego pytania
Jasne Moze zrobi nam sie ciekawa dyskusja i dolacza ktos znajacy sie o wiele lepiej na skladzie odzywek do paznokci
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 13:49   #5
anttreee
Raczkowanie
 
Avatar anttreee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 337
Dot.: Co po NailTeku?

Nie, to nie ten. Tamten był taki przezroczysto-fioletowy, że tak powiem
anttreee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 13:52   #6
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Co po NailTeku?

Cytat:
Napisane przez anttreee Pokaż wiadomość
Nie, to nie ten. Tamten był taki przezroczysto-fioletowy, że tak powiem
Dzieki, zaraz poszperam

Czy to bedzie ta? http://torebka.kafeteria.pl/index.php?mode=view&id=6721
__________________

Edytowane przez Kruche Ciastko
Czas edycji: 2011-11-12 o 13:58
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 14:08   #7
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Co po NailTeku?

Cytat:
Napisane przez Kruche Ciastko Pokaż wiadomość
Dzieki, zaraz poszperam

Czy to bedzie ta? http://torebka.kafeteria.pl/index.php?mode=view&id=6721

ja jej uzywałam i mnie nic nie dala
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-12, 14:08   #8
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Co po NailTeku?

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
ja jej uzywałam i mnie nic nie dala
Wlasnie widze duzo negatywnych opinii
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 14:15   #9
anttreee
Raczkowanie
 
Avatar anttreee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 337
Dot.: Co po NailTeku?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...wy.html&next=1 to chyba było to, ale zaznaczam, że ja sama tego nie stosowałam.

Nie chce tutaj nikogo krytykować, ale skoro w odżywkach do paznokci jest formaldehyd, to ja bym takiej odżywki nie uzyła. Kiedy na studiach robiliśmy doświadczenia z formaldehydem, to trzeba było obchodzić się z nim jak najszybciej po otwarciu butelki, wszystko działo sie pod dygestorium, i w wietrzonym pomieszczeniu. Nie znam sie na stężeniach, jakie są stosowane w odżywkach do paznokci, ale zachęcam do zaznajomienia się z nim, żeby kiedyś nie obudzić się z ręka w nocniku

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Rzeczywiście, to jest to, o czym ty piszesz.
anttreee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 14:20   #10
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Co po NailTeku?

Cytat:
Napisane przez anttreee Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...wy.html&next=1 to chyba było to, ale zaznaczam, że ja sama tego nie stosowałam.

Nie chce tutaj nikogo krytykować, ale skoro w odżywkach do paznokci jest formaldehyd, to ja bym takiej odżywki nie uzyła. Kiedy na studiach robiliśmy doświadczenia z formaldehydem, to trzeba było obchodzić się z nim jak najszybciej po otwarciu butelki, wszystko działo sie pod dygestorium, i w wietrzonym pomieszczeniu. Nie znam sie na stężeniach, jakie są stosowane w odżywkach do paznokci, ale zachęcam do zaznajomienia się z nim, żeby kiedyś nie obudzić się z ręka w nocniku

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Rzeczywiście, to jest to, o czym ty piszesz.
Masz racje, ale w odzwykach do paznokci jego stezenie wynosi 1-3%. W takim stezeniu moze podrazniac osoby, majace sklonnos do alergii, a w kazdym prakycznie przypadku wysusza skorki - co producent powinien zaznaczyc na opakowaniu, aby unikac kontaktu ze skora. Co nie zmienia faktu, ze formaldehyd reaguje odpowiednia z keratyna, aby odbudowac wiazania, ale kuracja nim trwa nie dluzej nic 6 m-cy
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 14:25   #11
anttreee
Raczkowanie
 
Avatar anttreee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 337
Dot.: Co po NailTeku?

Aha, no chyba że tak. Ale jeśli mogę Ci doradzić, to jest taka supertania odżywka w rosmanie z Lovely (czy jakos tak), z jedwabiem, i świetnie nawilża tylko szybko gęstnieje, tak że raczej nie da się wykończyć opakowania. W ogóle może poszukaj czegoś z jedwabiem, bo działa cuda, albo z wapniem
anttreee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-12, 14:26   #12
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Co po NailTeku?

Cytat:
Napisane przez anttreee Pokaż wiadomość
Aha, no chyba że tak. Ale jeśli mogę Ci doradzić, to jest taka supertania odżywka w rosmanie z Lovely (czy jakos tak), z jedwabiem, i świetnie nawilża tylko szybko gęstnieje, tak że raczej nie da się wykończyć opakowania. W ogóle może poszukaj czegoś z jedwabiem, bo działa cuda, albo z wapniem
Tak, wlasnie poszukam czegos z proteinami, z nylonem tez sa dobre

Tylko zanim przeszukam stacjonarne sklepy, chcialam sie zorientowac, czy wizaznki maja jakies sprawdzone odzywki po kuracji nailtekiem, ale to chyba nizebyt popularny temat

Skladowi tej z Lovely przyjrze sie Dziekuje
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 14:30   #13
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Co po NailTeku?

Cytat:
Napisane przez anttreee Pokaż wiadomość
Aha, no chyba że tak. Ale jeśli mogę Ci doradzić, to jest taka supertania odżywka w rosmanie z Lovely (czy jakos tak), z jedwabiem, i świetnie nawilża tylko szybko gęstnieje, tak że raczej nie da się wykończyć opakowania. W ogóle może poszukaj czegoś z jedwabiem, bo działa cuda, albo z wapniem
on a była całkiem ok, ale niestety właśnie zuzyłam może 1/3 i nie dało się jej używać. Teraz mam jakąs z wibo diamentowa siła, ale niestety nawet nie przeczytałam opini na KWC, a kazda wizazanka pisze, ze to bubel. No cóz kosztowała tylko 6 złotych, wiec luz, nie ma co lamentować, na razie bede jej uzywac poki nie znajde czegoś dobrego.

Zastanawiam się nad tymi:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-c.html&next=1

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ci.html&next=1

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...al.html&next=1

ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 14:31   #14
anttreee
Raczkowanie
 
Avatar anttreee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 337
Dot.: Co po NailTeku?

po prostu musisz jeszcze troche poczekać aż się ktoś zainteresuje Twoim tematem Bo wiem, że tutaj na forum Nail Tek rządzi
anttreee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 14:33   #15
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Co po NailTeku?

Cytat:
Napisane przez anttreee Pokaż wiadomość
po prostu musisz jeszcze troche poczekać aż się ktoś zainteresuje Twoim tematem Bo wiem, że tutaj na forum Nail Tek rządzi
Wlasnie widzisz, NT rzadzi i jego watek jest dosc prezny, ale niestety, schemat naitekowski jest taki sam, osoba trafia na watek, zachwyca sie NT, stosuje, pokazuje zdjecia odnowionych paznokci, a za miesiac wraca i lamentuje, ze potrzebuje czegos innego, bo paznokcie sie lamia, sa kruche, etc.

I wtedy potrzebne sa proteiny i nawilzanie z mala iloscia formaldehydu dla podtrzymania wiazan. Stad moj temat
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 14:38   #16
anttreee
Raczkowanie
 
Avatar anttreee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 337
Dot.: Co po NailTeku?

Jeszcze cos powiem, bo mi to nie daje spokoju! Nigdy, przenigdy nie stosujcie odzywek Delia Cosmetics! O Boże, ja miałam z jedwabiem własnie, a po 2 dniach od nałożenia odżywka schodziła płatami...wraz z płatkami paznokcia!! To był koszmar, jakie miałam po niej paznokcie.
anttreee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 14:38   #17
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Co po NailTeku?

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
on a była całkiem ok, ale niestety właśnie zuzyłam może 1/3 i nie dało się jej używać. Teraz mam jakąs z wibo diamentowa siła, ale niestety nawet nie przeczytałam opini na KWC, a kazda wizazanka pisze, ze to bubel. No cóz kosztowała tylko 6 złotych, wiec luz, nie ma co lamentować, na razie bede jej uzywac poki nie znajde czegoś dobrego.

Zastanawiam się nad tymi:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-c.html&next=1

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ci.html&next=1

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...al.html&next=1

Ta 1, Wibo bo wydaje sie po prostu bomba witaminowa - nie zawiera toluenu ani formaldehydu, za to wapn, gliceryne i potas.

Druga tak samo

Za to 3 nie ma spisanego skladu, ale po recenzjach na KWC domyslam sie, ze formldehydy to tam jest duzo, a nawilzania i protein praktycznie zero, bo dziewczyny pisza, ze wysusza skorki i paznokcie po czasie staja sie lamliwe.

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez anttreee Pokaż wiadomość
Jeszcze cos powiem, bo mi to nie daje spokoju! Nigdy, przenigdy nie stosujcie odzywek Delia Cosmetics! O Boże, ja miałam z jedwabiem własnie, a po 2 dniach od nałożenia odżywka schodziła płatami...wraz z płatkami paznokcia!! To był koszmar, jakie miałam po niej paznokcie.
O matko.. Ciekawe co w niej tak dzialalo na Twoja plytke
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 14:42   #18
anttreee
Raczkowanie
 
Avatar anttreee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 337
Dot.: Co po NailTeku?

Nie wiem, ale to było straszne. Teraz obecnie mam KillyS bomba witaminowa, i jest calkiem niezła, na skórki używam Lovely Eliksir silnie nawilżający płytke i skórki paznokcia - daja rade
anttreee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 14:51   #19
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Co po NailTeku?

Cytat:
Napisane przez anttreee Pokaż wiadomość
Nie wiem, ale to było straszne. Teraz obecnie mam KillyS bomba witaminowa, i jest calkiem niezła, na skórki używam Lovely Eliksir silnie nawilżający płytke i skórki paznokcia - daja rade
ale na tę bombe można normalnie nałożyć lakier czy niekoniecznie? chciałabym wyelczyć sobie paznokcie na sywlka a wskazujacy, srodkowy i serdeczny u rpawej reki sa w katastrofalnym stanie po uzywaniu przez 3,5mies]nail teka
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-12, 20:01   #20
anttreee
Raczkowanie
 
Avatar anttreee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 337
Dot.: Co po NailTeku?

Tak, tak. Bomby można używać pod lakier -1 warstwa, 2 warstwy - sam, jako odzywka (ale odłazi strasznie, więc nie polecam, po prostu 1 warstwa), i chyba nawet jako nabłyszczacz mozna, ale tego nie jestem pewna.
anttreee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 17:54   #21
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Co po NailTeku?

a TA? będzie dobra? Nie wiem tylko dlaczego nie można jej używac na lakier Przyznam szczerze, że z miesiąc tak używałam i rewelacyjnie przedłużała i wzmacniała... czy coś sobie nabroiłam???? Czemu nie wolno jako nawierzchniowa czy top coat?
atoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 18:01   #22
twisterka
Przyczajenie
 
Avatar twisterka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 8
Dot.: Co po NailTeku?

Witam, używam odżywki Nail Tek II intensive therapy i jestem bardzo zadowolona, moje paznokcie w końcu nie łamią się, nie rozdwajają i są twarde. Polecam tę odżywkę.
twisterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 18:14   #23
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Co po NailTeku?

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
a TA? będzie dobra? Nie wiem tylko dlaczego nie można jej używac na lakier Przyznam szczerze, że z miesiąc tak używałam i rewelacyjnie przedłużała i wzmacniała... czy coś sobie nabroiłam???? Czemu nie wolno jako nawierzchniowa czy top coat?
Jest napisane: Najlepsze efektu uzyskuje się stosując odżywkę przez 3 tygodnie. W czasie kuracji nie należy malować paznokci lakierami kolorowymi. Poza kuracją odżywka może być stosowana pod lakier.
i ja to rozumiem tak, ze stosujac ja jako kuracje na zniszczone paznokcie zawsze nalezy unikac kolorowycfh lakierow, bo jak wiadomo te najzdrowsze na paznokcie nie sa A jak juz sie wyleczy paznokcie jest przeciez napisane, ze moze byc baza

Nie ma skladu, ale widze, ze zawiera proteiny naturalne, czyli pszenice, to dobrze
Stosuje sie ja tylko 3 tygodnie, wiec bardzo krotko, a napisane, ze wzmacnia, wiec zastanawiam sie jakie skladniki zawiera na wzmocnienie paznokcia. Niestety, nie ma skladu podanego...
__________________

Edytowane przez Kruche Ciastko
Czas edycji: 2011-11-13 o 18:35
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 02:02   #24
blackandblue
Rozeznanie
 
Avatar blackandblue
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 880
Dot.: Co po NailTeku?

Nie jest to odżywka dostępna w wielu drogeriach (ja zamawiałam przez internet), ale może o niej wspomnę. Jakiś miesiąc temu zamówiłam multiwitaminową odżywkę do pielęgnacji paznokci zniszczonych "Odbudowa" Barbra Pro (numer 103).

Niestety nie znam się na składzie, ale przepiszę składniki:

Ethyl acetate, butyl acetate, phtalic angydride/trimellitic anhydride/glycols copoymer, nitrocellulose, acetyl tributyl citrate, isopropyl alcohol, tocopheryl acetate, panthenol, calcium pantothenate, CI 60725, CI 19140:1, CI 15850:2, CI 15850:1.

Odżywka ma odbudowywać i nawilżać płytkę, zwiększać elastyczność chroniąc paznokcie przed nadmiernym łamaniem i rozdwajaniem, przywrócić naturalną witalność.
__________________
Klasyka nigdy nie wychodzi z mody.
blackandblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 12:50   #25
anttreee
Raczkowanie
 
Avatar anttreee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 337
Dot.: Co po NailTeku?

blackandblue chodzi Ci o taką odżywkę, która kosztuje ok.9 zł? Widziałam że w aptekach dbam o zdrowie można kupić. Ja chyba zdecyduje się na tą z jedwabiem
anttreee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 12:56   #26
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Co po NailTeku?

Cytat:
Napisane przez anttreee Pokaż wiadomość
blackandblue chodzi Ci o taką odżywkę, która kosztuje ok.9 zł? Widziałam że w aptekach dbam o zdrowie można kupić. Ja chyba zdecyduje się na tą z jedwabiem
to sa apteki internetowe?
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 18:20   #27
blackandblue
Rozeznanie
 
Avatar blackandblue
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 880
Dot.: Co po NailTeku?

Cytat:
Napisane przez anttreee Pokaż wiadomość
blackandblue chodzi Ci o taką odżywkę, która kosztuje ok.9 zł? Widziałam że w aptekach dbam o zdrowie można kupić. Ja chyba zdecyduje się na tą z jedwabiem


Właśnie zaczęłam używać, bo po NailTeku paznokieć pękł mi w połowie :/
(tzn. nie do końca, nie ma nic drastycznego, ale niebezpiecznie się zadziera).

Mam pomarańczową, plus jest taki ze wysycha szybciej niż lakiery Barbra Pro Ładnie połyskuje. Jak ze skutecznością - zobaczymy
__________________
Klasyka nigdy nie wychodzi z mody.
blackandblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 22:56   #28
anttreee
Raczkowanie
 
Avatar anttreee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 337
Dot.: Co po NailTeku?

doz sa aptekami i internetowymi, i normalnie tez można spotkac Ogólnie to chyba jako jedyne mają opcje zamawiania przez internet ( bo nie wszystkie produkty można od tak dostać), a następnie można zaznaczyć w której aptece chcesz to odebrać, i podobno nie płaci się za koszt przesyłki
anttreee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 20:25   #29
Balluca
Przyczajenie
 
Avatar Balluca
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20
Unhappy Dot.: Co po NailTeku?

O, własnie temat który mnie ineteresuje. Używałam nail teka przez dwa miesiace i to co zrobił z moimi paznokciami to cud, nigdy nie miałam paznokci dłuższych niż do opuszka bo się zawsze łamały, wyginały... przy nail teku miałam cudowne paznokcie długie i twarde. Skończyłam buteleczkę i właśnie potrzebuję czegoś innego, najlepiej bez formaldehydu. Kupiłam rimmela tą dwutygodniowa kurację, pouzywałam miesiąc i co? paznokcie zaczęły mi się łamać i rozdwajać i znowu są paskudne Kurczę rozpieścił mnie ten nail tek chyba. Pewnie skończy się tak, że znowu go zamówię.
Balluca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 21:07   #30
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Co po NailTeku?

Cytat:
Napisane przez Balluca Pokaż wiadomość
O, własnie temat który mnie ineteresuje. Używałam nail teka przez dwa miesiace i to co zrobił z moimi paznokciami to cud, nigdy nie miałam paznokci dłuższych niż do opuszka bo się zawsze łamały, wyginały... przy nail teku miałam cudowne paznokcie długie i twarde. Skończyłam buteleczkę i właśnie potrzebuję czegoś innego, najlepiej bez formaldehydu. Kupiłam rimmela tą dwutygodniowa kurację, pouzywałam miesiąc i co? paznokcie zaczęły mi się łamać i rozdwajać i znowu są paskudne Kurczę rozpieścił mnie ten nail tek chyba. Pewnie skończy się tak, że znowu go zamówię.
Ja wlasnie zamowilam Nail Tek Hydration Therapy III - zawiera on wprawdzie formaldehyd (ale w minimalnym stezeniu), ale oprocz tego, a wlasciwie przede wszystkim. jest odzywka nawilzajaca i zawierajaca proteiny.

Jest polecana przez loodie w tym poscie i mysle, ze sie sprawdzi na moje paznokcie - ktore sa po NT IT II - czyli twarde, dlugie, odzywione, ale tez juz lamliwe i lekko rozdwojone.
Dam Wam znac jak sie sprawuje, a jezeli nie, to bedziemy dalej szukac.

A dyskusja oczywiscie dalej otwarta Moze ktos zna sposob cud na pzanokcie odbudowane na formaldehydzie
__________________

Edytowane przez Kruche Ciastko
Czas edycji: 2011-11-16 o 21:09
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:13.