Orty na forum :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-04, 21:31   #61
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Orty na forum :)

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Słownik instalowany po stronie serwera absolutnie odpada, musiałbym postawić osobny serwer tylko pod obsługę takiego słownika.

Mnie też rażą byki (ostatnio nawet taki byk szukał tutaj żony niezły ubaw...), ale na razie nie ma takiego systemu od strony serwera, który pozwalałby na dynamiczne zarządzenia słownikiem jednocześnie bez mordowania maszyny.











Cytat:
Napisane przez Fresa

Jak łatwo zauważyć strony wizażu dość wolno się ładują-czy jest sens dodatkowo obciążać serwer ?Jak się mylę,niech Złośliwiec mnie poprawi
Jednak się nie myliłam .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 01:17   #62
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Orty na forum :)

Cóż - pozostaje tylko słowniki w dłoń wziąć
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 05:29   #63
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Orty na forum :)

Cytat:
Napisane przez mona1978
Cóż - pozostaje tylko słowniki w dłoń wziąć
szkoda juz sie ucieszyłam
musze poprzyklejać na monitorze z boku wyrazy w których zawsze byki robię
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 06:25   #64
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Orty na forum :)

Tak sobie też myślę, że program musiałby być mocno prześmiewczy, aby spełniał swoją edukacyjną funkcję.
Często widzę jakieś tłumaczenia i protesty na PW/mailu wraz z tłumaczeniem strony "robioncej błendy". Strach to czytać, szczególnie wiedząc, że prawie wszystkie dysortograficzne schorzenia nie obowiązują w trakcie pisania na klawiaturze

Dlatego łączę się z Wami w bólu, ale:
- przypominam o zapisie w regulaminie (nie upominamy na otwartym forum)
- jak wygramy w reklamowego totolotka (zamówienie wszech czasów ) wrócimy do tematu. Póki co z kasą ciasno, tak samo jak z serwerami

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 10:00   #65
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Orty na forum :)

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Często widzę jakieś tłumaczenia i protesty na PW/mailu wraz z tłumaczeniem strony "robioncej błendy". Strach to czytać, szczególnie wiedząc, że prawie wszystkie dysortograficzne schorzenia nie obowiązują w trakcie pisania na klawiaturze
Nie obowiązują w trakcie pisania na klawiaturze tego nie wiedziałam
W sumie ciekawe czemu...
Więc te tłumaczenia, że ktoś ma dysortografię lub coś na ten styl to tylko pic na wodę i usprawiedliwienie swojej niewiedzy tak naprawdę.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 10:04   #66
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Orty na forum :)

Cytat:
Napisane przez Daenerys
Nie obowiązują w trakcie pisania na klawiaturze tego nie wiedziałam
W sumie ciekawe czemu...
Więc te tłumaczenia, że ktoś ma dysortografię lub coś na ten styl to tylko pic na wodę i usprawiedliwienie swojej niewiedzy tak naprawdę.
Zaznaczam - to jest wiedza zasłyszana, a nie nabyta. Zapewne psycholog może potwierdzić moje przypuszczenia
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 20:38   #67
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Orty na forum :)

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Dlatego łączę się z Wami w bólu, ale:
- przypominam o zapisie w regulaminie (nie upominamy na otwartym forum)
- jak wygramy w reklamowego totolotka (zamówienie wszech czasów ) wrócimy do tematu. Póki co z kasą ciasno, tak samo jak z serwerami

Poprośmy o dofinansowanie z Ministerstwa Oświaty
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-06, 19:07   #68
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Orty na forum :)

Ubolewam nad tym, że nie może być słownika (może opracujemy system, że codziennie ktoś gra w totka i zbieramy na większy serwer?) Ja jestem bardzo przewrażliwiona i np. wstyd może przyznać, ale jestem na tyle czepliwa, że jak widzę byka w podpisie, to wysyłam włascicielce podpisu pw, że ma błąd... Poprostu tak jak BabciaW uważam, że mamy też jakby obowiązek uczyć Polaków polskiego... nie można tego tak poprostu olać, bo to tak, jakby ktoś tu ciągle pisał, że mascara służy do zdobienia paznokci, to nikt nie mógłby go poprawić? I nie można tego zwalać na brak czasu- jak znajduje się czas na napisanie postu to i można znaleźć na poprawienie błędów moim zdaniem. A póki co dalej bedzie nam się włos na głowie jeżył
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 19:37   #69
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Orty na forum :)

Cytat:
Napisane przez Impersona
Ubolewam nad tym, że nie może być słownika (może opracujemy system, że codziennie ktoś gra w totka i zbieramy na większy serwer?) Ja jestem bardzo przewrażliwiona i np. wstyd może przyznać, ale jestem na tyle czepliwa, że jak widzę byka w podpisie, to wysyłam włascicielce podpisu pw, że ma błąd... Poprostu tak jak BabciaW uważam, że mamy też jakby obowiązek uczyć Polaków polskiego... nie można tego tak poprostu olać, bo to tak, jakby ktoś tu ciągle pisał, że mascara służy do zdobienia paznokci, to nikt nie mógłby go poprawić? I nie można tego zwalać na brak czasu- jak znajduje się czas na napisanie postu to i można znaleźć na poprawienie błędów moim zdaniem. A póki co dalej bedzie nam się włos na głowie jeżył
Uwierz mi - ja również nad tym ubolewam. Niestety słownik ortograficzny języka polskiego jest bardzo skomplikowanym programem (rozpoznawanie form gramatycznych - odmian, rodzajów, czasów, trybów itp.) i nie podejmuję się go samodzielnie napisać. Jednocześnie na rynku nie ma żadnego programu, który zapewniałby taką funkcjonalność.
Jest kilka angielskich, ale to idiotten-soft w porównaniu do stopnia skomplikowania polskiego języka.



EDIT: poprawię się - jest jeden - słownik z MS Office. Nie chciałbym zabrzmieć ironicznie, ale może napiszę do Billa Gates'a z pytaniem czy nie odpaliłby softu za free, żeby internet wreszcie pisał po polsku, a nie w języku lewych zaświadczeń o dys-coś-tam-pseudo-chorobach
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 23:23   #70
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Orty na forum :)

Cytat:
Napisane przez Impersona
Ubolewam nad tym, że nie może być słownika (może opracujemy system, że codziennie ktoś gra w totka i zbieramy na większy serwer?) Ja jestem bardzo przewrażliwiona i np. wstyd może przyznać, ale jestem na tyle czepliwa, że jak widzę byka w podpisie, to wysyłam włascicielce podpisu pw, że ma błąd... Poprostu tak jak BabciaW uważam, że mamy też jakby obowiązek uczyć Polaków polskiego... nie można tego tak poprostu olać, bo to tak, jakby ktoś tu ciągle pisał, że mascara służy do zdobienia paznokci, to nikt nie mógłby go poprawić? I nie można tego zwalać na brak czasu- jak znajduje się czas na napisanie postu to i można znaleźć na poprawienie błędów moim zdaniem. A póki co dalej bedzie nam się włos na głowie jeżył
Szczerze mówiąc, tłumaczenie robienia błędów ortograficznych brakiem czasu jest dla mnie argumentem co najmniej absurdalnym. Myślę, że osoby nie posiadające Worda są w zdecydowanej mniejszości (statystyk wprawdzie nie prowadzę, więc mogę się mylić ). Wystarczyłoby napisać tekst w tym programie. Przecież i tak sporo wyrazów poprawia od razu, a jeśli nie jest w stanie, zamieszcza propozycje poprawnej pisowni. Właśnie to mnie najbardziej dobija. Zrozumiałabym, że ktoś nie ma czasu na sprawdzanie każdego pojedynczego słowa w słowniku. Jednak biorąc pod uwagę opisane przeze mnie możliwości, tłumaczenie się brakiem czasu lub dys-cośtam jest dla mnie zwykłą bezczelnością.
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 23:24   #71
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Orty na forum :)

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
EDIT: poprawię się - jest jeden - słownik z MS Office. Nie chciałbym zabrzmieć ironicznie, ale może napiszę do Billa Gates'a z pytaniem czy nie odpaliłby softu za free, żeby internet wreszcie pisał po polsku, a nie w języku lewych zaświadczeń o dys-coś-tam-pseudo-chorobach
Napisz Złosiu, napisz Jak się Bill dowie, ile kobiet murem za Tobą stoi, na pewno nie odmówi
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-06, 23:50   #72
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Smile Dot.: Orty na forum :)

Cytat:
Napisane przez vretka
Szczerze mówiąc, tłumaczenie robienia błędów ortograficznych brakiem czasu jest dla mnie argumentem co najmniej absurdalnym. Myślę, że osoby nie posiadające Worda są w zdecydowanej mniejszości (statystyk wprawdzie nie prowadzę, więc mogę się mylić ).
Ja nie mam Worda i tym samym nie mogę w nim pisać postów. Zainstalować-nie bardzo, bo mały dysk, który i tam pęka w szwach... Dlatego muszę, jeśli mam wątpliwości, a mam często, sprawdzać je inaczej.

W ogóle akcję z wprowadzeniem/zainstalowaniem słownika na wizażu popieram. Sama robię błędy i taki "mały podpowiadacz" byłby dla mnie bardzo dobry.
No, ale na razie marzymy o tej funkcji...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 00:01   #73
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Orty na forum :)

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Ja nie mam Worda i tym samym nie mogę w nim pisać postów. Zainstalować-nie bardzo, bo mały dysk, który i tam pęka w szwach... Dlatego muszę, jeśli mam wątpliwości, a mam często, sprawdzać je inaczej.
Więc jednak

Szczerze mówiąc nie zauważyłam, żeby Twoje posty raziły w oczy, więc chyba nieźle Ci idzie
__________________
R 08.2013, K 09.2016

Edytowane przez vretka
Czas edycji: 2006-06-07 o 09:58
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 09:54   #74
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Dot.: Orty na forum :)

Złotek, skoro słownik na razie odpada to mam w takim razie drobny pomysł racjonalizatorski Zmień nazwę przycisku z "Edytuj" na "Popraw" - dla zorientowanych niewielka róznica, a dla niezorientowanych jaśniejsza funkcja tajemniczego przycisku
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 12:32   #75
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Orty na forum :)

Cytat:
Napisane przez BabciaWeatherwax
Złotek, skoro słownik na razie odpada to mam w takim razie drobny pomysł racjonalizatorski Zmień nazwę przycisku z "Edytuj" na "Popraw" - dla zorientowanych niewielka róznica, a dla niezorientowanych jaśniejsza funkcja tajemniczego przycisku
Zrobię to Wkrótce czeka nas redesign forum i całego wortalu, przy okazji poprawimy "edytuj" na "popraw"
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 17:50   #76
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Orty na forum :)

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Zrobię to Wkrótce czeka nas redesign forum i całego wortalu, przy okazji poprawimy "edytuj" na "popraw"
Tylko czy wtedy nie zaleje nas fala postów pod postami? Skoro przycisk ma służyć do poprawiania, to spokojnie można napisać pięć postów, jeden pod drugim, skoro w pierwszym wszystko jest w porządku Tak źle i tak niedobrze
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 17:57   #77
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Dot.: Orty na forum :)

Cytat:
Napisane przez vretka
Tylko czy wtedy nie zaleje nas fala postów pod postami? Skoro przycisk ma służyć do poprawiania, to spokojnie można napisać pięć postów, jeden pod drugim, skoro w pierwszym wszystko jest w porządku Tak źle i tak niedobrze
Yyyy??? Nie rozumiem?
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 18:14   #78
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Orty na forum :)

Niektóre osoby mają tendencję do pisania jednozdaniowych postów jeden pod drugim. Zauważyłam, że wiele wizażanek wypowiedziało otwartą wojnę tego typu praktykom i część moderatorek łączy posty napisane wlaśnie w ten sposób. Myślę, że słowo "edytuj" bardziej sugeruje to, że można coś dopisać, niż słowo "popraw". Być może się mylę Gdybym jednak miała wybierać, wybrałabym tę drugą wersję
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 18:19   #79
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Dot.: Orty na forum :)

Cytat:
Napisane przez vretka
Niektóre osoby mają tendencję do pisania jednozdaniowych postów jeden pod drugim. Zauważyłam, że wiele wizażanek wypowiedziało otwartą wojnę tego typu praktykom i część moderatorek łączy posty napisane wlaśnie w ten sposób. Myślę, że słowo "edytuj" bardziej sugeruje to, że można coś dopisać, niż słowo "popraw". Być może się mylę Gdybym jednak miała wybierać, wybrałabym tę drugą wersję
Aaa, teraz rozumiem Młody nas dziś w nocy przeczołgał i trochę mi styki wolno działają
Myślę, że i "popraw" zawiera w sobie mozliwość dopisania, a nawet jeśli ktoś na to nie wpadnie, to i tak dowie się od życzliwych
Natomiast "edytuj" dla części użytkowniczek jest martwym słowem Zdziwiłabyś się dla jak wielu
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-07, 19:09   #80
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Orty na forum :)

Cytat:
Napisane przez vretka
Niektóre osoby mają tendencję do pisania jednozdaniowych postów jeden pod drugim. Zauważyłam, że wiele wizażanek wypowiedziało otwartą wojnę tego typu praktykom i część moderatorek łączy posty napisane wlaśnie w ten sposób. Myślę, że słowo "edytuj" bardziej sugeruje to, że można coś dopisać, niż słowo "popraw". Być może się mylę Gdybym jednak miała wybierać, wybrałabym tę drugą wersję
Zgadzam się w całej rozciągłości.

Są osoby dla których "edytuj" nie oznacza absolutnie nic. Na moją prośbę "korzystaj z edycji, jeśli chesz coś dopisać kilka minut po wysłaniu posta" otrzymuję odpowiedź "a co to jest edytuj?". NIe wiem czy to niewiedza, czy to zwykłe zgrywanie głupa...?
Są też takie, które maniakalnie chcą nabić sobie licznik i piszą minuta po minucie kilka postów, a już dwa to obowiązkowo.

Ja osobiście takie posty łączyłam bezlitośnie - do czasu, aż mi się nie oberwało od jednej wizażanki, której to przez połączenie postów nieświadomie wykasowałam komantarz do karmy... Wtedy zaprzestałam tej praktyki i teraz jeśli łaczę to bardzo rzadko.
Przyznaję się, że mnie to drażni, ale cóż ja mogę... poza proszeniem, aby ktoś się dostosował do ogólnych reguł.

Czasami mam wrażenie, że trzeba by zrobić dokładną instrukcję obsługi forum. CO do czego służy-jasno i klarownie.
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 19:15   #81
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Dot.: Orty na forum :)

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Czasami mam wrażenie, że trzeba by zrobić dokładną instrukcję obsługi forum. CO do czego służy-jasno i klarownie.
A potem trzeba by było zmusić użytkowników do przeczytania, zrozumienia i last, but not least, do stosowania

PS. Ładny awatarek Pomadko
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 19:33   #82
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Orty na forum :)

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Ja osobiście takie posty łączyłam bezlitośnie - do czasu, aż mi się nie oberwało od jednej wizażanki, której to przez połączenie postów nieświadomie wykasowałam komantarz do karmy... Wtedy zaprzestałam tej praktyki i teraz jeśli łaczę to bardzo rzadko.
Przyznaję się, że mnie to drażni, ale cóż ja mogę... poza proszeniem, aby ktoś się dostosował do ogólnych reguł.
A szkoda Szczerze mówiąc, denerwuje mnie, kiedy muszę przedzierać się przez gąszcz jednozdaniowych postów, biorąc pod uwagę prędkość ładowania się u mnie Wizażu Z drugiej jednak strony, mnie również zdarza się napisanie posta pod postem, ale robię tak, kiedy np. cutuję dwie osoby i moje odpowiedzi dotyczą dwóch zupełnie różnych spraw.
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 19:36   #83
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Wink Dot.: Orty na forum :)

Cytat:
Napisane przez BabciaWeatherwax
A potem trzeba by było zmusić użytkowników do przeczytania, zrozumienia i last, but not least, do stosowania
Taka instrukcja musiałaby być przymusowa, tzn. działać na zasadzie reklam, które mają zakamuflowany krzyżyk, nie chcą się wyłączyć i zmuszają człowieka do zainteresowania się nimi...
I tak przez miesiąc od daty rejestracji. Póki nie wkuje na pamięć.

Cytat:
Napisane przez BabciaWeatherwax
PS. Ładny awatarek Pomadko
Dziękuję. Ostatnio zbieram dużo pochwał za avy.
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 19:44   #84
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Orty na forum :)

Cytat:
Napisane przez vretka
A szkoda Szczerze mówiąc, denerwuje mnie, kiedy muszę przedzierać się przez gąszcz jednozdaniowych postów, biorąc pod uwagę prędkość ładowania się u mnie Wizażu
Też mi się wolno ładuje wizaż, a takie pisanie dodatkowo rozciąga wątki.

Cytat:
Z drugiej jednak strony, mnie również zdarza się napisanie posta pod postem, ale robię tak, kiedy np. cutuję dwie osoby i moje odpowiedzi dotyczą dwóch zupełnie różnych spraw.
Ja rozumiem, że ktoś piszę post pod postem w dwóch różnych sprawach [takie też łączyłam-sprawiedliwie], sama tak czasami robię. Jednak zdanie po zdaniu, minuta po minucie, to lekka przesada.

Już nie narzekam...
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 19:44   #85
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Dot.: Orty na forum :)

Cytat:
Napisane przez vretka
Z drugiej jednak strony, mnie również zdarza się napisanie posta pod postem, ale robię tak, kiedy np. cutuję dwie osoby i moje odpowiedzi dotyczą dwóch zupełnie różnych spraw.
Vretko, możesz to też obejść Otwierasz jeden z cytatów w nowym oknie i kopiujesz do pierwszego, dodajesz imiona, zeby osoby wiedziały, ze to do nich i masz dwie odpowiedzi w jednym poście

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Dziękuję. Ostatnio zbieram dużo pochwał za avy.
Pomadko, bo naprawdę ładny jest To Ty? To masz fajne okularki
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 19:59   #86
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Orty na forum :)

Cytat:
Napisane przez BabciaWeatherwax
Vretko, możesz to też obejść Otwierasz jeden z cytatów w nowym oknie i kopiujesz do pierwszego, dodajesz imiona, zeby osoby wiedziały, ze to do nich i masz dwie odpowiedzi w jednym poście
Też tak robię.


Cytat:
Napisane przez BabciaWeatherwax
Pomadko, bo naprawdę ładny jest To Ty? To masz fajne okularki
Nie ma się co oszukiwać... niestety to nie ja. Daleko mi do urody tej pani z avatara.
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 20:16   #87
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Orty na forum :)

Cytat:
Napisane przez BabciaWeatherwax
Vretko, możesz to też obejść Otwierasz jeden z cytatów w nowym oknie i kopiujesz do pierwszego, dodajesz imiona, zeby osoby wiedziały, ze to do nich i masz dwie odpowiedzi w jednym poście
Dziękuję za radę Tak się składa, że studiuje m.in. informatykę i zawiłości HTMLa oraz niektórych języków programowania nie są mi obce A zdarza mi się nie korzystać z tej opcji, ponieważ mam wrażenie, że jak napiszę dwa posty oddzielnie, będzie czytelniej. Być może się mylę, ale jakoś przemóc się nie mogę, by wrzucac wszystko do jednego worka
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 21:00   #88
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Dot.: Orty na forum :)

Cytat:
Napisane przez vretka
Dziękuję za radę
Przepraszam, chciałam być pomocna
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 21:20   #89
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Orty na forum :)

Cytat:
Napisane przez BabciaWeatherwax
Przepraszam, chciałam być pomocna
Teraz mi się głupio zrobiło, więc nie pozostaje nam nic innego jak tylko przepraszać się wzajemnie Skąd mogłaś wiedzieć, czym się zajmuję
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:19.