szampony Clear - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-02, 19:56   #1
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492

szampony Clear


Ostatnio ciągle reklamują, zakupiłam dziś jeden Jest kilka rodzajow, do roznych wlosow, ja mam ten, ktory ma hamować wydzielanie sebum.
Zobaczymy
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 15:01   #2
shona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 18
Smile Dot.: szampony Clear

lukrecja222 ja też właśnie planuję kupić clear ale ja mam włosy tłuste u nasady a reszta suche nie wiem czy podejdzie mi ten szamponik
shona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 17:03   #3
Inez17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 59
Dot.: szampony Clear

Też mnie zaciekawiły te szampony, bo prowadzę odwieczną walkę z łupieżem. Jak spróbujecie, to dajcie tu znać jak działa.
Inez17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 17:41   #4
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: szampony Clear

ja juz testuję od kilku dni. Myję wlosy codziennie ( bo niestety tak musze) Pokladalam nadzieję, że zmniejszy trochę przetłuszczanie włosow, jednak jak narazie w tym względzie nic sie nie zmienilo. Mam wlosy bardzo tluste u nasady i suche na koncach.
Szampon sam w sobie jest ok, nie placze wlosow nawet zbytnio.
Jeszcze poczekam i zobacze, moze cos sie zmieni.
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 18:57   #5
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 490
Dot.: szampony Clear

Czekam na opinie co do tego jak wpływa ten szampon na przetłuszczanie włosów bo moje strasznie sie przetłuszczają i chciałabym to jakoś zahamować

lukrecja222 daj znać jakie zauważysz efekty przy tym szamponie po dłuższym stosowaniu
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 15:57   #6
Evangeline11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Miasto Aniołów
Wiadomości: 90
Dot.: szampony Clear

Hej, ja też od kilku dni używam szamponu Clear (Ice- niebieskiego). Skusilam się dzięki ciągłym reklamom, ale jestem pozytywnie zaskoczona. Szampon nie plącze włosów, fajnie pachnie i moje włosy są po nim miękkie i lśniące.
Jak dla mnie poprawia skórę głowy i zmniejsza łupież. Jednak myję włosy co 2 dni i szukam szamponu, który zmniejszy przetluszczanie włosów...
Jeśli ktoraś z Was używa Clear'a do przetłuszczających się- piszcie jak się sprawdza Pozdrowionka
Evangeline11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 17:09   #7
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: szampony Clear

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Czekam na opinie co do tego jak wpływa ten szampon na przetłuszczanie włosów bo moje strasznie sie przetłuszczają i chciałabym to jakoś zahamować

lukrecja222 daj znać jakie zauważysz efekty przy tym szamponie po dłuższym stosowaniu
Maddzia, a próbowalaś płukanek oraz picia pokrzywy? Dziewczyny w wątku o Pijaczkach Pokrzywy bardzo sobie chwala taką kurację
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-06, 17:56   #8
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 490
Dot.: szampony Clear

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Maddzia, a próbowalaś płukanek oraz picia pokrzywy? Dziewczyny w wątku o Pijaczkach Pokrzywy bardzo sobie chwala taką kurację

Powiem szczerze ze miałam sobie przeprowadzić taką "kuracje" ale chyba na razie mam za mało czasu i chęci ale czego sie nie robi dla urody chyba bede musiała spróbować

Dzięki za rade
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 19:25   #9
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: szampony Clear

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Powiem szczerze ze miałam sobie przeprowadzić taką "kuracje" ale chyba na razie mam za mało czasu i chęci ale czego sie nie robi dla urody chyba bede musiała spróbować

Dzięki za rade
To nie zajmuje duzo czasu. Raz dziennie parzysz sobie pokrzywę do picia, parzysz pokrzywe przed myciem włosow i spłukujesz je po spłukaniu szamponu, dodatkowo możesz sobie kupić szampon pokrzywowy. Tylko uważaj, bo pokrzywa uzależnia
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 18:02   #10
AsiaW**
Zakorzenienie
 
Avatar AsiaW**
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 570
Dot.: szampony Clear

ja od niedawna zaczelam uzywac szamponu clear, odkąd pamietam borykam sie z nawracajacym lupiezem, i po kilku uzyciach juz widze pozytywne zmiany!!! Poza tym szampon jest bardzo wydajny wystarczy doslownie kropla na umycie wlosow, slicznie pachnie i jest bardzo gesty (jak balsam ) , dla mnie to ideal wsrod szamponow!!!
AsiaW** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 20:53   #11
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: szampony Clear

i niesyety jestem rozczarowana. Uzywam tego, ktory ma zmniejszac lojotok skory glowy, a co za tym idzie zmniejszyć przetłuszczanie. Owszem po umyciu jak wloski wyschną jest ok, ale juz wieczoram okpapnięte- po prostu tłuste. Mialam nadzieję, że to będzie ten szampon, no ale coz.... nie znalazlam jeszcze nic na zbyt szybko przetluszczajace sie wlosy
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 17:53   #12
Evangeline11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Miasto Aniołów
Wiadomości: 90
Dot.: szampony Clear

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
i niesyety jestem rozczarowana. Uzywam tego, ktory ma zmniejszac lojotok skory glowy, a co za tym idzie zmniejszyć przetłuszczanie. Owszem po umyciu jak wloski wyschną jest ok, ale juz wieczoram okpapnięte- po prostu tłuste. Mialam nadzieję, że to będzie ten szampon, no ale coz.... nie znalazlam jeszcze nic na zbyt szybko przetluszczajace sie wlosy
Wielka szkoda, bo ja także miałam spróbować tego do przetłuszczających się, ale skoro na Twoje włoski nie podziałał, to na moje na pewno również. Och, same problemy z tymi tłustymi włosami, no! Ale skoro polecacie płukanki z pokrzywy- wypróbuję. Wkurza mnie, że po 1 dniu od umycia na drugi dzień są oklapnięte i takie przetłuszczone...
Pozdrawiam.
Evangeline11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 14:20   #13
LadyD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 92
Dot.: szampony Clear

Mam obecnie wersje do WYPADAJĄCYCH i jakoś z zachwytu nie padłam na kolana.Szampon przeciętny - jedyny plus jaki zauwazylam dotyczy tego ,że nie plącze włosów i jest gęsty.Działanie przeciwłupieżowe raczej średnie- nie da się porownać z szamponami leczniczymi (aptecznymi).Jak zwykle sporo hałasu i reklam zupełnie bez powodu bo to zwykły szampon.
LadyD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 12:45   #14
bejbii
Rozeznanie
 
Avatar bejbii
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: DKA
Wiadomości: 987
GG do bejbii
Dot.: szampony Clear

Ja mam wersję do włosów przetłuszczających... niestety beznadzieja. Wieczorem umyłam a rano miałam już tłustawe!
Używam, żeby zużyć... wydałam na niego 11 zł.
Nie polecam
__________________
Mam gównianą pracę, za gównianą płacę...
bejbii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 10:49   #15
Bina999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2
Dot.: szampony Clear

witam , uzywam tego szaponu juz kolo miesiaca. jest rewelacyjny , zlikwidowal mi calkowicie łupież i zrobily mi sie po nim bardzo ladne błyszczace i zdrowe wlosy . Mam ten przeciw łamaniu sie włosóm . A pozatym bardzo ładnie pachnie polecam zdecydowanie!
Bina999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 13:09   #16
Szczypior89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: szampony Clear

jesli chodzi o clear to wczoraj uzylam probki,tak dla sprobowania.mam łupiez i narazie zaden szampon mi nie pomaga wiec...a co mi szkodzi,pomyslalam.iiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.... gesty jak krem,delikatnie pachnie.......wszystko ladnie i pieknie.tylko czemu nastepnego dnia mialam lupiez?!i wlosy podczas splukiwania byly takie ..."tępe",nie byly puszyste i miekkie,potrzebowalay odzywki.szczerze?nie polecam
Szczypior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 21:29   #17
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 417
Dot.: szampony Clear

Cytat:
Napisane przez Szczypior89 Pokaż wiadomość
jesli chodzi o clear to wczoraj uzylam probki,tak dla sprobowania.mam łupiez i narazie zaden szampon mi nie pomaga wiec...a co mi szkodzi,pomyslalam.iiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.... gesty jak krem,delikatnie pachnie.......wszystko ladnie i pieknie.tylko czemu nastepnego dnia mialam lupiez?!i wlosy podczas splukiwania byly takie ..."tępe",nie byly puszyste i miekkie,potrzebowalay odzywki.szczerze?nie polecam
XDDD a co myślałaś, że po jednym zastosowaniu przejdzie?
Chyba nie było jeszcze szamponu, który by się całkowicie pozbył łupieżu po pierwszym umyciu. Szampon trzeba postosować troszkę dłużej!

Ja jutro idę na zakupy i mam zamiar kupić sobie ten szampon i wypróbować ^^ Zobaczymy czego jest wart.
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 20:53   #18
KASIA_lelo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 43
Dot.: szampony Clear

W ten weekend ma byś jakaś super promocja. Szampony clear za pół ceny.Warto zobaczyć czy są czegoś warte.
KASIA_lelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 17:32   #19
sympathy
Zadomowienie
 
Avatar sympathy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 659
Dot.: szampony Clear

Cytat:
Napisane przez KASIA_lelo Pokaż wiadomość
W ten weekend ma byś jakaś super promocja. Szampony clear za pół ceny.Warto zobaczyć czy są czegoś warte.
słyszałam o tej 'promocji' ale wie ktoś czy obejmuje wszystkie sklepy czy jakąś szczególną sieć?
sympathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 17:19   #20
Gienia00000
Przyczajenie
 
Avatar Gienia00000
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2
GG do Gienia00000
Dot.: szampony Clear

Byłam Ambasadorką Cleara i wiele moich koleżanek było niezadowolonych, bo odczuwały szczypanie podczas mycia. Miały Clear Complete Soft Care... Też tak miałyście? Mnie osobiście nie szczypał i nawet był ładny efekt
Gienia00000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:58.