Żałuję utraty dziewictwa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-17, 12:52   #1
Aniaaa19986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1

Żałuję utraty dziewictwa


W wieku 17 lat przeżyłam swój pierwszy raz. Już od dawna tego pragnęłam. Byłam bliska utraty dziewictwa w wieku 15 lat, ale wtedy byłam niezdecydowana i w końcu się wycofałam. Miałam chłopaka, ale zerwaliśmy.

Kilka miesięcy temu poczułam że chcę już to zrobić i nie chcę dłużej czekać. Nie miałam wtedy chłopaka, więc umówiłam się z facetem przez internet. Zupełnie go nie znałam i był sporo starszy ode mnie, miał 40 lat, a ja 17. Nawet nie było przyjemnie. Bardzo mnie bolało i prosiłam go by był delikatniejszy, ale nie słuchał. Na koniec mi zapłacił.

Najpierw się cieszyłam, ale teraz czuję się jak dz*wka. Przecież nią jestem. Wolałabym stracić dziewictwo z kimś kogo kocham, a nie z nieznajomym. W dodatku w ogóle się nie zabezpieczyliśmy. Ja mu mówiłam że chcę to zrobić z prezerwatywą, ale on powiedział że nie trzeba, że spuści się na zewnątrz. Wiedziałam że mogę zajść w ciążę, ale i tak się na to zgodziłam.

Potem na szczęście okazało się że nie jestem w ciąży, ale wciąż prześladuje mnie myśl co by się stało gdyby jednak do tego doszło.

Wiem, że jestem głupia i niemądra. Nawet nie wiem po co to piszę. Chyba chciałam się wyżalić. I tak nie sądzę żeby ktokolwiek to przeczytał.
Aniaaa19986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 14:32   #2
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Żałuję utraty dziewictwa

Cytat:
Napisane przez Aniaaa19986 Pokaż wiadomość
W wieku 17 lat przeżyłam swój pierwszy raz. Już od dawna tego pragnęłam. Byłam bliska utraty dziewictwa w wieku 15 lat, ale wtedy byłam niezdecydowana i w końcu się wycofałam. Miałam chłopaka, ale zerwaliśmy.

Kilka miesięcy temu poczułam że chcę już to zrobić i nie chcę dłużej czekać. Nie miałam wtedy chłopaka, więc umówiłam się z facetem przez internet. Zupełnie go nie znałam i był sporo starszy ode mnie, miał 40 lat, a ja 17. Nawet nie było przyjemnie. Bardzo mnie bolało i prosiłam go by był delikatniejszy, ale nie słuchał. Na koniec mi zapłacił.

Najpierw się cieszyłam, ale teraz czuję się jak dz*wka. Przecież nią jestem. Wolałabym stracić dziewictwo z kimś kogo kocham, a nie z nieznajomym. W dodatku w ogóle się nie zabezpieczyliśmy. Ja mu mówiłam że chcę to zrobić z prezerwatywą, ale on powiedział że nie trzeba, że spuści się na zewnątrz. Wiedziałam że mogę zajść w ciążę, ale i tak się na to zgodziłam.

Potem na szczęście okazało się że nie jestem w ciąży, ale wciąż prześladuje mnie myśl co by się stało gdyby jednak do tego doszło.

Wiem, że jestem głupia i niemądra. Nawet nie wiem po co to piszę. Chyba chciałam się wyżalić. I tak nie sądzę żeby ktokolwiek to przeczytał.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 17:20   #3
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Żałuję utraty dziewictwa

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Może troll, aczkolwiek osobiście znam dziewczynę, która odwaliła podobną akcję. Tyle, że u niej się skończyło ciążą.

Więc autorko sprawdź czy nie przygarnęłaś hiv, kiły, hbv i innych przyjaciół. Jeśli nie, to nie masz co płakać. Tylko nie puszczaj się już więcej, no...
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 11:50   #4
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Żałuję utraty dziewictwa

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Może troll, aczkolwiek osobiście znam dziewczynę, która odwaliła podobną akcję. Tyle, że u niej się skończyło ciążą.

Więc autorko sprawdź czy nie przygarnęłaś hiv, kiły, hbv i innych przyjaciół. Jeśli nie, to nie masz co płakać. Tylko nie puszczaj się już więcej, no...
Jeśli o to chodzi, to faktycznie zbadaj się. Nie znałaś faceta.
A co do wyrzutów sumienia. Ja też swój pierwszy raz miałam zbyt wcześnie i był on okropny, choć nie przypominał ani trochę twojego (tylko mnie za bardzo o zdanie mój "chłopak" - rówieśnik- wtedy nie pytał). Da się zapomnieć z czasem. Ja jakoś przebolałam, że to akurat z kimś takim się stało, teraz normalnie żyję.
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 21:04   #5
BiliLili
Raczkowanie
 
Avatar BiliLili
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 44
Dot.: Żałuję utraty dziewictwa

wszystko rozumiem,ale........ z obcym, przez Internet????????????????? ?????????????????
nie potępiam, bo to Twoje życie i Twoje stłamszone dziewictwo, ale dziwię się XD
BiliLili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 18:20   #6
Nemesis_Nave
Raczkowanie
 
Avatar Nemesis_Nave
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 161
Dot.: Żałuję utraty dziewictwa

Cytat:
Napisane przez BiliLili Pokaż wiadomość
wszystko rozumiem,ale........ z obcym, przez Internet????????????????? ?????????????????
nie potępiam, bo to Twoje życie i Twoje stłamszone dziewictwo, ale dziwię się XD
"Stłamszone"?

Autorko, teraz badania to podstawa. Co do wyrzutów - każdy popełnia błędy, sztuka by ich ponownie nie popełniać. Może nie podchodź do tego, że "coś straciłaś", bo co najwyżej mogłaś zyskać słabe wspomnienie. Poczekaj teraz na tego konkretnego i nie zamęczaj się, zbrodni nie popełniłaś.
__________________
Anarchitektka

"Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych."
- C.D.Larson
Nemesis_Nave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-26 19:20:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:37.