Wrocław ;-) cz. 3 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-24, 14:59   #61
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Agatko, a u Ciebie gdzie można się załapać na malowanie ?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 18:09   #62
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Haha słuchajcie m.in. po mojej skardze do MPK i Gazety PL na 703 zmieniają rozkład jazdy :P

http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,3...linii_703.html

Ciekawe kiedy mi łaskawie odpowiedzą na skargę...
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 19:00   #63
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

hej dziewczyny
Mam pytanko, czy któras z Was widziała gdzies taka kamizelke jak w zalaczniku?? z góry dziekuje i podrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (12,7 KB, 17 załadowań)
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 19:51   #64
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
Mam pytanko, czy któras z Was widziała gdzies taka kamizelke jak w zalaczniku?? z góry dziekuje i podrawiam
Mam taką z New Yorker-a. Kolekcja 2 lata wstecz.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 08:43   #65
joaa
Zakorzenienie
 
Avatar joaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 403
GG do joaa
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez riliana Pokaż wiadomość
hantelki w markecie, w tym producent nie ma co popsuć, więc szkoda przepłacać ja kupowałam kiedyś taki jeden 10kg za 99zł, mam też stepper z tesco i jest git
Ile tam stoją?
Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
To fajnie, można się wspierać! A płytę sama bym chciała, bo to wygodniejsze niż ciągłe ładowanie się filmiku na YT.
Zawsze można sobie filmik zrzucić na komputer Ja w ten sposób raczyłam się 8minut abs i buns
__________________
bad decisions make good stories


volleyhead z loży >ŁONA FAJT?!<



If you're going crazy just grab me and take me
I'd follow you down, down, down... anywhere, anywhere

joaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 09:16   #66
riliana
Zadomowienie
 
Avatar riliana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 296
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

joaa, ja kupiłam za 89zł, ale to było w grudniu 2010
__________________
Keep calm and play squash
riliana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 09:35   #67
201605020943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 378
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Czy któraś z was zdawała prawo jazdy we Wrocławiu? Mam zagwozdkę, bo pochodzę z mniejszego miasta (100 tys. mieszkańców) gdzie nie ma takiego ruchu, a we Wroclawiu studiuję. Prawo jazdy chciałabym zrobić, ale w ogóle nie znam Wrocławia i nie wiem czy nie łatwiej będzie mi zdać w moim rodzinnym mieście... Tu jest duży ruch, korki, nie znam ulic itp.

Ale znowu gdybym chciała zdawać tam, musiałabym się uwinąć z kursem i egzaminem w wakacje, no i teraz kompletnie nie wiem co robić
201605020943 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 10:41   #68
aam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 1 370
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez Caramel1 Pokaż wiadomość
Czy któraś z was zdawała prawo jazdy we Wrocławiu? Mam zagwozdkę, bo pochodzę z mniejszego miasta (100 tys. mieszkańców) gdzie nie ma takiego ruchu, a we Wroclawiu studiuję. Prawo jazdy chciałabym zrobić, ale w ogóle nie znam Wrocławia i nie wiem czy nie łatwiej będzie mi zdać w moim rodzinnym mieście... Tu jest duży ruch, korki, nie znam ulic itp.

Ale znowu gdybym chciała zdawać tam, musiałabym się uwinąć z kursem i egzaminem w wakacje, no i teraz kompletnie nie wiem co robić
Ja kilka razy próbowałam zdać we Wro i mi nie szło i potem przeniosłam papiery do Sieradza i tam zdałam za 1 razem, mimo trasy której wcześniej nie widziałam na oczy Należę do osób które się strasznie stresują takimi rzeczami i to było główną przyczyną moich problemów ze zdaniem (nie jedyną ). We Wrocławiu na pewno jest trudniej przez to, że na wiele rzeczy jednocześnie trzeba uważać, ale jak tu się będziesz uczyć jeździć to zdasz na pewno
aam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 10:44   #69
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez Caramel1 Pokaż wiadomość
Czy któraś z was zdawała prawo jazdy we Wrocławiu? Mam zagwozdkę, bo pochodzę z mniejszego miasta (100 tys. mieszkańców) gdzie nie ma takiego ruchu, a we Wroclawiu studiuję. Prawo jazdy chciałabym zrobić, ale w ogóle nie znam Wrocławia i nie wiem czy nie łatwiej będzie mi zdać w moim rodzinnym mieście... Tu jest duży ruch, korki, nie znam ulic itp.

Ale znowu gdybym chciała zdawać tam, musiałabym się uwinąć z kursem i egzaminem w wakacje, no i teraz kompletnie nie wiem co robić
Ja zdawałam we Wro łączony 6 lat temu, zdałam za pierwszym razem. Jeśli jesteś z małego miasta to na pewno łatwiej Ci będzie tam zdawać. Niestety to się łączy z dojazdami jeśli studiujesz we Wro ;/
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 11:57   #70
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

powiem tak.
ja zdałam we wro. i instruktorzy mówią, że jak zdamy we wro to damy sobie później radę wszędzie. mamy korki, skrzyżowania ze światłami, pseudo "ronda" i tramwaje.
nie wiem co rozumiesz pod hasłem znajomości ulic. ja idąc na kurs też nie znałam ulic z ze strefy egzaminacyjnej bo to niemoje okolice, ale instruktor mi mowił skręć w prawo czy tam lewo i dałam radę. najwyżej pytałam czasem a jak się nazywa ta ul;ica.

co do Sieradza, małe miasteczko, jedno rondo i chyba nie mają tramwajów. więc łatwiej. fakt.

ale koleżanka np zdała w Sieradzu, do Wrocławia dojeżdża a przed samym Wrocławiem zamienia się z chłopakiem bo boi się tramwajów. no trochę bez sensu w takim razie jej prawko.

więc ja mimo wszystko radzę Wrocław.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 12:26   #71
maalwiinkaa2
Zakorzenienie
 
Avatar maalwiinkaa2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 182
GG do maalwiinkaa2
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez Caramel1 Pokaż wiadomość
Czy któraś z was zdawała prawo jazdy we Wrocławiu? Mam zagwozdkę, bo pochodzę z mniejszego miasta (100 tys. mieszkańców) gdzie nie ma takiego ruchu, a we Wroclawiu studiuję. Prawo jazdy chciałabym zrobić, ale w ogóle nie znam Wrocławia i nie wiem czy nie łatwiej będzie mi zdać w moim rodzinnym mieście... Tu jest duży ruch, korki, nie znam ulic itp.

Ale znowu gdybym chciała zdawać tam, musiałabym się uwinąć z kursem i egzaminem w wakacje, no i teraz kompletnie nie wiem co robić
ja radzę zdawać we Wrocławiu jeżeli trafi Ci się dobry Instruktor (mogę Ci polecić mojego, ja zdałam w lutym prawko i teraz czekam na odbiór ) to nauczy Cię jeździć po całym Wrocławiu, a nie tylko po strefie. Co znacznie ułatwia późniejszą jazdę już bez eLki na dachu

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
powiem tak.
ja zdałam we wro. i instruktorzy mówią, że jak zdamy we wro to damy sobie później radę wszędzie. mamy korki, skrzyżowania ze światłami, pseudo "ronda" i tramwaje.
nie wiem co rozumiesz pod hasłem znajomości ulic. ja idąc na kurs też nie znałam ulic z ze strefy egzaminacyjnej bo to niemoje okolice, ale instruktor mi mowił skręć w prawo czy tam lewo i dałam radę. najwyżej pytałam czasem a jak się nazywa ta ul;ica.

co do Sieradza, małe miasteczko, jedno rondo i chyba nie mają tramwajów. więc łatwiej. fakt.

ale koleżanka np zdała w Sieradzu, do Wrocławia dojeżdża a przed samym Wrocławiem zamienia się z chłopakiem bo boi się tramwajów. no trochę bez sensu w takim razie jej prawko.

więc ja mimo wszystko radzę Wrocław.
zgadzam się z tym.
Gdybym miała do wyboru czy zdać w małym mieście a Wrocławiu, wybrałabym Wrocław. Lepiej Cię to przygotuje na przyszłą jazdę, jeżeli się stresujesz.
__________________


start: 70,8
teraz: 59/60
cel 1. : 60
cel 2. : 57
maalwiinkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 12:59   #72
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez Caramel1 Pokaż wiadomość
Ale znowu gdybym chciała zdawać tam, musiałabym się uwinąć z kursem i egzaminem w wakacje, no i teraz kompletnie nie wiem co robić
a myślisz że się nie uwiniesz? mi prawko zajęło 2 miesiące, a wakacje będziesz mieć od czerwca do października - 5 miechów
Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
co do Sieradza, małe miasteczko, jedno rondo i chyba nie mają tramwajów. więc łatwiej. fakt.
jedno rondo, ale za to jakie takiego jak w Sieradzu nigdzie indziej jeszcze nie widziałam. choć na pewno gdzieś są, ale widać nie często
tramwajów nie ma, dzięki czemu zdaje się łatwiej, ale późniejszej jazdy po mieście z tramwajami to nie utrudnia, żadna filozofia że tramwaj zawsze trzeba przepuścić (plus ten jeden wyjątek)
zdałam w Sieradzu i jeżdżę po Wroclawiu - to zależy od charakteru osoby czy się przesiada przed miastem czy nie, nie od miejsca zdawania
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 15:20   #73
scatty princess
Zadomowienie
 
Avatar scatty princess
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 350
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez Caramel1 Pokaż wiadomość
Czy któraś z was zdawała prawo jazdy we Wrocławiu?
Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
ale koleżanka np zdała w Sieradzu, do Wrocławia dojeżdża a przed samym Wrocławiem zamienia się z chłopakiem bo boi się tramwajów. no trochę bez sensu w takim razie jej prawko.

więc ja mimo wszystko radzę Wrocław.
Wrocław na 100% . Nauczysz się raz a dobrze.
A co do ludzi, którzy nie potrafią zdać we Wro i uciekają do sieradzy, opoli i innych sroli to uważam, że w ogole nie powinni mieć prawka. Nie zdajesz za 10razem = nie umiesz jeździć= nie rób zagrożenia na drodze.

Później wyjeżdza się na Wro i widzi takie sieroty blokujące skrzyżowania...

Ja jestem bezczelnego zdania, że nie każdy musi mieć prawo jazdy.
scatty princess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 15:43   #74
aam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 1 370
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez scatty princess Pokaż wiadomość
Wrocław na 100% . Nauczysz się raz a dobrze.
A co do ludzi, którzy nie potrafią zdać we Wro i uciekają do sieradzy, opoli i innych sroli to uważam, że w ogole nie powinni mieć prawka. Nie zdajesz za 10razem = nie umiesz jeździć= nie rób zagrożenia na drodze.

Później wyjeżdza się na Wro i widzi takie sieroty blokujące skrzyżowania...

Ja jestem bezczelnego zdania, że nie każdy musi mieć prawo jazdy.
A ja jestem zdania, że mimo ucieczki do Sieradza umiem jeździć - po prostu egzamin jest dla mnie o wiele bardziej stresujący niż zwykła jazda po mieście - czy to Wrocław czy nie Wrocław - i głównie dlatego miałam z nim problemy I zdawałam 5 razy tylko a nie 10
Ale zgadzam sie z tym, że nie każdy musi mieć prawo jazdy, są osoby z którymi nie wsiadłabym do auta
aam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 17:46   #75
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez scatty princess Pokaż wiadomość
Wrocław na 100% . Nauczysz się raz a dobrze.
A co do ludzi, którzy nie potrafią zdać we Wro i uciekają do sieradzy, opoli i innych sroli to uważam, że w ogole nie powinni mieć prawka. Nie zdajesz za 10razem = nie umiesz jeździć= nie rób zagrożenia na drodze.

Później wyjeżdza się na Wro i widzi takie sieroty blokujące skrzyżowania...

Ja jestem bezczelnego zdania, że nie każdy musi mieć prawo jazdy.
mój tata jeździ aktualnie z facetem który będzie podchodził 18 raz do egzaminu także to 10 razy to wcale nie wielka liczba

teraz pytanie: skąd wiemy że "sieroty blokujące skrzyżowania" zdawały prawko w innych miastach bo we Wrocławiu nie dały rady? nie mów hop póki nie przeskoczysz. w tamte wakacje jechałam z bratem kumpla, byliśmy na Grunwaldzie. kolesiowi (29 lat) nie chciało się czekać na czerwonym, to przejechał sobie prosto przez rondo przez perony a gdy wyjechał wpakował się w sznurek jadących w poprzek samochodów - hałas jaki wywołały klaksony nie do opisania, osunęłam się na siedzeniu i modliłam żeby tylko jakiś tir w nas nie wjechał.
facet mieszka we Wro od urodzenia i tam zdał prawko za 1 razem.
także znów - nie mów hop
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 18:13   #76
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Temat prawie idealny dla mnie... Tyle że ja chciałam spytać, czy może mi któraś polecić jakąś szkołę jazdy? Wprawdzie szukam na jazdy doszkalające, bo prawko mam, ale wieki nieużywane i chcę sobie przypomnieć. Będę wdzięczna za pomoc
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 18:22   #77
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Temat prawie idealny dla mnie... Tyle że ja chciałam spytać, czy może mi któraś polecić jakąś szkołę jazdy? Wprawdzie szukam na jazdy doszkalające, bo prawko mam, ale wieki nieużywane i chcę sobie przypomnieć. Będę wdzięczna za pomoc
Hej Słońce Avatar widzę zmieniony Ja polecam Szkołę jazdy GAWLIK - P. Krzysztofa. Zdawalność 99% za pierwszym podejściem i ogólnie bardzo dobry instruktor
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 18:37   #78
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

ja mogę polecieć mojego ostatniego instruktora, zabrał mnie ze strefy egzaminacyjnej w miasto. i powiedział, że jak dam sobie radę na mieście to egzamin zdam. a strefę to my już znamy na pamięć.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 19:03   #79
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
ja mogę polecieć mojego ostatniego instruktora, zabrał mnie ze strefy egzaminacyjnej w miasto. i powiedział, że jak dam sobie radę na mieście to egzamin zdam. a strefę to my już znamy na pamięć.
Moja pierwsza godzina jazdy też była na mieście i natychmiast za kółko bez owijania w bawełnę. Moja siostra również uczęszczała do P. Krzysztofa bo za pierwszym razem nie zdała uczona przez innego instruktora ze szkoły na Niskich Łąkach. Drugi raz poszedł gładko.

Najlepsi są tacy instruktorzy, którzy pchają Cie na miasto, a nie tylko strefy
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 19:30   #80
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

ale taka prawda.
bo jeździsz cały czas po strefie i wiesz, acha tutaj muszę przepuścić auto, tutaj mam jednokierunkową, tutaj mogę skręcić.

a jedziesz w miasto i musisz uważać cały czas bo jesteś w nowym miejscu i nie wiesz co Cię czeka.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 20:14   #81
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Strach ma wielkie oczy tylko
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 21:21   #82
scatty princess
Zadomowienie
 
Avatar scatty princess
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 350
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Hej Słońce Avatar widzę zmieniony Ja polecam Szkołę jazdy GAWLIK - P. Krzysztofa. Zdawalność 99% za pierwszym podejściem i ogólnie bardzo dobry instruktor
Ja polecam dokladnie te sama szkole i tego samego Pana
Zdałam za 1 razem. Jeżdzę autem po Wro codziennie (az do znudzenia )

(wydaje mi sie, ze juz go tu polecalam i ktos inny też. Czyzbysmy znow razem robily reklame Morelle?:P )
scatty princess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 21:42   #83
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez scatty princess Pokaż wiadomość
Ja polecam dokladnie te sama szkole i tego samego Pana
Zdałam za 1 razem. Jeżdzę autem po Wro codziennie (az do znudzenia )

(wydaje mi sie, ze juz go tu polecalam i ktos inny też. Czyzbysmy znow razem robily reklame Morelle?:P )
Ale tam na stronie jest wymienionych dwóch Krzysztofów
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 21:45   #84
201605020943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 378
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
a myślisz że się nie uwiniesz? mi prawko zajęło 2 miesiące, a wakacje będziesz mieć od czerwca do października - 5 miechów
Od czerwca do sierpnia albo tylko lipiec i sierpień, dlatego że we wrześniu będę we Wrocławiu pracować No i nie wiem czy zdam za pierwszym razem

Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi! Na chwilę obecną wybrałam Wrocław, zresztą byłam bardziej skłonna robić prawko właśnie tu (z takich względów jakie wymieniłyście - po prostu boję się że nie będę umiała zachować się na drodze gdy będzie duży ruch, korki, tramwaje itp., bo u mnie w mieście rodzinnym tego nie ma), a wasze odpowiedzi utwierdziły mnie w tym przekonaniu
201605020943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 22:09   #85
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

właśnie zapomniałam, że we Wro jeździ się po strefach... beznadziejne według mnie, bo można się wszystkiego na pamięć nauczyć -.-
co wtedy za różnica czy jeździło się po np. Opolu czy po strefie
strefa obejmuje np. ulicę Borowską? bo gdy tam mieszkałam nie było dnia żebym nie widziała sznureczka eLek
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 22:11   #86
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez scatty princess Pokaż wiadomość
Ja polecam dokladnie te sama szkole i tego samego Pana
Zdałam za 1 razem. Jeżdzę autem po Wro codziennie (az do znudzenia )

(wydaje mi sie, ze juz go tu polecalam i ktos inny też. Czyzbysmy znow razem robily reklame Morelle?:P )
heheh na to wychodzi Co poradzić jak chcemy dobrze

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Ale tam na stronie jest wymienionych dwóch Krzysztofów
Krzysztof Juszkiewicz Mam nadzieje, że princess ten sam haha by było śmiesznie

Ten mi buty woził w bagażniku bo ja szpilki non stop :P
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 08:09   #87
scatty princess
Zadomowienie
 
Avatar scatty princess
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 350
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

A on był taki starszy (ok. 50) i palił? bo kurcze ja nie pamietam nazwiska (skleroza nabyta...)
scatty princess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 08:37   #88
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Też jestem zdania, że lepiej robić prawko we Wrocławiu. Strefę znałam na pamięć, ale po niestrefowych częściach miasta też jeździłam i dawałam sobie radę. I na początku strefa była dla mnie zupełnie nieznana, bo nigdy przed kursem w tych rejonach nie byłam. I w sumie po egzaminie nigdy tam nie wróciłam.


Mam pytanie z innej beczki - gdzie kupujecie tusze do drukarek? Chodzi mi o zamienniki, a nie oryginalne HPki. Media Markt, Saturn itp. odpadają, bo tam są ceny z kosmosu. Szukam czegoś tańszego i sprawdzonego.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 11:12   #89
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Mam pytanie z innej beczki - gdzie kupujecie tusze do drukarek? Chodzi mi o zamienniki, a nie oryginalne HPki. Media Markt, Saturn itp. odpadają, bo tam są ceny z kosmosu. Szukam czegoś tańszego i sprawdzonego.
o dokładnie mam ten sam problem najlepiej jakby coś takiego było w okolicach Grunwaldu/Biskupina, ewentualnie w stronę rynku
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 11:19   #90
scatty princess
Zadomowienie
 
Avatar scatty princess
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 350
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

z tymi zamiennikami to tylko allegro przychodzi mi na mysl...
scatty princess jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:56.