Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 170 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-01, 18:21   #5071
Kamab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 26
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

A ja muszę się chyba wyżalić. Nigdy nie miałam jakiś problemów z moją bladą cerą, tylko lekkie naczyńka przy nosie na które stosowałam korektor mineralny i tyle. A teraz jakaś apokalipsa! wychodzą mi jakieś wielkie podskórne gule i zupełnie nie wiem jak sobie z tym radzić ,bo robią się wszędzie, nie tylko na twarzy. Wydaje mi się ,że jest to typowo hormonalne i chyba zgłoszę się do ginekologa po jakieś tabletki anty :/
Kamab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 18:23   #5072
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1275069675 o niego chodzi? Absolutnie idealny Czy te kosmetyki mozna kupic przez interenet?
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 18:32   #5073
_Jagosza_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 34
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kamab Pokaż wiadomość
A ja muszę się chyba wyżalić. Nigdy nie miałam jakiś problemów z moją bladą cerą, tylko lekkie naczyńka przy nosie na które stosowałam korektor mineralny i tyle. A teraz jakaś apokalipsa! wychodzą mi jakieś wielkie podskórne gule i zupełnie nie wiem jak sobie z tym radzić ,bo robią się wszędzie, nie tylko na twarzy. Wydaje mi się ,że jest to typowo hormonalne i chyba zgłoszę się do ginekologa po jakieś tabletki anty :/
No ja tak już miałam dośc tej mojej walki ze skóra i poszłąm do ginekologa...

elianka ślicznie ci w tej sukience


A przez sesje jestem tak zmęczona, że zapomniałam co chciałam napisac :/
_Jagosza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 18:39   #5074
Kamab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 26
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez _Jagosza_ Pokaż wiadomość
No ja tak już miałam dośc tej mojej walki ze skóra i poszłąm do ginekologa...


A przez sesje jestem tak zmęczona, że zapomniałam co chciałam napisac :/

I jakie tabletki Ci przepisał? pomogło w ogóle?
Kamab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 20:20   #5075
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kamab Pokaż wiadomość
A ja muszę się chyba wyżalić. Nigdy nie miałam jakiś problemów z moją bladą cerą, tylko lekkie naczyńka przy nosie na które stosowałam korektor mineralny i tyle. A teraz jakaś apokalipsa! wychodzą mi jakieś wielkie podskórne gule i zupełnie nie wiem jak sobie z tym radzić ,bo robią się wszędzie, nie tylko na twarzy. Wydaje mi się ,że jest to typowo hormonalne i chyba zgłoszę się do ginekologa po jakieś tabletki anty :/
Absolutnie nie chcę Cię odwodzić od wizyty u ginekologa, bo on pewnie Ci pomoże, ale możesz też rozważyć endokrynologa

Mnie po tabletkach anty to dopiero zaczęły wyskakiwać pryszczochy, że hoho! Brałam już różne, ale żadne nie zapobiegły pojawianiu się pryszczy na brodzie, dlatego też mam zamiar odwiedzić właśnie endokrynologa.

Powodzenia, na pewno uda Ci się pozbyć tych wyprysków

P.S. A ja dziś, krojąc twardą marchewkę, wewaliłam sobie nóż prosto w środek paznokcia Krew sikała na wszystkie strony i teraz mam całą łapę unieruchomioną! Moja niegramotność zaczyna mnie przerażać
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam

Edytowane przez natrix
Czas edycji: 2010-06-01 o 20:24
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 20:45   #5076
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ahh elianka jak patriotycznie Ładnie wyglądałaś I przede wszystkim dobrałaś taki kolor sukienki, że nawet troszkę opalona, wyglądałabyś blado

Co do różów... kiedyś miałam w łapkach róż Bobbi Brown, mroźny, jasny odcień... coś pięknego Ale chyba wiadomo co go zdyskwalifikowało? Nie rozumiem dlaczego kosmetyki za "grosze" dostępne za granicą czy w USA są tak drogie w Polsce... przecież to jest nie tylko niesprawiedliwe, ale też i załamujące Co my takiego złego zrobiłyśmy? ...

Tak poza tym to chciałam donieść, że krem L'Oreal White Perfect rozjaśnił mi lekką różnicę w odcieniach w okolicy ust i brody (efekt misia byłam tam jakby bardziej żółta...) Więc coś działa...
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 21:16   #5077
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Mila17 - tak to ten!
Jest cudowny, naprawdę z ręką na sercu go polecam. Z tego co wiem, kosmetyki Essence co jakiś czas pojawiają się na allegro, ale w zbójnickich cenach, naprawdę nie warto tam kupować - drogo. Essence można dostać w Drogeriach Natura. Z tego co wiem, Cute As Hell ciągle jest dostępna, więc myślę, że mogłabyś go zakupić. Nie był drogi, coś chyba koło 13 zł. Niestety, nie pamiętam dokładnie, przykro mi.

Natrix - Biedactwo! Musisz teraz uważać, żeby nie wdało się zakażenie.
A co do "niegramotności" (fajne określenie) - ja tak mam od dziecka. Ciągle robię sobie krzywdę, nie ma dnia bez skaleczeń/siniaków, upadków, uderzeń, etc. Kiedyś były jeszcze złamania. Kompletnie nie mam koordynacji ruchowej i przestrzennej

Raboussamai - co do cen zagranicznych kosmetyków zgadzam się w zupełności! Można dostać zawału w drogerii :| Ciekawe dlaczego, tak jest. Czy aż tak pośrednicy i sprzedawcy zdzierają?
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-01, 21:42   #5078
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość

Natrix - Biedactwo! Musisz teraz uważać, żeby nie wdało się zakażenie.
A co do "niegramotności" (fajne określenie) - ja tak mam od dziecka. Ciągle robię sobie krzywdę, nie ma dnia bez skaleczeń/siniaków, upadków, uderzeń, etc. Kiedyś były jeszcze złamania. Kompletnie nie mam koordynacji ruchowej i przestrzennej
Dziękuję Ci za słowa pocieszenia
Mamy kolejną wspólną cechę, ja też całe życie, każdego dnia robię sobie krzywdę, zwłaszcza podczas prac kuchennych, ale nie tylko Ale jakoś trzeba z tym żyć
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 21:53   #5079
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Tak, nie dość, że kosmetyki sa droższe to jeszcze cud jak można dostać fajne firmy w Polsce... jakby z gory zakładali, że u nas nikt nic nie kupi i się nie opłaca
natrix ściskam na odleglość, życze powrotu do całkowitej sprawności
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 21:53   #5080
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Natrix - mam tak samo mój tż już się nawet ze mnie śmieje cholera jedna
jak bym wam pokazała jakiego mam krwiaka po uderzeniu w krzesło to byście nie uwierzyły. Piękne fiolety - a jak się ładnie odcinają od białej skóry

byłam dziś w z koleżanką w S i D w poszukiwaniu podkładu dla niej - a ona jasna nie jest. I był problem. Nawet dla niej podkłady za ciemne - nie mówiąc już o tym, że albo różowe albo pomarańczowe. a ona oliwka jest.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 22:00   #5081
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Tak, nie dość, że kosmetyki sa droższe to jeszcze cud jak można dostać fajne firmy w Polsce... jakby z gory zakładali, że u nas nikt nic nie kupi i się nie opłaca
natrix ściskam na odleglość, życze powrotu do całkowitej sprawności

Przepraszam za zdublowanie wiadomosci, ale komp mnie nie słucha...

Edytowane przez marta179
Czas edycji: 2010-06-01 o 22:23
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-01, 22:21   #5082
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Marta, Lemirka, dziękuję Wam kochane Dziewczyny

A apropos ciemnych podkładów, to przypomniała mi się taka, hmmm, zabawna sytuacja z mojej niegdysiejszej praktyki wizażystki
Malowałam raz baaardzo zsolaryzowaną Panią. Wybrałam najciemniejszy z dostępnych w naszym salonie podkładów (w Inglocie pracowałam, mieli tam odcień dla Mulatek/Murzynek, no mega brązowy). Kolor nawet ładnie pasował. Marnie się natomiast zrobiło, jak chciałam podkreślić jej policzki - wszystkie róże i bronzery były niewidoczne na jej skórze, bo za jasne Nie było wyjścia, byłam zmuszona użyć brązowego cienia do powiek jako różu... To był hardkor!
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam

Edytowane przez natrix
Czas edycji: 2010-06-01 o 22:27
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 22:41   #5083
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

A własnie, dopiero teraz o tym pomyślałam, jak sobie radzą Mulatki/Murzynki? Niektore firmy na pewno mają w swojej ofercie wściekle róże. A my szukamy delikatnych odcieni, na białym wszystko widać
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 22:44   #5084
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Kupiłam dziś podkład w musie Golden Rose, odcień naprawdę bardzo fajny,ładnie sie stapia ze skórą i świetnie kryje.


Usłyszałam dziś,ze ładna jestem,ale mogłabym się torchę opalić
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 03:21   #5085
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Tak, nie dość, że kosmetyki sa droższe to jeszcze cud jak można dostać fajne firmy w Polsce... jakby z gory zakładali, że u nas nikt nic nie kupi i się nie opłaca
natrix ściskam na odleglość, życze powrotu do całkowitej sprawności

Przepraszam za zdublowanie wiadomosci, ale komp mnie nie słucha...
no shiseido też jest takim japońskim lorealem jakby... to tańsza z marek, a droższe dopiero, to np. należące do tegoż koncernu Cle de Peau... a u nas jakie ceny? szkoda gadać...

a odnosząc się bezpośrednio do "jakby z gory zakładali, że u nas nikt nic nie kupi i się nie opłaca" to w takich cenach, w jakich rzucają to na nasz rynek, to istotnie mało kto kupi i mają swoją samospełniającą się przepowiednię i odpowiednie utwierdzenie w założeniach... takie supersatysfakcjonujące "aniemówiłem" w końcu w pełni wynagradza przecież ograniczenie do minimum zysków ze sprzedaży z powodu narzucenia kosmicznej marży skutkującej zaporową ceną, czyż nie?
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 06:59   #5086
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

cześć dziewczynki - natrix, współczuję rany wojennej Ja też taka pierdoła jestem, zawsze cala w siniakach jak małe dziecko.

CO do różu Essence CaH to go kupiłam. W opakowaniu wścieklizna straszna, bałam si e go dotknąć, ale na twarzy całkiem całkiem. Pomalowałam się nim wczoraj, ale zdjęć nie robiłam, bo mi kreski krzywe wyszły. Spróbuję dzisiaj

Jakby ktoś chciał, to u mnie cały stand jest, mogę kupić. Są także te stempelki gwiazdki, które się tak natrix podobały. Mam takie stempelek i ciągle nie mam gdzie go użyć
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 07:06   #5087
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kamab Pokaż wiadomość
A ja muszę się chyba wyżalić. Nigdy nie miałam jakiś problemów z moją bladą cerą, tylko lekkie naczyńka przy nosie na które stosowałam korektor mineralny i tyle. A teraz jakaś apokalipsa! wychodzą mi jakieś wielkie podskórne gule i zupełnie nie wiem jak sobie z tym radzić ,bo robią się wszędzie, nie tylko na twarzy. Wydaje mi się ,że jest to typowo hormonalne i chyba zgłoszę się do ginekologa po jakieś tabletki anty :/
Moze idz do dermatologa takie gule mialam ja i okazalo sie ze to sa cysty ( jesli sa to twarde gulki ), tabletki anty ci nie pomoga jesli to to co mysle to albo poczekac jak urosna albo usunac , zaden wielki zabieg

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1275069675 o niego chodzi? Absolutnie idealny Czy te kosmetyki mozna kupic przez interenet?
PIEEKny jest ylko czy mi bedzie pasowal bo juz sie napalilam hihi mimo ze dopiero z pewna niesmialoscia siegam po mocniejsze kosmetyki dla sniezek

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
A

Tak poza tym to chciałam donieść, że krem L'Oreal White Perfect rozjaśnił mi lekką różnicę w odcieniach w okolicy ust i brody (efekt misia byłam tam jakby bardziej żółta...) Więc coś działa...
dobrze slyszc ze dziala -kolejny kosmetyk do listy TO MUSZE MIEC

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
M

A co do "niegramotności" (fajne określenie) - ja tak mam od dziecka. Ciągle robię sobie krzywdę, nie ma dnia bez skaleczeń/siniaków, upadków, uderzeń, etc. Kiedyś były jeszcze złamania. Kompletnie nie mam koordynacji ruchowej i przestrzennej

Raboussamai - co do cen zagranicznych kosmetyków zgadzam się w zupełności! Można dostać zawału w drogerii :| Ciekawe dlaczego, tak jest. Czy aż tak pośrednicy i sprzedawcy zdzierają?
Mam identycznie , cigle cala w siniakach chodze . dlatego tez sie opalalam zeby nikt nie posadzl mza ze mnie bije

A wiecie ze w polskich sklepach tzw u nas w Wiedniu sa produkty POlskie ale w takich cenach ze pasc mozna Gazety przebitka 10 krotna, wedliny 5krotna porazka a jak pytalam laske czemu tak to ze oni musza niesamowity haracz placic za sprowadzanie "zagraniczynych marek" wiec chyba tu tkwi problem

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość

Usłyszałam dziś,ze ładna jestem,ale mogłabym się torchę opalić
i co ty na to??
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 10:34   #5088
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kathi75 Pokaż wiadomość


PIEEKny jest ylko czy mi bedzie pasowal bo juz sie napalilam hihi mimo ze dopiero z pewna niesmialoscia siegam po mocniejsze kosmetyki dla sniezek
Jest naprawdę piękny. Szczerze polecam Bladolicym - wygląda pięknie przy jasnej cerze


Cytat:
Napisane przez Kathi75 Pokaż wiadomość
Mam identycznie , cigle cala w siniakach chodze . dlatego tez sie opalalam zeby nikt nie posadzl mza ze mnie bije
Hahaha, widzę, że Jasne Panie mają kolejną wspólną cechę


Cytat:
Napisane przez Kathi75 Pokaż wiadomość
i co ty na to??
Też jestem ciekawa
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 10:37   #5089
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kathi75 Pokaż wiadomość
A wiecie ze w polskich sklepach tzw u nas w Wiedniu sa produkty POlskie ale w takich cenach ze pasc mozna Gazety przebitka 10 krotna, wedliny 5krotna porazka a jak pytalam laske czemu tak to ze oni musza niesamowity haracz placic za sprowadzanie "zagraniczynych marek" wiec chyba tu tkwi problem
Tak samo w Niemczech Chociaż może nie aż tak o wiele drożej, ale np. Ptasie Mleczko - 4 euro - za tyle widziałam. Ale myślę, że to dlatego, że tam tego po prostu nie ma, więc mogą sobie narzucać takie ceny, bo nie ma takiej konkurencji (przynajmniej tam, gdzie ja byłam, był tylko jeden taki sklep).
A już zagraniczne kosmetyki to przecież inna bajka, różne sklepy je sprowadzają i chyba w większych ilościach

Walę to wszystko, jadę do Japonii
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-02, 10:38   #5090
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Załamałam tego człowieka mówiąc, ze się nie opalam i raczej nigdy mnie opalonej nie zobaczy On wie, bo juz rok temu mi to mówił, chyba nadal się łudzi
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 11:35   #5091
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny po uzywaniu tydzien Maybelline dream satin liquid ide po inny kurcze swieci sie , zmienia kolor i mam wrazenie ze ze mnei zlazi i pod koniec dnia wszystko jest w nim tylko nie ja

Tym razem padlo na Maybelline wonder finisch mam nadzieje ze po przeczytaniu wielu fajnych opinii sie nie zawiode i ja

Przydalo by mi sie odswiezyc cala skore ( wybielic) i tu pytanie czym ?? Samym peelingiem ?? czy do tego machnac tonik z cytryny bo mam wrazenie ze moja skora jest stara i zolta a tylko nogi biale hihihii taka bym chiala miec reszte
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 12:36   #5092
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ja mam wiercznie siniaki. i czerwone lokcie i kolana
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 12:50   #5093
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

a ja cierpię, bo nie mam ani piegów ani żyłek widocznych, a moim zdaniem obie te rzeczy dodają takiego uroku i delikatności... ale jak widzę są i plusy- nie wyglądam raczej jak ofiara przemocy w rodzinie może jedynie jak zastępczy za Petera Trippa obiekt eksperymentu pozbawiania snu... ale temu zawdzięczam moją jedną jedyną, ukochaną, arystokratyczną żyłkę pod lewym okiem, choć zapewne prezentowałaby się szlachetniej na tle białej skóry a nie wielkiego sińca
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 15:14   #5094
_Jagosza_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 34
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kamab Pokaż wiadomość
I jakie tabletki Ci przepisał? pomogło w ogóle?
Dała mi yasminelle bo nie chciała mi dawac z dużą iloscią hormonów. No i w sumie to pomogło i to bardzo w porównaniu szczególnie z dekoldem i plecami, gdzie właśnie kiedyś mi sie tak zaczęło psuc, że nie wiedziałam co zrobic. No, ale biore juz ponad pół roku i chcę zmienic na inne. Ale nie z powodu skóry.
Tylko wiadomo, że to nie każdemu pomoga te same. i najlepiej najpierw, żeby lekarz badania hormonalne zrobił. Mi np. badała między innymi SHBG.
Tak więc idx i sie poradz. Najwyzej cie odesle do innego lekarza jak stweirdzi, ze to nie od hormonów


natrix współczuje...
Ja to tez niezdara. Kiedyś u TŻ wbiłam sobie w noge metalową skrzynkę na narzędzia, bo była taka cięzka, że ani myślała się przesunąc jak się potknęłam. A ostatnio mi pękła żyła na palcu w zgięciu. To tez bolało i pisac nie mogłam
_Jagosza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 17:09   #5095
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
a ja cierpię, bo nie mam ani piegów ani żyłek widocznych, a moim zdaniem obie te rzeczy dodają takiego uroku i delikatności... ale jak widzę są i plusy- nie wyglądam raczej jak ofiara przemocy w rodzinie może jedynie jak zastępczy za Petera Trippa obiekt eksperymentu pozbawiania snu... ale temu zawdzięczam moją jedną jedyną, ukochaną, arystokratyczną żyłkę pod lewym okiem, choć zapewne prezentowałaby się szlachetniej na tle białej skóry a nie wielkiego sińca

ja mam żyły wszędzie - na rękach, na nogach, na biuście, na twarzy
wolałabym ich nie mieć
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 19:42   #5096
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ja niestety piegów też nie mam : (
ale mam żyły, na rękach i to mi się podoba : D jeszcze takie chude, blade ręce i żyły. a po wysiłku fizycznym dopiero wychodzą : D
nie myślałam, że komuś też się to może podobać... ten wątek podnosi mnie coraz bardziej na duchu! ;*
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 20:42   #5097
karolanka
Raczkowanie
 
Avatar karolanka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 171
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
ja niestety piegów też nie mam : (
ale mam żyły, na rękach i to mi się podoba : D jeszcze takie chude, blade ręce i żyły. a po wysiłku fizycznym dopiero wychodzą : D
nie myślałam, że komuś też się to może podobać... ten wątek podnosi mnie coraz bardziej na duchu! ;*
Mnie też bo posiadam i żyły i chude blade ręce Chociaż mnie to raczej obrzydza, ale lepiej mi z faktem, że komuś taki typ się podoba. O i dorobiłam się też piegów... niestety Chociaż zauważyłam, że przy mocno podkreślonych oczach piegi dodają twarzy charakteru i takiej dziewczęcej zadziorności
__________________
"Nie pracuj ciężko,
pracuj MĄDRZE"

Miesiąc Bez Zakupów: dzień 30
Oszczędzanie na blogu ZAPRASZAM

karolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 20:44   #5098
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

piegi są super ja osobiście nei mam
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 20:48   #5099
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ja mam kilka na nosie - lubię je

Nie żebym się chciała nabijać - ale widziałyście to

https://wizaz.pl/akcje/braun/gladkas...uid=689652&o=1

https://wizaz.pl/akcje/braun/gladkas...uid=688513&o=1

https://wizaz.pl/akcje/braun/gladkas...uid=235066&o=1
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 21:16   #5100
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny mam problem
Posiadam od jakiś 2 miesięcy zielony korektor z Pixie, używam go codziennie, ale jest tak wydajny, że prawie nie widać ubytku. Kosmetyk jest ważny przez jeszcze około rok i nie ma bata żebym go zużyła. Tak więc moje pytanie: czy nie chce któraś trochę?
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.