Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :) - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-12, 17:43   #1741
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja też stosuję ampułkę 1 zamiast kremu Niestety dla mnie nawilżenie jest trochę zbyt słabe, mimo tego że mam tłustą cerę. Za to zauważyłam, że ampułka spłyciła mi zmarszczki na czole i tzw. "lwią zmarszczkę" Prawie kończę 1. opakowanie.
Mam dokładnie takie same odczucia - i co do nawilżenia (nie najlepszego niestety) i co do "rozprasowania" czoła .

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Dziewczyny która z Was ma zniżkę 10% do Pat&Rub? Bo chyba skuszę się na ampułkę.
Ja dzisiał zamawiałam z ich strony i po zalogowaniu i "wrzuceniu" do koszyka produktów, wpisałam kod, o którym wcześniej dziewczyny tu pisały, tj. DLALEJDIS i wskoczył mi 15% rabat . Ten kod ponoć działa do końca roku.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 17:52   #1742
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Jak szaleć to szaleć, kupiłam sobie jeszcze lakiery i perfumy A żeby mąż nie szalał, to jemu też. Perfumy oczywiście
Jakie lakiery? Ja bylam w Superpharm sprawdzic, czy jest zimowa kolekcja Essie, ale chyba przed swietami sie nie doczekam .

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
James, ile ja bym dała, żeby móc zobaczyć cię w akcji w tej Sephorze
Czemu?

Zeby nie bylo: bylam grzeczna. Powiedzialam ino tylko, ze nie zycze sobie takiego zachowania, ze swoja dezaprobate dla mojej osoby niech zostawi dla siebie, ze łaski nie robi dajac mi znizke a jak ma jakies glebsze zale to niech sie podzieli - zloze skarge . Poza tym nie omieszkalam nadmienic, ze pare lat juz smigam to tej Sephory a taki brak profesjonalizmu i niegrzeczne zachowanie to moje piekne oczy widza pierwszy raz. I tyle .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 17:55   #1743
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Na VB trzy, które muszę mieć.

Akcja w S musiała być piękna Mina Sephorzanki bezcenna
__________________


insta

It's gonna be a good day

Edytowane przez damon
Czas edycji: 2012-12-12 o 17:57
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 18:04   #1744
dejanira21
Raczkowanie
 
Avatar dejanira21
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 159
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Smashbox hmmm teraz bym go nie nałożyła na twarz bo jestem za jasna i by zrobił ze mnie "a morda solare" on świetnie wygląda na lekko opalonej twarzy lub z natury ciemniejszej (w kolorze DW tawny). Fajny jest daje lekki glam ale bez przesady.
A jaki brązer polecasz dla bladej twarzy? Ale nie do konturowania, tylko do dodania policzkom koloru i nie matowy Tylko taki z efektem glam jak napisałaś czaję się na jakiś, ale sama nie wiem jaki. Myślałam nad Armanim kol.1 ale jakiś taki brudny na policzkach. Myślałam też nad Cliniqiem Sunkissed, może coś z terracotty, ale nie wiem czy te mozajki, czy te jednokolorowe lepsze. Doradźcie coś.
dejanira21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 18:24   #1745
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Więc tak perfumy Juicy Couture Viva La Juicy czaiłam się już wcześniej na nie, a że mi się dziś jakiegoś świeżaka zachciało to wzięłam te Z P&R wzięłam dwa worki świąteczne http://www.patandrub.pl/sklep/p-205-...aw-swiateczny/ i jeszcze ten http://www.patandrub.pl/sklep/p-207-...taw-swiateczn/

Ogólnie to chyba trochę przesadziłam, ale święta są raz w roku
Acha w douglasie dostalam jeszcze bon na 30 zł, to chyba jakaś nowość
Cytat:
Napisane przez dejanira21 Pokaż wiadomość
A jaki brązer polecasz dla bladej twarzy? Ale nie do konturowania, tylko do dodania policzkom koloru i nie matowy Tylko taki z efektem glam jak napisałaś czaję się na jakiś, ale sama nie wiem jaki. Myślałam nad Armanim kol.1 ale jakiś taki brudny na policzkach. Myślałam też nad Cliniqiem Sunkissed, może coś z terracotty, ale nie wiem czy te mozajki, czy te jednokolorowe lepsze. Doradźcie coś.
Armaniego mam jedna paletę więc się nie wypowiem
do kolorówki Clinique jestem uprzedzona (tak samo jak do Lancome)
Guerlain terracota ale ta mozaika ma w sobie drobiny itp. dla blondynki i brunetki fajne kolory. Jednokolorowe hmm moim zdaniem wszystkie wpadają w pomarańcz

Terra Inca fajna jest na jasnych polikach ale tego to już nie dostaniesz bo to limit.

Coś tańszego ma The balm Betty lou manizer
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 18:26   #1746
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38101432]Wlasnie wrocilam z S. Ale mnie babsztyl wpienil. Podchodze z moimi zakupami do kasy i mowie, ze mam znizke. Daje karte. Baba na to, ze znizki w systemie nie ma, wiec zebym pokazala smsa. Pokazuje jej smsa, ktorego wysylalam kolezance (mialam wszystko w jednym oknie). Ona do mnie, ze to nie moj sms. W lekkim szoku bylam za to jej buractwo i wykladam jej tam, jeszcze spokojnie, ze przesylam go kolezance, co wyraznie zaznaczylam wczesniej. Baba sie skrzywila, uniosla brwi. Juz mnie zaczelo strzelac. Zawolala kolezanke, cos tam do niej zaczela cmokac i jestem pewna, ze cos mruczala niemilego na moj temat bo za chwile sie znow doczepilam, ze to sms kolezanki. Myslalam juz, ze zaraz kartke wyciagne i na grafie jej przedstawie, ze to ja wysylalam smsa kolezance a wyglad okna w telefonie to tzw. "nowoczesna technologia". Znow zaczela cos prychnac i robic swoje miny.
Wkurzylam sie juz wtedy i zwrocil jej uwage, ze nie zycze sobie jej min a fochy niech zostawi dla siebie. Odpowiedziala mi wtedy, ze stara sie mi pomoc i - uwaga, cytat - isc mi na reke. Myslalam, ze wyjde z siebie wtedy. Powiedzialam, ze łaski mi nie robi, smsa mam, wiec moge ze skarga na infolinie zadzwonic. Powiedzialam, ze przychodze do tej S. od 4 lat i takie bezczelne zachowanie to moje oczy po raz pierwszy widza.

Serio, myslalam, ze ja moja torebka z D. w czolo walne. Popsula mi zakupy a tak dawno w S. nie bylam .

A z ogolnych wiesci: po swietach "-30%" na kolorowke.[/QUOTE]

czy to bedzie dla wszystkich bo chce kupic puder, brazer i roz i nie wiem czy isc teraz na te -20%
w koncu dodatkowe 10% piechotą nie chodzi
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 18:41   #1747
dejanira21
Raczkowanie
 
Avatar dejanira21
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 159
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Armaniego mam jedna paletę więc się nie wypowiem
do kolorówki Clinique jestem uprzedzona (tak samo jak do Lancome)
Guerlain terracota ale ta mozaika ma w sobie drobiny itp. dla blondynki i brunetki fajne kolory. Jednokolorowe hmm moim zdaniem wszystkie wpadają w pomarańcz

Terra Inca fajna jest na jasnych polikach ale tego to już nie dostaniesz bo to limit.

Coś tańszego ma The balm Betty lou manizer
A którą mozaikę polecasz najbardziej? Jak te drobiny wyglądają na polikach? Nachalne? Masz jakieś swache na blogu?
dejanira21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-12, 18:55   #1748
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Bez drobinek to polecam ten:
Guerlain 4 seasons 02 brunettes

Jestemblada, a ten brązer cuda ze mną robi
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 18:56   #1749
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez dejanira21 Pokaż wiadomość
A którą mozaikę polecasz najbardziej? Jak te drobiny wyglądają na polikach? Nachalne? Masz jakieś swache na blogu?
Niestety ja wolę matowe brązery dlatego mozaiki nie kupiłam choć w S pojawia się na wyprzedaży za ok 100-120zł

02,03,04,05
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 18:58   #1750
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Jestem - cały dzien od rana na lataniu mi zszedł. Dopierom wróciła.
Dzisiaj testowałam Bob ikowego Long Weara. Po nałożeniu cud malina- lepiej niźli Macowy Pro Long, ale wracam Ci ja do domu, patrze w lustro i ... świecę sie! nie mam sebum, bo sprawdzałam palcami nerwlagiczne miejsca, ale podkąłd mi sie na twarzy radośnie i swiątecznie swieci
No kurcze, jak nie znika jeden, to sie swieci drugi, a takie wiązałam z nim nadzieje, bo kolorystyka świetna!
Jeszcze próbka na raz mi starczy, to potestuję jeszcze raz, ale póki co powiem, ze Pro Long z Maca lepszy.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 19:04   #1751
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Dziewczyny, czy któraś mogłaby mi pomóc w zdobyciu jasnej próbki armaniego lasting silk? Najjaśniejszego i nie różowego? Nie mam jak pojechać do Gdyni, a muszę przetestować zanim coś kupię

Tak slicznie proszę
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-12, 19:13   #1752
Olafia72
Raczkowanie
 
Avatar Olafia72
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 317
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38101575]Na poczatku bylam dzielna . Jednak po jej kolejnej serii min nie zdzierzylam i zwrocilam jej uwage. Kurka, zostawiam tam swoje galeony, bo lubie a zakupy sprawiaja mi przyjemnosc a jakies babsko mnie wpienia.
Pomine fakt, ze zarabiam lepiej od niej. Pomine rowniez fakt, ze mam na pewno wiecej kosmetykow od niej. Pomine rowniez, ze wiem o kosmetykach i nowosciach wiecej od niej. Mimo to zachowywala sie, jakbym ta znizke wyludzala a ta S. co najmniej mialaby zbankrutowac przez te moje "malwersacje". No, straty liczone w milionach .

Witam w klubie
Moja córka będąc świadkiem tego typu akcji wie , że jak mamie obniża się głos to "panna za ladą" będzie miała problem.
Ostatnio wróciła do domu z odrzuconą reklamacją na buty ,po mojej kilkuminutowej interwencji reklamacja została rozpatrzona pozytywnie i przy niewielkiej dopłacie Młoda wyszła ze sklepu happy i z nową torbą.

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Edytowane przez Olafia72
Czas edycji: 2012-12-12 o 19:14
Olafia72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 19:39   #1753
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

James - współczuję, też bym się wkurzyła i to ostro.

U mnie w Sephorze pani nawet nie chciała zobaczyć smsa i pierwszy raz w życiu dostałam garść próbek Ale z drugiej strony nigdy nie robiłam zakupów w Sephorze na raz na taką kasę, ale prezenty mam już z głowy

Pytanie w kwestii BeautyBay!

Która z Was zamawiała tam w Black Friday? Bo ja nadal nie mam swojej paczuchy i to było moje pierwsze od nich zamówienie, więc się niepokoję. Zwłaszcza, że późniejsze przesyłki z UK właśnie do mnie doszły.
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 19:42   #1754
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
James - współczuję, też bym się wkurzyła i to ostro.

U mnie w Sephorze pani nawet nie chciała zobaczyć smsa i pierwszy raz w życiu dostałam garść próbek Ale z drugiej strony nigdy nie robiłam zakupów w Sephorze na raz na taką kasę, ale prezenty mam już z głowy

Pytanie w kwestii BeautyBay!

Która z Was zamawiała tam w Black Friday? Bo ja nadal nie mam swojej paczuchy i to było moje pierwsze od nich zamówienie, więc się niepokoję. Zwłaszcza, że późniejsze przesyłki z UK właśnie do mnie doszły.
Też jeszcze nie dostałam.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 19:48   #1755
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Też jeszcze nie dostałam.
To przynajmniej nie jestem sama.

Napisałam do nich wczoraj, ale nie mam jeszcze odpowiedzi.
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 20:07   #1756
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Dostałam smsa od Mario że zestawy świąteczne od -30 do -50 %

Sms z Sephory też do mnie dzisiaj przyszedł.
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 20:08   #1757
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
Tydzień temu na merlin.pl kupiłam cienie guerlain za 89zł http://merlin.pl/Guerlain-Cienie-Poc...19,672051.html
Bardzo ładne i przede wszystkim cena atrakcyjna

Cytat:
Napisane przez pilina Pokaż wiadomość
jestem zwykłym szaraczkiem
a tak poważnie, to mam czarną kartę.
ale z tego wniosek, że wysyłają bez jakiegoś klucza i starym sposobem z smsem zapisanym w telefonie można uderzyć.
treść: Trwa swiateczne szalenstwo zakupow! Rabat 20% na caly asortyment tylko do 18.12.2012! Warunki oferty w perfumerii. Infolinia 12 682 84 94 Kod 0241999
Też dostałam, i też ten sam kod, więc to ogólnie rozsyłają

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jestem - cały dzien od rana na lataniu mi zszedł. Dopierom wróciła.
Dzisiaj testowałam Bob ikowego Long Weara. Po nałożeniu cud malina- lepiej niźli Macowy Pro Long, ale wracam Ci ja do domu, patrze w lustro i ... świecę sie! nie mam sebum, bo sprawdzałam palcami nerwlagiczne miejsca, ale podkąłd mi sie na twarzy radośnie i swiątecznie swieci
No kurcze, jak nie znika jeden, to sie swieci drugi, a takie wiązałam z nim nadzieje, bo kolorystyka świetna!
Jeszcze próbka na raz mi starczy, to potestuję jeszcze raz, ale póki co powiem, ze Pro Long z Maca lepszy.
Też zdradziłam ostatnio Pro Longa Macowego i też żałuje, ale chwilowo Pro Long nie ma dla mnie koloru nc20 za ciemny a nc 15 za jasny

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość

Pytanie w kwestii BeautyBay!

Która z Was zamawiała tam w Black Friday? Bo ja nadal nie mam swojej paczuchy i to było moje pierwsze od nich zamówienie, więc się niepokoję. Zwłaszcza, że późniejsze przesyłki z UK właśnie do mnie doszły.
Ja też ostatnio o to pytałam. Również i do mnie nic nie dotarło
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 20:23   #1758
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Też zdradziłam ostatnio Pro Longa Macowego i też żałuje, ale chwilowo Pro Long nie ma dla mnie koloru nc20 za ciemny a nc 15 za jasny
Czyli nie tylko ja mam takie wrażenia co do Pro Longa.
To chyba jeden z lepszych podkładów
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 21:29   #1759
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Na blogu Panny Eweliny znajdziesz wskazówki, jak zmienić kolor podkładu. Ona jest w tym ekspertką.
Jaka tam ze mnie ekspertka, eksperymentatorka raczej



Również dostałam DWA SMSy z rabatem od S. (jeśli ktoś potrzebuje niech da znać, to wyślę), chociaż wolałabym poświąteczną zniżkę w Mario, bo chętnie bym ją połączyła z bonem -35zł. Są jakieś marionnaudowe przecieki?

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Bez drobinek to polecam ten:
Guerlain 4 seasons 02 brunettes

Jestemblada, a ten brązer cuda ze mną robi
Zgadzam się, jest bardzo fajny Jeszcze bardzo lubię MAC Matte Bronze, jest perfekcyjnie naturalnie wyglądający (mam jasną cerę).

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Pytanie w kwestii BeautyBay!

Która z Was zamawiała tam w Black Friday? Bo ja nadal nie mam swojej paczuchy i to było moje pierwsze od nich zamówienie, więc się niepokoję. Zwłaszcza, że późniejsze przesyłki z UK właśnie do mnie doszły.
Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Też jeszcze nie dostałam.
Dziewczyny, a brałyście rejestrowaną? Bo zwykłą to mogły czyjeś lepkie łapki capnąć
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-12, 21:34   #1760
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Brałam normalną, NIGDY zagranicznej nikt mi nie zwinął, a zamawiam od dobrych paru lat czasem kilka przesyłek na miesiąc

Natomiast zdarzyło mi się, że ginęły polskie zwykłe (no chyba, że nie wychodziły od nadawcy , ale parę razy mnie też zginęły pisma, które wysyłałam zwykłym).
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 21:36   #1761
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Ja tez nadal nie dostałam Juz sie obawiałam, ze to moja poczta nawala
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 21:59   #1762
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Dziewczyny, może napiszcie do Beauty Bay, bo może mają takie obsuwy po prostu? Hmmm.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 22:05   #1763
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Na VB trzy, które muszę mieć.
Jakie?

Ja wciaz czekam na przesylke z VB. Sprawdzalam tracking number na stronie VB i paczka zostala doreczona (!) 4 dni temu w stanie Nowy Jork . Musze chyba do nich napisac.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Akcja w S musiała być piękna Mina Sephorzanki bezcenna
Dobrze jej tak. Nastepnym razem zawolam kierownika.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Jestemblada, a ten brązer cuda ze mną robi
Na mnie za ciemna a tez zem blada .

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś mogłaby mi pomóc w zdobyciu jasnej próbki armaniego lasting silk? Najjaśniejszego i nie różowego? Nie mam jak pojechać do Gdyni, a muszę przetestować zanim coś kupię

Tak slicznie proszę
U mnie nie ma.
Jesli jednak moge podpowiedziec to najjasniejszy bedzie za jasny. Najjasniejszy po lekkim rozjasnieniu na mnie jest dobry a ja jasniejsza o ile pamietam.

Cytat:
Napisane przez Olafia72 Pokaż wiadomość

Witam w klubie
Moja córka będąc świadkiem tego typu akcji wie , że jak mamie obniża się głos to "panna za ladą" będzie miała problem.
Ostatnio wróciła do domu z odrzuconą reklamacją na buty ,po mojej kilkuminutowej interwencji reklamacja została rozpatrzona pozytywnie i przy niewielkiej dopłacie Młoda wyszła ze sklepu happy i z nową torbą.
I dobrze .

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
James - współczuję, też bym się wkurzyła i to ostro.
James - wyzyskiwacz Sephory .

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia82 Pokaż wiadomość
czy to bedzie dla wszystkich bo chce kupic puder, brazer i roz i nie wiem czy isc teraz na te -20%
w koncu dodatkowe 10% piechotą nie chodzi
Po swietach znizka zawsze dla wszystkich .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 22:14   #1764
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Jamesik, to Armani takie bladziochy ma?
Najjaśniejszy to 02?
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 22:30   #1765
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Jamesik, to Armani takie bladziochy ma?
Najjaśniejszy to 02?
Jesli to pomoze to powiem, ze w S. nie ma nic tak jasnego jak Lasting Silk 02. To piekny zoltek, ale dosc jasny. Mialam dni, ze go musialam rozjasniac. Mialam tez dni, ze sam sie dopasowywal i jasnial. Jak dla mnie cudo. D. jednak tak wywindowalo cene po kolejnej podwyzce, ze go odpuscilam. Przekopalam cala S. i chyba potulnie bede musiala powrocic .

edit:. Zerknij tu. Powinno pomoc.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-12-12 o 22:32
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 22:52   #1766
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;38107085]Dziewczyny, a brałyście rejestrowaną? Bo zwykłą to mogły czyjeś lepkie łapki capnąć[/QUOTE]

Wzięłam tą za free. Wysyłają Priority Airmail, no nic, czekam dalej

Dziewczynki, hmm, może Wy będziecie miały jakiś pomysł- co kupić mamie w prezencie? mama lubi kosmetyki tak jak ja więc pewnie jakiś kosmetyk albo coś... sama nie wiem
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 00:25   #1767
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

i ja się skusiłam na małe zamówienie z Pat & Rub wzięłam ekoAmpułkę 1, która już jakiś czas za mną chodziła, wychwalane przez Was serum do ust (już nie mogę się doczekać wydętych warg ), odżywkę do włosów, a dla męża krem do golenia i balsam do ciała z serii hipoalergicznej już nie mogę się doczekać
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 00:33   #1768
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Świetne info dla Warszawianek: sklep firmowy Estee Lauder ma wyprzedaż -50% jeszcze jutro i pojutrze. Poleczki 35 budynek A1. Co fajnego? Właściwie wszystko Estee Lauder kolorówka i dużo pielęgnacji (DW za 90 zł, piątki pure color jakoś 70 i generalnie było chyba wszystko), clinique do makijażu twarzy (podkłady, pudry, korektory, trochę róży i inne) i nieco ich pielęgnacji, zapachy DKNY, TH, estee, jakaś pielęgnacja innych ich marek i trochę maca, wszystko 50% taniej polecam wybrać się około 15 kiedy nie ma tłumu bo potem wpuszczają partiami. A, uwaga bo płacić można tylko kartą i zdaje się zakupy do 2000 na osobę.

Edytowane przez summerisgone
Czas edycji: 2012-12-13 o 00:37
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 01:18   #1769
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Ja mam LP w kolorze 2 i jestem z niego bardzo zadowolona.

01 ma różowy a 02 ma zółty pigment
Wg mnie 02 jest beżowy, lekko ciepły, ja w nim żółtego pigmentu nie widzę Dla mnie latem jest za beżowy, a jestem żółtkiem.
Na tę porę roku, aplikowany na podkłady Bobbi Brown z mocnym żółtym pigmentem - nadaje się w sam raz.
Moim zdaniem 02 nie jest zupełnie transparentny. Trochę koloru daje, dlatego latem odcień 02 jest dla mnie za chłodny.
"Beżowe cery" powinny być zadowolone z koloru (ja mam jasny oliwkowy i beże mi nie służą).

Wydaje mi się, że puder LP będzie dobry dla osób z dojrzałą cerą lub z cerą normalną i suchą (ew. mieszaną w kierunku suchej).
Puder dobrze się nakłada, od razu wtapia się w skórę, nie osiada na włoskach.
Ja go lubię używać zimą.
Duży plus mu daję za to, że nie wysusza skóry.

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Laseczki, gdzie mogę zakupić MACa w internecie? Na iperfumy mają tylko odrobinę. Na ebayu jest sporo, ale nie zawsze mają to co by mnie interesowało

Druga sprawa, znalazłam eyelinery Bobbi Brown, w mniejszych pojemnościach http://allegro.pl/bobbi-brown-eyelin...858339419.html
co o nich sądzicie? Pewnie podróbki?
Ten liner to podróba, oryginalny ma błyszczącą nakrętkę i przeźroczysty, błyszczący słoiczek - te na focie wydają się być ze szkła "szronionego".

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38101432]A z ogolnych wiesci: po swietach "-30%" na kolorowke.[/QUOTE]
O, fajnie może skuszę się na jakiś chanelkowy błyszczyk
Dzięki błyszczykom Bobbi polubiłam tę formułę mazideł do ust

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak myślicie czy do kropli ekoampułki mogę dodać kroplę oleju arganowego i tak wymieszane miksturę nałożyć na pyszczek?
Dobry pomysł to znaczy nie próbowałam, ale wydaje mi się to być ciekawym rozwiązaniem.
Zamówiłam dzisiaj Ekoampułkę1 też wypróbuję opcję z olejem

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jestem - cały dzien od rana na lataniu mi zszedł. Dopierom wróciła.
Dzisiaj testowałam Bob ikowego Long Weara. Po nałożeniu cud malina- lepiej niźli Macowy Pro Long, ale wracam Ci ja do domu, patrze w lustro i ... świecę sie! nie mam sebum, bo sprawdzałam palcami nerwlagiczne miejsca, ale podkąłd mi sie na twarzy radośnie i swiątecznie swieci
No kurcze, jak nie znika jeden, to sie swieci drugi, a takie wiązałam z nim nadzieje, bo kolorystyka świetna!
Jeszcze próbka na raz mi starczy, to potestuję jeszcze raz, ale póki co powiem, ze Pro Long z Maca lepszy.
widać nie lubicie się z Bobbkową
U mnie Pro Long się świecił... Pamiętam, że dobrze krył wszystkie przebarwienia i defekty, ale dosyć szybko się po nim świeciłam. Szybyciej niż po klasycznym DW.
Co cera, to inna reakcja. Jak Ci służy Pro Long to wracaj do niego pokornie

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;38107085]Zgadzam się, jest bardzo fajny Jeszcze bardzo lubię MAC Matte Bronze, jest perfekcyjnie naturalnie wyglądający (mam jasną cerę).[/QUOTE]
Ja też bardzo lubię ten MACowy brązer
no i lubię jego cenę (ok. 95 zł a nie dwie stówki )

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Świetne info dla Warszawianek: sklep firmowy Estee Lauder ma wyprzedaż -50% jeszcze jutro i pojutrze. Poleczki 35 budynek A1. Co fajnego? Właściwie wszystko Estee Lauder kolorówka i dużo pielęgnacji (DW za 90 zł, piątki pure color jakoś 70 i generalnie było chyba wszystko), clinique do makijażu twarzy (podkłady, pudry, korektory, trochę róży i inne) i nieco ich pielęgnacji, zapachy DKNY, TH, estee, jakaś pielęgnacja innych ich marek i trochę maca, wszystko 50% taniej polecam wybrać się około 15 kiedy nie ma tłumu bo potem wpuszczają partiami. A, uwaga bo płacić można tylko kartą i zdaje się zakupy do 2000 na osobę.
Dzięki za info A czy widziałaś tam markę Bobbi Brown? Pytam, bo dystrybutorem Bobbi Brown w PL jest Estee Lauder.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 01:30   #1770
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

A teraz info z rabatami:

Co do Pat&RUB to chyba działają dwa kody zniżkowe na -15%


1. do konca grudnia z kodem i B e a u t y (bez spacji) na p&r 15% rabatu (za Holą-Olą)

2. oraz: DLALEJDIS



Ja dzisiaj użyłam tego kodu, który podawała Hola-Ola i połączył się z rabatem koniczynkowym
Wreszcie złożyłam swoje pierwsze zamówienie P&R

Regenerujące Serum do Ust i Okolic
ekoAmpułka 1 - Serum dla Skóry Suchej i Wrażliwej
Hipoalergiczny Balsam do Rąk
Bogaty Balsam do Dłoni HOME SPA
Mleczko do Oczyszczania Twarzy
Piling do Ust Pomarańczowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2889.jpg (34,1 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2890.jpg (31,3 KB, 23 załadowań)
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 17:17:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:36.