Avene TriAcneal - następca Diacnealu - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-31, 09:22   #1441
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Avene TriAcneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez Wenaa Pokaż wiadomość
Witam, piszesz że tak dlugo stosujesz ten krem, czy zauważyłaś jakieś poprawy w stanie skóry? jeśli tak to jakie? zastanawiam się dlaczego tak długo go stosujesz? po odstawieniu problemy wracają?
Stosuję, bo mam dzięki niemu czystszą cerę, a oprócz tego ma działanie antyzmarchowe. Zamierzam go używać na stałe.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 15:40   #1442
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 352
Dot.: Avene TriAcneal - następca Diacnealu

Dziewczyny, czy można przed zastosowaniem TriAcneal wsmarować Flavo C 15%? i jeśli tak, to ile czasu mniej więcej odczekać?

A może po zastosowaniu TriAcneal użyć Falvo?

Będę wdzięczna za odpowiedź.
Tinajero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 20:24   #1443
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Avene TriAcneal - następca Diacnealu

A mnie TriAcneal kompletnie nie pomógł. Wiązałam z nim duże nadzieje, nawet chwilę twierdziłam, że jest genialny, ale nie wiem na jakiej podstawie to stwierdziłam, bo nie zlikwidował, ani nawet minimalnie nie zmniejszył ilości zaskórników. Ale moja skóra jest bardzo wymagająca, więc jedynie to może być wyjaśnieniem
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 21:26   #1444
zbuntowana20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 272
Dot.: Avene TriAcneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
A mnie TriAcneal kompletnie nie pomógł. Wiązałam z nim duże nadzieje, nawet chwilę twierdziłam, że jest genialny, ale nie wiem na jakiej podstawie to stwierdziłam, bo nie zlikwidował, ani nawet minimalnie nie zmniejszył ilości zaskórników. Ale moja skóra jest bardzo wymagająca, więc jedynie to może być wyjaśnieniem
Długo używałas? Ja juz uzywam rok i w koncu zobaczylam rezultaty, buzia stala się gładka, zaskórniki w 85% wyeliminowane
zbuntowana20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 21:39   #1445
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Avene TriAcneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez zbuntowana20 Pokaż wiadomość
Długo używałas? Ja juz uzywam rok i w koncu zobaczylam rezultaty, buzia stala się gładka, zaskórniki w 85% wyeliminowane

Półtora roku, dwa lata, coś pomiędzy

Z tego względu przerzuciłam się na peelingi kwasowe w domu, ponieważ dzięki temu rezultaty widzę praktycznie od razu. Nie mogę znowu poświęcić dwa lata na jeden krem jeśli nie mam pewności, że to coś da
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 22:25   #1446
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Avene TriAcneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez zbuntowana20 Pokaż wiadomość
Długo używałas? Ja juz uzywam rok i w koncu zobaczylam rezultaty, buzia stala się gładka, zaskórniki w 85% wyeliminowane

Uzywasz przez ten cały czas filtra?
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 13:12   #1447
zbuntowana20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 272
Dot.: Avene TriAcneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
Uzywasz przez ten cały czas filtra?
Nie używalam i nie używam, wiem ze trzeba ale nie moglam znaleźć idealnego, większość spływala mi z buzi bądz zapychala cere
zbuntowana20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-13, 11:44   #1448
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: Avene TriAcneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez zbuntowana20 Pokaż wiadomość
Długo używałas? Ja juz uzywam rok i w koncu zobaczylam rezultaty, buzia stala się gładka, zaskórniki w 85% wyeliminowane
Zaskórniki "same się" wyeliminowały? Czy oczyszczałaś twarz w tym czasie z zaskórników?
__________________
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 12:15   #1449
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Avene TriAcneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez zbuntowana20 Pokaż wiadomość
Nie używalam i nie używam, wiem ze trzeba ale nie moglam znaleźć idealnego, większość spływala mi z buzi bądz zapychala cere
Uzywasz jakis podkład ?Jeśli tak to jaki?

Ja Tri używam od ponad 3 miesięcy i bardzo poprawił mi cerę .Ciesze się ,że zaczełam go uzywać .Chciałabym żeby nigdy nie przestał na mnie tak dobrze działać
Jeszcze uzywam serum nawilżające z bielendy .Możliwe ,że one tez swoje robi bo zaczęłam używać oba produkty w podobnym czasie.
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 08:37   #1450
zbuntowana20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 272
Dot.: Avene TriAcneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez Wenaa Pokaż wiadomość
Zaskórniki "same się" wyeliminowały? Czy oczyszczałaś twarz w tym czasie z zaskórników?
W większości same sie wyeliminowały. Borykalam sie z zaskórnikami zamknietymi. Z czasem tak jakby powysychaly, skóra się pocienila i powychodziły. Czasem oczywiście coś tam sobie pomagałam bo nie mogłam sie doczekać i jestem niecierpliwa

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
Uzywasz jakis podkład ?Jeśli tak to jaki?

Ja Tri używam od ponad 3 miesięcy i bardzo poprawił mi cerę .Ciesze się ,że zaczełam go uzywać .Chciałabym żeby nigdy nie przestał na mnie tak dobrze działać
Jeszcze uzywam serum nawilżające z bielendy .Możliwe ,że one tez swoje robi bo zaczęłam używać oba produkty w podobnym czasie.
Używam codziennie, PR Skin Balance, bardzo dobrze się trzyma, pracuje po 12h i nie zawiódł mnie jeszcze. Wczesniej używalam revlonu colorstay, ale popsul sie strasznie. Ja używam też serum z bielendy, tylko ze korygujące z kwasem migdalowym. Fajnie że jestes zadowolona z Tri i że pomaga

Edytowane przez zbuntowana20
Czas edycji: 2015-01-14 o 08:39
zbuntowana20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 12:03   #1451
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Avene TriAcneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez zbuntowana20 Pokaż wiadomość

Używam codziennie, PR Skin Balance, bardzo dobrze się trzyma, pracuje po 12h i nie zawiódł mnie jeszcze. Wczesniej używalam revlonu colorstay, ale popsul sie strasznie. Ja używam też serum z bielendy, tylko ze korygujące z kwasem migdalowym. Fajnie że jestes zadowolona z Tri i że pomaga
Dzięki za odpowiedź

Mam nadzieje ,że Tri będzie na mnie działał jak najdłużej
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-15, 12:36   #1452
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: Avene TriAcneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez zbuntowana20 Pokaż wiadomość
W większości same sie wyeliminowały. Borykalam sie z zaskórnikami zamknietymi. Z czasem tak jakby powysychaly, skóra się pocienila i powychodziły. Czasem oczywiście coś tam sobie pomagałam bo nie mogłam sie doczekać i jestem niecierpliwa
Ok. dzięki za info chyba też w końcu kupię sobie ten krem i sama spróbuję bo też mam problem z zaskórnikami Ja też używam te serum z bielendy i jest super jednak zaskórników nie usuwa
__________________

Edytowane przez Wenaa
Czas edycji: 2015-01-15 o 12:38
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 20:40   #1453
Przylepa73
Rozeznanie
 
Avatar Przylepa73
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 529
Dot.: Avene TriAcneal - następca Diacnealu

Hej! Jak gruba warstwe kremu dajecie? Ja spodziewalam sie po mojej wrazliwej twarzy buntu, wysypu, zaczerwienien itp a tu nic - zero reakcji. No ale posmarowalam sie dopiero 2 razy, co 2 dni, bardzo cienka warstwa. Moze powinnam dac wiecej kremu? Zaczne stosowac codziennie i zobaczymy co sie bedzie dzialo
__________________
Tyle w życiu było rzeczy, których baliśmy się. A nie trzeba było. Trzeba było żyć.


Kubuś 27.03.12
Przylepa73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 06:23   #1454
zbuntowana20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 272
Dot.: Avene TriAcneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez Przylepa73 Pokaż wiadomość
Hej! Jak gruba warstwe kremu dajecie? Ja spodziewalam sie po mojej wrazliwej twarzy buntu, wysypu, zaczerwienien itp a tu nic - zero reakcji. No ale posmarowalam sie dopiero 2 razy, co 2 dni, bardzo cienka warstwa. Moze powinnam dac wiecej kremu? Zaczne stosowac codziennie i zobaczymy co sie bedzie dzialo
Jako długoletnia fanka Tri, radzę aby stosować spokojnie i z umiarem, może być codziennie ale cienką warstwę. Ja ok godzine po, nakładam krem regenerujący i dzięki temu nie ma dnia abym widocznie się łuszczyła efekty są
zbuntowana20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 00:54   #1455
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: Avene TriAcneal - następca Diacnealu

Gdzie kupujecie i ile placicie za ten krem?
__________________
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 08:36   #1456
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: Avene TriAcneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez Wenaa Pokaż wiadomość
Gdzie kupujecie i ile placicie za ten krem?
kupiłam w super pharm za 38zł
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 08:45   #1457
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 352
Dot.: Avene TriAcneal - następca Diacnealu

Stosuję już trzeci tydzień ten krem. Jestem pod wrażeniem jego działania. Znacznie zmniejszył mi pory skóry i ładnie oczyścił, poprawił się kolor. Z nosa zaskórniki niemal całkowicie zniknęły. Nie miałam jak do tej pory wysypu, tylko trochę przesuszenie i gdzieniegdzie skóra się delikatnie łuszczy. Nie miałam wcześniej ze skórą większych problemów, używam go wraz z serum Flavo i głównie na zmarszczki Pewnie oba te kosmetyki mają wpływ na poprawę cery.

Edytowane przez Tinajero
Czas edycji: 2015-02-06 o 08:50
Tinajero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 23:57   #1458
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: Avene TriAcneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez Tinajero Pokaż wiadomość
Stosuję już trzeci tydzień ten krem. Jestem pod wrażeniem jego działania. Znacznie zmniejszył mi pory skóry i ładnie oczyścił, poprawił się kolor. Z nosa zaskórniki niemal całkowicie zniknęły. Nie miałam jak do tej pory wysypu, tylko trochę przesuszenie i gdzieniegdzie skóra się delikatnie łuszczy. Nie miałam wcześniej ze skórą większych problemów, używam go wraz z serum Flavo i głównie na zmarszczki Pewnie oba te kosmetyki mają wpływ na poprawę cery.
Stosowałaś codziennie? nakladasz jakiś kremu po Tri? czy bezpośrednio te serum?
__________________
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 18:26   #1459
Przylepa73
Rozeznanie
 
Avatar Przylepa73
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 529
Dot.: Avene TriAcneal - następca Diacnealu

Uzywam Triacnealu juz jakis czas i powoli mija okres strasznego wysypu. Dobrze, bo juz nie moglam na siebie patrzec i fakt ze jest troszke lepiej daje mi motywacje Stosuje go teraz na przemian z Aknemycin. Triacneal niewiele mnie wysusza, Aknemycin za to bardzo. Na codzien koniecznie filtry azjatyckie. Zobaczymy co z tego wyniknie
__________________
Tyle w życiu było rzeczy, których baliśmy się. A nie trzeba było. Trzeba było żyć.


Kubuś 27.03.12
Przylepa73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-17, 19:24   #1460
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Avene TriAcneal - następca Diacnealu

A czy ktoras z was uzywala skinorenu i triacnealu ? Co lepsze ?
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 09:02   #1461
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 352
Dot.: Avene TriAcneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez Wenaa Pokaż wiadomość
Stosowałaś codziennie? nakladasz jakiś kremu po Tri? czy bezpośrednio te serum?
Tri na początku stosowałam codziennie, potem serum. Ale to się nie sprawdzało. Teraz stosuję co drugi dzień, na zmianę, raz Tri raz serum.

Nadal nie mam wysypu (minęły już 3 miesiące), ogólnie stan cery bardzo się poprawił, trochę spłyciły się blizny po trądziku (naprawdę stare), płytkie zmarszczki na czole też wyglądają lepiej, skóra jest bardziej napięta, przez co bruzdy nosowe też są mniej widoczne. Pory znacznie się zmniejszyły.

Za to dopiero teraz zaczęłam się porządnie łuszczyć, niby coś tam się łuszczyło, ale nie przeszkadzało mi to. Skóra teraz zrobiła się bardzo sucha i jest cały czas czerwona, czy to przejściowe? te zaczerwienienie utrzymuje się już miesiąc

Nie wystawiam twarz na słońce, zaczęłam też po Tri używać kremu Bambino, dobrze się sprawdza, skóra jest ukojona, mniej sucha, ale nadal czerwona

Edytowane przez Tinajero
Czas edycji: 2015-05-04 o 09:05
Tinajero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 09:29   #1462
zbuntowana20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 272
Dot.: Avene TriAcneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez Tinajero Pokaż wiadomość
Tri na początku stosowałam codziennie, potem serum. Ale to się nie sprawdzało. Teraz stosuję co drugi dzień, na zmianę, raz Tri raz serum.

Nadal nie mam wysypu (minęły już 3 miesiące), ogólnie stan cery bardzo się poprawił, trochę spłyciły się blizny po trądziku (naprawdę stare), płytkie zmarszczki na czole też wyglądają lepiej, skóra jest bardziej napięta, przez co bruzdy nosowe też są mniej widoczne. Pory znacznie się zmniejszyły.

Za to dopiero teraz zaczęłam się porządnie łuszczyć, niby coś tam się łuszczyło, ale nie przeszkadzało mi to. Skóra teraz zrobiła się bardzo sucha i jest cały czas czerwona, czy to przejściowe? te zaczerwienienie utrzymuje się już miesiąc

Nie wystawiam twarz na słońce, zaczęłam też po Tri używać kremu Bambino, dobrze się sprawdza, skóra jest ukojona, mniej sucha, ale nadal czerwona

To ze skora zrobila Ci się sucha i czerwona oznacza ze dopuścilas do przesuszenia skory, odstaw na kilka dni Tri i nawilż ja porządnie. Kremu bambino napewno nie stosowałabym na Twoim miejscu, jest bardzo ciężki i ma cynk ktory tez wysusza skore.. Ja w przypadku przesuszu ratowalam się avene cicalfte, jeden dzien i po przesuszeniu, bardzo dobrze regeneruje skóre. Ewentualnie krem bepanten
zbuntowana20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 14:05   #1463
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 352
Dot.: Avene TriAcneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez zbuntowana20 Pokaż wiadomość
To ze skora zrobila Ci się sucha i czerwona oznacza ze dopuścilas do przesuszenia skory, odstaw na kilka dni Tri i nawilż ja porządnie. Kremu bambino napewno nie stosowałabym na Twoim miejscu, jest bardzo ciężki i ma cynk ktory tez wysusza skore.. Ja w przypadku przesuszu ratowalam się avene cicalfte, jeden dzien i po przesuszeniu, bardzo dobrze regeneruje skóre. Ewentualnie krem bepanten
Dziękuję za rady
Pewnie tak jest jak piszesz, a po Bambino właśnie zaczęło mnie wysypywać Przerzucę się na coś innego.
Tinajero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 14:59   #1464
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: Avene TriAcneal - następca Diacnealu

No i stało się. Najlepszy krem jaki używałam - TriAcneal - wycofali. Teraz jest TriAcneal EXPERT z dosyć mocno zmieniony składem.

Używa już któraś z Was? Ja właśnie kupiłam i po raz pierwszy użyłam. Wydaje się dużo łagodniejszy (nie piecze po nałożeniu - to pewnie przez brak kwasu glikolowego).
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 15:03   #1465
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Avene TriAcneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez Osterhase Pokaż wiadomość
No i stało się. Najlepszy krem jaki używałam - TriAcneal - wycofali. Teraz jest TriAcneal EXPERT z dosyć mocno zmieniony składem.

Używa już któraś z Was? Ja właśnie kupiłam i po raz pierwszy użyłam. Wydaje się dużo łagodniejszy (nie piecze po nałożeniu - to pewnie przez brak kwasu glikolowego).
Skąd masz takie informacje ,że go wycofali?może poprostu doszedł ten nowy ?

Ale jak go naprawde juz nie będzie zastanawiam sie czy nie kupic na allegro jeszcze tej starej wersji
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.

Edytowane przez Wenus21
Czas edycji: 2015-05-15 o 15:10
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 15:08   #1466
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: Avene TriAcneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
Skąd masz takie informacje ,że go wycofali?może poprostu doszedł ten nowy ?
Sprawdź stronę Avene. Na niemieckiej nie ma już TriAcnealu, jest Triacneal EXPERT.

W dodatku droższa ta nowa wersja, w mojej aptece o jakieś 30%, czyli sporo. Jestem zła na siebie, że nie kupiłam zapasu starego.

Edytowane przez 201703060948
Czas edycji: 2015-05-15 o 15:10
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 15:14   #1467
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Avene TriAcneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez Osterhase Pokaż wiadomość
Sprawdź stronę Avene. Na niemieckiej nie ma już TriAcnealu, jest Triacneal EXPERT.

W dodatku droższa ta nowa wersja, w mojej aptece o jakieś 30%, czyli sporo. Jestem zła na siebie, że nie kupiłam zapasu starego.
Może ta nowa wersja okaże się jeszcze lepsza
Jak by nie mogli produkowac jednego i drugiego ,tylko zawsze odrazu wymieniaja stary produkt na nowy

http://biotechnologia.pl/kosmetologi...glikolowy,2083
Niby ten składnik x-pressin działa jeszcze lepiej niz kwas glikolowy
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.

Edytowane przez Wenus21
Czas edycji: 2015-05-15 o 15:16
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 15:28   #1468
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: Avene TriAcneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
Może ta nowa wersja okaże się jeszcze lepsza
Jak by nie mogli produkowac jednego i drugiego ,tylko zawsze odrazu wymieniaja stary produkt na nowy

http://biotechnologia.pl/kosmetologi...glikolowy,2083
Niby ten składnik x-pressin działa jeszcze lepiej niz kwas glikolowy
Ale tego kwasu w triacnealu było jeśli dobrze pamiętam 6% - czyli dwa razy więcej niż w tym teście. 3% kw. glikolowego to nic. X pressinu jest teraz 1%.

Swoją drogą dobrze, że nie posłuchałam pani w aptece. Poszłam kupić triacneal a ona mi wmawia, że teraz Cleanance EXPERT jest odpowiednikiem.
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 15:35   #1469
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Avene TriAcneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez Osterhase Pokaż wiadomość
Ale tego kwasu w triacnealu było jeśli dobrze pamiętam 6% - czyli dwa razy więcej niż w tym teście. 3% kw. glikolowego to nic. X pressinu jest teraz 1%.

Swoją drogą dobrze, że nie posłuchałam pani w aptece. Poszłam kupić triacneal a ona mi wmawia, że teraz Cleanance EXPERT jest odpowiednikiem.
a spójrz tutaj juz jest mowa ,że on zastepuje 9% kwasu glikolowego .może tam cos pomieszali .Co jest dziwne bo tez z tego co pamietam to stara wersja ma niby 6%.http://www.laboratoriumurody.pl/foru...rt,t12751.html

Widze babka w aptece zorientowana nie ma co
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.

Edytowane przez Wenus21
Czas edycji: 2015-05-15 o 15:38
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 15:37   #1470
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: Avene TriAcneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
a spójrz tutaj juz jest mowa ,że on zastepuje 9% kwasu glikolowego .może tam cos pomieszali http://www.laboratoriumurody.pl/foru...rt,t12751.html

Widze babka w aptece zorientowana nie ma co
No właśnie, czyli nawet 9% nie 6%. Czyli jednak nie sądzę, żeby ta nowa wersja była równie mocna.

Sprawdzałam, czy w PL jest jeszcze stara w niektórych aptekach internetowych, ale na DOZie też już nie ma. Szkoda.
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-14 17:00:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:38.