Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-03, 20:23   #1651
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez madziulaz Pokaż wiadomość
Nie wiem w którym wątku o to zapytać więc postanowiłam, że zapytam tu ponieważ jak czytam nie jest to tylko mój problem:
czy są sposoby na to żeby podkład nie ciemniał na twarzy - strasznie mnie to drażni bo mam taki boski kolor podkładu jak dla mnie a ciemnieje mi po kilku godzinach a może to wina pudru. Dziewczyny powiedzcie jak to jest?? dziękuję z góry

M.
ja zauwazylam, ze bardziej ciemnieje od niektorych kremow, a moze za szybko nakladam podklad, zamiast poczekac z 20 minut, az sie zupelnie wchlonie

jak czasem klade na czysta twarz, jest jasniej

ale np. LP fair ciemnieje niezaleznie i to mnie od niego najbardziej odpycha
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 20:24   #1652
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

A ja myślę, że to ciemnienie zależy od dobrania podkładu do cery. Jeśli cera jest sucha, to będzie łatwiej łapać kolor. Tak mi się wydaje Poza tym zauważyłam, że niektóre podkłady koloryzują skórę na tyle trwale, że nawet po zmyciu ma się inny kolor. Wolę nie wiedzieć co oni tam do tego pakują
__________________
.:moje cudaki:.
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 12:04   #1653
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

a ja chciałam się pochwalić że moja znajmość z podkładem w kompakcie lumene zmieniła się w przyjaźń . Przez przypadek własciwie...

Do tej pory stosowałam głównie taka kombinacje:
filtr+skrobia+lumene.
Ostatnio posmarowałam buzię filtrem, później zajęłam się czymś (minęło trochę czasu), popatzyłam na buzię i stwiedziłam że może bez skrobii się obejdzie...i nałożyłam kompakt. I co? buzia super matowa (ale nie płaska) i całkiem ładne krycie, no i najważniejsze kolor ten sam co w opakowaniu.
I teraz tak właśnie robię: filtr, czekam aż się wchłonie (rano w tym czasie wyprowadzam psa ) i od raz potem lumene. I, co mnie zdziwiło,nawet jak się filtr nie wchłonie całkowicie, to lumene matowi go idealnie-wystarczy kilka machnięć pędzlem- i buzia cały dzień wygląda fajnie i świeżo.
Suma sumarum jestem zadowolona
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 12:17   #1654
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
a ja chciałam się pochwalić że moja znajmość z podkładem w kompakcie lumene zmieniła się w przyjaźń . Przez przypadek własciwie...

Do tej pory stosowałam głównie taka kombinacje:
filtr+skrobia+lumene.
Ostatnio posmarowałam buzię filtrem, później zajęłam się czymś (minęło trochę czasu), popatzyłam na buzię i stwiedziłam że może bez skrobii się obejdzie...i nałożyłam kompakt. I co? buzia super matowa (ale nie płaska) i całkiem ładne krycie, no i najważniejsze kolor ten sam co w opakowaniu.
I teraz tak właśnie robię: filtr, czekam aż się wchłonie (rano w tym czasie wyprowadzam psa ) i od raz potem lumene. I, co mnie zdziwiło,nawet jak się filtr nie wchłonie całkowicie, to lumene matowi go idealnie-wystarczy kilka machnięć pędzlem- i buzia cały dzień wygląda fajnie i świeżo.
Suma sumarum jestem zadowolona
Evitka, nie kuś, bo mi mąż dostęp do konta zablokuje
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 12:44   #1655
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
I teraz tak właśnie robię: filtr, czekam aż się wchłonie (rano w tym czasie wyprowadzam psa ) i od raz potem lumene. I, co mnie zdziwiło,nawet jak się filtr nie wchłonie całkowicie, to lumene matowi go idealnie-wystarczy kilka machnięć pędzlem- i buzia cały dzień wygląda fajnie i świeżo.
Suma sumarum jestem zadowolona
Tylko pozazdrościć Szkoda, że osoby z problematyczną cerą nie mogą sobie pozwolić nawet na wyjście z psem bez kamuflażu
__________________
.:moje cudaki:.
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 13:09   #1656
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

kłamiesz, kłamiesz, kłamczuszku => zdjęcie na to wskazuje

ja z psem wychodzę bez otynkowania i w weekendy jak nigdzie nie wychodzę też.
Zresztą jeszcze niedawno często świadomie rezygnowałam z makijazu, teraz jednak maluje się codziennie, bo naprawdę od razu zmęczona buzia wygląda lepiej, i bo mam wygląd dziecka- a pracuję jako nauczycielka, więc musze sie od dzieci odróżniać
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 16:41   #1657
madziulaz
Raczkowanie
 
Avatar madziulaz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 62
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
a ja chciałam się pochwalić że moja znajmość z podkładem w kompakcie lumene zmieniła się w przyjaźń . Przez przypadek własciwie...

Do tej pory stosowałam głównie taka kombinacje:
filtr+skrobia+lumene.
Ostatnio posmarowałam buzię filtrem, później zajęłam się czymś (minęło trochę czasu), popatzyłam na buzię i stwiedziłam że może bez skrobii się obejdzie...i nałożyłam kompakt. I co? buzia super matowa (ale nie płaska) i całkiem ładne krycie, no i najważniejsze kolor ten sam co w opakowaniu.
I teraz tak właśnie robię: filtr, czekam aż się wchłonie (rano w tym czasie wyprowadzam psa ) i od raz potem lumene. I, co mnie zdziwiło,nawet jak się filtr nie wchłonie całkowicie, to lumene matowi go idealnie-wystarczy kilka machnięć pędzlem- i buzia cały dzień wygląda fajnie i świeżo.
Suma sumarum jestem zadowolona
Pocieszające jest to co piszesz nawet bardzo ja mam kurde problem z ciemniejącym w trakcie dani efektem podkładów nie wiem dlaczego.
A tak przy okazji jakiego filtra używasz??

M.
__________________
moje małe królestwo czasu wolnego


... jeśli będziesz pracował osiem godzin dziennie może ci się kiedyś uda zostać kierownikiem i pracować dwanaście ...
madziulaz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-04, 19:34   #1658
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

no pięknie, ja też się na Lumene teraz napaliłam;
jeszcze nie używałam podkładów w kompakcie, dlatego tym bardziej jestem ciekawa
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 21:00   #1659
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
kłamiesz, kłamiesz, kłamczuszku => zdjęcie na to wskazuje

ja z psem wychodzę bez otynkowania i w weekendy jak nigdzie nie wychodzę też.
Zresztą jeszcze niedawno często świadomie rezygnowałam z makijazu, teraz jednak maluje się codziennie, bo naprawdę od razu zmęczona buzia wygląda lepiej, i bo mam wygląd dziecka- a pracuję jako nauczycielka, więc musze sie od dzieci odróżniać
Na zdjęciu mam właśnie kamuflaż i w dodatku akurat miałam znośny wygląd. Ja też unikałam kamuflażu, ale kilka razy tata zobaczył mnie po zmyciu makijażu i zaraz oferował mi Tribiotic z pytaniem dlaczego się tak pokiereszowałam Smutne, ale prawdziwe. Stara d już jestem, a dalej mam trądzik

Na szczęście teraz mieszkam na wsi, więc nie muszę pięknić się do wyjścia z psem

A Ty Kochana żeby się wyróźniać od dzisiejszej młodzieży musiałabyś się przestać malować Dzieciaki teraz tyle tynku noszą, że ciężko poznać która to nauczycielka
__________________
.:moje cudaki:.
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 06:38   #1660
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez neissi Pokaż wiadomość
Na zdjęciu mam właśnie kamuflaż i w dodatku akurat miałam znośny wygląd. Ja też unikałam kamuflażu, ale kilka razy tata zobaczył mnie po zmyciu makijażu i zaraz oferował mi Tribiotic z pytaniem dlaczego się tak pokiereszowałam Smutne, ale prawdziwe. Stara d już jestem, a dalej mam trądzik

Na szczęście teraz mieszkam na wsi, więc nie muszę pięknić się do wyjścia z psem

A Ty Kochana żeby się wyróźniać od dzisiejszej młodzieży musiałabyś się przestać malować Dzieciaki teraz tyle tynku noszą, że ciężko poznać która to nauczycielka
ja też jestem stara, ale dwa lata temu się wreszcie wyleczyłam dzięki wizażowi, bez pomocy lekarza)
oczywiście czasami coś jeszcze wyskoczy, ale to pikuś
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 11:57   #1661
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
ja też jestem stara, ale dwa lata temu się wreszcie wyleczyłam dzięki wizażowi, bez pomocy lekarza)
oczywiście czasami coś jeszcze wyskoczy, ale to pikuś
Sylwiani, a opisywałaś gdzieś na którymś wątku co robiłaś?
Bo ja z pomocą lekarzy nie mogę się wyleczyć... a tu już trzydziecha się zbliża wielkimi krokami....


Z powrotem poczytuję wątek, bo w lecie było mi wstyd się tu pokazywać, tak się "opaliłam" ale już blednę ... i szukam kryjącego podkładu, bo rewelacyjny dla mnie pod względem krycia revlon colorstay chyba mnie zatyka
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-05, 13:50   #1662
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

używam delikatnej pianki do mycia twarzy Pharmaceris A, (pierwsze ryzyko wyprysków), kremu oliwkowego ziai lekka formuła na noc (prosty skład) na zmianę z Acne Derm i Effaclarem K (na początku większy wysyp, ale później po oczyszczeniu uspokaja się), filrta na dzień i pod żadnym pozorem nie dotykam twarzy rekoma, i tropię składniki, które mogłyby mnie zatkać
polecam, od 1,5 roku tylko pojedyncze niespodzianki od czas do czasu

co ciekawe ten krem pomaga też dlatego, że przesuszona skóra reaguje zwiększonym wydzielaniem łoju, a on łładnie nawilża, stosują go nawet moje znajome z tłustą skóra, a cena zachęca do spróbowania, w tej sytuacji więcej wydaję na piankę do mycia twarzy niż na krem
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 15:01   #1663
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

madziu, aktualnie uzywam avene 50+ creme (ten do suchej cery)-dość dobrze sie we mnie wchłania i ogólnie mi odpowiada. Fajny tez jest dla mnie LRP creme fondante i iwostin 40

anastetko, ten kompakt jest pudrowy, tzn.wygląda jak puder prasowany zwykły, ale w tym małym opakowaniu czai się właśnie kompakt. Zobacz na KWC-są tylko chyba 2 opinie,ale zzawsze to coś
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 15:37   #1664
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
[B]
anastetko, ten kompakt jest pudrowy, tzn.wygląda jak puder prasowany zwykły, ale w tym małym opakowaniu czai się właśnie kompakt. Zobacz na KWC-są tylko chyba 2 opinie,ale zzawsze to coś

Poczytałam KWC, no i myślę, że jak jeszcze trochę podleczę cerę to zacznę się za nim rozglądać Bo na razie potrzebuję przede wszystkim krycia. Tylko ciekawe, czy go zdobędę, bo u mnie w sklepach może być ciężko, a widzę, że na All nie ma;/
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 16:25   #1665
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

A ja mam wrażenie, że mi już ten trądzik z czasem zanika. Jest jeszcze wysyp przy okresie, ale to już nie to, co kiedyś
__________________
.:moje cudaki:.
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 18:50   #1666
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

dzięki sylwiani - ja tez od jakiegoś czasu postawiłam na prostą pielęgnację i mam nadzieje, że mi to trochę pomoże...
powtórzę sie pewnie po raz enty ale na jasnej buzi, te niespodzianki i zaczerwienienia są podwójnie widoczne
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-08, 09:31   #1667
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
dzięki sylwiani - ja tez od jakiegoś czasu postawiłam na prostą pielęgnację i mam nadzieje, że mi to trochę pomoże...
powtórzę sie pewnie po raz enty ale na jasnej buzi, te niespodzianki i zaczerwienienia są podwójnie widoczne
wiem o tym, a przy ciemnych włosach, to dopiero...
ale ja od roku mam tylko pojedyncze, to od rączek mojej corki, która uwielbia smyrać mnie po brodzie
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-08, 17:22   #1668
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

uff mam już Revlona Ivory i nawet może być, nie jest za różowy, czego się obawiałam. Teraz czegoś lżejszego muszę poszukać
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-08, 21:13   #1669
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez neissi Pokaż wiadomość
A ja mam wrażenie, że mi już ten trądzik z czasem zanika. Jest jeszcze wysyp przy okresie, ale to już nie to, co kiedyś
Hormony (w końcu) się uspakajają itd.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-09, 09:06   #1670
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Problem w tym, że hormony miałam w porządku. Może teraz ładniej wyglądam, bo tarczyca znowu atakuje. Zauważyłam, że przy nadczynności tarczycy znika mi trądzik. Za to okres mam co dwa tygodnie i przez 7 dni
__________________
.:moje cudaki:.
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 11:21   #1671
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Witajcie Bladolice
W koncu zrobilam zdjecia porownawcze podkladow.
Dopiero wczoraj udalo mi sie zdobyc probki True Match ,w odcieniach: C1 i W1. (Niestety nie sprowadzaja do Szwecji neutralnego odcienia 1 )
Nie ma rowniez jasnych kolorow Lasting Performance M.F.- najjasniejszy jaki widzialam to 105. Dlatego, z przyczyn obiektywnych, nie uwiecznilam na fotkach 100 ani 101.
Lumene Double Stay, w odcieniu 0 zostal juz definitywnie wycofany- a szkoda, bo byl zdecydowanie najjasniejszy (co widac na zdjeciach).
Dowiedzialam sie takze, ze Sheer to Cover IsaDory, takze juz nie produkuja na szwedzki rynek. Pani nie potrafila mi powiedziec czy np. na polski rynek, IsaDora posiada inna oferte.
Lumene Premium Beauty, odcien 100- Premium Pearl, to ten do cery dojrzalej, o ktory pytala Agnieska

Pierwsze zdjecie w swietle lampy blyskowej, drugie w pelnym sloncu.
Na pierwszej fotce uchwycilam takze sloiczki, w ktorych wyrazniej widac odcienie podkladow.
Jesli fotki sa za male, moge wrzucic troszke wieksze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg podklady.jpg (96,9 KB, 286 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg podklady 02.jpg (115,9 KB, 244 załadowań)
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 20:16   #1672
Anheles
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 748
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dziewczyny mam bladą, porcelanową karnację którą bardzo lubię
jest tylko jeden problem - nie mogę znaleźć dla siebie idealnego jaśniutkiego koloru podkładu w końcu zdecydowałam się na Loreal True Match Ivoire Dore C1 bo niby jest najjaśniejszy z pozostałych? czy to prawda? wyżej nie wygląda tak jasno
tamten 0 byłby super
Jeszcze nic nie kupiłam bo najpierw chciałam sie was poradzić czy jest ok i czy jest dostępny u nas?

a Może jest jakiś inny naprawdę dobry podkład w bardzo jasnym odcieniu?????

ten 0 to jakiej firmy? na prawdę jest niedostęny?

Edytowane przez Anheles
Czas edycji: 2007-10-09 o 21:34
Anheles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 21:33   #1673
Anheles
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 748
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

proszę
Anheles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 05:41   #1674
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Anheles Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam bladą, porcelanową karnację którą bardzo lubię
jest tylko jeden problem - nie mogę znaleźć dla siebie idealnego jaśniutkiego koloru podkładu w końcu zdecydowałam się na Loreal True Match Ivoire Dore C1 bo niby jest najjaśniejszy z pozostałych? czy to prawda? wyżej nie wygląda tak jasno
tamten 0 byłby super
Jeszcze nic nie kupiłam bo najpierw chciałam sie was poradzić czy jest ok i czy jest dostępny u nas?

a Może jest jakiś inny naprawdę dobry podkład w bardzo jasnym odcieniu?????

ten 0 to jakiej firmy? na prawdę jest niedostęny?
Double Stay, nr 0 to podkład Lumene. W Polsce nigdy nie widziałam tego odcienia, najjaśniejszy dostępny był 1 Cream Beige. Obecnie ciężko w ogóle upolować kolorówkę tej firmy.
A próbowałaś X-Ceptional Wear Gosha, odcień Porcelain 11?
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 08:17   #1675
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

czyli Lumene Premium Beauty, odcien 100- Premium Pearl, to ten do cery dojrzalej jest tylko o ton ciemniejsze od 0 Lumene?
i wyłączając Lumene "0" najjaśniejszy jest Smashbox?

dzięki Kattarina i przepraszam, że jeszcze męczę
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 09:33   #1676
Madziex
Przyczajenie
 
Avatar Madziex
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Witajcie.Ciesze sie ze nie jestem sama.poszukiwania podkładu do mojego odcieniu cery graniczy z cudem.Drogie panie trafiłam na swój odcień pudrów firmy Oriflame.-szwedzkafirma pewnie dlatego maja chłodne odcienie.podkład kryjacy gordani w promocji moza go nabyc za ok 30 zł.Mają odcień o nazwie prcelana natural ivory naturale beige itp....Polcelana naprawde jest biała!!!Po z a tym maja tez podkłady różnicowane na typy cery:do tłustej mieszanej,kryjący,nawilża jący też maja odcien polcelana.Polecam spróbujcie.Mi sie udało dobrać.
Madziex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 10:51   #1677
Anheles
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 748
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
Double Stay, nr 0 to podkład Lumene. W Polsce nigdy nie widziałam tego odcienia, najjaśniejszy dostępny był 1 Cream Beige. Obecnie ciężko w ogóle upolować kolorówkę tej firmy.
A próbowałaś X-Ceptional Wear Gosha, odcień Porcelain 11?
Anemonn dziękuje ci
szkoda że tego odcienia 0 nie ma

a ten X-Ceptional Wear Gosha, odcień Porcelain 11? jest dostępny u nas? mieszkam w małym mieście
może dzie go gdzieś zamówic przez net?
Powiedz proszę o nim cosik więcej - jaki jest? matuje? buziaki
Anheles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 11:32   #1678
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Post Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
czyli Lumene Premium Beauty, odcien 100- Premium Pearl, to ten do cery dojrzalej jest tylko o ton ciemniejsze od 0 Lumene?
i wyłączając Lumene "0" najjaśniejszy jest Smashbox?

dzięki Kattarina i przepraszam, że jeszcze męczę
Zblizony do Smashboxa jest jeszcze jeden podklad Lumene- Matt Touch, w odcieniu 01- matt vanilla.
Rowniez wspomniany wyzej X-Ceptional Wear Gosha, 11 Porcelain- ktory jest mniej rozowy od C1 i o pol tonu jasniejszy !.
Lumene Premium Pearl- jest ciemniejszy od 0-vanilla meringue, w podkladzie Lumene Double Stay i 01-matt vanilla w Lumene Matt Touch, ale jest jasniejszy od obu odcieni L'Oreala: C1 i W1.

Podklady Revlona i Maxa Factora tez maja jasne odcienie- ale osobiscie ich nie testowalam, dlatego nie potrafie ich porownac z pozostalymi markami.

W poscie #206 obecnego watku, zrobilam male podsumowanie- jasnych podkladow w chlodnym i cieplym odcieniu. Dodalam tam rowniez poprzednie zdjecia porownawcze.
Oto LINK, do tego postu.

Edytowane przez Kattarina
Czas edycji: 2007-10-10 o 11:54
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 11:38   #1679
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

jeszcze raz dziękuję, Kattarina jesteś nieoceniona
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 11:45   #1680
Anheles
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 748
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Kattarinko jesteś wspaniała, dzięki tym zdjęciom już troszkę wiem co i jak
chciałam sie ciebie zapytać czy ten X-Ceptional Wear Gosha, odcień Porcelain 11 - masz może zdjęcie jak wygląda jego odcień??
jest dostępny u nas? mieszkam w małym mieście
może idzie go gdzieś zamówic przez net?
a ten podkladzie Lumene Double Stay i 01-matt vanilla szłoby zamówic jakos w necie?

dziewczyny jak myślicie?
Anheles jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:15.