Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: Czy jesteś za usunięciem kompozycji zapachowych z kosmetyków na rumień i naczynka?
TAK 21 87,50%
NIE 3 12,50%
Głosujący: 24. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-25, 13:57   #1771
Ewelina@@@
Raczkowanie
 
Avatar Ewelina@@@
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 73
Dot.: Nie moge zdecydować się które serum wybrać....help:)

up
Ewelina@@@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 14:27   #1772
zooosia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 006
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

mam nadzieje ze poradzicie mi jakieś skuteczne kosmetyki...
otóż cerę mam mieszaną, na czole tłustą, inne partie czasem są baardzo wysuszone. ogólnie często wyskakują mi jakieś pryszcze mimo preparatów na trądzik.. no i zazwyczaj się 'świecę'.

rano stosuje żel do mycia nivea visage young wash off, tonik z tej samej firmy, davercin, krem matujący również nivea i podkład maybelline dream matte mouse.
wieczorem też myje twarz żelem, pozniej tonik i differin.
czasami własnie na te wysuszone partie nakładam krem dermedic intensywnie nawilżający.
no i nic sie nie zmienia;p proszę o jakieś rady.
ah, cera młoda (mam 15 lat).
__________________

zooosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 15:40   #1773
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nie moge zdecydować się które serum wybrać....help:)

Cytat:
Napisane przez Ewelina@@@ Pokaż wiadomość
Czesc Chcałabym zakupić jedno z tych serum http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=5318
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=5039
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=1051 , ale mimo tego że czytałam kilkakrotnie opisy o nich i recenzje, nie mogę sie zdecydowac :/

Mam cerę naczynkową , mieszaną z drobnymi niedoskonałościami. Rozszerzone pory. kusi mnie serum Midnight secret ale dziewczyny piszą że po uzyciu go mają zaróżowioną buzie i boję się że przy moich problemach z naczynkami może to sie nasilić... :/ a zależy mi na uspokojeniu ujednoliceniu i rozjasnieniu cery. Kochane ekspertki! Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam cieplutko!
Patrzac na dolaczone sklady w podanych przez Ciebie linkach nie zdecydowalabym sie na zadne wymienione serum;w czolowce skladu podrazniajace konserwanty,silikony,poch odne polimerow a dopiero dalej sa skladniki ktore sa wartosciowe-jednak watpie aby ilosci ich byly na tyle duze by mialy konkretne dzialanie.
Poszukalabym czegos innego

Przejrzyj watek poniewaz wiele wartych zainteresowania kosmetykow zostalo juz tutaj wymienionych.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 17:15   #1774
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

IlonaP to sklad peeligu Flos Leku do skory naczynkowej

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Hydroxyhexyl Acrylate, Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Squalane, Polysorbate 60, Papain, Palmitoyl Hydroxypropyl Trimonium Amylopectin/Glycerin Crosspolymer, Hydrogenated Lecithin, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben.

I jak ? To nie umiem odpowiedziec. Jestem w DE, a w PL bede nie wczesniej jak po swietach Bozego Narodzenia. Mam nadzieje, ze na mnie ten peelng bedzie dzialal tak jak na osobe ktora mi go pochwalila, a ktora ma tez problem ze skutecznym peelingiem emzymatycznym. Jak sie nie sprawdzi to tez nie klopot, nie kupie wiecej i tyle. Mi ogolem peeling nie potrzebny, bo uzywam retinoidow, ale ze sie luszcze to mam nadzieje, ze na te skorki po retinoidach mi pomoze.

beoneself mialam kiedys ten zel i dzialal jak Flos Lek. Odrazu widzialam efekty, tez ma w skladzie formaldehyd ( czemu prawie wszystkie kosmetyki polskie musza miec to swinstwo w swobie?), ale ze zaczelam krecic wlasne serum z nacinamide to nie kupilam ponownie, no i cena. Nie jest najtansze, a tak samo dobra byla dla mnie zel-maseczka od Flos Leku. Musisz sama przetestowac czy ci pasuje i czy jednak tanszy Flos lek nie bedzie lepsza alternatywa dla ciebie.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 17:52   #1775
MagicDream
Raczkowanie
 
Avatar MagicDream
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Z domu xD
Wiadomości: 438
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Dziewczyny mam pytanie wiec moja cera jest tlusta i wyczytalam ze powinnam stosowac peeling 2 razy w tyg ale mam tez rosrzerzone naczynka a prz takich niewolno stosowac peelingu... co teraz??
__________________
65...64...63...62...61...60...59 ...58...57




''Byles dla mnie wszystkim w co wierzylam...''
MagicDream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 18:32   #1776
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez MagicDream Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie wiec moja cera jest tlusta i wyczytalam ze powinnam stosowac peeling 2 razy w tyg ale mam tez rosrzerzone naczynka a prz takich niewolno stosowac peelingu... co teraz??

Peeling enzymatyczny
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 18:55   #1777
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

A ja jestem kompletnym laikiem jeżeli chodzi o peelingi więc zapytam sie jaka jest różnica pomiędzy peelingiem mechanicznym a enzymatycznym
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-25, 19:05   #1778
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
A ja jestem kompletnym laikiem jeżeli chodzi o peelingi więc zapytam sie jaka jest różnica pomiędzy peelingiem mechanicznym a enzymatycznym
Mechaniczny zawiera trace drobinki ktore scieraja naskorek(np peeling st ives)
Enzymatyczny nie ma drobinek tylko enzymy ktore rozpuszczaja naskorek
(np kanebo silk peeling powder)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 19:45   #1779
nehema
Raczkowanie
 
Avatar nehema
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 43
GG do nehema
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

nie bardzo wiem czy moj post zamiescic w tym wątku czy w tym dotyczącym filtrowania?
proboje znalezc dla siebie odpowiedni krem i nie wiem czy bardziej postawić na coś co ukoi naczynka czy jednak na coś z filtrem? (nie wyobrażam sobie stosować kilku mazideł pod filtr bo zanim przejde 100m to wszystko mi spłynie z twarzy:/)
to tego zapytam czy któraś z Was miała może doczynienia z olejkami np jojoba lub ze słodkich migdałów (np z mazideł) czy one mogą posłużyć jako nawilżacz w trakcie nocnych kuracji kwasem BHA??
nehema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 19:57   #1780
MagicDream
Raczkowanie
 
Avatar MagicDream
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Z domu xD
Wiadomości: 438
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez iziaczek Pokaż wiadomość
Peeling enzymatyczny
Mozecie mi jakis polecic??
__________________
65...64...63...62...61...60...59 ...58...57




''Byles dla mnie wszystkim w co wierzylam...''
MagicDream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 20:36   #1781
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/kategoria.php?kat=237

Przejrzyj KWC
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-25, 20:42   #1782
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez nehema Pokaż wiadomość
nie bardzo wiem czy moj post zamiescic w tym wątku czy w tym dotyczącym filtrowania?
proboje znalezc dla siebie odpowiedni krem i nie wiem czy bardziej postawić na coś co ukoi naczynka czy jednak na coś z filtrem? (nie wyobrażam sobie stosować kilku mazideł pod filtr bo zanim przejde 100m to wszystko mi spłynie z twarzy:/)
to tego zapytam czy któraś z Was miała może doczynienia z olejkami np jojoba lub ze słodkich migdałów (np z mazideł) czy one mogą posłużyć jako nawilżacz w trakcie nocnych kuracji kwasem BHA??

A ja mysle, ze zainwestuj i w jedno i w drugie. Na dzien filtr , a na noc cos na naczynka. Oleje moga sluzyc jako nawilzacz/natluszczacz.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 20:49   #1783
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Ja właśnie tak robię- na dzień filtr a na noc coś na naczynka na zmianę z effaclarem
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 14:30   #1784
waq
Rozeznanie
 
Avatar waq
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 856
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Ja używam teraz peelingu enzymatycznego Flos Leku ,jest to mój pierwszy peeling enzymatyczny i szczerze mówiąc trudno mi się dopatrzyć jakiś efektów. Jak byłam 'młoda i głupia' to używałam peelingu gruboziarnistego i efekty były widoczne: ładnie oczyszczona buzia (zaczerwieniona,fakt, nie ma się co dziwić przy takim peelingu i takiej cerze D. Ten enzymatyczny nakładam na oczyszczoną twarz, trzymam 10 minut (tyle ile jest wskazane), zmywam i wyglądam tak samo jak przed nałożeniem. Mam nadzieję, że to tylko kwestia peelingu, więc jak mi się skończy Flos Lek, zabieram się za inny
waq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 16:14   #1785
nehema
Raczkowanie
 
Avatar nehema
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 43
GG do nehema
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Ja właśnie tak robię- na dzień filtr a na noc coś na naczynka na zmianę z effaclarem
ee a nie masz zbytnio przesuszonej skóry? ja po kilku dniach z effeclarem na noc miałam małe łuszczenie na nosie i zaczynało piec więc teraz jedna noc kwasik kolejna nawilżacz jeśli rano filterek to juz nie bardzo gdzie mam wcisnac cos na naczynka ??
nehema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 18:01   #1786
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Ja pod filtr nakładam nawilżacz i nie mam problemów z przesuszeniem
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 22:00   #1787
aanulka111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Witam,
Ja również mam problemy ze swoją mieszaną cerą naczynkową. Na dzień używam Avene Antirougeurs Creme Riche, natomiast na noc kremu na naczynka Iwostin. Czytając forum dowiedziałam się, że przy cerze naczynkowej niezbędne są filtry, stąd moje pytanie: czy stosując krem z filtrem 50+ muszę zrezygnować z kremu Avene?. Czy mogę używać ich jednocześnie? Na noc zakupię również krem Diroseal. Bardzo proszę o poradę doświadczone wizażystki.
aanulka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 00:10   #1788
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

I jakie masz doświadczenia z avene antirougeurs Bo kurcze chyba zacznę powoli odkładać na ten kremik bo mi nic nie pomaga
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 10:09   #1789
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Ja testowałam Antirougeurs z próbek, ale totalnie mi nie podszedł Dziwny zapach, dziwna konsystencja... i mój podkład się z nim nie zgrał.
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-27, 15:54   #1790
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez aanulka111 Pokaż wiadomość
Witam,
Ja również mam problemy ze swoją mieszaną cerą naczynkową. Na dzień używam Avene Antirougeurs Creme Riche, natomiast na noc kremu na naczynka Iwostin. Czytając forum dowiedziałam się, że przy cerze naczynkowej niezbędne są filtry, stąd moje pytanie: czy stosując krem z filtrem 50+ muszę zrezygnować z kremu Avene?. Czy mogę używać ich jednocześnie? Na noc zakupię również krem Diroseal. Bardzo proszę o poradę doświadczone wizażystki.
To zalezy od twojej cery. Filtry sa dosc tresciwe, wiec moze twojej mieszanej cerze byc za duzo. Antirougeurs tez ma filtry w skladzie, slabe ale ma, wiec dobrze by bylo zebys uzywala tez filtrow Avene lub innych bez Parsola. No chyba ze jak sie troche zdestabilizujesz, to cie to nie rusza, to mozesz pomieszac firmy.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 16:16   #1791
nehema
Raczkowanie
 
Avatar nehema
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 43
GG do nehema
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Ja pod filtr nakładam nawilżacz i nie mam problemów z przesuszeniem
hm jeszcze coś paćkać pod filtr ? czarno to widzę moja buzia jest taka że jak po mysiu niczym się nie posmaruję to czuję ściągnięcie na twarzy a jak posmaruje się czymkolwiek to po pewnym czasie swiecę się niemiłosiernie i tak dziwnie "pocę" na nosie tam gdzie zapchane pory :/
ps. a co stosujesz jako nawilżacz pod filtr?
nehema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 19:18   #1792
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

obecnie mam próbki vichy skinset oraz vichy thermal fix 1 i jestem baaardzo zadowolona Wg lepsze efekty są jednak chyba po thermal fix ale moja biedna kieszeń studencka narazie nie pozwala mi na jego zakup więc skuszę się na skinset Chociaż jeszcze nie jest to przesądzone
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 14:40   #1793
MagicDream
Raczkowanie
 
Avatar MagicDream
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Z domu xD
Wiadomości: 438
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Uzywala ktoras z Was Perfecta Cera naczynkowa do cery tlustej i mieszanej?
__________________
65...64...63...62...61...60...59 ...58...57




''Byles dla mnie wszystkim w co wierzylam...''
MagicDream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 16:05   #1794
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez MagicDream Pokaż wiadomość
Uzywala ktoras z Was Perfecta Cera naczynkowa do cery tlustej i mieszanej?
Kiedyś przymierzałam się do kupna ale jednak zrezygnowałam. Wydaje mi się że na KWC ma dobre recenzje
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 21:07   #1795
nehema
Raczkowanie
 
Avatar nehema
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 43
GG do nehema
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez MagicDream Pokaż wiadomość
Uzywala ktoras z Was Perfecta Cera naczynkowa do cery tlustej i mieszanej?
ja uzywalam i moze byc - doswiadczenie moje z kremami na naczynka znikome-ale wart wypróbowania
nehema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 22:13   #1796
aanulka111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
I jakie masz doświadczenia z avene antirougeurs Bo kurcze chyba zacznę powoli odkładać na ten kremik bo mi nic nie pomaga
Zużyłam dopiero ok. 1/2 kremu więc efektów jeszcze nie widzę. Wcześniej miałam Biodermę i w porównaniu z nią ten krem jest bardzie tłusty, treściwy więc uznałam że na zimę będzie bardzie odpowiedni.
aanulka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 22:23   #1797
aanulka111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
To zalezy od twojej cery. Filtry sa dosc tresciwe, wiec moze twojej mieszanej cerze byc za duzo. Antirougeurs tez ma filtry w skladzie, slabe ale ma, wiec dobrze by bylo zebys uzywala tez filtrow Avene lub innych bez Parsola. No chyba ze jak sie troche zdestabilizujesz, to cie to nie rusza, to mozesz pomieszac firmy.
Próbowałam nałożyć jednocześnie Antirougeurs i filtr ale żaden z kremów nie chciał się wchłaniać. Będę zmuszona odstawić Antirougeurs.. Tylko szkoda że nawet na noc nie mogę go stosować z powodu spf 10+.
aanulka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 22:46   #1798
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

A dlaczego nie możesz? Jest to dodatkowa ochrona przed słońcem ale że w nocy jest ciemno to nie znaczy że nie możesz się nim smarować
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 08:58   #1799
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Hi

kupiłam sobie 2dni temu kremLipolan i smaruję nim policzki przed wyjściem na zewnątrz( na niego oczywiście podkład) i jestem b. zadowolona na T to Hipp krem
Lipolan przynajmniej tak mi się wydaje że jest dużo lepszy od YR i od Olaya, lepiej chroni przed zimnem, nie świeci sie bźka(o dziwo) myślę że do cery suchej, wrażliwej będzie super na zimę
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 15:46   #1800
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

dziewczynki mam problem
najpierw przedstawię moją cerę: sucha, z częstym rumieniem, dermatolog stwierdziła łojotokowe zapalenie skóry, występują wielkie, bolące okropne krosty ropne, bo których zostają blizny. skóra jest alergiczna i bardzo delikatna. z uporem maniaka szukam odpowiedniej pielęgnacji, ale w sezonie zimowym nijak nie umiem sobie z tym poradzić. mianowicie. chciałabym chronić naczynka, chronić skórę przed promieniowaniem, a także solidnie ją nawilżać i natłuszczać przed wyjściem na mróz. tylko jak to wszystko pogodzić?? myślałam także nad kwasami, ale wtedy filtry są obowiązkowe, a skąd ja wezmę filtr, który będzie chronił przed wiatrem i mrozem??
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-14 12:57:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.