Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-15, 20:36   #2221
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Teraz jestem mądra i zamówiłam netkartę rozliczaną w $, bo karty kredytowe dodatkowo mają to do siebie, że księgowanie płatności odbywa się najczęściej kilka dni po transakcji i dochodzi też różnica w kursie. Tylko raz mi sie udało, że zapłaciłam kilka zloty mniej niż wynikalo to z oc ale wtedy $ taniał. Też zauważyłam znaczny wzrost cen i w brodę sobie pluję, że nie decydowałam sie odrazu na zakup a czaiłam sie jeszcze na antygravity cliniqa pod oczy w krótkim czasie podrożał o dwadzieścia parę zl . Ale i tak jestem zadowolona z pozostałych zakupów. Wczoraj mój TŻ kupował na Okęciu perfumy DG i Kenzo dla siebie i wyszły taniej jakieś 10 zł niż na tru....mnie nic nie kupił
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 20:41   #2222
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Też zauważyłam znaczny wzrost cen i w brodę sobie pluję, że nie decydowałam sie odrazu na zakup a czaiłam sie jeszcze na antygravity cliniqa pod oczy w krótkim czasie podrożał o dwadzieścia parę zl
podrożało strasznie. Chciałam robić zapasy przed styczniem i miałam mnóstwo planów ale teraz sobie odpuszczę zbędne fanaberie. Nie dość ze jesień za oknem to jeszcze Truskawa dołuje
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 20:46   #2223
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Też myślałam o zapasach i mam to samo dołowanie, ale może coś w końcu ruszy, ruszy w dółłłłł. Czego sobie i wam serdecznie życzę.
A jak myślicie co oni zrobią od stycznia - będą zwracać naliczony vat, bo ktoś juz pisał, że oni go sobie mogą odliczyć i ja też tak myslę, ze wrzucaja go w koszty i to dla nich nie jest problem a ich fiskus im zwraca.
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 20:48   #2224
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

nie lubie robic zapasow bo i tak zuzywam niektore rzeczy w tempie zolwim
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 20:51   #2225
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Też myślałam o zapasach i mam to samo dołowanie, ale może coś w końcu ruszy, ruszy w dółłłłł. Czego sobie i wam serdecznie życzę.
A jak myślicie co oni zrobią od stycznia - będą zwracać naliczony vat, bo ktoś juz pisał, że oni go sobie mogą odliczyć i ja też tak myslę, ze wrzucaja go w koszty i to dla nich nie jest problem a ich fiskus im zwraca.
Nie wiem. Z jednej strony rozwinęli stronę, przetłumaczyli i widać, ze nasz rynek nie jest im obojętny. Z drugiej nie mogli przewidzieć (pewnie nie mają pojęcia) o zmianach w przepisach jakie sa szykowane. Nie mam pojęcie jak się zachowają, oby na nasza korzyść
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 20:58   #2226
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

A ja jestem chomik lubię wiedzieć że cos mam....tylko akurat druga baza GV jest mi zupełnie nie potrzebna bo mam dopiero co zaczętą bazę maca preep prime, a tą kupiłam żeby mić zapas. I chyba jutro poproszą koleżanke, żeby wystawiłam mi ja grzecznościowo na all. I nie wiem co z krejzolami, chyba mi nie pasują bo raczej mam śniadą karnację (dior sc nr 30) a one mi sie zimne wydają czy też mam je puścić czy potrzymać a nuż mi się odwidzi.
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 21:05   #2227
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
A ja jestem chomik lubię wiedzieć że cos mam....
Hurtowo nie ma co kupować ale to, z czego się korzysta ciągle czemu nie....Mi np Magic Heleny ładnie schodzi i jak sobie pomyslę, ze miałabym płacić za niego w sieciówce 160 zł (na truskawie w najlepszych czasach był po jakieś 60 zł) to mi się włos jeży. A jeszcze chodza słuchy, ze Magic ma być wycofany ale nie wiem, czy w ogóle czy z PL.
A baza powinna się sprzedać
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-15, 21:14   #2228
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Tak to wszystko potrzebne nawet bardzo. A z wiekiem potrzeby rosną, kremik siaki i taki ten do tego ten do ....ach. I wszystko tak szybko schodzi, no może poza kolorówką . A jeszcze tyle rzeczy chiałam wypróbować zwłasza tych przez was zachwalanych. Ale myślę, że w październku coś powinno drgnąć z dolarem na korzyść naszą oczywiście - Oby. I rzeczywiście tych cen w $ trzeba pilnować czy oni ich nie podnoszą sami z siebie.
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 21:20   #2229
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
A ja jestem chomik lubię wiedzieć że cos mam....tylko akurat druga baza GV jest mi zupełnie nie potrzebna bo mam dopiero co zaczętą bazę maca preep prime, a tą kupiłam żeby mić zapas. I chyba jutro poproszą koleżanke, żeby wystawiłam mi ja grzecznościowo na all. I nie wiem co z krejzolami, chyba mi nie pasują bo raczej mam śniadą karnację (dior sc nr 30) a one mi sie zimne wydają czy też mam je puścić czy potrzymać a nuż mi się odwidzi.
ja tez mam dosc sniada karnacje a teraz jestem jeszcze opalona ale krejzole takie strasznie jasne nie sa
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 21:28   #2230
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Potrzymam w takim razie, zrobię je według waszych wcześniejszych instrukcji pierwsze warstwy jako róż a potem puderek. Hurtowo ale dla siebie na pewno kupiłaby dezodorant bocage z Lancoma jak był to jakoś zaćmienie miałam a teraz dawno go nie było - może go rzucą jeszcze.
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 21:30   #2231
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Potrzymam w takim razie, zrobię je według waszych wcześniejszych instrukcji pierwsze warstwy jako róż a potem puderek. Hurtowo ale dla siebie na pewno kupiłaby dezodorant bocage z Lancoma jak był to jakoś zaćmienie miałam a teraz dawno go nie było - może go rzucą jeszcze.
ja go uzywam tylko do zmatowienia twarzy chociaz moze byc i jako wykonczenie lub pod puder bo niezle wyrownuje koloryt skory chociaz dla mnie poki co za jasny na takie eksperymenty
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-15, 21:36   #2232
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

OOO to już na pewno go zostawiam!!!! Właśnie to z czym najbardziej sie borykam to przebarwienie (jedno duze i kilka malutkich) dlatego ta baza GV. Czyli jak rozumiem najpierw podkład potem krejzole i na koniec puder??(ten co zwykle).
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 21:45   #2233
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
OOO to już na pewno go zostawiam!!!! Właśnie to z czym najbardziej sie borykam to przebarwienie (jedno duze i kilka malutkich) dlatego ta baza GV. Czyli jak rozumiem najpierw podkład potem krejzole i na koniec puder??(ten co zwykle).
moze byc i tak ja z ciekawosci nalozylam krejzole na cala twarz bez niczego pod tym i niezle wyrownaly koloryt ale nic juz na to nie nalozylam jak na taka cienka i delikatna warstwe to sa niezle
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 21:52   #2234
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Violka33 Pokaż wiadomość
Dzisiaj cena $ spadła (padł jakiś bank w USA). Czy zauważyłyście spadek cen na TRU? Bo coś powinno się ruszyć
Cytat:
Napisane przez Violka33 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy ONI nie podnoszą cen w dolarach? Spisałam sobie kilka rzeczy w $ i zobaczę czy czegoś z tymi cenami nie kombinują
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wlasnie juz dziewczyny pisaly ze niektore rzeczy az za bardzo podrozaly i to moze te kitajce cos kombinuja?
Musi coś w tym być, bo zauważyłm to samo Zaobserwowałam np., że ceny na kolorówce jak błyszczyki chanel Levres, podkłady i inne szły (i chyba nadal idą) w górę, a perfumy nie. W tym samym czasie np. błyszczyk Levres podrożał o 5 zł, a np. perfum Black XS był i jest cały czas w tej samej cenie, więc nie może to mieć związku z kursem, bo rósł by w obu przypadkach
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 21:52   #2235
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Dzięki wielkie już jestem podbudowana , zostawiam je. Teraz już chyba łóżeczko bo jutro praca, niestety trzeba zarobić na truskawkowe szaleństwo.
Pozdrawiam serdecznie
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 21:57   #2236
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Musi coś w tym być, bo zauważyłm to samo Zaobserwowałam np., że ceny na kolorówce jak błyszczyki chanel Levres, podkłady i inne szły (i chyba nadal idą) w górę, a perfumy nie
To by znaczyło, ze nie zrobili tak po prostu podwyżki tylko podstępnie podnosili ceny stopniowo, codziennie o parę centów?
Pielęgnacja też skoczyła nie proporcjonalnie. Mgiełka do włosów tTgi,która kupiłam za 36 zł skoczyła na 44
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 22:07   #2237
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
To by znaczyło, ze nie zrobili tak po prostu podwyżki tylko podstępnie podnosili ceny stopniowo, codziennie o parę centów?
Pielęgnacja też skoczyła nie proporcjonalnie. Mgiełka do włosów tTgi,która kupiłam za 36 zł skoczyła na 44 - trochę nie proporcjonalnie...
Dokładnie. Widze, ze kolorówka codzienie drożeje. W perfumach nie ma takiej ekspansji Teraz mi się przypomniało, że codziennie jak przeglądam kolorówkę Shiseido to rzuca mi się w oczy podkład Lifting, który kupiłam na tru miesiąc temu za 85 zł. Dzisiaj kosztuje 103,50 zł, a przedwczoraj kosztował jeszcze równo 100 zł

Wiecie co ? Może napisał by ktoś do truskawy zapytanie co jest z cenami ? Ja bym napisała, ale nie umiem po "ichniemu"....
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 22:08   #2238
kasiek74
Rozeznanie
 
Avatar kasiek74
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 512
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

to jest niesamowite co sie dzieje z cenami...
Chciałam na zapas kliknąć magica HR (piewrszego kupiłam 21 maja za 61 zl), teraz śpiewają sobie za niego 71,50) choc to i tak taniej jak w Polsce, ale różnica 10 złotych w przeciągu niecałych 4 miesięcy....
moze przed koncem roku cos sie ruszy w dół...
kasiek74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 22:14   #2239
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

No tak, w końcu do perfum doliczaja dodatkowo 10 % co równoważy rabat za staż; jesli podnieśliby tutaj ceny to zupełnie przestałoby sie opłacać zamawianie. Aż z ciekawości poszukam w starych OC kwot w dolarach, zeby je porównać z tym co jest teraz.

Rzeczywiście, przecenione błyszczyki Biothermu jeszcze tydzień temu były za 9$, teraz są za 10,50$
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2008-09-15 o 22:48
majade jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-15, 22:18   #2240
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

masakra z tymi cenami
buuuuuuuuuuuuu
moje życie już tak nie pachnie truskawkami
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 22:18   #2241
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
masakra z tymi cenami
buuuuuuuuuuuuu
To prawda odechciewa się zamawiać
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 22:21   #2242
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

dlatego ja teraz kupie sobie buty
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 22:27   #2243
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Musi coś w tym być, bo zauważyłm to samo Zaobserwowałam np., że ceny na kolorówce jak błyszczyki chanel Levres, podkłady i inne szły (i chyba nadal idą) w górę, a perfumy nie. W tym samym czasie np. błyszczyk Levres podrożał o 5 zł, a np. perfum Black XS był i jest cały czas w tej samej cenie, więc nie może to mieć związku z kursem, bo rósł by w obu przypadkach
tylko nie levresy! wogole co to oni poszaleli?? dolar spada a oni sobie jaja z nas robia! a teraz podobno dolar ma isc jeszcze bardziej w dol...dzisiaj tez spadek ale nie taki "piekny" jak ostatnio bo 0.85% a dwa dni temu byl wspaniale 2,80% ale jak tak dalej pojdzie to bedzie dobrze zlotowka sie powoli umacnia ale pod koniec roku do euro moze byc ok4zl a doar 2,5-2,7 :/
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 22:36   #2244
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
No jasne że oni..
Najbardziej to było widać jak cena usd stała w miejscu a u nich był skok.
buuu a juz mialam nadzieje ze jak dolar spada to i ceny troszke zejda w dol... jak do jutra znow podrozeja, to kupuje blyszczyk Smashboxa juz teraz!

tez mialam plany na troche zapasow przed styczniem, ale teraz te ceny skutecznie mnie odstraszyly...
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 22:37   #2245
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość

tez mialam plany na troche zapasow przed styczniem, ale teraz te ceny skutecznie mnie odstraszyly...
ja tez tak planowałam a tu zonk
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 23:34   #2246
karinaangelique
Przyczajenie
 
Avatar karinaangelique
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 10
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

szczerze mowiac po przegladnieciu cen na strowberry uk, jestem w szoku, bo tutaj w drogeriach mozna wiele kosmetykow o wiele taniej kupic niz na tej stronce! Sprawdzalam np ceny perfum elizabet arden -sa naprawde wysokie..ja jednak chyba zostane przy tradycyjnych sklepach
karinaangelique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 00:50   #2247
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Słuchajcie, dzisiaj dostałam w końcu paczki, po miesiącu chyba
Okazało się, że listonosz się pomylił i chciał za jednym zamachem ściągnąć potrójną należność, podczas gdy UC policzył zbiorczo cło za 3 paczki. Także uważajcie zamawiając kilka paczek naraz.
Druga sprawa, tak jak ktoś już pisał, krem bio-performance przyszedł z totalnie wykreskowanym kodem nie do odczytania Reszta w porzo, bo to nowe linie. Tak czy siak, z kremami do przodu, inaczej zapłaciłabym chyba z 1000 zł za te wszystkie produkty.. a tak ufff..
zatem będę się smarować, cudnie! i dzisiaj zrobię peeling LP, zobaczymy, czy dobry
po tych zabawach z cłem, to już wolę zamawiać długo wcześniej na zapas. na szczęście teraz tusz i błyszczyk, to może się nie przyczepią. Jakaż to była przyjemność paczek bez cła
Cieszę się, że masz już swoje zdobycze. Takie czekanie jest okropne. A listonosz hmm, trochę się pomylił... Dobrze, że czujna z Ciebie dziewczyna
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
dlatego ja teraz kupie sobie buty
a ja komputerek - już mam, teraz będę go mozolnie spłacać (na szczęście mojemu chłopakowi, a nie bankowi)
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 07:11   #2248
Orka
Rozeznanie
 
Avatar Orka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 912
GG do Orka
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez bmoniq Pokaż wiadomość
orko droga specjalnie dla ciebie
bmoniq może i ja sie kiedyś doczekam

Cytat:
Napisane przez Violka33 Pokaż wiadomość
Jak ja miałam ostatnio 2 małe paczki (o wartości 60 zł każda) to nie trafiły do OC Bytom, więc jest nadzieja na fioletowe wstążeczki
mam już awizo na 3 polecone, i chyba raczej marna szansa żeby to były wstążeczki

A co do cen to w zupełności się z Wami zgadzam, perfum jak dla mnie wcale nie opłaca się kupować (przynajmniej tych które ja bym chciała). Ostatnio skorzystałam ze stronki polecanej przez Rankę ( ) i jest taniej i bez zbędnych ceregieli z UC
Orka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 07:29   #2249
bmoniq
Zakorzenienie
 
Avatar bmoniq
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 774
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

orko, nie smuc się za wczasu, na paczki z tru listonosz często pisze polecony u mnie dopisuje karton jak raczy zostawic awizo
__________________
Bywają straty będące nieocenioną korzyścią sięgającą w przyszłość.
bmoniq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 08:34   #2250
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Witam
A czy możecie dać namiar na tą stronę....chyba ją przeoczyłam jeśli pisałyście o niej wcześniej.....A za oknem taka pogoda, że najlepiej się czymś pocieszczyć albo przynamniej oko nacieszyć
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:48.