Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-10, 21:23   #4591
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
A my 100 lat za murzynami ja też bym poprosiła o zakup w Hiszpanii ale najpierw trzeba by Masimce przelać kasę żeby miała z czym jechać na zakupy
Ane widziałaś to co jaCoś wiesz na temat Amelanu?
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 21:31   #4592
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
A my 100 lat za murzynami ja też bym poprosiła o zakup w Hiszpanii ale najpierw trzeba by Masimce przelać kasę żeby miała z czym jechać na zakupy
Ciekawi mnie dlaczego firma która produkuje cosmelan wynalazła Amelan-bo niby lepiej działa i bardziej skuteczny ale dalej sprzedaje cos.

Mam nadzieję że może mój j.ang.jest na tyle zły że nie zrozumiałam .Idę za tydzień do kontroli i wypytam o ten Amelan.Jeśli powie że to prawda to tyłek skopiE
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 21:43   #4593
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Niestety nic nie słyszałam o amelanie i wątpię czy czegoś się dowiesz od derm. bo pewnie u nas jeszcze tego nie robią cos nie wszedzie robią wiec nowość u nas pewnie pojawi się za jakieś 2 lata i bedzie kosztować fortunę
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 21:50   #4594
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Już była kiedyś mowa na wizazu o amelanie, dziewczyny podały, że to jest to samo co dermamelan i cosmelan. Producent podobno zmieniał jedynie nazwę. Na polskich stronach bardzo często lekarze posługują się nazwą amelan, pomimo że na pewno chodzi o cos.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 21:50   #4595
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

SzukajZaloguj
Goto Page: 1 2 Next
Idź do strony: 1 2 Następna
Current Page: 1 of 2
Aktualna strona: 1 2
Be aware of counterfeits
Mieć świadomość fałszerstw
Posted by: mesoestetic USA (---.dsl.irvnca.pacbell.net)
Wysłany przez: mesoestetic USA (---. dsl.irvnca.pacbell.net)
Date: April 20, 2005 06:04PM
Data: Kwiecień 20, 2005 06:04 PM

Dear Forum / Bulletin writers,
Drodzy Forum / Biuletyn pisarzy,

We would like to take this opportunity to thank each individual who has participated in the Melasma forum to discuss the Mesoestetic products; Cosmelan and Amelan in particular.
Chcielibyśmy skorzystać z okazji i podziękować każdego kto uczestniczył w Melasma forum do dyskusji na temat Mesoestetic produktów; Cosmelan i Amelan w szczególności.

As many of you may be aware, Mesoestetic is a pharmaceutical lab that creates a very high end medical cosmetic line where research and development is our number one priority.
Jak zapewne wielu z Was może być świadomi, Mesoestetic jest laboratorium farmaceutyczne, które tworzy bardzo wysoki końca linii kosmetyków medycznych w dziedzinie badań i rozwoju jest naszym priorytetem numer jeden.
We take pride in each individual product we make, and want to make sure that the consumer receives, not only a high quality product, but a product that is effective.
Jesteśmy dumni z każdego produktu, jakie podejmujemy, i chcesz, aby upewnić się, że konsument otrzymuje nie tylko wysokiej jakości produkt, ale produkt, który jest skuteczny.

We recently received a call from a US physician, who received an Amelan jar from a patient who had a very bad reaction to the product.
Niedawno otrzymała wezwanie z amerykańskiego lekarza, który otrzymał Amelan słoik z pacjentem, który miał bardzo złej reakcji na produkt.
The Amelan jar did not have the manufacturers name or address in the jar!
W Amelan słoik nie ma nazwy producenta lub adres w słoika!
Amelan or Cosmelan is ONLY manufactured in Spain by Mesoestetic laboratories.
Amelan lub Cosmelan jest tylko wyprodukowane w Hiszpanii przez Mesoestetic laboratoriów.
Any product with the same registered name which does not have the manufacture’s address from Barcelona, Spain, is more likely purchasing an imitation or a product that could possibly be altered.
Każdy produkt z tej samej zarejestrowanej nazwy, które nie posiadają adresu produkcji z Barcelona, Hiszpania, jest bardziej prawdopodobne, imitacją lub zakup produktu, który mógłby ewentualnie być zmieniane.
We kindly ask you to be careful and purchase the product only from a solid source.
Uprzejmie prosimy, aby być ostrożnym i zakupu produktu tylko ze stałych źródeł.
Amelan and Cosmelan are great products and have helped thousands and thousands of people across the globe.
Amelan i Cosmelan są świetne produkty i przyczyniły się tysiące i tysiące ludzi na całym świecie.
Let’s keep it that way…
Let's keep it that way ...

Last but not least, we always encourage our consumers to visit a physician and have them evaluate your needs.
Last but not least, zawsze zachęcać konsumentów do odwiedzenia naszego lekarza oraz ich oceny Twoich potrzeb.
It is impossible to be evaluated through pictures and the last thing you need is a virtual wrong diagnosis.
Niemożliwe jest być oceniane poprzez zdjęcia i ostatnia rzecz, którą musisz to wirtualny błędne diagnozy.
Please be careful and the best of luck with your treatments.
Należy uważać, a najlepiej szczęścia z leczenia.

Mesoetetic USA is here to offer you the best possible customer service in the skin care industry and answer any questions you may have.
Mesoetetic USA jest tutaj, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę klienta w branży pielęgnacji skóry i odpowiedzi na wszelkie pytania.
Soon enough, our website will provide you with a list of physicians near your area, who offer the Cosmelan treatment.
Na tyle wcześnie, nasza witryna internetowa udostępnia listę lekarzy w pobliżu twojej okolicy, którzy oferują Cosmelan leczenia.

If you need further information, please visit our website at www.mesoesteticusa.com (same as www.cosmelanpack.com)
Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, prosimy odwiedzić naszą stronę internetową www.mesoesteticusa.com (tak samo jak www.cosmelanpack.com)

Thank you very much
Dziękuję bardzo

Mesoestetic USA
Mesoestetic USA



Re: Bądź świadomy fałszerstw
Posted by: karen (---.dialin.buffalo.edu)
Wysłany przez: Karen (---. dialin.buffalo.edu)
Date: April 20, 2005 06:58PM
Data: Kwiecień 20, 2005 06:58 PM

Thank you for sending this information to us.
Dziękujemy za wysłanie nam tych informacji.

Is it possible that the people who have had no reaction to cosmelan have gotten a counterfeit?
Czy to możliwe, że ludzie, którzy nie mają reakcji na cosmelan zdobyty podrobiony?

Can I ask you about Dr. Krulig's site.
Czy mogę prosić o dr Krulig witryny.
I sent my photos and a doctor's letter to him on Sunday and haven't even received a message saying they got my information.
I wysłał moje zdjęcia i lekarza pismo do niego w niedzielę, a nie masz jeszcze otrzymał komunikat one got my informacji.
I wrote yesterday to ask if they got it and I've had no response.
Napisałem wczoraj zapytać jeśli mam go i już nie miał odpowiedzi.
I know other people haven't heard from them as well but I was thinking they just might be out of the office for a few days.
Wiem, inni ludzie nie usłyszeli od nich, jak dobrze, ale miałem na myśli tylko one mogą być z urzędu przez kilka dni.
Is there any reason to be suspicious about this?
Czy istnieje powód do podejrzeń o tym?
Is it possible that someone has hijacked his e-mail address?
Czy to możliwe, że ktoś porwanie jego adres e-mail?

TO JEST KAWAŁEK TEJ STRONY TROCHĘ KIEPSKO PRZETŁUMACZONY
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 21:56   #4596
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

castrolek amelan i dermamelan to prehistoria ,zapomnij
cosmelan to high tech!
Wrocilam wlasnie z kolacji
domciu alergia Twojego synka wyjasnia wszystko.Buczus obiecuje wiecej sie nie nabijac z Twojej czystosci
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 21:57   #4597
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Sorki przesadziłam z tym skopiowaniem,chciałam inną część .Przepraszam:rolley es:
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-10, 21:58   #4598
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
castrolek amelan i dermamelan to prehistoria ,zapomnij
cosmelan to high tech!
Wrocilam wlasnie z kolacji
domciu alergia Twojego synka wyjasnia wszystko.Buczus obiecuje wiecej sie nie nabijac z Twojej czystosci
Czyli to to samo?
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 21:59   #4599
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Nie masz za co przepraszac castrolkuFajnie napisalas



Tak castrolku ,to samo!!!


Anturiu! To wyslij mi adres na PW
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 22:02   #4600
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
castrolek amelan i dermamelan to prehistoria ,zapomnij
cosmelan to high tech!
Wrocilam wlasnie z kolacji
domciu alergia Twojego synka wyjasnia wszystko.Buczus obiecuje wiecej sie nie nabijac z Twojej czystosci
Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Nie masz za co przepraszac castrolkuFajnie napisalas



Tak castrolku ,to samo!!!

Można chociasz się dowiedzieć że jak nie ma na pudełku made in Spain to podróba

Uspokoiłaś mnie .A było coś dobrego na tej kolacji?
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 22:12   #4601
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Można chociasz się dowiedzieć że jak nie ma na pudełku made in Spain to podróba

Uspokoiłaś mnie .A było coś dobrego na tej kolacji?
castolku! ja znam amelan i dermamelan to jedno i to samo co cosmelan(trorszke zmienione,ale to samo) Lece spac
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-11, 01:28   #4602
MKozaczka
Raczkowanie
 
Avatar MKozaczka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 63
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Czesc Kobietkom - Juz Nie Plamiastym!
jestem nowa wsród walczących z plamami (nie mylić z młodą) i właśnie siedze z maska Cosmelan1 na twarzy poczytując sobie Wasze przypadki. Siedze wiec z winkiem (zgodnie z Waszymi poradami) i cierpliwie czekam az stuknie mi 8h (polozylam o g.19:00 w piątek, więc zmywanie bedzie gdzies ok.3 rano!). pewnie zostałam sama, no ale coż, może ktoś mi odpisze jutro kiedy będę potrzebowala wsparcia jak zobacze twarz w lustrze (czy też będe Pocahontas jak Molly???). na wszellki wypadek nie planowałam żadnych spotkań na weekend. Ale w poniedzialek musze iśc do pracy. Na szczęscie koleżanka ma dobre serce i obiecala mi przynosic kawe do pokoju przez caly tydzien (to tak na wszelki wypadek, żebym nie pojawiala sie w kuchni).
Zastanawiam się tylko jak jest z tym nakładaniem Cos2? U Was znalazlam porady że 1-szy tydzien - 3x dziennie, 2-gi tydzien - 2x dziennie i w 3-cim tygodniu juz po razie. Na instrukcji do zakupionego przeze mnie Cosmelanu jest natomiast napisane, ze 3 razy trzeba aplikowac przez pierwsze 4 tygodnie, a przez kolejne 8 (czyli 2-gi i 3-ci miesiac) nakladac 2 x dziennie, i dopiero od 13tygodnia mozna stosowac tylko raz dziennie. Prosze, powiedzcie mi jak to ma być faktycznie???
Acha i jeszcze jedno pytanie - czy od razu mam stosować filtry podczas kuracji Cosmelanem 2?
Będe wdzieczna za Wasza pomoc. Z pewnością tu zajrze zaraz po obudzeniu
pozdrawiam, M.
MKozaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 08:25   #4603
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez MKozaczka Pokaż wiadomość
Czesc Kobietkom - Juz Nie Plamiastym!
jestem nowa wsród walczących z plamami (nie mylić z młodą) i właśnie siedze z maska Cosmelan1 na twarzy poczytując sobie Wasze przypadki. Siedze wiec z winkiem (zgodnie z Waszymi poradami) i cierpliwie czekam az stuknie mi 8h (polozylam o g.19:00 w piątek, więc zmywanie bedzie gdzies ok.3 rano!). pewnie zostałam sama, no ale coż, może ktoś mi odpisze jutro kiedy będę potrzebowala wsparcia jak zobacze twarz w lustrze (czy też będe Pocahontas jak Molly???). na wszellki wypadek nie planowałam żadnych spotkań na weekend. Ale w poniedzialek musze iśc do pracy. Na szczęscie koleżanka ma dobre serce i obiecala mi przynosic kawe do pokoju przez caly tydzien (to tak na wszelki wypadek, żebym nie pojawiala sie w kuchni).
Zastanawiam się tylko jak jest z tym nakładaniem Cos2? U Was znalazlam porady że 1-szy tydzien - 3x dziennie, 2-gi tydzien - 2x dziennie i w 3-cim tygodniu juz po razie. Na instrukcji do zakupionego przeze mnie Cosmelanu jest natomiast napisane, ze 3 razy trzeba aplikowac przez pierwsze 4 tygodnie, a przez kolejne 8 (czyli 2-gi i 3-ci miesiac) nakladac 2 x dziennie, i dopiero od 13tygodnia mozna stosowac tylko raz dziennie. Prosze, powiedzcie mi jak to ma być faktycznie???
Acha i jeszcze jedno pytanie - czy od razu mam stosować filtry podczas kuracji Cosmelanem 2?
Będe wdzieczna za Wasza pomoc. Z pewnością tu zajrze zaraz po obudzeniu
pozdrawiam, M.
Witaj Kozaczku (nastepna buciasta)
Z tego wyglada,ze masz nowa formule cosmelana,to stosuj tak jak na ulotce napisane.Filtry stosuj od razu.Chociaz slonko teraz nie takie intensywne.Wystarczy 2 x dziennie.
Oj ,to jestes pewnie dzisiaj burak,biedactwo!


Ale tu dzisiaj fajnie cicho! Spicie jeszcze ,czy co?
Wracajac do amelana i dermamelana to Wam jedno powiem


CUDZE CHWALICIE,A SWEGO NIE ZNACIE
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2008-10-11 o 10:41
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 10:50   #4604
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dzień dobry Słoneczka
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 11:04   #4605
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Dzień dobry Słoneczka

Dzien dobry KwiatuszkuDzien dobry wszystkim


Witaj MKozaczka,trzymam:k ciuki:za szybkie efekty.


Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Ale tu dzisiaj fajnie cicho! Spicie jeszcze ,czy co?
Wracajac do amelana i dermamelana to Wam jedno powiem
CUDZE CHWALICIE,A SWEGO NIE ZNACIE

Buczus swiete slowaStosowalam Dermamelan,sam krem,ale jednakZADNEJ ROZNICY W DZIALANIU NIE BYLOCiesze sie,ze cosmelan dziala i nie zamierzam juz go zamieniac na nic innego.
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 11:05   #4606
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez MKozaczka Pokaż wiadomość
Czesc Kobietkom - Juz Nie Plamiastym!
jestem nowa wsród walczących z plamami (nie mylić z młodą) i właśnie siedze z maska Cosmelan1 na twarzy poczytując sobie Wasze przypadki. Siedze wiec z winkiem (zgodnie z Waszymi poradami) i cierpliwie czekam az stuknie mi 8h (polozylam o g.19:00 w piątek, więc zmywanie bedzie gdzies ok.3 rano!). pewnie zostałam sama, no ale coż, może ktoś mi odpisze jutro kiedy będę potrzebowala wsparcia jak zobacze twarz w lustrze (czy też będe Pocahontas jak Molly???). na wszellki wypadek nie planowałam żadnych spotkań na weekend. Ale w poniedzialek musze iśc do pracy. Na szczęscie koleżanka ma dobre serce i obiecala mi przynosic kawe do pokoju przez caly tydzien (to tak na wszelki wypadek, żebym nie pojawiala sie w kuchni).
Zastanawiam się tylko jak jest z tym nakładaniem Cos2? U Was znalazlam porady że 1-szy tydzien - 3x dziennie, 2-gi tydzien - 2x dziennie i w 3-cim tygodniu juz po razie. Na instrukcji do zakupionego przeze mnie Cosmelanu jest natomiast napisane, ze 3 razy trzeba aplikowac przez pierwsze 4 tygodnie, a przez kolejne 8 (czyli 2-gi i 3-ci miesiac) nakladac 2 x dziennie, i dopiero od 13tygodnia mozna stosowac tylko raz dziennie. Prosze, powiedzcie mi jak to ma być faktycznie???
Acha i jeszcze jedno pytanie - czy od razu mam stosować filtry podczas kuracji Cosmelanem 2?
Będe wdzieczna za Wasza pomoc. Z pewnością tu zajrze zaraz po obudzeniu
pozdrawiam, M.
Jeżeli nas czytasz to wiesz że każda inaczej stosuje.Myślę że jest to spowodowane typem skóry i głębokością plam.Najlepiej zrobisz tak jak twój dermatolog ci zalecił.Jednak prawdą jest to żeby niczym nie rozrzedzać czyli nie smarować się niczym oprócz cos przez pierwsze 2 tyg.Jeżeli nie wytrzymasz to wtedy musiś 3x dziennie .Jednak moje dośw.pokazuje że lepiej niczym,właśnie powtarzam zabieg bo się maziałam.Przez 2 tyg nawet filtrów nie trzeba bo przy obecności na okrągło cos on sam chroni przed UWA.

Witaj i cierp z nami
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 11:12   #4607
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez MKozaczka Pokaż wiadomość
Czesc Kobietkom - Juz Nie Plamiastym!
jestem nowa wsród walczących z plamami (nie mylić z młodą) i właśnie siedze z maska Cosmelan1 na twarzy poczytując sobie Wasze przypadki. Siedze wiec z winkiem (zgodnie z Waszymi poradami) i cierpliwie czekam az stuknie mi 8h (polozylam o g.19:00 w piątek, więc zmywanie bedzie gdzies ok.3 rano!). pewnie zostałam sama, no ale coż, może ktoś mi odpisze jutro kiedy będę potrzebowala wsparcia jak zobacze twarz w lustrze (czy też będe Pocahontas jak Molly???). na wszellki wypadek nie planowałam żadnych spotkań na weekend. Ale w poniedzialek musze iśc do pracy. Na szczęscie koleżanka ma dobre serce i obiecala mi przynosic kawe do pokoju przez caly tydzien (to tak na wszelki wypadek, żebym nie pojawiala sie w kuchni).
Zastanawiam się tylko jak jest z tym nakładaniem Cos2? U Was znalazlam porady że 1-szy tydzien - 3x dziennie, 2-gi tydzien - 2x dziennie i w 3-cim tygodniu juz po razie. Na instrukcji do zakupionego przeze mnie Cosmelanu jest natomiast napisane, ze 3 razy trzeba aplikowac przez pierwsze 4 tygodnie, a przez kolejne 8 (czyli 2-gi i 3-ci miesiac) nakladac 2 x dziennie, i dopiero od 13tygodnia mozna stosowac tylko raz dziennie. Prosze, powiedzcie mi jak to ma być faktycznie???
Acha i jeszcze jedno pytanie - czy od razu mam stosować filtry podczas kuracji Cosmelanem 2?
Będe wdzieczna za Wasza pomoc. Z pewnością tu zajrze zaraz po obudzeniu
pozdrawiam, M.

Buczuś dzieki za wiadomości z tym amelanem.Trochę się przeraziłam.

Jesteś kochana.Muszę ci napisać.Że dzisiaj rano patrząc w lustro widziałam jednolitą gładką twarz bez cienia plam.Naprawdę nie widziałam swojej buzi w takim stanie od dawna.Jest super.Dobrze mi ta lekarka powiedziała z tym nierozrzedzaniem.Wytrzyma m jeszcze tydzień a póżniej filtry ,malowanki i tralala.
Idę do niej za tydz. na ogldanie i dalsze wskazówki.Może o coś zapytać?
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 11:17   #4608
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Acha Buczusiu czemu mi odradzasz ten zabieg mezoterapii.Napisz proszę bo być może go zrobię za tydz.

Dziewczątaka czy któraś z was miała go kidykolwiek
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 12:00   #4609
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Castrolku ja co prawda nie miałam ale jeśli mezo jest na zmarchy, to przecież po cos wszystko się wygładza. Na co Ci jeszcze tak kosztowny wydatek?
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-11, 12:06   #4610
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Witajcie sloneczka i kwiatuszki

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
.Muszę ci napisać.Że dzisiaj rano patrząc w lustro widziałam jednolitą gładką twarz bez cienia plam.Naprawdę nie widziałam swojej buzi w takim stanie od dawna.Jest super.Dobrze mi ta lekarka powiedziała z tym nierozrzedzaniem.Wytrzyma m jeszcze tydzień a póżniej filtry ,malowanki i tralala.
Idę do niej za tydz. na ogldanie i dalsze wskazówki.Może o coś zapytać?

Castrol jakie widzisz roznice na skorze miedzy jednym zabiegiem a drugim ?
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 12:08   #4611
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Acha Buczusiu czemu mi odradzasz ten zabieg mezoterapii.Napisz proszę bo być może go zrobię za tydz.

Dziewczątaka czy któraś z was miała go kidykolwiek
castrolku buzia po cosmelanie jest BARDZO wrazliwa.Ranki i siniaki moga sie porobic na twarzy.Odczekaj troche dluzej.
Anturium ma racje,przeciez po cosmelanie twarz jest swietnie wygladzona,po cholere pieniadze chcesz wydawac?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 12:18   #4612
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
(...) Idę do niej za tydz. na ogldanie i dalsze wskazówki.Może o coś zapytać?
No właśnie, może Twoja dermatolog Cię na ten wydatek namawia? Zostało Ci coś jeszcze, czego chciałabyś się pozbyć?
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 12:24   #4613
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Coselanki jeżeli macie TVN STYLE to oglądnijcie SOS URODA.Jest w nim o plamach filtrach, promieniowaniu itp-warto oglądać.Ja widziałam dzisiaj ,wiem że często go powtarzają,więc musicie znaleść powtórkę z soboty
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 12:40   #4614
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Megi po pierwszym zabiegu plamy mi znikały powoli i jakość skóry była taka sobie.Teraz gdy tylko cos to plam już nie mam i skóra jest aksamitna nie ma zwisających skórek i czerwonego buraka.

Anturiun mezoterapia nie tylko na zmarchy (ja ich nie mam)ale odżywienie skóry i super nawilżenie oraz zapobieganie zmarszczką.Prawdopodobnie gdy przejdzie sie ten zabieg można jednorazowo co 6 miesięcy tylko jeden raz i efekt utrzymuje się cały czas.Likwiduje wolne rodniki i wnika głęboko do skóry właściwej gdze żaden krem nie dotrze nawet najdroższy (bo kremy tylko w naskórku działają).

Więc póżniej możesz stosować kremy np.ziaja za 9 zł.i filtry nie inwesując w żadne retinole itd.Po prosto raz na pół roku za 200 stówy wystarczy taki zabieg ,który zastępuje wszystkie inne kurację.

I tak sobie myślę że może to ma sens,bo ja czasami lepsze kremy kupuję idę do kosmetyczki na "cudowne maseczki"i w zasadzie na to samo wychodzi finansowo jak pódę co jakiś na mezoterapię

Tak mi to wytłumaczyła dermatolog.Zaznaczyła że w moim przypadku nie jest to b. konieczne ale im wcześniej tym inwestycja w skórę jest lepsza.Tak jak z myciem zębów jak masz zdrowe i ładne i cały czas o nie dbasz,to w przyszłości nie będzie z nimi problemów

Myślicie że to ma sens?
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 15:10   #4615
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II


a co tu tak cicho
ivus co jest? Boli Cie geba ,czy co?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 15:14   #4616
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dziewczyny chciałam coś dodac do waszej wczorajszej rozmowy o cosmelanie, amelanie i dermamelanie. Że to niby to samo jest. Popatrzcie co znalazłam.

"COSMELAN - jest efektem wieloletnich badań w zakresie depigmentacji skóry dr E. Kruliga chirurga plastycznego z Wenezueli. Jest to unikatowa kuracja lecząca przebarwienia skórne o różnej etiologii.
Terapia składa się z 2 etapów.
- Pierwszy etap stanowi nakładana przez lekarza pod kontrolą w gabinecie maska peeling Cosmelan R.
- Drugi stanowi nakładany w domu przez pacjenta w ściśle określonej częstotliwości krem Cosmelan M.
Skutki uboczne są niewielkie mogą występować rumień twarzy oraz pieczenie po pierwszej części zabiegu jak
i na początku stosowania kremu.
Wskazania do zabiegu:
Plamy barwnikowe o różnym pochodzeniu, powstałe w wyniku ekspozycji na słońce, w wyniku zaburzeń hormonalnych, po ciąży, po zapaleniach skóry, po stosowaniu perfum.
W języku medycznym preparat najskuteczniejszy jest w stosunku do przebarwień zwanych melazma chlorazma i lentigo. W przypadku innych przebarwień ( piegi ,zmiany barwnikowe),oraz blizn potrądzikowych nie jest tak skuteczny ale wyraźnie rozjaśnia skórę.
Preparat może być stosowany bezpiecznie u osób z fototypem od I do V, tak więc jest odpowiedni dla każdego typu skóry, także dla osób o ciemnej karnacji.
Najlepsze efekty daje na cerze ze skłonnością do przetłuszczania, ponieważ nie tylko usuwa przebarwienia, ale również zmniejsza wydzielanie łoju i zwęża pory. Czynniki aktywne preparatu to kwasy: kojowy, fitowy i askorbinowy oraz palmitynian retinolu. Rozjaśniają one plamy bez złuszczania naskórka.
Po nałożeniu preparatu można albo udać się do domu i samodzielnie ją zmyć, albo pozostać w gabinecie pod obserwacją lekarza. W przypadku bardzo zaawansowanych plam polecana jest dodatkowo aplikacja ampułki Amelanu.
Jako domową kontynuację zabiegu pacjent przez 30 dni stosuje domową kurację kremem Cosmelan M podtrzymując efekty zabiegu. Krem jest integralną częścią zabiegu wliczoną w jego cenę."


I co wy na to ? Wynika z tego że Amelan jest silniejszy, do tego występuje w jakiś ampułkach. Ane moze ty powinnaś go gdzieś zdobyć. I pomogło by to na twoje przebarwienia z którymi nie poradził sobie sam cosmelan.

Podaje ci link do strony na której zostało to napisane, jest tam podany kontakt, myślę że warto by było zadzwonić tam i dowiedzieć sie coś na ten temat, może by ci sprzedali taką ampułkę. Ivonka moze by pomogła w zakupie nawet, bo ona stamtąd. To Gabinet Medycyny Estetycznej z Łodzi. Na tej stronie pisze też o cosmelanie-activ, o który pytała jedna z dziewczyn. Z cennika wynika ze jest droższy od zwykłego bo kosztuje terapia 1800 zł, a ten nasz 1600. ale to też przecież ceny do przyjęcia jeszcze jak na cosmelan.

"Cosmelan active system (anti acne)
Sukces jaki w ciągu ostatnich lat odniosła kuracja Cosmelan przeciw przebarwieniom zainspirował
twórców tego zabiegu do odkrycia kuracji Cosmelan active system dla skóry trądzikowej i łojotokowej.
W skład kuracji wchodzą Cosmelan maska - regulująca łojotok, Cosmelan active system krem ,
oraz żel do mycia twarzy Cosmelan active system.
Wskazaniami do kuracji jest skóra tłusta i łojotokowa, trądzik aktywny, współistnienie przebarwień.
W przypadku ostrej postaci trądziku maskę nakłada się co 2 tygodnie lub1 raz na miesiąc."


Castrolek mozesz o mezoterapii tam poczytać również. Fotki sa ludzi po zabiegach.

http://www.estetycznamedycyna.com.pl...etic-p-11.html

Ivonka zdaj relacje co u ciebie, bo nic nie wiem, żyjesz ?
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 15:14   #4617
MKozaczka
Raczkowanie
 
Avatar MKozaczka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 63
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Hej, od rana nie moge dostac się do kompa - dziecko okupuje biurko
Buczacza i Castrol - dzieki za odzew i porady

No więc - zmyłam Cos1 po 8h ( a jak1 było prawie wpół do czwartej!) I co? Skóra bez zmian, no moze jakbym wyszlam od kosmetyczki po maseczkach i moze delikatnym czyszczeniu. Posmarowalam Hydra vital Factor K i poszlam spać. A rano co? NIC. Buzia wcale nie jest czerwona, nie piecze, nie swedzi. Ani troszkę. Posmarowałam sie juz od rana Cosm2 dwa razy i nadal nic się nie dzieje. Moze coś jest nie tak?;-( Juz mi przychodzi do głowy, że moze jakies lewe mazidło mam w słoiczkach (po ostatnich wypowiedziach o podrobkach), ale obejrzalam jeszcze raz dokładnie opakowanie i słoiczki, no i jest adres barcelona, tak jak ma być.
Hmm, a może będe pierwszym przypadkiem na który ten specyfik nie podziala, co???
MKozaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 15:18   #4618
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez MKozaczka Pokaż wiadomość
Hej, od rana nie moge dostac się do kompa - dziecko okupuje biurko
Buczacza i Castrol - dzieki za odzew i porady

No więc - zmyłam Cos1 po 8h ( a jak1 było prawie wpół do czwartej!) I co? Skóra bez zmian, no moze jakbym wyszlam od kosmetyczki po maseczkach i moze delikatnym czyszczeniu. Posmarowalam Hydra vital Factor K i poszlam spać. A rano co? NIC. Buzia wcale nie jest czerwona, nie piecze, nie swedzi. Ani troszkę. Posmarowałam sie juz od rana Cosm2 dwa razy i nadal nic się nie dzieje. Moze coś jest nie tak?;-( Juz mi przychodzi do głowy, że moze jakies lewe mazidło mam w słoiczkach (po ostatnich wypowiedziach o podrobkach), ale obejrzalam jeszcze raz dokładnie opakowanie i słoiczki, no i jest adres barcelona, tak jak ma być.
Hmm, a może będe pierwszym przypadkiem na który ten specyfik nie podziala, co???
oj to napewno jutro bedziesz burak!!!!!!!!!!! Nie przejmuj sie jeszcze!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 15:21   #4619
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość

Ivonka i jak cenowo wygląda cos z Barcelony? Wyjdzie coś z tego zakupu?
Kochana niestety jeszcze mi nie odpisał. Pewnie ma mnie już dość

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość

Iv to ty hiszpański znasz ? Wydębnij od tego gostka ten cholerny adres i ceny !
Nawet lekarka chciała żebym jej zestaw zakupiła tylko gdzie ? Będę w Barcelonie trzy dni. Jakby cos2 był tani to moge kupić więcej sztuk przecież....tylko gdzie
Masi nie znam hiszpańskiego. Założyłam, że oni kumają po angielsku.

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Ivonka a jak dzisiaj twoje lico ? To już tydzień prawda ?....zobacz jak to szybko minęło
Megi to był dość długi tydzień Kilka ran mi sie zrobiło, gdy nie stosowałam hydravitalu. Takie pęknięcia suchej skóry, głębokie i szerokie. Odkąd nawilżam gębę, jest dużo dużo lepiej. Nie potrafie jeszcze powiedzieć, czy plamy mi całkiem zlazły. Nie widzę przez ta czerwień. Na czole są na bank, na policzkach chyba cienie. Nadal smaruję 3 razy dziennie. Skóra już tak nie reaguje pieczeniem na cos2.



Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Bużkę mam dosłownie jak pierwszoklasistka !
No miałaś pokazać tą buźkę.

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Boże Jedyny, gdybyście tylko wiedziały jaka ja normalna baba jestem , a że ciuchy lubię no i gotować i piec lubię i szybkie auta lubię, a przede wszystkim u mnie nie może być kurzu, ponieważ jako pierwszy na liście wywołuje u mojego Starszego dychwicę oskrzelową i ataki astmy, więc oprócz mojej miłości do chodzenia na boso (my zwyczjanie nie mamy kapci ) ... przede wszystkim miłość do braku kaszlu u Syna stąd ten porządek Dwie pieczenie na jednym ogniu
Ja lubię czystość, pachnącą czystość, a moi przyjaciele sami mówią, że uwielbiają do nas przychodzić, wię chyba taka straszna nie jestem co
Domeczko kochana a co Ty się tłumaczysz z tego, że idealny domek masz Podziwiamy Cię i tyle

Cytat:
Napisane przez MKozaczka Pokaż wiadomość
Czesc Kobietkom - Juz Nie Plamiastym!
jestem nowa wsród walczących z plamami (nie mylić z młodą) i właśnie siedze z maska Cosmelan1 na twarzy poczytując sobie Wasze przypadki. Siedze wiec z winkiem (zgodnie z Waszymi poradami) i cierpliwie czekam az stuknie mi 8h (polozylam o g.19:00 w piątek, więc zmywanie bedzie gdzies ok.3 rano!). pewnie zostałam sama, no ale coż, może ktoś mi odpisze jutro kiedy będę potrzebowala wsparcia jak zobacze twarz w lustrze (czy też będe Pocahontas jak Molly???). na wszellki wypadek nie planowałam żadnych spotkań na weekend. Ale w poniedzialek musze iśc do pracy. Na szczęscie koleżanka ma dobre serce i obiecala mi przynosic kawe do pokoju przez caly tydzien (to tak na wszelki wypadek, żebym nie pojawiala sie w kuchni).
Zastanawiam się tylko jak jest z tym nakładaniem Cos2? U Was znalazlam porady że 1-szy tydzien - 3x dziennie, 2-gi tydzien - 2x dziennie i w 3-cim tygodniu juz po razie. Na instrukcji do zakupionego przeze mnie Cosmelanu jest natomiast napisane, ze 3 razy trzeba aplikowac przez pierwsze 4 tygodnie, a przez kolejne 8 (czyli 2-gi i 3-ci miesiac) nakladac 2 x dziennie, i dopiero od 13tygodnia mozna stosowac tylko raz dziennie. Prosze, powiedzcie mi jak to ma być faktycznie???
Acha i jeszcze jedno pytanie - czy od razu mam stosować filtry podczas kuracji Cosmelanem 2?
Będe wdzieczna za Wasza pomoc. Z pewnością tu zajrze zaraz po obudzeniu
pozdrawiam, M.
Witaj Kozaczko. gdybyś zmyła maskę i nie wyglądała jak Pocahontas to się nie przejmuj. Ja się czerwona zrobiłam dopiero następnego dnia. Współczuję, że będziesz musiała iść do pracy, bo to dobrze nie wygląda
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 15:25   #4620
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Masimci otworz ten link i zobacz dokladnie co zawiera dermamelan

http://www.kosmetik-versand-hude.de/...l?cosmelan.htm

pisza rowniez,ze dermamelan to to samo co cosmelan tylko troche mocniejszy.


kiedys zanim pojawil sie dermamelan i cosmelan ,byl amelan .Zmnienili nazwe ,bo wsadzili do niego zabronione konserwanty.I byla afera.
Wycofali te konserwanty i zmienili nazwe.
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.