Solarium :/ - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-23, 14:19   #1951
milajla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 171
Dot.: Solarium :/

Mam problem Jestem opalona tak na złoto, ładny odcień wakacyjnej opalenizny, ale bez żadnej przesady. Opalałam się stopniowo od maja na słoneczku i w solarium, bez oparzeń, nawet zaczerwienienie rzadko się pojawiało. Teraz peeling całego ciała robiłam regularnie co tydzień, a codziennie nawilżałam skórę. Niedawno podczas prysznica zauważyłam, że skóra na rękach i ramionach zaczyna mi się rolować Oczywiście zrobiłam peeling, ale mam teraz takie plamki Co robić??
__________________
Skąd ten stan? Przecież nic się nie stało...
milajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 18:19   #1952
kaasiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 81
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez milajla Pokaż wiadomość
Mam problem Jestem opalona tak na złoto, ładny odcień wakacyjnej opalenizny, ale bez żadnej przesady. Opalałam się stopniowo od maja na słoneczku i w solarium, bez oparzeń, nawet zaczerwienienie rzadko się pojawiało. Teraz peeling całego ciała robiłam regularnie co tydzień, a codziennie nawilżałam skórę. Niedawno podczas prysznica zauważyłam, że skóra na rękach i ramionach zaczyna mi się rolować Oczywiście zrobiłam peeling, ale mam teraz takie plamki Co robić??
przylaczam sie do pytania.. mam ten sam problem;(
kaasiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 12:46   #1953
milajla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 171
Dot.: Solarium :/

Hmm, nikt się nie wypowiada Chyba zrobię znowu dzisiaj peeling całego ciała, potem balsam, a potem pomyślę o jakimś wyrównaniu tego przez opalanie.
__________________
Skąd ten stan? Przecież nic się nie stało...
milajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 12:57   #1954
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez milajla Pokaż wiadomość
Mam problem Jestem opalona tak na złoto, ładny odcień wakacyjnej opalenizny, ale bez żadnej przesady. Opalałam się stopniowo od maja na słoneczku i w solarium, bez oparzeń, nawet zaczerwienienie rzadko się pojawiało. Teraz peeling całego ciała robiłam regularnie co tydzień, a codziennie nawilżałam skórę. Niedawno podczas prysznica zauważyłam, że skóra na rękach i ramionach zaczyna mi się rolować Oczywiście zrobiłam peeling, ale mam teraz takie plamki Co robić??
Musisz poczekać aż skóra zejdzie, peeling to dobry pomysł a później możesz znowu iść do solarium, tylko zaczynając od krótszego seansu np. 6-7 min
Nie zapomnij uzywać na solarium przyśpieszacza/ balsamu a na słoneczku kremu z faktorem
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 15:56   #1955
milajla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 171
Dot.: Solarium :/

Dzięki za odpowiedż, właśnie tak zaczynam działać
__________________
Skąd ten stan? Przecież nic się nie stało...
milajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 00:18   #1956
Alisse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 388
Dot.: Solarium :/

Hej dziewczyny
Ja dzisiaj byłam pierwszy raz na solarium.
Podobało mi się. Bardzo przyjemnie - nawiewy itp.
Na początku poszłam na 7min. Pani pokazała mi gdzie się wyłącza opalanie na twarz, zmienia nawiew i.t.d.
Płaciłam ok 5 zł.

Chcę się lekko opalić, tak aby naturalnie to wyglądalo.
Mam zamiar chodzić raz na 7-11 dni na 10minut.
Alisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 15:00   #1957
Candy80
Raczkowanie
 
Avatar Candy80
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: łódź z widokiem
Wiadomości: 268
GG do Candy80
Dot.: Solarium :/

Do tych z was, które używają przyspieszacza z Daxa - smarujecie nim też buzię?? Ja póki co nie, bo wolę uniknąć przykrej niespodzianki. Ciało faktycznie opala się na ładniutki złoty brąz
__________________
Nasz Ślub
22 sierpnia 2009
Szczęśliwa żona swojego męża

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090822580113.html
Candy80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-25, 17:41   #1958
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez Candy80 Pokaż wiadomość
Do tych z was, które używają przyspieszacza z Daxa - smarujecie nim też buzię?? Ja póki co nie, bo wolę uniknąć przykrej niespodzianki. Ciało faktycznie opala się na ładniutki złoty brąz
W życiu bym nie użyła jego na twarz wolę nie ryzykować zresztą nie opalam buzi, latem mam od słońca opaloną
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 20:39   #1959
megwink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 552
GG do megwink
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
W życiu bym nie użyła jego na twarz wolę nie ryzykować zresztą nie opalam buzi, latem mam od słońca opaloną
Zgadzam się lepiej nie eksperymentowac z twarzą
megwink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 20:44   #1960
katja2407
Raczkowanie
 
Avatar katja2407
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 163
Dot.: Solarium :/

A mi zdarzyło się nim smarować kilka razy twarz, jak chciałam szybko się opalić tylko dałam go zdecydowanie w mniejszej ilości niż na pozostałe części ciała. I nie było żadnych przykrych niespodzianek
katja2407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 21:54   #1961
ulllijanka
Przyczajenie
 
Avatar ulllijanka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 11
Dot.: Solarium :/

Hej dziewczyny mam taki problem - we wrześniu ślub (12), a ja opaliłam się "w paski" :/ Tzn.poszłam na długi spacer, nie posmarowałam się balsamem do opalania i ramiączka od bluzki zostały mi białe :/ Sukienkę mam bez ramiączek i rękawków, więc muszę coś z tym zrobić. Czy solarium pozwoli mi wyrównać kolor? Zaznaczam, ze jestem ogólnie blada i opalam się na czerwono (chociaż brązowieje po jakimś czasie jeśli się nie spalę ) Czy ponad miesiąc czasu to nie za krótko żeby coś z tym zrobić? Napiszcie proszę, czy lepsze będzie solarium, czy jakieś balsamy. Z góry dziękuję za pomoc
ulllijanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-25, 22:11   #1962
megwink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 552
GG do megwink
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez ulllijanka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam taki problem - we wrześniu ślub (12), a ja opaliłam się "w paski" :/ Tzn.poszłam na długi spacer, nie posmarowałam się balsamem do opalania i ramiączka od bluzki zostały mi białe :/ Sukienkę mam bez ramiączek i rękawków, więc muszę coś z tym zrobić. Czy solarium pozwoli mi wyrównać kolor? Zaznaczam, ze jestem ogólnie blada i opalam się na czerwono (chociaż brązowieje po jakimś czasie jeśli się nie spalę ) Czy ponad miesiąc czasu to nie za krótko żeby coś z tym zrobić? Napiszcie proszę, czy lepsze będzie solarium, czy jakieś balsamy. Z góry dziękuję za pomoc
Myśle, że solarium pomoże a najlepiej jak posmarujesz te białe paski aktywatorem kilka razy to szybciej się te miejsca opalą
megwink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 14:10   #1963
Candy80
Raczkowanie
 
Avatar Candy80
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: łódź z widokiem
Wiadomości: 268
GG do Candy80
Dot.: Solarium :/

Dziewczynki, dziękuję ślicznie za rady pozostanę więc przy swoim i nie będę ryzykować - to buzia i jej raczej nie da się ukryć jakby coś poszło nie tak, hehe
__________________
Nasz Ślub
22 sierpnia 2009
Szczęśliwa żona swojego męża

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090822580113.html
Candy80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 08:21   #1964
ulllijanka
Przyczajenie
 
Avatar ulllijanka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 11
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez megwink Pokaż wiadomość
Myśle, że solarium pomoże a najlepiej jak posmarujesz te białe paski aktywatorem kilka razy to szybciej się te miejsca opalą
Dzięki na pewno spróbuję
ulllijanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 21:38   #1965
KaSiUL
Zadomowienie
 
Avatar KaSiUL
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Holland
Wiadomości: 1 649
Dot.: Solarium :/

Mam pytanko lampy w solarium swiecące na biało sa słabsze od tych niebieskich ??
__________________
Tak niedoskonała, że aż idealna ..

Edytowane przez KaSiUL
Czas edycji: 2009-07-30 o 22:00
KaSiUL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 19:51   #1966
caroliiine
Raczkowanie
 
Avatar caroliiine
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 249
Dot.: Solarium :/

a ja mam dwa pytanka
na jakim solarium szybciej opalają się nogi? na stojącym, czy leżącym? kiedyś czytałam, że na stojącym lepiej opala się biust i plecy więc nogi na leżącym?
i jeszcze jedno, czy Was też po solarium trochę jakby pieką oczy? mnie właściwie zawsze i nie wiem dlaczego. może to dlatego, że są pomalowane? zmywacie całkiem makijaż przed opalaniem? bo nie wiem o co chodzi i trochę mnie to martwi.
__________________
Myślałam o nas jak o dwojgu prostodusznych dzieciach przechadzających się swobodnie po Raju smutku.


caroliiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 10:56   #1967
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez caroliiine Pokaż wiadomość
a ja mam dwa pytanka
na jakim solarium szybciej opalają się nogi? na stojącym, czy leżącym? kiedyś czytałam, że na stojącym lepiej opala się biust i plecy więc nogi na leżącym?
i jeszcze jedno, czy Was też po solarium trochę jakby pieką oczy? mnie właściwie zawsze i nie wiem dlaczego. może to dlatego, że są pomalowane? zmywacie całkiem makijaż przed opalaniem? bo nie wiem o co chodzi i trochę mnie to martwi.
Może nie zakładasz okularków albo patrzysz na świecące lampy??
Od pomalowanych....wątpię Chociaż to zależy jak mocno. Ja zawsze mam zrobione kreski i delikatnie pomalowane tuszem ale nie nakładam cieni itp....


Mi się wydaje, że na leżących szybciej się opalą, przynajmniej u mnie tak było

Słyszałyście o tym, że osoby korzystające z solarium mają zwiększone ryzyko zachorowania na raka o 75 %
ale nie wiem czy tyczyło się tylko tych, którzy mają widoczne znamiona, pieprzyki czy wszystkich....
Co prawda korzystam sporadycznie, tylko na początku gdy chciałam uzyskać opaleniznę chodziłam na seanse w krótszych odstępach czasu a teraz to rzadko, tym bardziej, że mamy lato.
Tak czy siak poważnie zastanawiam się na tym, niby nie wiemy skąd bierze się rak, bo może zaatakować każdego, ale nie chciałabym znaleźć się w takiej sytuacji. Zresztą nikt z Nas nie chce...
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 14:03   #1968
katja2407
Raczkowanie
 
Avatar katja2407
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 163
Dot.: Solarium :/

Słyszałam o tym raku i ryzyko dotyczy wszystkich. Ale nie dajmy się zwariować, można korzystać z solarium, ale rozsądnie. O tym tez mówili Z tego co wcześniej czytałam i ostatnio słyszałam w TV nie wolno opalać się częściej niż 30-60 razy w roku ( w zależności od fototypu), a łączny czas opalania nie może przekroczyć 10h. Należy też koniecznie pamietać o okularkach.
katja2407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 16:07   #1969
Candy80
Raczkowanie
 
Avatar Candy80
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: łódź z widokiem
Wiadomości: 268
GG do Candy80
Dot.: Solarium :/

Też słyszałam o tych badaniach i ryzyku zachorowania na raka i trochę miałam pietra... Co prawda chodzę sporadycznie i na krótko, ale sam fakt... Mój TZ bardziej się wystraszył bo prawie zabronił mi tam chodzić... A przecież wiadomo, że liczy się ROZSĄDEK.
__________________
Nasz Ślub
22 sierpnia 2009
Szczęśliwa żona swojego męża

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090822580113.html
Candy80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-02, 10:43   #1970
caroliiine
Raczkowanie
 
Avatar caroliiine
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 249
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Może nie zakładasz okularków albo patrzysz na świecące lampy??
Od pomalowanych....wątpię Chociaż to zależy jak mocno. Ja zawsze mam zrobione kreski i delikatnie pomalowane tuszem ale nie nakładam cieni itp....


Mi się wydaje, że na leżących szybciej się opalą, przynajmniej u mnie tak było

Słyszałyście o tym, że osoby korzystające z solarium mają zwiększone ryzyko zachorowania na raka o 75 %
ale nie wiem czy tyczyło się tylko tych, którzy mają widoczne znamiona, pieprzyki czy wszystkich....
Co prawda korzystam sporadycznie, tylko na początku gdy chciałam uzyskać opaleniznę chodziłam na seanse w krótszych odstępach czasu a teraz to rzadko, tym bardziej, że mamy lato.
Tak czy siak poważnie zastanawiam się na tym, niby nie wiemy skąd bierze się rak, bo może zaatakować każdego, ale nie chciałabym znaleźć się w takiej sytuacji. Zresztą nikt z Nas nie chce...
ja też zawsze mam tylko rzęsy pomalowane właściwie, a pieką niezależnie od tego czy założę okulary czy nie. oczy mam cały czas zamknięte, więc nie wiem.
ale dzięki za odpowiedź
co do tego, że solarium powoduje raka to taka czytałam na papilocie. i trochę się zmartwiłam :/
__________________
Myślałam o nas jak o dwojgu prostodusznych dzieciach przechadzających się swobodnie po Raju smutku.


caroliiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 17:42   #1971
megwink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 552
GG do megwink
Dot.: Solarium :/

Ostatnio w mediach alarmują, że ostatnie badania wykazały, że solarium zwiększa ryzyko zachorowania na czerniaka a nie że go powoduje Każdy z nas ma w sobie komórki rakotwórcze i zalezy u kogo się uaktywnią a u kogo nie, więc nie wpadajmy w panikę, że solarium to kompletne zło. Ja się w najbliższym czasie wybieram, bo wylatuję na wakacje, gdzie słońce niestety pali
Pamiętajmy także, że słońce jest bardziej szkodliwe niż solarium, bo w lampach solaryjnych nowej generacji zostaje wyeliminowane niekorzystne promieniowanie do minimum Pozdrawiam
megwink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 20:12   #1972
maleństwo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 41
Dot.: Solarium :/

Dziewczyny czy któraś z Was używała do solarium kosmetyku AMBROSIA?
Czy znacie jakieś kosmetyki, które przełamują barierę opalniezny?
maleństwo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 20:47   #1973
agusiek123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 972
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez megwink Pokaż wiadomość
Ostatnio w mediach alarmują, że ostatnie badania wykazały, że solarium zwiększa ryzyko zachorowania na czerniaka a nie że go powoduje Każdy z nas ma w sobie komórki rakotwórcze i zalezy u kogo się uaktywnią a u kogo nie, więc nie wpadajmy w panikę, że solarium to kompletne zło. Ja się w najbliższym czasie wybieram, bo wylatuję na wakacje, gdzie słońce niestety pali
Pamiętajmy także, że słońce jest bardziej szkodliwe niż solarium, bo w lampach solaryjnych nowej generacji zostaje wyeliminowane niekorzystne promieniowanie do minimum Pozdrawiam
Co za bzdury Od kiedy to słonce jest bardziej szkodliwe niz solarium ? W solarium stosowane są głownie promienie UVA !! które sa odpowiedzialne za fotostarzenie się skóry! docierają do głębokich warstw naskórka a co za tym idzie zwiększaja prawdopodobieństwo zachorowania na raka ! Dzięki promieniowaniu UVA zanika kolagen, elastyna a więc za pare lat skóra osoby korzystającej z solarium w większych dawkach będzie miała 0 jędrności, elastycznosci i zmarszczki Promieniowanie słoneczne to głownie UVB które nie dociera do głębszych warstw skóry tylko do jej powierzchni więc nie jest takie niebezpieczne! I nie rozumiem czemu piszesz, że idziesz na solarium bo niedlugo wybierasz się na wakacje? Więc po co to solarium ?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
agusiek123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 21:12   #1974
megwink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 552
GG do megwink
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez agusiek123 Pokaż wiadomość
Co za bzdury Od kiedy to słonce jest bardziej szkodliwe niz solarium ? W solarium stosowane są głownie promienie UVA !! które sa odpowiedzialne za fotostarzenie się skóry! docierają do głębokich warstw naskórka a co za tym idzie zwiększaja prawdopodobieństwo zachorowania na raka ! Dzięki promieniowaniu UVA zanika kolagen, elastyna a więc za pare lat skóra osoby korzystającej z solarium w większych dawkach będzie miała 0 jędrności, elastycznosci i zmarszczki Promieniowanie słoneczne to głownie UVB które nie dociera do głębszych warstw skóry tylko do jej powierzchni więc nie jest takie niebezpieczne! I nie rozumiem czemu piszesz, że idziesz na solarium bo niedlugo wybierasz się na wakacje? Więc po co to solarium ?
Bo jest bardziej szkodliwe, poczytaj fachowe pisma zalezy na jakich lampach się opalasz i jakie współczynniki mają.
megwink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 22:08   #1975
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez megwink Pokaż wiadomość
Bo jest bardziej szkodliwe, poczytaj fachowe pisma zalezy na jakich lampach się opalasz i jakie współczynniki mają.

Zgadzam sie z Agusiek Poza tym solarium wcale nie przygotowuje na słońce, o tym tez przeczytasz w NAPRAWDĘ fachowych pismach lub przekonasz się sama podczas wakacji lub... za wiele lat
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 21:50   #1976
Candy80
Raczkowanie
 
Avatar Candy80
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: łódź z widokiem
Wiadomości: 268
GG do Candy80
Dot.: Solarium :/

Ooo...co tu tak cicho...? Czyżby wszystkie się wystraszyły?
__________________
Nasz Ślub
22 sierpnia 2009
Szczęśliwa żona swojego męża

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090822580113.html
Candy80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 22:01   #1977
megwink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 552
GG do megwink
Dot.: Solarium :/

Haha Żyjemy
megwink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 22:09   #1978
gupekkk
Przyczajenie
 
Avatar gupekkk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8
GG do gupekkk
Dot.: Solarium :/

ja na solarium zaczelam niedawno chodzic .. ale chodzę na lampy brązujące ponieważ nie opalam sie na nich na czerwono .
pierwszy raz 8 minut drugi 10 potem dalej po 10 minut a ostatnio na 15 .
ale teraz bd chodzila na 10 minut wraz z przyspieszaczem opalania .
o chorobach także słyszałam .. ale.. nie chodzę często .. zwłaszcza ze teraz mamy lato .. uważam na siebie ..
na słońcu także nie opalam się już na czerwono ponieważ mam podkład solarium więc jest okej ..
uważajcie na siebie dziewczyny również .! ;*
gupekkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 13:09   #1979
kaasiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 81
Dot.: Solarium :/

podajcie jakis dobry , niedrogi preparat do solarium, najlepiej przyjpieszacz ale tez chroniący skóre. co najlepiej uzywac przed solarium?
slyszallam ze jesli chodzi sie na solarium top ozniej trudniej opalic sie na sloncu, to prawda?
kaasiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 14:42   #1980
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez kaasiunia Pokaż wiadomość
podajcie jakis dobry , niedrogi preparat do solarium, najlepiej przyjpieszacz ale tez chroniący skóre. co najlepiej uzywac przed solarium?
slyszallam ze jesli chodzi sie na solarium top ozniej trudniej opalic sie na sloncu, to prawda?

Ja mam odwrotnie, właśnie o wiele szybciej zaczęłam się opalać na naturalnym słoneczku.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:48.