Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-07, 19:57   #3661
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez H567 Pokaż wiadomość
stosowalam sie regul pani dermatolog; nic nie uzywac. kazala mi jeszcze pod koniec sie kwasic.
a mozna sie jakos przeciwdzialac, cokolwiek? bo jak nie uzywam kwasow to skora jest ok, mieszana, przypudruje sie raz na 4-5 godzin i jest mat.
Przepraszam, ale od takiej derm to bym uciekała gdzie pieprz rośnie
Przy retinoidach przymusowo jest używać czegoś nawilżającego, a najlepiej filtra dodatkowo
Ja ręce rozkładam - niestety - napisz do truskawkowej lub Hexxany - może ci one pomogą bo ja niestety nie daję rady
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 20:06   #3662
H567
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 157
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

dodam fakt ze pani przepisala mi dawke o polowe za mala.
dziekuje bardzo za pomoc i ze mi poswiecilas czas.
H567 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 20:17   #3663
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez H567 Pokaż wiadomość
dodam fakt ze pani przepisala mi dawke o polowe za mala.
dziekuje bardzo za pomoc i ze mi poswiecilas czas.
Proszę bardzo
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 20:18   #3664
Agavaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 88
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Jeśli już dyskutujecie o pielęgnacji twarzy to co myślicie o stosowaniu maści cynkowej wieczorem na całą twarz?
Gdzieś wyczytałam coś takiego na którymś z forum i nie ukrywam,że mnie zaciekawiło.
Agavaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 20:21   #3665
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Agavaa Pokaż wiadomość
Jeśli już dyskutujecie o pielęgnacji twarzy to co myślicie o stosowaniu maści cynkowej wieczorem na całą twarz?
Gdzieś wyczytałam coś takiego na którymś z forum i nie ukrywam,że mnie zaciekawiło.
Cynk jest dobry, ale punktowo Na pryszcze jest bardzo dobry, ale na całą twarz bym się bała - może zapchać. W diecie antytrądzikowej cynk na pewno pomoże.
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 20:27   #3666
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Lykanie cynku to jak najbardziej

Masci cynkowej nie dalabym na cala twarz bo za tlusta. Jesli juz jakies wieksze obszary to pasta cynkowa - mniej tlusta, a cynku w niej wiecej
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 20:29   #3667
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

łykajcie wapno, jeśli macie problemy ze swędzącymi wysypkami na twarzy i nie tylko - z powodu zimna, kaloryferków, czy czegokolwiek innego, również trądziku Mnie pomógł, rzadziej miewam wysypy pryszczy, a jak już są, to szybko znikają i obchodzi się bez większych zaczerwienień Tylko trzeba go przyjmować regularnie.
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 20:30   #3668
Agavaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 88
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

W zasadzie racja, czyli nie pozostaje nic innego jak trzymać się sprawdzonych,lekkich kremów i nie kombinować.
Choć swoją drogą nie wiem na co powinnam zdecydować się wieczorową porą. Aktualnie stosuję krem Clinique,działa fajnie bo nawilża,ale czy istnieją jakieś równie dobre alternatywy?.
Agavaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 20:45   #3669
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Agavaa Pokaż wiadomość
W zasadzie racja, czyli nie pozostaje nic innego jak trzymać się sprawdzonych,lekkich kremów i nie kombinować.
Choć swoją drogą nie wiem na co powinnam zdecydować się wieczorową porą. Aktualnie stosuję krem Clinique,działa fajnie bo nawilża,ale czy istnieją jakieś równie dobre alternatywy?.
Istnieją i to za niższe pieniądze - LRP Toleriane wersja klasyczna, Humektan, Hydrance Optimale Legre od Avene.
Nolley - o wapnie to słyszałam już setki razy Choć niektóry to i ono nie pomaga.
Na ekstremalne sytuacje dobra jest też woda termalna i krem typu Avene Tolerance Extreme (teraz jest wersja tubkowa) podobno Avene ma patent na stałą jałowość kremu - jest taki, że nie dochodzi do kremu powietrze i ma tylko 5 składników.

Edytowane przez 201604211128
Czas edycji: 2010-03-07 o 20:48
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 09:40   #3670
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Witajcie po łikendzie
Twarz była przesuszona więc 2-3 razy dosmarowałam się LRP Hydreane Legere, którego miałam próbkę (rozważam kupno bo to bardzo przyjemny krem). Od dwóch dni wróciłam do Humektanu i czerwonych kropek brak. Dziś robię test: na noc będzie Effaclar duo a rano diagnoza - czy to on jest winowajcą (humektan póki co uniewinniłam)
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 09:49   #3671
Dronf
Rozeznanie
 
Avatar Dronf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 556
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez H567 Pokaż wiadomość
ale ja chce tylko dodac ze nie mam tradziku, wlasnie go wyleczylam roaccutane . lecz taka natura mieszanej cery w moim przypadku - czasami i coraz czesciej cos tam sie pojawia.
obecnie uzywam tylko wody izotermicznej i emulsji avéne. wiec naprawde, nie wiem co robic.
I w ogólnie nie myjesz twarzy niczym innym poza tą specjalną wodą?
Ja bym się czuła brudna, nie wyobrażam sobie jak bez czegoś bardziej standardowego zmyć makijaż i/lub filtr.
Do skóry z niedoskonałościami i skłonnej do zaczerwienień, wrażliwej z kwasów najbardziej nadają się pha. Są bardzo delikatne
http://www.zrobsobiekrem.pl/?221,del...-pha-3-x-50-ml
Szkoda, że twoja derma przeprowadziła tą kuracje retinoidami połowicznie. Życzę jednak i trzymam kciuki, żeby druga kuracja nie była potrzebna.
Dronf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-08, 10:15   #3672
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic Mi sie kiedys wydawalo, ze sam plyn micelarny twarzy nie domyje...ale jakos po pewnym czasie sie przestawilam
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 12:25   #3673
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Moja siostra tak ma dlatego czasem używa żelu Nivea (bdb jest też ten z Lirene), ale sobie Biodermę bardzo chwali.
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 12:40   #3674
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

ja obecnie szukam czegoś taniego, typu ziajka bez tych wszystkich bromo. Mam pytanie co w składzie może jeszcze szkodzić na buźkę ?
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 12:43   #3675
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
ja obecnie szukam czegoś taniego, typu ziajka bez tych wszystkich bromo. Mam pytanie co w składzie może jeszcze szkodzić na buźkę ?
DMDM Hydratoin, Diazolidinyl Urea - na nie należy uważać. Wrażliwcy mogą też źle znosić alkohol denaturyzowany. Z tańszych polecam Humektan o bardzo prostym składzie.
I można też jako kremy stosować oleje, lub dodawać kwas hialuronowy.
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 13:29   #3676
Dronf
Rozeznanie
 
Avatar Dronf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 556
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
Do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic Mi sie kiedys wydawalo, ze sam plyn micelarny twarzy nie domyje...ale jakos po pewnym czasie sie przestawilam
No ale żeby w ogóle, w 100% rezygnować z konwencjonalnego mycia twarzy? Zupełnie nigdy, nawet pod prysznicem ucieka się przed strumieniem wody tak dla zasady ?
Dronf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 14:32   #3677
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Dronf Pokaż wiadomość
No ale żeby w ogóle, w 100% rezygnować z konwencjonalnego mycia twarzy? Zupełnie nigdy, nawet pod prysznicem ucieka się przed strumieniem wody tak dla zasady ?
jeśli ma się wodę twardą to niestety często jest to jedyne rozwiązanie. Przed prysznicem się nie ucieknie, ale przed myciem twarzy można.
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 14:42   #3678
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Ja zauważyłam, że po prysznicu z myciem głowy itd. kiedy ta piana nie ominie buzi to mam skórę wysuszoną, nawet, jak jej niczym nie myję.
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 19:38   #3679
Agavaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 88
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dysk Pokaż wiadomość
Istnieją i to za niższe pieniądze - LRP Toleriane wersja klasyczna, Humektan, Hydrance Optimale Legre od Avene.
.
Zapisałam wszystkie trzy i bardzo dziękuję za profesjonalne doradztwo
Swoja drogą bardzo by mi zależało na opinii a propos tego Humektanu,dużo czytałam na jego temat własnie na tym forum. Wiem,że w przeciwieństwie do innych kremów jego duży atut polega na niskiej cenie,ale jak się sprawa ma do skuteczności i czy z Waszych doświadczeń wynika,że jednak lepiej stosować kremy z LRP czy Avene?
Oczywiście wszystko też zależy od indywidualnej reakcji skóry na dany krem,ale mimo wszystko jeśli moglibyście wypowiedzieć się w tym temacie to by było najs.
Ja już niejednokrotnie naciełam się na droższy krem, ktorego działanie odbiegało bardzo od tego co zamieszczono w ulotce
Agavaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-08, 19:48   #3680
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Humektan jest bardzo ciekawy, dobre ma recenzję na KWC, gdzie go można kupić w aptece ?
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 21:09   #3681
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

ktoras z dziewczyn prosila wczoraj, zebym podala, co aktualnie stosuje. oj ciezko bedzie pokonczylam ostatnio pare kosmetykow i do pewnych wrocilam, kilka nowych testuje.

do niedawna zatem wygladalo to u mnie tak...
mycie:
- micel bioderma sensibio (wykanczalam zapasy, nie kupie go wiecej...)
- czasem zel hipp, np. pod prysznicem albo jak mnie bioderma znow wkurzyla, i szczegolnie do oczu, gdzie bioderma sobie nie radzila, mleczko vichy purete thermal 3w1
na dzien:
- hydreane krem tonujacy
- w razie niezbyt ladnej skory na to szly podklady, ktorych jeszcze mam resztki (ludzie zloci, kiedy uda mi sie je wykonczyc..?!)
- a w razie ladnej skory, ale ochoty popackania sobie czyms twarzy na to szla baza vichy oligo i mineraly (bez bazy mineraly kompletnie sie nie trzymaja, zuzywam je juz chyba od roku i nie widac konca, nie kupie wiecej... z baza daja ladny efekt i sie trzymaja, ale nie po to sie kupuje "zdrowe" mineraly, zeby je na baze silikonowa packac)
na noc:
- hydreane legere na zmiane z effaclar k tak wedlug "widzi-mi-sie"

sluzylo mi to, nie powiem, ale pokonczyly mi sie specyfiki do mycia i oba kremy na noc, postanowilam przetestowac cos nowego i poki co wyglada to tak:
do mycia:
- zel LRP fizjologiczny + tonik z tej serii
na dzien:
- emulsja avene spf 50+, na to albo almost powder clinique (jak chce lepsze krycie) albo pureness shiseido (jak chce dluzszy mat);
na noc:
- avene diacneal zamiennie z nawilzajacym kremem hyaluron aktiv firmy frei (diacneal znosze wyjatkowo dobrze i zdarza mi sie, ze nakladam go kilka nocy z rzedu; a frei bajecznie nawilza)

na minimalistyczna pielegnacje to nie wyglada - wykanczam rozne bajery, czasem dorwe probki nowych specyfikow, ale coz jak poradze, ze te kosmetyki mi dobrze sluza i ze wszystkie sa takie wydajne
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 08:34   #3682
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość




- hydreane legere na zmiane z effaclar k tak wedlug "widzi-mi-sie"
I jak Hydreane? Przetestowałam próbkę i wzbudził moją sympatię, natomiast ciekawa jestem jak wypada podczas analizy składu

Cytat:
- emulsja avene spf 50+


mnie chyba troszkę zatyka
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 09:17   #3683
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Agavaa Pokaż wiadomość
Swoja drogą bardzo by mi zależało na opinii a propos tego Humektanu,dużo czytałam na jego temat własnie na tym forum.
Ja używam i generalnie na plus.
Jest to moje drugie podejście do tego kremu, najpierw byłam bardzo niezadowolona, miałam wrażenie że mnie zapycha, nie nawilża i wogóle samo zło. Ostatnio wróciłam, mieszam go z żelem ha i jestem zadowlona
ale już zastanawiam sie co kupię jak mi się skonczy bo chciałabym coś mocniej nawilżającego - humektan szałowo nie nawilża, ale z żelem ha już jakoś sobie radzi

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
Humektan jest bardzo ciekawy, dobre ma recenzję na KWC, gdzie go można kupić w aptece ?
w aptece Popytaj bo nie w każej mają.
ja zawsze zamawiam na doz

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
- a w razie ladnej skory, ale ochoty popackania sobie czyms twarzy na to szla baza vichy oligo i mineraly (bez bazy mineraly kompletnie sie nie trzymaja, zuzywam je juz chyba od roku i nie widac konca, nie kupie wiecej... z baza daja ladny efekt i sie trzymaja, ale nie po to sie kupuje "zdrowe" mineraly, zeby je na baze silikonowa packac)
Nie używam bazy pod minerały i trzymają mi sie o dziwo



Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
- zel LRP fizjologiczny + tonik z tej serii
zdaje się, że miałam ten tonik. Jeszcze czyka jakieś resztki zalegają w łazience, bardzo przyjemny
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 14:09   #3684
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Czy Wy też tak macie, że po myciu żelem, albo intensywnym przecieraniu tonikiem skóra na nosie okropnie się świeci, ale nie jest tłusta, tylko taka jakby...wypolerowana...?
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 14:14   #3685
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Czy Wy też tak macie, że po myciu żelem, albo intensywnym przecieraniu tonikiem skóra na nosie okropnie się świeci, ale nie jest tłusta, tylko taka jakby...wypolerowana...?
2 x dziennie myję twarz żelem, ale "wypolerowana" jestem tylko po toniku. Dlatego dość niechętnie po niego sięgam. teraz mam Pharmaceris T - męczę go od chyba 8 miesięcy. Zastanawiam się czy wszystkie toniki tak działają?
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 14:19   #3686
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Dziewczyny a używałyście może tego http://www.tanie-leczenie.pl/images/9917A.jpg
Pozdrawiam
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 14:49   #3687
AppleGirl
Rozeznanie
 
Avatar AppleGirl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 911
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a używałyście może tego http://www.tanie-leczenie.pl/images/9917A.jpg
Pozdrawiam
Ja używałam. Spisywał się świetnie pod względem nawilżenia oraz regeneracji uszkodzonego naskórka. Osobiście polecam, chociaż może zapychać pory.
AppleGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 15:42   #3688
kaczikaczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 42-220
Wiadomości: 131
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Dziewczyny, a czy oliwka Babydream dla ciężarnych nadaje się żeby nałozyc ją na twarz?? może nie codziennie, ale na noc jak obłażą mi skórki po atre nadawałaby się, czy za duże prawdopodobieństwo zapchania?
__________________





"Każdy ma takiego diabła jakiego się boi."
Rewers
kaczikaczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 18:31   #3689
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Ja używam i generalnie na plus.
Jest to moje drugie podejście do tego kremu, najpierw byłam bardzo niezadowolona, miałam wrażenie że mnie zapycha, nie nawilża i wogóle samo zło. Ostatnio wróciłam, mieszam go z żelem ha i jestem zadowlona
ale już zastanawiam sie co kupię jak mi się skonczy bo chciałabym coś mocniej nawilżającego - humektan szałowo nie nawilża, ale z żelem ha już jakoś sobie radzi



w aptece Popytaj bo nie w każej mają.
ja zawsze zamawiam na doz



Nie używam bazy pod minerały i trzymają mi sie o dziwo





zdaje się, że miałam ten tonik. Jeszcze czyka jakieś resztki zalegają w łazience, bardzo przyjemny

A masz już jakiś pomysł na coś mocniej nawilżającego? Ja właśnie się rozglądam i zastanawiam nad Cetaphilem.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 19:50   #3690
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Kobietki ratujcie
ja sie poddaje nie mam pomysłu co robie nie tak...
otóż na noc nakładam cevikap kropelki dosłownie dwie lub trzy... potem delikatnie na to humektan
a na dzień przemywam płynem micelarnym tylko i effaclar albo k albo duo (uzywam na zmiane) no i na to podkład colorstay tak jak wcześniej nie miałam problemów tak teraz każdy podkład mi spływa a buzia się świeci po godzinie czy to lirene maybelline rimmel perfecta soraya czy sypki loreal nawet revlon

błagam pomocy... ja już nie mam pomysłu jaki podkład moze nie spłynać
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:52.