Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-27, 19:23   #3211
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

no właśnie po napisaniu posta zaczęłam oglądać różne pomysły na YT i tam właśnie takie skrzynki są na porządku dziennym.
więc chyba się skuszę
muszę pokombinować bo już ze 30+ samplowych słoiczków wala się po biurku i kosmetyczce...a lecą kolejne, + woreczki
avalonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 19:35   #3212
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Ale proszę się nie śmiać - moje słoiczki samplowe leżakują w pudełku plastikowym na gwoździko-śrubki nabyte w Castoramie w przypływie natchnienia/genialności. Pudełeczko, fakt że mało estetyczne, kosztowało jakieś grosze ale sprawdza się fantastycznie bo przykrywka jest przezroczysta, a słoiczki leżą na boczku w "eleganckich" podłużnych przegródkach i wszystko widać co jest w którym.
Polecam
Bardzo dobry pomysl ja w takim trzymam mineraly- ale te w kamieniu do robienia bizuterii, jak juz sznurek rozpocznę.
Jeszcze mam pudelko po (przepysznym) rafaello duze, przeźroczyste z bardzo porządnego tworzywa, na te duze produkty bedzie, bo w pudelkach ozdobnych trzymam.
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-01-27 o 19:58
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 19:48   #3213
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ale mam dzisiaj swietny dzien Przyszla paczka z Buff'd, przyszla paczka z mineralami z wymiany i wlasnie mialam wyniki kolokwium - zaliczylam na 5

Nie wytrzymalam i pomimo niesprzyjajacego oswietlenia w lazience, braku pedzli itp. po prostu musialam wyprobowac mineraly. Efekt mnie powalil na kolana - piekna, rozswietlona delikatnie cera, bez zaczerwienien i sladow po wypryskach. Ciekawa tylko jestem, jak to wszystko bedzie wygladalo jutro w swietle dziennym A, i w ogole chyba mam wrodzony talent do nakladania sypkich cieni - tyle sie naczytalam o skomplikowanym tego procesie, a tu pierwszy moj raz z tymi cieniami i nic mi sie nie osypywalo
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 19:57   #3214
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Ale proszę się nie śmiać - moje słoiczki samplowe leżakują w pudełku plastikowym na gwoździko-śrubki nabyte w Castoramie w przypływie natchnienia/genialności. Pudełeczko, fakt że mało estetyczne, kosztowało jakieś grosze ale sprawdza się fantastycznie bo przykrywka jest przezroczysta, a słoiczki leżą na boczku w "eleganckich" podłużnych przegródkach i wszystko widać co jest w którym.
Polecam
Niezły pomysł! ;P Muszę pokombinować z czymś takim.


Wyjaśnijcie mi dziewczyny, bo się zamotałam nieco. Pisałyście o tym, że EDM usunie jedną z wielkości słoiczków, ale post Pastereczki wprowadził mnie w zakłopotanie... Usuną mini(4g) i będą sample i big (8g) czy usuną big(8g) i mini (4g) będą się nazywały big? Sorry, ale próbuję to rozkminić i już sama nie wiem :P
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 20:01   #3215
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
Niezły pomysł! ;P Muszę pokombinować z czymś takim.


Wyjaśnijcie mi dziewczyny, bo się zamotałam nieco. Pisałyście o tym, że EDM usunie jedną z wielkości słoiczków, ale post Pastereczki wprowadził mnie w zakłopotanie... Usuną mini(4g) i będą sample i big (8g) czy usuną big(8g) i mini (4g) będą się nazywały big? Sorry, ale próbuję to rozkminić i już sama nie wiem :P
Usuną mini(4g)
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 20:03   #3216
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Usuną mini(4g)
ja też mam pytanie odnośnie tego- 1g cienia nazywa się mini a 4g big. Usuną 1g (bo wszytskie "mini"? czy 4g bo wszytskie takie opakowania?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 20:08   #3217
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Ale mam dzisiaj swietny dzien Przyszla paczka z Buff'd, przyszla paczka z mineralami z wymiany i wlasnie mialam wyniki kolokwium - zaliczylam na 5

Nie wytrzymalam i pomimo niesprzyjajacego oswietlenia w lazience, braku pedzli itp. po prostu musialam wyprobowac mineraly. Efekt mnie powalil na kolana - piekna, rozswietlona delikatnie cera, bez zaczerwienien i sladow po wypryskach. Ciekawa tylko jestem, jak to wszystko bedzie wygladalo jutro w swietle dziennym A, i w ogole chyba mam wrodzony talent do nakladania sypkich cieni - tyle sie naczytalam o skomplikowanym tego procesie, a tu pierwszy moj raz z tymi cieniami i nic mi sie nie osypywalo
no to same sukcesy - gratulacje

kurcze, jak sie nie wezme do nauki zamiast czytac forum (w ogole to szok ze "nas" przeniesli!) to u mnie nie bedzie tak kolorowo z piatkami z egz
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-27, 20:25   #3218
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Nie moge sie juz doczekac wyprobowania moich dzisiejszych zdobyczy w normalnym oswietleniu. W moim wyjatkowo jasnym mieszkaniu, w godzinach wieczornych, Sunkissed, Fawn i Multitasking wygladaja na twarzy identycznie

Cytat:
Napisane przez mykofenolan mofetilu Pokaż wiadomość

kurcze, jak sie nie wezme do nauki zamiast czytac forum (w ogole to szok ze "nas" przeniesli!) to u mnie nie bedzie tak kolorowo z piatkami z egz
Szczerze mowiac to na te piatke nawet nie liczylam, biorac pod uwage ilosc czasu spedzanego na wizazu (a konkretniej to w watkach mineralowych) A tak bede miala zerowke i jeden egzamin w czerwcu mniej
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 20:26   #3219
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ja też mam pytanie odnośnie tego- 1g cienia nazywa się mini a 4g big. Usuną 1g (bo wszytskie "mini"? czy 4g bo wszytskie takie opakowania?
Cienie zostana pelnowymiarowe w tych 10ml sloiczkach- one tylko jako pelen wymiar w takich byly,ale glowy za to nie dam.
Istotna jest ta reszta usunięta jak da mnie, bo cienie 1g starcza na cale zycie chyba
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 21:07   #3220
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Cienie zostana pelnowymiarowe w tych 10ml sloiczkach- one tylko jako pelen wymiar w takich byly,ale glowy za to nie dam.
Istotna jest ta reszta usunięta jak da mnie, bo cienie 1g starcza na cale zycie chyba
cienie zdecydowanie lepsze są w 5ml słoiczkach. Masz rację, pastereczko, że wystarczą po wsze czasy, nie wyobrażam sobie zobaczyć dna pojemniczka, może za 20 lat?

(odświeżam stronę z promocjami co pół godziny. to obłęd.)
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 21:09   #3221
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Cienie zostana pelnowymiarowe w tych 10ml sloiczkach- one tylko jako pelen wymiar w takich byly,ale glowy za to nie dam.
Istotna jest ta reszta usunięta jak da mnie, bo cienie 1g starcza na cale zycie chyba
A mi się te opakowania mini w przypadku cieni podobają - pół do prasowania, pół na sypko.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-27, 21:30   #3222
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

A jest znana jakaś bliższa data usunięcia mini z oferty? Nie wiem, czy zdążę się rzucić na słoiczki mini, bo planuję jeszcze jedną partię próbek najpierw zamówić, dopiero w kolejnym zamówieniu podkład mini i jakiś mini róż... A tych 8g to się boję, takie wielkie są!
Po co oni je usuwają? :<
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 21:39   #3223
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
A jest znana jakaś bliższa data usunięcia mini z oferty? Nie wiem, czy zdążę się rzucić na słoiczki mini, bo planuję jeszcze jedną partię próbek najpierw zamówić, dopiero w kolejnym zamówieniu podkład mini i jakiś mini róż... A tych 8g to się boję, takie wielkie są!
Po co oni je usuwają? :<
nie ma daty, więc trudno orzec czy trzeba się rzucać czy nie. 8g ma swoje uzasadnienie gdy jesteś na 100% pewna podkładu czy pudru, bo rózu nikt nie zużyje w takiej ilości. Na pewno nie 1 pokolenie.
Ja mam dość walających się mini i sampli, dojrzewam do dużego zamówienia proszkowego
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 21:50   #3224
Fumico
Raczkowanie
 
Avatar Fumico
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 144
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Mnie coś zaraz trafi Zamówiłam 31 grudnia i do tej pory nie mam przesyłki. Pędzle też tam zamówiłam i nie mam innych, żeby nakładać minerały. Taki długi czas przesyłki mnie tak zniechęca do zamawiania tam minerałów i reszty. Grrrr........
Ja też zaczynam się już bardzo niecierpliwić, zamówienie składałam 30-ego grudnia i ciągle listonosza nie widać... nie podoba mi się to!
Fumico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 21:53   #3225
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Fumico Pokaż wiadomość
Ja też zaczynam się już bardzo niecierpliwić, zamówienie składałam 30-ego grudnia i ciągle listonosza nie widać... nie podoba mi się to!
dziś mija 20. dzień roboczy, jeśli przez 5 dni (roboczych) nie przyjdzie paczuszka trzeba napisać do edm- wysyłają wtedy jeszcze raz.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 22:48   #3226
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Przyszłam się pochwalić wyjęłam dziś ze skrzynki pocztowej awizo na 3 przesyłki. Idę na pocztę, w oczach tli się nadzieja, a rozsądek podpowiada: Eee, to pewno wymianki perfumowe
A na poczcie wiecznie naburmuszona pani urzędniczka wręcza mi... 3 samplowe paczuszki z EDM. Juhu

Może wreszcie znajdę swój kolor

Róże wyglądają fajowsko, za to rozczarował mnie cień Diary - fiolet, cholera, co ja z nim zrobię

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Papugo, mam identycznie, z szyją (jaśniutką i żółtawą) pięknie komponuje się Fawn a z kolorytem twarzy fairly light neutral który odcina sie od szyi jako ciemny i zbyt mało żółty. W zasadzie w EDM nie znalazłam idealnego odcienia, w Meow czy Lumiere już bardziej (Lumiere-fair i light z warm, golden, beige i Meow-0 i 1 z Korat i Chartreux)
Dziękuję, Ago zapisałam sobie w kajeciku, acz na razie wąż w kieszeni nie pozwala mi rejestrować się na tych stronach a rozliczne, nowe EDM dają nadzieję, że coś mi w końcu idealnie przypasuje...

Jutro z rana zaczynam testowanie, a TŻ obiecał, że w weekend, w dziennym świetle mi się przyjrzy i pomoże dobrać kolor. Osąd matczyny się nie sprawdza - w gust Rodzicielki trafiają odcienie ciemne i różowe. Brrrr.

Edytowane przez martwa papuga
Czas edycji: 2009-01-27 o 22:50
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 22:51   #3227
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

cień diary wymienisz na wymiankowym
życzę owocnych testów; pochwal TŻeta nie każdy chciałby oceniać kolory podkładów


btw. skąd nick martwa papuga?

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-01-27 o 22:54
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 22:52   #3228
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

fioletowy cień
jak bedziesz miala czas to nakladaj 3 na policzek i pisz tu wrazenia i zdjecia dodaj
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 23:06   #3229
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
cień diary wymienisz na wymiankowym
życzę owocnych testów; pochwal TŻeta nie każdy chciałby oceniać kolory podkładów

btw. skąd nick martwa papuga?
Pochwalę, acz sądzę że wymięknie jak mu zasunę do porównania 20 odcieni.
Chociaż a nuż trafi

Nick pochodzi ze skeczu Monty Pythona - LINK.
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
fioletowy cień
jak bedziesz miala czas to nakladaj 3 na policzek i pisz tu wrazenia i zdjecia dodaj
A miał być beżowy taupe


Z zamiarem sfocenia się noszę, w dziennym świetle - jak i do testów.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-27, 23:49   #3230
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
A na poczcie wiecznie naburmuszona pani urzędniczka wręcza mi... 3 samplowe paczuszki z EDM. Juhu


Na poczcie duzo osób choruje na "klient-wróg".
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 01:21   #3231
lylith
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 20
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Witam
Lodz tez chyba uprzywilejowana, bo przesylka dotarla po 8 dniach roboczych od zamowienia. Zdziwilo mnie to mocno, ale mile Od rana rozpoczynam testy, przy sztucznym swietle pasuje mi wszystko
lylith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 04:50   #3232
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
dziś mija 20. dzień roboczy, jeśli przez 5 dni (roboczych) nie przyjdzie paczuszka trzeba napisać do edm- wysyłają wtedy jeszcze raz.
Rozwielitko, wysyłają to samo, co było w zaginionej paczce w przypadku przesyłki rejestrowanej, tak? A przy przesyłkach nierejestrowanych dają kupon na jakąś kwotę? Bo już nie wiem, jak to w końcu jest.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 08:17   #3233
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Rozwielitko, wysyłają to samo, co było w zaginionej paczce w przypadku przesyłki rejestrowanej, tak? A przy przesyłkach nierejestrowanych dają kupon na jakąś kwotę? Bo już nie wiem, jak to w końcu jest.

wydaje mi się, że masz rację, ale nie wiem tego z autopsji z jedynie z zasłyszenia.

edit: o rany rany, nowa promocja o świcie

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-01-28 o 08:34
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 08:39   #3234
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Proszę o radę Zastanawiam się co jest lepsze : STF Sunlight ryżowy czy Finishing Dust Sunlight ? Chodzi mi o to, aby twarz była matowa (moja ma tendencję do świecenia w strefie T) no i o to, aby makijaż był trwały.
W co lepiej zainwestować ?
Mogę sobie na razie pozwolić na 1 produkt.
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 08:49   #3235
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Proszę o radę Zastanawiam się co jest lepsze : STF Sunlight ryżowy czy Finishing Dust Sunlight ? Chodzi mi o to, aby twarz była matowa (moja ma tendencję do świecenia w strefie T) no i o to, aby makijaż był trwały.
W co lepiej zainwestować ?
Mogę sobie na razie pozwolić na 1 produkt.
Najlepsze wlaściwości matujące ma stf kaolinowy i jest świetny pod podkład. Finishing dust wg. mnie ładnie wykańcza makijaż, zmiększa rysy twarzy- jako puder wykończeniowy.
Jakbym była na Twoim miejscu- wybralabym stf ryżowy.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 09:07   #3236
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Proszę o radę Zastanawiam się co jest lepsze : STF Sunlight ryżowy czy Finishing Dust Sunlight ? Chodzi mi o to, aby twarz była matowa (moja ma tendencję do świecenia w strefie T) no i o to, aby makijaż był trwały.
W co lepiej zainwestować ?
Mogę sobie na razie pozwolić na 1 produkt.
Ja z tych dwóch wybrałabym trzeci - Start To Finish Kaolin.

Dostała dzisiaj opakowanie korektora intensive light - cudowny jest! Jaśniejszy od fair i żółty, prawie jak golden fair.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-01-28 o 09:08
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 09:18   #3237
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Najlepsze wlaściwości matujące ma stf kaolinowy i jest świetny pod podkład. Finishing dust wg. mnie ładnie wykańcza makijaż, zmiększa rysy twarzy- jako puder wykończeniowy.
Jakbym była na Twoim miejscu- wybralabym stf ryżowy.
Może wezmę próbkę FD, a na STF się zdecyduję.

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ja z tych dwóch wybrałabym trzeci - Start To Finish Kaolin.
Kusi mnie ten kaolinowy, ale boję się, że za bardzo przesuszy mi skórę.
Mam mieszaną, w niektórych miejscach bardzo suchą, a w niektórych z tendencją do świecenia. Frantic myślisz, że kaolin byłby dla mnie dobry ?
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 09:21   #3238
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Może wezmę próbkę FD, a na STF się zdecyduję.
Kusi mnie ten kaolinowy, ale boję się, że za bardzo przesuszy mi skórę.
Mam mieszaną, w niektórych miejscach bardzo suchą, a w niektórych z tendencją do świecenia. Frantic myślisz, że kaolin byłby dla mnie dobry ?
sie wtrącę- mam skórę podatną na wysuszanie a stf kaolinowy jest dla niej łagodny.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 09:30   #3239
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Może wezmę próbkę FD, a na STF się zdecyduję.



Kusi mnie ten kaolinowy, ale boję się, że za bardzo przesuszy mi skórę.
Mam mieszaną, w niektórych miejscach bardzo suchą, a w niektórych z tendencją do świecenia. Frantic myślisz, że kaolin byłby dla mnie dobry ?
U mnie jest dokładnie tak jak u Rozwielitki, tzn. skórę mam podatną na wysuszanie, a kaolinowa wersja nic złego mi z cerą nie robi.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 09:36   #3240
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Flat top wyprzedany A miałam składać zamówienie
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:56.