Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-23, 09:57   #1411
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Agusia a jak jesteś zalogowana na facebooku i nie jestes moja znajoma, to widzisz moje wszystkie zdjecia ?
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 10:08   #1412
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Cathy zaskoczyłaś mnie tym linkiem jak słowo daje Jak zapewne widzialas w moim profilu mam dwa blogi i ten drugi nieudostępniony to jest moje baby nad ktorym pracuje A tym sobie na próbe wstawiam i wywalam Język biznesowy, bizes językowy Poszłam wtedy juz spac

Carmelova to zdjęcie jest niewyraźne, Twój komputer działa Tu bedzie lepiej widac

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...3&d=1237374625
no masz, ja tu chciałam, żeby Cię nie odkrywać w pełnej okazałości, bo marudziłaś strasznie, a tu sama w koncu dałaś tą wyraźną fotkę
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 10:10   #1413
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
no masz, ja tu chciałam, żeby Cię nie odkrywać w pełnej okazałości, bo marudziłaś strasznie, a tu sama w koncu dałaś tą wyraźną fotkę
rasowa kobieta
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 10:10   #1414
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
no masz, ja tu chciałam, żeby Cię nie odkrywać w pełnej okazałości, bo marudziłaś strasznie, a tu sama w koncu dałaś tą wyraźną fotkę
Aaaa bo co się będę chować i tak mnie w końcu zobaczą Zmądrzałam w nocy
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 10:18   #1415
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość

MamaNiny kurde balans, Ty masz teraz blond włosy !!! A Ty mi tak w czarnych pięknie wyglądasz
z
to mój naturalny od jakiś 2,5 roku nie malowany zaniebawem zamiast mi się po tym blondzie polepszyć, wpadnę w stan depresyjny
Ty Lisku za to pięknie i odważnie Lubię zdecydowane kolorki
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 10:24   #1416
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
Foxxxy dalabys wiecej fotek ze swoimi stylizacjami
pochwal sie swoja kolekcja butow a'la Carrie Bradshow
Ja jeszcze stanikowo na chwile bo juz nie wiem w co celowac i moze ktos (evelinek ) mi podpowie. Freya rio fuchsia 30E jest super scisla w obwodzie, miseczka troszke za duza ale to pierwszy prawidlowy stanik wiec mam nadzieje ze cos jeszcze amigruje i falda sie wypelni
Natomiast panache anstasia ivory w tym samy rozmiarze jest idealne - czyli chyba zbyt luzne - od razu moglam na pierwsza haftke sie zapiac a miska jest rowniez idealna -nie ma miejsca na migracje. Ty chyba jakiegos Kleina polecalas ? czy szukac wezszego panacha?
Oro, ja o Kleinie nic nie wiem, Curvy Kate może (CK)? Rio jest dużomiseczkowe, poza tym, jeśli jesteś wąskofiszbinowa, możesz nosić nieco mniejszą miseczkę, bo biust się lepiej rozkłada, ale to nie reguła. Na początek lepiej mnieć za dużą miską, niż za małą. Anastasia ponoć luźniejsza w obwodzie, nawet jak na Panache. Ja bym szukala ściślaków 30F, albo jakiejś luźniejszej 28. A CK polecam na migracyjny stanik, bo jest dość mocno zabudowany na bokach, wkurzające, ale ładnie zbiera. I jest taka średniofiszbinowa, więc łatwiej określić się, co Ci bardziej pasuje. Gdybyś chciała brać Princess to 30FF ( nie pamiętam, czy szyją 28), ale z Criss Cross na pewno jest 28 i wtedy brać 28G, bo CC nie jest tak małomieczkowa, jak Princess.

Foxxxy śliczna jesteś i jakie duuuzie oczy

Uciekam dziewczynki
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 10:27   #1417
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Foxxxy ale figlarka z Ciebie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-23, 10:28   #1418
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Foxxxy fajna fotka, bardzo fajny komplet i zazdroszczę takiego wyglądu w żółtym kolorze. On mi się tak podoba, ale to najgorszy dla mnie kolor, raze z pomarańczowym zresztą Ja lubię czasem takie buty wysokie, ale długo na nich nie wytrzymuję. Generalnie na obcasie cały czas ale niższym jednak trochę (ok. 8 cm) Z małżem tylko mam problem bo on tylko 6 cm wyższy ode mnie no i jak obcasy zarzucę to tak se jest A ja wiedziałam że Foxxxy młodziutka, bo ona kiedyś swoją buźkę słodką na makijażach wkleiła.
Cathy ogródek powinien chyba pomieścić taką zgraję co się szykuje. Jak ustalicie termin to może też się przyłączę i z Gdyni przyjadę Proszę tylko żeby to nie był 4-5 lipca, bo Heineken...
Reziółki ja Ci gratuluję wytrwałości w odchudzaniu. Wiem jak to ciężko
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 10:54   #1419
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Agusia a jak jesteś zalogowana na facebooku i nie jestes moja znajoma, to widzisz moje wszystkie zdjecia ?
Ja to się nie odnajduję jeszcze na Facebooku i nic znaleźć nie umiem

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Foxxxy fajna fotka, bardzo fajny komplet i zazdroszczę takiego wyglądu w żółtym kolorze. On mi się tak podoba, ale to najgorszy dla mnie kolor, raze z pomarańczowym zresztą Ja lubię czasem takie buty wysokie, ale długo na nich nie wytrzymuję. Generalnie na obcasie cały czas ale niższym jednak trochę (ok. 8 cm) Z małżem tylko mam problem bo on tylko 6 cm wyższy ode mnie no i jak obcasy zarzucę to tak se jest A ja wiedziałam że Foxxxy młodziutka, bo ona kiedyś swoją buźkę słodką na makijażach wkleiła.
Cathy ogródek powinien chyba pomieścić taką zgraję co się szykuje. Jak ustalicie termin to może też się przyłączę i z Gdyni przyjadę Proszę tylko żeby to nie był 4-5 lipca, bo Heineken...
Reziółki ja Ci gratuluję wytrwałości w odchudzaniu. Wiem jak to ciężko
Buuu a mnie od 6-7 nie będzie przez 2 tyg w PL buuuu ja chcę na spotkanie
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 11:29   #1420
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Oro, ja o Kleinie nic nie wiem, Curvy Kate może (CK)? Rio jest dużomiseczkowe, poza tym, jeśli jesteś wąskofiszbinowa, możesz nosić nieco mniejszą miseczkę, bo biust się lepiej rozkłada, ale to nie reguła. Na początek lepiej mnieć za dużą miską, niż za małą. Anastasia ponoć luźniejsza w obwodzie, nawet jak na Panache. Ja bym szukala ściślaków 30F, albo jakiejś luźniejszej 28. A CK polecam na migracyjny stanik, bo jest dość mocno zabudowany na bokach, wkurzające, ale ładnie zbiera. I jest taka średniofiszbinowa, więc łatwiej określić się, co Ci bardziej pasuje. Gdybyś chciała brać Princess to 30FF ( nie pamiętam, czy szyją 28), ale z Criss Cross na pewno jest 28 i wtedy brać 28G, bo CC nie jest tak małomieczkowa, jak Princess.

Foxxxy śliczna jesteś i jakie duuuzie oczy

Uciekam dziewczynki
Evelinku juz wszystko wiem. Jestes boska. dziekuje
Ale sobie CK przetlumaczylam hihi.
Trzymam kciuki za spotkanie nad Zegrzem i zazdroszcze wam troszke. Zrobcie fajne fotki
Paula jak tam nowa praca? jak twoja malutka znosi rozstanie?
Ja dzisiaj kliknelam sample EDM, jakos tak nic do mnie dawno nie przyszlo .... no i czuje ze jestem coraz blizej znalezienia idealnego podkladu.
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 12:17   #1421
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

beafrance praca dopiero od 1 lipca.
a wlasciwie to przyszlam pozalic sie bo sie podlamalam, i to wlasnie moja mala... nie mam pojecia co to bedzie. nie wiem co i jak wykombinowac zeby ten maly uparciuch chcial z kims innym zostac. dzisiaj wyszlysmy na dwor z opiekunka.jak tylko zobaczyla ja po wyjsciu z klatki to w tyl zwrot i uciekac (i wcale nie z radoscia) na placu zabaw co jakis czas sie usuwalam na bok, a opiekunka za nia chodzila. ale jak tylko Wiki zobaczyla ze ona za nia idzie to mnie wzrokiem szukala i zaczynala krzyk i biaganie z szukaniem mnie... wydaje mi sie ze opiekunka sie lekko zniechecila. boje sie ze ona sobie z mala nie poradzi... i co, mam zrezygnowac z pracy bo mi dziecko placze? w koncu nie po to tyle czasu jej szukalam.. dol.


Foxxxy zgadzam sie z dziewczynami, bardzo ladnie wygladasz, masz sliczne nogi, i pasuje ci zolty (ja sie trzymam od niego z daleka raczej, tylko nie wiem nawet czy mi pasuje bo nie probowalam) i te obcasy ja bym sie pewnie zabila, juz dawno na obcasach nie chodzilam. ale niby gdzie- do piaskownicy?

spotkanka tez wam zazdroszcze, sama sie bym chetnie tak wyrwala z codziennej rutyny i spedzila czas z kims kto mysli choc w czesci tak jak ja (bo wiadomo ze jednak kazda ma swoje zdanie i upodobania, ale podobne niektore zainteresowania mamy )
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-23, 12:44   #1422
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Paula, daj małej trochę czasu na oswojenie się z nową sytuacją. W końcu miała Ciebie obok siebie 24 h I przede wszystkim ty sama musisz oswoić się z tą sytuacją, bo twój stres udziela się córce.
Dasz radę. Trzymam kciuki
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 12:50   #1423
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Paula, daj małej trochę czasu na oswojenie się z nową sytuacją. W końcu miała Ciebie obok siebie 24 h I przede wszystkim ty sama musisz oswoić się z tą sytuacją, bo twój stres udziela się córce.
Dasz radę. Trzymam kciuki
Dzieki. Ja sie tam nie stresowalam, spokojnie obserwowalam zachowanie malej, analizowalam, tlumaczylam. nic to nie dalo. wygladalo mi to nawet jakby mala sie jej troche bala. ja mam nadzieje ze mi kobieta nie zrezygnuje. co prawda to nie byloby pierwsze dziecko, ktore by pilnowala, ale ona twierdzila ze zazwyczaj nie bylo problemu z przyzwyczajeniem dziecka do siebie. ze dzieci nie plakaly jej jak mama ginela z oczu (w co nie do konca wierze mowiac szczerze, bo chyba kazde dziecko czuje niepokoj kiedy matka mu znika, i to pierwszy raz, no chyba ze byly juz starsze i wiecej rozumialy) jeszcze bedziemy probowac. szkoda cholender, ze nie mialam troche wiecej czasu- tak ze dwa tygodnie, mysle ze tyle by wystarczylo.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 12:58   #1424
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Paula nie poddawaj się . Mała da radę, potrzebuje trochę czasu, żeby oswoić się z nową sytuacją , z tego co pamietam, niania nie będzie z nią cały dzień, tak? Do tego 1-go codziennie będzie soptykać się z opiekunką?
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 13:02   #1425
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
Paula nie poddawaj się . Mała da radę, potrzebuje trochę czasu, żeby oswoić się z nową sytuacją , z tego co pamietam, niania nie będzie z nią cały dzień, tak? Do tego 1-go codziennie będzie soptykać się z opiekunką?
no nie caly dzien, ale co z tego jak ona nawet minuty z nia nie chce byc. mam nadzieje ze bedzie sie z nia codziennie spotykac, tylko ze ja musze jeszcze w tym tygodniu sie pojawic w gabinecie zeby go poznac troche. a tz jak na zlosc ma popoludniowa zmiane w tym tygodniu.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 13:05   #1426
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Oj zapomnialam ze to od 1-go. Trzymam kciuki ze sie malutka jednak przyzwyczaji do opiekunki. BTW fajne sobie zakupy biochemiczne zrobilas kurde kuszenie na calego. Ja wlasnie kliknelam princesske bo juz nie moge sie tej migracji doczekac a stanikowe guru mowi ze princeska najlepsza
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 13:09   #1427
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

A jak Ty ją odbierasz (opiekunkę)? Może nie wiem, jakaś herbata, dłuugo przygotowywana przez Ciebie, a one razem?

edit: co to za princesska? poka, poka
__________________
Starsza pani po trzydziestce

Edytowane przez gadmarka
Czas edycji: 2009-06-23 o 13:11
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 13:11   #1428
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

albo jakas fajna zabawa we trojke. mala odbierze opiekunke pozytywnie

taka oto:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg C2CB4B7D-D2C7-437C-BFCB-7FB0E0D3B45D.jpg (10,8 KB, 27 załadowań)

Edytowane przez beafrance
Czas edycji: 2009-06-23 o 13:17
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 13:16   #1429
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

oj dziewczyny, to nie jest takie proste wszystko, bo po pierwsze moja Wiki jest niby usmiechnieta i gada do wszystkich i malo kogo sie wstydzi (facetow sie troche boi) ale nie mowi jeszcze, nie chce powtarzac, ciagle klepie po swojemu. ciezko jest ja zajac czyms bo ona bawi sie tak jak sama chce i koniec. tak dzis wolamy ja do piskownicy a ona nas ofukala i poszla w swoja strone. tylko patrzyla czy mama nie odchodzi nigdzie.
poza tym nerwowa jest (po mnie zreszta) i potrafi ladna histerie odstrzelic. na dobra sprawe to ona nawet nie za chetnie z babcia siedzi a co dopiero z obca baba.
herbate moge dlugo parzyc ale mala za mna do kuchni przyjdzie...
ja kobiete odbieram pozytywnie, choc nie wiem czemu, mam wrazenie ze to sie nie uda jednak.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-23, 13:20   #1430
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Dziękuję Wszystkim za podbudowywanie mojego Ego i miłe słowa W butach naprawdę da sie chodzić
Evelinek duzych oczu to ja nie mam Szkoda no
Dominika az nie chce mi sie wierzyc, ze nie pasuje Ci takie żywy zółty Mój TŻ jest o 11cm wyższy i musi się pogodzić z moimi upodobaniami
Agusia praktyka czyni mistrza
Paula staraj się jak najwięcej czasu spędzać z nianią i małą. Najlepiej by było, gdybyś swoje znikanie pozwoliła jej kojarzyć z czymś przyjemnym. Możesz np teraz znikac na 10-20min potem 30min i wracać z czymś fajnym dla małej. Tak, żeby to Twoje znikanie dobrze sie jej kojarzylo. No i absolutnie nie pozwól sobie manipulować jak przestaniesz zwracać uwagę na jej wybryki to wróci do Ciebie uspokojona. Widziałam kiedys filmik jak rodzic chodzil z kamerą i kamerował histeryzujace swoje dziecko. I kiedy podchodzil do dziecka to ono plakalo, krzyczalo turlało sie po ziemi, kiedy rodzic sie schowal to dziecko dzlo za nim i kiedy go dogonilo to zaczynalo plakac i histeryzowac i tak kilka razy. I pamietaj, ze takie ignorowanie jest dla dobra Twojej malej Wiem, ze to Ciezko jest wykonac - ja nie mam dzieci- ale cos mi o tym wiadomo

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2009-06-23 o 13:23
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 13:41   #1431
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Też ten filmik widziałam. Na AFV
A w żółtym obojętnie jakiej maści wyglądam tragicznie niestety
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 13:43   #1432
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Też ten filmik widziałam. Na AFV
A w żółtym obojętnie jakiej maści wyglądam tragicznie niestety
Ale w Granacie Ci nieziemsko I BASTA
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 13:47   #1433
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

ja sie staram ignorowac jej histerie ale dla mnie to latwe (zreszta kiedys duzo histeryzowala, teraz juz nie, i wlasnie wiem ze moje ignorowanie tego mialo na to wplyw) ale mam wrazenie ze ta kobieta nie bardzo bedzie wiedziala co robic, bo ona nie tak przewrazliwona jak poprzednia ale tez wrazliwa i zaraz zaluje bog wie po co.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 13:57   #1434
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Ale w Granacie Ci nieziemsko I BASTA
Dzięki. Ja chyba też jakiś swoich fotek poszukam i tu wkleję, cobyś mi coś dobrała Tylko ja za dużo swoich fotek nie mam, bo zazwyczaj to ja focę
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 14:09   #1435
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Paula co to za niańka co się nie podejmuje wyzwań...To niania ma wiedzieć jak dzieci okiełznać, przecież to jej praca. Jest to dla mnie niezrozumiałe.

To ja będę pamiętać o Dominice i MamieNiny do wklejania propozycji
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 14:12   #1436
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

pastereczko, spytam tutaj- jak moja przesylka? bo juz sie martwic zaczynam
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 14:21   #1437
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ja się częśto opiekowałam TŻa siostry córcią- rozpieszczoną jedynaczką Początkowo straszne problemy jak mama znikała ale do wytrzymania Godzinę np. płakała i foszyła ale ostatecznie się bawiła ze mną. Na wszystko potrzeba czasu.
Raz tylko się poddałam jak 1 raz zostałam z nią na noc- pierwszy raz noc bez mamy i na dodatek nie w swoim domu, nie w swmoim łóżeczku Miała jedynie swój kocyk i podusię ale niestety 3godziny płakała i 3 razy sie zesikała w majciochy ze stresu- aż mi majtek zabrakło. Próbowałam ją usypiać ale nic- wtedy TŻ ją uśpił Także luźno- oby dwie z małą Wiki poradzicie sobie z tą nową sytuacją po czasie
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 14:32   #1438
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

White uwielbiam twoj avatar.
Kiedys chyba Hexanna miala tez taki z motywem ust
Szukam ladnego avka dla siebie.
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 14:35   #1439
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
White uwielbiam twoj avatar.
Kiedys chyba Hexanna miala tez taki z motywem ust
Szukam ladnego avka dla siebie.
hehe i to nawet ja jestem 20kg temu
dziękuję
Dużo tu osób ma piękne avki i żałuję, że nie można powiększyć zdjęcia i poprzyglądać się dokładnie
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 15:05   #1440
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Foxxy mam już zdjęcia dla Ciebie

Cotko
a ja tu Ciebie, jak tam nasze staniki, słychać coś?

Beafrance dzięki za fotkę, nie dla mnnie taki fason, zbyt zabudowany górą, ech
__________________
Starsza pani po trzydziestce

Edytowane przez gadmarka
Czas edycji: 2009-06-23 o 15:07
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:38.