Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II) - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-29, 20:15   #331
Rudziatko_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 17
GG do Rudziatko_
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Piercer bardzo dobry, w tym sęk widocznie jestem jakiś dziwoląg i może nie uczula mnie nikiel który jest w ciele a nie na nim
Rudziatko_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 21:09   #332
samantaa94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

hm nie no co Ty ;p to może zmień sobie na tytan
samantaa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 21:59   #333
Rudziatko_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 17
GG do Rudziatko_
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Właśnie nie ma potrzeby zmieniać bo od prawie 5 lat go mam i nie uczula ;P
Rudziatko_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 22:33   #334
samantaa94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

aaaa ;pp no to elegancko hehe źle przeczytałam ;| mój błąd ;d

Edytowane przez samantaa94
Czas edycji: 2010-03-29 o 22:35
samantaa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 12:45   #335
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Cytat:
Napisane przez Rudziatko_ Pokaż wiadomość
Od pewnego czasu dręczy mnie pewien problem. Od prawie 5 lat jestem posiadaczką kolczyka w języku (i nie tylko ) i dopiero niedawno dowiedziałam się, że stal chirurgiczna zawiera nikiel na który jestem bardzo uczulona. A wszystkie moje kolczyki są właśnie z tej stali wykonane, a przynajmniej piercer tak mówił. I tak z czystej ciekawości chciałabym się dowiedzieć czy to możliwe czy piercer nie wiedział z jakiego materiału ma kolczyki?
czasem jest tak,że dopieru po przekroczeniu pewnej ilości alergenu organizm wykazuje objawy-ze stali jest uwalaniania pewna ilośc niklu-być może w twoim przypadku organizm sie przed nią nie broni
ale dla świętego spokoju wymieniłabym kolczyki na tytanowe
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 12:58   #336
aniolek19
Raczkowanie
 
Avatar aniolek19
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zielony pokój
Wiadomości: 359
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

A ja mam takie pytanko-mam kolczyk już parę dobrych lat i rozważam obecnie czy go nie zdjąć-mam problemy z zębami i lekarz zalecił. I teraz nie wiem jak sie do tego zabrać.Po prostu go wyjąć i już?Czy może czymś przemyć to miejsce?
aniolek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 13:15   #337
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Cytat:
Napisane przez aniolek19 Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanko-mam kolczyk już parę dobrych lat i rozważam obecnie czy go nie zdjąć-mam problemy z zębami i lekarz zalecił. I teraz nie wiem jak sie do tego zabrać.Po prostu go wyjąć i już?Czy może czymś przemyć to miejsce?
poprostu wyjąć
przez kilka pierwszych dni warto przepłukać buzię -żeby w razie jak kanał się jeszcze nie zszedł ,żeby nie dostaly do niego resztki pokarmowe i tyle
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-30, 18:21   #338
anula_106
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Mam kolca od prawie 2 miesiecy, a juz mi sie zab tak jakby uszczerbil. Jak jadlam to przygryzlam kolca... dosc mocno. Ja mam blisko czubka jezyka kolca, bo mam krotki jezyk, ale czy jakbym zmienila kolczyk na jakis z innego materialu, np PTFE (czy jakos tak) to bym mogla jakos oszczedzic moje biedne zabki?
anula_106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 18:51   #339
blackberry456
Zadomowienie
 
Avatar blackberry456
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

sorki, pomyliłam wątki xD
__________________
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
w spokoju przy sobie
nie czując czasu..

Edytowane przez blackberry456
Czas edycji: 2010-03-30 o 19:04
blackberry456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 22:15   #340
Olla_la
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 17
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Cytat:
Napisane przez anula_106 Pokaż wiadomość
Mam kolca od prawie 2 miesiecy, a juz mi sie zab tak jakby uszczerbil. Jak jadlam to przygryzlam kolca... dosc mocno. Ja mam blisko czubka jezyka kolca, bo mam krotki jezyk, ale czy jakbym zmienila kolczyk na jakis z innego materialu, np PTFE (czy jakos tak) to bym mogla jakos oszczedzic moje biedne zabki?

Hej myślę, że jak założysz kolczyka, z akrylowymi kulkami to oszczędzisz swoje zęby pozdrawiam
Olla_la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 16:02   #341
xXxFryciaxXx
Zadomowienie
 
Avatar xXxFryciaxXx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 1 934
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

hej. Dziś jest 4 dzień od kiedy przbiłam jęzorek. nic mnie nie boli ale... od wczoraj wieczorem zauważyłam to (zdjęcie) czasem jest białe a czasem koloru języka... Myję zęby, uważam na higienę , płuczę szałwią i dentoseptem. Pomóżcie czy mam powody do nie pokoju??jest to miękkie...
Właśnie próbowałam to przemyć i to odpadło... co to może być??

oki znalazłam odpowiedź wcześniej na stronach a wcześniej nie mogłam ale jakby ktoś mi coś doradził byłoby miło
__________________
Zapraszam

http://www.specyficznapanna.pl/

Edytowane przez xXxFryciaxXx
Czas edycji: 2010-04-01 o 16:19
xXxFryciaxXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-03, 14:35   #342
Amenka88
Raczkowanie
 
Avatar Amenka88
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 40
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Cytat:
Napisane przez xXxFryciaxXx Pokaż wiadomość
hej. Dziś jest 4 dzień od kiedy przbiłam jęzorek. nic mnie nie boli ale... od wczoraj wieczorem zauważyłam to (zdjęcie) czasem jest białe a czasem koloru języka... Myję zęby, uważam na higienę , płuczę szałwią i dentoseptem. Pomóżcie czy mam powody do nie pokoju??jest to miękkie...
Właśnie próbowałam to przemyć i to odpadło... co to może być??

oki znalazłam odpowiedź wcześniej na stronach a wcześniej nie mogłam ale jakby ktoś mi coś doradził byłoby miło
Mnie bardziej martiwą czerwone kropki na twoim języku, nie widziałam czegoś takiego jeszcze ale może zdjęcie zrobione zbyt blisko i dlatego tak.
Tak wogóle ja próbuje sobie zrobić kolczyk w języku od jakichś 4 miesięcy ale cały czas się boje nie wiem coś mnie powstrzymuje, No ale teraz stwierdziłam że we wtorek pójdę sobie zrobić, juz ta pewno! Naczytałam się o wszystkim o higienie, zagrożeniach it i jestem o wiele mądrzejsza;p Ale i tak troche się boje, ale trzymajcie kciuki żebym wreszcie wytrwała i poszła zrobić tego kolca. Buziaki pozdrawiam
Amenka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 15:10   #343
Phoe_Star
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Amenka88 ja trzymam kciuki, bo u mnie marnie z przekonywaniem rodziców. Oni to ogólnie mówią `Nie` na piercing
Phoe_Star jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 15:51   #344
Amenka88
Raczkowanie
 
Avatar Amenka88
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 40
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Cytat:
Napisane przez Phoe_Star Pokaż wiadomość
Amenka88 ja trzymam kciuki, bo u mnie marnie z przekonywaniem rodziców. Oni to ogólnie mówią `Nie` na piercing
A no tak to bywa, ja mam w zasadzie już 22 lata, ale i tak znam opinie moich rodziców na ten temat i wiem że na pewno im się to nie spodoba, no ale teraz to mi mogą... Pamiętam mojej mamy reakcje na kolczyk w pępku i nosi, dramat jakiś, no ale wtedy miałam ze 17 lat wiec w sumie nie dziwiła mnie jej reakcja. Ale może przekonaj jakoś rodziców, a jeśli mogę spytać ile masz lat;p?
Amenka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 11:15   #345
xXxFryciaxXx
Zadomowienie
 
Avatar xXxFryciaxXx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 1 934
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

te kropki to moje kubki smakowe :P takie zawsze miałam to życzę wszystkim wytrwałości u mnie 7 dzień opuchlizna już malutka tylko rano pobolewa mnie ale jest ok
__________________
Zapraszam

http://www.specyficznapanna.pl/
xXxFryciaxXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 13:47   #346
Amenka88
Raczkowanie
 
Avatar Amenka88
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 40
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Cytat:
Napisane przez xXxFryciaxXx Pokaż wiadomość
te kropki to moje kubki smakowe :P takie zawsze miałam
a no to chyba że tak
Frycia a czy na drugi dzień miałaś problem z wymową? Bo ja chce zrobić we wtorek ale w środę muszę iść na uczelnie i chyba będę w ten dzień musiała dużo gadać;p
I jeszcze akie pytanie do posiadaczy kolczyka, czy macie może takie przezroczyste zatyczki, zamiast kolczyka? Ciekawi mnie czy ona się dobrze trzyma i nie wypada, bo tak patrze na aukcjach na allegro jest kilka ofert wlasnie takich zatyczek ale one nie sa na kulki tylko na jakąś gumkę, macie jakieś doświadczenie w tej kwesti?
Amenka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 16:34   #347
joestrella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 80
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

mam straszną ochotę na kolczyk w języku! tylko jedyna moją obawą jest to, że za miesiąc mam maturę, i nie chodzi tu o reakcje egzaminatorów ale o to czy do matury się już wygoi...tego się boje, chociaż ustne mam jakoś pod koniec maja...ale się waham. bo tak to bym poleciała gdzieś do studia i zrobiła w tym tyg.
__________________
Ta siła daje nadzieję, pozwala marzyć, wierzyć...no i być
joestrella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 16:43   #348
Amenka88
Raczkowanie
 
Avatar Amenka88
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 40
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

wiesz co ja bym ci radziła na spokojnie poczekać z tym do końca matur, to będzie jak by to tak powiedzieć nagroda za tą męczarnie Poza tym do gojenia się raz i przekłuć nie wskazany jest stres, a jak wiemy to się z maturą wiąże. Więc życzę powodzenia na maturze i w przebijaniu. Pozdrowionka

A jak ktoś wie coś o tym ,,kolczyku'' zatyczce to niech da znać.
Amenka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 16:47   #349
TouchOfAngel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Tu gdzie jest moje miejsce. Wizaż (;
Wiadomości: 169
GG do TouchOfAngel Send a message via Skype™ to TouchOfAngel
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Troche długo mnie tu nie było, ale juz nadrobiłam zaległości. Tez zastanawiam sie nad tymi zatyczkami. Na poczatku maja mam bierzmowanie i bede musiala isc do komunii, a jak ksiadz zobaczy mojego kolca to z kościola mnie wygoni, niestety po nim mozna sie wszystkiego spodziewac, wole nie ryzykowac a kolczyka nie wyjme bo po niecałej godzinie juz mam problem z włożeniem. Zostaja mi te zatyczki. Ktoś moze sie wypowiedziec na ich temat?? Nie połkne jej??
__________________
"W nieśmiertelnej kopercie oddaję Ci raz jeszcze duszę [...]"


Edukacja
TouchOfAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-05, 10:32   #350
Phoe_Star
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Cytat:
Napisane przez Amenka88 Pokaż wiadomość
A no tak to bywa, ja mam w zasadzie już 22 lata, ale i tak znam opinie moich rodziców na ten temat i wiem że na pewno im się to nie spodoba, no ale teraz to mi mogą... Pamiętam mojej mamy reakcje na kolczyk w pępku i nosi, dramat jakiś, no ale wtedy miałam ze 17 lat wiec w sumie nie dziwiła mnie jej reakcja. Ale może przekonaj jakoś rodziców, a jeśli mogę spytać ile masz lat;p?
Ja mam 16, i dodam jeszcze że nigdy nie miałam kolczyków poza po jednym w każdym uchu, i może to być lekki szok xD
Phoe_Star jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 15:04   #351
43211234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 15
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Wie ktos moze czy w Pszczynie ewentualnie w jej okolicach jest jakis dobry piercer ?
Dzieeki.
43211234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 12:52   #352
xXxFryciaxXx
Zadomowienie
 
Avatar xXxFryciaxXx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 1 934
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Cytat:
Napisane przez Amenka88 Pokaż wiadomość
a no to chyba że tak
Frycia a czy na drugi dzień miałaś problem z wymową? Bo ja chce zrobić we wtorek ale w środę muszę iść na uczelnie i chyba będę w ten dzień musiała dużo gadać;p
I jeszcze akie pytanie do posiadaczy kolczyka, czy macie może takie przezroczyste zatyczki, zamiast kolczyka? Ciekawi mnie czy ona się dobrze trzyma i nie wypada, bo tak patrze na aukcjach na allegro jest kilka ofert wlasnie takich zatyczek ale one nie sa na kulki tylko na jakąś gumkę, macie jakieś doświadczenie w tej kwesti?
oj tak w drugi dzień był problem z wymową opuchlizna w tym przeszkadzała... teraz tez czasem se plenie ale chyba mi juz długość sztangi przeszkadza a co dzatyczek to nie wiem
__________________
Zapraszam

http://www.specyficznapanna.pl/
xXxFryciaxXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 20:03   #353
asija14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Knw:*
Wiadomości: 8
GG do asija14 Send a message via Skype™ to asija14
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Hej Mam 16 lat, namówiłam rodziców na kolec w języku i z ciosem poszłam dzisaij go zrobić. Wszystko pięknie , ładnie. Przekłucie praktycznie nie bolało, tylko chwilowe ukłucie, prawie nie do wyczucia. ( mam jeszcze kolczyk z boku pod ustami, w języku ( porównując) nie bolało wcale ). Przekułam 5 godzin temu i już pojawiła się opuchlizna. Boli, nawet podczas mówienia. Jutro wybieram się do szkoły , więc nie wiem jak to będzie. Czy są jakieś sposoby, żeby opuchlizna zeszła szybciej ? Ssę zamrożone kostki rumianku. Mam dentosept , nie wiem czy już z nim zaczynać. Poradźcie )
asija14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 20:41   #354
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

dodatkowa poduszka podczas snu (tak aby głowa znajdowała się wyżej niż klatka piersiowa) powinna pomóc
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 21:45   #355
asija14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Knw:*
Wiadomości: 8
GG do asija14 Send a message via Skype™ to asija14
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Dziękuję, na pewno spróbuję.
Będę sie odzywać co i jak dalej
mam nadzieję, że uda mi się zasnąć
asija14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 14:03   #356
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Cytat:
Napisane przez TouchOfAngel Pokaż wiadomość
Troche długo mnie tu nie było, ale juz nadrobiłam zaległości. Tez zastanawiam sie nad tymi zatyczkami. Na poczatku maja mam bierzmowanie i bede musiala isc do komunii, a jak ksiadz zobaczy mojego kolca to z kościola mnie wygoni, niestety po nim mozna sie wszystkiego spodziewac, wole nie ryzykowac a kolczyka nie wyjme bo po niecałej godzinie juz mam problem z włożeniem. Zostaja mi te zatyczki. Ktoś moze sie wypowiedziec na ich temat?? Nie połkne jej??
zatyczki są z silikonu-i sa do założenia w syruacjach awaryjnych-sa naprawde mało widoczne na języku-trzeba tylko ostrożnie nakładac orging,którym jest zamykana/blokowana zatyczka,bo jest on naprawde drobny
zatyczki nie nadają sie do ciągłego noszenia

Cytat:
Napisane przez 43211234 Pokaż wiadomość
Wie ktos moze czy w Pszczynie ewentualnie w jej okolicach jest jakis dobry piercer ?
Dzieeki.
zapraszam do mnie do Bielska
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 16:39   #357
asija14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Knw:*
Wiadomości: 8
GG do asija14 Send a message via Skype™ to asija14
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

I leci drugi dzień z kolcem.
Napuchło strasznie, obawiałam się , że mam za długą szatngę, a jednak jest w sam raz, mam nadzieję, że bardziej nie spuchnie bo może okazać się za krótką. Nie potrafię wymówić 'r' i trochę seplenię.
Na dole pojawiło sie trochę ropy, to normalne ?.
asija14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 20:04   #358
43211234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 15
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

w takim razie zostaje mi Bielsko
a ile lat musze miec zeby bez zgody rodzica byc ? i daleko jest z miasta do twojego salonu bo raczej Bielsko to czarna magia dla mnie ;D
43211234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 20:27   #359
Amenka88
Raczkowanie
 
Avatar Amenka88
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 40
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Cytat:
Napisane przez asija14 Pokaż wiadomość
I leci drugi dzień z kolcem.
Napuchło strasznie, obawiałam się , że mam za długą szatngę, a jednak jest w sam raz, mam nadzieję, że bardziej nie spuchnie bo może okazać się za krótką. Nie potrafię wymówić 'r' i trochę seplenię.
Na dole pojawiło sie trochę ropy, to normalne ?.
a kostki lodu używasz na tę opuchliznę? Kostki lodu i opuchlizny nie ma;p
Amenka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 21:15   #360
asija14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Knw:*
Wiadomości: 8
GG do asija14 Send a message via Skype™ to asija14
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

używam lodu, a dokładniej zamrożonych kostek rumianku.
a mimo to puchnie, i przy mowieniu sprawia ból -.-
drugi dzień. ratunku.
asija14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-23 18:31:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:45.