Pani Grazynko prosze o pomoc! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-19, 18:24   #1
NEGRA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 83

Pani Grazynko prosze o pomoc!


Pani Grazynko...
Zwracam sie do Pani z prosba o pomoc. Chorowalam przez jakis czas i bardzo odbilo sie to na wygladzie moich wlosow.Potwornie zaczely wypadac i final tego jest taki, ze mam ich na glowie o polowe mniej i bynajmniej nie przesadzam... Zaczelam stosowac piloxidil i witaminki doustne... (moze to cos da...) Chcialabym sie dowiedziec czy sa jakis sposoby (ciecia? pasemka?) na optyczne ich zageszczenie? Mam ciemne krecone wlosy(jeszcze krecone... bo to nie jest juz taki skret jak jeszcze z pol roku temu... przy skorze glowy praktycznie juz proste ale konce- sprezynki) dlugosc (po naciagnieciu do lopatek. Mysle o obcieciu ich gdyz mam takie przeswity ze widac szyje... to jakis koszmar... przez mysl przeszly mi takze te pasemka. Przeczytalam gdzies, ze takie o 2-3 tony jasniejsze optycznie zageszczaja wloski ale czy to nie pogorszy ich kondycji? Chociaz nie zauwazylam zeby jakos specjalnie byly zniszczone w sensie mechanicznym (czy chemicznym Nigdy ich nie farbowalam, zadnej trwalej nie robilam. Prosez o jakies wskazowki. Pozdrawiam
NEGRA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-20, 19:22   #2
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Pani Grazynko prosze o pomoc!

hi! mysle ze napewno pasemka bardzo delikatne o kilka tonow jasniejsze , optycznie zwiekszy ich objetosc, natomiast o sposobach na wypadanioe pzreczytaj w postach o wypadaniu wlosow, jest tam duzo dobrych porad
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:20.