Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-29, 14:19   #931
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Czesc dziewczyny

ja farb nie ogladam, ale nie chodzi o to, ze sie boje, ze beda kuic, tylko jako mnie to nawet nie interesuje tylko wtedy gdy bylam kupowac z moja mama farbe dla niej to sobie popatrzylam, i tyle
ciesze sie, ze mnie to juz nie kusi, wkurza mnie tylko fakt tych pojedynczych siwych wlosow, zaraz biegne czytac czym to mozna powstrzymac bo podobno jakies oleje czy cos uzywane systematycznie moga tak wlasnie dzialac.

Kicia piekny kolorek
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 14:37   #932
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

kicia069 bardzo ladne naturalki, warto do nich wracac!!
A serum z Avonu na poczatku bardzo mi odpowiadalo, wlosy wydawaly sie nawilzone i super blyszczaly, jednak po dluzszym stosowaniu przesuszyl mi koncowki, z reszta spojrzcie na sklad...
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 14:40   #933
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kama_ziom Pokaż wiadomość
kicia069 fajne masz te włosy!gęste! w ogóle ładna z Ciebie kobietka! pewnie ,że jest sens! inaczej wyglądaja włosy na odroście a inaczej jak będa w całości naturalne zobaczysz....
A ja jestem na siebie troche zła, milam juz ok 5cm odrostu i chciałam zniwelowac różnice między farbowanym blondem a odrostem ciemnym blond...i pofarbowałam omijając odrosty..jednak teraz przyjrzalam się i widzę że pofarbowałam tez 2,miejscami 3cm odrostu... jestem zła!! bo fakt mam ciemniejsze farbowańce ale mam teraz 3 kolory..i mniejszy odrost,dłuższa droga do zapuszczania!!! :/ wklejam zdjęcia... na jednym z nich zaznaczyłam granice-swój ciemny odrost i ten"rudawy"który niechcący pofarbowałam.. wiec straciłam ze 3cm swoich włosków
a mi ostatnio moja fryzjerka powiedziala ze pomaluje mi moje farbowance zeby nie bylo takiej roznicy bo sytuacje mam taka sama jak ty. ale chyba sobie daruje bo pewnie tez nie zrobi tego idealnie i ruszy moje odrosty. a kazdy cm jest na wage zlota!!!!!
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 14:53   #934
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kama_ziom Pokaż wiadomość
kicia069 fajne masz te włosy!gęste! w ogóle ładna z Ciebie kobietka! pewnie ,że jest sens! inaczej wyglądaja włosy na odroście a inaczej jak będa w całości naturalne zobaczysz....
A ja jestem na siebie troche zła, milam juz ok 5cm odrostu i chciałam zniwelowac różnice między farbowanym blondem a odrostem ciemnym blond...i pofarbowałam omijając odrosty..jednak teraz przyjrzalam się i widzę że pofarbowałam tez 2,miejscami 3cm odrostu... jestem zła!! bo fakt mam ciemniejsze farbowańce ale mam teraz 3 kolory..i mniejszy odrost,dłuższa droga do zapuszczania!!! :/ wklejam zdjęcia... na jednym z nich zaznaczyłam granice-swój ciemny odrost i ten"rudawy"który niechcący pofarbowałam.. wiec straciłam ze 3cm swoich włosków
troche stracilas.. ale teraz juz wiesz ze lepiej zostawic wlosy w spokoju

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
a mi ostatnio moja fryzjerka powiedziala ze pomaluje mi moje farbowance zeby nie bylo takiej roznicy bo sytuacje mam taka sama jak ty. ale chyba sobie daruje bo pewnie tez nie zrobi tego idealnie i ruszy moje odrosty. a kazdy cm jest na wage zlota!!!!!
ja tez wole nic nie robic
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 15:29   #935
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Anabella43 Pokaż wiadomość
Mó naturalny kolor włosów to taki ciemno-średni blond, tzn. teraz na odrostach wyglada ciemniej ale jak pewnie wyjdzie słonce to troche pojasnieja Natomiast moj farbowany kolor to taki sredni rudoblond z kilkoma pasemkami w odcieniu jasnego blondu.
To tak jak u mnie, nie wyglądało to tragicznie, da się przeżyć bez kombinowania
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 15:43   #936
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

tez wczesniej chcialam wyrownac kolory, ale jak sobie myslalam o tym, ze przeciez tak naprwde kazde pasemko ma inna dlugosc odrostu to stwierdzilam, ze w sume nie warto tego nie da sie zrobic idealnie chyba, a poza ty przez farbowanie pogorszy sie jakosc farbowancow przez co jak ta nowa farba znow sie wyplucze to beda sie farbowance bardziej odznaczac od pieknego odrostu
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 16:04   #937
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

dzięki dziewczyny, kochane jesteście szkoda ze włosy szybciej nie rosną albo ze nie ma magicznego sposobu na powrót do natury

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

ja też bym sie bała farbować same farbowańce, chyba ze odrost by był na tyle duży ze prawdopodobieństwo zafarbowania odrostu byłoby znikome
__________________
60-62-62-63-63-65-66-67-68-69-70-71-72-73-74-75-76-77-78




kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 16:56   #938
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
dziewczyny musze sie wam wyżalić, znalazłam zdjęcia sprzed chyba roku gdzie już miałam prawie połowe naturalnych włosów a potem pofarbowałam na platyne.

myślicie ze jest sens zapuszczać do tego koloru? Wydaje mi sie ze on nie jest już taki sam jak kilka lat temu
przecież śliczny masz kolor i w ogóle bardzo ładna jesteś

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
tez wczesniej chcialam wyrownac kolory, ale jak sobie myslalam o tym, ze przeciez tak naprwde kazde pasemko ma inna dlugosc odrostu to stwierdzilam, ze w sume nie warto tego nie da sie zrobic idealnie chyba, a poza ty przez farbowanie pogorszy sie jakosc farbowancow przez co jak ta nowa farba znow sie wyplucze to beda sie farbowance bardziej odznaczac od pieknego odrostu
Właśnie miałam mówić, że ja bym może jakiś balejage w naturalkowym kolorze zrobiła... ale mnie Twój post od razu do tego zdemotywował za 10 dni będą dwa miesiące dopiero, ale ja już wizualizuje sobie siebie z 10-centymetrowym odrostem więc chyba nie będzie większego problemu za każdym razem jak się patrzę w lustro myślę "za krótki", bo wyobrażam sobie, że jest dłuższy
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 17:40   #939
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny, kochane jesteście szkoda ze włosy szybciej nie rosną albo ze nie ma magicznego sposobu na powrót do natury
ja kiedys czytalam, ze podobno jakas dziewczyna tu na wzazu pokazywala zdjecia porownawcze przed i po kuracji i w kilka tygodni wlosy urosly jej niesamowicie dluzsze tylko ja tego nie widzialam, opiwadal to ktos, a tamta dziewczyna byla chyba z watku o sposobach na przyspieszenie porostu wlosow. Wiec gdyby zastosowac jakas turbo kuracje to moze i powrot do naturalek bylby szybszy

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
ja też bym sie bała farbować same farbowańce, chyba ze odrost by był na tyle duży ze prawdopodobieństwo zafarbowania odrostu byłoby znikome
w sumie ja mam dlugi juz ten odrost i strach i tak jest o kazdy milimetr, bo np ta warstwa od spodu jest juz prawie cala w naturalnym kolorze, a ta warstwa z wierzchu troche wiecej niz polowa, a wlosy w srodkowych warstwach tez maja inna dlugosc odrostu, wiec pewnie i tak niestety nie udaloby sie tego zrobic

a w ogole jak zobaczylam Twoje zdjecia, ale jeszcze male w poscie, zanim je otworzylam to myslalam, ze dodalas zdjecia jakiejs aktorki zy cos zeby nam kolor pokazac maz bardzo sliczna twarz

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
przecież śliczny masz kolor i w ogóle bardzo ładna jesteś



Właśnie miałam mówić, że ja bym może jakiś balejage w naturalkowym kolorze zrobiła... ale mnie Twój post od razu do tego zdemotywował za 10 dni będą dwa miesiące dopiero, ale ja już wizualizuje sobie siebie z 10-centymetrowym odrostem więc chyba nie będzie większego problemu za każdym razem jak się patrzę w lustro myślę "za krótki", bo wyobrażam sobie, że jest dłuższy
nie ma farbowania ani balejazowania hoduejmy tak jak jest
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 18:14   #940
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość

nie ma farbowania ani balejazowania hoduejmy tak jak jest
ok ok już jestem grzeczna
Moje włosy ostatnio stanęły. Ostatnio mierzyłam odrost -2 cm, dziś mierzę -znowu 2 cm może za dużo od nich wymagam ale już są miłe w dotyku bardzo cały czas może wizaualnie jest coraz gorzej, ale jak nie patrzę a macam to jest cudnie
Mam teraz nowy semestr i normalnie padam codziennie wstaję o 6:30 wracam po 19 do domu nie ma czasu ani na olej ani na nic, nawet mój blog umarł zanim się dobrze urodził jutro moim włosom muszę zafundować Sesę w końcu, bo chyba ze 2 tygodnie na skalp jej nie nakładałam
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2012-02-29 o 18:17
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 18:39   #941
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
nie ma farbowania ani balejazowania hoduejmy tak jak jest
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 19:00   #942
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Yyyyyyy! Jutro biorę ostatni Vitapil i co teraz? Co polecacie?
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 19:07   #943
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Yyyyyyy! Jutro biorę ostatni Vitapil i co teraz? Co polecacie?
na wlosy? kompleks witamin z gr B + kwas foliowy
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 20:47   #944
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
na wlosy? kompleks witamin z gr B + kwas foliowy
jakiś konkretny specyfik czy mam iść do apteki i tak powiedzieć?
tak, na włosy i najlepiej paznokcie, bo nie wiem czemu są w fatalnym stanie rozdwajają mi się w połowie myślałam o cynku z magnezem (np. ZMA)... albo o tranie... albo o skrzypie, ale wszystkie są z pokrzywą, a ja z pokrzywy lubię herbatę a może przerwę zrobić... oj normalnie sama nie wiem czego chcę.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 20:47   #945
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Hej dziewczyny, mam nadzieję, że można się dołączyć i trochę poplotkować w oczekiwaniu na 100% naturalne włosy

Krótka historia moich kłaków. Kiedyś miałam ładne, gęste, lśniące włosy w kolorze średni/ciemny blond. Jak miałam 13/14 lat pofarbowałam je na jasny blond. Do tego doszło codzienne mycie i suszenie włosów suszarką, nieodpowiednia pielęgnacja (a właściwie jej brak) i możecie się chyba domyślić w jakim stanie były włosy. W sumie do powrotu do naturalnego koloru postanowiłam wrócić jakieś 2 lata temu, bo gdzieś tu na wizażu zobaczyłam Gisele Bundchen-taka moja inspiracja/motywacja obecnie
Włosy na jasny blond pofarbowałam ostatnio jakieś półtora roku temu, jesienią. Na studniówkę już miałam swój naturalny kolor, nałożony przez fryzjerkę. Zdjęcia poniżej robione jakieś pół roku później, farba już się wypłukała, końcówki jaśniejsze, ale w miarę naturalnie to wyglądało, nie jak okropny odrost. Ale w listopadzie nałożyłam na nie farbę... Żałuję, że wcześniej nie dołączyłam, bo pewnie wybiłybyście mi to z głowy. Kolor trochę się różni od mojego naturalnego, odrosty są lekko widoczne, nie mam obecnie zdjęcia.

Przedstawiłam się, mam nadzieję, że nie przynudziłam

EDIT: Bayka-ten kobleks wit. B i kwas foliowy to na wypadanie/porost?
Strasznie wolno rosną mi włosy. Zdjęcia poniżej są sprzed ok. pół roku, a obecnie są tej samej długości, takie mam wrażenie. I wypadają ;(
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (18,5 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy 2.jpg (21,4 KB, 45 załadowań)
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!

Edytowane przez leniwca
Czas edycji: 2012-02-29 o 20:54
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 21:16   #946
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
jakiś konkretny specyfik czy mam iść do apteki i tak powiedzieć?
tak, na włosy i najlepiej paznokcie, bo nie wiem czemu są w fatalnym stanie rozdwajają mi się w połowie myślałam o cynku z magnezem (np. ZMA)... albo o tranie... albo o skrzypie, ale wszystkie są z pokrzywą, a ja z pokrzywy lubię herbatę a może przerwę zrobić... oj normalnie sama nie wiem czego chcę.
nie umiem polecic jakiegos konkretnego, bo ten co ja biore to u Was pewnie nie ma w aptekach. Ale ja gdzis czytalam, ze wlasnie te skladniki na wlosy dzialaja najlepiej, kupilam i biore

tran to chyba sie nie pije w okresie letnim, wiec moze zostaw go na jesien, zime

samego skrzypu nie ma? dziwne...a drozdze w tabletkach moze?

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------


Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam nadzieję, że można się dołączyć i trochę poplotkować w oczekiwaniu na 100% naturalne włosy

Krótka historia moich kłaków. Kiedyś miałam ładne, gęste, lśniące włosy w kolorze średni/ciemny blond. Jak miałam 13/14 lat pofarbowałam je na jasny blond. Do tego doszło codzienne mycie i suszenie włosów suszarką, nieodpowiednia pielęgnacja (a właściwie jej brak) i możecie się chyba domyślić w jakim stanie były włosy. W sumie do powrotu do naturalnego koloru postanowiłam wrócić jakieś 2 lata temu, bo gdzieś tu na wizażu zobaczyłam Gisele Bundchen-taka moja inspiracja/motywacja obecnie
Włosy na jasny blond pofarbowałam ostatnio jakieś półtora roku temu, jesienią. Na studniówkę już miałam swój naturalny kolor, nałożony przez fryzjerkę. Zdjęcia poniżej robione jakieś pół roku później, farba już się wypłukała, końcówki jaśniejsze, ale w miarę naturalnie to wyglądało, nie jak okropny odrost. Ale w listopadzie nałożyłam na nie farbę... Żałuję, że wcześniej nie dołączyłam, bo pewnie wybiłybyście mi to z głowy. Kolor trochę się różni od mojego naturalnego, odrosty są lekko widoczne, nie mam obecnie zdjęcia.

Przedstawiłam się, mam nadzieję, że nie przynudziłam

EDIT: Bayka-ten kobleks wit. B i kwas foliowy to na wypadanie/porost?
Strasznie wolno rosną mi włosy. Zdjęcia poniżej są sprzed ok. pół roku, a obecnie są tej samej długości, takie mam wrażenie. I wypadają ;(
Witamy i zapraszamy

na wzmocnienie cebulek, z tego co pamietam, wiec wtedy wychodzi na to, ze i na wypadanie i na porost. Ja juz nie umiem powiedziec gdzie ja to wyczytalam, ale na bank tu, na wizazu. I tak robie, no zobaczymy co z tego bedzie. Szczegolnie bylo napisane, ze zalecane sa duuuze ilosci kwasu foliowego, najlepiej taki dla kobiet w ciazy a te wit z gr B to tez przy piciu pokrzywy, a ja pije, wiec bylo mi to poniekad na reke.

Szkoda, ze wtedy zafarbowalas, ale odrost chyba nie rozni sie duzo od tych farbowanych wlosow?
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak

Edytowane przez Bayka
Czas edycji: 2012-02-29 o 21:18
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 21:55   #947
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
Witamy i zapraszamy

na wzmocnienie cebulek, z tego co pamietam, wiec wtedy wychodzi na to, ze i na wypadanie i na porost. Ja juz nie umiem powiedziec gdzie ja to wyczytalam, ale na bank tu, na wizazu. I tak robie, no zobaczymy co z tego bedzie. Szczegolnie bylo napisane, ze zalecane sa duuuze ilosci kwasu foliowego, najlepiej taki dla kobiet w ciazy a te wit z gr B to tez przy piciu pokrzywy, a ja pije, wiec bylo mi to poniekad na reke.

Szkoda, ze wtedy zafarbowalas, ale odrost chyba nie rozni sie duzo od tych farbowanych wlosow?
No szkoda, ale to był jakiś głupi impuls. Byłam w centrum handlowym kupić płaszcz i przy tamtejszym oświetleniu wydało mi się, że te jasne końcówki są dużo jaśniejsze niż odrost. Przyszłam do domu, akurat koleżanka farbowała siostrę, a że ja miałam w szafce farbę blond kiedyś tam kupioną, to też się farbłam :/ Trochę inny odcień blondu, w sumie tylko z bliska jest widoczny. Ciekawe jak będzie, gdy odrost będzie większy. Chociaż na wiosnę/lato włosy pewnie mi pojaśnieją trochę od słońca, może różnica w kolorach będzie bardziej delikatna i naturalna.

Od zeszłego miesiąca piję skrzyp/pokrzywę na zmianę albo razem. Ten kwas foliowy jest tani widzę, więc jutro kupię i zacznę łykać.

Mam też kurację wzmacniającą z Joanny, do wcierania w skórę głowy, m.in. na porost, tylko nie wiem czy dobrze tego używam. Jest jakiś poradnik na youtube czy coś
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!

Edytowane przez leniwca
Czas edycji: 2012-02-29 o 21:58
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 22:01   #948
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
No szkoda, ale to był jakiś głupi impuls. Byłam w centrum handlowym kupić płaszcz i przy tamtejszym oświetleniu wydało mi się, że te jasne końcówki są dużo jaśniejsze niż odrost. Przyszłam do domu, akurat koleżanka farbowała siostrę, a że ja miałam w szafce farbę blond kiedyś tam kupioną, to też się farbłam :/ Trochę inny odcień blondu, w sumie tylko z bliska jest widoczny. Ciekawe jak będzie, gdy odrost będzie większy. Chociaż na wiosnę/lato włosy pewnie mi pojaśnieją trochę od słońca, może różnica w kolorach będzie bardziej delikatna i naturalna.

Od zeszłego miesiąca piję skrzyp/pokrzywę na zmianę albo razem. Kupię w przyszłym miesiącu to, co poleciłaś.

Mam też kurację wzmacniającą z Joanny, do wcierania w skórę głowy, m.in. na porost, tylko nie wiem czy dobrze tego używam. Jest jakiś poradnik na youtube czy coś
jezeli to chodzi tylko o inny odcien to chyba wszystko powinno byc ok, co innego, jak zupelnie inne kolory odrostu i reszty, a poza tym tak jak mowisz-slonce tez raczej cos zdziala.

A co do tej Joanny to ja nie wiem, nigdy nie uzywalam.
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 22:16   #949
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Ja aktualnie biore biotyne dobra i na wlosy i na paznokcie
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 22:29   #950
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Bayka zawstydziłaś mnie z tą aktorką, ja sie zawsze czułam jak jakiś brzydal

wiecie co jest najgorsze? od paru miesięcy bardziej dbam o włosy, odstawiłam suszarke i prostownice a mój TŻ dziś sie mnie spytał czemu przestałam dbać o włosy(chyba chodzi o to ze nie sa takie idealnie wyprostowane i wycudowane)

z naturakami też mnie nigdy nie wpierał, pamietam jak miałam kiedyś duży odrost i chciałam zapuscić to sie mnie spytał czemu nie farbuje włosów i mi powidział ze z tym odrostem wyglądam jak BEZDOMNA i ja oczywiście sie potem poryczałam i poleciałam po farbe
__________________
60-62-62-63-63-65-66-67-68-69-70-71-72-73-74-75-76-77-78




kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 22:29   #951
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
jezeli to chodzi tylko o inny odcien to chyba wszystko powinno byc ok, co innego, jak zupelnie inne kolory odrostu i reszty, a poza tym tak jak mowisz-slonce tez raczej cos zdziala.

A co do tej Joanny to ja nie wiem, nigdy nie uzywalam.
Szkoda... Może jest tu jakaś dziewczyna, która używa wcierki do włosów i mi wytłumaczy jak blondynce, jak to się prawidłowo nakłada Bo mam wrażenie, że coś źle robię. Trudno takie wodniste coś nałożyć na samą skórę głowy.

Btw. Bayka, widziałam zdjęcia twoich włosów iiiii
Ładne, długie zadbane. W ogóle nie widać różnicy w kolorze. Jak je pielęgnujesz?
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 23:11   #952
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
Szkoda... Może jest tu jakaś dziewczyna, która używa wcierki do włosów i mi wytłumaczy jak blondynce, jak to się prawidłowo nakłada Bo mam wrażenie, że coś źle robię. Trudno takie wodniste coś nałożyć na samą skórę głowy.

Btw. Bayka, widziałam zdjęcia twoich włosów iiiii
Ładne, długie zadbane. W ogóle nie widać różnicy w kolorze. Jak je pielęgnujesz?
hej,
ja używam wcierki za pomoca strzykawki. teraz mam jantar joanny i z tej butelki wogole nie wygodnie jest jest. wiec mam koncowke plastikowa (moj TŻ mi z pracy przyniosl ale mysle ze igla tez by mogla byc) i tak sobie pobieram a pozniej zdejmuje i rozprowadzam na glowie.

---------- Dopisano o 01:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:59 ----------

Bayka a jakie Ty suplementy bierzesz? może u mnie beda?
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 01:46   #953
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
Bayka zawstydziłaś mnie z tą aktorką, ja sie zawsze czułam jak jakiś brzydal

wiecie co jest najgorsze? od paru miesięcy bardziej dbam o włosy, odstawiłam suszarke i prostownice a mój TŻ dziś sie mnie spytał czemu przestałam dbać o włosy(chyba chodzi o to ze nie sa takie idealnie wyprostowane i wycudowane)

z naturakami też mnie nigdy nie wpierał, pamietam jak miałam kiedyś duży odrost i chciałam zapuscić to sie mnie spytał czemu nie farbuje włosów i mi powidział ze z tym odrostem wyglądam jak BEZDOMNA i ja oczywiście sie potem poryczałam i poleciałam po farbe
moze z nim porozmawiaj, wytlumacz, ze zalezy Ci na naturalnych wlosach i dlaczego to dla Ciebie takie wazne. Moze byc tak, ze on mysli, ze Ty sie "zapuscilas" w dbaniu o wlosy tzn farbowanie, prostowanie i, ze on chce dla Ciebie dobrze to Ci o tym przypomina? On tak to moze odbierac, w koncu to facet. Jesli jednak jest inaczej i On uwaza, ze wlosy "zadbane" to tylko te mega wystylizowane to juz troche problem, bo Tobie bedzie ciezej w tej sytuacji. Ale porozmawiaj z Nim wtedy mimo wszystko, wytlumacz, ze chcesz miec naturalny kolor i dlaczego-powodow jest przeciez wiele. Mam nadzieje, ze On to zrozumie i bedzie Cie wspieral, bo mi sie tak wlasnie wydaje, ze narazie to sie poprostu rozmineliscie w rozumieniu "pielegnacji" wlosow czyli zadna tragedia

i nie miej sie za brzydkie kaczatko, masz sliczna twarz, wlosy i figure takze tylko pozazdroscic
Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
Szkoda... Może jest tu jakaś dziewczyna, która używa wcierki do włosów i mi wytłumaczy jak blondynce, jak to się prawidłowo nakłada Bo mam wrażenie, że coś źle robię. Trudno takie wodniste coś nałożyć na samą skórę głowy.

Btw. Bayka, widziałam zdjęcia twoich włosów iiiii
Ładne, długie zadbane. W ogóle nie widać różnicy w kolorze. Jak je pielęgnujesz?
a dziekuje bardzo, ale to tylko dzieki wizazowi tak moje wlosy wygladaja w skrocie: nie farbuje, nie susze suszarka, nie prostuje, podcinam regularnie koncowki. Pije pokrzywe, lykam wit B+kwas foliowy, od niedawna uzywam maski drozdzowej na wlosy, ale dopiero 4 razy uzywalam, takze ona jeszcze wplywu na moje wlosy nie miala. Szampon i odzywka obojetnie-na jaka mam ochote, nie przejmuje sie tymi silikonami itd co na wizazu sie o tym tyle mowi, nie olejuje, bo mi sie w to bawic nie chce, tzn raz na miesiac-dwa mam napad to naolejuje na noc, ale jak przychodzi czas kolejnego olejowania to olewam to i w sumie tyle

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
hej,
ja używam wcierki za pomoca strzykawki. teraz mam jantar joanny i z tej butelki wogole nie wygodnie jest jest. wiec mam koncowke plastikowa (moj TŻ mi z pracy przyniosl ale mysle ze igla tez by mogla byc) i tak sobie pobieram a pozniej zdejmuje i rozprowadzam na glowie.

---------- Dopisano o 01:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:59 ----------

Bayka a jakie Ty suplementy bierzesz? może u mnie beda?
super pomysl z ta strzykawka

ja biore tylko ta wit B z kw. foliowym, Collet B-vitaminer,wydaje sie, ze to tutejsze witaminy, wiec nie sadze, ze znajdziesz akurat te same jesli chcesz zrobie i wstawie jutro fotke
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 08:07   #954
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
Bayka zawstydziłaś mnie z tą aktorką, ja sie zawsze czułam jak jakiś brzydal

wiecie co jest najgorsze? od paru miesięcy bardziej dbam o włosy, odstawiłam suszarke i prostownice a mój TŻ dziś sie mnie spytał czemu przestałam dbać o włosy(chyba chodzi o to ze nie sa takie idealnie wyprostowane i wycudowane)

z naturakami też mnie nigdy nie wpierał, pamietam jak miałam kiedyś duży odrost i chciałam zapuscić to sie mnie spytał czemu nie farbuje włosów i mi powidział ze z tym odrostem wyglądam jak BEZDOMNA i ja oczywiście sie potem poryczałam i poleciałam po farbe
faceci to czasem jak coś palną to klękajcie narody najlepiej z nim porozmawiaj, wytłumacz że już nie chcesz farbować i że to nie znaczy, że przestałaś dbać o siebie, bo niektórzy faceci to chyba tak właśnie rozumują: jak się nie farbuje włosów i nie stylizuje codziennie = nie dba się o włosy.
I nie gadaj, że jesteś brzydka, bo na prawdę jestes śliczną dziewczyną
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 08:53   #955
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

kicia069 faceci to troszkę inny gatunek i trzeba nad nimi pracować "u podstaw "wszystko tłumaczyć dokładnie ,może czasem przyda się też coś narysować bo oni wzrokowcy są
mi osobiście zajęło pare dobrych tygodni eksperymentów żeby w sposób naturalny dojść do ładnego, porządnego wyglądu włosów
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 09:03   #956
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
moze z nim porozmawiaj, wytlumacz, ze zalezy Ci na naturalnych wlosach i dlaczego to dla Ciebie takie wazne. Moze byc tak, ze on mysli, ze Ty sie "zapuscilas" w dbaniu o wlosy tzn farbowanie, prostowanie i, ze on chce dla Ciebie dobrze to Ci o tym przypomina? On tak to moze odbierac, w koncu to facet. Jesli jednak jest inaczej i On uwaza, ze wlosy "zadbane" to tylko te mega wystylizowane to juz troche problem, bo Tobie bedzie ciezej w tej sytuacji. Ale porozmawiaj z Nim wtedy mimo wszystko, wytlumacz, ze chcesz miec naturalny kolor i dlaczego-powodow jest przeciez wiele. Mam nadzieje, ze On to zrozumie i bedzie Cie wspieral, bo mi sie tak wlasnie wydaje, ze narazie to sie poprostu rozmineliscie w rozumieniu "pielegnacji" wlosow czyli zadna tragedia

i nie miej sie za brzydkie kaczatko, masz sliczna twarz, wlosy i figure takze tylko pozazdroscic
dziękuje kochana jestes

dokładnie masz racje, on zauważył ze nie stylizuje włosów itp i odebrał jakbo brak dbania i chce dla mnie dobrze, szkoda tylko ze nie widzi ze sa bardziej błyszczące już się nie wykruszają masowo i zaczeły sie naturalnie błyszczeć

wszytsko przez to że jestem kręconowłosa a mi pasują proste włosy.. a wiadomo ze to rodzaj włosów specjalnej troski..
Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
faceci to czasem jak coś palną to klękajcie narody najlepiej z nim porozmawiaj, wytłumacz że już nie chcesz farbować i że to nie znaczy, że przestałaś dbać o siebie, bo niektórzy faceci to chyba tak właśnie rozumują: jak się nie farbuje włosów i nie stylizuje codziennie = nie dba się o włosy.
I nie gadaj, że jesteś brzydka, bo na prawdę jestes śliczną dziewczyną
wczoraj z nim rozmawiałam ze chce wracać do natury a on do mnie, do takiego brzydkiego koloru? i na tym zakończyłam rozmowe, ogólnie to przez niego mi sie nie udaje wytrzymać w `dbaniu` o włosy. Nie miałam nigdy w nim wsparcia bo zawsze mnie wolał w farbowanych, dlatego dziewczyny przyszłam do WAS i mi jest duużo raźniej i sie moim mężczyzną tak już nie przejmuje
__________________
60-62-62-63-63-65-66-67-68-69-70-71-72-73-74-75-76-77-78




kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 09:14   #957
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

kicia069 i dobrze że przyszłaś do nas - faceci się nie znają
a twój cię widział kiedykolwiek w całych naturalnych włosach? pytam tak w sumie z ciekawości, ale jeśli nie widział to może mu się twój naturalny kolor objawia jedynie kolorem odrostu na farbowanych a wiadomo, że w takim zestawieniu to raczej naturalki nie pokazują calego swego uroku...
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 09:23   #958
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

ja bym za takie teksty faceta kopnela w tylek
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 09:30   #959
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
kicia069 i dobrze że przyszłaś do nas - faceci się nie znają
a twój cię widział kiedykolwiek w całych naturalnych włosach? pytam tak w sumie z ciekawości, ale jeśli nie widział to może mu się twój naturalny kolor objawia jedynie kolorem odrostu na farbowanych a wiadomo, że w takim zestawieniu to raczej naturalki nie pokazują calego swego uroku...
Widział bo jestesmy ze sobą wiele lat i na samym początku miałam naturalne, tylko ze po spranym szamponie więc został taki rudy odblask i on teraz myśli ze jak wróce do natury to będę miała takie same, ale mężczyźnie nie przetumaczysz
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
ja bym za takie teksty faceta kopnela w tylek
tylko ze to mój mąż już jest, ale skopać dupsko zawsze mu moge
__________________
60-62-62-63-63-65-66-67-68-69-70-71-72-73-74-75-76-77-78




kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 09:49   #960
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość


wczoraj z nim rozmawiałam ze chce wracać do natury a on do mnie, do takiego brzydkiego koloru? i na tym zakończyłam rozmowe, ogólnie to przez niego mi sie nie udaje wytrzymać w `dbaniu` o włosy. Nie miałam nigdy w nim wsparcia bo zawsze mnie wolał w farbowanych, dlatego dziewczyny przyszłam do WAS i mi jest duużo raźniej i sie moim mężczyzną tak już nie przejmuje
ja mojemu jak mówiłam że będe zapuszczać naturalne to pokazałam pare zdjęć z wizazu -dziewczyn z naturalnymi włoskami i dziewczyn z farbowanymi -to do niego przemówiło
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:42.