Jak podkreślić jasną cerę? - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-06-21, 19:55   #601
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez cmoksia
mi dermatolog ostatnio przepisał krem z filtrem 60, ale w aptece powiedzieli, ze juz przestali z takim filtrem to to produkować i dostałam 50. i wczoraj koleżanka z okazji, że nie chciało jej się juz iść do szkoły, przyszła do mnie się poopalać. Dermatolog powiedział, że jak się wysmaruję tym swoim kremem to mogę nawet 2h po plaży paradować i nic mnie nie ruszy, tylko po 2h trzeba dosmarować (każdy filtr podobno po tym czasie przestaje działać, nawet najniższy), więc ja zadowolona wysmarowałam się i żeby koleżance było raźniej klapnęłam obok niej na kocyku i sobie 2h pogadałyśmy, wypociłyśmy się jak w saunie (jak można lubić to smażenie?!) i ja cała szczęśliwa, że miałam taką barierę, wieczorem zauważyłam, że jestem strasznie czerwona na twarzy i na rękach (więcej miałam wtedy zakryte, bo trwał 'babski wieczór', a potem już niewiele widziałam jak się rozbierałam i kąpałam ) i mam całą masę piegów! ale.. jest taka jedna rzecz... kupiłam sobie w aptece za 7zł krem przeciw piegom Venus czy coś takiego. Całe 7zł mnie kosztował, ale kuracja trwa 2-6 tygodni, więc narazie zero efektów. Bardzo miła pani w aptece powiedziała, że ten specyfik wybiela piegi i przebarwienia, a nawet jeśli się nie uda to nie jest to wielki wydatek, więc ona na moim miejscu by spróbowała <dobry bajer >
Mam to samo-dzisiaj sie wysmarowalam LRP 60+(2,5 ml) i przeszlam sie tylko 20 minut z pracy do przystanku i bylam cala czerwona.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 19:57   #602
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Talking Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Zdjęcia
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 20:13   #603
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Smile Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

niestety nie mogę załadować zdjęć spróbuje jeszcze jutro.
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 21:30   #604
zetzet
Raczkowanie
 
Avatar zetzet
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Posen
Wiadomości: 172
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Pogoda
Dzięki dobrze wiedziec
o biodermie tez dobrze wiedziec wychodzi ekonomiczniej a skoro roznica niewielka...
swoja droga nie spodziewalam sie, ze spray do ciala bedzie mial tak wysoka ochrone uva
zetzet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 21:33   #605
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

mam bioderme, ale fluid, bo taki mi kazał dermatolog kupić, ale jeszcze nie używałam
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 22:33   #606
avisa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

A ja kupiłam jakiś czas temu filtr 69 dla dzieci w Rossmanie. Nie zawsze tam go widuję ale czasem się pojawia przy odrobinie szczęścia przynajmniej u mnie. Po wypróbowaniu śmiało chodziłam po słońcu i wcale się nie opaliłam.
Poza tym dla eksperymentu kupiłam biały puder. Efekt ciekawy.
avisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 23:03   #607
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

avisa gdzie znalazłaś biały puder?? ja widziałam tylko na rockmetalshop.pl
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-22, 11:16   #608
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez avisa
A ja kupiłam jakiś czas temu filtr 69 dla dzieci w Rossmanie. Nie zawsze tam go widuję ale czasem się pojawia przy odrobinie szczęścia przynajmniej u mnie. Po wypróbowaniu śmiało chodziłam po słońcu i wcale się nie opaliłam.
Poza tym dla eksperymentu kupiłam biały puder. Efekt ciekawy.
Nie znam się wybitnie, ale to mleczko Lirene z filtrem 69 - bo chyba o nim piszesz- nie ma stabilnych filtrów?
Poza tym, to śmieszne umieszczać na opakowaniu informację, że coś posiada filtr 69- dlaczego nie 70 Jak już, to 50+.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 15:19   #609
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez cmoksia
avisa gdzie znalazłaś biały puder?? ja widziałam tylko na rockmetalshop.pl
Ja też na rockmetal.pl widzialam Ale jeszcze często na bazarkach można spotkać, takie pudry - "bezfirmowe" jeśli oczywiście nie boisz się kupić.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 15:52   #610
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Ja sobie sama bielidło ukręciłam- z pigmentów
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 19:33   #611
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez cmoksia
mam bioderme, ale fluid, bo taki mi kazał dermatolog kupić, ale jeszcze nie używałam

Może warto zmienic dermatologa? Bo z tego co wiem on (ani żaden inny lekarz) nie może wiedziec co jest dobre dla Twojej skóry. Jeśli uważa inaczej to bardzo źle dla Twojej skóry Do tego który filtr jest dla Ciebie odpowiedni sama musisz dojś metodą prób i błędów
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-22, 20:45   #612
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Pogoda
Może warto zmienic dermatologa? Bo z tego co wiem on (ani żaden inny lekarz) nie może wiedziec co jest dobre dla Twojej skóry. Jeśli uważa inaczej to bardzo źle dla Twojej skóry Do tego który filtr jest dla Ciebie odpowiedni sama musisz dojś metodą prób i błędów
nie rozumiem Twojego podejścia. Kto inny jak nie dermatolog wie co jest dobre dla skóry? Nie wyobrażam sobie wizyty u dermatologa, który wychodzi z załozenia, że nikt nie wie co jest dla mojej skóry najlepsze, więc nie poleci mi żadnego kremu Jaki to by miało sens? Przecież dermatolog po to jest żeby znaleźć coś, co bedzie danej skórze najlepiej sluzylo. Co jest złego w tym, że kazał mi kupić fluid, a nie krem, który na ogół jest dla mnie za tłusty? To tak jakby stwierdzić, że zaden lekarz nie ma pojecia co bedzie dla Ciebie dobre, wiec nie powinien Ci zadnych leków przepisywać
A bioderme kupiłam, kierując sie tym, ze jest w formie fluidu. Jak nie będzie ok, to mam zmienić na inna firme, ale nie na krem, bo po kremie juz mialam sporo 'niespodzianek'. Nadal nie rozumiem dlaczego mialabym zmieniać dermatologa
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 20:52   #613
isssia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

hello! tesh mam jasna karnacje...kiedys mi to przeszkadzalo, ponadto wszyscy mowia mi ze lepiej gdy jestem ciemniejsza, ale postanowilam nie chodzic na solarium(pozniejsze efeky sa przeciez porazajace) ani nie zmazyc sie godzinami na sloncu i jak narazie dobrze mi z tym
pOozdrooo
__________________
monissia
isssia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 20:57   #614
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cmoksiu- wracając do sedna Twojego problemu- to widać jednak wyszło to, co p. Basia pisała, że niestety filtry o lżejszej konsysteczji gorzej chronią, bo po prostu kiepściej trzymająć sie skóry niż te ciężkie, kremowe. Pisałaś, że sie nieźle wypociłyście- jednym słowem, filterek spłynął :/
Ja bym nie przesadzała ze zmienianiem dermatologa- bo to w końcu lekarz, i w gruncie rzeczy wcale źle Ci nie doradził - acz lekarze mają tendencję do mechanicznego polecania jakichś środków, nie myśląc o indywidualnych różnicach- tak samo mi dermatolog zalecała jako pielęgnacyjny krem Toleriane LRP - który wyżarł mi paszczę straszliwie (jakbym czystym spirytem natarła) i była wręcz zszokowana, że ja go nie toleruję....
Radzę Ci udać sie na polowanie próbkowe- może utrafisz coś odpowiedniejszego dla Ciebie niż Bioderma - może mleczkożel Vichy - jest z tych raczej lżejszych, ale bardzo dobrze nawilża i ma klajsterkową konsystecję, więc dobrze trzyma sie na skórze.
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-23, 14:26   #615
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez cmoksia
nie rozumiem Twojego podejścia. Kto inny jak nie dermatolog wie co jest dobre dla skóry? Nie wyobrażam sobie wizyty u dermatologa, który wychodzi z załozenia, że nikt nie wie co jest dla mojej skóry najlepsze, więc nie poleci mi żadnego kremu Jaki to by miało sens? Przecież dermatolog po to jest żeby znaleźć coś, co bedzie danej skórze najlepiej sluzylo. Co jest złego w tym, że kazał mi kupić fluid, a nie krem, który na ogół jest dla mnie za tłusty? To tak jakby stwierdzić, że zaden lekarz nie ma pojecia co bedzie dla Ciebie dobre, wiec nie powinien Ci zadnych leków przepisywać
A bioderme kupiłam, kierując sie tym, ze jest w formie fluidu. Jak nie będzie ok, to mam zmienić na inna firme, ale nie na krem, bo po kremie juz mialam sporo 'niespodzianek'. Nadal nie rozumiem dlaczego mialabym zmieniać dermatologa
O przepraszam, bo Cię zrozumiałam, że dermatolog kjazał Ci kupi konkretnie fluid biodermy, a Ty teraz piszesz, że poprostu polecił Ci fluidy zamiast mleczek, czy kremów Jeśli tak to wporządku
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-23, 14:43   #616
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

bioderme to już mi babeczka w aptece poleciła na początek
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-23, 15:33   #617
Ewuńka
Rozeznanie
 
Avatar Ewuńka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 728
GG do Ewuńka
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

a oto moja bladość
wcześniej może mnie to ruszało ale teraz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 00096.JPG (72,3 KB, 198 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obraz 00091.JPG (86,8 KB, 146 załadowań)
__________________




Ewuńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-23, 17:07   #618
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Próbuje i probuje,ale nie mogę załączyć zdjęć Mam jeszcze jedno pytanie,jakie kolory najładniej podkreślają bladość,a jakie odpadają przy takim kolorze cery????
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-23, 17:12   #619
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez niv_
Próbuje i probuje,ale nie mogę załączyć zdjęć Mam jeszcze jedno pytanie,jakie kolory najładniej podkreślają bladość,a jakie odpadają przy takim kolorze cery????
Wszystko zależy od typu urody - bo śnieżkowej Zimie będzie dobrze w kolorach ostrych kontrastujacych z cerą ale juz Jesień w kontrastach dobrze nie będzie wyglądała. Chyba zasada jest jedynie taka, że właśnie trzeba sie bardziej trzymać kolorystyki danego typu - bo jasną cerę łatwo "zepsuć" - tzn. o ile ciemnoskóra Jesień w zimnym błękicie będzie wyglądała jako-tako, to już jasnoskórą będą pytać czy aby nie jest chora...
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-23, 20:39   #620
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

O dobrze,że to napisałaś,bo jestem zimą i uwielbiam mocne kolory, a w najbliżsezym czasie miałam zamiar przefarbować się na mój wymarzoby rudy......hm teraz jednak chyba to przemyśle,bo musiałabym chyba wymienić całą szafę,zwłaszcza,że duża część ubrań jest niebieskich Czy to,że przefarbowałabym się na rudy oznacza odrazu zmianę typu na jesieć????Bo jakoś się nie widze w palecie jesieni....Zmieniając temat,jak reaguja wasi znajomi na to,że się nie opalacie????Bo ja mam bardzo wrażliwą cerę i uczulenie na słońce i jak mówie,że nie mam zamiaru się opalać to wszyscy patrzą się na mnie z politowaniem i współczuciem,czasem nawe probują mnie pocieszać.Już p4rzestałam nawet tłumaczyć,że nawet gdybym nie miała tego uczulenia to i tak bym się nie opalała,bo lubę swoją bladość......jakoś nikt mi w to nie wierzył....
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-24, 07:15   #621
nelfik
Raczkowanie
 
Avatar nelfik
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 50
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Czesc.. chciałabym prosić o radę. Mam raczej jasną karnację o złotawym odcieniu, i duuuużo piegów, które bardzo lubię zastanawiam się, jakie kolory podkreślą mój typ urody.. postaram się zamieścić zdjęcia w najbliższym czasie Zawsze miałam fioła na punkcie opalania, bo uważałam, że blade nie jest ładne. Ale teraz myślę, że jeżeli się odpowiednio podkreśli ten typ urody, to może być śliczny. Moje zdjęcia są w wątku "POMÓŻCIE..proszę" w tym dziale
nelfik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-29, 13:44   #622
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez niv_
Zmieniając temat,jak reaguja wasi znajomi na to,że się nie opalacie????Bo ja mam bardzo wrażliwą cerę i uczulenie na słońce i jak mówie,że nie mam zamiaru się opalać to wszyscy patrzą się na mnie z politowaniem i współczuciem,czasem nawe probują mnie pocieszać.Już p4rzestałam nawet tłumaczyć,że nawet gdybym nie miała tego uczulenia to i tak bym się nie opalała,bo lubę swoją bladość......jakoś nikt mi w to nie wierzył....
To chyba zalezy od "znajomych". Moi są tacy, ze nikt kompletnie nie zwraca uwagi, czy ktos jest blady, czy opalony. I nie pokutuje przekonanie, ze opalone to jedyne sluszne (czasem nawet slychac lekkie docinki pod adresem "skwarek", ale jak mowie, malo kogo obchodzi czy ktos woli jasna czy ciemną skóre)
Do tego wiekszosc moich kolezanek ma skore typu "nie opalam sie, ale mnie czasem zlapie troche slonca". Na palcach jednej reki moge policzyc "solariumowiczki" - niektore lekko zbrązbowione, inne mocno, ale zadna nie wierzy, ze solarium jest szkodliwe Z tego co widze po znajomych, wiekoszosc dziewczyn ma raczej jasna skore - i naprawde, gdy w tramwajach widze spalone dekolty i zmarszczki na mlodej skorze, to mi ich troche zal
Mnie ostatnio slonce troche złapało, i jak na moje warunki to jestem juz "opalona" ale gdy tylko stane przy kims innym od razu bije w oczy moja jasna skora (którą lubię)
A gdyby mi ktos wspolczuł, że nie lubie opalenizny to zastanowiłabym się nad sensem wspolnego spedzania czasu

W załączniku Śnieżka z teledysku Rammstein
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-29, 14:16   #623
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Koniecznie sprobujce Maybelline Dream Mousse Shimmer Cudnie rozswietla,drobinki sa mikroskopijnej wielkosci, tak ze mozna nim upackac cala twarz
Jedyny minus moim zdaniem to konsystencja i wrazenie po aplikacji przypominajace podklad z tej serii ktorego ja akurat nie lubie. W upale z pewnoscia zachowa sie jak podklad na ktorym lezy - splynie. Dopiero co się nim wysmarowalam.. ale efekt - bombowy EDIT: Wcielo go po czesci w ciagu 5h Ale nie zapycha, chociaz mam bardzo przetluszcajaca sie skore.

Rozswietlenie jest jak najbardziej naturalne.. idealny kosmetyk do podkreslania jasnej cery, nie rzuca sie w oczy, a rozswietla. Przypomina do zludzenia Dior Luminizer
Mam wersje porcelain - mieni sie na rozowo


Oby nie zostal szybko wycofany... takigo cudenka jeszcze nie mialam.

Popadam w manie kolekcjnowania rozswietlaczy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 112727582.jpeg (53,8 KB, 144 załadowań)

Edytowane przez psycha
Czas edycji: 2006-06-29 o 20:22
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-29, 14:19   #624
Satine_18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 183
GG do Satine_18
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Trochę ten wątek urósł, super
Mnie również złapało uczulenie, od słońca oczywiście.
A ja zazdroszczę trochę soluriamkom bo świetnie się teraz prezentują. Nie, nie mam zamiaru opalać się tak po prostu mi naszło :P Większość moich znajomych, a właściwie wszyscy (wszystkie) są skwarkami a opalanie nadal jest na absolutnym topie, i one są bardziej hmmm... pożądane(?) przez facetów.. ciekawa jestem kiedy to się zmieni i pytanie czy w ogóle się zmieni.
Zakupiłam ostatnio filtr +30 Eveline i jestem zadowolona, fajnie się rozsmarowuje, ładnie wchłania i miło pachnie, ogólnie polecam
__________________
,,Nikt z nas nie zmienia się z czasem, lecz jedynie dociera bliżej istoty swej natury."
Satine_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-29, 14:36   #625
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Psycha-> jakie cudo! nie widzialam tego nigdzie, ale moze nie przygladalam sie zbyt mocno

Dodaje moje ulubione zdjecia, na ktorych Liv Tyler i Sandra Bullock w prosty sposob pokazują, dlaczego jasna cera wyglada najpiękniej
(nie podoba mi sie ani ceglasty odcien skory Bullock, ani tona pudru brazującego, ani te rude wlosy, ktore chyba mialy byc "rozjasnione przez slonce" ;] A Tyler wyglada przy niej jak arystokratka)
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 11:33   #626
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Troche zdjęć...główne Sophie Ellis Baxtor
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 11:45   #627
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

i jeszcze
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 11:53   #628
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

i jeszcze...
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 12:01   #629
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

i jeszcze.........
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 12:07   #630
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

i jeszcze...
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:48.