Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-01, 17:13   #751
madziaaakk
Rozeznanie
 
Avatar madziaaakk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do madziaaakk
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Dziewczyny ratunku. Okres mi sie zaczal i jak zwykle chcialo mi sie slodyczy to sie napchalam (czyt, mialam napad) i czuje ze mnie podwojnie wypryszczy.... I zapewne to wydusze... Ale okropnie sie czuje bo wiem co jutro nastapi
madziaaakk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-01, 18:35   #752
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez madziaaakk
Dziewczyny ratunku. Okres mi sie zaczal i jak zwykle chcialo mi sie slodyczy to sie napchalam (czyt, mialam napad) i czuje ze mnie podwojnie wypryszczy.... I zapewne to wydusze... Ale okropnie sie czuje bo wiem co jutro nastapi
Trzymaj sie Madziaaakk,trzymaj lapki przy sobiepomysl,jak sie ludziom na oczy pokazesz jak znow podziubieszja nie ruszam niczego i moja buzia ,ktora przed chwila mylam wyglada lepiej niz rano.Jutro znow dzien bez tapety,bedzie lepiej
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-01, 18:46   #753
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

a ja lyknelam tetracykline rano, bo wygladam tragicznie (mialam w zanadrzu 20 tabletek). i znowu jazda sie zaczyna z antybiotykami. ide w piatek do swojego lekarza i jak mnie zobaczy to znowu sie zdziwi, ze tak szybko popsula sie moja buzia . ja to jestem dla niego przypadkiem szczegolnym, bo nie moze sobie poradzic z moja cera, a ponadto jakies swinstwo wyhodowalo mi sie na brodzie i lekarz tez nie moze dojsc od czego to sie zrobilo (jest kilka opcji, jakies zapalenie wirusowe, bakteryjne, potem, ze moze to te slynne bordawki plaskie, echhh....) - reasumujac porazka na calej linii. a brody to nie dziubie, a i tak jest gorzej, bo te dziwne zmiany sie powiekszyly i nie mam pojecia od czego . lekarz dal mi jakas masc (nastepna z kolei ), ktora cytuje "miala zabic wszystko co sie rusza", czyli silna w dzialaniu, a na mnie oczywiscie nie zadzialala (skutek jest wrecz odwrotny - jest gorzej, jakby to mi sie roznioslo ). dla mnie to jest tragedia!!!!
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-01, 19:54   #754
madziaaakk
Rozeznanie
 
Avatar madziaaakk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do madziaaakk
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel
Trzymaj sie Madziaaakk,trzymaj lapki przy sobiepomysl,jak sie ludziom na oczy pokazesz jak znow podziubieszja nie ruszam niczego i moja buzia ,ktora przed chwila mylam wyglada lepiej niz rano.Jutro znow dzien bez tapety,bedzie lepiej
Postaram sie nie dotykac buzki... A ja jutro musze nalozyc tapete bo przeciez musze sie w kosciele pokazac:P Zreszta jak nie mam tapety to mnie bardziej raczki swierzbia... bo wtedy wygladam jak strach a u mnie to dziala na zasadzie ze im gorzej wygladam tym bardziej wyduszam... Takie bledne kolo
madziaaakk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-01, 20:32   #755
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

racja, grunt to motywacja przed sylwestrem miałam okropne plecy [pełno przyszczy, tych nowych, strupów i blizn]... a na dodatek tydzień przed imprą wypatrzyłam w sklepie śliczną bluzkę, tylko taki był problem, że z odkrytymi plecami... mimo wszystko kupiłam ją i tego samego dnia poleciałam szybko do dermatologa dostałam Zineryt, stosowałam przez tydzień 2 razy dziennie - rano i wieczorem... i aż sama się zdziwiłam jak piękne plecki miałam na imprezie od pani dermatolog dostałam jeden warunek "NIE DRAP, BO WSZYSTKO PÓJDZIE NA MARNE" byłam grzeczna i przestałam drapać [dziękuję pani dermatolog i bluzce za uratowanie moich plecków ]
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-01, 21:18   #756
madziaaakk
Rozeznanie
 
Avatar madziaaakk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do madziaaakk
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Nidava
racja, grunt to motywacja przed sylwestrem miałam okropne plecy [pełno przyszczy, tych nowych, strupów i blizn]... a na dodatek tydzień przed imprą wypatrzyłam w sklepie śliczną bluzkę, tylko taki był problem, że z odkrytymi plecami... mimo wszystko kupiłam ją i tego samego dnia poleciałam szybko do dermatologa dostałam Zineryt, stosowałam przez tydzień 2 razy dziennie - rano i wieczorem... i aż sama się zdziwiłam jak piękne plecki miałam na imprezie od pani dermatolog dostałam jeden warunek "NIE DRAP, BO WSZYSTKO PÓJDZIE NA MARNE" byłam grzeczna i przestałam drapać [dziękuję pani dermatolog i bluzce za uratowanie moich plecków ]
zeby chociaz cieplo bylo to bym miala wieksza motywacje. brrr
madziaaakk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-01, 22:25   #757
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ide myc swoja buzke... wracam do swoich starych zwyczajow - zapalam swiatlo w przedpokoju, a nie w lazience (wtedy to bym na pewno zaczela grzebac, bo po umyciu wszystko wylazi ). a tak swiatlo w korytarzu i dzieki temu nic nie bede widziec . takie swiatlo wystarczy do umycia zebow, buzi i wysmarowania sie kremem, ale do wyciskania to nie za bardzo .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-02, 09:54   #758
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez madziaaakk
zeby chociaz cieplo bylo to bym miala wieksza motywacje. brrr
niedługo pewnie wiosna wpadnie do nas z hukiem [ileż można czekać? ] ale do tego czasu wypadałoby już mieć ładne plecki, a nie dopiero zaczynać upiększanie
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-02, 10:47   #759
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja mam motywacje zima juz sobie idzie wiec ilekroc mnie lapy swierzbia zeby podziubac mysle,ze okropnie bede wygladala niezawinieta szalem i golfem siedze w domu nieumalowana(okropny widok,ale jestem sama wiec moge sobie powygladac)i marze o pieknej buzi a im mniej dusze tym jestem tego blizsza.Dzis wygladam o niebo lepiej niz 2 dni temu.
Ja mam na szczescie problem z cera tylko na buzi,plecy ramiona,dekolt mam w nagrode piekne i gladkie(dzieki Bogu choc za to )
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-02, 10:57   #760
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja tez dzis nie wychodze pomimo pieknej pogody. na twarzy mam tylko krem nawilzajacy i tyle. niech ta buzka odpoczywa .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-02, 11:23   #761
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja też dzisiaj nie wychodzę, ale to nie z powodu buzi, po prostu mam sporo nauki
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-02, 17:24   #762
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

u mnie narazie jako tako idzie, staram się przestać dociskać, ale idzie mi średnio, a raczej kiepsko ale staram się nie drapać, nie rozdrapytać, ale strupki tez zdrapuje i dociskam
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-02, 19:28   #763
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

U mnie bez wyciskania dzień 10... ale mam trochę chropowatą buzię. Ani to zdrapać ani nic... Zastanawiam się, czy nie zrobić sobie peelingu. Ale peelingi uaktywniają skórę i przy grudkowych nie wskazane... Nie wiem, denerwuje mnie to, stoje przed lustrem i nic nie mogę ruszyć... Mówie wam róbcie tipsy... Wszyscy moi znajomi widzą jak z dnia na dzień skóra odzyskuje blask. Jest taki rodzaj trądzika... Z rozdrapania... I ja go chyba miałam... dlatego teraz schodzi... jupi
miiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-02, 19:45   #764
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Gratuluję, miie. Tez mam ochotę zrobić sobiuę peeling enzymatyczny, ale sie boję
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-03, 08:15   #765
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

cos nasza zalozycielka watku - @ska sie nie odzywa i gdzie sie podziala aniah...
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-03, 16:24   #766
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

peelingi są boskie, uwielbiam je, bo buzia jest po nich taka rozpromieniona [polecam peeling morelowy St. Ives]
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 12:58   #767
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Po raz kolejny stwierdzam, że jestem wyjatkiem od reguły.
Im częściej i dokładniej oczyszczam pory (wyciskam), tym mam ładniejszą buzie Jak pojawi się jakieś świństwo to przekłuwam wysterylizowaną igiełka i odkażam i smaruje Davercinem. 2 dni i nie ma śladu ( nawet po tych głebokich ropniakach!). Natomiast kiedy ich nie przekłuwam/wyciskam to goją mi sie ponad 2 tyg i zostają blizny i dziurki.
Pewnie mnie zaraz zjedziecie za moje herezje ale uważam, że skóra łatwiej sie goi kiedy pozbędziemy sie ropy i calego tego świństwa mechanicznie (koniecznie odkazić trzeba), niż kiedy pozostawimy to organizmowi, który musi walczyć ze stanem zapalnym...
__________________
Poszukuję do kolekcji flakoników perfum Etro i Thierry Mugler
Layila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 15:10   #768
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Layila
Po raz kolejny stwierdzam, że jestem wyjatkiem od reguły.
Im częściej i dokładniej oczyszczam pory (wyciskam), tym mam ładniejszą buzie Jak pojawi się jakieś świństwo to przekłuwam wysterylizowaną igiełka i odkażam i smaruje Davercinem. 2 dni i nie ma śladu ( nawet po tych głebokich ropniakach!). Natomiast kiedy ich nie przekłuwam/wyciskam to goją mi sie ponad 2 tyg i zostają blizny i dziurki.
Pewnie mnie zaraz zjedziecie za moje herezje ale uważam, że skóra łatwiej sie goi kiedy pozbędziemy sie ropy i calego tego świństwa mechanicznie (koniecznie odkazić trzeba), niż kiedy pozostawimy to organizmowi, który musi walczyć ze stanem zapalnym...
no pieknie,przyjemne z pozytecznymtez bym tak wolala
Tymaczasem po weekendowej kuracji roznymi swinstwami(metrinidazolem ,protopikiem...),calym tygodniu lub wiecej bez duszenia,buzia bez jedego pryszcza,za to luszcze sie jak wazide zrobic peeling i jakas super nawilzajaca maske naloze.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 15:42   #769
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

a ja nie cisne, a to dlatego, ze tetracyklina zaczela dzialac i wszystko sie goi. mama lepsze samopoczucie, bo buzka wyglada lepiej, ale z drugiej strony to szlag mnie trafia, ze znowu wcinam te swinstwa .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-05, 15:56   #770
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel
no pieknie,przyjemne z pozytecznymtez bym tak wolala
Tymaczasem po weekendowej kuracji roznymi swinstwami(metrinidazolem ,protopikiem...),calym tygodniu lub wiecej bez duszenia,buzia bez jedego pryszcza,za to luszcze sie jak wazide zrobic peeling i jakas super nawilzajaca maske naloze.
Należy się
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 16:00   #771
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA
a ja nie cisne, a to dlatego, ze tetracyklina zaczela dzialac i wszystko sie goi. mama lepsze samopoczucie, bo buzka wyglada lepiej, ale z drugiej strony to szlag mnie trafia, ze znowu wcinam te swinstwa .
też nie lubię się faszerowac różnymi prochami, ale czego się nie zrobi dla ładnej buzi a w gruncie rzeczy doustne leki na trądzik [antybiotyki] działają najlepiej i nie ma problemów, które występują przy silnych lekach do stosowania zewnętrznego - mocne łuszczenie, liczne podrażnienia, przesuszona cera, itp.
Layila, jakby co to chyba wypróbuję ten Twój sposób - lepszy ten pomysł niż zwykłe wyciskanie na żula
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 17:18   #772
madziaaakk
Rozeznanie
 
Avatar madziaaakk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do madziaaakk
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Layila
Po raz kolejny stwierdzam, że jestem wyjatkiem od reguły.
Im częściej i dokładniej oczyszczam pory (wyciskam), tym mam ładniejszą buzie Jak pojawi się jakieś świństwo to przekłuwam wysterylizowaną igiełka i odkażam i smaruje Davercinem. 2 dni i nie ma śladu ( nawet po tych głebokich ropniakach!). Natomiast kiedy ich nie przekłuwam/wyciskam to goją mi sie ponad 2 tyg i zostają blizny i dziurki.
Pewnie mnie zaraz zjedziecie za moje herezje ale uważam, że skóra łatwiej sie goi kiedy pozbędziemy sie ropy i calego tego świństwa mechanicznie (koniecznie odkazić trzeba), niż kiedy pozostawimy to organizmowi, który musi walczyć ze stanem zapalnym...
No wlasnie to chyba od cery zalezy. JAk bylam z kolezanka na koloniach to ona tez codziennie wyciskala zaskorniki wieczorem a rao nie widac bylo najmniejszego sladu. Co wiecej zawsze uwazalam ze ona ma idealna cere, bez zadnego przebarwienia, czerwonych plamek itp. Ale fuksiara. JA jak tylko dotkne wygladam jakby mi ktos bombe zrzucil na twarz. ueee
madziaaakk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 18:41   #773
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez ewunia2
Należy się
Dziekuje,kazdemu sie nalezy troche pieknie powygladac(ciekawe jak dlugo).
Nie martw sie Madziaaakk,ja tez jak juz cos sobie rozwale na twarzy to od razu wygladam jak po upadku w krzaki dzikiej rozy i to przez kilka dni
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-06, 04:50   #774
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja broje coraz czesciej, a kiedys było już tak dobrze i nic nie dotykałam buuuu
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-06, 07:17   #775
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Nidava
też nie lubię się faszerowac różnymi prochami, ale czego się nie zrobi dla ładnej buzi a w gruncie rzeczy doustne leki na trądzik [antybiotyki] działają najlepiej i nie ma problemów, które występują przy silnych lekach do stosowania zewnętrznego - mocne łuszczenie, liczne podrażnienia, przesuszona cera, itp.
no tak, czego sie nie robi dla pieknego wygladu... i co z tego, ze antybiotyki dzialaja kiedy sie je bierze, a co potem?! du** wszystko wraca z powrotem. a i jeszcze te skutki uboczne po antybiotykach duostnych, ktore daja o sobie znac w czasie kuracji i po wielu latach .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-06, 20:24   #776
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA
no tak, czego sie nie robi dla pieknego wygladu... i co z tego, ze antybiotyki dzialaja kiedy sie je bierze, a co potem?! du** wszystko wraca z powrotem. a i jeszcze te skutki uboczne po antybiotykach duostnych, ktore daja o sobie znac w czasie kuracji i po wielu latach .
w sumie racja ale czasem trzeba coś poświęcic w zamian na ładną buzię [coś jakby prawa dżungli heh ]
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-06, 21:58   #777
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

dziewczyny a ja dzisiaj zaliczylam oczyszczanie u kosmetyczki. jak mnie pomalowała w gabinecie to wygladalam dobrze, ale jak wieczorekm zmylam tą tapete i ujrzalam co mi nawyrabiala, to myslalam ze sie rozbecze!! wygladam teraz masakrycznie, nawet na noc polozylam korektor antybvakteryjny, co by inni nie musieli na mnie patrzec. buuu, kiedy mi to zniknie?? mam nadzieje, ze za pare dni bedzie lepiej
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-06, 22:56   #778
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ehhh taaa pamiętam moją wizytę na mech. oczyszaczaniu, po co ja tam poszłam? Jak przyszłam do mojej mamy pracy, gdzie oświtlenia ma niezłe... myslałam, że się rozbecze, szkoda że czasu nie da sie ciofnąc Nie martw się powinno szybko zejść w takich wypadkach najlepiej delikatnie pielęgnować skórę i samemu nic nie dociskac.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 08:57   #779
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja na szczescie na mechaniczne oczyszczanie nie chodze. ide dzis na ultradzwieki .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 10:44   #780
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

no nie wiem, czy mi to tak szybko zniknie. jak dzis sie obudzilam i spojrzalam w lustro, to tragedia!! blizna na bliznie, cala twarz czerwona i powyduszana. zaraz polecialam do łazienki i sie zamaskowalam dokladnie . teraz bez pełnego makijazu nie ma co wychodzic z domu, boje sie, ze to tylko dodatkowo zapcha mi pory i bede wygladac jeszcze gorzej
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:17.