Zrobić Cos Dla Siebie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-04, 22:01   #1
MANKA75
Raczkowanie
 
Avatar MANKA75
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 242

Zrobić Cos Dla Siebie?


Hej kobietki!Nieuchronnie zbliżam się do ukończenia 31 lat i do tej pory przez ostatnie dwa lata najwięcej czasu poświęcałam synkowi . Pomyślałam że czas pomyśleć o sobie i chciałabym choć raz w miesiącu pójśc na jakiś magiczny masaż z maseczkami do kosmetyczki.Ale nie wiem co daje dobre efekty zeby poprawić jędrnośc skóry ciała jak i zarówno twarzy.Moze macie jakies sprawdzone zabiegi które mogłybyście mi polecić?Z góry dziekuje za odpowiedzi
MANKA75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 07:16   #2
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Zrobić Cos Dla Siebie?

Ja unikam kosmetyczki jak ognia z powodu kasy jak efektów po oczyszczaniu. Wolę twarzą zajmowac się sama korzystając z naszego forum biochemii


Natomiast na masaże czemu nie Chodziłam kiedyś z powodu bólu w kręgosłupie - miałam więc pretekst, żeby chodzic

NIe pamiętam jak się to nazywa, ale najpierw pani nasmarowała mi całe plecy olejkiem i następnie włączyła wiszącą nade mną 'lampę', która prawie do czerwoności rozgrzała moje plecy (było całkiem przyjemnie) a następnie porządnie masowała mi plecy.

Było super.

Byłam na tym 10 razy i chyba wybiorę się znowu, bo na prawdę czułam się po tych masażach świetnie
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 08:13   #3
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Zrobić Cos Dla Siebie?

Ja też rzadko chodzę do kosmetyczki.Ale jak już pójdę ,to wychodzę bardzo zadowolona i zrelaksowana.Ale odradzam Ci "ręczne" oczyszczanie twarzy - koszmar.Teraz można sobie zafundować jakieś ultradżwięki czy coś w tym styluDawno nie byłam ,to nie wiem co jest na topie
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 13:56   #4
MANKA75
Raczkowanie
 
Avatar MANKA75
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 242
Dot.: Zrobić Cos Dla Siebie?

No wlasnie ja tez jestem kompletnie zielona.Dlatego Was proszę o poradę kochane wizazanki.
MANKA75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 18:49   #5
MajaFe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1
Dot.: Zrobić Cos Dla Siebie?

Witaj MANKA U mnie już ta magiczna liczba 31 minęła (nie tak znowu dawno, ale w tym roku). I też doszłam do takich wniosków jak Ty i wzięłam się za siebie. Poszłam do swojej kosmetyczki w Yves Rocher (Łódź), na oczyszczanie twarzy, na to była jeszcze łagodząca maseczka. Wyszłam zadowolona, cera z dnia na dzień staje się lepsza. Aaa, jeszcze mi przy okazji brwi wyregulowała (choć zazwyczaj robię to sama, to teraz mają ładną linię). A dziś byłam na masażu u Pana Jana Mazurkiewicza (niesamowity człowiek) i czuję się po pierwszym razie jak w innej skórze! I mam zamiar wprowadzić już takie "nowe nawyki", by poczuć się lepiej. W końcu jeśli MY będziemy zadowolone z siebie, to i TŻ będzie i dzieci (choć ja jeszcze nie mam, ale myślę, że tak będzie).
Także powodzenia
MajaFe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 22:12   #6
MANKA75
Raczkowanie
 
Avatar MANKA75
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 242
Dot.: Zrobić Cos Dla Siebie?

Dziekuję bardzo dziewczyny!Chyba poprostu odwiedzę jakis dobry gabinet kosmetyczny i zapytam o zabiegi jakie mają w swojej ofercie .I cos na pewno dla siebie znajdę.
MANKA75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 22:07   #7
Feluś
Raczkowanie
 
Avatar Feluś
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 129
Dot.: Zrobić Cos Dla Siebie?

Polecam również wszelkie masaże i do tego aromaterapiE (z olejkami aromaycznymi), a na mniejszą skalę- własna łazienka z olejkiem do kąpieli albo dobrą solą kąpielową, do tego świeczuszki i dobra ulubiona muzyka( ta ulubiona zawsze jest najlepsza) a rodzinkę do kina- Masz gwarantowane 2 godz. dla siebie.
Feluś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-12, 12:39   #8
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Zrobić Cos Dla Siebie?

Wizyta u kosmetyczki nie musi oznaczać zaraz oczyszczania, które w zalezności od całej masy czynników może byc udane lub nie W wielu gabinetach dostępne sa różne ciekawe zabiegi, wspaniałe masaże. Nie wiem skad jesteś, ale w warszawskim firmowym salonie Dermiki sa genialne masaże, polecam refleksologię twarzy albo masaż "Dotyk Anioła" - fantastyczne działanie relaksacyjne. Jesli ktos nie lubi kosmetyków Dermiki mozna zamówić zabieg kosmetykami Carita, są doskonałe
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:40.