Reklamacja, gwarancja, zwrot - zbiorczy. - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-26, 08:38   #211
jakamilka
Raczkowanie
 
Avatar jakamilka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 149
Dot.: Reklamacja- komu się udało?

Ja reklamowalam buty w sklepie Danija - po dwóch tygodniach zaczęla się na nich luszczyć skóra. Buty nie byly znowu takie tanie, bo kosztowaly 280 zl. Kiedy po dwóch tygodniach moja reklamacja nie zostala jeszcze uwzględniona (bo rzekomo ich rzeczoznawca byl na urlopie ), stwierdzilam, że nie wyjdę ze sklepu dopóki nie otrzymam żadnej konkretnej informacji. Zrobilam aferę na caly sklep. I, o dziwo, rzeczoznawca się znalazl, byl akurat na miejscu. Przy mnie obejrzal buty, które gdzieś tam byly rzucone w kąt zaplecza i stwierdzil że do niczego się nie nadają. Dostalam z powrotem pieniądze. Panienki pracujące w tym sklepie malo mnie wzrokiem nie zabily.
Zdarzylo mi się również reklamować odtwarzacz mp3. Skaranie Boskie, doprawdy. Trzeci raz jest w naprawie. Za pierwszym razem, gdy podlączalam go do komputera, wyskaiwal mi komunikat "awaria urządzenia", gdy dostalam go po "naprawie", nie można bylo kopiować na niego żadnych plików, malo tego, menu bylo po chińsku z brakiem możliwości zmiany języka. Po kolejnej naprawie bateria trzymala tylko pól godziny (a miala regulaminowo trzymać 25 godzin). Zakup w melinie, wszystko elegancko, trzymają się terminu dwóch tygoni, wszystko grzecznie i tak jak być powinno. Tylko firma produkująca do bani, nazwa zaczyna się na P, nie polecam.

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Cytat:
Napisane przez jakamilka Pokaż wiadomość
Ja reklamowalam buty w sklepie Danija - po dwóch tygodniach zaczęla się na nich luszczyć skóra. Buty nie byly znowu takie tanie, bo kosztowaly 280 zl. Kiedy po dwóch tygodniach moja reklamacja nie zostala jeszcze uwzględniona (bo rzekomo ich rzeczoznawca byl na urlopie ), stwierdzilam, że nie wyjdę ze sklepu dopóki nie otrzymam żadnej konkretnej informacji. Zrobilam aferę na caly sklep. I, o dziwo, rzeczoznawca się znalazl, byl akurat na miejscu. Przy mnie obejrzal buty, które gdzieś tam byly rzucone w kąt zaplecza i stwierdzil że do niczego się nie nadają. Dostalam z powrotem pieniądze. Panienki pracujące w tym sklepie malo mnie wzrokiem nie zabily.
Zdarzylo mi się również reklamować odtwarzacz mp3. Skaranie Boskie, doprawdy. Trzeci raz jest w naprawie. Za pierwszym razem, gdy podlączalam go do komputera, wyskaiwal mi komunikat "awaria urządzenia", gdy dostalam go po "naprawie", nie można bylo kopiować na niego żadnych plików, malo tego, menu bylo po chińsku z brakiem możliwości zmiany języka. Po kolejnej naprawie bateria trzymala tylko pól godziny (a miala regulaminowo trzymać 25 godzin). Zakup w melinie, wszystko elegancko, trzymają się terminu dwóch tygoni, wszystko grzecznie i tak jak być powinno. Tylko firma produkująca do bani, nazwa zaczyna się na P, nie polecam.
chcialam napisać : w Merlinie, nie melinie, sorki
jakamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 12:14   #212
Ewakuacja69
Rozeznanie
 
Avatar Ewakuacja69
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 664
Dot.: Reklamacja- komu się udało?

chcialam sie dowiedziec, czy ktoras z was reklamowala buty trekkingowe? model mam identyczny jak na zdjeciu. mam pekniecie przy polaczeniu gumy z nubukiem w okolicy palcow... buty zaczely sie rozwalac po +- 6miesiacach... czy ktos mial podobna "usterke" i moze mi powiedziec czy da sie to naprawic czy oddadza mi kase?
__________________
tyle rzeczy do sfotografowania, a tak mało czasu...

-15kg!
Ewakuacja69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 22:31   #213
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Reklamacja

Ok dwa tygodnie temu kupiłam w Kazarze torebkę. Nie nosiłam jej, nawet nie odczepiłam metki. Dziś patrzę a z boku na torebce, na elemencie skórzanym jest skaza, takie jakby zmatowione miejsce i taki jakby biały meszek, torebka leżała w szapie w woreczku przeciwkurzowym i nie ma takiej możliwości bym to ja ją obtarła, zresztą to na obtarcie nei wygląda tylko jakby wada materiału. Jak myślicie warto reklamować, czy powiedzą mi, że powinnam była dokładniej obejrzeć torebkę w dniu zakupu??
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 08:30   #214
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Kazar - reklamacja torebki

Wada tkwiła w produkcie w chwili zakupu, nie byłaś o niej poinformowana i nie była z tego powodu obniżona cena. Masz prawo do wymiany na inną i myślę, że nikt nie będzie robił z tego powodu problemów
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 17:43   #215
zielona2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 507
Dot.: Kazar - reklamacja torebki

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
Ok dwa tygodnie temu kupiłam w Kazarze torebkę. Nie nosiłam jej, nawet nie odczepiłam metki. Dziś patrzę a z boku na torebce, na elemencie skórzanym jest skaza, takie jakby zmatowione miejsce i taki jakby biały meszek, torebka leżała w szapie w woreczku przeciwkurzowym i nie ma takiej możliwości bym to ja ją obtarła, zresztą to na obtarcie nei wygląda tylko jakby wada materiału. Jak myślicie warto reklamować, czy powiedzą mi, że powinnam była dokładniej obejrzeć torebkę w dniu zakupu??

Czy mozesz za jakis czas napisac jak Kazar rozwiazal te sprawe?
zielona2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 17:49   #216
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Kazar - reklamacja torebki

dziś oddałam torebkę do reklamacji, także czekam 2 tygodnie na odpowiedź z ich strony
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 11:15   #217
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Kazar - reklamacja torebki

oj nie lubie tego sklepu. Raz kupilam buty, mialam 7 dni na zwrot. Zwrócilam po 6 dniach. Nie chcieli mi przyjac, bo nie umieli liczyc do 7:P W koncu zawołali kierownika, wzieli kalendarz i liczyli dzien po dniu, równiaz na palcach czy minąl tydzien od zakupu Zajelo im to 40 min. W koncu przyszla inna kierowniczka, popatrzyla na daty i powiedziala " no przeciez jutro minie tydzien". Jedna baba, co umie liczyc do 7. Nigdy juz tam nic nie kupie.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-14, 06:04   #218
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Kazar - reklamacja torebki

A ja znów problemu nie miałam. Przyszłam po 2 tyg bo od butów zaczął mi się odpruwać zamek. Złożyłam reklamacje, po czterech dniach odzyskałam pieniążki.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 13:34   #219
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Kazar - reklamacja torebki

trochę się zawiodłam, bo myślałam, że pasek od torebki zostanie wymieniony, część lamówki gdzie było wytarcie została zregenerowana, pozostał jedynie niewielki ciemno bordowy ledwo widoczny ślad więc już się nie kłóciłam...
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 10:23   #220
muchomorrr
Raczkowanie
 
Avatar muchomorrr
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 112
GG do muchomorrr
Dot.: Kazar - reklamacja torebki

Nie dziwi mnie to, że na torebce znalazłaś jakąś skazę. Ciesz się, że jeszcze nie rozpruła Ci się podszewka, czy nie zepsuł zamek lub nie odpadł jakiś element ozdobny. Warto wspomnieć jeszcze o często pojawiającej się pleśni :P
Sprawę z reklamacją, która nie idzie po Twojej myśli można załatwić kłótnią. Może trochę ucierpią na tym Twoje nerwy, ale dostaniesz w końcu to na co zasługujesz. Wystarczy, że postraszysz obsługę zgłoszeniem sprawy do rzecznika ochrony konsumentów a wszyscy srają po gaciach.
Odradzam wszystkim zakupy w tej firmie. Szajs i to za jaką cenę? Buty robione są w większości u producentów na miejscu, w Polsce, takie same modele można zakupić w innych sklepach ale po normalnych kosztach, niestety bez logo firmy :P
muchomorrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 15:02   #221
Majka007
Zakorzenienie
 
Avatar Majka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 197
Dot.: Reklamacja- komu się udało?

Odświeżam , kupiłam skórzane kozaki na obcasie w humanicu , chodze w nich 3 tydzien i obcas sie rusza , ciężko się chodzi w nich. Myślicie ze moge je reklamowac? przyjmą mi? Dalam za te butki 240 zł ;/ a szukalam takich bardzo długo , moje wymarzone .. wkurze sie jak nie wymienią ich na nowe bo kasa mnie zbytnio nie interesuje wolalabym takie same
__________________
,,Pieniądz i czas to najwięksi terroryści"
Trener personalny , kosmetolog , dietoterapeutka

21.03.2016 dr. D.F. Mentor 450cc okrągłe
Majka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-25, 19:13   #222
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Reklamacja- komu się udało?

Cytat:
Napisane przez Majka007 Pokaż wiadomość
Odświeżam , kupiłam skórzane kozaki na obcasie w humanicu , chodze w nich 3 tydzien i obcas sie rusza , ciężko się chodzi w nich. Myślicie ze moge je reklamowac? przyjmą mi? Dalam za te butki 240 zł ;/ a szukalam takich bardzo długo , moje wymarzone .. wkurze sie jak nie wymienią ich na nowe bo kasa mnie zbytnio nie interesuje wolalabym takie same
Łoł, humanic. Ciekawe czy to z polityką firmy jest coś nie tak... czy może ja trafiłam na patałachów. Reklamuj oczywiście. I nie daj się zbyć, w razie czego.
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 09:53   #223
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Reklamacja- komu się udało?

Też mam problem natury obuwniczej
Pod koniec grudnia zakupiłam w Bacie kozaki, reklamowałam je w styczniu z powodu wady suwaka. Reklamację tę uwzględniono, buty zostały naprawione z tym, że były w naprawie przez 2 tygodnie. Po odebraniu wszystko było ok. Na początku marca zauważyłam, że jest całkowicie zdarta połowa jednego z fleków i odchodzi skóra z obcasa.
Miałam te buty w sumie 2 miesiące, dodatkowo nie chodziłam w nich codziennie. Czy po tak krótkim okresie użytkowania takie uszkodzenia są normalne? W instrukcji dot. reklamacji dołączonej przez Batę do każdego zakupu jest informacja, że reklamacji nie podlega zużycie obuwia związane z normalnym użytkowaniem. Jednak wg mnie przy normalnym użytkowaniu przez tak krótki okres czasu nie powinno być aż takich uszkodzeń.

Ktoś próbował reklamacji z tego tytułu?
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 12:50   #224
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Kazar - reklamacja torebki

.

Edytowane przez julka910
Czas edycji: 2012-07-16 o 12:53
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 18:21   #225
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 367
C&A- reklamacja

Mam pytanie do osób, które składały reklamacje w C&A. Otóż kilka dni temu zakupiłam bluzkę i poszło mi oczko w widocznym miejscu, z którego po praniu zrobiła się dziurka. Czy jest problem z reklamacją i wymianą na inny towar? Wiem, że np. w H&M nie ma w ogóle problemu z takimi przypadkami, natomiast w C&A nigdy jeszcze nie nic reklamowałam.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 08:58   #226
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: C&A- reklamacja

Uszkodziłaś bluzkę po zakupie/w praniu, nie wymienią ci jej.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 13:03   #227
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: C&A- reklamacja

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Mam pytanie do osób, które składały reklamacje w C&A. Otóż kilka dni temu zakupiłam bluzkę i poszło mi oczko w widocznym miejscu, z którego po praniu zrobiła się dziurka. Czy jest problem z reklamacją i wymianą na inny towar? Wiem, że np. w H&M nie ma w ogóle problemu z takimi przypadkami, natomiast w C&A nigdy jeszcze nie nic reklamowałam.
Nie ma żadnego problemu. Jeżeli trafisz na kierownika sklepu jest duże prawdopodobieństwo, że rozpatrzy reklamację na miejscu, jesli na zwykłą pracowniczkę spisze protokół i 14 dni na rozpatrzenie.
Wszystko praktycznie rozpatrują - ja miałam problem ze spodniami i butami.
Jeśli stało się to do 6 miesięcy od zakupu, dostaniesz gotówkę, jeśli po 6 miesiącach będzie to bon o wartości wydanej na towar do zrealizowania bez terminu
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 14:43   #228
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: C&A- reklamacja

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
Nie ma żadnego problemu. Jeżeli trafisz na kierownika sklepu jest duże prawdopodobieństwo, że rozpatrzy reklamację na miejscu, jesli na zwykłą pracowniczkę spisze protokół i 14 dni na rozpatrzenie.
Wszystko praktycznie rozpatrują - ja miałam problem ze spodniami i butami.
Jeśli stało się to do 6 miesięcy od zakupu, dostaniesz gotówkę, jeśli po 6 miesiącach będzie to bon o wartości wydanej na towar do zrealizowania bez terminu
To jak podrę np. rajstopy do 6 miesięcy od zakupu, to dadzą mi nowe?
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 16:04   #229
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: C&A- reklamacja

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
To jak podrę np. rajstopy do 6 miesięcy od zakupu, to dadzą mi nowe?
a skąd ja mam to wiedzieć? dziewczyna pytała o bluzkę ja mówiłam o spodniach i butach.
W życiu by mi nie przyszło reklamować rajstopy...
__________________
Stay Strong
Only the strong survive

Edytowane przez anekania
Czas edycji: 2014-05-31 o 16:05
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-31, 16:10   #230
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: C&A- reklamacja

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
To jak podrę np. rajstopy do 6 miesięcy od zakupu, to dadzą mi nowe?
No ale to ty sama je podarlas a nie ze kupilas zahaczone i poszlo xd

Wysyłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk 2
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 17:31   #231
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: C&A- reklamacja

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
No ale to ty sama je podarlas a nie ze kupilas zahaczone i poszlo xd

Wysyłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk 2
Ale autorka też nie kupiła zahaczonej, tylko potem "poszło jej oczko" Bo chyba nikt z zahaczeniem na przodzie by celowo nie kupił, a jak kupiła widząc to to sama jest sobie winna Przecenionych z powodu uszkodzenia rzeczy też się nie reklamuje .
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 21:30   #232
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 367
Dot.: C&A- reklamacja

Dzięki za odpowiedzi. Otóż gwoli wyjaśnienia- bluzkę kupiłam dwa tyg. temu w przecenie (ale nie miała żadnych wad- chyba jedna z ostatnich sztuk) i oczko poszło gdy założyłam ją po raz drugi. Wyprałam i po praniu z oczka wyszła dziurka. Kiedyś miałam tak w H&M i od ręki przyjęto reklamację. Dla mnie to oczywiste, że powinni przyjąć, ale sklep sklepowi nierówny- dlatego pytam konkretnie o C&A. Mam nadzieję, że nie będzie problemu z wymianą np. na inny towar...
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 12:55   #233
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: C&A- reklamacja

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi. Otóż gwoli wyjaśnienia- bluzkę kupiłam dwa tyg. temu w przecenie (ale nie miała żadnych wad- chyba jedna z ostatnich sztuk) i oczko poszło gdy założyłam ją po raz drugi. Wyprałam i po praniu z oczka wyszła dziurka. Kiedyś miałam tak w H&M i od ręki przyjęto reklamację. Dla mnie to oczywiste, że powinni przyjąć, ale sklep sklepowi nierówny- dlatego pytam konkretnie o C&A. Mam nadzieję, że nie będzie problemu z wymianą np. na inny towar...
A dla mnie oczywiste, że
1. ty zniszczyłaś bluzkę, to nie wina sklepu, ani bluzki (W ogóle dziwi mnie ten watek)
2. przeceniony towar nie podlega reklamacji
3. uszkodzenia mechaniczne w trakcie użytkowania jakiegokolwiek towaru nie podlegają reklamacji
Powiedz jeszcze, że nie masz na nią rachunku?
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 13:03   #234
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: C&A- reklamacja

Ja także nie rozumiem co jest podstawą reklamacji w tym przypadku?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 13:25   #235
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: C&A- reklamacja

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
A dla mnie oczywiste, że
1. ty zniszczyłaś bluzkę, to nie wina sklepu, ani bluzki (W ogóle dziwi mnie ten watek)
2. przeceniony towar nie podlega reklamacji
3. uszkodzenia mechaniczne w trakcie użytkowania jakiegokolwiek towaru nie podlegają reklamacji
Powiedz jeszcze, że nie masz na nią rachunku?
1. jak mi pękły spodnie buty/to moja wina?
2. totalna bzdura z tym, że przeceniony towar nie podlega reklamacji (mówię o C&A)
3. właśnie wszystkie uszkodzenia typu pęknięcia zawsze uznają.
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 18:33   #236
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: C&A- reklamacja

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
1. jak mi pękły spodnie buty/to moja wina?
2. totalna bzdura z tym, że przeceniony towar nie podlega reklamacji (mówię o C&A)
3. właśnie wszystkie uszkodzenia typu pęknięcia zawsze uznają.
Ale tu nie było pęknięcia tylko zaciągnięcie w praniu...
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 19:19   #237
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 367
Dot.: C&A- reklamacja

Dziewczyny, co do tego, że przeceniony towar PODLEGA REKLAMACJI mam pewność, ponieważ inaczej nie byłoby to zgodne z prawem (sklepy naciągają i przeceniony towar MOŻNA reklamować). Rousse niedawno miałam podobny przypadek w H&M (wina dzianiny- taka, że się zaciągała) i bez problemu mogłam wymienić na inny towar. Pójdę we wtorek do C&A i zobaczę jak do tego podejdą...
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 09:03   #238
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: C&A- reklamacja

Powodzenia. Mi tam robili problem ze zwykłym zwrotem nieużywanego towaru z metką. Ja i moja siostra kupiłyśmy takie same spodnie, ja swoje chciałam zwrócić, ale poszłam z rachunkiem siostry (za identyczny sam ciuch, w tym samym rozmiarze), nie chcieli przyjąć.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 09:08   #239
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 367
Dot.: C&A- reklamacja

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Powodzenia. Mi tam robili problem ze zwykłym zwrotem nieużywanego towaru z metką. Ja i moja siostra kupiłyśmy takie same spodnie, ja swoje chciałam zwrócić, ale poszłam z rachunkiem siostry (za identyczny sam ciuch, w tym samym rozmiarze), nie chcieli przyjąć.
To rzeczywiście dziady jedne. Ja mam fakturę, zobaczymy jutro... Wnerwiają mnie sklepy, które robią problemy z reklamacjami.

Najgorsze do reklamacji są sieciówki CCC.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 10:29   #240
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: C&A- reklamacja

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
To rzeczywiście dziady jedne. Ja mam fakturę, zobaczymy jutro... Wnerwiają mnie sklepy, które robią problemy z reklamacjami.

Najgorsze do reklamacji są sieciówki CCC.
A ja się zapytam po raz kolejny co jest tutaj podstawą reklamacji?
Jakim cudem udowodnisz, że dziurki nie zrobiłaś sama?
Przecież to jakiś absurd.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-05 14:14:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:09.