Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-17, 16:16   #1741
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 383
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

aha dzieki, zaryzykuje jak bedzie pilna potrzeba, ale to jeszcze czas

justevi tez mialam takie mysli, w buteleczce z pompka robilam rozne mikstury i pryskalam tym wlosy ale na ziola nie wpalam..w sumie to nie wiem jak myslicie dziewczyny? czy to nie wysuszy koncowek?
czy ja tez moglabym sobie zorbic taki 'napoj' do spryskania tyle ze z rumiankiem?
an0138 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 17:10   #1742
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Ja próbowałam kiedyś psikania włosów naparem z pokrzywy. Czy zmiejszało to prztłuszczanie to nie wiem, bo zastosowałam taki zabieg tylko raz, ale włosy po użyciu było bardzo sztywne i trudne do ułożenia i nie bardzo mi się ten efekt podobał. Dlatego wolałam jednak wrócić tylko do picia pokrzywki. Aha i uprzedzam, że napar brudzi na zielono, więc uwaga na ręcznik i ciuchy. Co do rumianku to robiłam kiedyś płukanki z naparu i tu efekt był całkiem fajny, lekko rozjaśniał (ale przy dłuższym stosowaniu) i włosy były mięciutkie.
Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 17:36   #1743
justevi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 186
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Natalisis dzięki za informacje Bede zatem tylko pić pokrzywke, bo nie przepadam za sztywnymi włosami
__________________
Wymiana ciuszków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=489961

Wymiana kosmetyków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=542170


22 września 2010 koniec z papierochami

justevi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 18:49   #1744
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Nie ma za co, cieszę się, że mogłam pomóc
Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 19:33   #1745
deeestiiiny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 65
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Witajcie kochane
Wiem, że się nie za często odzywam, ale wolę zapuszczać włoski w samotności.. wtedy nie myślę o nich codziennie i nie doluję się, chociaż ostatnio chyba nie ma czym. Moj odrost ma już jakieś 12,5 cm. Przybywam tutaj po poradę. Chcę ściąć sporo włosków.. powiedźcie co wy o tym myślicie. Wklejam pare fotek. Pasowałaby mi fryzurka Heidi klum ??

Edytowane przez deeestiiiny
Czas edycji: 2010-11-17 o 19:35
deeestiiiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 19:37   #1746
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez deeestiiiny Pokaż wiadomość
Witajcie kochane
Wiem, że się nie za często odzywam, ale wolę zapuszczać włoski w samotności.. wtedy nie myślę o nich codziennie i nie doluję się, chociaż ostatnio chyba nie ma czym. Moj odrost ma już jakieś 12,5 cm. Przybywam tutaj po poradę. Chcę ściąć sporo włosków.. powiedźcie co wy o tym myślicie. Wklejam pare fotek.
Masz piękne, długie włosy, jednak niestety na zdjęciach nie widać w jakim są stanie. Jeżeli czujesz, że są podniszczone/przesuszone/łamią się, to nie zastanawiałabym się tylko obcięła. Sama tak zrobiłam i nie żałuję. Jeśli masz włosy w super stanie to powiem szczerze, że trochę ich szkoda, bo są piękne takie długie Ale obcięcie ma wiele zalet i ile farbowańców mniej
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 19:44   #1747
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

deeestiiiny, ale masz już długi odrost też bym taki chciała
co do ścięcia to tak jak pisze kinpatsu, kieruj sie kondycją, a fryzurka powinna pasować
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 20:26   #1748
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

deeestiiiny, masz piękny odrost i piękne dłuuugie włosy, jak ja Ci zazdroszczę myślę, że w takiej fryzurce byłoby Ci dobrze, sama myślałam, żeby ściąć włosy tak króciutko, ale jeszcze się zastanawiam

an0138, mi nawet farba mariona całkowicie zeszła z włosów, bardzo żałuję bo wyszedł mi cudowny kolor
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 20:36   #1749
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

destiny - cudne masz te włosiska! Fryzurka ładna - można spróbowac zwłaszcza jeżeli czujesz, ze to włoskom posłuży
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 21:19   #1750
justevi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 186
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

destiny masz bardzo ładny odrościk, długość podobna do mojego mam ten sam problem, chciałabym ściać włosy na krótko a są bardzo długie. Ale chyba poczekam bo są w doberej kondycji i żal mi troche. Kupe lat temu w gimnazjum z włosów do pasa ściełam się na chłopaka, na jeża z grzywką Wyglądałam tragicznie. Ale tobie do twarzy byłoby w krótszych włoskach. Musisz sama przemyśleć to na spokojnie. Włosy długo odrastają zwłaszcza gdy tak radykalnie je zetniesz. Jedyny co moge doradzić to to, że pasowałyby ci takie włoski, podobnie jak długie. Mi w krótkich nie jest za dobrze, ale chciałam je poświęcić aby pozbyc się większości farbowańców.
__________________
Wymiana ciuszków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=489961

Wymiana kosmetyków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=542170


22 września 2010 koniec z papierochami

justevi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 23:40   #1751
AngelkaMorelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 155
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Dziewczynki bylam w podobnej sytulacji. Mialam wlosy dobrze za lopatki a teraz najdluzsze kosmyki siegaja zaledwie ramion... Dlugosc odrostu 12 cm i z jednej strony ciesze sie ze obcielam bo naprawde wiekszosc wlosow mam juz naturalnych a z drugiej strony jak mysle ile beda mi odrastaly takie dlugie to az mi sie chce plakac Ale w sumie zdecydowanie sa zdrowsze wloski i mam nadzieje ze jesli raz na wakacje obetne sie tak samo jak teraz to po farbowancach pozostana tylko wspomnienia i bede sie brala ostro za zapuszczanie Takze podsumowujac trzeba wziasc pod uwage plusy i minusy obciecia, bo w sumie po co trzymac dlugie wlosy ktore sa w kolorze ktorego chcemy sie pozbyc?
__________________
Zapuszczam naturalki od 12.02.2010
AngelkaMorelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-18, 04:33   #1752
deeestiiiny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 65
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Dziękuje Wam kochane za propozycję.. Otóż moje spostrzeżenia są takie:
1) mam przedziałek na boku i po jednej stronie mam bardzo brzydko pocieniowane włosy i strasznie mnie to denerwuje;/.. włosy nie wyglądają na długie w przodu tylko niektóra ich część jest taka długa.. dlatego może poprostu zetne za ramiona zeby powoli zejść z cieniowania Czy może lepiej zrobić to raz a porządnie ??
2) Włosów nie mam w złej kondycji są takie średnie ( wiadomo , że nie tak gładkie i lśniące jak naturalki). Wydaje mi się, że jak na tam rozjaśnione włosy nie są najgorsze. Końcówki wogule mi się nie rozdwajają.
3) Chciałabym ściąć też dlatego, że stały się one chyba ciężkie i nawet jak mam je świeżo umyte to mam wrażenie, że są strasznie ciężkie i takie hmm "stronkowate" nie wiem czy wiecie o co mi chodzi:P.. mam gęste włosy a mimo to wyglądają na bardzo rzadkie może to wina tego cieniowania nie wiem... (
deeestiiiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 09:36   #1753
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 383
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

deeestiiiny masz wielkgasnny odrost i ja widze wieeeele rozwiazan osobiscie scielabym wlosy na jednakowa dlugosc-tych 12,5cm, da Ci to fryzure pocieniowana ale ciut za ramiona!(patrz te wlosy na dole tez maja odrost i nie trzeba ich skracac)-ja bym tak zrobila, za raz bo jestem niecierpliwa :P
jesli tak Ci sie nie podoba to jesczze bym poczekala i sie zastanowila bo jak zetniesz na rowno do ramion mozesz zalowac-bedziesz miala wtedy wlasy rowno pol na pol
an0138 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 14:32   #1754
jagnienia
Raczkowanie
 
Avatar jagnienia
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 37
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

deeestiiiny, podziwiam Cię, taaaaaaaaki odrościk, no masz sie już czym pochwalić zwłaszcza że jest on widoczny, mnie czeka to samo bo też schodzą z blondu. Osobiście poleciłabym Ci troche poczekać ze ścięciem, jesli wytrzymałaś tyle i Twoje włosy sa jak piszesz w dobrej kondycji to ścięłabym w momencie kiedy nie potrzeba ich będzie cieniować.

Ja wracam do naturalnych ale będę podcinać co 2 m-ce, tez schodzę z cieniowania (nie wiem co te fryzjerki sie tak upierają przy tym cieniowaniu) a długość chce utrzymać tak za ucho (klasyczny bob). Jesli zobacze że włosy naturalne sa w dobrej kondycji dopiero zdecyduję sie je zapuszczać.

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

[QUOTE=justevi;23297260]Dzisiaj kupiłam sobie pokrzywke do picia Myslicie, że moge napar ostudzić przelać do butelki z pompką i po umyciu spryskac troche tym włosy?? Słyszałam że zmienjsza przetłuszczanie i wzmacnia.[/QUOTE

Dawno temu jak była małą dziewczynką to moja babcia robiła sobie napar ze świeżo zebranej pokrzywy, napój wypijała a włosy nacierała tą papką z pokrzywy (trzymała to przez jakis czas -coś w stylu maseczki na głowie), pamiętam że bardzo sobie chwaliła ten sposób dbania o włosy, nie pamiętam tylko czy nie odbarwiało to włosów.
jagnienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 15:50   #1755
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 383
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

ja wczoraj po myciu spryskalam wlosy naparem z rumianku i oczywiscie jako takich efektow nie ma, bo to pierwszy raz, ale ladnie pachnialo szkod w kazdym razie na pewno nie robi
an0138 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 15:52   #1756
deeestiiiny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 65
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Wiem, że się za dużo nie udzielam, ale chciałam wam dać jedną radę.
Jeżeli naprawdę zależy Wam na naturalnych włoskach to nie rezygnujcie na początku, jest to najgorsze co można zrobić. Wtedy włosy wyglądają najgorzej, ale jak już dojdziecie do długości około 8 cm to zobaczycie, że włosy układają się zupełnie inaczej i na pewno już nie pofarbujecie, więc ważne jest aby nie rezygnować na początku. Ja wiem, że nie pofarbuję, to czego najbardziej pragnę to mieć piękne zdrowe i o naturalnym kolorze włoski
deeestiiiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 16:08   #1757
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 383
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez deeestiiiny Pokaż wiadomość
Wiem, że się za dużo nie udzielam, ale chciałam wam dać jedną radę.
Jeżeli naprawdę zależy Wam na naturalnych włoskach to nie rezygnujcie na początku, jest to najgorsze co można zrobić. Wtedy włosy wyglądają najgorzej, ale jak już dojdziecie do długości około 8 cm to zobaczycie, że włosy układają się zupełnie inaczej i na pewno już nie pofarbujecie, więc ważne jest aby nie rezygnować na początku. Ja wiem, że nie pofarbuję, to czego najbardziej pragnę to mieć piękne zdrowe i o naturalnym kolorze włoski
cos w tym jest dopiero jak sie zobaczy te kilka dobrych centymetrow 100% swoich wlosow to sie w niech zakochuje i juz nie oddaje ja decydowalam sie na to bardzo dlugo ale w koncu jestem pewna swojej decyzji i pierwszy raz w zyciu bede miec postanowienie noworoczne! wy tez!!!
an0138 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 16:28   #1758
deeestiiiny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 65
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Tak !! SUper postanowienie.. Ja tam do wakacji będę mieć już swoje:j upi:
deeestiiiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 16:32   #1759
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 383
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez deeestiiiny Pokaż wiadomość
Tak !! SUper postanowienie.. Ja tam do wakacji będę mieć już swoje:j upi:
ja tam tez, bo zetne na krotko
an0138 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-18, 19:21   #1760
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Ja niestety do wakacji swoich nie będę miała, bo na wymogi zdjęć potrzebuję długie
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 00:35   #1761
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez deeestiiiny Pokaż wiadomość
Wiem, że się za dużo nie udzielam, ale chciałam wam dać jedną radę.
Jeżeli naprawdę zależy Wam na naturalnych włoskach to nie rezygnujcie na początku, jest to najgorsze co można zrobić. Wtedy włosy wyglądają najgorzej, ale jak już dojdziecie do długości około 8 cm to zobaczycie, że włosy układają się zupełnie inaczej i na pewno już nie pofarbujecie, więc ważne jest aby nie rezygnować na początku. Ja wiem, że nie pofarbuję, to czego najbardziej pragnę to mieć piękne zdrowe i o naturalnym kolorze włoski

popieram! jak miałam krótki odrost to nie było dnia, żebym nie myślała o pofarbowaniu się, jak już odrost jest dość widoczny (akurat mam koło 9-10cm :P) to po prostu nie mogę się doczekać calusieńkich naturalnych, bo po prostu to są zupełnie inne włosy nie mówię, że kryzys nie dopada, ale raz na jakiś dłuższy czaas to każdy może pomarudzić
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 18:08   #1762
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Wypatrzyłam 2-3 mm odrostu
Ciężko było, bo to takie tycie i na dodatek bardzo trudno odróżnić mi kolor przy tak krótkim odroście
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 11:35   #1763
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Hej dziewczyny wykorzystuje swoje stare zdjęcia jak jeszcze nie było odrostów do konkursu i liczę na Wasza poparcie.. chociaż i tak pewnie mnie wykopią...
http://www.wizaz.pl/akcje/rowenta/od...ok-180518.html

Edytowane przez Skarb90
Czas edycji: 2010-11-20 o 11:39
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 13:34   #1764
henieczka
Rozeznanie
 
Avatar henieczka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 596
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Chcialam tylko zapewnic wszystkie zdolowane, ze naprawde warto przetrzymac i wytrzymac Zaczelam farbowac wlosy w wieku 15 lat, skonczylam jak mialam 23, teraz mam 26 i dlugie wlosy nietkniete farba. Sa zdrowsze, zero rozdwojonych koncowek, a fryzjer raz do roku mnie widzi, a najwazniejsze - przestaly mi sie puszyc, co bylo moja zmora. Zaluje, ze w ogole zaczelam fabrowac, bo w dziecinstwie mialam piekny rudy kolor, niestety odrosly ciemniejsze i mam wrazenie, ze troche bez wyrazu, ale brak tego puchu i mozliwosc trzymania fryzury jak wyjde z domu trzyma mnie z daleka od farbowania.
__________________
Kochana i kochająca, szczęśliwa.





henieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 18:02   #1765
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 383
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

no nie!jak mnie ludzie denerwuja! powiedzialam chlopakowi o swoim zamiarze a on na to "taaak? e tam pewnie nie wytrzymasz, po co... a potem chcesz sciac?!?!" to ja na to ze tak, bo bardzo chce miec swoje naturalne, a poza tym sa zniszczone rzadkie i mam ich dosyc, wogole mnie nie wspiera. szukalam pocieszenia u kolezanek a one to samo "nie farbujesz? jak to? dlaczego? nie wymyslaj, tak jest ladnie" no nie wierze!!! nie jest ladnie! jest sztucznie :/ boje sie ze nie dadza mi zyc przez te swoje glupie niechciane uwagi! nie potrzebuje ich. Oczywiscie postanowienia nie zmienie (nawet sie wzmocnilo bo lubie robic na przekor innym ) ale nie myslalam ze bedzie tak ciezko z...ludzmi, pozatym to nie ich sprawa, wcale ich nie pytam o zdanie ;\ dobrze ze mam was!
an0138 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 18:23   #1766
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Ja się najbardziej boję uroczystości typu wesele, bo przy mojej twarzy kompletnie nie pasują żadne upięcia i boję się tego jak będę wyglądać z takimi odrostami.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 18:49   #1767
justevi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 186
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

anO138 ja tez tak mam, że kolezanki są zdziwione i ciągle wypytuja kiedy sie pofarbuje. Chłopak straszliwie ubolewa bo uwielbia czarne włosy, a ja jestem blondynka, i ciagle mi powtarza że nie zniesie psychicznie takiej metamorfozy. No coż jak kocha to zniesie ;] najwazniejsze to nie zwracac uwagi na uszczypliwe komentarze i uwagi.
__________________
Wymiana ciuszków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=489961

Wymiana kosmetyków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=542170


22 września 2010 koniec z papierochami

justevi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 19:04   #1768
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 383
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

pfffffff no wiesz co?? to jest na prawde przesada z tymi komentarzami ktorymi sie nie jest zainteresowanym! komentuja na sile ;( a faceci?? Boze..oni dopiero przesadzaja, mi jest bardzo przykro bo swojemu nigdy niczego nie zabranialam choc nie raz zrobil cos glupiego i beznadziejnie wrecz smiesznie wygladal...
nie mam ochoty zebyjakis mezczyzna rzadzil moimi wlasnymi wlosami (nie znaja sie maja bledne wyobrazenia, nie moga pojac ze np wypadaja trzeba obciac czy przestac farbowac na blond bo sie niszcza) a ja na pewno nie zamierzam sluchac kogos i sie podporzakowywac 'zeby tlyko podobac sie swojemu panowi, wladcy' a takie kobiety istnieja niestety..
an0138 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 22:10   #1769
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

an0138, nie przejmuj się, ja dookoła słyszę tylko "zrób platynowe", "zrób czarne", "w rudych ci lepiej" itd. i olewam to co prawda mocne "wysuszenie" włosów, czyli np. rozjaśnianie ile wlezie byłoby dla mnie dobre, bo mam okropnie przetłuszczające się włosy, przetłuszczają mi się całe, nie tylko przy głowie, taki naturalny patent mi natura dała że absolutnie nigdy nie są przesuszone po zmianie koloru, bo rozjaśniać trzeba nieumyte włosy bo ten "tłuszcz" niby jakąś ochronną powłokę robi i ja myślę, że właśnie dlatego nie da rady moich włosów przesuszyć jedynym minusem jest oklapnięta fryzura zawsze...

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2010-11-20 o 22:16
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 10:34   #1770
jagnienia
Raczkowanie
 
Avatar jagnienia
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 37
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

część dziewczynki, melduję się i wspieram,. Oczywiście że nie należy sie przejmować komentarzami (to pewnie z zazdrości tak gadają, że mamy tyle siły i samozaparcia). Ja podchodzę do tego tak, że to moje włosy i nikomu nic do tego. Mam szczęście bo mój mężuś, stara się mnie wspierać i juz sie cieszy ze będzie miał "nową żonkę"(zawsze tak się cieszy kiedy coś w sobie zmieniam). Głowy do góry, piersi do przodu, na pohybel farbowańcom. Bierzmy przykład z koleżanek które ciężką drogę maja za sobą i nie dały się zazdrośnikom.

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Ja się najbardziej boję uroczystości typu wesele, bo przy mojej twarzy kompletnie nie pasują żadne upięcia i boję się tego jak będę wyglądać z takimi odrostami.

Niektóre dziewczyny z wątku próbowały w takich momentach używać szamponetek, może to jest rozwiązanie .
A jeśli chodzi o upięcie może źle miałaś dobierane fryzury poproś fryzjerkę może by spróbowała kilka wariantów.
jagnienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:57.