Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-20, 19:15   #91
Gosia Straszewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 160
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

poranek ma racje!
to NIE SA kosmetyki to codziennego uzytku
o ile plynny ultrafoundation jeszcze ujdzie to puder anti-shine i dermacolor w zadnym wypadku!
no chyba ze ktos chce zrobic sobie kuku...

dermacolor to kamuflarz bardzo mocno kryjacy (i oczywiscie ciezki), swietnie sie sprawdza jesli o trwalosc i wytrzymalosc chodzi, ale w zyciu nie wolno go ladowac codziennie pod oczy! od czasu do czasu owszem ale na codzien - no way
Gosia Straszewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 19:22   #92
kajka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 218
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

Gosia a niby skąd to wiesz?? Mam pełno ulotek od Kryolana i takich tam książeczek różnych i tak sa ilustracje kobiet z poparzeniami na twarzy - nie sądzę by one mialy uzywac Dermacoloru raz na ,,jakis czas,, bo przeciez inaczej by się bały codziennie z domu wychodzić żeby nie wzbudzac zainteresowania ludzi....

Wszedzie piszą, że kosmetyki tej firmy sa świetnej jakosci i sa przebadane pod każdym kątem, Kryolan wam się nie podoba, a Colorstay ktory zawiera alkohol i który rzeczywiście niszcze skóre to co juz wam nie przeszkadza?? sorry
kajka216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 19:46   #93
Gosia Straszewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 160
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

ano pracuje na kryolanie od paru ladnych lat i owszem, kosmetyki te sa dobre ale na uzytek taki jak opisala poranek (i ona i ja zajmujemy sie make upem zawodowo)
to co pisza na ulotkach to jedno, a praktyka to drugie
dermacolor ma wersje lzejsza ktora jest bezpieczniejsza
jak juz kryc to lepiej kupic w aptece np unifiance la roche posay
poza tym, wiadomo ze jesli ma sie szpecace blizny to wazniejsza jest potrzeba ich zakrycia a 'ryzyko' jest w to wpisane, i tu znow lepiej jednak siegnac po unifiance, mniej trwaly ale o niebo bezpieczniejszy dla skory

dlatego uwazam ze na codzien nalezy uzywac takich 'ciezarow' bardzo ostroznie
zreszta nawet jak sie naklada dermacolor czy inny kamuflarz na skore to trzeba ja bardzo porzadnie nawilzyc przed tym (zwlaszcza pod oczami tam skora jest wyjatkowo cieniutka i wrazliwa)
ciezszy podklad ewentualnie mieszac z kremem

kosmetyki profesjonalne niewatpliwie kusza swoja skutecznoscia jesli chodzi np o krycie i trwalosc ale prawda jest taka ze nalezy bardzo ostroznie je stosowac no i nie sa przeznaczone do codziennego uzytku (moge jedynie sie zgodzic z tym ze fluid ultra foundation moglby byc wyjatkiem)

po prostu - nie sa nastawione na pielegnacje ale na skutecznosc jesli o 'pole manewru' w make upie chodzi czyli np duze napigmentowanie czy duza trwalosc

aha, wazna uwaga, w dzisiejszych czasach napis czy informacja ze kosmetyk jest przebadany niczego tak naprawde nie gwarantuje
Gosia Straszewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 20:03   #94
Kajtek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 273
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

a ja się nie dziwię
Kajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 20:24   #95
kajka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 218
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

Gosiu a na jakiej podstawie stwierdziłas, że sa one szkodliwe, zauwazyłas po nich jakieś zmiany skórne czy co?? jak ja kupiłam sobie od razu 3 kosmetyki to co mam ich nie uzywać??
kajka216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 20:54   #96
Nelisko
Raczkowanie
 
Avatar Nelisko
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Vinyl City ;)
Wiadomości: 33
Wyślij wiadomość przez MSN do Nelisko
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

Kajko a gdzie kupiłaś te kosmetyki ? Czy jest jakiś sklep internetowy ? Pozdr
__________________
14.04.07 - Tiesto EOL
02.05.07 - Trance Connection
02.06.07 - Sensation White
07.07.07 - Creamfields

Nelisko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 21:01   #97
kajka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 218
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

na jednej ze stronek do których podałam linki jest napisane w jakich miastach mozna kupic te kosmetyki
kajka216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-20, 21:25   #98
_dorota_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 63
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

A gdzie te kosmetyki można kupic?
W sumie bylabym zainteresowana, oczywiscie nie na co dzien, ale czasem na jakieś wielkie wyjścia..
_dorota_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 21:42   #99
enigma1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 1 531
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

Ja swego czasu byłam bardzo napalona na kosmetyki Kryolam. właśnie ze względu na ich właściwości kryjące. To prawda, ze lepiej nie używać ich na codzień, ale jak było wspomniane, jeśli ktoś ma bardzo dużo do ukrycia to wówczas ochrona skóry to mniejszy problem. Naprawdę bardzo żałuję, ze kosmetyki te są tak trudno dostępne. Bo dla wielu dziewczyn (mężczyzn zresztą też) mogą być wielkim ratunkiem.
enigma1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 23:36   #100
kajka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 218
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

A mnie się wydaje, że wszystkie kosmetyki w jakis sposób niszczą cerę

dlaczego akurat Kryolan ma mi zniszczyć skóre, a Gosh czy Revlon nie??

tym bardziej, że po Kryolanie nie mam żadnych ,,nowości,, na buzi, zas po Goshu jstem jak burak, a po Revlonie cala w krostach i na dodatek cera wysuszona od alkoholu
kajka216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 11:40   #101
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

Cytat:
Napisane przez enigma1985 Pokaż wiadomość
Ja swego czasu byłam bardzo napalona na kosmetyki Kryolam. właśnie ze względu na ich właściwości kryjące. To prawda, ze lepiej nie używać ich na codzień, ale jak było wspomniane, jeśli ktoś ma bardzo dużo do ukrycia to wówczas ochrona skóry to mniejszy problem. Naprawdę bardzo żałuję, ze kosmetyki te są tak trudno dostępne. Bo dla wielu dziewczyn (mężczyzn zresztą też) mogą być wielkim ratunkiem.
Może spróbuj Dermablend Vichy...ja kupiłam swój chyba w kwietniu 2006 i właśnie mi się skończył, świetny podkład, naprawdę super, do mojej cery, jakbym chciałą użyć korektora i na to podkładu zwykłego (lub kryjącego z drogerii), to chyba musiałabym posmarować całą twarz tym korektorem...
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-21, 15:01   #102
poranek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 198
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

Cytat:
Napisane przez kajka216 Pokaż wiadomość
A mnie się wydaje, że wszystkie kosmetyki w jakis sposób niszczą cerę

dlaczego akurat Kryolan ma mi zniszczyć skóre, a Gosh czy Revlon nie??

tym bardziej, że po Kryolanie nie mam żadnych ,,nowości,, na buzi, zas po Goshu jstem jak burak, a po Revlonie cala w krostach i na dodatek cera wysuszona od alkoholu
no cóż, moze kosmetyki Gosh czy Revlon maja jakiś składnik, który cię uczula?
zastanów się, dlaczego kosmetyki firmy Kryolan nie są dostępne w drogeriach, tylko mają kilka punktów sprzedaży? właśnie dlatego, że nie są to kosmetyki do codziennej pielęgnacji. a na twoje pytanie, dlaczego akurat Kryoln ma ci zniszczyć skórę, sama sobie odpowiesz za kilka lat, jesli nadal będziesz stosować te kosmetyki codziennie...
poranek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 15:35   #103
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

Kosmetyki KRyolana sa według mnie świetne. Właśnie wczoraj zakupiłam parę tv sticków, dermacolor camuflage, puder, pomadki i fixer. Dlaczego jest tak mało o nich opini?Wydaje mi się że po pierwsze przez to że są mało znane, trudno dostęne i trzeba je umiejętnie nakładać.
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 15:39   #104
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

Cytat:
Napisane przez Gosia Straszewska Pokaż wiadomość

kosmetyki profesjonalne niewatpliwie kusza swoja skutecznoscia jesli chodzi np o krycie i trwalosc ale prawda jest taka ze nalezy bardzo ostroznie je stosowac no i nie sa przeznaczone do codziennego uzytku (moge jedynie sie zgodzic z tym ze fluid ultra foundation moglby byc wyjatkiem)
czy o ten chodzi?
Ultra Fluid Foundation

karta kolorów
Art.9130 poj.30ml.
Art.9132 poj.150 ml.
Fluid foundations nadaje się do wielu typów cer. Jest delikatny w swojej konsystencji i łatwo się go nakłada. charakteryzuje się wysoką zdolnością krycia, nie tracąc efektu transparentności. Wpostaci szklanej butelki z aplikatorem.


mam zamiar go kupić na slub, ale nie ukrywam ze planuje go pozniej tez zuzyc. moze nie codziennie ale kilka razy w tygodniu na pewno
gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 15:58   #105
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

w jakich cenach sa te kosmetyki
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 16:10   #106
Nelisko
Raczkowanie
 
Avatar Nelisko
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Vinyl City ;)
Wiadomości: 33
Wyślij wiadomość przez MSN do Nelisko
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
w jakich cenach sa te kosmetyki
Tutaj są ceny http://www.folaroni.com/kryolan.html
__________________
14.04.07 - Tiesto EOL
02.05.07 - Trance Connection
02.06.07 - Sensation White
07.07.07 - Creamfields

Nelisko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 16:12   #107
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

Za podkładami z tej firmy nie przepadam ale za to pudry maja świetne, korektory, bazy pod makijaz i trwałe cienie. Mascary daja raczej naturalny efekt ale ładnie podkrecaja
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 17:16   #108
kajka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 218
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

hmm pracujecie akurat na kryolanie i twierdzicie , że niszczy cere no dobrze, a skąd wiecie, że inne kosmetyki nie niszczą cery?? Poza tym jak ktos pracuje na wizji to jest codziennie malowany tymi kosmetykami, gdyby były jakies mega szkodliwe to chyba by cos było wiadomo na ten temat??

moim zdaniem silnie kryjacy podkład to dobra ochrona przed czynnikami zewnetrznymi na pewno lepsza niz podkład który zaraz spływa
kajka216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 07:57   #109
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

Też tak mi się wydaje. Wiele osób uzywa tych kosmetyków na codzień. Kiedyś jak dzwoniłam do siedziby Kryolanu w Berlinie Pani mi powiedziała że ich kosmetyki sa systematycznie badane przez dermatologów i polecane sa do delikatnych i problematycznych skór. Ludzie który pracują w Tv lubv filmie mają po parę czasami parenaście godzin make up na sobie i nigdzie nie słyszałam aby ktoś wspominał o zniszczonej skórze, wręcz przeciwnie coraz więcej osob zaczyna doceniać Kryolan.
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-22, 11:14   #110
Gosia Straszewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 160
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

no wlasnie - jesli juz to dermacolor light, jest taka 'codzienna' seria

jasne ze inne kosmetyki nie sa obojetne dla skory, ale te 'ciezsze' profesjonalne w duzo wiekszym stopniu
tu nie chodzi o firme tylko o RODZAJ kosmetykow, bo kosmetyki profesjonalne o podobnych wlasciwosciach kazdej innej firmy beda oddzialywac podobnie

a skad wiem? wlasnie glownie od aktorow/prezenterow ktorzy bardzo sie skarza na wysuszona i podrazniona z czasem skore...
zreszta zawsze jest tak ze jesli na zdjeciach uzywane byly 'ciezary' to jak tylko swiatla zgasna predziutko sie wszystko zmywa

oj podejscie ze mocny podklad dobrze chroni skore nie wrozy nic dobrego..no ale twoja cera - twoja sprawa
Gosia Straszewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 17:57   #111
kajka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 218
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

Gosiu a jaka bedzie różnica jesli zamiast tego kremu Dermacolor naloże pod oczy i skrzydełka nosa kamuflaz Art Deco??

też ten sam rodzaj kosmetyku, tylko inna firma...

ja robie tak, na całą twarz nakładam podkład ultra zaś dermacolor tylko pod oczami na skrzydelkach nosa - mam tam naczynka które mi sie przebijaja przez każdy podkład

nie wiedzialam co z tym zrobić i wymysliłam wlasnie kryolan....calośc oczywiscie utrwalam pudrem Anti Shine - czytałam jego skład - to puder ryzowy czemu jestes tak negatywnie do niego nastawiona??
kajka216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 18:00   #112
kajka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 218
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

to moze w ogóle się nie malowac?? ja sie maluje od kilku lat wiec nie wiem co spowoduje długotrwałe malowanie się , ale moja siostra maluje twarz podkladami wiele lat i nie widze, by miala jakos zniszczona cere....

inne sklepowe kosmetyki nie przykrywaja mi moich niedoskonałości, to jakie mam wyjscie??
kajka216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 18:40   #113
enigma1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 1 531
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

nie wydaje mi się ,żeby właśnie te kosmetyki jakoś specjalnie niszczyły cerę. Każdy kosmetyk ma na nią jakiś wpływ. ale Kryolan ma na cerę taki sam wpływ jak wiele, wiele innych. a te przykłady z makijażem telewizyjnym czy filmowym są wg mnie nie na miejscu. przecież normalni ludzie nakładają tych kosmetyków o kilogram mniej niż prezenterzy w tv. Nic dziwnego, że ludzie z tv chcą to od razu zmyć - w końcu taka ilość może przerażać. ale taki codzienny makijaż i telewizyjny całkowicie się od siebie różnią (m. in. ilością) a pozatym wszystko jest dla ludzi
enigma1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 18:58   #114
kesii
Raczkowanie
 
Avatar kesii
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 434
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

najlepsze jest to, że nikt z wypowiadającycg się nie ma argumentów. panie, które zajmujecie się makijażem powinnyście wiedziec jakie substancje akurat w takich podkładach szkodzą. troche rzeczowości a bezsensowne wymienianie swoich poglądów od razu zmieni sie w porządną dyskusję.
z chęcią dowiedziałabym się więcej na temat tych podkładów, gdyż sama używam chwilowo dermacolu ale nie sądzę by był na dłuższą mętę zdrowy dla skóry. ale chodzi mi o konkretny wpływ na skórę...
kesii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 19:32   #115
kajka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 218
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

dwie ostatnie osoby świetnie ujely problem nareszcie coś sensownego
kajka216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 08:21   #116
jo@śka
Rozeznanie
 
Avatar jo@śka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: beskidzki groń
Wiadomości: 684
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

Tak, kosmetyki Kryolana są świetne! Zarówno te mniej i bardziej kryjące, cienie i róże, itd. Myślę, że najlepiej poradzić się Panów w Kryolanie, a oni na pewno podpowiedzą, które kosmetyki nadają się na codzień. Kryolan bardzo się rozwinął, kiedyś produkował właściwie tylko cieżkie kosmetyki, teraz ma też lżejsze wersje. Z pewnością dermacolor light tak. Co do tv sticków, to już bym się poważnie zastanowiła. I nie chodzi o to, jak napisała enigma "te przykłady z makijażem telewizyjnym czy filmowym są wg mnie nie na miejscu. przecież normalni ludzie nakładają tych kosmetyków o kilogram mniej niż prezenterzy w tv." Dziwię się, ze z taką stanowczością to mówisz, a chyba niezbyt orientujesz się jak wykonuje się makijaż telewizyjny. Otóż prezenterom nie nakłada się więcej tych kosmetyków, tylko właśnie kosmetyki mocniejsze, bardziej kryjące, np.tv paint stick. I jeśli ktoś chce taki kosmetyk stosować codziennie, jego sprawa, ja odradzam...
jo@śka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 12:06   #117
byasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 337
Kryolan -puder transaparentny.Czy ktoś go używa?

Bardzo jestem ciekawa opinii na jego temat. Njabardziej interesuje mie to czy faktycznie jest trwaly?
Pozdrawiam
byasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 12:22   #118
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Dot.: Kryolan -puder transaparentny.Czy ktoś go używa?

Jest trwały, ale przy opalonej skórze jest niestety nieco widoczny (poniewaz mimo, że transarantny ma jasny kolorek).

pzdr
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 13:25   #119
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

Cytat:
Napisane przez kesii Pokaż wiadomość
najlepsze jest to, że nikt z wypowiadającycg się nie ma argumentów. panie, które zajmujecie się makijażem powinnyście wiedziec jakie substancje akurat w takich podkładach szkodzą. troche rzeczowości a bezsensowne wymienianie swoich poglądów od razu zmieni sie w porządną dyskusję.
z chęcią dowiedziałabym się więcej na temat tych podkładów, gdyż sama używam chwilowo dermacolu ale nie sądzę by był na dłuższą mętę zdrowy dla skóry. ale chodzi mi o konkretny wpływ na skórę...
Otóż to, przydałaby się rzeczowa dyskusja co takiego mają w składzie - to mi przypomina moją "rozmowę" na forum nt. drogeryjnych kremów przeciwzmarszczkowych używanych przez nastolatki (teoretyzowanie). Dziewczyny przyznawały, że na składach się nie znają, ale to na pewno skórę niszczy!
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 13:48   #120
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Otóż to, przydałaby się rzeczowa dyskusja co takiego mają w składzie - to mi przypomina moją "rozmowę" na forum nt. drogeryjnych kremów przeciwzmarszczkowych używanych przez nastolatki (teoretyzowanie). Dziewczyny przyznawały, że na składach się nie znają, ale to na pewno skórę niszczy!

Dzięki za przypomnienie i poprawienie humoru
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-02 11:40:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:52.