GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-23, 18:05   #2161
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Myrtille8 Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam info od GB, żeby sprawdzić stan konta bo będą pobierać opłatę za wrześniowego boxa. I mocno się zastanawiam czy nie zrezygnować, po przeczytaniu ostatnich postów stwierdzam że dziewczyny mają rację i pudełko nie jest za bardzo warte swojej ceny, o luksusowych kosmetykach możemy zapomnieć, skoro tylko pierwszy box naprawdę robił wrażenie, tak reszta pozostawiała wiele do życzenia...
Ale znowu jak zrezygnuję to pewnie będę żałować i koło się zamyka
mam to samo odczucie chociaż raczej jestem zadowolona z zawartości - po prostu nie powalają mnie na kolana
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 18:12   #2162
aezn913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 447
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Szybko jakoś pobierają Wam kasę za wrzesień? Może szybciej wyślą wrześniowe boxy Aż sama nie wiem, czego się spodziewać w następnym pudełku... pewnie wrzucą coś na jesień

Na pewno brakuje mi kolorówki w GB... Byłam zachwycona lipcowym boxem, bo było w nim jakieś urozmaicenie. Tusz/cień, lakier do paznokci, i żel pod prysznic i coś z pielęgnacji krem pod oczy... Mimo, że to nie były marki jak Chanel, Guerlain, HR - wydaję mi się, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Sierpniowym boxem, mimo fejsbukowych zachwytów, byłam lekko rozczarowana. Kolejny żel, kolejny krem? szampon, peeleng, krem do biustu (plus ok "gratisowa" szminka). Z osobna każdy produkt był fajny, ale razem wszystkie produkty były praktycznie pielęgnacyjne do ciała A ja lubię dostawać, coś, co widzę efekt tu i teraz. Niestety, nie widzę oszałamiających zmian u mnie po żelu, szamponie i i kolejnym kremie pod oczy (jeszcze nie zuużyłam lipcowego)

Fajna przygoda z GB, ale nie wiem, czy zostanę na dłużej...
Po moich odczuciach w sierpniu, Waszych opiniach, i farcie, że przy ost zakupach na 30zl dostałam gratis pełnowymiarową wodę toaletową 75ml i pełnowymiarowy tusz YR , oraz dostaniu 2x 75ml balsamu Lirene przy zakupie w internetowej aptece , stwierdzam, że mini produkty można zdobyć w inny sposób, nie płacąc 50zł co miesiąc... A jak coś mi się spodoba, to po prostu zamówię GB do tyłu

chyba przestanę lubić niespodzianki
__________________

aezn913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 20:43   #2163
miss_dior
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 356
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

dziewczyny, a nie wiecie może, gdzie można kupić ten szampon w Warszawie?

edit: chodzi mi o Schwarzkopf sierpniowego Glossyboxa.

Edytowane przez miss_dior
Czas edycji: 2012-08-24 o 08:55
miss_dior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 22:20   #2164
myszówka
Przyczajenie
 
Avatar myszówka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 16
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Już od jakiegoś dłuższego czasu zauważyłam takie zjawisko falowego ogólnego nakręcania się na pewne rzeczy,kosmetyki. I to za sprawą blogów, reklam bądż głośnej autopromocji z różnych stron. Podobnie jest z tym GB - takie wspólne nakręcanie propaguje i zachęca do zakupu. I nawet jak nie spełnia to naszych obietnic to i tak wpieramy sobie że coś jest cudowne,wyjątkowe,musimy to mieć. Ja tez dałam się tak kilka razy nabrać, na szumnie propagowane kosmetyki. Pamiętam że była to rozsławiona firma lush, kupiłam szampon w kostce- tyle opinii pozytywnych- a mi on strasznie wysuszył włosy,powodował swędzenie i łupież. Podobnie było z głośną firmą skin food- kupiłam ten korektor z łososia- liczyłam na wiele,a produkt nie spełnił moich oczekiwań- był za tłusty i go nie używam. A ostatnio dałam się skusic na słynne letnie meteoryty i mega się zawiodłam- żadnego photo shopa,nic,nie polecam- a tyle bylo zachwytow!
I pomimo ze te kosmetyki to byl naprawde niewypal recenzje mialy super,m.in. pod presją blogerek i recenzji kosmetyczek kreujących te produkty. To jest takie własnie nakrecanie sie i wmawianie sobie ze cos jest przewaznie dobre,bo drogie,firmowe,omawiane wielokrotnie i polecane, a rzadko kto przyzna sie do blędu i da slabszą recenzje- bo nie wypada,albo mu glupio ze dal się nabrac na tani chwyt. Sama to przerabialam,zachwyt i czekanie na cos upragnionego,a w zamian za to rozczarowanie niestety!
myszówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 08:31   #2165
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez myszówka Pokaż wiadomość
Już od jakiegoś dłuższego czasu zauważyłam takie zjawisko falowego ogólnego nakręcania się na pewne rzeczy,kosmetyki. I to za sprawą blogów, reklam bądż głośnej autopromocji z różnych stron. Podobnie jest z tym GB - takie wspólne nakręcanie propaguje i zachęca do zakupu. I nawet jak nie spełnia to naszych obietnic to i tak wpieramy sobie że coś jest cudowne,wyjątkowe,musimy to mieć. Ja tez dałam się tak kilka razy nabrać, na szumnie propagowane kosmetyki. Pamiętam że była to rozsławiona firma lush, kupiłam szampon w kostce- tyle opinii pozytywnych- a mi on strasznie wysuszył włosy,powodował swędzenie i łupież. Podobnie było z głośną firmą skin food- kupiłam ten korektor z łososia- liczyłam na wiele,a produkt nie spełnił moich oczekiwań- był za tłusty i go nie używam. A ostatnio dałam się skusic na słynne letnie meteoryty i mega się zawiodłam- żadnego photo shopa,nic,nie polecam- a tyle bylo zachwytow!
I pomimo ze te kosmetyki to byl naprawde niewypal recenzje mialy super,m.in. pod presją blogerek i recenzji kosmetyczek kreujących te produkty. To jest takie własnie nakrecanie sie i wmawianie sobie ze cos jest przewaznie dobre,bo drogie,firmowe,omawiane wielokrotnie i polecane, a rzadko kto przyzna sie do blędu i da slabszą recenzje- bo nie wypada,albo mu glupio ze dal się nabrac na tani chwyt. Sama to przerabialam,zachwyt i czekanie na cos upragnionego,a w zamian za to rozczarowanie niestety!

Im dłuższy staż i aktywność na Wizażu, tym ilość takich produktów dłuższa
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 08:35   #2166
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

I chyba właśnie dlatego staram się nie wpadać w ten szał, wiem...jest to ciężkie. Ale stsouję metodę, której nauczył mnie mój narzeczony "Pomyśl wtedy ile masz niewykorzystanych kosmetyków, stojących na półce i o tej górze pieniędzy jakie na nią wydałaś. Wtedy sobie odpowiedz na pytanie, czy na prawdę potrzebujesz tego właśnie specyfiku."

Przeważnie działa, ale nie zawsze :/
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 13:52   #2167
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez myszówka Pokaż wiadomość
Już od jakiegoś dłuższego czasu zauważyłam takie zjawisko falowego ogólnego nakręcania się na pewne rzeczy,kosmetyki. I to za sprawą blogów, reklam bądż głośnej autopromocji z różnych stron. Podobnie jest z tym GB - takie wspólne nakręcanie propaguje i zachęca do zakupu. I nawet jak nie spełnia to naszych obietnic to i tak wpieramy sobie że coś jest cudowne,wyjątkowe,musimy to mieć. Ja tez dałam się tak kilka razy nabrać, na szumnie propagowane kosmetyki. Pamiętam że była to rozsławiona firma lush, kupiłam szampon w kostce- tyle opinii pozytywnych- a mi on strasznie wysuszył włosy,powodował swędzenie i łupież. Podobnie było z głośną firmą skin food- kupiłam ten korektor z łososia- liczyłam na wiele,a produkt nie spełnił moich oczekiwań- był za tłusty i go nie używam. A ostatnio dałam się skusic na słynne letnie meteoryty i mega się zawiodłam- żadnego photo shopa,nic,nie polecam- a tyle bylo zachwytow!
I pomimo ze te kosmetyki to byl naprawde niewypal recenzje mialy super,m.in. pod presją blogerek i recenzji kosmetyczek kreujących te produkty. To jest takie własnie nakrecanie sie i wmawianie sobie ze cos jest przewaznie dobre,bo drogie,firmowe,omawiane wielokrotnie i polecane, a rzadko kto przyzna sie do blędu i da slabszą recenzje- bo nie wypada,albo mu glupio ze dal się nabrac na tani chwyt. Sama to przerabialam,zachwyt i czekanie na cos upragnionego,a w zamian za to rozczarowanie niestety!
Dwa słowa : marketing szeptany.

Pzt. to też nie do końca tak, że ludzie nie dają słabych recenzji bo są pod presją społeczną, że coś jest super. Po prostu zdarza się, ze nawet jak coś działa w przypdaku 8 osób dla dziewiątej jest beznadziejne a dziesiątą uczuli i to jest statystyka, a nie to, że pięc osób z tej dziesiątki wstydzi się napisać ze produkt był be..
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-24, 23:33   #2168
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
I chyba właśnie dlatego staram się nie wpadać w ten szał, wiem...jest to ciężkie. Ale stsouję metodę, której nauczył mnie mój narzeczony "Pomyśl wtedy ile masz niewykorzystanych kosmetyków, stojących na półce i o tej górze pieniędzy jakie na nią wydałaś. Wtedy sobie odpowiedz na pytanie, czy na prawdę potrzebujesz tego właśnie specyfiku."

Przeważnie działa, ale nie zawsze :/
dobry jest Mój sobie odpuścił
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 17:32   #2169
Myrtille8
Raczkowanie
 
Avatar Myrtille8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 216
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
mam to samo odczucie chociaż raczej jestem zadowolona z zawartości - po prostu nie powalają mnie na kolana
Dlatego mam nadzieję że we wrześniu będzie taka zawartość która przekona mnie w 100% do ponownej subskrypcji
__________________
Zapraszam na mojego bloga klik
Myrtille8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 17:34   #2170
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Gdzie można kupić ten szampon z sierpniowego pudełka?
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 20:57   #2171
myszówka
Przyczajenie
 
Avatar myszówka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 16
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

ten szampon ostatnio widzialam na allegro okolo 40zł z wysylka chyba 200ml.

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Znalazłam ci ten szmpon jeszcze taniej 30,78 juz z wysylka prosze oto link:http://allegro.pl/schwarzkopf-miracl...583975868.html
myszówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-26, 21:10   #2172
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Co do korektora HR, spróbuj. Mi dali sporą odlewkę w Douglasie
Aguś, odkąd pamiętam nigdy w Douglasie nie dawali robionych próbek i tym się bardzo 'szczycili'.. czyżby się coś zmieniło?

Cytat:
Napisane przez Oriflame_Rybnik Pokaż wiadomość
Gdzie można kupić ten szampon z sierpniowego pudełka?
Na stronie glossy w opisie produktu jest link do sklepu, gdzie można kupić dany produkt. Ten akurat przenosi do sklepu: http://estelia.pl/pl/p/Mikroemulsyjn...acle-200ml/645

Poza tym trzeba by było poszukać w sklepach sprzedających kosmetyki do włosów.. pełno jest w Internecie,

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

A zauważyłyście, że po ocenie danego produktu od razu zlicza punkty? Pouzupełniałam zaległe...
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 21:18   #2173
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Aguś, odkąd pamiętam nigdy w Douglasie nie dawali robionych próbek i tym się bardzo 'szczycili'.. czyżby się coś zmieniło?

Nailo, mi dali i to bez zakupów- kilka lat temu jakoś
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 21:35   #2174
angela_6
Rozeznanie
 
Avatar angela_6
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 745
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Aguś, odkąd pamiętam nigdy w Douglasie nie dawali robionych próbek i tym się bardzo 'szczycili'.. czyżby się coś zmieniło?
Jak ja niedawno prosiłam o próbkę podkładu to pani też mi dała
angela_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 05:45   #2175
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Talking Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez myszówka Pokaż wiadomość
ten szampon ostatnio widzialam na allegro okolo 40zł z wysylka chyba 200ml.

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Znalazłam ci ten szmpon jeszcze taniej 30,78 juz z wysylka prosze oto link:http://allegro.pl/schwarzkopf-miracl...583975868.html

Dziękuję
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 06:27   #2176
Monikaaa_19
Zakorzenienie
 
Avatar Monikaaa_19
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 9 390
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze



ja dowiedziałam się o glossybox w czerwcu i chciałam zacząć subskrypcję od lipca, ale po zobaczeniu zawartości pudełka zaczęłam się zastanawiać i pomyślałam, że poczekam na sierpniowe, które może będzie lepsze ... Niestety gdy zobaczyłam zawartość sierpniowego pudełka też powstrzymałam się od rozpoczęcia subskrypcji i tak sobie czekam ... nadal jestem ciekawa czy wrześniowe pudełko w końcu zadowoli moje oczekiwania
__________________
"Sukces to drabina, po której nie sposób wspiąć się z rękami w kieszeniach"
Monikaaa_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 07:09   #2177
amigagdynia
Rozeznanie
 
Avatar amigagdynia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: De Hassmersheim
Wiadomości: 509
GG do amigagdynia Send a message via Skype™ to amigagdynia
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

A ja wlasnie zrezygnowalam z subskrypcji niemieckiego boxa i jestem z siebie dumna. Zainwestuje tego 15staka w cos czego bede potrzebowala naprawde.
__________________
Yves Rocher
Zabierzcie mi to a
Bloguje http://zakochanawmazidlach.blogspot.de/
amigagdynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 07:22   #2178
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

czy pobrali Wam juz kase za pudelko? ja nie dostalam nawet info, ze mam sprawdzci kase na paypalu...
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 07:42   #2179
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Ja kupiłam tylko jedno pudełko.
Po otrzymaniu zrezygnowałam z dalszej subskrypcji - większość dołączonych kosmetyków była nieadekwatna do ceny jaki i moich potrzeb. Pomijam fakt iż w tej kwocie mogę kupić pełnowymiarowy kosmetyk dostosowany do mojego typu. Zresztą luksusowe kosmetyki to zdecydowanie nie są...
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-27, 07:58   #2180
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez mysia82 Pokaż wiadomość
czy pobrali Wam juz kase za pudelko? ja nie dostalam nawet info, ze mam sprawdzci kase na paypalu...
Jeszcze nie pobrali, nie było informacji nawet, żeby się przygotować do pobrania. Ja na taką czekam, żeby zasilić konto odpowiednią kwotą...
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 09:34   #2181
Marudna
Raczkowanie
 
Avatar Marudna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 67
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Jeszcze nie pobrali, nie było informacji nawet, żeby się przygotować do pobrania. Ja na taką czekam, żeby zasilić konto odpowiednią kwotą...
O mamo, ja to jednak durna jestem ...oto co w swojej nieskończonej "mądrości" zrobiłam:

Byłam pewna że tylko do mnie nie dotarł mail przypominający o zasileniu konta (bo zmieniałam w międzyczasie adres mailowy) a kasę już pobierali. Napisałam więc maila do GB czy w takiej sytuacji pobiorą kasę później czy mam anulować subskrypcję i zacząć od nowa. Maila wysłałam w piątek. Do dzisiaj nie miałam odpowiedzi ale tego się akurat spodziewałam. Więc na własną rękę dzisiaj subskrypcję anulowałam i założyłam nową. Tylko pominęłam jeden drobny szczegół: w tej chwili nie można jeszcze zamawiać od września i pobrało mi za sierpniowe które już mam! Więc łapię za słuchawkę i dzwonię na "infolinię" GB gdzie pani mi mówi że przecież przy zamawianiu jest informacja za które to pudełko. No jest tylko że małym szarym druczkiem na białym tle
Więc miauczę dalej czy coś da radę zrobić. Pani powiedziała że kasę dostanę z powrotem na kont0 ale w przyszłym tygodniu a potem jak wrześniowe będzie dostępne muszę zamówić od nowa.

Zobaczymy, zdam relację jak się to potoczyło.

Kto mnie przebije?

Edytowane przez Marudna
Czas edycji: 2012-08-27 o 09:41
Marudna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 10:33   #2182
Myrtille8
Raczkowanie
 
Avatar Myrtille8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 216
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Jeszcze nie pobrali, nie było informacji nawet, żeby się przygotować do pobrania. Ja na taką czekam, żeby zasilić konto odpowiednią kwotą...
Ja dostałam taką informację w czwartek, ale póki co kasy nie pobrali.
Dziwne powinni chyba wysyłać do wszystkich w tym samym czasie?
__________________
Zapraszam na mojego bloga klik
Myrtille8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 11:17   #2183
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Marudna Pokaż wiadomość
Kto mnie przebije?
ja Cię nie przebiję Fajnie Ci się udało

Cytat:
Napisane przez Myrtille8 Pokaż wiadomość
Ja dostałam taką informację w czwartek, ale póki co kasy nie pobrali.
Dziwne powinni chyba wysyłać do wszystkich w tym samym czasie?
Powinni, do tej pory zawsze dostawałam. Idę spojrzeć do spamu...
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 11:20   #2184
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Ja info nie dostałam, z tym, ze wrześniowe pudełko powinnam dostać gratis - wymieniłam moje punkty na darmowy box. Ciekawa jestem jak to przebiegnie, mam nadzieję, ze dostanę terminowo, jak wszyscy, a nie np. tydzień później...
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 12:22   #2185
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

u w spamie nie mam zadnej info-jakies opoznienie chyba maja....
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 12:50   #2186
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Sprawdziłam, też nic nie dostałam jeszcze, w spamie nie ma. Może pudełka będą za darmo dla tych, co od początku subskrybują?
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 13:10   #2187
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

bestialsko obedrę Cię ze złudzeń-subskrybuję od pudełka nr 2 i też nie mam info nt płatnosci za najblizsze
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 15:21   #2188
Anusia : )( :
Zadomowienie
 
Avatar Anusia : )( :
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 732
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Też nie dostałam jeszcze żadnej informacji, a pieniądze leżą na koncie nietknięte
__________________
Zabiegana, zajęta, zapracowana,
ciągle niewyspana, ale szczęśliwa...


Anusia : )( : jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 18:05   #2189
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

hmm... moze wprowadzenie nowych metod platnosci i nowych pakietow spowodowalo jakies problemy.....przez caly dzien ekipa GB nie wypowiedziala sie na ten temat na fb a kilka osob pytalo...
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 20:27   #2190
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez mysia82 Pokaż wiadomość
bestialsko obedrę Cię ze złudzeń-subskrybuję od pudełka nr 2 i też nie mam info nt płatnosci za najblizsze
Paskuda A taki dobry pomysł miałam
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-20 16:44:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:28.