Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: Czy jesteś za usunięciem kompozycji zapachowych z kosmetyków na rumień i naczynka?
TAK 21 87,50%
NIE 3 12,50%
Głosujący: 24. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-05, 11:29   #1651
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Ilona, witaj na BK

Jezeli szukasz gotowego serum na naczynka to polecam Farmone
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=17344
jest w dwoch stezeniach ale na poczatek lepiej wziac to 1%

Dobry krem wypuscilo tez YR
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20963

Jezeli chodzi o malucha to nie bardzo pomoge poniewaz nie mam rozeznania,co do dermokosmetykow tego typu dla dzieci.Moze lepiej byloby wybrac sie do specjalisty i zobaczyc co on powie?

Majac sklonnosc do naczynek/naczynka to niestety nie ma dermoksmetyku,ktory zlikwiduje problem.Tak jak pisala Moni,mozemy je zamykac.
Przy prawidlowej pielegnacji mzemy zalagodzic objawy,uspokoic cere,starac sie by nie byla taka nadreaktywna.
Uda sie,ale potrzeba cierpliwosci i systematycznosci.
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2007-11-05 o 12:13
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 11:58   #1652
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Wielkie dzięki

Że nie ma niczego problem rozwiązującego, to niestety wiem, taka już moja uroda i trzeba się nauczyć z tym żyć, myślę, ze całkiem nieźle sobie radzę. Po raz pierwszy od kilku lat mam pęknięte naczynka, ale przyznam szczerze, ze sama jestem odrobinę sobie winna [nie byłam tak sumienna w ubiegłe lato]. I niestety kolejna ciąża oraz 13 m-cy karmienia poczyniły niejakie spustoszenia.

Cały dowcip polega na tym, ze w mojej "dziurze" nie posiadamy porządnego dermatologa.
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 14:36   #1653
waq
Rozeznanie
 
Avatar waq
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 856
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Dziewczyny, a gdzie można kupić w Warszawie to serum Farmony ? Sporo się nalatałam, żeby to zdobyć - bez skutku. Nawet żadnego zamiennego nie mieli
waq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 14:46   #1654
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Waq jak tak bardzo Ci zależy na tym serum to mogę je kupić u mnie i najwyżej wystawić później na targowisku czy jakoś w ten sposób możemy pokombinować
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 15:22   #1655
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez waq Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a gdzie można kupić w Warszawie to serum Farmony ? Sporo się nalatałam, żeby to zdobyć - bez skutku. Nawet żadnego zamiennego nie mieli
No własnie, gdzie powinnam szukać? Pewnie w aptekach?
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 15:35   #1656
waq
Rozeznanie
 
Avatar waq
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 856
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Justin Timberlake, a jaki byłby koszt całej tej zabawy ? a Ty kupiłaś to w aptece czy w zwykłym sklepie ?

IlonaP, ja szukałam w aptekach, mieli do zaoferowania tylko kremy. Ogólnie to śmiech na sali jeśli chodzi o te wszystkie specyfiki dla naczynkowców w aptece
waq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 15:41   #1657
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez waq Pokaż wiadomość
Justin Timberlake, a jaki byłby koszt całej tej zabawy ? a Ty kupiłaś to w aptece czy w zwykłym sklepie ?
Ja kupuję w drogerii zwykłej, jak chodziłam po aptekach to też nie mieli.. A później w zwykłej 'Vedze' znalazłam

Generalnie to te serum kosztuje niecałe 11 zł, ale myślałam o tym, żeby raczej się na coś wymienić, bo sprzedawać na Wizażu nie można
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-05, 16:19   #1658
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Waq, spójrz tutaj:
http://www.farmona.pl/pl/dystrybucja.html
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 20:17   #1659
waq
Rozeznanie
 
Avatar waq
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 856
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Justin Timberlake, poświęce najbliższy czas na szukanie tego serum, jeśli nie znajdę, zgłoszę się do Ciebie

IlonaP, dzięki za link, jutro zadzwonię

A jak w ogóle Wam podpasowało to serum ?
waq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 20:23   #1660
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

A ja muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem logistyki w jedynej aptece na moim "zadupiu" - czegokolwiek bym nie chciała mam to już na drugi dzień. Serum będzie jutro!
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 20:27   #1661
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez waq Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a gdzie można kupić w Warszawie to serum Farmony ? Sporo się nalatałam, żeby to zdobyć - bez skutku. Nawet żadnego zamiennego nie mieli
Tutaj jest to serum:
https://www.ai.☠☠☠☠☠☠☠/produkty/searc...ywords=farmona
możesz sobie odebrać w dowolnej aptece w Warszawie I ceny ta apteka też ma konkurencyjne Gdybyś zamawiała przez net to dodatkowo przesyłka by Ci doszła Okryłam tą aptekę dzięki jednak z wizażanek
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-05, 20:38   #1662
waq
Rozeznanie
 
Avatar waq
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 856
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Tutaj jest to serum:
https://www.ai.☠☠☠☠☠☠☠/produkty/searc...ywords=farmona
możesz sobie odebrać w dowolnej aptece w Warszawie I ceny ta apteka też ma konkurencyjne Gdybyś zamawiała przez net to dodatkowo przesyłka by Ci doszła Okryłam tą aptekę dzięki jednak z wizażanek
jesteś wielka, amen dzięki
waq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 14:46   #1663
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

A ja mam jeszcze takie pytanko:
wiadomo, ze naczynkowcy nie powinni korzystać z sauny; czy dotyczy to także parowej czy tylko suchej?
i czy można robić peeling migdałowy?
Zaznaczam, że moja kosmetyczka twierdzi, że i owszem a przed zabiegiem [głównie chadzam na masaże twarzy + maseczka z lodowatych alg] robi zawsze vapozon.
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 16:39   #1664
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
A ja mam jeszcze takie pytanko:
wiadomo, ze naczynkowcy nie powinni korzystać z sauny; czy dotyczy to także parowej czy tylko suchej?
i czy można robić peeling migdałowy?
Zaznaczam, że moja kosmetyczka twierdzi, że i owszem a przed zabiegiem [głównie chadzam na masaże twarzy + maseczka z lodowatych alg] robi zawsze vapozon.
logicznie rzecz biorąc czy to sauna parowa czy sucha ciepło jest takie samo, a chodzi przecież o to żeby nie dopuszczać do rozszerzania naczynek bo wtedy pękają. Ja bym się nie odważyła, zresztą nie lubię gorąca, ale specjalistką w tej dziedzinie nie jestem.
Jeśli natomiast chodzi o peeling migdałowy to miałam robiony tylko raz ale moja cera dobrze go zniosła. KOsmetyczka mówiła że on jest łagodny i dla wszystkich.
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 10:57   #1665
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
logicznie rzecz biorąc czy to sauna parowa czy sucha ciepło jest takie samo, a chodzi przecież o to żeby nie dopuszczać do rozszerzania naczynek bo wtedy pękają. Ja bym się nie odważyła, zresztą nie lubię gorąca, ale specjalistką w tej dziedzinie nie jestem.
Jeśli natomiast chodzi o peeling migdałowy to miałam robiony tylko raz ale moja cera dobrze go zniosła. KOsmetyczka mówiła że on jest łagodny i dla wszystkich.
No właśnie nie takie samo - w suchej temperatura waha się w granicach 80-110 przy kilkuprocentowej wilgotności, natomiast w parowej, w zasadzie w łaźni parowej, temperatura nie osiąga 50 stopni a wilgotność mamy 75-100%. Pięknie otwierają się pory a skóra jest świetnie nawilżona.

Piling migdałowy miałam do tej pory dwa razy i muszę powiedzieć, że skóra jest ładnie rozjaśniona i zniknęło nawet po depilacyjne przebarwienie nad górną wargą. Ale chciałam się jeszcze upewnić
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 12:08   #1666
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

z tego co piszesz wydaje mi się że i tu i tu jest gorąco ,do tego w suchej saunie jest znacznie cieplej niż w parowej, a tylko wilgotność jest inna. Ale jak mówię nie znam się
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 12:45   #1667
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
z tego co piszesz wydaje mi się że i tu i tu jest gorąco ,do tego w suchej saunie jest znacznie cieplej niż w parowej, a tylko wilgotność jest inna. Ale jak mówię nie znam się
Musicman, no pewnie że jest gorąco !
Sauna sucha to totalne zabójstwo dla naczynkowców. Na własnej skórze wypróbowałam obie opcje. Też nie znoszę gorąca ale lubię wilgoć
Ja tylko zastanawiałam się czy w przypadku łaźni parowej ten bezwzględny zakaz ma sens, bo korzyści płynące z parówek są wcale niemałe [moim skromnym zdaniem].
Dlatego może poczekamy jak się wypowie jakiś specjalista

za odpowiedź.
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 13:02   #1668
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

masz rację, nie wiem po co zabieram się za temat na którym się nie znam, pozdrawiam
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 14:03   #1669
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Witam

To mój debiut na Biochemii - w związku z tym, że chcę rozpocząć przygodę z retinaldehydami. Stąd też kilka pytań - będę wdzięczna za każdą sugestię:

Wiek - 27 lat, cera sucha (miejscami przesuszona), wrażliwa. Zmarszki (na szczęście) niewielkie - głównie mimiczne, denerwujące kurze łapki plus kilka przebarwień wynikających z błędów głupiej młodości.

Pod wpływem lektury wizażu postanowiłam spróbować z retinaldehydami - mój wybór padł na sprawdzoną Avene a dokładnie na Ystheal+. Zgodnie z przykazaniami zamierzam używać go na noc, na dzień emulsja Avene 50+.

I teraz pytania:
- czego mogę używac na noc w przerwach używania Ysthealu? (chcę zacząć od 2-3 razy w tyg)
- czy uzywać coś pod filtr na dzień? (myślałam może o czymś z wit. C - alwe nie jestem pewna czy nie namieszam)
- czy do przygotowania skóry do nałożenia Ysthealu wystarczy mi micel Avenki?
- co dodatkowo - jakieś toniki, Physiogel - co polecacie? - z góry dziękuję za wszystkie sugestie

Muszę zrobić większe zakupy - a wolałabym kupić wszystko hurtem
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-07, 14:07   #1670
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Dziewczyny używałyście może filtru tonującego biodermy do ceny naczynkowej? Jestem na etapie próbowania wszystkich filtrów i ten właśnie mnie zaciekawił
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 17:55   #1671
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Musicman, nie to wcale miałam na myśli.
Wyraziłaś swoje zdanie, ja się nie do końca z nim zgadzam [w jednym punkcie] ale chyba nie będziemy się o to na siebie boczyć.

Magdzia, właśnie usiłuję wydębić gdzieś próbkę tego kremu, jak na razie bezskutecznie
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 20:29   #1672
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

No ja również bardzo chciałabym spróbować ale też nigdzie nie mogę dostać Nawet byłabym skłonna kupić próbkę na allegro ale tam o dziwo też nie ma
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 20:33   #1673
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Musicman, nie to wcale miałam na myśli.
Wyraziłaś swoje zdanie, ja się nie do końca z nim zgadzam [w jednym punkcie] ale chyba nie będziemy się o to na siebie boczyć.
hehe no co Ty ja się nie boczę to była budująca samokrytyka
sorki za OT
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 20:35   #1674
Maemi
Raczkowanie
 
Avatar Maemi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 111
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Magdziu - jeśli jesteś z Krakowa to polecam aptekę na Studenckiej, dostałam tam wczoraj mnóstwo próbek filtrów Biodermy, również tonujący do naczynkowej. Jak dla mnie jest trochę za ciemny, ale nałożyłam na niego krem 50 i zmatowiłam Hauschką i jest super
Maemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 20:49   #1675
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
hehe no co Ty ja się nie boczę to była budująca samokrytyka
sorki za OT
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 21:53   #1676
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Maemi Pokaż wiadomość
Magdziu - jeśli jesteś z Krakowa to polecam aptekę na Studenckiej, dostałam tam wczoraj mnóstwo próbek filtrów Biodermy, również tonujący do naczynkowej. Jak dla mnie jest trochę za ciemny, ale nałożyłam na niego krem 50 i zmatowiłam Hauschką i jest super
Niestety nie jestem z Krakowa
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 13:14   #1677
Maemi
Raczkowanie
 
Avatar Maemi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 111
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Magdziu - mogę się tam dziś udać i poprosić o jeszcze jedna zwykłej 50 tonującej i AR 50 i wysłać Ci Wystarczy po jednej?
Maemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 19:28   #1678
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Maemi Pokaż wiadomość
Magdziu - mogę się tam dziś udać i poprosić o jeszcze jedna zwykłej 50 tonującej i AR 50 i wysłać Ci Wystarczy po jednej?

Taaa mogłabyć wystarczy po jednej ale bardziej to zależe mi tylko na tej tonującej No i jakby był też tonujący svr to nosiłabym CIę już do końca życia na rękach
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 20:26   #1679
Maemi
Raczkowanie
 
Avatar Maemi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 111
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20672
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14422
Miałam na myśli próbki tych filtrów, oba są tonujące. Dziś już nie dam rady, ale zaatakuję aptekę jutro. Niestety noszenia na rękach nie będzie Pytałam o próbki svr i niestety nie mieli Odezwę się jutro na PW jak będę już je miała
Maemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 11:04   #1680
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

A mnie udało się wyżebrać Biodermę, chyba "ostatnie cielę z obory" czyli po 1 próbce Photoderm AR i Max 50+ tonujący, o Avene można pomarzyć.
Użyłam dziś AR i jest dla mnie porównywalny do sprayu Klorane tzn. szybko się wchłania [za szybko] i pozostawia taki lekki błysk, nie podrażnia oczu. Mimo że jest barwiony, na skórze go nie widać, a już na pewno niczego nie tuszuje.
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-14 12:57:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:32.