Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-12, 13:12   #1501
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez mika2910 Pokaż wiadomość
.. czy któraś z was uzywała blokera +50 Shiseido? chodzi mi mianowicie o konsystencje..odwiedziłam ostatnio kilka aptek i perfumerii w Krakowie i delikatnie mówiąc wybór blokerów był raczej ubogi..
Witaj na forum Mika
Shiseido chodzi o ta emulscje z kulka? ja probowalam ale pozostawia bialy film i nie za dobrze sie wchlania mimo ze producent mowi w tej kwestii zupelnie cos innego podobnym preparatem jest Vichy +50 ecran fluide (ultra szybkie wysychanie - przetlumaczylam z francuza) u mnie sie nie walkuje (trzeba "wybadac" jaka ilosc mozna nalozyc) wchlania sie calkiem OK jednak stosuje go tylko w lecie ewent. jesli jade na ski gdzies w gory bo na stoku chwila nieuwagi i mozna sie niezle 'opalic'
pozdrawiam
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 13:33   #1502
bogotta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 79
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

to juz ponad tydzien jak stosuje filipinskie wybielajace cudo.skora schodzi a jakze ,poza tym zadnego podraznienia ,moje asystentki -Filipinki -twierdza ze te kosmetyki RDL sa bardzo popularne w ich kraju ,podaly tez nazwy Extraderm i Eskonos czy jakos tak -wszystkie oparte na podobnym skladzie hydrochinon i tretinoina ,jestem bardzo ciekawa efektow ,ale to chyba jeszcze za wczesnie na rezultaty
bogotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 14:54   #1503
as36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziewczyny mam pytanie - czy któraś z Was powtarzała zabieg Cosmelan? Mnie, jak większości z tych z Was, które miały 1 zabieg, pozostały cienie po plamach i zastanawiam się, czy powtórka zabiegu by coś dała... Trochę kosztowne ale chyba bym zaryzykowała, gdybym wiedziała na pewno ze drugi zabieg zupełnie je wywabi... Myślę też o zakupie zestawu na własną rękę bo w zasadzie to żadna filozofia nanieść gotową maskę na twarz jeśli już wiem, jak moja skóra reaguje na ten specyfik. Oczywiście słaby punkt to brak nadzoru lekarskiego ale coś za coś. Może z którąś z Was na spółkę zestaw?
pozdrawiam cieplutko
as36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 17:29   #1504
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Wink Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

as36 a kiedy robiłaś zabieg? i w jakim czasie skończylaś się kremować cos 2 ? Z tego co wiem zaraz po zabiegu nie należałoby robić drugi raz musi być przerwa i tu pytanie dodatkowe jaki masz typ skóry jak delikatny - to przerwa dłuższa. Moja derm. proponowała mi zabieg 2 - 3 razy w roku ale nie z uwagi tylko na plamy ale jako zabieg odmładzający.
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 18:18   #1505
rene38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 22
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Hej MOLLI, ty moja specjalistko
myślę,że Cię nie zamęcze ,ale musze zadać jeszcze jedno pytanko -powiedz mi ,czy nadal stosujesz COVERMARK i czy on nie tworzy u Ciebie na twarzy maski ,a może używasz innego podkładu-lepszego?
Proszę poleć coś ,jeśli Ci dobrze służy.
pozdrawiam
rene38 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 20:22   #1506
rene38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 22
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Zapomniałam jeszcze o pewnej sprawie dotyczącej tych moich nieszczęsnych filtrów -nie mogę dostać tego CLARINSA ,ale w aptece jest VICHY ,tylko powiedz mi droga MOLLI czy to ma być krem ,czy emulsja?
pozdro
rene38 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 21:24   #1507
figula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cześć dziewczyny!!!
No, i nastąpiła "powtórka z rozrywki". W sierpniu mialam cosm.1 i oczywiście cosm.2. Od listopada już nie mogłam na siebie patrzeć,bo plamy z dnia na dzieć byly coraz bardziej widoczne.Od dwoch tygodni ponownie stosuję cosm.2!!!!!
Jestem teraz mądrzejsza,doświadczona i bardzo zapobiegliwa.Już nie doprowadzę twarzy do stanu jakbym wyszla z ogniska .Smaruję się ostrożnie (2 razy w tygodniu)- plamy za każdym razem i twarz co 3-ci raz. Łuszczę się ,ale panuję nad sytuacją.W torebce noszę SVR 50-kompakt (jazny beż)-poprawiam powlokę UV 2-3 razy dziennie i AVENE 50+ do "przyklejenia" sterczącej,przesuszonej skóry.

Mój pan doktor nie był zdziwiony, kiedy pojawiłam się u niego w gabinecie po 3 m-cach od zabiegu.Cosmelan tak działa,albo raczej nie dziala jak byśmy sobie tego życzyły. Jesteśmy skazane na COSMELAN jeśli nie chcemy być plamiste.Już pogodzilam się z tym faktem

Pozbawiłam którąś z Was złudzeń?Jeśli tak,to przepraszam, ale zrobiłam to w dobrej wierze.
Pozdrawiam,ściskam, .
figula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-12, 21:35   #1508
mika2910
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11
GG do mika2910
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witaj moll_y

Shiseido chodzi o ta emulscje z kulka? ja probowalam ale pozostawia bialy film i nie za dobrze sie wchlania mimo ze producent mowi w tej kwestii zupelnie cos innego

Miał to być filtr Shiseido specjalnie do twarzy, nie pamiętam czy z nakładką ale dziś wypróbowałam w perfumerii w Galerii Centrum ( tylko tam posiadają tester ) i jak dla mnie konsystencja zdecydoawanie za ciężka - zważywszy na moją przetłuszczającą się cerę, odpada.
Od dwóch dni natomiast testuję LRP +50 barwiący i przyznam, ze jestem mile zaskoczona. Wreszcie kolor mojej buzi nie odróżnia się o reszty ciała, emulsja daje taki delikatny..jakby to nazwać glow wczoraj nałożyłam na nia tylko pryzmy Givenchy a dziś jeszcze podkład Pro Lumiere...sprawdze jeszcze inne kombinacje i wybiorę najodpowiedniejszą

moja pani doktor jest nie tylko moją lekarką ale i życiową kobieta i bez problemu , telefonicznie udzieli porad, wiec zapytam po jakim czasie można ponownie stosowac cosmelan.
Swoją drogą obawiam się tzw. efektu uzalezniającego...
rzeczywiście korzystanie z zabiegów, pilingów genialnie przedłuza młodosć skóry, jakość..przed cosmelanem miałam zazwyczaj robione zabiegi 3, 4 razy w roku, mam na myśli TCA z mieszaniną innych kwasów, dawno temu lasery na tzw. żywca.
nie wiem jak u Was ale słabsze pilingi na mnie nie działają , mikrodermabrazja to jak wizyta u kosmetyczki, glyco to śmiechu wart zabiego - prezentowałą go na mnie nawet sama madame z Francji, a po blue peel to tylko wystraszyłam sąsiada w drodze z samochodu do drzwi mieszkania i to był jedyny efekt..a nie, drugi to zdecydoanie chudszy portfel ale czego się dla urody nie robi.
ps. nastawiam budzik na 2 w nocy zeby nałozyć cos 2, a o 8 zmyć, na 12 do pracy iniech bużka wczesniej troche odpocznie..nie wiem jak u Was dziewczyny ale ja po zmyciu cos 2 mama jakby..spuchnięta twarz
mika2910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 22:43   #1509
sylvi81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 79
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Agul dzięki za wyczerpującą odpowiedż , pytałam o te samoopalacze, bo chętnie dodałabym już sobie troszkę kolorku, rzeczywiście masz rację. że w trakcie używania samoopalacza nie powinno się używać rozjaśniaczy.

Choć nadal się zastanawiam, jestem coraz bliższa zdecydowania się na cosmelan, w sumie to jako jedna z niewielu na tym forum nie próbowałam większości zabiegów, bo po pierwsze bałam się rezykować, że coś może być nie tak, a po drugie od kiedy mam przebarwienia jestem w Anglii, a czas na który jchałam do PL był zawsze za krótki. Moji najbliższi odradzają mi ten zabieg, tłumacząc, że przecież przebarwień nie widać tak bardzo, ja niestety widzę je doskonale.
Zastanawiam się tylko nad wyborem dobrego gabinetu we Wrocławiu (bo właśnie stąd jestem), bo niestety nie znam nikogo dobrego w tym.

Może jest ktoś na forum kto wykonywał zabieg we Wrocławiu?
I jeszcze jedno jak długo po wykonaniu zabiegu, trzeba używać kremu cos2???
sylvi81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 10:15   #1510
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witam Was wszystkie - dawno mnie tu nie było, ale czytam Was regularnie

Sylvi28 - cosm2 stosujesz tak długo jak sie da - tzn. do wykończenia słoika - zazwyczaj ok. 2-3 miesięcy

Figula, As36 - ja cosmelan 1 + 2 wykonywałam w połowie pażdziernika a jak tylko skończył sie krem 2, to z dnia na dzień wszystko zaczęło powracać.... W piątek kupiłam więc u mojej lekarki drugi słoik cosm2 i zaczęlam smarowanie. Teraz smaruję się codziennie na noc, żeby sie złuszczyć porządnie, a potem pewnie tylko 1-2 razy w tygodniu dla podtrzymania efektu, no i dla podtrzymania mojego chwiejącego sie budżetu, który jesli tak dalej będzie, to zawali sie całkiem
Moja lekarka była bardzo zdziwiona, że nie biorę antykoncepcji, nie byłam na słońcu, używam filtrów, nie mam problemów z hormonami tarczycy, w ogóle nei biorę żadnych leków, a mimo to plamiska wróciły.... zaproponowała mi nawet przed latem ponowne nałożenie cosm1 darmowo w ramach reklamacji - oczywiście skorzystam, no bo widok mojej gładkiej buzi jest nie do przecenienia
Nawet jesli bede skazana na cosm2 juz do końca zycia, to bede go używać, bo paskudnie mnie postarzają te plamiska! A jak wstaję rano i widze "salamandre" na twarzy, to czym prędzej zamykam oczy
Troche sie boje co będzie dalej, bo planuję ciążę, a wtedy to dopiero bede łaciata....
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 12:17   #1511
sylvi81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 79
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

denna dzięki za odpowiedz . Większości osób z chwilą, gdy przestaja używać cos.2 wychodzą na nowo plany, to nie fair, ale co zrobić.
Czy plamy po zabiegu całkowicie Ci zeszły, denna?
I jak długo łuszczyła Ci się skóra i jaka była po zabiegu?
sylvi81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-13, 12:42   #1512
as36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cassatta, Denna- dzieki za odpowiedzi ja robilam Cosmelan w polowie pazdziernika i wlasnie zaczelam drugi sloiczek C2 - wiem ze bez tego juz sie nie da bo plamy wracaja... Ciekawe tylko czy powtorny zabieg moze je wywabic do konca a potem juz tylko podtrzymywac efekt? Jedna rzecz mnie jeszcze zastanawia - wiekszosc z Was zmywa C2 po jakims czasie badz stosuje go pare razy w tygodniu. Ja go wcale nie zmywam, stosuje go codziennie i skora mi sie na tyle przyzwyczaila ze tylko czasem troszeczke, minimalnie sie luszczy. Ciezko powiedziec czy to dobrze czy zle Za to pomijajac plamki skora caly czas dobrze wyglada - tak swiezo A co do powtorzenia zabiegu to moze pozna wiosna, to bedzie pol roku od pierwszego - chyba ok?
as36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 12:59   #1513
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witaj Sylvi, plamy zeszły u mnie całkowicie - wyglądałam cudnie i idealnie jak na moje możliwości - normalnie mam cerę bladą, troszke ziemista i przezroczystą, a po cosmelanie nareszcie wyglądałam jak człowiek (pomimo, że byłam troche prosiaczkowa
Juz po pierwszym złuszczeniu - po około 7 dniach od nałożenia cosm1 skóra pokazała się bez plam - tyle że czerwona, byłam zachwycona, że tak wspaniale wyglądam, nawet znikły mi moje trzy piegi pod każym okiem no ale po zakończeniu kuracji z kazdym dniem pojawiały się coraz widoczniejsze cienie, aż do powrotu plam...

Łuszczyłam sie najgorzej począwszy od trzeciego dnia po nałożeniu cosm1 do około 10 dnia (miałam na szczęscie tydzień zwolnienia). Po tym czasie jeszcze przez tydzein nakładałam cosm2 rano i wieczorem, a potem już tylko na noc az do wykończenia zawartości słoika . Rano zmywałam wszystko woda i łagodnym żelem i nakładałam normalny makijaż - tzn. krem z filtrem SVR SPF 50+ tonujący (jest b. jasny, ale taki własnie mi pasuje).
Mam nadzieję, że napisałam jasno, gdybyś miała pytania - zadawaj
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 16:36   #1514
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez rene38 Pokaż wiadomość
..powiedz mi ,czy nadal stosujesz COVERMARK i czy on nie tworzy u Ciebie na twarzy maski ,a może używasz innego podkładu-lepszego?
Proszę poleć coś ,jeśli Ci dobrze służy
Rene nie uzywam nic innego covermark foundation (uwaga nie mylic z face magic tej samej firmy)spisuje sie swietnie jednak trzeba wypracowac sobie ilosc i technike (..jak z kazdym tego typu kosmetykiem chyba) - ja nakladam na opuszki 3 palcow i rozcieram na calych dloniach (a rzcej roklepuje) poczym ogrzewam dlonie nad kuchenka () a nastepnie zaczynam..wklepywac i tak z minute klepie sobie paszcze (omijajac okolice oczu) zeby po tym czasie zobaczyc gladka buzke bez przebarwien tak naprawde to jeszcze nigdy nie udalo mi sie osiagnac efektu maski przy pomocy CM, moje poczatki z tym kosmetykiem to tester a wiadomo ze w probkach bylo tego naprawde niewiele wiec moze ta 'optymalna' technike wytrenowalam dzieki zasadzie..mniej znaczy wiecej
Cytat:
Napisane przez rene38 Pokaż wiadomość
nie mogę dostać tego CLARINSA ,ale w aptece jest VICHY ,tylko powiedz mi droga MOLLI czy to ma być krem ,czy emulsja?
Clarinsa napewno nie znajdziesz w aptece sephora, douglas, marrionaud - tam poiwnnas zajrzec albo zamowic na stronce(?)
Vichy krem odradzam do cery mieszanej ten o ktorym pisalam to emulsja (fluide) z kulka grzechoczaca w srodku
buzka


(..czasem sie zastanawiam czy nie powinnam pisac ksiazek)
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 20:48   #1515
rene38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 22
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Wielkie dzięki MOLLI ,zastosuję się do Twoich rad.
Clarinsa zamówię na Allegro i po kłopocie /ponieważ mieszkam w małym nadmorskim miasteczku ,gdzie nie ma drogerii/,a wiesz powinnaś napewno pisać poradnik -wiele babeczek by skorzystało z Twoich dobrych porad-może zmień specjalizację?

Edytowane przez rene38
Czas edycji: 2008-02-13 o 21:01 Powód: dokończyłam wątek
rene38 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 20:02   #1516
lidiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witajcie Kobietki,
stęskniłam się za Wami bardzo, musiałam nieco zwolnić tempo zycia, wyjechać i wypocząć (polecam nordic walking po plaży z dobra muzyka "w uszach"); a co do cosmelanu, to jego (i siebie przy okazji) zaniedbałam i teraz czeka mnie zdecydowanie dłuższa z nim randka (a nawet randek kilka!), od dzisiaj zaczynam nakładać....
buziaki i pozdrowienia walentynkowe dla wszystkich Cosmelanek
__________________
LIDIA
lidiaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-16, 11:05   #1517
anne28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

witajcie

mam pytanie: widze ze wiekszosc z was uzywa cosm 2 na noc, ja po 3-tygodniowej kuracji (gdzie stosowalam 2 razy dziennie) stosowalam potem 1 x dziennie na dzien (ale chyba nie tak mialo byc). kupilam tydzien temu nowy sloiczek cosm 2 u pani doktor (ide do niej nota bene na wizyte w srode) i powiedziala zebym nie stosowala go na dzien tylko na noc.
czy ktoras z was stosowala cosm 2 na dzien? hmmm...

buzial
anne28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-16, 12:38   #1518
anne28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

dodam ze faktycznie stosowanie na noc daje lepsze rezultaty (m.in.pewnie dlatego ze skora przez noc sie najlepiej regeneruje)

a propo's botox'u bede sie tez o to pytac pani dermatolog, bo mam na czole taka jedna znaczna zmarszczkę (tzw. zmarszczeke zlości ) i zastanawiam sie czy wstrzykniekcie botoxu ja wygladzi albo raczej zgladzi...
anne28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-16, 20:04   #1519
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez anne28 Pokaż wiadomość
a propo's botox'u bede sie tez o to pytac pani dermatolog, bo mam na czole taka jedna znaczna zmarszczkę (tzw. zmarszczeke zlości ) i zastanawiam sie czy wstrzykniekcie botoxu ja wygladzi albo raczej zgladzi...
..raczej "zgladzi" tyle ze botox trzeba powtarzac co kilka m-cy (w zaleznosci od indywidualnych potrzeb od 4-6m-cy) Anne ja wyszukalam pania dr Renate Budzic w Krakowie (Ty chyba tez jestes z Krakowa(?)) ktora wszyscy zachwalaja i bede niedlugo dzwonic zeby dowiedziec sie czegos wiecej; osobiscie mam ostatnio problemy z jedna taka zmarszczka mimiczna pod lewym okiem (a tak wogole to mam jak Sylwester Stalone - spozniona reakcje mimiczna jednej polowy twarzy; lewa strona troche sie spoznia np z usmiechem - jak donosza moi znajomi) ta zmarszczka niby jest tylko dla mnie widoczna ale mam ja prawie codziennie rano kiedy budze sie zbytnio przycisnieta lewa strona do poduszki i trudno mi ja "rozprasowac" kremami ponadto jak pisalam wczesniej - botox powinno sie robic po 25 roku zycia profilaktycznie celem unieruchomienia miesni twarzy kiedy pomysle ze botox odejmuje 5 lat odrazu ------>
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-16, 20:40   #1520
lidiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cosmelanki drogie,
ale sobie wybrałam czas na cosmelan2 i złuszczanie, kiedy za oknem chwycił mróz
...
Molly, anne28, botoxu sobie nie robiłam, ale za to dwa razy pozwoliłam sobie na kwas hialuronowy (surgiderm 30XP) w bruzdki nosowo-wargowe, prima po prostu! botox robiła sobie moja koleżanka na tę zmarszczkę "mądrości"-"myślenia intensywnego" (a nie "złości", jak napisała anne - tak brzmi lepiej, prawda?) - rezultat także rewelacyjny, robiła sobie w kwietniu, a nadal efekt jest super! (u mojej lekarki ampułka botoxu kosztuje 500zł, a ampułka surgiderm30XP - 850zł - zatem ceny ma przyzwoite, u Was w Krakowie na pewno są wyższe). Jestescie jeszcze bardzo młode, zatem dbajcie o te swoje śliczne buźki, kiedy jest jeszcze na to czas! Sukcesów życzę!
Buźka
__________________
LIDIA
lidiaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-17, 06:58   #1521
anne28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

dzien doberek

o tak, zmarszczka madrosci brzmi lepiej...
jestem z tarnowa, ale do krakowa mam niedaleko, wiec dzieki za namiary moll-y. na wizyte umowilam sie do p.dermatolog w nowym saczu (bo tam pracuje) wiec po wyzycie zdam relacje co i za ile.

pozdro
anne28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 11:42   #1522
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cześć LidiaM.
Gdzie robiłaś sobie kwas hialuronowy Sama zamierzam ale jeszcze nie wybralam sobie miejsca. Jak długo się utrzymał efekt . Poleć mi kogoś
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 20:53   #1523
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

cześć dziewczyny!!!jestem tu nowa, ale od dawna czytam to forum.
Z plamami tez walczę od kilku lat i mam już doświadczenie z cosmelanem, caly zestwa 1+2 robiłam juz dwa razy. pierwszy raz zdecydowałam się na cosmelan po wszelkich zabiegach (typu kwas tca, mikrodermabrazja,ipl i co tylko możliwe,niestety nic nie pomagało),wiec cosmelan to była ostatnia deska ratunku.Po cosmelanie było cudownie,zadnych plam,piekna cera.było bosko do czasu kiedy sie smarowałam kremem2. Jak sie skonczył słoiczek to powrócił koszmar,gdy tylko przestałam uzywac cosmelanu to plamy wrociły z predkoscia swiatla, znowu wygładałam potwornie.doktor u ktorej robiłam zabieg nic nie powiedziała że trzeba pożniej dokupywac słoiczek2.Na drugi zabieg z cosmelanem musiałm sie zdecydowac ponownie.Po drugim zabiegu to jest w ogóle rewelacja,skora jest jeszcze bardziej rozpromieniona,wygładzona ,nie ma zmarszczek,i ani sladu, cieni po plamach!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!! teraz wiem ze cosmelan 2 bede dokupowac i uzywac do konca zycia. bo naprawde warto. mi nic tak nie pomogło jak cosmelan. To troche niesprawiedliwe że trzeba dokupowac cosmelan2 ale jak sie nie chce miec plam,ale to jedyna rada zeby wygladać normalnie.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 21:16   #1524
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

do anne 28

ja cosmelan 2 tez stosuje na noc, codziennie wieczorem wsmarowywuje to cudko w skorę, rano myje buzie, (bo cosmelanie jest taka żołtawa) i jest rewelacyjnie.bosko bosko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!
Tak już zuzywam 3 dokupiony słoiczek, skora przyzwyczaiła sie do kremu, już sie tak nie łuszczy i jest naprawde ok. od pierwszego zabiegu cosmelan1+2, stosuje ten kremik2 juz prawie 1.5 roku i tak codziennie wieczorem sie nim smaruje i zamiast sie starzec ja poprostu młodnieje.ja tak to zauwazam i moi znajomi tez tak twierdza.

mam pytanie czy ktos tez tak dlugo stosuje cosmelan????????????
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 21:25   #1525
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

aaaaa i jeszcze bardzo wazne jest to aby codziennie tez uzywac fitrow ochronnych. Słonce, deszcz, snieg, wiart i co tylko, ja codziennie stosuje kremy z wysokimi filtrami. obecnie mam svr 100+, wczesniej anewe 50+ pozdrawiam wszystkie cosmelanki
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 10:48   #1526
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Madziusia wow kobieto, przekonałaś mnie że jednak się po nim młodnieje - tak jak mi mówiła derm. Stosuję od 3 miesięcy po plamach został cienki cień, a o dziwo lekkie zagniecenie w zmarszczce czołowej się rozprostowało. Będę go stosowała do końca życia
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 12:35   #1527
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Stosuję od 3 miesięcy po plamach został cienki cień, a o dziwo lekkie zagniecenie w zmarszczce czołowej się rozprostowało
Cos w tym jest (mam na mysli ogolnie kwasy) bo u mnie zaczela pojawiac sie lwia zmarszczka (..zmarszczka mysliciela) ja moze nie mam jakiejs szczegolnie bogatej mimiki ale czesto marszczylam czolo wertykalnie a po kilku m-cach (na raty) stosowania Thiospotu nie ma sladu po tym lwie rozmawialam wczoraj z mama o botoxie a przy okazji poruszylysmy temat zmarszczek poziomych na czole w naszej rodzinie - ja nie mam ani jednej "linijki", byc moze dlatego ze - jak tlumaczylam mamie - moja mimika nie obejmuje tej strefy i jest to prawda bo kiedy probowalam przed lustrem zrobic zdziwiona mine zeby uniesc i pomarszczyc celowo czolo - z trudem mi przyszly te wysilki(..)
..eh jestem osoba ktorej nic w zyciu nie dziwi...

P.S witaj Madziusia
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 20:35   #1528
lidiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Cześć LidiaM.
Gdzie robiłaś sobie kwas hialuronowy Sama zamierzam ale jeszcze nie wybralam sobie miejsca. Jak iderm XP30długo się utrzymał efekt . Poleć mi kogoś
Znowu nie było mnie kilka dni, bo wyjechałam nad polskie morze (oj wcale nie-ciepłe, ale amatorzy kąpieli się znaleźli...) powypoczywać...

cassatta, moja droga, ja robiłam surgiderm XP30 u pani dr Joasi Bajerowicz w Stargardzie Szczecińskim (pani doktor przyjmuje też w Szczecinie, ale wówczas zabieg kosztuje drożej (sic!)); jak będziesz potrzebowała więcej szczegółów to służe nimi oczywiście (telefon do pani dr np.); efekt w moim przypadku utrzymywał sie ponad rok, a nawet dłużej, bo bruzdki w tym czasie się nie pogłębiają - ale aplikowany miałam surgiderm XP30, czyli preparat najbardziej gęsty i trwały, przez co i najdroższy (u p. dr Joasi - 850zł); cosmelan tez robiłam u tej samej pani dr - jestem wierna!

madziusia777 - tak, sa kobietki, które stosuja cos2 już nawet ponad 2 lata, np.ja - pozdrawiam i stosujmy dalej!

molly - ja też długo nie miałam tych poziomych zmarszczek na czole, ale ostatnio (od 2-3 miesięcy) mi się zaczęły powoli pojawiać, niestety, ale Ty młodziutka osóbko na pewno jeszcze długo będziesz musiała (!!!) na nie sobie poczekać i za nimi potęsknić...
Pozdrawiam cieplutko
__________________
LIDIA
lidiaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 21:39   #1529
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Mam pytanko czy też jesteście nadal czerwone? W zasadzie jestem lekko zaróżowiona, ale niekiedy w jakiś głupich sytuacjach zaczynam robić się jak raczek
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 22:35   #1530
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

czesc cosmelanki!

Do cassatty

ja po 1.5 roku stosowania cosmelanu wyglądam juz normalnie,tn nie jestem czerwona ani różowa. Skóra poprostu sie przyzwyczaiła i to o dziw bo mam raczej wrazliwa cere.Na poczatku stosowania byłam czerwona i skóra często sie łuszczyła, a przy jakim wysiłku, czy krępujacych sytuacjach to robiłam sie jaskawo czerwona. Teraz nie mam zadnych problemów. Smaruję codziennie wieczorkiem,rano myje buzie i jest naprawde ok.
Nie wiem jak tam lidiaM,która stosuje cosmelan jeszcze dłuzej, bo przeciez kazda z nas ma inna cere i inaczej moze reagowac na cosmelan.

Jestem naprawde zadowolona. Polecam wszystkim plamiastym.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.