Moja twarz jest blada, bez wyrazu. Ratunku! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-30, 07:59   #91
AgulaN
Raczkowanie
 
Avatar AgulaN
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 55
Dot.: Ziemia egipska!!!

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
I ja się jeszcze dopiszę bo udało mi się ostatnio kupić prawdziwą perełkę:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=11554

Krem kupiony dzięki Sylwii z naszego forum, która dla Pamelki zostawiła krem Radiance Plus Clarinsa Sylwia bardzo chwaliła krem Mincera - są dwie wersje, do skóry suchej ujędrniający (Pamela) i mieszanej - matujący (Jolanda). Kremy są śmiesznie tanie, postanowiłam zaeksperymentować. No i wybrałam Pamelę (unikam kremów matujących), i jest to świetny, godny polecenia produkt. Lekki i bardzo dobrze się wchłania - używam pod bloker Biodermy, który mnie dodatkowo jeszcze wybiela - ładnie nawilża, lekko wygładza skórę, nie jest tłusty! W ogóle pozbawiony jest samoopalaczowego smrodku, nie wiem jak firmie się udało to osiągnąć. Ładnie ociepla karnację, brązuje w sposób zauważalny acz delikatny - bardzo naturalnie wygląda. Poużywam jeszcze trochę i ocenię na KWC, póki co polecam - za te 16 zł naprawdę warto. A, i mimo lekko niepokojacego składu, absolutnie nie zatyka porów
Smoczyco gdzie można zakupić kremik który polecasz? Apteka? Drogeria? W rossmanie ich nie zauważyłam stąd moje pytanie Pozdrawiam ciepło.
AgulaN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 08:28   #92
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Moja twarz jest blada, bez wyrazu. Ratunku!

Co do Ziemi Egipskiej i Słonecznej (Bikor i Lavertu) - miałam obydwie. Jestem bladolicą blondynką chciałam sobie zatem pomóc w osiągnięciu nieco słoneczniejszego wyglądu. Pierwszy był Bikor: niestety dla mnie stanowczo zbyt ciemny! Po jednokrotnym przeciagnięciu pędzlem po twarzy, zostawały wyraźne ślady kosmetyku i trudno to było potem wyrównać. Co do właściwości pielęgnacyjnych to nie wydaje opinii, ponieważ uzywałam zbyt krótko. Z powodu tego kolorku musiałam oddać siostrze (ciemne włosy, ciemne brwi i oczy, ciemniejsza karnacja) i jej pasowało rewelacyjnie. Drugi eksperyment przeprowadziłam z Lavertu i to był strzał w 10!!! Mam (od półtora roku) odcień 03 (u nich im wyższy numer tym jasniejszy kolor) i pasuje mi idealnie. Nie mam już problemu z efektem twarzy indianina przy bladej szyi Ślicznie rozświetla, nadaje zdrowy lekko opalony wygląd (chyba, że się nałoży 2-3 warstwy to opala na maksa) i naprawdę poprawia kondycję skóry. Co prawda zapewnienia, że niweluje potrzebę używania kremu, można sobie wsadzić między bajki, ale cera jest ładniejsza. Kończy mi sie pierwsze opakowanie i zamierzam kupić kolejne.
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 09:24   #93
prettyangel
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 32
Dot.: Moja twarz jest blada, bez wyrazu. Ratunku!

witaj tez mam problemy z jasna cera ale zaczelam ostatnio uzywac 'delikatny krem nawilzajaco-ochronny' Lirene-Eris. Krem jest rewelacyjny skora jest nawilzona i taka 'swieza'. ale jesli chodzi ci o cos brazujacego to polecam balsam brazujacy z ziaji inaczej sopot:p lece bye
prettyangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 09:32   #94
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Ziemia egipska!!!

Cytat:
Napisane przez BeataWi
Majka mozesz smialo kupic te ziemie egipska Nie wiem czy zauwazylas, ze w Niemczech mozna ja kupic rowmiez w katalogach Otto oraz Schwab i tylko z firmy IKOS (podrobkami sie raczej nie zajmuja ). Jest to firma kosmetyczna produkujaca rowniez inne kosmetyki naturalne, zajrzyj tutaj: http://www.ikos-kosmetik.com/webshop...db4c5aa6c6e2e4
Beatko,
Ostatnio przegladajac nowy katalog Otto natknelam sie wlasnie na ta ziemie egipska i tak samo sobie pomyslalam,ze o podrobkach nie moze byc ryczej mowy...
Fajnie,to przy nastepnym zamowieniu sobie kupie
Pozdrawiam
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 09:35   #95
joann@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: KRAKÓW
Wiadomości: 20
GG do joann@
Dot.: Moja twarz jest blada, bez wyrazu. Ratunku!

witam, a niewiecie gdzie mozna kupic ziemie egipską w Krakowie? chodzi mi o tę drugą Lavertu?bede wdzięczna za odpowiedz, pozdrawiam
__________________
joann@
joann@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 10:47   #96
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Moja twarz jest blada, bez wyrazu. Ratunku!

Cytat:
Napisane przez joann@ Pokaż wiadomość
witam, a niewiecie gdzie mozna kupic ziemie egipską w Krakowie? chodzi mi o tę drugą Lavertu?bede wdzięczna za odpowiedz, pozdrawiam
Ja spotykałam ją tylko na targach (najbliższe już w maju).

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 11:32   #97
ankkka
Raczkowanie
 
Avatar ankkka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 347
Dot.: Moja twarz jest blada, bez wyrazu. Ratunku!

a ja polecam z kolei : http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=10321
bardzo ładniy, delikatny blask, asolutnie naturalny efekt!
ankkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:51.