Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-26, 08:55   #2251
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

ANNe120- 100 lat 100 lat, pieknej buzi bez plam. Spełnienia marzeń!!!! TEgo seksi ciałka też- z operacja czy bez haha. Też za twoje zdrówko wypije, żebyś nam tu towarzystwa zawsze dotrzymywała.. I ode mnie dla ciebie.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 09:09   #2252
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Buczacza- no co ty ja sie z ciebie nie nabijam, ależ skąd bym śmiała. Ja tylko...... no dobra hahahahahaha nie moge na myśl o tych twoich robotnikach- ależ muszisz wyglądać.( ale panowie byli pewnie pod wrażeniem co?a pokazałaś im ) Ale dzielna jesteś i tak trzymać. Jesteś cosmelanką cosmitką!!! Normalnie ja nie moge do czego my cosmitki jesteśmy zdolne, na samą myśl musiało to zabawnie wyglądać. Na twoim miejcsu też bym tak samo zrobiła i pokaza wszystkim. a co tam!!!!
No a jak dziś sie czujesz????? Pewnie już buzia ci się robi czerwona co???? Pewnie już masz typowe objawy pocosmelanowej maski co???

Szelama29- no fajnie że wróciłaś. I tak trzymać, smaruj sie i piękniej! A faceta to nie ma co tak wtajemniczać bo oni i tak nic nie kumają z tych naszych skomplikowanych zabiegów. (wiem jak mój men, był wyrozumiały, kochany, wspierał mnie w walce z plamami ale co do czego to to ON i tak niczego nie kapuje)
Nie ma jak to rady naszych cosmelanek-cosmitek.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 09:23   #2253
lisiczka80
Raczkowanie
 
Avatar lisiczka80
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 67
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Buczacza - czy nie moge uzywac nawet kremow brazujacych? Piszesz, ze plamy ciemnieja, ale rozumiem ze nie na stale, tylko pod wplywem samoopalacza, a jak samoopalacz zejdzie to wszystko wraca do normy, tak?
lisiczka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 09:24   #2254
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Werwiku- pierwszy słoiczek cosmelanu ten zaraz po masce cos1 to starcza na jakieś 3 miesiące. ( bo po zabiegu smarujemy sie więcej cos2 no nie?)a potem dokupowany słoiczek cosmelanu2 starcza na 4,5 miesiąca, smaruje sie codziennie cienką warstwą całą buzie.
.

Maryloyo- witaj na naszym forum. Ja od razu pytanko: Rany Boskie trzymałaś maske cos1 na twarzy 4 dni masz jeszcze skóre na twarzy????Czy coś nie tak zrozumiałam. Po cosmelanie trzeba myć bużkę normalnie wodą.
To pozdrawiam.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 09:26   #2255
lisiczka80
Raczkowanie
 
Avatar lisiczka80
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 67
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Molly - co to za krem Chanel z filtrem (jaki to filtr) i czy ten krem jest tlusty na buzi? Mam cere tlusta i dotychczas tylko fluid La Roche mi sie nie blyszczy az tak bardzo (jednak troche tak) poza tym chce zmienic. Prosze napisz mi jaka jest pełna nazwa tego kremu. Dziekuje!
lisiczka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 10:19   #2256
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Od 9 godz. szwedaja sie robotnicy po moim domu.Patrza troche glupio na mnie.Wczoraj bylam brazowa,dzisiaj czerwona,lekko spuchnieta i swiecaca.Wygladam jakbym miala goraczke.Cala twarz bardzo napieta.I jeszcze kawy im sie zachcialo
lisiczka nie uzywaj kremow brazujacych.Kup puder brazujacy ,do tego duzy pedzel i bedziesz opalona! Po samoopalaczach plamy ciemnieja i pozostaja ciemne(tak bylo u mnie)
madziusia istny koszmar ze mna.Nie dosc,ze twarz w oplakanym stanie to i kaca chyba mam,glowa mnie boli.
Wlasnie mnie sie pytaja,czy nie mam przypadkiem goraczki.Hi,hi.Powiedzial am,ze owszem .Kurcze,oczy mnie pieka i niczym sie nie roznia od koloru twarzy.
Jakbym teraz poszla do lekarza ,to dalby mi od razu zwolnienie.
Co my musimy przechodzic,zeby pieknie wygladac.Nam to by sie psychiatra przydal.
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 14:01   #2257
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
moll_y,200 Euro za botox pod oczy to ok,czy za duzo?
Buczacza podajesz ceny w euro - cos mi sie kolacze po glowie ze nie mieszkasz obecnie w Polsce? (chyba Germany, tak?) jesli tak to jest to napewno przyzwoita cena we Francji ceny sa znacznie wyzsze
Nie rozumiem tylko, bo piszesz ze "pod oczy" a z wypowiedzi dziewczyn z forum o botoxie wiem, ze niewielu jest takich lekarzy, ktorzy decyduja sie na wstrzykiwanie botoxu pod oczy (zazwyczaj jest to lwia zmarszczka miedzy brwiami, kurze lapki albo poziome linie na czole) pod oczy nie wstrzykujue sie botuliny poniewaz jesli sparalizujesz miesnie znajdujace sie pod oczami to nie bedziesz mogla sie naturalnie usmiechac..przeciez:confu sed: ja juz nie wiem, bylo kilka osob, ktore twierdzily, ze lekarze jednak wstrzykuja botox w te okolice ale zadna z dziewczyn nie miala takiego zabiegu wiec..?
Lidio kochana, piszesz ze twoja lekarka tez stosuje zabieg botoxu pod oczy, mozesz napisac cos wiecej an ten temat, prosze?
pozdrawiam wszystkie lamparcice
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-26, 14:09   #2258
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez lisiczka80 Pokaż wiadomość
Molly - co to za krem Chanel z filtrem (jaki to filtr) i czy ten krem jest tlusty na buzi? Mam cere tlusta i dotychczas tylko fluid La Roche mi sie nie blyszczy az tak bardzo (jednak troche tak) poza tym chce zmienic. Prosze napisz mi jaka jest pełna nazwa tego kremu
Juz pisze; filtr Chanela pelan nazwa brzmii :

UV ESSENTIEL protective uv care anti-pollution SPF 50/PA+++

Ja mialam w zeszlym roku fluid LRP athelios XL (ten masz?) i byl dla mnie do bani za przeproszeniem, mam cere mieszana i tez wszystko sie na mnie swieci Chanel wchlania sie w kwadrans praktycznie do matu, nie blyszczy sie, pieknie sie aplikuje i generalnie jestem zachwycona niezmiennie juz od maja tym kosmetykiem nie uczulil mnie, nie zapchal (a zrobil to fluid LRP w zeszlym roku) do tego pieknie pachnie i mozna powiedziec ze jest wydajny chociaz nie super-wydajny
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 15:56   #2259
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Uch dziewczyny ale się rozpisałyście. Uwaga kupilam 2 opakowania Pigmanorm i to bez recepty za sztukę 18,99€. Planuję zacząć sie kremować w wten weekend Musiałam czekać aż apteka sprowadzi, bo nie mieli na miejscu. Akurat mi podpasowało bo w drodze powrotnej z Danii odebrałam.
Mam małe pytanko czy witamina A może mieć coś wspólnego że plamy będą mocniejsze?W ulotce Pigmanorm coś takiego przeczytałam .Buczacza musisz wyglądać baardzo ponętnie przy swoich robotnikach Tak trzymaj dalej a zostaniesz za miesiąc bez plam i odmłodzona.Molly twoja chanelka się świetnie spisuje u mnie.
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 16:09   #2260
Esente
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

madziusia777 -hehehe, spokojnie, nie tak nerwowo ;-)

Przeczytałam cosmelanowy pamiętnik 'od dechy do dechy' i z tego, co wiem, niemal Każda z Was po całym zabiegu cos.1+ cos.2 (jaki i kobietki tylko po cos.2), po zużyciu słoiczka cos.2 -dokupujecie ten drugi, w celu kontynuacji kuracji.
Jeśli zaniecha się kupna kolejnego cos.2 -plamki mogą powrócić (i na ogół, wracają -może mniejsze, ale jednak).
A jeżeli jeszcze przy tym, zdarzy się, że nie zadba się o wysokie filtry -nawrót przebarwień, gwarantowany.
Tak Was zrozumiałam i Ty, Madziusiu moja Droga, utwierdzasz mnie w przekonaniu, że się nie myliłam.
Mam jednak wrażenie, że nie bardzo rozumiesz, co JA piszę, stąd te wyczuwalne animozje w moim kierunku. ;-)
Mnie, cały czas chodzi o to, że nigdzie na stronach o cosmelanie, nie znalazłam informacji, że cos2, należy stosować kilka lat, albo w ogóle, dożywotnio.
Wszędzie zachwalają ten specyfik, pisząc, że jednorazowy zabieg wystarczy, by pozbyć się plam bezpowrotnie, a cała kuracja trwa co najwyżej kilka miesięcy (a nie kilkanaście/ tudzież kilkadziesiąt!)
Również moja dawna sąsiadka, kosmetolog, zdziwiła się permanentnym używaniem przez Was cos.2, ponieważ wg niej, wystarczy 3 miesiące (max. pół roku), by problem zniknął na zawsze.
Tak przynajmniej wynika z doświadczeń Jej klientek i, jak twierdzi -z międzynarodowych badań, przeprowadzonych na osobach, poddanych temu zabiegowi.

No cóż.
Tak, czy siak, na pewno sprawdzę na sobie moc cosmelanu.
Na jesieni, wg zaleceń znajomej, albo i jeszcze w tym miesiącu, a co tam! ;-)

Pozdrawiam!
Buziaki.
Esente jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 17:40   #2261
werwik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 13
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Ooo widzę że mnie ominęła cosmoimprezka
ANE 120 ŻYCZĘ 120 lat życia bez najmniejszej choćby plamki a w dodatku zdrowiu i miłości !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:c mok:
BUCZACZO nie wiem o co najpierw zapytać- jak tam kac czy jak tam Twa buźka??
A skoro robotnicy nadal są znaczy się nie wyglądasz tak najgorzej Może załóż do tego kapelutek jaki i nikt z domowników nie zauważy, że wyglądasz jakoś dziwnie
Buczaczo kochana ja chętnie bym zrobiła sama zabieg ale boję się jak nie wiem co Co będzie jak wyskoczą mi plamy w nowych miejscach ( a o takich przypadkach już pisałyście tu na forum) Boję się jak zarazy.. Chociaż.....Jeszcze trochę poczytam o waszych samodzielnych zabiegach i kto wie..Może ten lęk jakoś mi przejdzie..Ale chyba nie ma tu żadnej, która pierwszy zabieg zrobiła sobie sama bez fachowej pomocy..Ja nawet nie wiem jaki mam fototyp..Ech...A tak wam zazdroszczę, że tę inicjację cosmelanową macie już za sobą...Jak mi się ładnie to zdanie napisało
werwik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-26, 17:45   #2262
werwik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 13
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

madziusia777 wielkie dzięki za pocieszającą informację, bo skoro cos2 starcza na ok 4 miechy to można jakoś pożyć z takim wydatkiem choćby do końca życia W końcu za krem wyjdzie tyle co za normalny
werwik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 18:12   #2263
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

moll-y,mieszkam juz od wiekow u Germana.No wlasnie chodzilo mi o kurze lapki pod oczami,tutaj wstrzykuja.To ja Was chyba zle zrozumialam.Dlatego pytalam jak to u Was bylo z botoxem pod oczy.
cassatta,nawet nie wiesz jak mnie ta ogolna sytuacja denerwuje.Teraz slysze jak moj maz umawia sie z ogrodnikiem na jutro.Specjalnie wzielam sobie urlop ,zeby w spokoju sie luszczyc ,a tu....
werwik,chwilowo wygladam jakbym grype miala z baaardzo wysoka goraczka.Gorzej bedzie jak mi skora bedzie schodzic.Wtedy bede miala problem.
Przy tym zabiegu jest bezwzglednie wskazana izolatka.
Esente,cosmelan trzeba 8-12 miesiecy uzywac.My powtarzamy bo np.ja to sie z filtrami nie lubialam.No i trzeba wiedziec,ze to CUDNA KURACJA ODMLADZAJACA.Zmarszczki i pory znikaja,nie mowiac o pryszczach.Daj sie skusic na cosmelana
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 20:17   #2264
Sylwia Pilcher
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

co do zmywania cosmelanu2 to oczywiscie ze trzeba zmywac przeciez to kwasy i naprawde polecamy tonic i gel do zmywania z tej samej linii jest super
a jesli chodzi o naczynaka to na chwile obecna najlepszy jest IPL i ja to robie ale bez zludzen naczynaka wracaja
Sylwia Pilcher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 20:33   #2265
Spaczyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 51
Question Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Uch dziewczyny ale się rozpisałyście. Uwaga kupilam 2 opakowania Pigmanorm i to bez recepty za sztukę 18,99€. Planuję zacząć sie kremować w wten weekend Musiałam czekać aż apteka sprowadzi, bo nie mieli na miejscu. Akurat mi podpasowało bo w drodze powrotnej z Danii odebrałam.
Mam małe pytanko czy witamina A może mieć coś wspólnego że plamy będą mocniejsze?W ulotce Pigmanorm coś takiego przeczytałam .Buczacza musisz wyglądać baardzo ponętnie przy swoich robotnikach Tak trzymaj dalej a zostaniesz za miesiąc bez plam i odmłodzona.Molly twoja chanelka się świetnie spisuje u mnie.


Cześć dziewczyny,
A do Polski też apteki sprowadzają pigmanorm bez recepty?
Spaczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 21:28   #2266
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Sylwia Pilcher Pokaż wiadomość
co do zmywania cosmelanu2 to oczywiscie ze trzeba zmywac przeciez to kwasy i naprawde polecamy tonic i gel do zmywania z tej samej linii jest super
a jesli chodzi o naczynaka to na chwile obecna najlepszy jest IPL i ja to robie ale bez zludzen naczynaka wracaja
Mi raczej chodzilo o masc,albo krem.
Dziewczyny! Kiedy moge zaczac uzywac Flavo C 15%.Moze moglabym teraz na noc? Poradzcie
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 08:14   #2267
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Spaczyna nie wiem ,ale któraś z dziewczyn pisała że tak sprowadzają ale czy bez recepty. Musisz zapytać się w aptece.
Buczacza trochę cierpliwości lepiej nie podrażniaj już podrażnionej skóry. Tylko nawilżaj nawilżaj nawilżaj
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 08:48   #2268
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witajcie cosmitki.

Esente-no co ty ja i nerwy?????to nie możliwe. Dobrze że rozumiesz.
Ach gdyby tak było z tym cosmelanem tak jak go reklamują to byłybyśmy przeszczęśliwe. Faktycznie nigdzie nie piszą o "konieczności " dokupowania słoiczka, a większość dermatologów też ściemnia jak w reklamach. No cóż nie ma to jak doświadczenie nasze tutaj i że możemy sie nim podzielić z wszelkimi plamiastymi. No i my chociaż nie ściemniamy .

Buczacza- casatta ma racje, lepiej sie troszczke wstrzymaj z tą witaminką, tylko nawilżaj buzkę i nic więcej.. A na oczka czerwona to może kropelki do zmęczonych oczu??? ( ale musisz wyglądać- WAMP-prosto z horroru) ale za miesiąc bedziesz śliczna, no tak akurat na swoje urodzinki.
BEDZIEMY PIEKNIE IMPREZOWAĆ.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 12:31   #2269
vivaxyz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Hejka ! Dziewczyny umówiłam się na poniedziałek na botox ! pierwszy raz w zyciu ( już pora bo mam 37 lat). Napiszcie proszę jak to jest? boli? ,a są jakieś slady wkłucia czy moze jakieś siniaczki? o rany ! juz sie doczekać nie mogę,a na koniec sierpnia cosmelanik i mam nadzieję,że juz bedę piękniutka bo niestety teraz mam plamę na plamie :-/
Pozdrawiam Was cosmelanki baaaaardzo mocno.
vivaxyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-27, 21:50   #2270
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Buczacza pochwal się jak wyglądasz Ja w twoim stanie musialam być na kilkunastu ważnych spotkaniach i czułam totalny dyskomfort. Najgożej doskwierała mi suchość w okół oczu. Wyglądałam na zapłakaną, łzy mi leciały przy dymie z papierosów (nie palę) przeciągu itp. Rano budziłam się opuchnięta i na nieszczęście zdażało mi się podrapać w nocy buzię bezwiednie oczywiście. Wygladałam fatalnie. Na zdrowie dziewczyny, popijam wytrawne czerwonePo kuracji plamy prawie mi zniknęły do tej ochydnej kradzieży. Zaczynam wszystko od nowa, choć sie opaliłam( przez dzień) plamy nie pojawiły się aż takie mocne. Na dodatek bylam u fryzjera podciąć włosy, tylko podciąć jestem postrzępiona i krutkawszysc y mnie komentują . Piję dalej, na zdrowie
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 08:19   #2271
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Buczacza pochwal się jak wyglądasz Ja w twoim stanie musialam być na kilkunastu ważnych spotkaniach i czułam totalny dyskomfort. Najgożej doskwierała mi suchość w okół oczu. Wyglądałam na zapłakaną, łzy mi leciały przy dymie z papierosów (nie palę) przeciągu itp. Rano budziłam się opuchnięta i na nieszczęście zdażało mi się podrapać w nocy buzię bezwiednie oczywiście. Wygladałam fatalnie. Na zdrowie dziewczyny, popijam wytrawne czerwonePo kuracji plamy prawie mi zniknęły do tej ochydnej kradzieży. Zaczynam wszystko od nowa, choć sie opaliłam( przez dzień) plamy nie pojawiły się aż takie mocne. Na dodatek bylam u fryzjera podciąć włosy, tylko podciąć jestem postrzępiona i krutkawszysc y mnie komentują . Piję dalej, na zdrowie
Nie mam czym sie chwalic.Jak na zlosc znajomi wczoraj u mnie byli zobaczyc postepy remontowe domu.Mialam wrazenie ,ze ich bardziej remont mojej twarzy bardziej interesowal.Wygladam koszmarnie.Skora mi zwisa i wyglada to jak podarta firanka.Usiluje ja kremem przyklejac do geby,ale po 5 min.dalej odpada.
A TY co sie opalasz,zwariowalas:atyat y:!!!Gdzie masz filtry???
Krociutkie fryzurki bardzo odmlodzaja.Nie przejmuj sie.
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 08:44   #2272
maryloyu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Hej, jak zostałam miło powitana... chyba tu już zostane! nie, nie trzymałam Cosmelan 1 przez 4 dni . Zmyłam elagancko po 8 godz i mam skóre, zaręczam, że ją mam. Niestety po Cosmelanie 1 wbiłam sobie dogłowy że Cosmelan 2 można łączyc jedenie z tym fajnym kremikiem z zestawu, co zreszta z początku nie przeszkadzało, ale po paru dniach dnia ruszyłam głową, bo .... wyglądałam jak upiór i czułam się niemniej strasznie. Teraz wygląda lepiej, ale plamy jakoś nie chca schodzic mi z nosa, choc z reszty juz prawie zeszły. No ale wystąpil kolejny problem... przesuszona skóra. Natłuszczacie się czyms dodatkowo..? pozdro
maryloyu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 10:58   #2273
lisiczka80
Raczkowanie
 
Avatar lisiczka80
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 67
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Molly - tak krem la roche to ten o ktorym piszesz. to ten ktorego uzywam. Ja mam cere b. tlusta i on sie swieci. Napisz mi tylko jeszcze jak mozesz ile Ty za niego placilas w Douglasie, bo u mnie w perfumerii jego nie ma a na eBayu kosztuje 80 $ i nie wiem czy kupic czy lepiej pojechac do Douglasa w sasiednim miescie ? Jesli ten krem jest taki jak Hydramax to bedzie dobry, bo sie nie blyszczy. Sorki, ze Ci tak truje ale w kwestii filtrow to ja jestem zacofana, a kremow dotychczas uzywalam tylko nawilzajacych Clinique i na tym sie moje doswiadczenie konczy. DZIEKI!
lisiczka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 10:59   #2274
lisiczka80
Raczkowanie
 
Avatar lisiczka80
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 67
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Molly - oczywiscie chodzi mi o cene tego Chanel filtr 50
lisiczka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 11:05   #2275
lisiczka80
Raczkowanie
 
Avatar lisiczka80
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 67
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

vivaxyz - ja miałam botox (Dysport) ale pod pachy i bynajmniej nie na zmarszczki ale przeciw nadmiernemu poceniu sie hehe Nie wiem czy jest porownanie pachy - twarz, ale pod pachami to boli jak skurczysyn ale sladow po igle zadnych nie mialam, a zastrzykow pod jedna pache to 10 mi robil w ciagu jednego zabiegu, wiec mysle ze na twarzy jak sie 3 razy wkłuje to ty tez nie bedziesz miala sladu I jeszcze jedno - robilam ten botoks 6 razy juz i za trzecim chyba ziewalam podczas zabiegu Da sie przywyknac do kazdego bolu chyba ;-)
lisiczka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 13:01   #2276
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez vivaxyz Pokaż wiadomość
Hejka ! Dziewczyny umówiłam się na poniedziałek na botox ! pierwszy raz w zyciu ( już pora bo mam 37 lat). Napiszcie proszę jak to jest? boli? ,a są jakieś slady wkłucia czy moze jakieś siniaczki?
Witaj Viva
Moj botox nie bolal ani troche, pani dr znieczulila mnie troche kremem emla i nie czulam absolutnie nic oprocz delikatnych ukluc ale ja jestem troche masochostka wiec moze dlatego mi sie podobalo (nie rozumiem np pojecia "bolu" w depilacji depilatorem elektrycznym)
Zadnych siniakow nie mialam, lekko podpuchniete oczy i to wszystko a na drugi dzien juz ani sladu, pierwszy efekt zauwazylam juz nastepnego dnia rano a po 3 dnia juz pelny chociaz podobno pelny widac po 2 tyg (u mnie po 2 tyg nie bylo widac wiecej niz po 3)
Ja sie wybieram na kwas hialuronowy ale ostatnio mi czasu brakuje no i..nie ukrywam ze z kasa sie rozhulalam troche wiec chyba zaczekam jeszcze tydzien, dwa
Prosze niech mi ktoras z Was napisze, wiem ze sie powtarzam z pytaniami, zanotowalam kontakty do polecanych dermatolozek w Krakowie ale jak wrocilam z wojazy to nie moglam ich nigdzie znalezc poprosz wiec o powtorke, jesli mozna.
I jeszcze pytanie - kiedy zadzwonie umowic sie na wizyte to mam zapytac o cene ampulki surgidermu czy o zabieg? pamietam jak zapytalam w 2 roznych gabinetach o cene ampulki botuliny to recepcjonistki oburzone odrzekly mi, ze na ampulki sie ceny botoxu nie podaje i one o tym nic nie wiedza, to ja juz nie wiem co jest grane pomocy..
Lisiczka - hydramax znam swietnie, byl to moj pierwszy krem z wyzszej polki..bagatelka ok.7 lat temu potem udoskonalili (niby) wersje na hydramax + i z tego bylam mniej zadowolona.
Cena Chanel Essentiel w Douglas w Krakowie to 185 zl i w Sephorze dokladnie tak samo na bezclowce dalam 32 euro wiec roznica ok 60 zl...to duzo
Obecnie w sephorze jest promocja -20% znizki na wszystkie kosmetyki, jesli posiadasz karte to wystarczy, jesli masz sms od nich to jeszcze lepiej, oferta do 29 czerwca
Napewno nie bedziesz sie swiecic po tym filtrze bo kobietko on sie praktycznie do matu wchlania po kwadransie, hydramax wchlania sie swietnie ale to jest krem - po filtrze nie bedzie ani sladu, wierz mi
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 17:42   #2277
lisiczka80
Raczkowanie
 
Avatar lisiczka80
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 67
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Czy któraś z Was laseczki probowala kremu Diora Snow? Ja wlasnie go zamowilam, ale chyba to byl blad, nigdzie nic o nim nie ma ... Poleciałam na reklame jak zwykle ale teraz to juz nie wiem ...

Seria S.N.O.W. to doskonałe kosmetyki stworzone cery wymagającej rozświetlenia i tej, która ma skłonność do przebarwień, cery naczynkowej, trądzikowej z tendencją do powstawania blizn bogata essencja błyskawicznie rozświetlająca, wybielająca i niewelująca przebarwienia, plamy pigmentacyjne, rozrzerzone i popękane naczynka, piegi, blizny - niezawodna dla cery z problemami naczynkowymi, skuteczna w likwidacji przebarwień i niwelująca problem nierównej pigmentacji skóry stopniowo skutecznie usuwa plamy potrądzikowe, przebarwienia słoneczne, minimalizuje widoczność popękanych naczynek i uszczelnia je dzięki zawartości vit C
lisiczka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 18:21   #2278
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Lisiczka maiałam próbkę Brightening Resurfacer, ale tylko próbkę oczywiście nic mi się po niej nie rozjaśniło choć jak zawsze Dior ma dobre kosmetyki, jak liczysz na rozjaśnienie lub zniknięcie plam to możesz się rozczarować. Jak na razie jedynie cosmelan jest wart polecenie.
Dziewczyny przeczytalam w gazecie jak pewna rozpoznawalna osoba na pytanie jakiego kremy używa odpowiedziała cosmelan.
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 18:29   #2279
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Buczacza mam ochote kupić sobie puder brazujący, możesz mi jakiś polecić i powiedz jak go nakladasz. Do tej pory używałam kremów brązujacych. A wy dziewczyny co latem nakładacie?
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 20:20   #2280
Spaczyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 51
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cześć dziewczyny!

Mam pytanie i od razu proszę Was o poradę, zastanawiam się nad kupnem samego cos2, nigdy nie miałam wykonywanego tego zabiegu, czy nie lepiej kupić cały zestaw i samemu wykonać w domu całą kurację? czytałam że tak jest znacznie taniej a efekty i tak świetne! Czy któraś z Was używała samego cos2 bez maski? Jaki był przebieg całego wybielania, i czy wystąpiły pożądane efekty? Czy skóra bardzo się łuszczy tzn. czy trzeba wziąść wolne od pracy po samym cos2, czy skóra jest faktycznie aż tak podrażniona, że cała się łuszczy i schodzi? Czy któraś z Was zamawiała cos2 ze Stanów i czy przesyłka doszła i po jakim czasie? Na ile tygodni / miesiecy starczy mi słoiczek cos2?

Chyba o niczym nie zapomniałam...

A ja wciąż czekam na swój HQ z allegro
Spaczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:10.