Inglot - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-18, 21:07   #2131
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
Zakupiłam dzisiaj piękną paletkę na promocji za 30 zł
Załącznik 2593832Załącznik 2593833
Ojej, pisz pisz co to za promocja?
__________________
insta: agatalac
agatala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 06:35   #2132
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
Zakupiłam dzisiaj piękną paletkę na promocji za 30 zł
Załącznik 2593832Załącznik 2593833
Ojej jaka śliczna napisz coś więcej o tej promocji
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 07:26   #2133
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez agatala Pokaż wiadomość
Ojej, pisz pisz co to za promocja?
Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Ojej jaka śliczna napisz coś więcej o tej promocji
Weszłam do Galerii Kazimierz w Krakowie pooglądać sobie i dowiedzieć się o paletki. Pani poopowiadała mi co i jak i mówi, że akurat teraz mają kilka na promocji po 30 zł. Były 2 rodzaje zieleni (jeden z czernią, a drugi z brązami), paletka w odcieniach niebieskiego oraz multikolorowy zestaw składający się z róży, fioletów i zieleni. Wzięłam zieleń z oliwką, szarościami i czernią.
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 14:52   #2134
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez wścibiuszka Pokaż wiadomość
kwadratowa piątka zawsze kosztowała 54 zł, może ktoś coś pokręcił bo piątka za 45zł jest z kółek. To by było nielogiczne gdyby czwórka z kwadratów kosztowała 42 a piatka 45
Wlasnie tez sie zdziwilam ze cienie o wiekszej pojemnosci sa w takiej samej cenie. Mozliwe ze Pani w inglocie pomylila sie na moja korzysc, albo obnizyli ceny zeby klientow przekonac do nowych kasetek. To bylo juz z 2 miesiace temu wiec roznie moglo byc.

Cytat:
Napisane przez agatala Pokaż wiadomość
Ojej, pisz pisz co to za promocja?
Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Ojej jaka śliczna napisz coś więcej o tej promocji
Dzis tez odwiedzialam inglota i przy okazji zakupu zelowego linera kupilam dwie paletki z promocji. Paletki sa przecenione ze 120 pln na 30 pln, wszystkie maja po 6 kolorow. Moje maja wszystkie wklady okragle po 1,8 g. Jedna paletke mialam z fioletami i rozami, a druga z czernia, czerwienia i odcieniami brzoskwini(pisze mialam bo juz sobie pozamienialam wklady z moimi pro 5 zeby bylo bardziej kolorystycznie poukladane).
W Magnolii byl spory wybor paletek, chyba z 15 ogladalam, a drugie tyle bylo z odcieniami neutralnymi i brazu ktorych nie chcialam ogladac, bo mam za duzo takich kolorow.
Poza tym na wystawie wszedzie widzialam paletki z kwadratowymi cieniami i jak spytalam dlaczego taka promocjia to Pani odpowiedziala ze wycofuja sie z takiej formy paletek i mozliwe ze rezygnuja juz z okraglych wkladow.
edyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 19:58   #2135
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Inglot

a ja dzis kupilam sobie paletke trojeczke... jeszcze nie mialam okazji sie przygladac zadnym nowosciom bo bylam na prawie 2letnim odwyku od inglota...

wsadzilam sobie w nia cielista szmineczke, wosk do brwi i korektor... jestem w ciezkim szoku... dawno nie bylam tak zadowolona ze wszystkiego... obawiam sie, ze przypomnialo mi sie czem bylam na tym odwyku... a i dokupiłam sobie jeszcze wysuwany pedzelek... za 5.5zł z wloskow sobola... bardzo fajny!!!


Axaxax - w saloniku Inglota w ktorym dzis bylam tez lezalo sporo paletek na ladzie co mnie zdziwilo ale dzieki Bogu nie zapytalam czy to jakas promocja... bo napewno bym z jakas wyszlam a ja mam grubo ponad 100inglotow... jak nie wiecej :P
__________________
.

Edytowane przez smileofangel
Czas edycji: 2009-10-19 o 20:00
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 09:41   #2136
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
Dzis tez odwiedzialam inglota i przy okazji zakupu zelowego linera kupilam dwie paletki z promocji. Paletki sa przecenione ze 120 pln na 30 pln, wszystkie maja po 6 kolorow. Moje maja wszystkie wklady okragle po 1,8 g. Jedna paletke mialam z fioletami i rozami, a druga z czernia, czerwienia i odcieniami brzoskwini(pisze mialam bo juz sobie pozamienialam wklady z moimi pro 5 zeby bylo bardziej kolorystycznie poukladane).
W Magnolii byl spory wybor paletek, chyba z 15 ogladalam, a drugie tyle bylo z odcieniami neutralnymi i brazu ktorych nie chcialam ogladac, bo mam za duzo takich kolorow.
Poza tym na wystawie wszedzie widzialam paletki z kwadratowymi cieniami i jak spytalam dlaczego taka promocjia to Pani odpowiedziala ze wycofuja sie z takiej formy paletek i mozliwe ze rezygnuja juz z okraglych wkladow.
Cholera zawsze kiedy jest TAKA promocja w Inglocie, to mnie nie ma w Polsce
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 09:49   #2137
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: Inglot

Dziewczyny, czy jest tutaj jakaś poznanianka, która potrafi powiedzieć, czy w którymś Inglocie w Poznaniu jest ta wyprzedaż paletek? Bo byłam 2 tygodnie temu w Plazie i żadnej promocji na paletki tam nie było A może jest tu jakaś poznanianka pracująca w Inglocie?
anntab jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-20, 10:00   #2138
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Cholera zawsze kiedy jest TAKA promocja w Inglocie, to mnie nie ma w Polsce
a ja sie kopsne na dniach do Inglota, ale jak znam zycie u nas Młoda nic nie bydzie
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 10:08   #2139
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez anntab Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy jest tutaj jakaś poznanianka, która potrafi powiedzieć, czy w którymś Inglocie w Poznaniu jest ta wyprzedaż paletek? Bo byłam 2 tygodnie temu w Plazie i żadnej promocji na paletki tam nie było A może jest tu jakaś poznanianka pracująca w Inglocie?
Też się właśnie zastanawiam Możliwe że dzisiaj wieczorem będę w Plazie albo w Browarze, to dam znać
__________________
insta: agatalac
agatala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 10:21   #2140
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez agatala Pokaż wiadomość
Też się właśnie zastanawiam Możliwe że dzisiaj wieczorem będę w Plazie albo w Browarze, to dam znać
A w Browarze mamy sklep Inglota??!! Nie wiedziałam W sumie najbliżej mam do Plazy, byłam też w Inglocie w Malcie, ale o Browarze nie miałam pojęcia...To z niecierpliwością czekam na relację z wizyty
anntab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 10:26   #2141
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez anntab Pokaż wiadomość
A w Browarze mamy sklep Inglota??!! Nie wiedziałam W sumie najbliżej mam do Plazy, byłam też w Inglocie w Malcie, ale o Browarze nie miałam pojęcia...To z niecierpliwością czekam na relację z wizyty
Jest, jest, w nowej części na samym dole, jeszcze za Superpharmem Tak ukryty na samym końcu więc można nie zauważyć
__________________
insta: agatalac
agatala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-20, 10:52   #2142
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
a ja sie kopsne na dniach do Inglota, ale jak znam zycie u nas Młoda nic nie bydzie
Kopsnij sie, kopsnij... choc mi to i tak nic nie da, ale zobaczymy czy bedzie
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 11:09   #2143
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość



Dzis tez odwiedzialam inglota i przy okazji zakupu zelowego linera kupilam dwie paletki z promocji. Paletki sa przecenione ze 120 pln na 30 pln, wszystkie maja po 6 kolorow. Moje maja wszystkie wklady okragle po 1,8 g. Jedna paletke mialam z fioletami i rozami, a druga z czernia, czerwienia i odcieniami brzoskwini(pisze mialam bo juz sobie pozamienialam wklady z moimi pro 5 zeby bylo bardziej kolorystycznie poukladane).
W Magnolii byl spory wybor paletek, chyba z 15 ogladalam, a drugie tyle bylo z odcieniami neutralnymi i brazu ktorych nie chcialam ogladac, bo mam za duzo takich kolorow.
Poza tym na wystawie wszedzie widzialam paletki z kwadratowymi cieniami i jak spytalam dlaczego taka promocjia to Pani odpowiedziala ze wycofuja sie z takiej formy paletek i mozliwe ze rezygnuja juz z okraglych wkladow.
Kurcze nie kuś kobieto bo jestem skłonna jechać do K-c do Inglota bo pewnie u nas w Mikołowie tej promocji nie będzie Ehhh kupiłabym ale do końca miesiąca jestem totalnie spłukana, po wypłacie jadę do kato to może zapytam czy sie co nie uchowało...

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
a ja dzis kupilam sobie paletke trojeczke... jeszcze nie mialam okazji sie przygladac zadnym nowosciom bo bylam na prawie 2letnim odwyku od inglota...

wsadzilam sobie w nia cielista szmineczke, wosk do brwi i korektor... jestem w ciezkim szoku... dawno nie bylam tak zadowolona ze wszystkiego... obawiam sie, ze przypomnialo mi sie czem bylam na tym odwyku... a i dokupiłam sobie jeszcze wysuwany pedzelek... za 5.5zł z wloskow sobola... bardzo fajny!!!
Zaciekawił mnie ten pędzelek, przydałby się do lip painta w słoiczku A z wosku do brwi jesteś zadowlona? Cienie do brwi Inglota uwielbiam ale wos mi nie podszedł wogóle
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 13:06   #2144
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Cholera zawsze kiedy jest TAKA promocja w Inglocie, to mnie nie ma w Polsce
Zaproponowalabym ze moge cos dla Ciebie wybrac, ale problem w tym ze nie wiem jakie cienie juz masz. Sama myslalam ze 2 cienie mi sie powtorza z tymi ktore juz mam. Niestety nie mozna za bardzo sprawdzic jakie cienie sa w kasetce( nie pytalam sprzedawczyni co prawda, ale strasznie ciezko wychodza wiec pewnie odpada), trzeba samemu sie przygladac. Sama oodrzucilam kilka paletek w ktorych po 2 cienie mi sie powtarzaly.

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Kurcze nie kuś kobieto bo jestem skłonna jechać do K-c do Inglota bo pewnie u nas w Mikołowie tej promocji nie będzie Ehhh kupiłabym ale do końca miesiąca jestem totalnie spłukana, po wypłacie jadę do kato to może zapytam czy sie co nie uchowało...
Bede kusila
Oto co zrobilam z paletkami po wyjeciu przegrodek. Wszystkie okragle cienie inglota, ktore mam dalo sie podzielic na dwie nowe paletki Maksymalne upakowanie to 13 cieni. Jedna neutralna, druga kolorowa(tutaj tylko 3 pierwsze cienie sa stare).
Cienie ponizej podpisane na szybko dlugopisem, jedno zdjecie troche nieostre ale chyba widac numerki. Bez swatchy, bo ostatnio troche zajeta jestem nauka, ale moze po swietach pomysle.
edyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 13:22   #2145
marta1403
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 24
Dot.: Inglot

Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z tymi paletami. Ja tez taka chce! Czy ktoras z Was jest z Lublina? Ile taka paletka kosztuje w promocji/bez promocji, ile jest w niej cieni i czy cienie moge sobie wybierac dowolnie? alemi apeytu narobilyscie, takie cudaaa!
marta1403 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 13:25   #2146
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

Edyt, czym sie rozni 62 amc od 65 ? Ładnie ciemniuszki

U nas Młoda nimo nic babeczki tez nic niewiedza - ale niewiem jak w Forum.

Ja kupilam dzisiaj sobie zielona kredke korygującą Korektor w tubce troszke mi skorki podkresla i hmm..zaczyna sie konczyc (daje mu jeszcze z rok:P)...
A w ramach tego ze odwyk kosmetyczne idzie mi tak "pieknie" to jeszcze se baze pod cienie kupilam I bylam w szoku,jak zobaczylam, ze jest brazowa
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 13:36   #2147
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Edyt, czym sie rozni 62 amc od 65 ? Ładnie ciemniuszki

U nas Młoda nimo nic babeczki tez nic niewiedza - ale niewiem jak w Forum.
65 amc to czern ze srebrnymi(i niebieskimi - te dopiero widac po dokladniejszym przyjrzeniu sie) drobinkami, a 62 amc ma czerwone(i zlote) drobinki - slabo widac, bo nieuzywany jeszcze.

Moze niedlugo i do was promocja dotrze, sadzac po wyborze we Wrocku tez dopiero sie zaczela.
edyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 13:42   #2148
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
65 amc to czern ze srebrnymi(i niebieskimi - te dopiero widac po dokladniejszym przyjrzeniu sie) drobinkami, a 62 amc ma czerwone(i zlote) drobinki - slabo widac, bo nieuzywany jeszcze.

Moze niedlugo i do was promocja dotrze, sadzac po wyborze we Wrocku tez dopiero sie zaczela.
dzieki Edyt znawco naprawde fajne kolory

Bede monitorowac na bierzaca czy jest jakas promocja...sek w tym ze Panie w Inglocie nie ułatwiaja mi sprawy, zawsze mowia ze o promocjach dowiaduja sie od klientek, albo poprostu z rana przy otwarciu sklepu.
Nikt mi niepowie z góry co jest przecenione...a szkoda
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 17:56   #2149
MarilynMonroePL
Raczkowanie
 
Avatar MarilynMonroePL
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 155
Dot.: Inglot

a ja swoje promocyjne paletki (brazy, beze) kupilam juz jakis miesiac temu wiec nie wiem jak to jest :P moze co miasto to inaczej ? naprawde okazja.. 30 zl zamiasto 70 :P narazie jeste biedna studentka i nie moge sobie pozowlic na nic nowego ale szykuje sie na korektor i moze jakis pedzel :P
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma. Marilyn Monroe
MarilynMonroePL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-20, 18:28   #2150
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Dot.: Inglot

Wieści z Plazy w Poznaniu
Została im tylko jedna paletka, były tam bodajże jakieś szarości i na pewno żółć. Zupełnie nie moja kolory więc nie przyglądałam się. Podobno promocja byla już od jakiegoś czasu...
Pytałam czy te jakby kwadratowe paletki nie będą już w ofercie, ale Panie mi powiedziały, że nie mają takich informacji więc chyba zostaje po staremu.
Te promocyjne plateki są zrobione z tych cieni jeszcze w starej formule.
__________________
insta: agatalac
agatala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 18:57   #2151
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Inglot

Dziewczyny, a jaki polecacie pędzel do pudru, zastanawiam się między 1SS* a 15BJF* i nie wiem, który wybrać.
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 20:23   #2152
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jaki polecacie pędzel do pudru, zastanawiam się między 1SS* a 15BJF* i nie wiem, który wybrać.
1SS szczegolnie jesli uzywasz pudru sypkiego. Delikatnie oprusza cala twarz i jest na tyle duzy ze robi to dosyc szybko. Bardzo go lubie, ogolnie wole wieksze pedzle do pudru i ten jest bardzo mieciutki.

Natomiast 15BJF moze byc bardziej uniwersalny i bedzie sie nadawal rowniez do rozu.
edyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 20:26   #2153
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Inglot

Jak sytuacja z promocyjnymi paletkami w Krakowie ?

Podoba mi się ta zamieszczona przez Axaxax kolory bardzo moje
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 20:31   #2154
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Jak sytuacja z promocyjnymi paletkami w Krakowie ?

Podoba mi się ta zamieszczona przez Axaxax kolory bardzo moje
No ja wzięłam ostatnią w tej kolorystyce, ale to było w Galerii Kazimierz. Mieli jeszcze zielenie, ale składające się z odrobinę żywszych kolorów. Nie wiem jak z pozostałymi Inglotami w Krakowie. Może warto by było zaglądnąć do tego na Alejach Pokoju?
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 20:37   #2155
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
No ja wzięłam ostatnią w tej kolorystyce, ale to było w Galerii Kazimierz. Mieli jeszcze zielenie, ale składające się z odrobinę żywszych kolorów. Nie wiem jak z pozostałymi Inglotami w Krakowie. Może warto by było zaglądnąć do tego na Alejach Pokoju?
A gdzie ten?
Ja znałam tylko ten w Galerii Krakowskiej.
No i w M1 jeszcze. To to ?

Myślisz, że mogę zadzwonić i zapytać, czy te paletki są dostępne ? bo kawał drogi bym nadłożyła
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 10:43   #2156
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
1SS szczegolnie jesli uzywasz pudru sypkiego. Delikatnie oprusza cala twarz i jest na tyle duzy ze robi to dosyc szybko. Bardzo go lubie, ogolnie wole wieksze pedzle do pudru i ten jest bardzo mieciutki.

Natomiast 15BJF moze byc bardziej uniwersalny i bedzie sie nadawal rowniez do rozu.
Dziękuję ślicznie za wyjaśnienie Chyba skuszę się na 15BJF*
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 10:49   #2157
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez agatala Pokaż wiadomość
Wieści z Plazy w Poznaniu
Została im tylko jedna paletka, były tam bodajże jakieś szarości i na pewno żółć. Zupełnie nie moja kolory więc nie przyglądałam się. Podobno promocja byla już od jakiegoś czasu...
Pytałam czy te jakby kwadratowe paletki nie będą już w ofercie, ale Panie mi powiedziały, że nie mają takich informacji więc chyba zostaje po staremu.
Te promocyjne plateki są zrobione z tych cieni jeszcze w starej formule.
A ja byłam tam ok 1,5 tygodnia temu. Kupowałam paletkę pomadek i potem poprosiłam panią z Inglota, żebymi opowiedziała o promocjach, jakie aktualnie mają, i ona nic nie wspomniała o promocyjnych paletkach A szkoda, bo cena zachęca do kupna No cóż, mówi się trudno - w portfelu mi więcej zostanie
anntab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 20:56   #2158
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Inglot

Zakupiłam dzisiaj dwa lip pencile (takie grube czarne kredki) i teraz mam pytanko... Czy je się jakoś struga? Albo wysuwa?
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 21:06   #2159
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
Zakupiłam dzisiaj dwa lip pencile (takie grube czarne kredki) i teraz mam pytanko... Czy je się jakoś struga? Albo wysuwa?
ja kupilam w Rossmanie strugawke co mozna nia strugac normalne kredki i te grubsze
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 21:31   #2160
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
Zakupiłam dzisiaj dwa lip pencile (takie grube czarne kredki) i teraz mam pytanko... Czy je się jakoś struga? Albo wysuwa?
Temperuje sie taka wieksza temperowka. Idzie troche opornie bo obudowa jest z plastiku, ale da sie
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:41.