Kosmetyki mineralne MEOW - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-06, 17:19   #2431
Mikulinka17
Rozeznanie
 
Avatar Mikulinka17
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 888
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Czy mogłabym prosić Was o wstawienie jeśli ktoś posiada swatchy Angory 2, 3 w formule Pampered Puss? Niestety, przeglądałam już wątek i zdjęcia które kiedyś Isilindil umieściła są już nieaktywne
__________________
Wymienię perfumy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269655
Mikulinka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 20:23   #2432
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

ja kiedys uzywalam Caramel Coretto i potem Angory 2/3, i byla odpowiednia. niestety nie mam juz materialu do swatchy.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 21:15   #2433
mikaaa89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 22
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Chciałabym zapytać, jaka w praktyce jest różnica między odcieniami bengal a siamese w formule flawless feline, poziom jasności 1 (sleek)? Zastanawiam się nad wypróbowaniem któregoś z tych podkładów Meow, mam bladą cerę, kolorystyka trudna do określenia bo skórę mam zniszczoną anybiotykami i oszpeconą przebarwieniami i krostkami. Jedyne co zauważyłam, to że przy stosowaniu większości najjaśniejszych podkładów wybija się szyja o nieco żółtej pigmentacji.
mikaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 10:02   #2434
Mikulinka17
Rozeznanie
 
Avatar Mikulinka17
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 888
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja kiedys uzywalam Caramel Coretto i potem Angory 2/3, i byla odpowiednia. niestety nie mam juz materialu do swatchy.
mhm , w jakiej formule miałaś to Caramel Coretto? Bo u mnie jest odpowiedni Sheer Satin

Full mate był okropny byłam niezdrowo blado żółta i wysuszona

dzięki za odpowiedź
__________________
Wymienię perfumy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269655
Mikulinka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 10:27   #2435
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Po testach odcieni stwierdzam, ze Meow jest zdecydowanie nie dla mnie. Szczerze mówiąc, jestem troszkę zawiedziona, bo wiązałam z nimi jaką tam mineralną przyszłość. Jednak mieszanki kolorów są totalnie nie dla mojej skóry, a szkoda. Najbardziej mógłby pasować mi ocicat. Właśnie, mógłby, gdyby nie był szaro-bury. Szczerze mówiąc, kolory są jak dla mnie dziwne. Wszystkie odcienie, jakich próbowałam, były szare z domieszką czegoś i za nic w świecie nie próbowały nawet się dopasować do odcienia cery Po przeczytaniu tylu pozytywnych opini naprawdę zależało mi na znalezieniu czegoś dla siebie, tym bardziej, że firma ma całkiem bogaty wybór odcieni, a tu taka niespodzianka... Owszem, mogłabym porwać się na tlenki i mieszać samodzielnie, ale nie widzę sensu, gdyż inne firmy leżą na mnie dobrze i kolory też bliższe memu sercu [czy raczej skórze]. Wybronię jednak formułę FF, krycie piękne, skóra gładka już po jednej warstwie, jednak ja nie krycia szukam i wzięłam tylko do testów koloru. Jednakże, jeśli szukacie czegoś ładnie kryjącego, z efektem niemal fotoszopa, a bez maski, to polecam
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 10:50   #2436
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Hej! Mogłybyście mi pomóc?? Mam dwa pytania odnośnie Meow
1) Który poziom jasności Meow FF odpowiada Lumiere VV Fair Warm? 1? 2?
2) W które kolory powinnam celować? Mam bardzo jasną trochę żółtą cerę i własnie nie mogę się zdecydować czy oliwkową czy bardziej złotą. Chociaż w Lumiere Fair Golden by mi chyba bardziej pasował W każdym bądź razie Fair Warm jest kolorystycznie dopasowany tylko jak się przyjrzeć to to widać. A nikt oprócz mnie nie będzie się przecież przyglądał
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 12:31   #2437
Senssi9
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Kurcze, a ja ostatnio tak baaardzo się rozczarowałam.
Używam podkładu meow formuła FF
w kolorze frisky chartreux od ponad roku.
Byłam zachwycona, przez ten rok służył mi znakomicie,
wyglądał na twarzy jak druga skóra, nie odznaczał się, ładnie matowił...
a tu tydzień temu- buuum!
Począł się rolować, uwidaczniać na twarzy, po nałożeniu tworzył płaski mat, a po pół h zaczął się świecić.
Nie macie pojęcia jakie było moje zdziwienie, gdy mój ulubieniec urządził mi taki cyrk.
Dodam, że w ciągu tego roku zupełnie nie zmieniłam pielęgnacji ani też nie zmienił się typ mojej cery (poza tym, że mam mniej wyprysków )
Z czym mogę powiązać tę drastyczną zmianę? Podkład przechowuje w ciemnym, suchym miejscu w dodatku podobno minerały nie mają daty określające przydatność do użycia...

Czy któraś z Was spotkała się z takim przypadkiem?
Nie wiem co mam o tym myśleć. Zostało mi ponad 3/4 tego superwydajnego drania.

Kochane, pomóżcie rozwiązać mi tą zagadkę.
Senssi9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-08, 12:47   #2438
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Senssi9 Pokaż wiadomość
Kurcze, a ja ostatnio tak baaardzo się rozczarowałam.
Używam podkładu meow formuła FF
w kolorze frisky chartreux od ponad roku.
Byłam zachwycona, przez ten rok służył mi znakomicie,
wyglądał na twarzy jak druga skóra, nie odznaczał się, ładnie matowił...
a tu tydzień temu- buuum!
Począł się rolować, uwidaczniać na twarzy, po nałożeniu tworzył płaski mat, a po pół h zaczął się świecić.
Nie macie pojęcia jakie było moje zdziwienie, gdy mój ulubieniec urządził mi taki cyrk.
Dodam, że w ciągu tego roku zupełnie nie zmieniłam pielęgnacji ani też nie zmienił się typ mojej cery (poza tym, że mam mniej wyprysków )
Z czym mogę powiązać tę drastyczną zmianę? Podkład przechowuje w ciemnym, suchym miejscu w dodatku podobno minerały nie mają daty określające przydatność do użycia...

Czy któraś z Was spotkała się z takim przypadkiem?
Nie wiem co mam o tym myśleć. Zostało mi ponad 3/4 tego superwydajnego drania.

Kochane, pomóżcie rozwiązać mi tą zagadkę.
Może to wina pory roku, klimatyzacji, ogrzewania, mrozów? Jeśli pielęgnacji nie zmieniłaś, to skóra, zależnie od czynników może się zmienić. A raczej na pewno, tym bardziej, że zimą wymaga innej ochrony, niż np. latem. Może zwyczajnie walczy z czynnikami z zewnątrz, broni się przed obecna pogodą i stąd bunt w postaci przygód Prawdopodobnie powinnaś zainwestować w bogatszy, bardziej treściwy krem, problemy powinny zniknąć.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 13:10   #2439
Senssi9
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Może to wina pory roku, klimatyzacji, ogrzewania, mrozów? Jeśli pielęgnacji nie zmieniłaś, to skóra, zależnie od czynników może się zmienić. A raczej na pewno, tym bardziej, że zimą wymaga innej ochrony, niż np. latem. Może zwyczajnie walczy z czynnikami z zewnątrz, broni się przed obecna pogodą i stąd bunt w postaci przygód Prawdopodobnie powinnaś zainwestować w bogatszy, bardziej treściwy krem, problemy powinny zniknąć.

Dziękuję za wskazówkę. Mimo to, jakoś nie potrafię tego powiązać. Moja skóra jest zauważalnie w najlepszej kondycji na przestrzeni dekady! Stosuje samorobiony, dość bogaty krem, który służy mi od ponad 3 lat właśnie w okresie jesienno-zimowym. A w tym sezonie dodatkowo, buzia jest nawilżona i gładka jak nigdy przy jednoczesnym braku nadmiernego przetłuszczenia w strefie T, stąd moje największe zdziwienie.
Może faktycznie to kwestia bardziej intensywnego niż zwykle sezonu grzewczego w moim domu i co za tym idzie, sporych różnic temperatur. Sama już nie wiem..
Senssi9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 20:08   #2440
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Senssi9 Pokaż wiadomość
Dziękuję za wskazówkę. Mimo to, jakoś nie potrafię tego powiązać. Moja skóra jest zauważalnie w najlepszej kondycji na przestrzeni dekady! Stosuje samorobiony, dość bogaty krem, który służy mi od ponad 3 lat właśnie w okresie jesienno-zimowym. A w tym sezonie dodatkowo, buzia jest nawilżona i gładka jak nigdy przy jednoczesnym braku nadmiernego przetłuszczenia w strefie T, stąd moje największe zdziwienie.
Może faktycznie to kwestia bardziej intensywnego niż zwykle sezonu grzewczego w moim domu i co za tym idzie, sporych różnic temperatur. Sama już nie wiem..
To bardzo możliwie, mi zawsze skóra mocno się przesusza w okresie zimowym, niestety... Nie do pomyślenia dla mnie kilka lat temu, kiedy byłam przekonana, że jestem typowym tłuściochem Może też na obecną porę roku sama formuła podkładu jest źle dobrana dla twojej skóry? Może Wizażanki używające Meow mają jakieś sugestie w tej sprawie
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 18:20   #2441
asiatipl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 72
Thumbs up Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Hej Dziewczyny! Mam problem, zamówiłam 21.01. minerałki meow. 23.01. dostałam potwierdzenie wysyłki, oczywiście ucieszyłam się, że tak szybko wysłali, ale cóż minęły ponad 2 tygodnie, a przesyłki nie ma.
Nie wiem czy powinnam się denerwować, ale zamawiałam również dla koleżanek z pracy i trochę już dziwnie na mnie patrzą, tym bardziej, że m-c temu zamawiałam dla nich z lumiere i przyszło po 10 dniach, a teraz minęło od zamówienia ...
Proszę napiszcie jak szybko przychodzi od potwierdzenia wysyłki, a ile najdłużej czakałyście, żebym się już nie denerwowała, że może zaginęła. Dodam, że raz już zamawiałam z MEOW i dostałam po 9 dniach od zamówienia.
asiatipl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-11, 19:23   #2442
dota_st
Raczkowanie
 
Avatar dota_st
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 125
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez asiatipl Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! Mam problem, zamówiłam 21.01. minerałki meow. 23.01. dostałam potwierdzenie wysyłki, oczywiście ucieszyłam się, że tak szybko wysłali, ale cóż minęły ponad 2 tygodnie, a przesyłki nie ma.
Nie wiem czy powinnam się denerwować, ale zamawiałam również dla koleżanek z pracy i trochę już dziwnie na mnie patrzą, tym bardziej, że m-c temu zamawiałam dla nich z lumiere i przyszło po 10 dniach, a teraz minęło od zamówienia ...
Proszę napiszcie jak szybko przychodzi od potwierdzenia wysyłki, a ile najdłużej czakałyście, żebym się już nie denerwowała, że może zaginęła. Dodam, że raz już zamawiałam z MEOW i dostałam po 9 dniach od zamówienia.
Ja Cię niestety nie pocieszę Ja dostałam potwierdzenie wysyłki z Meow 13.12. i do tej pory nic nie doszło. Już pisałam do nich w tej sprawie, bo właśnie mija 2 miesiące, ale nie odpisali. Jutro znowu im się przypomnę. Pocieszam się tylko tym, że z Lauress też nic nie doszło, a zamawiałam 08.01. To musiałby być straszny pech, żeby obie przesyłki zaginęły.
Życzę cierpliwości Tobie i sobie.

Edytowane przez dota_st
Czas edycji: 2013-02-11 o 23:47
dota_st jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 06:50   #2443
asiatipl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 72
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

No to faktycznie nie pocieszyłam się. Ale czy to możliwe żeby przesyłki zwłaszcza takie ginęły na poczcie. Ja rozumiem jedna na 1000 wysłanych do polski, ale jak poczytałam w wątku to sytuacji takich bywa więcej, i nawet zarejestrowana przesyłka nie daje gwarancji. Kurczę moje zamówienie w sumie było na 200zł w tym moje na 70zł, a reszta koleżanek. No nie fajnie było by się ot tak po prostu pozbyć tej kasy. No nic zaczynam modlić się żeby po prostu przyszła przesyłka jak najszybciej. A czy z tym nr amerykańskim przesyłki coś dowiem w polsce gdzie była albo czy dotarła w ogóle do polski?
asiatipl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 09:55   #2444
dota_st
Raczkowanie
 
Avatar dota_st
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 125
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Ja się już o to pytałam w wątku. Niestety darmowe przesyłki nie są rejestrowane i ten nr nic nam nie daje. Pozostaje czekać. Inna sprawa, że w zamówieniu z Lauress mam ten tracking number i też przesyłki nie można zlokalizować. Według Meow na przesyłki międzynarodowe trzeba czekać 30 dni roboczych, a potem się do nich odezwać. Ja tak zrobiłam, ale odpowiedzi brak. Dzisiaj napiszę do nich jeszcze raz i dam znać jak się odezwą.
dota_st jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 16:30   #2445
asiatipl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 72
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Napisałam wczoraj do Meow z prośbą o ustalenie czy przesyłka wyszła z Stanów, ospisali że udało im się ustalić że 25.01. wyszła z Stanów i przykro im że jeszcze jej nie otrzymałam, i z prośbą o poinformowanie ich jeśli nie dostanę jej do końca lutego to oni chętnie zrobią reship. Ok więc raczej się spodziewam że jej nie dostanę, szkoda tylko że będę tyle czekać, no i potem oby druga przyszła.
asiatipl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 20:12   #2446
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Niestety i do mnie jakoś bardzo długo tym razem idzie przesyłka Odpisali mi, że wysłana 25 stycznia i jeszcze nie dotarła
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 20:40   #2447
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Zdarza się, że ulubiony podkład płata mi figle - to roluje się niemiłosiernie, to tworzy maskę - mimo tego, że pielęgnacji nie zmieniam; Jest tylko jedno wyjście - odłożyć i przeczekać minerałów fochy
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 08:48   #2448
asiatipl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 72
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Niestety i do mnie jakoś bardzo długo tym razem idzie przesyłka Odpisali mi, że wysłana 25 stycznia i jeszcze nie dotarła
Nie to żebym się cieszyła z czyjegoś nieszczęścia, ale to jest jakieś pocieszenie. Bo przecież chyba nie możliwe żeby 2 różne przesyłki wysłane w mniej więcej w tym samym czasie tak po prostu zaginęły, może akurat teraz coś tam na poczcie źle działa i idą dłużej. Więc znowu jest dla mnie nadzieja.

Mariola13 bardzo proszę o info. jak Twoja przesyłka dotrze, będzie to dla mnie podwójną nadzieją, że moja pojawi się w podobnym czasie.

Edytowane przez asiatipl
Czas edycji: 2013-02-15 o 08:51
asiatipl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 10:40   #2449
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez asiatipl Pokaż wiadomość
Nie to żebym się cieszyła z czyjegoś nieszczęścia, ale to jest jakieś pocieszenie. Bo przecież chyba nie możliwe żeby 2 różne przesyłki wysłane w mniej więcej w tym samym czasie tak po prostu zaginęły, może akurat teraz coś tam na poczcie źle działa i idą dłużej. Więc znowu jest dla mnie nadzieja.

Mariola13 bardzo proszę o info. jak Twoja przesyłka dotrze, będzie to dla mnie podwójną nadzieją, że moja pojawi się w podobnym czasie.
Sama drżę w oczekiwaniu na nią. Nigdy tak długo do mnie nie szły przesyłki z Meow
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-15, 22:59   #2450
dota_st
Raczkowanie
 
Avatar dota_st
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 125
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Przesyłki przesyłkami, ale czemu nie odpisują na moje maile . Jakiegoś strasznego pecha mam do nich. Najpierw nie potwierdzili mojego zamówienia (wiem, że to czasem się zdarza), potem kilkakrotnie musiałam upominać się o info odnośnie wysyłki, a teraz to. Powiedzcie ile czasu zwykle czekacie na odpowiedź.
dota_st jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 09:09   #2451
asiatipl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 72
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez dota_st Pokaż wiadomość
Przesyłki przesyłkami, ale czemu nie odpisują na moje maile . Jakiegoś strasznego pecha mam do nich. Najpierw nie potwierdzili mojego zamówienia (wiem, że to czasem się zdarza), potem kilkakrotnie musiałam upominać się o info odnośnie wysyłki, a teraz to. Powiedzcie ile czasu zwykle czekacie na odpowiedź.
Sprawdź w spamie bo mi cała korespondencja z nimi trafia do spamu, a odpowiedź otrzymałam na maila na następny dzień.
asiatipl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 18:12   #2452
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Ja odpowiedzi też mam zwykle w ciągu 1-2 dni.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 23:04   #2453
dota_st
Raczkowanie
 
Avatar dota_st
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 125
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez asiatipl Pokaż wiadomość
Sprawdź w spamie bo mi cała korespondencja z nimi trafia do spamu, a odpowiedź otrzymałam na maila na następny dzień.
Ha, mam znalazłam ....... właśnie w spamie. Dziwne, bo jeden mail dotarł normalnie, a reszta trafiła do spamu. Zwracam więc honor obsłudze Meow, bo odpowiedź sprzed 2 tygodni też tam była .
Nie wiem jak reship wyglądał wcześniej, bo to moje pierwsze zamówienie z Meow, ale teraz dostałam dwie możliwości do wyboru:
1) Mam czekać, aż paczka do nich wróci (a twierdzą, że wracają), potem potwierdzić adres i zapłacić za przesyłkę według aktualnego cennika.
2) Mogę też prosić o natychmiastowy reship, bo minęło już 45 dni od jej nadania. Jednak oprócz opłaty za przesyłkę musiałabym zapłacić 50 % wartości zamówienia. Pieniądze zwrócą mi jak wróci do nich pierwsza nadana paczka - oczywiście bez kosztów wysyłki. Nie można powtórnie ubiegać się o zniżki w wysyłanym ponownie zamówieniu. ("Discounts/coupons cannot be reapplied to your reshipped order" - nie bardzo to rozumiem. Czy chodzi o aktualnie obowiązujące zniżki, czy o te co obowiązywały w momencie zamawiania.) I oczywiście produkty wycofane ze sprzedaży też nie będą mogły być powtórnie wysłane.

Wybrałam pierwszą opcję, więc dalej czekam .............
Mam tylko nadzieję, że przesyłka rzeczywiście do nich wróci. Tak jak pisałam wcześniej Lauress wysłane 08.01. też przepadło, ale tam trzeba czekać 60 dni żeby dać im znać.
Zagraniczne zakupy chyba jednak nie dla mnie. Za dużo nerwów i za małe prawdopodobieństwo otrzymania paczki (przynajmniej w moim przypadku).
dota_st jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 09:13   #2454
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Ja niestety w dalszym ciągu czekam na swoją przesyłkę
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 16:58   #2455
asiatipl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 72
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Ja też ciągle czekam i podobnie jak dota_st zniechęciłam się do zakupów z zagranicy. To były moje 3 i dwie poprzednie odbyły się bardzo szybko bezproblemowo, aż sama byłam zaskoczona, że trwało to 8 i 14 dni kalendarzowych, a teraz to już mi się płakać chce. Zwłaszcza, że zamawiałam dla koleżanek, i chyba ich też nie zainteresuję tymi kosmetykami. Bo czas oczekiwania przekracza granice. A szkoda bo same kosmetyki są warte uwagi.

Edytowane przez asiatipl
Czas edycji: 2013-02-19 o 17:02
asiatipl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 19:49   #2456
asiatipl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 72
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

No cóż rozumiem, że milczenie z strony Mariola13 oznacza brak przesyłki U mnie też brak meow i pomysłów, pisałam maile na pocztę, urzędy celne i wszyscy mi się wykręcają, że przesyłka L..... jest nierejestrowana co nie pozwala na ustalenie jej miejsca pobytu. Modlę się żeby przyszło i żebym nie musiała bawić się w reshipy, ale powoli nadziei mi już brak, a tak już chciałabym próbować zamawianych cieni, bo podkład to już nie nowość i zapas mam na dosyć długo, więc jego stratę mogłabym przeżyć, ale cienie... Hm...
asiatipl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 20:21   #2457
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dziwna historia, MEOW zawsze działało szybko i sprawnie (przynajmniej w moim przypadku), a tu takie rozczarowanie...
Mimo wszystko podskoczyłabym jeszcze raz na pocztę, bo czasem listonosze "zapominają" zostawić awizo i paczka leży i czeka w urzędzie, aż ją zwrócą do nadawcy. Możliwe też, że ktoś w sortowni/punkcie pocztowym ma po prostu "lepkie ręce".
Mi też już ginęły zagraniczne przesyłki, choć ostatnio - odpukać - wszystko jest ok. Zamawianie zza kałuży to jednak pewne ryzyko, dlatego chyba nie podjęłabym się kupować również dla kogoś innego...
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 21:42   #2458
marcy_83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 18
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dziewczyny chciałabym spróbować Meow, z lumiere uzywam light medium warm lub medium warm w formule casmere - czy mogłybyście mi podpowiedzieć w co celować w Meow?
marcy_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 09:45   #2459
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez marcy_83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chciałabym spróbować Meow, z lumiere uzywam light medium warm lub medium warm w formule casmere - czy mogłybyście mi podpowiedzieć w co celować w Meow?
Co prawda ja używam light warm cashmere z Lumiera
z Meow 2-Korat
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 11:09   #2460
marcy_83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 18
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Co prawda ja używam light warm cashmere z Lumiera
z Meow 2-Korat
Dziękuje, przynajmniej wiem już w jaki odcień celowac.
marcy_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-02 00:24:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:43.