problem z tlusta cera i nie tylko... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-15, 14:41   #1
izii18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10
Red face

problem z tlusta cera i nie tylko...


Czesc. Mam maly problem poniewaz mam tlusta cere i zawsze jak robie sobie makijaz to po pewnym czasie podklad mi sie wchlania w skure i staje sie niewidoczny praktycznie, mam jasna karnacje dlatego tez stosuje jasny podklad zeby nie bylo widac za bardzo roznicy odcieni na skorze Prosze pomozcie mi bo juz mnie to strasznie denerwuje dochodzi do tego ze rezygnuje calkowicie z makijazu a czasem musze go miec zeby ukryc niedoskonalosci skory.wiem ze napewno podobny watek juz byl bo tak jak przegladalam to troszke jest o tlustej cerze ale chcialam sie odniesc do mojego problemu.No i jeszcze jedno bo nie wiem czy to kwestia tego ze cienie sa nietrwale czy czegos innego a mianowicie chodzi mi o to ze jak nakladam cienie to po pewnym czasie powiedzmy po godzinie one sie rozmazuja skupiaja sie w calosc tworzac kreske powiedzmy po srodku powieki mam nadzieje ze mi jakos pomozecie doradzicie Pozdrawiam i czekam na rady
izii18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 15:47   #2
salamanca
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 273
Dot.: problem z tlusta cera i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez izii18 Pokaż wiadomość
Czesc. Mam maly problem poniewaz mam tlusta cere i zawsze jak robie sobie makijaz to po pewnym czasie podklad mi sie wchlania w skure i staje sie niewidoczny praktycznie, mam jasna karnacje dlatego tez stosuje jasny podklad zeby nie bylo widac za bardzo roznicy odcieni na skorze Prosze pomozcie mi bo juz mnie to strasznie denerwuje dochodzi do tego ze rezygnuje calkowicie z makijazu a czasem musze go miec zeby ukryc niedoskonalosci skory.wiem ze napewno podobny watek juz byl bo tak jak przegladalam to troszke jest o tlustej cerze ale chcialam sie odniesc do mojego problemu.No i jeszcze jedno bo nie wiem czy to kwestia tego ze cienie sa nietrwale czy czegos innego a mianowicie chodzi mi o to ze jak nakladam cienie to po pewnym czasie powiedzmy po godzinie one sie rozmazuja skupiaja sie w calosc tworzac kreske powiedzmy po srodku powieki mam nadzieje ze mi jakos pomozecie doradzicie Pozdrawiam i czekam na rady
Jeśli chodzi o cerę musisz kupić podkład dobrze kryjący, bardzo dobry jest liftingujący z LOREAL, kosztuję około 40 zł, ale jest super - sprawdziłam, a mam taką samą cerę jak Ty.

Po za tym zainwestuj w bibułki matującej, najlepsze są w SEPHORZE, kosztują bodajże około 40/50 zł ale są extra!! Jak tylko cera zaczyna Ci się świecić, możesz przetrzeć ją tą bibułką i po kłopocie.

Jeżeli chodzi o cienie to po pierwsze masz je albo słabe, albo stare. Dobre są np. z INGLOT, używam ich już parę lat i jestem zadowolona.
Na powiekę nakładasz najpierw podkład w kremie, potem obsypujesz odrobinkę pudrem sypkim bądź w kamieniu i na to dopiero cienie, będę się trzymały idealnie cały dzień!

Pozdrawiam.
salamanca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 18:32   #3
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: problem z tlusta cera i nie tylko...

trwały podkład, np. revlon colorstay.
sypki puder matujący.
bibułki matujące
baza pod cienie do powiek,np. Lumene.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 14:00   #4
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: problem z tlusta cera i nie tylko...

ja radze przejrzec opinie na KWC, moim zdaniem najlepszy podklad, jakiego uzywalam dotychczas to Colorstay Revlona, do tlustej cery, choc w zeszlym tygodniu postanowilam sie przerzucic (juz na zqwsze) na mineraly...
A odnosnie cieni...Rowniez Revlon! nie zalamuje sie, nie wazy i utrzymuje na powiece caly dzien
polecam
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 14:40   #5
greeneyedlady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bielawa
Wiadomości: 24
Dot.: problem z tlusta cera i nie tylko...

ojoj...
To ja chyba wydam się Wam dziwakiem... też mam miejscami tłustą cerę, ale zamiast używać i podkładu i pudru w kamieniu stosuje Max Factor Creme puff bezpośrednio po nałożeniu kremu i efekt jest bardzo fajny. Buzia wygląda naturalnie a nawet jesli zacznie lekko błyszczeć to wystarcza bibułki z pudrem
greeneyedlady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:43.