Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-09, 23:23   #3841
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

A ja właśnie kliknęłam refill nowej formuły i jak tylko trochę przetestuję dam znać, zwłaszcza, że dotychczas używałam NF, a takich porównań tutaj niewiele
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 08:49   #3842
wani
Rozeznanie
 
Avatar wani
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 746
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
A ja właśnie kliknęłam refill nowej formuły i jak tylko trochę przetestuję dam znać, zwłaszcza, że dotychczas używałam NF, a takich porównań tutaj niewiele
O super! Czekam z niecierpliwoscia na Twoje porownanie
wani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 09:15   #3843
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Kliknęłam próbki nowej formuły, zobaczmy
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 18:29   #3844
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Dziewczyny ktore maja juz nowa formule moze wkleicie fotki podkladu na twarzy ?
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 18:33   #3845
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ktore maja juz nowa formule moze wkleicie fotki podkladu na twarzy ?
ja widziałam dzisiaj na jednym z blogów, ale nie wiem czy tak mogę wkleić tutaj do niego link... zapytam się i ew. wkleję.
ja mam próbki tego podkładu, ale żadnego zdjęcia nie zrobiłam.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 05:56   #3846
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Do corki_rybaka (po raz ostatni). Bez czytania ze zrozumieniem jakakolwiek dyskusja jest pozbawiona sensu. Nigdzie nie podważyłam faktu emitowania IR przez puder turmalinowy (zwróciłam jedynie uwagę na różne długości fal podawane przez różne źródła). Przede wszystkim jednak na brak opublikowanych badań poświęconych oddziaływaniu pudru turmalinowego na syntezę kolagenu, dodajmy - w skórze ludzkiej i za pośrednictwem określonego medium. Rzuć okiem na wstęp pierwszego przywołanego przez Ciebie studium - autorzy informują, że ma ono na celu stworzenie wskazówek teoretycznych dla przyszłych zastosowań pudru turmalinowego (dodajmy, że nie jest to artykuł z dziedziny kosmetologii czy dermatologii). Idąc tropem Twojego rozumowania, należałoby uznać, że większość badań empirycznych jest zbędna, a zróżnicowanie obiektów badań i dziedzin nauki nie ma żadnego znaczenia. Wystarczy połączyć kropki.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 19:33   #3847
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja mogę wstępnie wypowiedzieć się na temat nowej formuły po 3 dniach Complexion Perfector testów, w porównaniu do formuły NF -krycie jak dla mnie praktycznie takie samo,natomiast zobaczymy dalej ale wydaje mi się że z każdym kolejnym dniem lepiej leży na twarzy i ładniej wygląda i w dodatku wytrzymuje do wieczora.Wstrzymam się jeszcze z opinią na temat wpływu podkładu na samą cerę bo chcę być sama pewna w 100% .
Żałuję że wziełam tylko próbkę puderku Immediate Beauty bo jest boski Mam kolor Natural Beauty jest jak delikatny bronzerek,ociepla cerę i nadaje jej świetlistosci(używam podkładu na poziomie medium ,3),przypomina mi troszkę Sunsplusher z Meow z tym że ten z Pixie jest subtelnieszy.
I zamówiłam jasno beżowy korektor(na moje siniaki pod oczami) troszkę za jasny ale na zimę ujdzie,dostałam gratis pełnowymiarowy korektor żółty,już go miałam bardzo fajnie neutralizuje zaczerwienienia.Pod oczki mieszam właśnie żółty i beżowy.
No i dostałam również małą próbkę korektora różowego,pobawię się nim w weekend bo rano w tygodniu przed pracą to trochę boję się takich eksperymentów ,na mojej twarzy wszelkie różowe tony sprawiają że wyglądam jak świnka pigi

Dodam jeszcze ze mam cerę wrażliwą,mieszaną ,naczynkową z tendencją do liszajów na policzkach i grudek w strefie T.W moim przypadku nowa formuła nie ma wpływu na naczynka.

Edytowane przez EmilaDz78
Czas edycji: 2011-10-13 o 22:08
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-13, 22:55   #3848
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

EmilaDz78 AAA pójdę z torbami!!!
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 12:24   #3849
tova1
Zakorzenienie
 
Avatar tova1
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 5 890
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

[QUOTE=EmilaDz78;29946429]
Żałuję że wziełam tylko próbkę puderku Immediate Beauty bo jest boski Mam kolor Natural Beauty jest jak delikatny bronzerek,ociepla cerę i nadaje jej świetlistosci(używam podkładu na poziomie medium ,3),przypomina mi troszkę Sunsplusher z Meow z tym że ten z Pixie jest subtelnieszy.
QUOTE]

Kusisz strasznie

Czy bardzo się świecisz po tym pudrze, bo mam bardzo tłustą skórę i trochę się boję zakupić w ciemno biga, bo podkłady Pixie mi zupełnie nie leżą, ale puder był całkiem niezły (ten bardziej matujący - nie pamietam nazwy, bo miałam sampla z wymianki).
tova1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 16:15   #3850
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

[QUOTE=tova1;29956588]
Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Żałuję że wziełam tylko próbkę puderku Immediate Beauty bo jest boski Mam kolor Natural Beauty jest jak delikatny bronzerek,ociepla cerę i nadaje jej świetlistosci(używam podkładu na poziomie medium ,3),przypomina mi troszkę Sunsplusher z Meow z tym że ten z Pixie jest subtelnieszy.
QUOTE]

Kusisz strasznie

Czy bardzo się świecisz po tym pudrze, bo mam bardzo tłustą skórę i trochę się boję zakupić w ciemno biga, bo podkłady Pixie mi zupełnie nie leżą, ale puder był całkiem niezły (ten bardziej matujący - nie pamietam nazwy, bo miałam sampla z wymianki).
Niestety po południu cera wymaga bibułki matującej zwłaszcza na czole,ale u mnie to standard więc zdziwiłabym się gdyby było inaczej.
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 04:38   #3851
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez tova1 Pokaż wiadomość
Czy bardzo się świecisz po tym pudrze, bo mam bardzo tłustą skórę i trochę się boję zakupić w ciemno biga, bo podkłady Pixie mi zupełnie nie leżą, ale puder był całkiem niezły (ten bardziej matujący - nie pamietam nazwy, bo miałam sampla z wymianki).
Puder na pewno nie jest matujący ale wygląda bardzo ładnie, nawet solo na jakimś primerze. (zerknij tu napisałam wiecej klik )

Edytowane przez lilianatoja2
Czas edycji: 2011-10-15 o 04:40
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-15, 16:18   #3852
cristilla
Raczkowanie
 
Avatar cristilla
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: sama nie wiem;)
Wiadomości: 180
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Czy w cover de luxe są jakieś składniki, które mogą zapychać?
__________________
Szukaj mnie
Bo sama nie wiem już
Bo nie wiem kiedy sama się odnajdę.
cristilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 16:54   #3853
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez cristilla Pokaż wiadomość
Czy w cover de luxe są jakieś składniki, które mogą zapychać?
Nie znam się na składnikach, ale mam skórę, która momentalnie potrafi się zapchać. A CdL nie zrobił jej absolutnie nic.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 23:55   #3854
cristilla
Raczkowanie
 
Avatar cristilla
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: sama nie wiem;)
Wiadomości: 180
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Mam wrażenie, że mnie zapycha. Nie używałam przez pewien czas i miałam czysty nosek, teraz wróciłam i momentalnie zanieczyszczony. Myślę, że to allantoina.
__________________
Szukaj mnie
Bo sama nie wiem już
Bo nie wiem kiedy sama się odnajdę.
cristilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 23:48   #3855
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Miałam na razie dwa podejścia do nowej formuły i pierwsze, to kompletny niewypał. Nałożyłam na zwykły krem (i hide a pore) i szybko buzia zaczęła się świecić, a w dodatku na nosie podkład zaczął się ważyć.
Dzisiaj nałożyłam na frakcję sojową i było zdecydowanie lepiej. Podkład wytrzymał cały dzień i tylko trochę nosek się świecił. Co mi jednak nie pasuje to to, że widać ten podkład na twarzy (wygląda jakbym miała fluid), a używam takiej samej ilości jak NF.
Na razie robię chwilę przerwy i kończę NF, ale nowej formule dam jeszcze szansę jak przyjdzie do mnie puder bambusowy i żel hialuronowy
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 04:30   #3856
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Może to będzie dziwne co napiszę, ale ja miałam probkę nowej formuły CP i chociaż bardzo się nie przyglądałam mojej skórze, ot zrobiłam makijaż i wyszłam na uczelnię, to ja nie zauwazyłam żadnej różnicy. Nic mnie nie podrażniło, nie wysuszyło, ale też nic na plus nie zauważyłam.

Jeśli miałabym pozostać przy Pixie wychodzi na to że formuły tylko różnią sie ceną.
A na dodatek teraz przeglądarka nie wpuszcza mnie na aukcje i stronę pixie, bo wyskakuje jakieś szkodliwe oprogramowanie ze strony pixie
__________________
Dbam o włoski. Piję drożdze. Ćwiczę fitness i trening Ewy Chodakowskiej. Jestem wege.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 13:30   #3857
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez cristilla Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że mnie zapycha. Nie używałam przez pewien czas i miałam czysty nosek, teraz wróciłam i momentalnie zanieczyszczony. Myślę, że to allantoina.
Nowy CdL jest już bez niej
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 16:37   #3858
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Miałam na razie dwa podejścia do nowej formuły i pierwsze, to kompletny niewypał. Nałożyłam na zwykły krem (i hide a pore) i szybko buzia zaczęła się świecić, a w dodatku na nosie podkład zaczął się ważyć.
Dzisiaj nałożyłam na frakcję sojową i było zdecydowanie lepiej. Podkład wytrzymał cały dzień i tylko trochę nosek się świecił. Co mi jednak nie pasuje to to, że widać ten podkład na twarzy (wygląda jakbym miała fluid), a używam takiej samej ilości jak NF.
Na razie robię chwilę przerwy i kończę NF, ale nowej formule dam jeszcze szansę jak przyjdzie do mnie puder bambusowy i żel hialuronowy
Ja przy pierwszym podejściu nałożyłam tyle samo co formuły NF i zrobiłam sobie tapetę,podkreśliło mi suche skórki i w ogóle stwierdziłam że masakra ,ale testy zaczełam w @ i cerę miałam delikatnie mówiąc nie wyjściową.Teraz daję znacznie mniej nowej formuły i jestem zachwycona,poza tym mam wrażenie że kolor cery mi się ujednolicił i skóra jest jakby grubsza,jeżeli ktoś powie ze to efekt placebo to niech mu będzie ,czy to wiara czy podkład jest mi wszystko jedno ważne że bez makijażu buzia wygląda coraz lepiej
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 17:03   #3859
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Naste
Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Ja przy pierwszym podejściu nałożyłam tyle samo co formuły NF i zrobiłam sobie tapetę,podkreśliło mi suche skórki i w ogóle stwierdziłam że masakra ,ale testy zaczełam w @ i cerę miałam delikatnie mówiąc nie wyjściową.Teraz daję znacznie mniej nowej formuły i jestem zachwycona,poza tym mam wrażenie że kolor cery mi się ujednolicił i skóra jest jakby grubsza,jeżeli ktoś powie ze to efekt placebo to niech mu będzie ,czy to wiara czy podkład jest mi wszystko jedno ważne że bez makijażu buzia wygląda coraz lepiej
Następnym razem spróbuję nałożyć trochę mniej, ale niestety nie mogę powiedzieć tego samego o swojej cerze Zamiast lepiej, jest gorzej...
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-17, 17:26   #3860
bierdonka
Wtajemniczenie
 
Avatar bierdonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: jestem czarownica wiec pewnie gdzies latam na miotle...
Wiadomości: 2 048
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez fortepianistka Pokaż wiadomość
A na dodatek teraz przeglądarka nie wpuszcza mnie na aukcje i stronę pixie, bo wyskakuje jakieś szkodliwe oprogramowanie ze strony pixie
zabezpieczenie antyzakupowe :P
bierdonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 20:29   #3861
maleeva
Raczkowanie
 
Avatar maleeva
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 150
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Testuję próbki CP od tygodnia,w porównaniu do CdL podkład jest bardziej suchy, ale o dziwo lepiej trzyma się skóry, dłużej utrzymuje , na razie nie wysuszył mi skóry,choć mam cerę właśnie suchą,ale mocno ją ostatnio nawilżam,więc jest w dobrej kondycji,zobaczymy jak będzie sprawował się na dłuższą metę.
Krycie według mnie podobne, czyli średnie,z tymże CP wygląda lepiej na twarzy,bardziej naturalnie, CdL potrafił zrobić maskę przy większej ilości.

Na razie jestem zadowolona zwłaszcza, że znalazłam nowy bardziej pasujący mi odcień Ayperi 2.
maleeva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 17:16   #3862
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

p.Sylwia odpisala mi na mejla ze formuly ktorych nie ma obecnie na All beda dostepne w przyszlym tyg.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 13:24   #3863
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

sub
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 21:15   #3864
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Proszę, poradźcie mi w kwestii doboru koloru. Czy wiecie może, który z odcieni plasowałby się pomiędzy Ayperi a Blossom? Chodzi mi o to, żeby był nieco oliwkowy i nieco żółtawy. Ayperi 3 jest za jasny i za mało żółty, taki niewyraźny, podobnie Tinkerbell. Miałam dawno temu Ayperi 4, ale nie pamiętam, czy był on sporo ciemniejszy, czy tylko trochę. Shylee 3 i 4 są zbyt zółto-pomarańczowe dla mnie, a Blossom 3 jest prawie idealny, ale też ciut za żóły. czy jest coś pośrodku, czy Blossom 2 jest dużo jaśniejszy niż 3? Wszystko w formule CdL a jeszcze lepiej CP (ale tu raczej jeszcze brak aż tak pogłębionych testów )
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 06:21   #3865
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Wiem, że to moze wydać ci się dziwne ale zauwazyłam, że niektóre kolory są częsciej wybierane niż inne, nie wiem skąd to się bierze, moze jakoś lepiej się dopasowują czy coś. I to dotyczy moim zdaniem odcienia Aubrey.

Sama też błądziłam na początku miałam większość próbek z odcieni oliwkowych i neutralnych(między innymi te które ty wymieniasz) ale chociaż nigdy bym się nie spodziewała już od dawna kupuję Aubrey i wygląda bardzo dobrze. Także przy kolejnej próbie weź sobie też to, może też ci się sprawdzi.
__________________
Dbam o włoski. Piję drożdze. Ćwiczę fitness i trening Ewy Chodakowskiej. Jestem wege.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 21:13   #3866
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez fortepianistka Pokaż wiadomość
Wiem, że to moze wydać ci się dziwne ale zauwazyłam, że niektóre kolory są częsciej wybierane niż inne, nie wiem skąd to się bierze, moze jakoś lepiej się dopasowują czy coś. I to dotyczy moim zdaniem odcienia Aubrey.

Sama też błądziłam na początku miałam większość próbek z odcieni oliwkowych i neutralnych(między innymi te które ty wymieniasz) ale chociaż nigdy bym się nie spodziewała już od dawna kupuję Aubrey i wygląda bardzo dobrze. Także przy kolejnej próbie weź sobie też to, może też ci się sprawdzi.
Ciekawe, co piszesz...Ale jednak ciężko mi jakoś przełamać opór przed neutralnym beżem z chłodnymi podtonami. Używałam takich odcieni prawie całe życie i całe życie wyglądałam jak blada, wymizerowana i niezdrowa. Odkąd odkryłąm żółtawe oliwki nareszcie wyglądam jak człowiek. Być moze jest tak, jak piszesz, ze odcień dostosowuje się do karnacji, ale musiałąbym się mocno odważyć. Dzięki za poradę.
Dziś nałożyłam Blossom 3, ale jest ciut za żółty. Zmienię troszkę kolor włosów, może się lepiej dopasuje. Bo formuła CP coraz bardziej mnie przekonuje.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 22:46   #3867
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

A mnie formuła CP w ogóle nie odpowiada Zdecydowanie zostaję przy NF.
Kolor jednak też do mnie nie pasuje, a mam teraz Tinkerbell. Jeszcze pierwsza warstwa jest ok, ale jak robię poprawki w ciągu dnia (a niestety przy tej formule to u mnie konieczność), to wyglądam jakbym była chora. Shaylee 3 jest super kiedy jestem opalona, ale na zimę muszę znaleźć inny odcień lub spróbować shaylle 2.
Szkoda, że nie wzięłam próbki CP tylko od razu refilla
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 16:15   #3868
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
A mnie formuła CP w ogóle nie odpowiada Zdecydowanie zostaję przy NF.
Kolor jednak też do mnie nie pasuje, a mam teraz Tinkerbell. Jeszcze pierwsza warstwa jest ok, ale jak robię poprawki w ciągu dnia (a niestety przy tej formule to u mnie konieczność), to wyglądam jakbym była chora. Shaylee 3 jest super kiedy jestem opalona, ale na zimę muszę znaleźć inny odcień lub spróbować shaylle 2.
Szkoda, że nie wzięłam próbki CP tylko od razu refilla
tinkerbell powinien mi pasowac ale chyba nie mam nic ciekawego do zaproponowania w zamian
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 16:38   #3869
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

ja moge zaproponowac aubrey 2 ale tylko CdL
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 22:07   #3870
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

CDL złazi u mnie niestety tak samo jak CP
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-29 13:42:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:11.