Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-16, 22:35   #1021
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja dzisiaj użyłam ciemnej czekolady i jestem całkiem zadowolona (jak na razie !).
Kolorek bardzo podobny do tego na opakowaniu, nieco ciemniejszy - baaaardzo ciemny brąz, a włąściwie czerń z brązowym/rudawym/czekoladowym (to najlepsze określenie) połyskiem. Mam nadzieję, że po kilku myciach wypłucze się do ciemnego brązu .
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 18:29   #1022
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Czy jesli uzyje castingu to bede mogla jeszcze rozjasniacz wloski rozjasniaczem ?
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 10:10   #1023
jamboa
Raczkowanie
 
Avatar jamboa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 219
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

cześć dziewczyny mam zamiar zafarbować sobie włosy na jakiś ładny ciemny brąz i zastanawiam się nad Castingiem.. czy któraś farbowała kolorem brąz albo jasny brąz? różnią się one bardzo od siebie? nie wychodzą czarne? (mam włosy naturalne ciemny blond) czy ta farba się spiera i czy po ciemnych brązach nie zostają rude przebłyski?
jamboa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 10:55   #1024
kasika17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 18
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Witam mam małe pytanie kupiłam wczoraj casting brąz.przeczytałam instrukcje i mam małe wątpliwości...poniewaz jest tam napisane ze należy najpierw trzymac 15 min na gorze a potem reszte 5 min.Czy wy tez tak robicie?bo zawsze malowalam całość i trzymałam o wiele dłużej
kasika17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 11:17   #1025
goskagb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 57
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Witam Niedawno rozjaśniłam pasemkami włosy, niemal czarne od wielokrotnego farbowania..brązami. Niestety pasemka wyszły żółte, na końcach pomarańczowe; końcówki były bardzo suche i zniszczone. Półtora tygodnia później nałożyłam Casting kolor Nugat i jestem bardzo zadowolona. Po 1 - wystarcza na bardzo gęste włosy średniej długości (żadna inna farba nie wystarczała), po 2 - ładnie pachnie, po 3 - nie ma problemu ze zmyciem jej ze skóry, po 4 - wyszedł ciemniejszy niż na opakowaniu, ale celowo trzymałam ponad 30 minut żeby na dłużej zachować kolor , po 5 - otrzymany kolor to jasny brąz z odcieniami rudego, rozjaśniane pasemka są złote, przeplatają się z ciemno-brązowymi nie rozjaśnianymi pasemkami; natomiast w sztucznym świetle kolor przypomina ciemny blond, śliczny i bardzo naturalny, po 6 - suche końcówki po farbowaniu odżyły i znów się naturalnie falują, czego pozbawiły mnie inne farby i rozjaśnianie. Bardzo polecam castinga, mam nadzieje że komuś pomogłam, bo po rozjaśnieniu włosów pasemkami sama przeczytałam całe forum w poszukiwaniu ratunku dla moich włosów...
goskagb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 14:53   #1026
cudak1
Raczkowanie
 
Avatar cudak1
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jamboa Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny mam zamiar zafarbować sobie włosy na jakiś ładny ciemny brąz i zastanawiam się nad Castingiem.. czy któraś farbowała kolorem brąz albo jasny brąz? różnią się one bardzo od siebie? nie wychodzą czarne? (mam włosy naturalne ciemny blond) czy ta farba się spiera i czy po ciemnych brązach nie zostają rude przebłyski?

Cześć
Ja przez dłuższy czas farbowałam castingiem w odcieniach bązowych i byłam zadowolona. Piękny kolorek wychodzi po ciemnym blondzie. Taki naturalny karmelowy brąz. Ale jesli chcesz coś ciemniejszego to polecam jasny brąz wychodzi dość ciemny i mi nie spierał sie na rudo( mój wyjściowy kolor włosów to szatyn)

pozdrawiam
cudak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 15:21   #1027
Agusia007
Zadomowienie
 
Avatar Agusia007
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 457
GG do Agusia007
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Teraz wyjdę na idiotkę.
Dziewczyny, a jeśli chcę tym Castingiem przyciemnić włosy, to po co mi "mleczko utleniające"?Czy to się razem miesza i tak razem nakłada?

Sory za moją głupotę
__________________
Zapuszczamy włosy!!
So allein will ich nicht sein...Wo bistu du?
Das Feuer liebt mich..HILF MIR!
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-18, 16:51   #1028
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Własnie buszuje po sklepach w poszukiwaniu Castinga... Chciała bym jakis ładny rudy. Czy któraś z was robiła juz sobie na taki odcień? jak tak to jaki wybrac zeby kolorek wyszedł ładny?
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 12:28   #1029
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agusia007 Pokaż wiadomość
Teraz wyjdę na idiotkę.
Dziewczyny, a jeśli chcę tym Castingiem przyciemnić włosy, to po co mi "mleczko utleniające"?Czy to się razem miesza i tak razem nakłada?

Sory za moją głupotę
mleczko utleniające jest konieczne bo to aktywator farby z tubki. do ciemnych kolorów też jest potrzebne, tylko słabsze niż w farbach rozjaśniających. nic się nie bój tylko mieszaj jak jak w instrukcji
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 14:59   #1030
aajjii
Zadomowienie
 
Avatar aajjii
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 340
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

to jawklejepralinke wsztucnzym swietle wczoraj farbowalam,w sumie identyczna jak naopakowaniu w dziennym swietle
aajjii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 15:39   #1031
kaniusia
Raczkowanie
 
Avatar kaniusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Los Angeles
Wiadomości: 91
GG do kaniusia
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Teraz wyjdę na idiotkę.
Dziewczyny, a jeśli chcę tym Castingiem przyciemnić włosy, to po co mi "mleczko utleniające"?Czy to się razem miesza i tak razem nakłada?

Sory za moją głupotę


Wszystko powinno być w instrukcji
kaniusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-19, 17:27   #1032
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaniusia Pokaż wiadomość
Teraz wyjdę na idiotkę.
Dziewczyny, a jeśli chcę tym Castingiem przyciemnić włosy, to po co mi "mleczko utleniające"?Czy to się razem miesza i tak razem nakłada?

Sory za moją głupotę


Wszystko powinno być w instrukcji
Dla mnie to nie jest wcale glupie pytanie, bo to mleczko naprawde dosc mocno rozjasnia wlosy. Ja farbowalam juz Castingiem 4 razy i mam o jakies 3 tony jasniejsze wlosy za kazdym razem, jak juz szampon sie spierze (a uzywalam zawse ciemniejszych kolorow). Mojej kolezace po paru miesiacach uzywania Castinga zrobily sie wlosy sredni blond z ciemnego brazu

Ciekawe czy w ogole Casting by zadzialal bez tez mleczka.. (a instrukcja wlasnie o tym nic nie mowi :P )
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 17:38   #1033
kaniusia
Raczkowanie
 
Avatar kaniusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Los Angeles
Wiadomości: 91
GG do kaniusia
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Dla mnie to nie jest wcale glupie pytanie, bo to mleczko naprawde dosc mocno rozjasnia wlosy. Ja farbowalam juz Castingiem 4 razy i mam o jakies 3 tony jasniejsze wlosy za kazdym razem, jak juz szampon sie spierze (a uzywalam zawse ciemniejszych kolorow). Mojej kolezace po paru miesiacach uzywania Castinga zrobily sie wlosy sredni blond z ciemnego brazu

Ciekawe czy w ogole Casting by zadzialal bez tez mleczka.. (a instrukcja wlasnie o tym nic nie mowi :P )
Bez tego mleczka casting by nie zadziałał, w każdym kremie koloryzującym jest chyba takie coś. A tak to nie wiem po co to jest (:
kaniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 21:27   #1034
xxxGosiaczekxxx
Przyczajenie
 
Avatar xxxGosiaczekxxx
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 14
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cześć dziewczynki ja farbowałam mojej przyjaciółce i czekoladką i pralina (naturalne włosy ma też ciemne) powiem Wam tak czekolada wyszła prawie identyczna jak na opakowaniu może ciut ciemniejsza a pralinka trochę przebija jakby karmelem ale też jest śliczna, ja w sierpniu robie sobie na pewno któryś z tych kolorów bo jak dla mnie oba są boskie aha pralnie trzymałyśmy 30 min i robiłyśmy od razu na całych włosach bez bawienia sie w odrosty
xxxGosiaczekxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-20, 23:14   #1035
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

mleczko utleniające jest aktywatorem farby w tubce, bez niego raczej nie ma co liczyć na jakikolwiek efekt
ale fakt, trochę za bardzo rozjaśnia pralina mi strasznie rozjaśniła
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 06:10   #1036
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

strasznie szybko wypłukują się najpierw pomalowalam czekolada, to zaraz mi zeszło a teraz mam ciemnym brązem i tez jest bardzo jasny. nastepnym razem wypróbuje hebanową czerń, ale nie wiem czy to coś da. 28 myć to napewno nie jest w ogole po zmyciu juz kolorku mam okropny problem aby te wlosy rozczesac
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 09:43   #1037
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
mleczko utleniające jest aktywatorem farby w tubce, bez niego raczej nie ma co liczyć na jakikolwiek efekt
ale fakt, trochę za bardzo rozjaśnia pralina mi strasznie rozjaśniła
no ale moze chociaz da sie go jakos rozcienczyc, zeby nie bylo takie mocne..
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 09:52   #1038
Nanatsusaya
Raczkowanie
 
Avatar Nanatsusaya
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 192
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

a może dałoby rade w sklepie dokupić osobno emulsję utleniającą?? ja kupuję do farb aktywator 3% w sklepie fryzjerskim i to do różnych farb więc może do castonga też by się nadawał?
Nanatsusaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 10:51   #1039
kaniusia
Raczkowanie
 
Avatar kaniusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Los Angeles
Wiadomości: 91
GG do kaniusia
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Wczoraj malowałam włosy brązem (400). Poniżej zamieszczam efekty

kaniusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-22, 14:31   #1040
stellaxyz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 6
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

na włosy jasny brąz kładłam karmel.prawie nic nie bylo widać.włosy na początku byly tylko bardziej błyszczące i niektóre pasma odrobine jasniejsze.chciałabym odswiezyc troche swoj kolor i otrzymac taki ciepły jasny,mleczno-czekoladowy brązik.jaki kolor wybrać? zeby nie wyszedł tylko ciemny...ma ktoś fotki praliny?
stellaxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 12:11   #1041
jamboa
Raczkowanie
 
Avatar jamboa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 219
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

dziewczyny, jeśli któraś farbowała włosy odcieniem jasny brąz, mogłaby wkleić fotki jak wyszedł? bo strasznie mnie kusi na ten kolor, ale trochę się boję, żeby nie wyszedł za ciemny/czarny na moim naturalnym ciemnym blondzie.. z góry dziękuję
jamboa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 13:24   #1042
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Mam pytanie odnośnie Castinga...jak wychodzi odcień Ciemny Blond ?? Bo skoro castingi wychodzą zawsze ciemniej a mi zależy na tym by mieć jasny brąz to czy uda mi się otrzymac takie włosy ciemnym blondem?? Czy moze tez jest ryzyko ze wyjdą bardzo ciemne? =/ Muszę to wiedziec poniewaz chce rozjaśnic ciemne wlosy i znowu je zafarbowac a nie chce znowu otrzymac ciemnych zeby całe rozjaśnianie nie poszlo na marne!! Proszę o pomoc
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 14:02   #1043
cudak1
Raczkowanie
 
Avatar cudak1
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Hipnagogia Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie Castinga...jak wychodzi odcień Ciemny Blond ?? Bo skoro castingi wychodzą zawsze ciemniej a mi zależy na tym by mieć jasny brąz to czy uda mi się otrzymac takie włosy ciemnym blondem?? Czy moze tez jest ryzyko ze wyjdą bardzo ciemne? =/ Muszę to wiedziec poniewaz chce rozjaśnic ciemne wlosy i znowu je zafarbowac a nie chce znowu otrzymac ciemnych zeby całe rozjaśnianie nie poszlo na marne!! Proszę o pomoc
Na włosach koloru średni blond kolor castinga ciemny blond wychodzi jak ładny jasny brąz i ladnie sie spiera na karmelowy polecam
cudak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 08:58   #1044
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Nanatsusaya Pokaż wiadomość
a może dałoby rade w sklepie dokupić osobno emulsję utleniającą?? ja kupuję do farb aktywator 3% w sklepie fryzjerskim i to do różnych farb więc może do castonga też by się nadawał?
wątpię by w castingu utleniacz był 6%, obstawiam że jest 3% [w ciemnych kolorach może nawet mniejszy, 1,5 lub 2].
ja bym nie mieszała fryzjerskiego utleniacza z farbą castinga - bo co może z tego wyjść
jak ktoś ma chęć na takie eksperymenty to w sklepie fryzjerskim jest zawsze baaardzo szeroki wybór farb - dokładając do wybranej farby utleniacz 3% albo mniejszy otrzymamy efekt szamponu koloryzującego
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 09:43   #1045
Nanatsusaya
Raczkowanie
 
Avatar Nanatsusaya
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 192
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

No niekoniecznie, np w szamponie Joanny utleniacz jest 6% ! według mnie strasznie dużo... Ale z tymi eksperymentami na włosach to pewnie, ja się nie znam zawsze przecież może jakaś niepożądana reakcja wyjść...
Nanatsusaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 10:29   #1046
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Mi sie wydaje, ze Castingu jest wiekszy utleniacz, bo wlosy mam o jakies pare tonow dobrych jasniejsze. A mojej kolezance z ciemnego brazu zrobil sie jasny rudy po ok 5 farbowaniach, wiec chyba 3% nie zdzialalby takich rzeczy. Na opakowaniu nie widze niestety nigdzie jasne odp co do stezenia tego utleniacza.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 10:37   #1047
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Szlag mnie trafia jak patrzę na swoje odrosty i stwierdziłam że muszę coś zrobić z tymi włosami.
Jak na razie farbowałam ciemnym brązem 2 razy.
Dzięki niemu pozbyłam się wreszcie rudości (po rozjaśnianiu). Wcześniej kilka razy farbowałam na ciemny brąz, ale kolor spłukiwał się na czysty rudy w ekspresowym tempie.

Teraz chciałabym przyciemnić odrost i odświeżyć kolor włosów, bez przyciemniania, (bo kolor się nieźle sprał, ale w taki bardzo pozytywny sposób, nie na rudo - po prostu zjaśniał) czyli muszę wybrać coś jaśniejszego od ciemnego brązu, pytanie: co

Chodzi mi po głowie pralina, ale to co przeczytałam wcześniej mnie nieźle zszokowało Rozjaśnia i jest ruda? Kurczę. Nie chcę rudości. Chcę średni, CHŁODNY brąz.
Bo niestety nie wyglądam korzystnie w kolorach ciepło-rudo-brązowych.

Pomocy
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 11:01   #1048
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jamboa Pokaż wiadomość
dziewczyny, jeśli któraś farbowała włosy odcieniem jasny brąz, mogłaby wkleić fotki jak wyszedł? bo strasznie mnie kusi na ten kolor, ale trochę się boję, żeby nie wyszedł za ciemny/czarny na moim naturalnym ciemnym blondzie.. z góry dziękuję
ja też [po raz kolejny] przyłączam się do prośby o foteczki jasnego brązu!! Bo niby wszyscy mówią, że ładnie wychodzi, naturalnie i w chłodnej tonacji, ale ja to po prostu muszę zobaczyć na własne oczy
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 11:57   #1049
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

A ja mam ciemne wlosy baardzo prawie czarne :/ (naturalne mam jakis braz) i wlasnie mam odrosty takie jasniutkie i w sumie chcialabym miec jasniejsze wloski jak zrobie sobie jakims jasnym kolorkiem to cos mi wyjdzie czy zupelnie nic?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 12:13   #1050
MonikSee
Raczkowanie
 
Avatar MonikSee
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 98
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Dziewczyny mam teraz rozjaśnione - sprane żółtawo-pomarańczowe włoski chciałabym by kolorek wyrównał się na taki ciepły blond, zastanawiam się nad kolorami świetlisty i słoneczny - czy jest szansa , że któryś chwyci na moich włosach? Tylko czytam że niekiedy Casting wychodzi ciemniej???? tego bym nie chciała, bo wyszedłby rudy.....
Może macie jakieś zdjęcia swoich włosków jakie wyszły po Blondzie 900 i 930?

Edytowane przez MonikSee
Czas edycji: 2008-06-24 o 14:58
MonikSee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.