Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-07, 00:33   #1831
Sesa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Nie załamuj mnie tą Fotoną miał ktoś jeszcze robione tym laserem?
Jak na razie kawałek nad ustami mam poparzony...gruba skora jak u niedźwiedzia....zobaczymy co dalej....

2 tyg az wlosy wyjda,jakoś wyobrazałam sobie że to tak szybciej pójdzie
Sesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 10:01   #1832
ajcilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 31
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Na stronie Lenis jest wyraźnie napisane,że jest to jedyny laser tego typu w całej Wielkopolsce


hmm.. wiem, że jest napisane..ale niekoniecznie musi to być prawdą

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Na stronie jest napisane,że po 5 zabiegu jest -40%. Są jeszcze rabaty na kolejne części ciała. Poza tym Lenis ma takie same ceny jak Studio Laser,które pracuje na starej generacji laserze Light Sheer. Absolutnie nie uważam,żeby ceny w Lenisie były wysokie,więc nie rozumiem dlaczego ajcilka ma jakieś "ale" do Lenis,bo albo chcemy zrobić tanio, albo chcemy zrobić na porządnym sprzęcie. Depilacja laserowa to nie jest tania zabawa, uważam,że jeżeli ktoś się na to decyduje to z pełną świadomością,że trochę pieniążków niestety wyda.
hmmm.. po raz drugi hmmmm.. do Twojej wypowiedzi... gdyż nie mam żadnego 'ale' ... po prostu nie mają żadnych pakietów... nie mieli nawet przed posiadaniem Duetu (który mają dopiero od września/października).. zajrzyj sobie moja droga na stronę Mona Lisy - mają LS (co prawda nie duet), ale spójrz na promocje-pakietowe.. stąd moja uwaga do Lenisa... a czy Ty przypadkiem nie pracujesz tam? że ich tak bronisz ? ;-)))) i mam pełną świadomość co do tego że trochę pieniążków się wyda... ale po co przepłacać?? ... więc 5000 za wszystko w ML a 7ooo w L to jednak różnica ... (a było tak nawet zanim L posiadało Duet ...pozdrawiam...

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
W Lenisie sa jakies promcje. Ja np mam znizke studencka 30% i wychodzi mi na bikini zamiast 400, 280zl. Jak dla mnie glupota byloby wybrac inny salon. Dzisiaj bylam na probie laserowej i konsultacji dermatologicznej. Bardzo mila atmosfera, polecam. Konsultacja jest w cenie zabiegu.
Tak owszem są zniżki dla studentów.. są zniżki za 2 lub 3 zabiegi ale to naprawdę niewielkie zniżki jak ktoś ma świadomość że musi zrobić po min.4 sesje na kilka części ciała ..... ja chodzę do MonaLisy w Poznaniu - mają tam Light Sheer'a co prawda nie Duet.. więc jest to dość pracochłonne i czasochłonne jednocześnie, ale też jest miła atmosfera ...
ajcilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 11:20   #1833
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez ajcilka Pokaż wiadomość
hmm.. wiem, że jest napisane..ale niekoniecznie musi to być prawdą
A jaki by mieli cel w pisaniu nieprawdy na stronie internetowej Poza tym może najpierw zadzwoń do nich i zapytaj skoro taka podejrzliwa jesteś?

Cytat:
po prostu nie mają żadnych pakietów... nie mieli nawet przed posiadaniem Duetu (który mają dopiero od września/października).. zajrzyj sobie moja droga na stronę Mona Lisy - mają LS (co prawda nie duet), ale spójrz na promocje-pakietowe.. stąd moja uwaga do Lenisa...
Oczywiście jak salon ma pakiety jakieś,ale zauważyłam,że większość salonów,która ma promocje to takie salony,które starają się przyciągnąć klienta bardzo bardzo bardzo mocno. Ani Lenis, ani Studio Laser nie mają pakietów, a mimo to mają mnóstwo klientek, które korzystają z ich usług. Żadne pakiety im do szczęścia nie są potrzebne,bo swoją renomę na rynku mają. Tak jak ktoś powyżej napisał depilacja laserowa jest obecnie hitem. Coraz więcej salonów oferuje te zabiegi. Konkurencja duża, więc jakoś trzeba klienta łapać-sposobem są na to pakiety. Klient płaci 5 tys. zł i to jest niezły zysk dla salonu ...

Cytat:
a czy Ty przypadkiem nie pracujesz tam? że ich tak bronisz ? ;-))))
Zaraz jak broni, to znaczy,że tam pracuje ... Gorzej,że nawet w Poznaniu nie mieszkam

__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 11:36   #1834
syllunia_87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 32
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ska Pokaż wiadomość
w pt miałam depilację bikini laserem aleksandrytowym.
maść znieczulająca przez godzinę czekania słabo mi się wchłonęła, dlatego zabieg był dość bolesny a tuż po nim piekło jak nie wiem!
ale koleżanka, która miała depilację pół godz później, po mnie, już tak nie narzekała.

mam pytanie, bo w gabinecie pani powiedziała mi, że w ciągu najbliższej doby powinnam mieć gładką skórą, a włoski powinny się same wykruszyć. na wargach większych wciąż mam włoski długości kilku milimetrów, a cała skóra wydepilowana wygląda jak po depilacji maszynką (takie czarne kropki). czy to normalne?
poza tym w jednym miejscu, wielkości palca mam zaczerwienioną skórą i boli jak dotykam. jakby była podrażniona.
Hmmm teraz troszkę mnie zaskoczyłaś. Ja nigdy nie depilowałam się laserowo, ale poważnie się nad tym zastanawiam, nad okolicami bikini, bo nogi depiluje mechanicznie, depilatorem. Ja po depilatorze tez mam zaczerwienienia i kropeczki, mimo, że srosyuję go już prawie pół roku... to całkiem normalne niestety.

Powiedzcie mi, czy sama depilacja jako zabieg jest bolesny? czy to tylko uczucie takiego ciepła i pieczenia, który szybko mija?
syllunia_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 11:58   #1835
Sesa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dzisiaj skórę nad wargą mam całą w krostach i spieczoną skórę ,warga zapuchnięta wyglądam koszmarnie....
Sesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 12:17   #1836
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Sesa Pokaż wiadomość
Dzisiaj skórę nad wargą mam całą w krostach i spieczoną skórę ,warga zapuchnięta wyglądam koszmarnie....

Ojj to źle Smarujesz się czymś?
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 13:06   #1837
Sesa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Mam Alantan coś jeszcze powinnam?
Skóra twarda wygladać jak poparzona ostrym slońcem...
Jutro muszę isc do pracy mam nadzieję ze troszkę to będzie wyglądać lepiej...
A czarne dranie w tym wszystkim siedzą jak siedziały
Sesa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-07, 14:13   #1838
karina1121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 27
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Mi pani poleciła panthenol, mam też alantan ale chyba najbardziej pomaga mi maść rivel tylko ze jest żółta i jutro już się nią nie posmarujesz jeśli masz iśc do pracy ale ja smaruję się nią po kilka razy dziennie jak siedzę w domu gdy rana jest świeża (bez "strupka") to REWELACYJNY jest octenisept
karina1121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 17:08   #1839
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Sesa Pokaż wiadomość
Mam Alantan coś jeszcze powinnam?
Skóra twarda wygladać jak poparzona ostrym slońcem...
Jutro muszę isc do pracy mam nadzieję ze troszkę to będzie wyglądać lepiej...
A czarne dranie w tym wszystkim siedzą jak siedziały

Te włosy od razu nie wypadną. Czasami tydzień trwa zanim zaczną wychodzić.

Ja bym na twoim miejscu stosowała wszystko to co się stosuje na poparzenia wszelakiego rodzaju-alantan, panthenol, lód , coś na gojenie ran.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 06:12   #1840
ajcilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 31
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[QUOTE=natii4;23098664]A jaki by mieli cel w pisaniu nieprawdy na stronie internetowej Poza tym może najpierw zadzwoń do nich i zapytaj skoro taka podejrzliwa jesteś?

nie chodzi o podejrzliwość do Lenis ....
dzwoniłam, pytałam - nie mam nastu lat Kochana, potrafię się komunikować i wiem co mam robić

Mona Lisa to też nie nowy salon ale działający od paru dobrych lat ..

tyle w tym temacie i proszę abyś już nie kontynuowała tej dyskusji
pytam się o LS Duet na terenie Poznania osobom które są z Poznania i są zorientowane ...

Edytowane przez ajcilka
Czas edycji: 2010-11-08 o 06:16
ajcilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 08:46   #1841
maline
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam
Miesiąc temu miałam wykonywany zabieg depilacji laserowej light sheerem , robiłam uda .
Minęły już cztery tygodnie , i niestety ale nie powypadały mi wszystkie włosy , zostało ich około czterdziestu procent - nie goliłam ich od zabiegu.
Dzwoniłam do salonu gdzie miałam zabieg, tam zostałam poinformowana że tak może być, bo niektóre włosy są głęboko osadzone. Myślicie że to możliwe ?
Czy powinnam pójść do salonu z reklamacją ?
maline jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-08, 11:21   #1842
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez ajcilka Pokaż wiadomość

nie chodzi o podejrzliwość do Lenis ....
dzwoniłam, pytałam - nie mam nastu lat Kochana, potrafię się komunikować i wiem co mam robić

Mona Lisa to też nie nowy salon ale działający od paru dobrych lat ..
No to skoro dzwoniłaś i się pytałaś-dowiedziałaś się u źródła,że nie ma zniżek,że to jedyny laser tego typu w Wielkopolsce, to myślisz,że Wizażanki napiszą Ci coś czego nie wiesz? Czego nie ma na stronie na Lenisa?


Cytat:
tyle w tym temacie i proszę abyś już nie kontynuowała tej dyskusji
pytam się o LS Duet na terenie Poznania osobom które są z Poznania i są zorientowane ...
A to dlaczego nie mogę się wypowiadać w tym temacie? Bo z Poznania nie jestem? To,że w tym mieście nie mieszkam nie oznacza,że nie korzystam z usług przez to miasto oferowane

Cytat:
Napisane przez maline Pokaż wiadomość
Witam
Miesiąc temu miałam wykonywany zabieg depilacji laserowej light sheerem , robiłam uda .
Minęły już cztery tygodnie , i niestety ale nie powypadały mi wszystkie włosy , zostało ich około czterdziestu procent - nie goliłam ich od zabiegu.
Dzwoniłam do salonu gdzie miałam zabieg, tam zostałam poinformowana że tak może być, bo niektóre włosy są głęboko osadzone. Myślicie że to możliwe ?
Czy powinnam pójść do salonu z reklamacją ?
Po pierwsze zależy który zabieg, po drugie jak wyglądały włosy przed zabiegiem, a po trzecie zawsze może być tak,że na włosy laser nie zadziałał ...
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 15:54   #1843
Eenn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 37
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

sluchajcie chcialabym znac Wasza opinie.
w jednym z krakowskich salonów posiadających Light Sheer oferują pakiety: bikini + nogi, za tyle zabiegów ile potrzeba do osiągnięcia efektu (mówią 5-7), płatne 3700zl
w salonie z Light Sheer Duet, na który tak czekałam, 1 zabieg bikini + nogi 1500 zl
po przemnożeniu i porównaniu cen 5 zabiegów różnica jest kolosalna!
czy poza zmniejszeniem bólu i czasu trwania zabiegu coś jeszcze przemawia za Duetem?
bo ja chyba wole pocierpiec i zostawić w kieszeni te 3000 tysiaki:/

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

slyszalam tez ze najbardziej boli pierwszy zabieg, moze lepiej na 1szy isc na Duet a potem na LS standard...

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Po pierwsze zależy który zabieg, po drugie jak wyglądały włosy przed zabiegiem, a po trzecie zawsze może być tak,że na włosy laser nie zadziałał ...
jak to laser nie zadzialal?
bo kosmetyczka zle wykonala zabieg czy wlosy sie nie nadawaly?
Eenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 18:09   #1844
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Eenn Pokaż wiadomość

jak to laser nie zadzialal?
bo kosmetyczka zle wykonala zabieg czy wlosy sie nie nadawaly?
Bo włosy się nie nadawały
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 22:20   #1845
Eenn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 37
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

byłam dzisiaj na próbnej depilacji w tym salonie (ze zwykłym LS) co maja pakiety... dodam ze bezpłatnej
ból- masakra! na udzie jeszcze zniosę ale łydki i bikini- masakra.. pani zrobiła mi tylko kilka strzałów co prawda bardzo dużą(tak mi się wydaje) mocą- 50 jednostek ale powiedziala ze mam idealne warunki do depilacji ciemne włosy i jasna cere.
jeśli Duet naprawde zmniejsza ból to może jednak jest wart tych pieniędzy..
niestety w salonie z Duetem nie tylko nie ma bezpłatnych konsultacji ale na płatnych konsultacjach używają starej końcówki a nie wiem czy ona też ma ten zasysacz dzięki któremu nie boli?
masakra..

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

aa i czy to normalne że Pani zgoliła moje włosy maszynką do zera?? myślałam ze muszą troche wystawać ponad skóre..

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

aaa i Pani powiedziała ze po depilacji alantan jest ok ale polecala Cicabio Biodermy 40 ml 37 zł- juz kupiłam
Eenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 22:22   #1846
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Eenn Pokaż wiadomość


jak to laser nie zadzialal?
bo kosmetyczka zle wykonala zabieg czy wlosy sie nie nadawaly?
po pierwsze,żadko kiedy po pierwszym zabiegu wypadną wszystkie włosy.to się chyba nie zdarza.mnie wypadło 905 po drugim i mam nadzieję,że już nie odrosną.
po drugie nie kazdy włos nadaje się na depilację.warto poczytać na jakiej zasadzie działa laser i jakie włosy nie nadają się na taki zabieg.


ja idę na głębokie bikini i moje pytanie brzmi.jak mam się ogolić?czy jest jakiś wzór-pasek,trójkąt ...
co zalicza się do głębokiego bikini,okolice odbytu też?
widziałam papierowe stringi,ale nie wiem,jaką one mają objetość pozostawionego owłosienia.poproszę o podanie objętości trójkąta .

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Eenn Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

aa i czy to normalne że Pani zgoliła moje włosy maszynką do zera?? myślałam ze muszą troche wystawać ponad skóre..

to dobrze,że zgolia,ponieważ wystające włosy się palą i można się poparzyć.ja czułam swąd palonego ciała i włosa,bo goliłam się dzień wcześniej,a moje włosy szybko rosną.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 05:27   #1847
ajcilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 31
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
No to skoro dzwoniłaś i się pytałaś-dowiedziałaś się u źródła,że nie ma zniżek,że to jedyny laser tego typu w Wielkopolsce, to myślisz,że Wizażanki napiszą Ci coś czego nie wiesz? Czego nie ma na stronie na Lenisa?

A to dlaczego nie mogę się wypowiadać w tym temacie? Bo z Poznania nie jestem? To,że w tym mieście nie mieszkam nie oznacza,że nie korzystam z usług przez to miasto oferowane

Cytując Ciebie - A to dlaczego nie mogę dopytywać ?
Mam prawo takie jak Ty.. a Ty się czepiasz ... ;-)
Zawsze znajdzie się jakiś upierdliwiec i widzę że Ty nim jesteś ,, hihi

---------- Dopisano o 06:27 ---------- Poprzedni post napisano o 06:22 ----------

Cytat:
Napisane przez maline Pokaż wiadomość
Witam
Miesiąc temu miałam wykonywany zabieg depilacji laserowej light sheerem , robiłam uda .
Minęły już cztery tygodnie , i niestety ale nie powypadały mi wszystkie włosy , zostało ich około czterdziestu procent - nie goliłam ich od zabiegu.
Dzwoniłam do salonu gdzie miałam zabieg, tam zostałam poinformowana że tak może być, bo niektóre włosy są głęboko osadzone. Myślicie że to możliwe ?
Czy powinnam pójść do salonu z reklamacją ?

jeśli to pierwszy zabieg na uda - to nie przejmuj się, zwykle po I sesji zostaje usuniętych około 40%, a Tobie z tego, piszesz Tobie zostało 40 więc efekt masz i tak dobry z reguły nie kończy się na jednej sesji - zwłaszcza jeśli chodzi o uda - koniecznie jest min. 3-4 zabiegów laserem na tę część ciała.

Edytowane przez ajcilka
Czas edycji: 2010-11-09 o 05:21
ajcilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 15:22   #1848
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ja idę na głębokie bikini i moje pytanie brzmi.jak mam się ogolić?czy jest jakiś wzór-pasek,trójkąt ...
co zalicza się do głębokiego bikini,okolice odbytu też?
widziałam papierowe stringi,ale nie wiem,jaką one mają objetość pozostawionego owłosienia.poproszę o podanie objętości trójkąta .
To zależy jak głębokie bikini chcesz Jak chcesz mieć wszystko usunięte to wzór Ci nie jest potrzebny. Pani Cię na pewno zapyta jak chcesz mieć usunięte te włosy, jak głęboko czy przestrzeń między pośladkami też Majtki trzeba ściągnąć więc papierowe stringi ci nie są potrzebne


Cytat:
Napisane przez ajcilka Pokaż wiadomość
Cytując Ciebie - A to dlaczego nie mogę dopytywać ?
Mam prawo takie jak Ty.. a Ty się czepiasz ... ;-)
Zawsze znajdzie się jakiś upierdliwiec i widzę że Ty nim jesteś ,, hihi
Nie rozumiem ludzi,którzy doskonale znając odpowiedź na pytanie ciągle je zadają, mimo że wiedzą co usłyszą.


Poza tym nie życzę sobie byś rzucała złośliwościami pod moim adresem ...

-----------------------------------------------------------------------------------------------

W Studiu Laser,który jako pierwszy w Polsce wprowadził Duet, pytałam o różnicę między LS,a Duetem. Ogólnie dowiedziałam się,że w Wawie stosują go tylko na duże powierzchnie ciała takie jak plecy czy łydki,bo on ma jakąś głowicę zasysającą i może dojść do poparzenia skóry jeżeli używa się go na mniejsze. Nie nadaje się za bardzo do stosowania np. na wąsik.


Nieprawdą jest,że Duet zmniejsza ilość zabiegów-to jest nadal zależne od indywidualnych predyspozycji naszego ciała.

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Eenn Pokaż wiadomość
byłam dzisiaj na próbnej depilacji w tym salonie (ze zwykłym LS) co maja pakiety... dodam ze bezpłatnej
ból- masakra! na udzie jeszcze zniosę ale łydki i bikini- masakra.. pani zrobiła mi tylko kilka strzałów co prawda bardzo dużą(tak mi się wydaje) mocą- 50 jednostek ale powiedziala ze mam idealne warunki do depilacji ciemne włosy i jasna cere.

Powiem Ci,że z tego co ja się orientuję to mówiąc kolokwialnie moc 50 to jest końska moc. Ja miałam robioną próbę laserową w granicach 30 Szczególnie bikini traktowane 50 to jest jakaś pomyłka ... Nie dziwię się,że Cię bolało zwłaszcza,że pewnie bez znieczulenia byłaś ...

Jeżeli ta pani chce od razu zacząć zabiegi od 50 to ja bym na Twoim miejscu zmieniła salon,bo raz dwa będziesz poparzona
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 16:17   #1849
truskawaa
Raczkowanie
 
Avatar truskawaa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 490
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Eenn Pokaż wiadomość
byłam dzisiaj na próbnej depilacji w tym salonie (ze zwykłym LS) co maja pakiety... dodam ze bezpłatnej
ból- masakra! na udzie jeszcze zniosę ale łydki i bikini- masakra.. pani zrobiła mi tylko kilka strzałów co prawda bardzo dużą(tak mi się wydaje) mocą- 50 jednostek ale powiedziala ze mam idealne warunki do depilacji ciemne włosy i jasna cere.
jeśli Duet naprawde zmniejsza ból to może jednak jest wart tych pieniędzy..
niestety w salonie z Duetem nie tylko nie ma bezpłatnych konsultacji ale na płatnych konsultacjach używają starej końcówki a nie wiem czy ona też ma ten zasysacz dzięki któremu nie boli?
masakra..

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

aa i czy to normalne że Pani zgoliła moje włosy maszynką do zera?? myślałam ze muszą troche wystawać ponad skóre..

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

aaa i Pani powiedziała ze po depilacji alantan jest ok ale polecala Cicabio Biodermy 40 ml 37 zł- juz kupiłam
Eenn
Idę w przyszły wtorek do nich na pakiet lydki, bikinii i pachy, takze napisze jak wrażenia. Ale na pewno nie pozwole na moc 50!!!!!! Mialam juz robione bikinii 3 razy w innym salonie i kosmetyczka zaczynala mi od ok 25 czy 26... Zobaczymy
__________________
truskawaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-09, 17:13   #1850
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
To zależy jak głębokie bikini chcesz Jak chcesz mieć wszystko usunięte to wzór Ci nie jest potrzebny. Pani Cię na pewno zapyta jak chcesz mieć usunięte te włosy, jak głęboko czy przestrzeń między pośladkami też Majtki trzeba ściągnąć więc papierowe stringi ci nie są potrzebne
mam rozumiec,że sama musze wybrać wzór i tyle sie ogolić?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 17:19   #1851
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
mam rozumiec,że sama musze wybrać wzór i tyle sie ogolić?

Pani się na pewno zapyta jak głębokie chcesz mieć to bikini. Ja bym powiedziała,że nie tyle sama musisz wybrać wzór co sama zadecydować o głębokości depilacji. Jedne panie chcą mieć usunięte wszytko, inne zostawiają paseczek-to jest indywidualny wybór każdej z nas

Aaa i radzę zaopatrzyć się w Emlę Uprzyjemnia depilację
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 17:42   #1852
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ja idę na głębokie bikini i moje pytanie brzmi.jak mam się ogolić?czy jest jakiś wzór-pasek,trójkąt ...
co zalicza się do głębokiego bikini,okolice odbytu też?
widziałam papierowe stringi,ale nie wiem,jaką one mają objetość pozostawionego owłosienia.poproszę o podanie objętości trójkąta .
trójkąt nie ma objętości, bo to nie bryła

zależy od salonu, możesz dostać albo takie stringi jak z chusteczki () i je odpowiednio ustawiasz na zasadzie jak nisko i wąsko chcesz zostawić, możesz też dostać markera, żeby zaznaczyć obszar albo poprostu powiedzieć jak chcesz.

A jest możliwość dostanie Emli bez recepty? łydki to luzik, ale bikini - miałam ochotę poprosić, żeby skończyła. A następnym razem znowu mam podnoszoną moc, więc by się przydała
__________________
wymianka
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 17:46   #1853
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Tesiaczek Pokaż wiadomość

A jest możliwość dostanie Emli bez recepty? łydki to luzik, ale bikini - miałam ochotę poprosić, żeby skończyła. A następnym razem znowu mam podnoszoną moc, więc by się przydała

To zależy od apteki.Musisz popytać Jedne bez recepty dadzą krem,a inne recepty żądają.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 18:16   #1854
karina1121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 27
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny a czy któraś z Was używała już Emli przed depilacja? bo ja byłam już na nogach i pachach, pachy nie do wytrzymania... przy mojej próbie były dwie kobiety i obie zgodnie twierdziły że Emla ODPADA bo po niej robią sie przebarwienia i ze mi nie radzą jej używać przed depilacja..... ale ja juz sama nie wiem bo nie wiem czy to wytrzymam drugi raz:|
karina1121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 18:50   #1855
_papaya_
Raczkowanie
 
Avatar _papaya_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 75
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ja wczoraj miałam swoją pierwszą depilację laserową i miałam smarowane depilowane okolice właśnie maścią Emla musiałam poczekać jakieś 45 minut i potem nic mnie nie bolało- może raz poczułam jakieś ukłucie, ale to na pewno nie był ból. Tylko ze nie zapytalam (chyba z przejęcia) jaka moc lasera jest użyta... a z racji tego że to pierwszy zabieg mogła być mniejsza. Teraz czekam z niecierpliwością aż włoski wypadną, mam nadzieje, że wszystko pójdzie dobrze, bo w grudniu chcę zacząć bikini
__________________
Na pewno znasz te poranki, gdy wszystko co widzisz obietnicą cudu jest.
_papaya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 19:11   #1856
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

a ile tak mniej więcej kosztuje Emla?
__________________
wymianka
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 19:36   #1857
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Tesiaczek Pokaż wiadomość
a ile tak mniej więcej kosztuje Emla?

Ja płaciłam 22 zł

Emla to maść w małej tubce i na bikini 1, a czasami 2 byłby potrzebne.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia


Edytowane przez natii4
Czas edycji: 2010-11-09 o 19:38
natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 20:17   #1858
migimig
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ale te 22zł to mała tuba, mi zawsze przepisuja 30ml i to ok 70-80 zł kosztuje ale starcza na sporo zabiegów no i nie słyszałam nigdy o przebarwieniach po Emli, a co do mocy o których pisałyście to ja sobie nie wyobrażam zabiegu na 50J bo to duze prawdopodobieństwo poparzenia, ale moc 26J to znowu mało, w gabinecie w którym robie sobie zabiegi moce sa duzo większe bo 26J raczej osłabia włosy a nie je niszczy
migimig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 20:24   #1859
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez migimig Pokaż wiadomość
ale te 22zł to mała tuba, mi zawsze przepisuja 30ml i to ok 70-80 zł kosztuje ale starcza na sporo zabiegów no i nie słyszałam nigdy o przebarwieniach po Emli, a co do mocy o których pisałyście to ja sobie nie wyobrażam zabiegu na 50J bo to duze prawdopodobieństwo poparzenia, ale moc 26J to znowu mało, w gabinecie w którym robie sobie zabiegi moce sa duzo większe bo 26J raczej osłabia włosy a nie je niszczy
Tylko ktoś nam musi jeszcze taką dużą Emlę przepisać,a nie wiem czy taką dużą sprzedaliby bez recepty
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 05:39   #1860
ajcilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 31
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem ludzi,którzy doskonale znając odpowiedź na pytanie ciągle je zadają, mimo że wiedzą co usłyszą.


Poza tym nie życzę sobie byś rzucała złośliwościami pod moim adresem ...

O to samo proszę grzecznie Ciebie ... Bo raczej Ty je rozpoczęłaś ..
Nie rozumiem ludzi, którzy nie proszeni już o kontynuacje, dalej kontynuują swoje "mądrości" ..
ajcilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:02.