Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-07, 16:30   #991
prvosenka
Raczkowanie
 
Avatar prvosenka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 142
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Czy używała któraś z was tego rozjaśniacza w sprayu z joanny? Wiem że to rozjaśniacz i że niszczy włosy... ale podobają mi się o ton jaśniejsze niż mam... Jestem w kropce, bo nie wiem czy farbować i niszczyć czy też rozjaśniać i niszczyć... a nie chce przecież niszczyć... co zrobic?
prvosenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 16:48   #992
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

ja tutaj gdzieś na wizażu czytałam, że niszczy...
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 17:04   #993
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez prvosenka Pokaż wiadomość
Czy używała któraś z was tego rozjaśniacza w sprayu z joanny? Wiem że to rozjaśniacz i że niszczy włosy... ale podobają mi się o ton jaśniejsze niż mam... Jestem w kropce, bo nie wiem czy farbować i niszczyć czy też rozjaśniać i niszczyć... a nie chce przecież niszczyć... co zrobic?
Ja właśnie używałam tego rozjaśniacza i po nim mam odrosty( dawałam wcześniej fotki). Wydaje mi się, że w jakimś stopniu niszczy włosy, na pewno też zależy ile razy się go zastosuje itp.
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 17:04   #994
Karolina_xxl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 114
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez prvosenka Pokaż wiadomość
Czy używała któraś z was tego rozjaśniacza w sprayu z joanny? Wiem że to rozjaśniacz i że niszczy włosy... ale podobają mi się o ton jaśniejsze niż mam... Jestem w kropce, bo nie wiem czy farbować i niszczyć czy też rozjaśniać i niszczyć... a nie chce przecież niszczyć... co zrobic?
W zyciu!
Mi owszem rozjaśnił włosy, dajnie, ale po niecałym miesiącu te włosy zrobiły się pomaranczowe!!! Moja fryzjerka jak zz tym poszlam (farbować się na naturalny) mialam 4 kolory na głowie to ię nieźle ubawiła, jak usłyszała czym moje kitki traktowałam....


Najgorsze oc moze być, po jakimś czasie bd rude-pomarańczowe.. chyba, ze Ci taki efekt odpowiada. Moja koelzanak sie "ufarbowła' tym z brazu na rudo. Ale maa mega zniszczone kłaczki.
Karolina_xxl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 17:33   #995
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Oj czego Wy dziewczyny nie wymyślicie ... rozjaśniacz w spray

Tak zmieniając temat, moja znajoma nie farbuje prawie rok trochę krócej jak ja... i miała na swoi średnim brązie granatową czerń (farbowałą na czarno ok. 3 lat) ... spotkałam ją i ta czerń prawie jej się cała wypłukała, fakt widać odrosty do połowy głowy, ale są mało widoczne. Ciekawe czy wypłucze jej się bardziej jak zobaczę ją za ok. pół roku np. a na początku wyglądały okropnie te odrosty... śmiałam się nawet z niej
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 17:53   #996
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

wymyśliłam sobie dobry sposób na nie przejmowanie się jak widzę, że ktoś się ewidentnie gapi na moje odrosty
jeszcze się nie zdarzyło, żeby taka osoba nie miała farbowanych włosów to myślę sobie "patrzy jakie to ja mam piękne naturalne i zazdrości mi, że nie przejmuję się odrostem i dam radę zapuścić swoje, a ona pewnie nie", pomaga mi to!
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 18:28   #997
prvosenka
Raczkowanie
 
Avatar prvosenka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 142
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
Oj czego Wy dziewczyny nie wymyślicie ... rozjaśniacz w spray
w takim razie są jakieś inne, bardziej naturalne sposoby na ładny blask i świeży kolor?
prvosenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-07, 19:08   #998
siiesta
Rozeznanie
 
Avatar siiesta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 941
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
wymyśliłam sobie dobry sposób na nie przejmowanie się jak widzę, że ktoś się ewidentnie gapi na moje odrosty
jeszcze się nie zdarzyło, żeby taka osoba nie miała farbowanych włosów to myślę sobie "patrzy jakie to ja mam piękne naturalne i zazdrości mi, że nie przejmuję się odrostem i dam radę zapuścić swoje, a ona pewnie nie", pomaga mi to!
hahaha kobitki - wredotki
ja jak widze jakas dziewczyne z fajnie pofarbowanymi wloskami to mysle sobie tak: musi byc naprawde nieszczesliwa skoro nie kocha swojego naturalnego koloru wlosow, a skoro nie kocha wlosow to i nie kocha siebie taka jaka jest, wiec jest nieszczesliwa
__________________
Walka o gęste włosy, długie rzęsy
Rozjaśniamy wredne przebarwienia
Walczymy z oznakami starzenia się skóry
Likwidujemy naczynka
siiesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 21:28   #999
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

SIIESTA ah piękne te Twoje włosiska będę patrzeć się cały czas na Twój av...
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 21:30   #1000
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

ja zmieniałam avatar tym razem na swoje zdjęcie, bo zostało mi zrobione
nie dla włosów, bo ta farba rudzieje i jest straszna
ale żeby było widać z kim się rozmawia

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2010-09-07 o 21:31
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 06:28   #1001
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Ja tez mialam przygode z rozjasniaczem w sprayu i faktycznie wlosy po tym zolkna i rudzieja, ale ja bylam zachwycona tym efektem bo lubie rudosci.
Eh, z mojego ciecia sprzed 3 miesiecy juz nic nie zostalo, oczywiscie fryzjerka mnie nie posluchala i mocno calosc wycieniowala, przez co wlosy wywijaja mi sie na wszystkie strony . I smetnie mi zwisaja te wyszarpane piorka . Caly czas w zwiazanych wlosach musze chodzic, bo zapuszczam ...
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-08, 07:28   #1002
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

MEADOW włosy też widać

UCA dlatego ja już nie cieniuje, poświęciłam 15 cm włosów, ale chociaż wyrównałam i mam spokój, co prawda końce nadal wywijają się, ale lepiej to wygląda niż wtedy
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 07:40   #1003
siiesta
Rozeznanie
 
Avatar siiesta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 941
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

a ja 4 min temu wzielam do rak nozyczki i..... scielam grzywke o 2 cm ze wzgledu na to, iz konce rosly nierowno teraz patrze na te wlosiska i roznicy nie widac!
marzy mi sie sciecie grzywki jeszcze o 5 cm zeby zostaly tylko te sliczne wloski ale chyba sie nie odwaze chodzic z taka dlugoscia do brwi....
dodam ze jeszcze niedawno (kilka mcy temu) prostowalam grzywke, dlatego konce nie wygladaja za fajnie
__________________
Walka o gęste włosy, długie rzęsy
Rozjaśniamy wredne przebarwienia
Walczymy z oznakami starzenia się skóry
Likwidujemy naczynka
siiesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 08:12   #1004
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Witam moje drogie Panie - dzień dobry ehh ja dziś kwitne, mimo, że niewyspana jestem jak cholerka obudziłam się o 5 i nie mogłam zasnąć
ja też miałam epizody z samodzielnym podcinaniem grzywki robiłam to kilkakrotnie i teraz mam niezły ubaw , kiedy patrzę na zdjęcia po takich zabiegach teraz już zawsze u fryzjera. Póki co nie mam tego problemu bo chce spróbować zapuścić grzywkę. Chociaż nie do końca jestem pewna, jak będę wyglądała. Chce mieć taką dłuuugą na bok - coś jak siiesta I obecenie mam najgorszy okres przejściowy - tzn moja grzywka zaczesana na czoło jest za długa (nachodzi już prawie na oczy), a zaczesana na bok jest jeszcze za krótka Już nie mam pomysłów co znią robić. Próbowałam ze spineczkami, ale wygląda to tragicznie i komicznie zarazem
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 09:07   #1005
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez kinpatsu Pokaż wiadomość
Ja mam zamiar tak zrobić, ale u profesjonalisty [już rozmawiałam z jednym, powiedział, żę się tego podejmie] i dopiero jak mój odrost będzie miał z 10cm lub więcej, żeby można było dobrze określić naturalny kolor. Uważam, że to rewelacyjne rozwiązanie, super, że Ci się udało
ja też jestem umówiona do fryzjera ale nie mogłam wytrzymać
jestem bardzo zadowolona - farbę trzymałam zdecydowanie za krótko (max 10 min), więc jeszcze są dość dalekie od naturalnych, ale całość się tak ładnie wymieszała, że wygląda bardziej jak spalone słońcem + odrosty
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL

Edytowane przez mi.a
Czas edycji: 2010-09-08 o 10:03
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 09:35   #1006
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Caly czas w zwiazanych wlosach musze chodzic, bo zapuszczam ...
uca, to tak jak ja, cały czas chodzę w ziwązanych, przy moim odroście zresztą lepiej to wygląda ^^ I też mam teraz wycieniowane, ale tak delikatnie i mało, że jak pójdę ściąć włosy o 2cm to wyrównają się do równej długości więc o to się nie martwię, nawet tego cieniowania nie widać u mnie.

talkative2, z grzywką mam to samo Podpinam ją cały czas wsuwkami do góry, czekam aż urośnie na tyle, żeby kitka ją złapała A potem może pokombinuję z grzywą na bok.

mi.a, świetnie Ci się zmieszało wszystko, cudny masz ten kolor teraz Ja już się nie mogę doczekać swoich prób, a to jeszcze tyle czekania ^^
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 10:14   #1007
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Świetny kolor dobrze zrobiłaś
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 10:44   #1008
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez kinpatsu Pokaż wiadomość
talkative2, z grzywką mam to samo Podpinam ją cały czas wsuwkami do góry, czekam aż urośnie na tyle, żeby kitka ją złapała A potem może pokombinuję z grzywą na bok.

mi.a, świetnie Ci się zmieszało wszystko, cudny masz ten kolor teraz Ja już się nie mogę doczekać swoich prób, a to jeszcze tyle czekania ^^
Taaak własnie! No a mnie się marzy taka długa na bok przede wszystkim dlatego, że mniej z nią roboty Moje włosy mają skłonność do wywijania się i w stanie takim, jak zaraz po ułożeniu wytrzymują tylko do momentu zetknięcia się z powietrzem (czy to wilgoć, czy wiatr,... ). Im mam dłuższe włosy, tym lepiej, bo są cięższe i bardzije się rozprostowują. No a grzywka - właśnie... Mam ślicznie ułozoną, pouszytą, po czym chwilę po wyjściu pozwija się, podzieli się w takie pasma i wygląda mało atrakcyjnie. Uważam że długa na bok będzie znacznie lepsza

mi.a - zgadzam się z dziewczynami. Świetnie wygląda ten kolor!
__________________


Edytowane przez talkative2
Czas edycji: 2010-09-08 o 10:46
talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 10:58   #1009
siiesta
Rozeznanie
 
Avatar siiesta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 941
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
ja też jestem umówiona do fryzjera ale nie mogłam wytrzymać
jestem bardzo zadowolona - farbę trzymałam zdecydowanie za krótko (max 10 min), więc jeszcze są dość dalekie od naturalnych, ale całość się tak ładnie wymieszała, że wygląda bardziej jak spalone słońcem + odrosty
oh... I love it!
__________________
Walka o gęste włosy, długie rzęsy
Rozjaśniamy wredne przebarwienia
Walczymy z oznakami starzenia się skóry
Likwidujemy naczynka
siiesta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-08, 11:02   #1010
justevi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 186
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Jaka szkoda ze ja nie moge farbowańców zblizyc kolorystycznie do odrostów ;p ale czrne włosy aby doszly do blondu to tylko dekoloryzajca, a tego nie chce im zrobic bo dlugo pracowałam aby wyglądały tak jak teraz
justevi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 11:14   #1011
ciasto_czekoladowe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: mał/opolskie
Wiadomości: 11
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Witam!
Myślę nad powrotem do mojego naturalnego koloru włosów. Farbowałam je dotąd na rudo, ostatnio loreal pure paprika. Czułam się w nich dobrze, dopóki nie pojawił się milion dziewczyn, które w pogoni za modą nagle poczuły się rudzielcami, poza tym moje włosy zawsze były dość suche, farbowanie wysuszyło je jeszcze bardziej. Dołączam zdjęcia naturalnych i aktualnie zafarbowanych.

Czy macie jakieś rady dotyczące tego jak poradzić sobie z początkowym etapem powracania do naturalnych? Na tle rudych moje mysie odrosty bardzo rzucają się w oczy. Macie może jakieś sugestie co do tego jaką farbą można je teraz pokryć, żeby zlała się z odrostami, czy w ogóle jakakolwiek farba jest w stanie to zrobić na rudym odcieniu?
Będę bardzo wdzięczna za pomoc, pozdrawiam : )
ciasto_czekoladowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 12:39   #1012
justevi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 186
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

nigdy nie kiałam takiego koloru wlosów więc nie wiem jak z jego pokryciem przez inna farbe. Moze sprobowałabyś potraktować rudzielce jakims odcieniem z farb paletta? niszczą włsoy to fakt ale bardzo mocno kryją i są trwałe i wychodzą ciemniejsze niz na opakowaniu wiec dobierz własciwy kolor a potem bardzo je regeneruj, bo palett przezedził szeregi moich włosów ale w kryciu nie ma rownych przynajmniej u mnie ale już jej nie stosuje użyłam jej chyba z 2 razy. Decyzja należy do Ciebie. Może reszta dziewczyn ma lub borykała sie z podobna sytuacja
justevi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 13:07   #1013
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

W sumie też CI nie pomogę, bo w farbowaniu jestem amatorką
Zawsze można czekać na swoje...
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 13:11   #1014
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez ciasto_czekoladowe Pokaż wiadomość
Witam!
Myślę nad powrotem do mojego naturalnego koloru włosów. Farbowałam je dotąd na rudo, ostatnio loreal pure paprika. Czułam się w nich dobrze, dopóki nie pojawił się milion dziewczyn, które w pogoni za modą nagle poczuły się rudzielcami, poza tym moje włosy zawsze były dość suche, farbowanie wysuszyło je jeszcze bardziej. Dołączam zdjęcia naturalnych i aktualnie zafarbowanych.

Czy macie jakieś rady dotyczące tego jak poradzić sobie z początkowym etapem powracania do naturalnych? Na tle rudych moje mysie odrosty bardzo rzucają się w oczy. Macie może jakieś sugestie co do tego jaką farbą można je teraz pokryć, żeby zlała się z odrostami, czy w ogóle jakakolwiek farba jest w stanie to zrobić na rudym odcieniu?
Będę bardzo wdzięczna za pomoc, pozdrawiam : )
Rudy ciężko jest ukryć pod farbą. Jak chciałam pozbyć się rudego/pomarańczu(ze spranego brązu) robiłam dekoloryzację, później farba rozjaśniająca i jeszcze farba z kolorem. Czyli istna włosowa masakra. Ale rudego się pozbyłam...

Jeśli chciałabyś stonować i ochłodzić trochę kolor włosów to Palette 310 gołębi nadaje popielaty odcień, albo fioletowy szampon do włosów z Joanny. Chociaż rudy pewnie i tak będzie przebijał.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 14:40   #1015
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

ja farbowałam tylko i wyłącznie palette i nie zniszczył mi włosów nigdy
a rudość da się ładnie pokryć odcieniem popielatym, mogą na początku wyjść zielonkawe pod światło ale z myciem włosów to zejdzie
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 14:43   #1016
karolcia2106
Raczkowanie
 
Avatar karolcia2106
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 445
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Ja pofarbowałam się tylko raz na rudo- i to taki mocny jasna intensywna miedź z Garniera bodajże. Źle się w nim czułam, więc był to tylko jednorazowy wyskok. Następne farbowanie to był jasny złocisty brąz też Garnier- pokrył rudości i później też nie było żadnych przebłysków
__________________

Looking for heaven, found the devil in me
Well what the hell I'm gonna let it happen to me





karolcia2106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 15:08   #1017
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Ja farbowałam zrudziałe włosy popielem i na początku efekt był oki. Niestety popiel ma to do siebie, że bardzo szybko się wypłukuje i rudości zaczęły prześwitywać, chociaż kolor i tak był zimniejszy niż wcześniej. Później dopiero zdekoloryzowałam i rozjaśniłam, bo doszłam do wniosku, że żadna farba dobrze tego nie zakryje. W ogóle bardzo ciężko jest uzyskać zimny blond z rudego, ale ciepły jeszcze da radę.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 16:14   #1018
ciasto_czekoladowe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: mał/opolskie
Wiadomości: 11
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

dziękuję wszystkim za odpowiedzi! : )

jutro pooglądam popielate odcienie w sklepie, ale chyba skonsultuję wszelkie operacje z fryzjerem, żeby nie wyjść na zielono, za parę dni mam obronę ; )
póki co odrost nie jest jeszcze tak duży, ale może lepiej byłoby teraz zadziałać, niż pokryć potem naturalne kolejną farbą..

pozdrawiam!
ciasto_czekoladowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 19:08   #1019
Karolina_xxl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 114
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Moje odrosty mnei przerazają, cala farba się wypłukała!! ;(((
Karolina_xxl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 19:12   #1020
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Tak się wtrące między tematem.

Chciałam Wam powiedzieć, że podobam się sobie z naturalnymi, myślałam że umrę z zachwytu nad swoją urodą
Widziałam się w lustrze przy świetle dziennym... mam piękne włosy, ten szary odcień i ten popiel... (wiem trochę chwalę siebie... )
Kocham swój odrost! a w ogóle to ładna dziewczyna ze mnie
Zrobiłabym zdjęcie ale ono nie ukaże prawdziwego koloru moich włosów.
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:11.