Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-31, 09:13   #3421
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

lady dziękuję za slowa uznania
Będzie dobrze tylko najpierw naloż farbę naturę np. 8.0 z wodą 3%, a dopiero po powiedzmy 2 tyg. tą z rudym i tak bedzie najlepiej dla włosów.
Można też zrobić od razu pól na pól naturę z rudą a potem juz robic tylko rudą ale też z wodą 3%, bo jednak do poziomu 8 o ty musisz przyciemniać... A wymywac z początku trochę na pewno się będzie, nie ma sie co oszukiwać.

Dziewczyny mogę wam polecic z czystym sumieniem tą nową schaumę
Jest super! Włoski po umyciu tępe ale mniej jak po babydream, czuć że są dobrze umyte bo ani grama lepkości. Doskonale sie rozczesują.
Po wyschnięciu samoistnie mega push up Włoski mieciutkie, lekkie i puszyste, mega lśniące- zero przyklapu.
Nic nie swędzi, nie wysusza skóry głowy, nie podrażnia a zapach podczas mycia marakui- mniam!
Dla mnie już jest numerem 1.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 09:23   #3422
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

u mnie chyba tej szaumy nie ma a jaka to nazwa jej????????
a ja do reanimacji nie uzywam juz pantena tylko zwyczajnie mocze wlosy woda odgniatam i daje troche tego zelu nivea i sa mocne loki
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 09:25   #3423
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

hejka nie było mnie cały weekendzik i dużoo mam do nadrobienia

wasienka ty to masz wytrzymale te wloski bardzo ładnie wyglądasz chociaż mi sie najbardziej w blondzie podobasz

xLADYx tu masz cały wątek o encanto i prostowaniu, ja też kiedyś bylam napalona na ten zabieg https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=417025
a które wlosy byś wybrała ??? te: http://allegro.pl/wlosy-naturalne-re...432599486.html
czy te http://allegro.pl/wlos-natur-do42cm-...427863757.html
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2011-01-31 o 09:27
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 09:29   #3424
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Czesc kochane!!
Boze ile czasu mnie tu nie bylo!! nadrabiam wlasnie zaleglosci w czytaniu..
Obecnie jestem na urlopie 4-dniowym bo muszę się zaopiekowac moim dziadkiem, a mama wyjechala na ferie
co do wloskow to mi troche urosly ale juz musze podciac bo jeszcze nie podcinalam od czasu ostatniej wizyty u fryzjera tj. jakos pol roku..
Ale musze Wam powiedziec ze z kolorku jestem coraz bardziej zadowolona!! a ciagle jestem przy matrixie 11A, niedlugo znowu bede farbowac bo juz 3 tyg.minelo. a lepiej jak maly odroscik to ladniej chwyta Ogolnie to wloski przestaly mi rudziec tylko jak sie kolor troche juz wyplucze po 2 tyg. to taki bardzij zoltawy sie robi. Ale wtedy t fioletowy szampon, zawsze uzywalam tego zwyklego z Rossmana ale wysuszal wlosy. Ostatnio kupilam ten z Lorala, co snowi sie na niego czaila. No i ogolnie powiem tak- kolorek robi bardzo ladny, nie wysusza wlosow, ladnie pachnie ale jest 1 problem- wlosy mi sie po nim bardzo przetluszczają! ale zrobilam bląd pare razy bo myslalam, ze mozna ten szampon potrzmac na glowie troche taki spieniony i trzymalam, a pozniej mylam drugi raz jeszcze. efekt- wlosow nie moglam dosuszyc suszarka- takie tluste przy glowie mialam z tylu. musialam myc drugi raz innym szamponem i przeslo.
Teraz robie tak- pierwsze mycie szamponem jakims drogeryjnym np. Joanna albo babydream czy Isana Med, a drugir mycie tym Lorealem- bardzo malo szampnu i od raz splukuje jak spienie. Trzeba tez dokladnie splukac bo ten szampon ma ceramidy, gliceryne i inne skladniki ktore odzywiaja istad ten tluscioch u mnie byl, tak podejrzewam.. No i na koniec daje lekka odzywkę np. Isana z olejkiem babasau i to wszystko. W 1 dzien wloski sa super, na drugi juz troche gorzej ale myje co2 dni tak jak wczesniej.
aha, pisalam o tym szamponie gdyby ktos nie wiedzial loreal Shine Blonde: http://allegro.pl/loreal-szampon-shi...384605573.html
Pozdrawiam Was blondaski kochane!!:cmo k:
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo

Edytowane przez kochaneczka
Czas edycji: 2011-01-31 o 09:31
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 09:38   #3425
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
u mnie chyba tej szaumy nie ma a jaka to nazwa jej????????
a ja do reanimacji nie uzywam juz pantena tylko zwyczajnie mocze wlosy woda odgniatam i daje troche tego zelu nivea i sa mocne loki
To te:
http://www.sekretyurody.eu/uroda/now...ekstra-owocowa

Aj kusisz tym żelem tylko go nigdzie dotąd nie widziałam...
Ale jak będę w rossmanie to kupie może na razie zwykly rossmanowski skoro go dziewczyny tak polecają.

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
Czesc kochane!!
Boze ile czasu mnie tu nie bylo!! nadrabiam wlasnie zaleglosci w czytaniu..
Obecnie jestem na urlopie 4-dniowym bo muszę się zaopiekowac moim dziadkiem, a mama wyjechala na ferie
co do wloskow to mi troche urosly ale juz musze podciac bo jeszcze nie podcinalam od czasu ostatniej wizyty u fryzjera tj. jakos pol roku..
Ale musze Wam powiedziec ze z kolorku jestem coraz bardziej zadowolona!! a ciagle jestem przy matrixie 11A, niedlugo znowu bede farbowac bo juz 3 tyg.minelo. a lepiej jak maly odroscik to ladniej chwyta Ogolnie to wloski przestaly mi rudziec tylko jak sie kolor troche juz wyplucze po 2 tyg. to taki bardzij zoltawy sie robi. Ale wtedy t fioletowy szampon, zawsze uzywalam tego zwyklego z Rossmana ale wysuszal wlosy. Ostatnio kupilam ten z Lorala, co snowi sie na niego czaila. No i ogolnie powiem tak- kolorek robi bardzo ladny, nie wysusza wlosow, ladnie pachnie ale jest 1 problem- wlosy mi sie po nim bardzo przetluszczają! ale zrobilam bląd pare razy bo myslalam, ze mozna ten szampon potrzmac na glowie troche taki spieniony i trzymalam, a pozniej mylam drugi raz jeszcze. efekt- wlosow nie moglam dosuszyc suszarka- takie tluste przy glowie mialam z tylu. musialam myc drugi raz innym szamponem i przeslo.
Teraz robie tak- pierwsze mycie szamponem jakims drogeryjnym np. Joanna albo babydream czy Isana Med, a drugir mycie tym Lorealem- bardzo malo szampnu i od raz splukuje jak spienie. Trzeba tez dokladnie splukac bo ten szampon ma ceramidy, gliceryne i inne skladniki ktore odzywiaja istad ten tluscioch u mnie byl, tak podejrzewam.. No i na koniec daje lekka odzywkę np. Isana z olejkiem babasau i to wszystko. W 1 dzien wloski sa super, na drugi juz troche gorzej ale myje co2 dni tak jak wczesniej.
aha, pisalam o tym szamponie gdyby ktos nie wiedzial loreal Shine Blonde: http://allegro.pl/loreal-szampon-shi...384605573.html
Pozdrawiam Was blondaski kochane!!:cmo k:
Bardzo dawno cie nie było
Cieszę sie że masz swój wymarzony kolorek isie go trzymasz, mówiłam że stopniowo będzie coraz lepiej.
Buziaki!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 09:45   #3426
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

bunny ciekawe jak te odzywki z tej serii co tam maja w skladach ?
szampon tez kusi ale odzywka bardziej
zaraz ide do sklepu to zobacze czy sa u mnie i popatrze w sklad odzywki jak bedzie dobry to pewnie kupie
a tz wieczorem zrobi
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 09:53   #3427
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cześć Blondziaki

Bunny kusisz tym szamponem poszukam dzisiaj w rossmanie

Lady ten kolor jest bardzo ładny a jesteś pewna, że będzie pasował do Twojego typu urody? ja kiedyś miałam rudzielca (przypadkowo oczywiście ) i wyglądałam strasznie

snow ja szczerze mówiąc też bym się bała zmieniać kolor, tym bardziej, że ta Londa to sobie wychodzi jak chce :/ sama bym sobie zmieniła, pokombinowała z inną farbą, ale też mi szkoda mając już taki kolor, chociaż korci mnie niesamowicie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-31, 09:54   #3428
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kusi kusi ta szauma pamiętam ze używałam dluuuggooo takiej kokosowej chyba ze 2-3lata
aaaa dziewczyny to mój odrost (aż sie prosi o farbę),wlosy po oleju babydeeam i winogronowym wiec tłuścioch.
a farbe chyba w tym tygodniu dam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0323.jpg (115,3 KB, 51 załadowań)
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 09:57   #3429
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
kusi kusi ta szauma pamiętam ze używałam dluuuggooo takiej kokosowej chyba ze 2-3lata
aaaa dziewczyny to mój odrost (aż sie prosi o farbę),wlosy po oleju babydeeam i winogronowym wiec tłuścioch.
a farbe chyba w tym tygodniu dam
farbuj farbuj
ja to nigdy nie mogę wytrzymać nawet z minimalnym odrostem
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 09:59   #3430
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

a wiesz bunny ten zel to praktycznie traktuje jak odzywke bo ladnie pachnie i nie klei sie w dloniachudal mi sie zakup nie ma co
dobra lece szukac szaumy
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 10:05   #3431
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
kusi kusi ta szauma pamiętam ze używałam dluuuggooo takiej kokosowej chyba ze 2-3lata
aaaa dziewczyny to mój odrost (aż sie prosi o farbę),wlosy po oleju babydeeam i winogronowym wiec tłuścioch.
a farbe chyba w tym tygodniu dam
Oj prosi się prosi
U mnie to samo także najwyższy czas na farbowanie w końcu u mnie już miesiąc minął
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-31, 10:11   #3432
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Oj prosi się prosi
U mnie to samo także najwyższy czas na farbowanie w końcu u mnie już miesiąc minął
ja farbuję co jakieś 3 tygodnie, bo wytrzymać nie mogę
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 10:21   #3433
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
farbuj farbuj
ja to nigdy nie mogę wytrzymać nawet z minimalnym odrostem
ja to chce zawsze wytrzymać jak najdlużej żeby ich tak ciągle nie katować ale jak są jakieś okazje czy święta to co miesiąc farbuje ale w tym tygodniu na bank zrobię bo w następnym chyba przyjdzie @ i wtedy nie mogłabym farbnąć
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 10:21   #3434
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
To te:
http://www.sekretyurody.eu/uroda/now...ekstra-owocowa

Aj kusisz tym żelem tylko go nigdzie dotąd nie widziałam...
Ale jak będę w rossmanie to kupie może na razie zwykly rossmanowski skoro go dziewczyny tak polecają.


Bardzo dawno cie nie było
Cieszę sie że masz swój wymarzony kolorek isie go trzymasz, mówiłam że stopniowo będzie coraz lepiej.
Buziaki!
hej bunny!
fajnie ze jestes moze moglabys mi cos doradzic odnosnie tego szamponu Loreala shine blonde? moze cos zle robie? kurcze szkoda mi z niego rezygnowac bo kolor naprawde jest super po nim i wloski blyszcza. a moze znasz jakis lepszy do zwalczania zoltych refleksow?

kitkulka- witaj! dawno mnie tu nie bylo i widze ze jeste nowa weszlam na Twoj profil i twoje wloski mnie po prostu oszolomily!! jezu jaki sliczny kolor i imponujaca dlugosc!! no i zdrowe masz! jestem pod wrazeniem! wyczytalam ze farbujesz Londa 12/9 perlowy blond, a czy ktos wie moze ile % ma woda w tej farbce? bo cos pisalas ze nigdzie nie ma info.

kotka- po Twoim avatarku widzę jak bardzo Ci się poprawila kondycja wloskow!! są sliczne! a pamietam jak jeszcze byly takie cieniutkie na koncach i postrzeopione, chyba od cieniowania. teraz jest o niebo lepiej, wygladaja bardzo zdrowo, zdradz czym je tak karmisz? olejowanie?
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 10:22   #3435
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Oj prosi się prosi
U mnie to samo także najwyższy czas na farbowanie w końcu u mnie już miesiąc minął
19.01 miną miesiąc
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 10:22   #3436
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja farbuję co jakieś 3 tygodnie, bo wytrzymać nie mogę
Jak tak +/- co miesiąc tak do 2tyg odrostu u mnie prawie w ogóle nie widać dopiero tak po około 3tyg. Dziwne to, bo naturalne mam bardzo ciemne

Ja, jakbym nie musiała robić podkładu też bym chyba co 3tyg farbowała
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 10:22   #3437
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Bunny
Ja to chyba poczekam aż będę miała jakieś wolne dwa tygodnie na ten eksperyment z rudym
Tż mówił że nie ma zdania w sumie tylko ostrzegał żeby potem płaczu nie było
jak to u mnie ze wszystkim bywa

Kotka
Nie wiem kochana ciężko tak powiedzieć coś po zdjęciu jak nie widać na żywo na ich temat
Tych włosków od joanna2245 nie miałam i nie znam nikogo kto je brał
Ale miałam kiedyś te od LongHair_pl naturalne, syntetyczne złego słowa na nie nie powiem Bardzo ładnie się prostują, kręcą. Po umyciu miałam taki delikatny skręt jak u swoich naturalnych a żywotność no żeby Cię nie skłamać nosiłam jakoś od początku marca do lipca nadawałyby się spokojnie do kolejnego założenia wystarczyłoby tylko np kupić keratynkę w łuskach i naprawić zgrzewy ale ja jak przedłużam to co jakiś czas we włoskach przedłużanych podcinam końcóweczki i dlatego jak już są potem krótsze to ściągam i zakładam nowe
Kitkulka
no właśnie się zastanawiam czy będzie mi pasował no nie wiem boję się troszkę to fakt ale przydałoby się już coś zmienić kolorek mi się strasznie podoba
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 10:27   #3438
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
19.01 miną miesiąc
No to już najwyższy czas
A kiedy zamierzasz farbować? i czym? sprawdzonym sposobem?
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 10:41   #3439
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
kotka- po Twoim avatarku widzę jak bardzo Ci się poprawila kondycja wloskow!! są sliczne! a pamietam jak jeszcze byly takie cieniutkie na koncach i postrzeopione, chyba od cieniowania. teraz jest o niebo lepiej, wygladaja bardzo zdrowo, zdradz czym je tak karmisz? olejowanie?
witam kochaneczko
zciachalam 5cm wlosków tam gdzie bylo cieniowanie
powróciłam do olejowania minimum 1 w tygodniu (olej kokosowy,olejek babydream fur mama z rossmana,olej z pestek winogron<dostępny w biedro za 12zł>) różnie robie raz tak raz razem je łącze
no i jak zwykle bardzoo rzadko prostuje
dziękuje za komplenent nie spodziewałam sie że jest taka zauważalna różnica

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
[/SIZE][/SIZE]Kotka
Nie wiem kochana ciężko tak powiedzieć coś po zdjęciu jak nie widać na żywo na ich temat
Tych włosków od joanna2245 nie miałam i nie znam nikogo kto je brał
Ale miałam kiedyś te od LongHair_pl naturalne, syntetyczne złego słowa na nie nie powiem Bardzo ładnie się prostują, kręcą. Po umyciu miałam taki delikatny skręt jak u swoich naturalnych a żywotność no żeby Cię nie skłamać nosiłam jakoś od początku marca do lipca nadawałyby się spokojnie do kolejnego założenia wystarczyłoby tylko np kupić keratynkę w łuskach i naprawić zgrzewy ale ja jak przedłużam to co jakiś czas we włoskach przedłużanych podcinam końcóweczki i dlatego jak już są potem krótsze to ściągam i zakładam nowe
te od joanna2245 nosi princesska ale nie znam szczegółów jak sie zachowują...
ale mialam takie pod ring z long hair i byly ok, ale nie nosilam ich bo ringi są okropne ... bo te na aukcji long hair są z koncówką keratynowa, mają taki jest opis "Pasemka włosów naturalnych – włosy cieniowane w najdłuższym końcu do 42 cm (20 pasm jednego koloru i wielokrotności)
Metoda – zgrzew
Przeznaczenie – przedłużanie włosów
Waga - AŻ 0,5 grama"
i co teraz brać te z long hair??? czy one nie bedą sie plątać??? bo to byloby dla mnie najgorsze ...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2011-01-31 o 10:43
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-31, 10:43   #3440
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja to chce zawsze wytrzymać jak najdlużej żeby ich tak ciągle nie katować ale jak są jakieś okazje czy święta to co miesiąc farbuje ale w tym tygodniu na bank zrobię bo w następnym chyba przyjdzie @ i wtedy nie mogłabym farbnąć
u mnie po 2 tygodniach to już widać :/
właśnie... niektórzy mówią, żeby włosów nie farbować podczas @, a inni, że to w ogóle nie przeszkadza mnie tam wszystko jedno, zawsze wychodzi tak samo

kochaneczko dziękuję
trochę już tutaj jestem, więc nie taka nowa a jaką wodę ma ta farba - nie wiem, wszystkie próbujemy się tego dowiedzieć, bo nigdzie nie jest napisane

Lady jestem ciekawa tych Twoich eksperymentów
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 10:48   #3441
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
u mnie po 2 tygodniach to już widać :/
właśnie... niektórzy mówią, żeby włosów nie farbować podczas @, a inni, że to w ogóle nie przeszkadza mnie tam wszystko jedno, zawsze wychodzi tak samo
znaczy ja farbowałam podczas @ i w sumie bylo ok,ale nie chce ryzykować dmucham na zimne już z tymi włoskami, mi odrost zaczyna sie tak odznaczać po miesiącu od farbowania jak jest ponad 1cm odrostu
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 10:50   #3442
7BadAngel7
Przyczajenie
 
Avatar 7BadAngel7
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 28
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

[QUOTE=kitkulka;24745417]u mnie po 2 tygodniach to już widać :/
właśnie... niektórzy mówią, żeby włosów nie farbować podczas @, a inni, że to w ogóle nie przeszkadza mnie tam wszystko jedno, zawsze wychodzi tak samo

Szczerze Wam powiem, że 2 razy bylam u fryzjera podczas gdy miałam @, i blond wyszedl mi zupelnie inny niż zawsze, taki bardziej żółty;/ Tez w to nie wierzylam, ale u mnie jednak sie potwierdzilo, ze jakos to wplywa. Apropo same farbujecie czy u fryzjera? Ja kiedys sama eksperymentowalam, ale kolor na odroscie wyszedl fatalny i chyba juz nie zaryzykuje..
7BadAngel7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 10:51   #3443
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny ciekawe jak te odzywki z tej serii co tam maja w skladach ?
szampon tez kusi ale odzywka bardziej
zaraz ide do sklepu to zobacze czy sa u mnie i popatrze w sklad odzywki jak bedzie dobry to pewnie kupie
a tz wieczorem zrobi
Szczerze to na odzywki nie spojrzałam wcale Ale czerwona szauma jest z dimethicone a ta żólta nie ma wcale silikonu.
Czerwona do wlosow zniszczonych, po zabiegach itp. a zólta do normalnych.
Zależalo mi na normalnym szamponie ale nie myslałam że będzie taki super

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Cześć Blondziaki

Bunny kusisz tym szamponem poszukam dzisiaj w rossmanie

Lady ten kolor jest bardzo ładny a jesteś pewna, że będzie pasował do Twojego typu urody? ja kiedyś miałam rudzielca (przypadkowo oczywiście ) i wyglądałam strasznie

snow ja szczerze mówiąc też bym się bała zmieniać kolor, tym bardziej, że ta Londa to sobie wychodzi jak chce :/ sama bym sobie zmieniła, pokombinowała z inną farbą, ale też mi szkoda mając już taki kolor, chociaż korci mnie niesamowicie
Tylko bierz ten zólty bo sie natniesz na czerwony.
U mnie w rossie był tylko czerwono-rozowy a dopiero w leclercu trafiłam oba i jak porównałam składy to szok! Jeden z silikonami i zapychaczami a drugi super!

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
kusi kusi ta szauma pamiętam ze używałam dluuuggooo takiej kokosowej chyba ze 2-3lata
aaaa dziewczyny to mój odrost (aż sie prosi o farbę),wlosy po oleju babydeeam i winogronowym wiec tłuścioch.
a farbe chyba w tym tygodniu dam
Nie wiem jak wytrzymałaś z takim odrostem, ja to bym chyba wszystkie lustra pozasłaniała...
Ja kokosowej nie lubię bo mi włosy tluści i obciąża.
Ale dla twoich wlosków polecam ci zieloną push up- masz takie jak moja bratowa i na niej efekt doskonaly.

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
a wiesz bunny ten zel to praktycznie traktuje jak odzywke bo ladnie pachnie i nie klei sie w dloniachudal mi sie zakup nie ma co
dobra lece szukac szaumy
poszukam tego żelu ale w rossie u mnie nie ma... w lelku też...

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
hej bunny!
fajnie ze jestes moze moglabys mi cos doradzic odnosnie tego szamponu Loreala shine blonde? moze cos zle robie? kurcze szkoda mi z niego rezygnowac bo kolor naprawde jest super po nim i wloski blyszcza. a moze znasz jakis lepszy do zwalczania zoltych refleksow?

kitkulka- witaj! dawno mnie tu nie bylo i widze ze jeste nowa weszlam na Twoj profil i twoje wloski mnie po prostu oszolomily!! jezu jaki sliczny kolor i imponujaca dlugosc!! no i zdrowe masz! jestem pod wrazeniem! wyczytalam ze farbujesz Londa 12/9 perlowy blond, a czy ktos wie moze ile % ma woda w tej farbce? bo cos pisalas ze nigdzie nie ma info.

kotka- po Twoim avatarku widzę jak bardzo Ci się poprawila kondycja wloskow!! są sliczne! a pamietam jak jeszcze byly takie cieniutkie na koncach i postrzeopione, chyba od cieniowania. teraz jest o niebo lepiej, wygladaja bardzo zdrowo, zdradz czym je tak karmisz? olejowanie?
szczerze to nie lubię szamponów fioletowych bo mi osobiście po kazdym jednym włosy siadają...
Ale ja robię pół na pól z normalnym szamponem i wtedy jest też ok i można co mycie spokojnie stosowac Spróbuj.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 10:52   #3444
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Kotka
Na tym foto w awku mam właśnie te włoski od long hair przedłużone słabo widać bo jakoś zdjęcia do dupki wiesz jak były takie długie to lekko mi się tak plątało na dole po umyciu ale tak jak mówię szczotka do przedłużanych albo grzebyczkiem o szeroko rozstawionych zabkach od dolu kierując się ku górze przeczesać i już po kłopocie
No ja już do tego prostowania się zniechęciłam koleżanka mi wczoraj opowiadała że robiła kiedyś i lipa, strata kasy podobno
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 10:53   #3445
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez 7BadAngel7 Pokaż wiadomość
Szczerze Wam powiem, że 2 razy bylam u fryzjera podczas gdy miałam @, i blond wyszedl mi zupelnie inny niż zawsze, taki bardziej żółty;/ Tez w to nie wierzylam, ale u mnie jednak sie potwierdzilo, ze jakos to wplywa. Apropo same farbujecie czy u fryzjera? Ja kiedys sama eksperymentowalam, ale kolor na odroscie wyszedl fatalny i chyba juz nie zaryzykuje..
ja farbuję sama tzn. mama albo tata mi farbują
kiedy robiłam balejaż rozjaśniaczem to chodziłam z tym do fryzjera, ale normalną farbą robię sama

bunny dzięki za ostrzeżenie przejdę się do tego rossa i poczytam, a jak nie to i leclerka zaatakuję
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 10:56   #3446
7BadAngel7
Przyczajenie
 
Avatar 7BadAngel7
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 28
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja farbuję sama tzn. mama albo tata mi farbują
kiedy robiłam balejaż rozjaśniaczem to chodziłam z tym do fryzjera, ale normalną farbą robię sama
Tylko Ty masz ten plus, ze z natury jesteś blondynką, a ja szatynką i dlatego odrost mi tak nie "łapie" po tych sklepowych farbach..
7BadAngel7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 10:57   #3447
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez 7BadAngel7 Pokaż wiadomość
Tylko Ty masz ten plus, ze z natury jesteś blondynką, a ja szatynką i dlatego odrost mi tak nie "łapie" po tych sklepowych farbach..
ja to w sumie już się gubię :P bo szatynka to ponoć taka ciemna blondynka? :P
swój naturalny kolor mam taki jak właśnie w moim avatarze, więc możesz sobie porównać
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 11:13   #3448
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Szczerze to na odzywki nie spojrzałam wcale Ale czerwona szauma jest z dimethicone a ta żólta nie ma wcale silikonu.
Czerwona do wlosow zniszczonych, po zabiegach itp. a zólta do normalnych.
Zależalo mi na normalnym szamponie ale nie myslałam że będzie taki super


Tylko bierz ten zólty bo sie natniesz na czerwony.
U mnie w rossie był tylko czerwono-rozowy a dopiero w leclercu trafiłam oba i jak porównałam składy to szok! Jeden z silikonami i zapychaczami a drugi super!


Nie wiem jak wytrzymałaś z takim odrostem, ja to bym chyba wszystkie lustra pozasłaniała...
Ja kokosowej nie lubię bo mi włosy tluści i obciąża.
Ale dla twoich wlosków polecam ci zieloną push up- masz takie jak moja bratowa i na niej efekt doskonaly.


poszukam tego żelu ale w rossie u mnie nie ma... w lelku też...


szczerze to nie lubię szamponów fioletowych bo mi osobiście po kazdym jednym włosy siadają...
Ale ja robię pół na pól z normalnym szamponem i wtedy jest też ok i można co mycie spokojnie stosowac Spróbuj.
dziękuję za radę bunny!
zaraz sprobuję tak zrobic pól na pol z innym szamponem. i tak umyję. 2 razy bo zawsze 2 razy myję szamponem a na to odzywka. dzieki! zdam relacje jak wyschną
kochana jeszcze jedno, czy moglabys się wypowiedziec na temat prostownic Babyliss? Nie wiem czy pamietasz, kiedys pytalam was co zrobic bo mi TZ kupil pod choinke i prostownica miala nie do konca przylegajace do siebie plytki. No i wymienilismy, a co sie nasluchalam, od sprzedawxzyni w media markcie!! ze otworzylam towar z pudelka na sklepie a nie wolno, ojoj oj!! a ja jej mowie ze musialam, bo wlasnie przyszlam wymienic bo TZ mi kupil i nie wyciagal z pudelka. a jak bla w pudelku to nie widac czy plytki sa rowne bo byly rozchylone. No i w koncu znalazlam taka ktora mi pasowala ale mowie Wam, nasluchalam sie ze hej.
Mam tą; http://allegro.pl/idealna-na-prezent...357238731.html
teraz plytki są idealnie przylegajace, wlosy prostuja sie bardzo szybko, prostuje na I stopniu albo na II, bo III to juz jest do wlosow opornych, kreconych i grubych wiec nie ma potrzeby.
jak powinno wygladac prawidlowe prostowanie? oczwiscie uzywam mgielki ochronnej do prostowania, zabezpieczajace przed wysoka temperatura. No i jak czesto mozna prostowac zeby nie szkodzic wlosom za mocno? myslisz ze ta prostowica jest faktycznie dobra czy taka srednia ? podobno to profesjonalna..

kotka
widac widac roznice, duza! dobrze ze podcielas teraz bedzie juz tylko lepiej widzialam ze olejowanie daje dobre efekty ale na przykladzie Twoich wloskow to sa po prostu bombowe efekty!! Gratuluję
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo

Edytowane przez kochaneczka
Czas edycji: 2011-01-31 o 11:15
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 11:18   #3449
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

kurcze nie ma u mnie tej szaumy wogole tej marki
no nic kupilam sobie na pocieszenie poczworne cienie do oczu
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 11:18   #3450
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

hej dziewczynki!
jeśli chodzi o odcień włosków naturalnych to ja tez mam z tym problem moje są ciemne ale nie wiem jaki to poziom i czy to jeszcze podchodzi pod ciemny blond czy brąz w każdym bądz razie przy jasnych włoskach wydają się bardzo ciemne a przy ciemnych znowu jasne i zawsze mam problem z doborem farby bo przewaznie większość jest przeznaczona do max ciemnego blondu.

Bunny kochana czy mogłabys określić mi poziom i kolor moich włosków na podstawie zdjęcia?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:26.