LUSH cz. 2 - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-09, 17:50   #1591
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: LUSH cz. 2

Świetne zakupy

Dla mnie też hitem jest Oatfix, It's raining man i oczywiście BdN
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 23:04   #1592
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: LUSH cz. 2

Weźcie mnie capnijcie, poszłam dzisiaj do Lusha Moje zamówienie jeszcze nie dotarło ale z ciekawości nie mogłam wytrzymać i poszłam powąchać to co zamówiłam... Ten żel it's raining troche mi nie podszedł ale może nie był najświeższy?
Kupiłam miniaturke szamponu Daddy o fioletowego i mini odżywke Dream Cream która pięknie pachnie.
Prócz tego mydełko Sexy Peel które jako jedyne mi przypadło zapachowo do gustu.... (inne mi się żadne nie podobały prócz jeszcze takiego niebieskiego z wodorostami)
Jeszcze podobało mi się takie cuś do wanny u zapachu mango ale mam tylko prysznic
Mogłybyście polecić coś do mycia pod prysznicem bardzo nawilżającego tak żeby może nawet nie trzeba było się codziennie balsamować?
Konsultantka w tym sklepie powiem Wam dla mnie lekko nawiedzona, nie dała mi spokoju wszystko masowała sobie na ręce i kazała mi wąchać, mydła, szampony powariowała dziewczyna ale była tak pozytywna że dałam się namówić
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 23:21   #1593
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Weźcie mnie capnijcie, poszłam dzisiaj do Lusha Moje zamówienie jeszcze nie dotarło ale z ciekawości nie mogłam wytrzymać i poszłam powąchać to co zamówiłam... Ten żel it's raining troche mi nie podszedł ale może nie był najświeższy?
Kupiłam miniaturke szamponu Daddy o fioletowego i mini odżywke Dream Cream która pięknie pachnie.
Prócz tego mydełko Sexy Peel które jako jedyne mi przypadło zapachowo do gustu.... (inne mi się żadne nie podobały prócz jeszcze takiego niebieskiego z wodorostami)
Jeszcze podobało mi się takie cuś do wanny u zapachu mango ale mam tylko prysznic
Mogłybyście polecić coś do mycia pod prysznicem bardzo nawilżającego tak żeby może nawet nie trzeba było się codziennie balsamować?
Konsultantka w tym sklepie powiem Wam dla mnie lekko nawiedzona, nie dała mi spokoju wszystko masowała sobie na ręce i kazała mi wąchać, mydła, szampony powariowała dziewczyna ale była tak pozytywna że dałam się namówić
w większości przypadków obsługa w Lushu jest troszkę 'nawiedzona' i tak pozytywnie zakręcona zapachy w sklepie często pachną inaczej niż w domku.. tak jak ja wąchałam kiedyś Aqua Marina i prawie zwymiotowałam.. ale naczytałam się takich cudów na jej temat, że następnym razem kupiłam i zapach mnie uwiódł i zauroczył świeży musiał być, staroci nie trzymają

nawilżający, bynajmniej dla mnie, jest Olive Branch.. i pięknie pachnie a może King Of Skin? nie jest to myjek, tylko kostka nawilżająca / natłuszczająca na po prysznicu
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 13:36   #1594
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: LUSH cz. 2

Zastanawiam się nad ponownym kupnem kremu Celestial, bo fajnie ukajał cerę, chociaż stosowałam co parę dni, by mnie masło kakaowe nie zapchało. Moja cera ostatnio jest jakaś rozjuszona, szukam naturalnych kremów z kilkoma składnikami, odpowiednich dla cery wrażliwej (mam również naczynkową), ale mało takich. Większość ma składniki których unikam (alkohol, aloes), albo olejki eteryczne. Taki mam obecnie i zastanawiam się, czy to on nie jest sprawcą (choć jest na końcu). Chociaż to dziwne, bo raz jest ok, a raz czuję, jakby ją podrażniało.


Kogoś zapycha Celestial? Szukam poparcia, czy kupować
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 13:49   #1595
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: LUSH cz. 2

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;34022874]Zastanawiam się nad ponownym kupnem kremu Celestial, bo fajnie ukajał cerę, chociaż stosowałam co parę dni, by mnie masło kakaowe nie zapchało. Moja cera ostatnio jest jakaś rozjuszona, szukam naturalnych kremów z kilkoma składnikami, odpowiednich dla cery wrażliwej (mam również naczynkową), ale mało takich. Większość ma składniki których unikam (alkohol, aloes), albo olejki eteryczne. Taki mam obecnie i zastanawiam się, czy to on nie jest sprawcą (choć jest na końcu). Chociaż to dziwne, bo raz jest ok, a raz czuję, jakby ją podrażniało.


Kogoś zapycha Celestial? Szukam poparcia, czy kupować [/QUOTE]

Do mnie dopiero leci, powinien być na dniach i za jakiś tydzień używania będę mogła coś o nim powiedzieć
Umyłam dziś włosy szamponem daddy-o i użyłam odżywki american cream i mam szorstkie włosy a jeszcze spałam w oleju kokosowym powinny być o wiele lepsze po takiej kuracji
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 15:14   #1596
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Do mnie dopiero leci, powinien być na dniach i za jakiś tydzień używania będę mogła coś o nim powiedzieć
Umyłam dziś włosy szamponem daddy-o i użyłam odżywki american cream i mam szorstkie włosy a jeszcze spałam w oleju kokosowym powinny być o wiele lepsze po takiej kuracji
używałaś wcześniej tego oleju?
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 23:00   #1597
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
używałaś wcześniej tego oleju?
Używałam sporadycznie a ostatnie 2 tygodnie przed każdym myciem czyli ok 2-3 razy w tygodniu na noc lub kilka godzin, potem zmywałam szamponem john frieda i kładłam niby bezsilikonową odżywkę z nowej serii l'oreala z tej serii
http://www.lorealparisusa.com/_us/_en/default.aspx#/?page=top{userdata//d+d//|diagnostic|main:pdp//objectid+HCa7_5//{pdp_tab:pdp_overview//objectid+HCa7_5//}|media:_blank|nav|overla y:_blank}

na chwilkę i naprawde nastąpiła poprawa wlosa już po tak krótkim czasie.
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-18, 12:40   #1598
pizmak007
Rozeznanie
 
Avatar pizmak007
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 517
GG do pizmak007
Dot.: LUSH cz. 2

Doradźcie mi jak możecie, który z tych szamponów jest najlepszy? Gentle Lentil, Trichomania, Squeaky Green czy Jumping Juniper? Potrzebuję jakiejś nowości do włosów a nie wiem co wybrać, chcę wziąć 2 (na zapas )
__________________
Chciałem tyle ci dać
Tyle zrobić
O gdybym tylko mógł
Zmieniłbym ten cały świat
Wysadziłbym jakiś bank
I z wiatrem puścić cały szmal
pizmak007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 23:09   #1599
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: LUSH cz. 2

Może jakaś wizażanka z Warszawy wybiera się w wakacje do UK? Mam do oddania pudełeczka z Lusha

I jeszcze pytanie co do sklepu w Warszawie: cofnęłam się do poprzednich stron wątku i czytam, że to już w październiku Ktoś już coś wie No bo chyba coś już gdzieś musi się dziać
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 11:32   #1600
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: LUSH cz. 2

Wątek trochę zapomniany,więc pokaże wam perełkę jaką dziś znalazłam na Allegro

http://allegro.pl/lush-aqua-marina-p...563736322.html

A dla potomnych:

"
Witam na mojej aukcji,
Mam do sprzedania nową, nieużywaną, oryginalną pastę do mycia twarzy z firmy LUSH o poj. 100g. Pasta jest świeża, ważna jest do 02/10/2012r + miesiąc po terminie."





Tak się właśnie zastanawiam po co ustalać terminy ważności skoro okazuje się,że termin podany na opakowaniu nie jest ostatecznym terminem. Wg niektórych osób oczywiście
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 17:00   #1601
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Wątek trochę zapomniany,więc pokaże wam perełkę jaką dziś znalazłam na Allegro

http://allegro.pl/lush-aqua-marina-p...563736322.html

A dla potomnych:

"
Witam na mojej aukcji,
Mam do sprzedania nową, nieużywaną, oryginalną pastę do mycia twarzy z firmy LUSH o poj. 100g. Pasta jest świeża, ważna jest do 02/10/2012r + miesiąc po terminie."





Tak się właśnie zastanawiam po co ustalać terminy ważności skoro okazuje się,że termin podany na opakowaniu nie jest ostatecznym terminem. Wg niektórych osób oczywiście
na nową to ona też nie wygląda
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-21, 13:52   #1602
eternitymoment
Zadomowienie
 
Avatar eternitymoment
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: olimp
Wiadomości: 1 626
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
na nową to ona też nie wygląda
ano racjia , nowa ma kolor lekko rózowy
eternitymoment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 15:51   #1603
Mastylla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 142
Dot.: LUSH cz. 2

Ja od niedawna mam do czynienia z Lush-em. Na pewno świetne jest mydełko Honey I washed the kids. Zapach zniewalający, cudny wprost. Minus- bardzo szybko się zużywa. Miałam tez kulę do kąpieli So white ale jakos mnie do siebie nie przekonała. A... krem do rąk w kształcie dłoni świetny do rąk i stóp
__________________
http://www.marstrip.pl nasze podróże
Mastylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 16:31   #1604
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Wątek trochę zapomniany,więc pokaże wam perełkę jaką dziś znalazłam na Allegro

http://allegro.pl/lush-aqua-marina-p...563736322.html

A dla potomnych:

"
Witam na mojej aukcji,
Mam do sprzedania nową, nieużywaną, oryginalną pastę do mycia twarzy z firmy LUSH o poj. 100g. Pasta jest świeża, ważna jest do 02/10/2012r + miesiąc po terminie."





Tak się właśnie zastanawiam po co ustalać terminy ważności skoro okazuje się,że termin podany na opakowaniu nie jest ostatecznym terminem. Wg niektórych osób oczywiście
yyy no dobra, zlinczujecie mnie, ale ja wielu oj wieeeeeeeelu produktów lusha używam sporo po terminie i niektóre się nadają bez problemu...
z tego co póki co wywaliłam ze względu na przekroczony termin i zmianę właściwości to były maski te świeże, herbalism i mask of magnaminty...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 16:42   #1605
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: LUSH cz. 2

Wątek reaktywowany, yeah
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
yyy no dobra, zlinczujecie mnie, ale ja wielu oj wieeeeeeeelu produktów lusha używam sporo po terminie i niektóre się nadają bez problemu...
z tego co póki co wywaliłam ze względu na przekroczony termin i zmianę właściwości to były maski te świeże, herbalism i mask of magnaminty...
Ja używałam po terminie m.in. Mask of Magnaminty, ale jednak to zupełnie co innego kupić świeży produkt i już po upływie daty ważności kontrolować na bieżąco, czy krzywdy nie robi, czy konsystencji nie zmienia

A ta Aqua Marina wygląda na używaną, nie wiadomo jak była przechowywana itd. Więc nawet jeśli podane daty są ok, nie skusiłabym się
Cytat:
Napisane przez Mastylla Pokaż wiadomość
Ja od niedawna mam do czynienia z Lush-em. Na pewno świetne jest mydełko Honey I washed the kids. Zapach zniewalający, cudny wprost. Minus- bardzo szybko się zużywa. Miałam tez kulę do kąpieli So white ale jakos mnie do siebie nie przekonała. A... krem do rąk w kształcie dłoni świetny do rąk i stóp
U mnie wszystkie mydła skończyły jako mydła do rąk. Zarówno Sultana, jak i Snowcake oraz HIWTK. Tylko Porridge zużyłam do końca do ciała, ale musiałam uważać, żeby się nie porysować Więcej podejść do mydeł nie planuję

Lush ma jak dla mnie świetne produkty do pielęgnacji twarzy i do nich się ograniczam No i czaję się na te kremy w kształcie stóp i rąk, fajnie to wygląda
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia

Edytowane przez simone2010
Czas edycji: 2012-08-21 o 16:49
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 17:20   #1606
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
Wątek reaktywowany, yeah

Ja używałam po terminie m.in. Mask of Magnaminty, ale jednak to zupełnie co innego kupić świeży produkt i już po upływie daty ważności kontrolować na bieżąco, czy krzywdy nie robi, czy konsystencji nie zmienia

A ta Aqua Marina wygląda na używaną, nie wiadomo jak była przechowywana itd. Więc nawet jeśli podane daty są ok, nie skusiłabym się
nieeee no jasne ja tak ogólnie tylko pisałam bo czasem używam takich staroci że wstyd sie przyznać... tylko że ja robię tak, że jak coś mi zaczyna wanieć albo zmieniać konsystencję albo robić bubu na twarzy to wtedy wywalam a nie jak minie termin także ogólnie (a nie nawiązując do tego może konkretnego przypadku) nie trzymam się za bardzo terminów ważności.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 08:11   #1607
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: LUSH cz. 2

He, ja też używam czasem staroci (no, może nie do pielęgnacji twarzy itp, ale tutaj nie mam zapasów praktycznie wcale...chociaż Buche trochę po terminie stosowałam, ale jak tak cudo wyrzucić? ).
Ogólnie nie mam obsesji na tym punkcie ani czasu na kontrolę wszystkich dat...

Ciekawi mnie ten Lush w Polsce, mam wrażenie, że dowalą niezłe ceny. Chyba będę wolała zamawiać online a jak się nie będzie dało, to będę mieć zawsze dodatkowy powód do odwiedzania UK.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 08:32   #1608
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851
Dot.: LUSH cz. 2

Też czekam na Lush. Ceny na pewno będą wysokie. Powinni to jakoś dostosować do polskich realiów. Marzenia...
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 11:10   #1609
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: LUSH cz. 2

Ja też czekam na Polski Lush z niecierpliwością i na BdN, jak będzie szybciej w UK to nie ma, że boli
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-24, 08:40   #1610
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
yyy no dobra, zlinczujecie mnie, ale ja wielu oj wieeeeeeeelu produktów lusha używam sporo po terminie i niektóre się nadają bez problemu...
z tego co póki co wywaliłam ze względu na przekroczony termin i zmianę właściwości to były maski te świeże, herbalism i mask of magnaminty...

Chyba trochę nie zrozumiałyśmy się. Ja napisałam, że dziwne jest, że ktoś sam stwierdza, że ta data ważności, którą podaje producent to nie jest data końcowa tylko jeszcze można danego produktu 30 dni używać. Wg dat ten produkt powinno się zużyć w ciągu miesiąca - ja odczytuje to w taki sposób, że sprzedający, byleby tylko sprzedać, dopisuje ten dodatkowy miesiąc, pisze, że ten produkt wcale nie jest taki stary i że zaraz jego przydatność do użycia się nie skończy

Zgodzę się z Wami, pewnie każda osoba, która z Lushem miała do czynienia się zgodzi, że są produkty, które mają określone daty, ale nie jesteśmy w stanie tego zużyć. Ja sobie np. nie wyobrażam terminowego, samodzielnego zużycia Dark Angels


Też niecierpliwie oczekuje na Buche de Noel
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 19:18   #1611
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Chyba trochę nie zrozumiałyśmy się. Ja napisałam, że dziwne jest, że ktoś sam stwierdza, że ta data ważności, którą podaje producent to nie jest data końcowa tylko jeszcze można danego produktu 30 dni używać. Wg dat ten produkt powinno się zużyć w ciągu miesiąca - ja odczytuje to w taki sposób, że sprzedający, byleby tylko sprzedać, dopisuje ten dodatkowy miesiąc, pisze, że ten produkt wcale nie jest taki stary i że zaraz jego przydatność do użycia się nie skończy
wieeem, może niepotrzebnie akurat zacytowałam Twoją wypowiedź bo moja nie tyczyła się tej konkretnej sytuacji tylko sytuacji z Lushem i terminami ważności w ogóle.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 11:20   #1612
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: LUSH cz. 2

Ja też tak ogólnie pisałam.

A w ogóle...tak jak szkoda mi końca lata i dobija mnie perspektywa jesieni i zimy...to nadchodząca kolekcja Halloween i świąteczna od razu poprawia mi humor Nie mogę się ich doczekać. A Halloween jak dobrze pójdzie, to zmacam osobiście.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 14:50   #1613
pizmak007
Rozeznanie
 
Avatar pizmak007
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 517
GG do pizmak007
Dot.: LUSH cz. 2

Znalazłam na pewnej polskiej stronce odpowiednik AoBS, na razie nie testowałam, ale zamierzam kupić po wypłacie, zobaczymy co to polskie, ręcznie ucierane cudeńko potrafi
__________________
Chciałem tyle ci dać
Tyle zrobić
O gdybym tylko mógł
Zmieniłbym ten cały świat
Wysadziłbym jakiś bank
I z wiatrem puścić cały szmal
pizmak007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 15:32   #1614
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: LUSH cz. 2

ja widzialam pl odpowiedniki szamponow w kostce i chyba nawet maja wiecej naturalnych skladnikow cos mi sie tak na oczy rzucilo ;] ja koncze gentle lentil i juz chyba nie wroce do ich szamponow, a testowalam wiekszosc.
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 17:41   #1615
eternitymoment
Zadomowienie
 
Avatar eternitymoment
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: olimp
Wiadomości: 1 626
Dot.: LUSH cz. 2

kupilam maske Ayesha zobaczymy jak sie bedze sprawowac
eternitymoment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 19:46   #1616
pizmak007
Rozeznanie
 
Avatar pizmak007
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 517
GG do pizmak007
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
ja widzialam pl odpowiedniki szamponow w kostce i chyba nawet maja wiecej naturalnych skladnikow cos mi sie tak na oczy rzucilo ;] ja koncze gentle lentil i juz chyba nie wroce do ich szamponow, a testowalam wiekszosc.
Możesz podpowiedzieć gdzie można kupić szampony w kostce w Polsce? Ja mam teraz z Lusha Gentle Lentil i nie jestem zadowolona, w przeciwieństwie do okrągłych braci wymywa się bardzo szybko, więc nie jestem zadowolona
__________________
Chciałem tyle ci dać
Tyle zrobić
O gdybym tylko mógł
Zmieniłbym ten cały świat
Wysadziłbym jakiś bank
I z wiatrem puścić cały szmal
pizmak007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 19:56   #1617
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez pizmak007 Pokaż wiadomość
Możesz podpowiedzieć gdzie można kupić szampony w kostce w Polsce? Ja mam teraz z Lusha Gentle Lentil i nie jestem zadowolona, w przeciwieństwie do okrągłych braci wymywa się bardzo szybko, więc nie jestem zadowolona

jutro poszukam, bo to gdzies na fejsie mi wyskoczylo, a tych stron mam milion pincet ;] a gentle lentil jest jak trichomania z kokosoolejem i dlatego sa takie miekkie i szybciej "wychodza".
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 20:14   #1618
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez pizmak007 Pokaż wiadomość
Znalazłam na pewnej polskiej stronce odpowiednik AoBS, na razie nie testowałam, ale zamierzam kupić po wypłacie, zobaczymy co to polskie, ręcznie ucierane cudeńko potrafi

Na jednym z blogów znalazłam przepis na samodzielne zrobienie AoBS

Jak kupisz modelinke z LF daj znać jaka jest różnica między tym produktem a AoBS.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 20:25   #1619
pizmak007
Rozeznanie
 
Avatar pizmak007
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 517
GG do pizmak007
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
jutro poszukam, bo to gdzies na fejsie mi wyskoczylo, a tych stron mam milion pincet ;] a gentle lentil jest jak trichomania z kokosoolejem i dlatego sa takie miekkie i szybciej "wychodza".
Wpisałam w google i zaraz się co nieco znalazło i przyjaznych cenach, potestuję na pewno, bo GL fajny, włoski miękkie, ale mało wydajny, taki nieLushowy

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Na jednym z blogów znalazłam przepis na samodzielne zrobienie AoBS

Jak kupisz modelinke z LF daj znać jaka jest różnica między tym produktem a AoBS.
Mi nie chce się bawić w samodzielne kręcenie kosmetyków, wolę kupić gotowe, bo już kremy miałam robić i nadal samymi olejami się smaruje
Właśnie bardzo mnie ciekawi ten sklepik także popełnię w nim małe zakupy, za takie ceny warto spróbować
__________________
Chciałem tyle ci dać
Tyle zrobić
O gdybym tylko mógł
Zmieniłbym ten cały świat
Wysadziłbym jakiś bank
I z wiatrem puścić cały szmal
pizmak007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 07:44   #1620
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez pizmak007 Pokaż wiadomość
Możesz podpowiedzieć gdzie można kupić szampony w kostce w Polsce? Ja mam teraz z Lusha Gentle Lentil i nie jestem zadowolona, w przeciwieństwie do okrągłych braci wymywa się bardzo szybko, więc nie jestem zadowolona
Szampony w kostce są w Organique i w Aromatelli (http://www.aromatella.pl/) zresztą nie tylko szampony, oni mają dużo podobnych rzeczy do LUSH'a
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-24 22:25:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:02.